Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
05.01. klo 15:00 Seuraottelu JKU-OP-TP-Reipas Ilmoittautuneet
P11 60m		
	Onni Erkkilä		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Aaro Kuorelahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Markus Mahlamäki	Tampereen Pyrintö
	Niilo Raudaskoski	Oulun Pyrintö
	Arttu Rautajoki		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Isak Syrjä		Tampereen Pyrintö
	Jimmy Tormilainen	Tampereen Pyrintö
	Niko Viljala		Kuopion Reipas

P11 1000m		
	Vilho Hietala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Väinö Kekkonen		Oulun Pyrintö
	Jalmari Koskinen	Tampereen Pyrintö
	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Markus Mahlamäki	Tampereen Pyrintö
	Niilo Raudaskoski	Oulun Pyrintö
	Eemil Saari		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Verne Torikka		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Jimmy Tormilainen	Tampereen Pyrintö
	Niko Viljala		Kuopion Reipas

P11 Korkeus		
	Onni Erkkilä		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Vilho Hietala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Väinö Kekkonen		Oulun Pyrintö
	Jalmari Koskinen	Tampereen Pyrintö
	Eemil Saari		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Isak Syrjä		Tampereen Pyrintö

P11 4x200m viesti		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2	
	Tampereen Pyrintö	

T11 60m		
	Veera Ahokas		Oulun Pyrintö
	Pihla Hyyppä		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Emmi Kallio		Tampereen Pyrintö
	Ilona Kauppila		Oulun Pyrintö
	Neea Keso		Tampereen Pyrintö
        Emilia Kujanpää         Oulun Pyrintö
	Tuuli Kämäräinen	Kuopion Reipas
	Elli Kärkkäinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Vilma Luontila		Tampereen Pyrintö
	Ellen Myllymäki		Oulun Pyrintö			UP
	Pihla Mäkelä		Kuopion Reipas
	Amanda Niemi		Oulun Pyrintö                   UP
	Helmi Paananen		Oulun Pyrintö			UP
	Sofia Sauvala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Essi Suni		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Janette Vähäoja		Tampereen Pyrintö
	Nella Väkeväinen	Oulun Pyrintö

T11 1000m		
	Emmi Kallio		Tampereen Pyrintö
	Enni Mustaparta		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Amanda Niemi		Oulun Pyrintö
	Erika Parkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Olivia Puranen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Moonika Riihimäki	Tampereen Pyrintö
	Ella Roimela		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Onerva Tauriainen	Tampereen Pyrintö
	Melissa Vanhanen	Kuopion Reipas
	Janette Vähäoja		Tampereen Pyrintö
	Nella Väkeväinen	Oulun Pyrintö

T11 Pituus		
	Ilona Kauppila		Oulun Pyrintö
	Neea Keso		Tampereen Pyrintö
	Tuuli Kämäräinen	Kuopion Reipas
	Vilma Luontila		Tampereen Pyrintö
	Pihla Mäkelä		Kuopion Reipas
	Amanda Niemi		Oulun Pyrintö
	Helmi Paananen		Oulun Pyrintö
	Olivia Puranen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Iitu Riekkinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Minttu Saarilahti	Tampereen Pyrintö
	Sofia Sauvala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Essi Suni		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Onerva Tauriainen	Tampereen Pyrintö
	Melissa Vanhanen	Kuopion Reipas

T11 4x200m viesti		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3	
	Tampereen Pyrintö 1	
	Tampereen Pyrintö 2	
	Oulun Pyrintö	
	Kuopion Reipas	

T13 1000m		
	Iina-Reeta Kaikkonen	Oulun Pyrintö
	Iida Kastarinen		Tampereen Pyrintö
	Hilma Kunttu		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Juuli Markkula		Tampereen Pyrintö
	Eevi Paakkari		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Lotta Savilahti		Tampereen Pyrintö
	Anna Selin		Tampereen Pyrintö
	Hanna Sipponen		Kuopion Reipas
        Erika Spoof             Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Sara Viljala		Kuopion Reipas

T13 60m aidat		
	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Iina-Reeta Kaikkonen	Oulun Pyrintö
	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Iida Kastarinen		Tampereen Pyrintö
	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Milla Lautala		Tampereen Pyrintö
	Tessa Peltoniemi	Tampereen Pyrintö
	Hanna Sipponen		Kuopion Reipas
	Tilda Tavi		Tampereen Pyrintö
	Kiia Vanhatupa		Oulun Pyrintö
	Sara Viljala		Kuopion Reipas
	Eevi Ylitalo		Jyväskylän Kenttäurheilijat

T13 Seiväs		
	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Jutta Kovaniemi		Oulun Pyrintö
	Maija Lahtela		Kuopion Reipas
	Milla Lautala		Tampereen Pyrintö
	Juuli Markkula		Tampereen Pyrintö
	Riina Närhi		Tampereen Pyrintö
	Pihla Tiihonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Kiia Vanhatupa		Oulun Pyrintö

T13 4x200m viesti		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3	
	Tampereen Pyrintö 1	
	Tampereen Pyrintö 2	
	Kuopion Reipas	

P13 1000m		
	Tuomas Hakkarainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
	Matti Laiho		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Leevi Ortju		Tampereen Pyrintö
	Jami Pesonen		Tampereen Pyrintö
	Jussi Raudaskoski	Oulun Pyrintö
	Jesse Riissanen		Tampereen Pyrintö
	Tommi Sivill		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Tobias Syrjä		Tampereen Pyrintö
	Topi Timonen		Oulun Pyrintö
	Eelis Turunen		Kuopion Reipas
	Armas Uusitalo		Oulun Pyrintö
	Elias Vanhanen		Kuopion Reipas
	Konsta Vuorela		Jyväskylän Kenttäurheilijat

P13 60m aidat		
	Hannes Bottas		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Konsta Kanto		Tampereen Pyrintö
	Oliver Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Vili Lahtinen		Tampereen Pyrintö
	Juuso Mäkelä		Oulun Pyrintö
	Veeti Pakkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Jesse Riissanen		Tampereen Pyrintö
	Juuso Tapanila		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Eelis Turunen		Kuopion Reipas
	Emil Törmälä		Tampereen Pyrintö
	Armas Uusitalo		Oulun Pyrintö

P13 Korkeus		
	Paavo Heinisuo		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Konsta Kanto		Tampereen Pyrintö
	Oliver Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Juuso Mäkelä		Oulun Pyrintö
	Veeti Pakkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Jami Pesonen		Tampereen Pyrintö
	Tommi Sivill		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Tobias Syrjä		Tampereen Pyrintö
	Samu Tauriainen		Oulun Pyrintö
	Emil Törmälä		Tampereen Pyrintö
	Elias Vanhanen		Kuopion Reipas

P13 4x200m viesti		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3	
	Tampereen Pyrintö	
	Oulun Pyrintö	

P15 200m		
	Santeri Haapamäki	Tampereen Pyrintö
	Eevert Happonen		Kuopion Reipas
	Jonne Kovaniemi		Oulun Pyrintö
	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Onni Lehto		Tampereen Pyrintö
	Atte Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Eino Perämaa		Tampereen Pyrintö
	Veeti Saarela		Oulun Pyrintö
	Tarmo Takala		Tampereen Pyrintö

P15 800m		
	Leo Boström		Tampereen Pyrintö
	Risto Hakkarainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Eelis Harjunmaa		Tampereen Pyrintö
	Luukas Kontro		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Jonne Kovaniemi		Oulun Pyrintö
	Mikael Lahdensuo	Tampereen Pyrintö
	Pyry Lahtinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Eino Perämaa		Tampereen Pyrintö
	Eeli Tohmola		Oulun Pyrintö
	Aapo Viherlehto		Jyväskylän Kenttäurheilijat

P15 Pituus		
	Leo Boström		Tampereen Pyrintö
	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Onni Lehto		Tampereen Pyrintö
	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Ilmari Tervaskanto	Oulun Pyrintö
	Konsta Tynkkynen	Tampereen Pyrintö
	Ville Väliharju		Tampereen Pyrintö

P15 Kuula		
	Santeri Haapamäki	Tampereen Pyrintö
	Mikael Lahdensuo	Tampereen Pyrintö
	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Atte Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Veeti Saarela		Oulun Pyrintö
	Eeli Tohmola		Oulun Pyrintö
	Konsta Tynkkynen	Tampereen Pyrintö
	Ville Väliharju		Tampereen Pyrintö

P15 4x200m viesti		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
	Tampereen Pyrintö 1	
	Tampereen Pyrintö 2	
	Oulun Pyrintö	

T15 200m		
	Eerika Heiskala		Tampereen Pyrintö
	Anniina Huura		Tampereen Pyrintö
	Hilma Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Martta Koskela		Oulun Pyrintö
	Venla Laukka		Oulun Pyrintö
	Laura Loponen		Oulun Pyrintö
	Heta Luoto		Tampereen Pyrintö
	Roosa Myllymäki		Tampereen Pyrintö
	Lotta Paija		Kuopion Reipas
	Vilma Savikkomaa	Kuopion Reipas
	Mimmi Sihvonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Riika Tirkkonen		Kuopion Reipas
	Olivia Veneskoski	Oulun Pyrintö
	Minea Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat

T15 800m		
	Eerika Heiskala		Tampereen Pyrintö
	Jemina Herranen		Kuopion Reipas
	Anniina Huura		Tampereen Pyrintö
	Jenni Kiminkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Venla Laukka		Oulun Pyrintö
	Lotta Mäkelä		Tampereen Pyrintö
	Alisa Niemi		Oulun Pyrintö
	Elli Pitkänen		Kuopion Reipas
	Jenna Saarilahti	Tampereen Pyrintö
	Minea Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat

T15 Kolmiloikka		
	Elli Huovinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Hilma Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Sanni Lento		Tampereen Pyrintö
	Emilia Martinsén	Oulun Pyrintö
	Lotta Mäkelä		Tampereen Pyrintö
	Eeva Nurkkala		Oulun Pyrintö
	Lotta Paija		Kuopion Reipas
	Jenna Saarilahti	Tampereen Pyrintö
	Noora Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Vilma Savikkomaa	Kuopion Reipas
	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
	Bettina Siltala		Oulun Pyrintö
	Helmi Tarkiainen	Tampereen Pyrintö
	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Olivia Veneskoski	Oulun Pyrintö

T15 Kuula		
	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Martta Koskela		Oulun Pyrintö
	Nanna Leivonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Laura Loponen		Oulun Pyrintö
	Heta Luoto		Tampereen Pyrintö
	Emmi Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Alisa Niemi		Oulun Pyrintö
	Mimi Nybacka		Tampereen Pyrintö
	Iida Pajunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Silja Rossi		Tampereen Pyrintö
	Helmi Tarkiainen	Tampereen Pyrintö
	Riika Tirkkonen		Kuopion Reipas
	Minttu Turunen		Kuopion Reipas

T15 4x200m viesti		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3	
	Tampereen Pyrintö 1	
	Tampereen Pyrintö 2	
	Oulun Pyrintö 1	
	Oulun Pyrintö 2	
	Kuopion Reipas	
		
		
LISÄLAJIT:		
		
N 60m		
	Helmi Arkilahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Ronja Harju		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Helmi Jauhiainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Emilia Kainulainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Pirjo Karetie		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Siiri Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Jenni Kiminkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Helmi Kiraly    	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Laura Koivisto		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Johanna Kulmala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Salla Lahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Eerika Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Sanni Lento		Tampereen Pyrintö
	Eveliina Malinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Erika Parkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Elsa Pesonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Vilma Pykälinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Gia Reinholm		Jyväskylän Kenttäurheilijat
        Pihla Salmela           Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Jenna Tuomaala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Gea Zitting		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Ada Zitting		Jyväskylän Kenttäurheilijat

N Seiväs		
	Tuuli Järvinen		Keuruun Kisailijat
	Minttu Koskiaho		Karijoen Tappara
	Miisa Koskiaho		Karijoen Tappara
	Henriikka Könönen	Kuivasjärven Aura
	Nelli Pajula		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Gea Zitting		Jyväskylän Kenttäurheilijat

M 60m		
	Leevi-Kalle Heikkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Kristian Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Arttu Peltola		Jyväskylän Kenttäurheilijat