Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Aluekisat
08.06. klo 14:00 Rajakisat Ilmoittautuneet
M 3000m
Jorma Puurunen	        Pudasjärven Urheilijat		
M Keihäs
Teemu Törmä	        Alatornion Pirkat		
N 100m
Iina Takkula	        Kuivasjärven Aura		
Elisabet Salmela        Veitsiluodon Kisaveikot		
Tiina Taskinen	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Jandeh Jallow	        Oulun Pyrintö		
Veera Paasovaara        Oulun Pyrintö		
Enni Lehtomäki	        Oulun Pyrintö	
Essi Kurtti	        Oulun Pyrintö	
Aino Rajanen	        Pohjan Koitto	
Veera Pudas	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Eveliina Bogdanoff      Kuivasjärven Aura		
Karoliina Bogdanoff     Kuivasjärven Aura	
Sanni Iivari	        Pohjan Koitto		
Iiris Törrönen	        Kuivasjärven Aura	
Milla Nevalainen        Pohjan Koitto		
Iida Pahtaja	        Pohjan Koitto		
Elmi-Liinu Mulari       Pohjan Koitto	
Ida Ravaska	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Saana Peura	        Tervolan Terävä	
Anni Grekula	        Raahen Vesa		
N 200m
Iina Takkula	        Kuivasjärven Aura		
Elisabet Salmela        Veitsiluodon Kisaveikot		
Tiina Taskinen	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Essi Kurtti	        Oulun Pyrintö		
Veera Pudas	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Eveliina Bogdanoff      Kuivasjärven Aura		
Karoliina Bogdanoff     Kuivasjärven Aura		
Sanni Iivari	        Pohjan Koitto	
Iiris Törrönen	        Kuivasjärven Aura		
Ida Ravaska	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Pinja Purola	        Oulun Pyrintö	
Taru Väisänen	        Oulun Pyrintö	
Olivia Bojang	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Emma Mäkikallio	        Pohjan Koitto	
Eerika Rahko	        Pohjan Koitto		
Venla Laukka	        Oulun Pyrintö		
N Korkeus
Saana Peura	        Tervolan Terävä		
N Pituus
Saana Peura	        Tervolan Terävä	
Olivia Bojang	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Elina Männikkö	        Kuivasjärven Aura		
T9 60m
Lotta Saloniemi	        Alatornion Pirkat		
Saaga Saniola	        Pohjan Koitto	
Sini Kramsu	        Alatornion Pirkat		
Iiris Saari	        Pohjan Koitto		
T9 600m
Lotta Saloniemi	        Alatornion Pirkat		
T9 Pituus
Lotta Saloniemi	        Alatornion Pirkat	
Saaga Saniola	        Pohjan Koitto	
Sini Kramsu	        Alatornion Pirkat		
Iiris Saari	        Pohjan Koitto		
T11 Pituus
Felicia Bojang	        Veitsiluodon Kisaveikot		
P11 60m
Nooa Halme	        Lapin Lukko		
Nuutti Säily	        Lapin Lukko	
Pete Karppinen	        Lapin Lukko	
P11 600m
Nooa Halme	        Lapin Lukko		
Henrik Kulju	        Alatornion Pirkat		
P11 Pituus
Nooa Halme	        Lapin Lukko		
Nuutti Säily	        Lapin Lukko	
Pete Karppinen	        Lapin Lukko	
P13 60m
Santeri Kramsu	        Alatornion Pirkat		
Isak Emanuelsson	SWE		
P13 800m
Erik Kulju	        Alatornion Pirkat		
P13 Pituus
Isak Emanuelsson        SWE		
P13 Kuula
Alex Bojang	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Simon Bojang	        Veitsiluodon Kisaveikot		
T13 60m
Ella Martimo	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Lotta Pudas	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Anniina Piipponen       Veitsiluodon Kisaveikot		
Safia Mekki	        Pohjan Koitto	
Milla Kangas	        Oulun Pyrintö	
T13 800m
Saara Kulju	        Alatornion Pirkat		
Jonna Perkkiö	        Alatornion Pirkat		
T13 Korkeus
Lotta Pudas	        Veitsiluodon Kisaveikot	
Anniina Piipponen       Veitsiluodon Kisaveikot		
Milla Kangas	        Oulun Pyrintö	
Olivia Laine	        Pohjan Koitto	
T13 Pituus
Ella Martimo	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Lotta Pudas	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Anniina Piipponen       Veitsiluodon Kisaveikot		
Safia Mekki	        Pohjan Koitto	
Milla Kangas	        Oulun Pyrintö		
Olivia Laine	        Pohjan Koitto	
P15 Korkeus
Aku Kulju	        Iisalmen Visa	
T15 100m
Eerika Rahko	        Pohjan Koitto	
Venla Laukka	        Oulun Pyrintö		
Lotta Saksi	        Veitsiluodon Kisaveikot		
T15 300m
Iida Pahtaja	        Pohjan Koitto		
Emma Raappana	        Alatornion Pirkat		
T15 Pituus
Lotta Saksi	        Veitsiluodon Kisaveikot		
M45 200m
Fredrik Emanuelsson     SWE			
N45 3000m
Marika Tiiperi	        Alatornion Pirkat		
N50 100m
Tarja Salmela	        Merijärven Kestävä		
N50 200m
Tarja Salmela	        Merijärven Kestävä		
M55 100m
Juhani Laakkonen        SWE		
M55 200m
Juhani Laakkonen        SWE		
M55 3000m
Hannu Laurila	        Oulun NMKUY		
M55 Keihäs
Juhani Laakkonen        SWE		
N55 3000m
Elli-Tarja Hallikainen  Alatornion Pirkat		
M60 3000m
Pertti Lapinkangas	Oulun NMKUY		
M65 100m
Pauli Rytilahti	        Lapin Lukko		
M65 200m
Pauli Rytilahti	        Lapin Lukko		
M65 Korkeus
Veijo Myllyselkä	Tyrnävän Tempaus		
M65 Kuula
Jaakko Tuovila	        Pudasjärven Urheilijat		
M70 Korkeus
Keijo Myllyselkä	Tyrnävän Tempaus