Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
16.02. klo 11:00 HämSY:n hallihuipentuma Ilmoittautuneet
P11 60 m

Erä 1
2	0	Eemeli Raunio	Tampereen Pyrintö		
3	0	Aarni Elomaa	Tampereen Pyrintö		
4	0	Markus Mahlamäki	Tampereen Pyrintö		
5	0	Samu Pentinniemi	Viialan Valtti		
6	0	Jalmari Koskinen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Reko Erkkola	Tampereen Pyrintö		
8	0	Riku Uusi-Erkkilä	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Aku Koskinen	Hämeenlinnan Tarmo		
3	0	Stefan Karisola	Viialan Valtti		
4	0	Eino Sykkö	Vehmaisten Urheilijat		
5	0	Noel Nikulainen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
6	0	Aatos Forss	Tampereen Pyrintö		
7	0	Jimmy Tormilainen	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
2	0	Eelis Hartikainen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Oskari Savolainen	Ikaalisten Urheilijat		
4	0	Anssi Hoffren	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
5	0	Miro Savolainen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Tuomas Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		
7	0	Nooa Hyvärinen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Jere Kinnunen	Tampereen Pyrintö		

P11 1000 m

Erä 1
3	0	Eliel Kärkkäinen	Ikaalisten Urheilijat		
4	0	Oskari Savolainen	Ikaalisten Urheilijat		
5	0	Anssi Hoffren	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
6	0	Topias Hämäläinen	Vehmaisten Urheilijat		

P11 Korkeus

Erä 1
1	0	Noel Piirainen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Eemeli Raunio	Tampereen Pyrintö		
3	0	Riku Uusi-Erkkilä	Tampereen Pyrintö		
4	0	Samu Pentinniemi	Viialan Valtti		
5	0	Rasmus Salminen	Forssan Salama		
6	0	Juho Hukkanen	Vehmaisten Urheilijat		
7	0	Jalmari Koskinen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Reko Erkkola	Tampereen Pyrintö		
9	0	Nuutti Nisukangas	Ikaalisten Urheilijat		
10	0	Jimmy Tormilainen	Tampereen Pyrintö		
11	0	Topias Hämäläinen	Vehmaisten Urheilijat		
12	0	Aatos Forss	Tampereen Pyrintö		
13	0	Noel Nikulainen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		

P11 Kuula

Erä 1
1	0	Aarni Elomaa	Tampereen Pyrintö		
2	0	Nuutti Nisukangas	Ikaalisten Urheilijat		
3	0	Miro Savolainen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Eino Sykkö	Vehmaisten Urheilijat		
5	0	Tuomas Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		
6	0	Rasmus Salminen	Forssan Salama		
7	0	Aku Koskinen	Hämeenlinnan Tarmo		
8	0	Eelis Hartikainen	Tampereen Pyrintö		
9	0	Jere Kinnunen	Tampereen Pyrintö		
10	0	Juho Hukkanen	Vehmaisten Urheilijat		

P11 4 x 50 m

Erä 1
1	0	Vehmaisten Urheilijat 1		
2	0	Tampereen Pyrintö 2		
3	0	Ikaalisten Urheilijat 1		
4	0	Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1		
5	0	Tampereen Pyrintö 1		

P13 60 m

Erä 1
2	0	Reko Laine	Hämeenlinnan Tarmo		
3	0	Aaro Hartikainen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Juho Hänninen	Tampereen Urheilijat -38		
5	0	Tuomas Rättö	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Tobias Ojastenmäki	Tampereen Urheilijat-38		
7	0	Viljo Sykkö	Vehmaisten Urheilijat		

Erä 2
2	0	Erik Ahola	Tampereen Pyrintö		
3	0	Iiro Pekkarinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Niklas Piirainen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Roni Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat		
6	0	Marius Riihimäki	Tampereen Pyrintö		
7	0	Akseli Aittoniemi	Vehmaisten Urheilijat		
8	0	Rasmus Vankka	Urjalan Urheilijat		

Erä 3
2	0	Aapo Raunio	Tampereen Urheilijat -38		
3	0	Vili Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Joel Routamaa	Tampereen Pyrintö		
5	0	Noel Saarinen	Tampereen Urheilijat-38		
6	0	Emil Törmälä	Tampereen Pyrintö		
7	0	Tuomas Lampinen	Tampereen Pyrintö		

Erä 4
2	0	Juho Wiljakka	Ikaalisten Urheilijat		
3	0	Kritte Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
4	0	Jesse Riissanen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Elias Eskola	Urjalan Urheilijat		
6	0	Lauri Smolander	Tampereen Pyrintö		
7	0	Leevi Ortju	Tampereen Pyrintö		

P13 1000 m

Erä 1
1	0	Akseli Aittoniemi	Vehmaisten Urheilijat		
2	0	Roni Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat		
3	0	Rasmus Vankka	Urjalan Urheilijat		
4	0	Tobias Syrjä	Tampereen Pyrintö		
5	0	Marius Riihimäki	Tampereen Pyrintö		
6	0	Jesse Riissanen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Eero Ranta	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
8	0	Aapo Raunio	Tampereen Urheilijat -38		
9	0	Reko Laine	Hämeenlinnan Tarmo		

P13 60 m aj

Erä 1
2	0	Juho Wiljakka	Ikaalisten Urheilijat		
3	0	Tuomas Rättö	Hämeenlinnan Tarmo		
4	0	Samuel Ruohonen	Tampereen Urheilijat -38		
5	0	Niklas Piirainen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Emil Törmälä	Tampereen Pyrintö		
7	0	Leevi Ortju	Tampereen Pyrintö		
8	0	Veli Lepo	Viialan Valtti		

P13 Korkeus

Erä 1
1	0	Aarne Kalela	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
2	0	Tobias Syrjä	Tampereen Pyrintö		
3	0	Kalle Äijälä	Pälkäneen Luja-Lukko		
4	0	Samuel Ruohonen	Tampereen Urheilijat -38		
5	0	Eero Ranta	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		

P13 Kuula

Erä 1
1	0	Juho Hänninen	Tampereen Urheilijat -38		
2	0	Viljo Sykkö	Vehmaisten Urheilijat		
3	0	Erik Ahola	Tampereen Pyrintö		
4	0	Aaro Hartikainen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Aarne Kalela	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
6	0	Juho Touru	Forssan Salama		
7	0	Vili Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Elias Eskola	Urjalan Urheilijat		
9	0	Kalle Äijälä	Pälkäneen Luja-Lukko		
10	0	Tuomas Lampinen	Tampereen Pyrintö		
11	0	Lauri Smolander	Tampereen Pyrintö		

P13 4 x 100 m

Erä 1
1	0	Tampereen Urheilijat-38 1		
2	0	Tampereen Pyrintö 3		
3	0	Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1		
4	0	Tampereen Pyrintö 1		
5	0	Tampereen Pyrintö 2		

P15 60 m

Erä 1
2	0	Vili Välimäki	Tammelan Ryske		
3	0	Aaron Halme	Tampereen Pyrintö		
4	0	Veeti Vainionpää	Ikaalisten Urheilijat		
5	0	Eelis Harjunmaa	Tampereen Pyrintö		
6	0	Antti Sainio	Tampereen Pyrintö		
7	0	Verneri Vesala	Forssan Salama		
8	0	Konsta Kankainen	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Mikael Lahdensuo	Tampereen Pyrintö		
3	0	Patrik Järvinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Tarmo Takala	Tampereen Pyrintö		
5	0	Ville Väliharju	Tampereen Pyrintö		
6	0	Joel-Oscar Kammarmäki	Forssan Salama		
7	0	Konsta Tynkkynen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Daniel Saaristo	Ikaalisten Urheilijat		

Erä 3
1	0	Akseli Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		
2	0	Mikko Murto	Ylöjärven Urheilijat		
3	0	Leo Boström	Tampereen Pyrintö		
4	0	Miro Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat		
5	0	Juho Talvitie	Tampereen Pyrintö		
6	0	Teemu Koskela	Ikaalisten Urheilijat		
7	0	Juho Lautaoja	Humppilan Veikot		
8	0	Joel Sillanpää	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		

P15 2000 m

Erä 1
1	0	Konsta Uuttera	Tampereen Pyrintö		
2	0	Miro Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat		
3	0	Mikael Viitanen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
4	0	Patrik Järvinen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Veeti Saarinen	Tammelan Ryske		

P15 60 m aj

Erä 1
2	0	Teemu Koskela	Ikaalisten Urheilijat		
3	0	Ville Väyrynen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Anselmi Jaatinen	Urjalan Urheilijat		
5	0	Jussi Marttila	Tampereen Urheilijat -38		
6	0	Oskar Toomet	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
1	0	Otto Ahonen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Miika Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
3	0	Jere Haapalainen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Antti Sainio	Tampereen Pyrintö		
5	0	Eino Perämaa	Tampereen Pyrintö		
6	0	Santeri Haapamäki	Tampereen Pyrintö		
7	0	Eelis Harjunmaa	Tampereen Pyrintö		

P15 Pituus

Erä 1
1	0	Anselmi Jaatinen	Urjalan Urheilijat		
2	0	Konsta Uuttera	Tampereen Pyrintö		
3	0	Santeri Haapamäki	Tampereen Pyrintö		
4	0	Daniel Saaristo	Ikaalisten Urheilijat		
5	0	Oskar Toomet	Tampereen Pyrintö		
6	0	Ville Väliharju	Tampereen Pyrintö		
7	0	Tarmo Takala	Tampereen Pyrintö		
8	0	Juho Talvitie	Tampereen Pyrintö		
9	0	Onni Lehto	Tampereen Pyrintö		
10	0	Aaron Halme	Tampereen Pyrintö		
11	0	Leo Boström	Tampereen Pyrintö		
12	0	Eelis Harjunmaa	Tampereen Pyrintö		
13	0	Miika Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
14	0	Konsta Tynkkynen	Tampereen Pyrintö		
15	0	Jere Haapalainen	Tampereen Pyrintö		
16	0	Mikael Lahdensuo	Tampereen Pyrintö		
17	0	Ville Väyrynen	Tampereen Pyrintö		
18	0	Eino Perämaa	Tampereen Pyrintö		
19	0	Mikko Murto	Ylöjärven Urheilijat		
20	0	Otto Ahonen	Tampereen Pyrintö		
21	0	Veeti Vainionpää	Ikaalisten Urheilijat		

P15 Kuula

Erä 1
1	0	Onni Lehto	Tampereen Pyrintö		
2	0	Akseli Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		
3	0	Jani Laakso	Tammelan Ryske		
4	0	Antti Jokela	Humppilan Veikot		
5	0	Konsta Kankainen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Tuomas Närhi	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
7	0	Juho Lautaoja	Humppilan Veikot		
8	0	Konsta Tynkkynen	Tampereen Pyrintö		
9	0	Vili Välimäki	Tammelan Ryske		
10	0	Jussi Marttila	Tampereen Urheilijat -38		

P15 4 x 100 m

Erä 1
1	0	Ylöjärven Urheilijat 1		
2	0	Tampereen Pyrintö 4		
3	0	Tampereen Pyrintö 1		
4	0	Ikaalisten Urheilijat 1		
5	0	Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1		
6	0	Tampereen Pyrintö 3		
7	0	Tampereen Pyrintö 2		

P9 40 m

Erä 1
2	0	Linus Kärkkäinen	Ikaalisten Urheilijat		
3	0	Sebastian Karisola	Viialan Valtti		
4	0	Oiva Haukijärvi	Tampereen Pyrintö		
5	0	Tomas Vasylenko	Tampereen Urheilijat -38		
6	0	Toivo Eleinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
7	0	Matias Viitanen	Viialan Valtti		
8	0	Samu Tulasalo	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Eliel Bass	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
3	0	Milo Giraut	Vehmaisten Urheilijat		
4	0	Johannes Hämäläinen	Vehmaisten Urheilijat		
5	0	Samuel Kulmala	Vehmaisten Urheilijat		
6	0	Aapo Jaatinen	Urjalan Urheilijat		
7	0	Onni Haukijärvi	Tampereen Pyrintö		
8	0	Miska Mänty	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		

Erä 3
2	0	Sulo Ustinov	Hämeenlinnan Tarmo		
3	0	Henri Markkula	Tampereen Pyrintö		
4	0	Juhani Honkajuuri	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Ryan Röör	Tampereen Pyrintö		
6	0	Atte Hukkanen	Vehmaisten Urheilijat		
7	0	Aleksi Hänninen	Tampereen Urheilijat -38		

P9 1000 m

Erä 1
1	0	Johannes Hämäläinen	Vehmaisten Urheilijat		
2	0	Onni Mäkinen	Urjalan Urheilijat		
3	0	Samu Tulasalo	Tampereen Pyrintö		
4	0	Aatu Smolander	Ikaalisten Urheilijat		
5	0	Eliel Bass	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
6	0	Linus Kärkkäinen	Ikaalisten Urheilijat		
7	0	Miska Mänty	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
8	0	Ryan Röör	Tampereen Pyrintö		
9	0	Ville Äijälä	Pälkäneen Luja-Lukko		

P9 Pituus

Erä 1
1	0	Ryan Röör	Tampereen Pyrintö		
2	0	Samuel Kulmala	Vehmaisten Urheilijat		
3	0	Aleksi Hänninen	Tampereen Urheilijat -38		
4	0	Toivo Eleinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
5	0	Juhani Honkajuuri	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Milo Giraut	Vehmaisten Urheilijat		
7	0	Onni Haukijärvi	Tampereen Pyrintö		
8	0	Sulo Ustinov	Hämeenlinnan Tarmo		
9	0	Henri Markkula	Tampereen Pyrintö		
10	0	Samu Tulasalo	Tampereen Pyrintö		
11	0	Aatu Smolander	Ikaalisten Urheilijat		
12	0	Ville Äijälä	Pälkäneen Luja-Lukko		
13	0	Oiva Haukijärvi	Tampereen Pyrintö		
14	0	Matias Viitanen	Viialan Valtti		
15	0	Aapo Jaatinen	Urjalan Urheilijat		
16	0	Onni Mäkinen	Urjalan Urheilijat		
17	0	Tomas Vasylenko	Tampereen Urheilijat -38		
18	0	Atte Hukkanen	Vehmaisten Urheilijat		

T11 60 m

Erä 1
1	0	Sofia Feodoroff	Tampereen Pyrintö		
2	0	Sani Saarinen	Vehmaisten Urheilijat		
3	0	Aino Heikkilä	Tampereen Pyrintö		
4	0	Pihla Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat		
5	0	Siiri Niskanen	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Neea Alitalo	Ikaalisten Urheilijat		
7	0	Veera Paavola	Tampereen Pyrintö		
8	0	Nella Korhonen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		

Erä 2
1	0	Kide Koskinen	Tampereen Urheilijat -38		
2	0	Ella Kurula	Ikaalisten Urheilijat		
3	0	Venla Smolander	Ikaalisten Urheilijat		
4	0	Siiri Aho	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
5	0	Maisa Lammintausta	Tampereen Pyrintö		
6	0	Fanni Paija	Urjalan Urheilijat		
7	0	Eeva Ukkonen	Kangasalan Urheilijat -68		
8	0	Jeni Suhonen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		

Erä 3
2	0	Noora Moisio	Tampereen Pyrintö		
3	0	Josefina Lehtinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Venla Vaittinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
5	0	Milja Välläri	Toijalan Vauhti		
6	0	Elina Anttolainen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Liina Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Anni Weitz	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		

Erä 4
2	0	Iina Turunen	Toijalan Vauhti		
3	0	Ada Tenkula	Tampereen Pyrintö		
4	0	Seela Turunen	Toijalan Vauhti		
5	0	Aada Viskari	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
6	0	Neea Keso	Tampereen Pyrintö		
7	0	Unna Törmänen	Hämeenlinnan Tarmo		
8	0	Milja Loukonen	Tampereen Pyrintö		

Erä 5
2	0	Kristiina Tamski	Tampereen Pyrintö		
3	0	Mimmi Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Vilma Luontila	Tampereen Pyrintö		
5	0	Kerttu Manninen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Moonika Riihimäki	Tampereen Pyrintö		
7	0	Pihla Juutilainen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Fiona Giraut	Vehmaisten Urheilijat		

Erä 6
1	0	Onerva Tauriainen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Teea Rajala	Tampereen Pyrintö		
3	0	Mira Lautala	Tampereen Urheilijat -38		
4	0	Erika Salonen	Vehmaisten Urheilijat		
5	0	Jarinja Saari	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Laine Jaanisoo	Tampereen Pyrintö		
7	0	Saga Manderbacka	Hämeenlinnan Tarmo		
8	0	Nanna Salovaara	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		

Erä 7
2	0	Silja Kariniemi	Hämeenlinnan Tarmo		
3	0	Aura Kulmala	Tampereen Pyrintö		
4	0	Natalia Osowska	Toijalan Vauhti		
5	0	Erin Lönnqvist	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
6	0	Iida Heikkilä	Tampereen Pyrintö		
7	0	Janette Vähäoja	Tampereen Pyrintö		
8	0	Neea Alanko	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		

T11 1000 m

Erä 1
1	0	Seela Turunen	Toijalan Vauhti		
2	0	Fanni Paija	Urjalan Urheilijat		
3	0	Moona Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat		
4	0	Fiona Giraut	Vehmaisten Urheilijat		
5	0	Silja Kariniemi	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Jarinja Saari	Hämeenlinnan Tarmo		
7	0	Anni Weitz	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
8	0	Unna Törmänen	Hämeenlinnan Tarmo		
9	0	Moonika Riihimäki	Tampereen Pyrintö		
10	0	Olivia Oksjoki	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
11	0	Teea Rajala	Tampereen Pyrintö		
12	0	Veera Linna	Tampereen Pyrintö		
13	0	Saana Ahti	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
14	0	Aino Aalto	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		

T11 Korkeus

Erä 1
1	0	Venla Vaittinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
2	0	Veera Paavola	Tampereen Pyrintö		
3	0	Nea Kokko	Tampereen Pyrintö		
4	0	Ada Tenkula	Tampereen Pyrintö		
5	0	Moona Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat		
6	0	Kristiina Tamski	Tampereen Pyrintö		
7	0	Pihla Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat		
8	0	Milja Välläri	Toijalan Vauhti		
9	0	Sofia Feodoroff	Tampereen Pyrintö		
10	0	Olivia Oksjoki	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
11	0	Siru Rasinmäki	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
12	0	Nanna Salovaara	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
13	0	Pihla Juutilainen	Tampereen Pyrintö		
14	0	Noora Moisio	Tampereen Pyrintö		
15	0	Josefina Lehtinen	Tampereen Pyrintö		
16	0	Erin Lönnqvist	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
17	0	Aino Aalto	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
18	0	Neea Alitalo	Ikaalisten Urheilijat		
19	0	Venla Smolander	Ikaalisten Urheilijat		
20	0	Ida Harju	Tampereen Pyrintö		
21	0	Natalia Osowska	Toijalan Vauhti		
22	0	Saga Manderbacka	Hämeenlinnan Tarmo		
23	0	Minttu Saarilahti	Tampereen Pyrintö		
24	0	Aino Heikkilä	Tampereen Pyrintö		
25	0	Emilia Leino	Tampereen Urheilijat -38		

T11 Kuula

Erä 1
1	0	Laine Jaanisoo	Tampereen Pyrintö		
2	0	Onerva Tauriainen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Veera Linna	Tampereen Pyrintö		
4	0	Neea Keso	Tampereen Pyrintö		
5	0	Ida Harju	Tampereen Pyrintö		
6	0	Milja Loukonen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Siru Rasinmäki	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
8	0	Eeva Ukkonen	Kangasalan Urheilijat -68		
9	0	Erika Salonen	Vehmaisten Urheilijat		
10	0	Nella Korhonen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
11	0	Kerttu Manninen	Tampereen Pyrintö		
12	0	Liina Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
13	0	Vilma Luontila	Tampereen Pyrintö		
14	0	Rebekka Petro	Hämeenlinnan Tarmo		
15	0	Elina Anttolainen	Tampereen Pyrintö		
16	0	Iina Turunen	Toijalan Vauhti		
17	0	Janette Vähäoja	Tampereen Pyrintö		
18	0	Aura Kulmala	Tampereen Pyrintö		
19	0	Nea Kokko	Tampereen Pyrintö		
20	0	Ella Kurula	Ikaalisten Urheilijat		
21	0	Iida Heikkilä	Tampereen Pyrintö		
22	0	Minttu Saarilahti	Tampereen Pyrintö		
23	0	Siiri Niskanen	Hämeenlinnan Tarmo		

T11 4 x 50 m

Erä 1
1	0	Tampereen Pyrintö 6		
2	0	Tampereen Pyrintö 5		
3	0	Vehmaisten Urheilijat 1		
4	0	Ikaalisten Urheilijat 1		
5	0	Lempäälän Kisa Yleisurheilu 3		
6	0	Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1		
7	0	Tampereen Pyrintö 1		
8	0	Lempäälän Kisa Yleisurheilu 2		
9	0	Tampereen Pyrintö 2		
10	0	Tampereen Pyrintö 3		
11	0	Tampereen Pyrintö 4		

T13 60 m

Erä 1
2	0	Mila Mäentakanen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Nella Mäkynen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
4	0	Jadessa Weckström	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Emmi Savenius	Vehmaisten Urheilijat		
6	0	Oona Kokko	Tampereen Pyrintö		
7	0	Pinja Kukko	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
8	0	Unni Leinonen	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
1	0	Miisa Turunen	Toijalan Vauhti		
2	0	Tessa Peltoniemi	Tampereen Pyrintö		
3	0	Lotta Nurmi	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
4	0	Aliina Koivula	Urjalan Urheilijat		
5	0	Ada Kärkelä	Ylöjärven Urheilijat		
6	0	Melissa Myllymäki	Kangasalan Urheilijat -68		
7	0	Juuli Markkula	Tampereen Pyrintö		
8	0	Malla Tuomola	Forssan Salama		

Erä 3
2	0	Sini Rantala	Tampereen Pyrintö		
3	0	Tinja Kenttälä	Vehmaisten Urheilijat		
4	0	Jenna Riipinen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Tilda Leppämäki	Tampereen Urheilijat -38		
6	0	Viivi Välimäki	Tammelan Ryske		
7	0	Camilla Uschanov	Hämeenlinnan Tarmo		
8	0	Silja Saarinen	Vehmaisten Urheilijat		

Erä 4
2	0	Essi Ilomäki	Tampereen Pyrintö		
3	0	Milla Lautala	Tampereen Pyrintö		
4	0	Carita Varheenmaa	Ikaalisten Urheilijat		
5	0	Liisa Marttila	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Maria Djusko	Hämeenlinnan Tarmo		
7	0	Nilla Oksanen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Sirkku Tuominen	Tampereen Urheilijat -38		

Erä 5
2	0	Laura Touru	Forssan Salama		
3	0	Riina Närhi	Tampereen Pyrintö		
4	0	Roosa Haanpää	Viialan Valtti		
5	0	Emilia Aho	Tampereen Pyrintö		
6	0	Pihla Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Iitu Rantalainen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Monamaria Pyhältö	Tampereen Pyrintö		

Erä 6
2	0	Anni Pullinen	Kangasalan Urheilijat -68		
3	0	Anni Minkkinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Hertta Lehto	Tampereen Pyrintö		
5	0	Emma Raimovaara	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Juuli Saloniemi	Tampereen Pyrintö		
7	0	Peppi Seppänen	Nokian Urheilijat		
8	0	Krista Lehti	Tampereen Pyrintö		

Erä 7
1	0	Eevi Vatka	Toijalan Vauhti		
2	0	Miisa Tuomola	Forssan Salama		
3	0	Leena Hakala	Urjalan Urheilijat		
4	0	Pihla Suikkanen	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Helmi Salmela	Tampereen Pyrintö		
6	0	Tilda Tavi	Tampereen Pyrintö		
7	0	Emilia Rättö	Hämeenlinnan Tarmo		
8	0	Eerica Koskela	Ikaalisten Urheilijat		

Erä 8
2	0	Miranda Lehtimäki	Forssan Salama		
3	0	Ainu Verho	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
4	0	Zlata Vasylenko	Tampereen Urheilijat -38		
5	0	Iida Kastarinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Milla Nuutinen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Lotta Savilahti	Tampereen Pyrintö		
8	0	Aino Härkki	Tampereen Pyrintö		

T13 1000 m

Erä 1
1	0	Emmi Savenius	Vehmaisten Urheilijat		
2	0	Maija Oksa	Viialan Valtti		
3	0	Pinja Kykkänen	Vehmaisten Urheilijat		
4	0	Saara Tallbacka	Urjalan Urheilijat		
5	0	Lotta Savilahti	Tampereen Pyrintö		
6	0	Malla Tuomola	Forssan Salama		
7	0	Miranda Lehtimäki	Forssan Salama		
8	0	Anna Selin	Tampereen Pyrintö		
9	0	Nella Mäkynen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
10	0	Emma Raimovaara	Hämeenlinnan Tarmo		
11	0	Monamaria Pyhältö	Tampereen Pyrintö		
12	0	Carita Varheenmaa	Ikaalisten Urheilijat		
13	0	Eleonora Jokinen	Tampereen Pyrintö		
14	0	Julia Jalo	Urjalan Urheilijat		
15	0	Tilda Leppämäki	Tampereen Urheilijat -38		
16	0	Katariina Salokatve	Tampereen Pyrintö		

T13 60 m aj

Erä 1
1	0	Julia Jalo	Urjalan Urheilijat		
2	0	Miina Paija	Urjalan Urheilijat		
3	0	Eerica Koskela	Ikaalisten Urheilijat		
4	0	Inka Kuusela	Tammelan Ryske		
5	0	Erica Syrjälä	Tammelan Ryske		
6	0	Unni Leinonen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Zlata Vasylenko	Tampereen Urheilijat -38		
8	0	Juuli Saloniemi	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
1	0	Milja Lehtinen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Aino Härkki	Tampereen Pyrintö		
3	0	Juuli Markkula	Tampereen Pyrintö		
4	0	Maija Oksa	Viialan Valtti		
5	0	Liisa Marttila	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Milla Nuutinen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Martta Nieminen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Anni Minkkinen	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
1	0	Iina Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
2	0	Vanessa Salminen	Forssan Salama		
3	0	Iida Kastarinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Miriam Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat		
5	0	Sini Rantala	Tampereen Pyrintö		
6	0	Erika Juselius	Hämeenlinnan Tarmo		
7	0	Oona Moisio	Tampereen Pyrintö		
8	0	Niia Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		

T13 Korkeus

Erä 1
1	0	Erica Syrjälä	Tammelan Ryske		
2	0	Erika Juselius	Hämeenlinnan Tarmo		
3	0	Silja Saarinen	Vehmaisten Urheilijat		
4	0	Niia Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
5	0	Inka Kuusela	Tammelan Ryske		
6	0	Oona Moisio	Tampereen Pyrintö		
7	0	Maria Djusko	Hämeenlinnan Tarmo		
8	0	Eleonora Jokinen	Tampereen Pyrintö		
9	0	Laura Touru	Forssan Salama		
10	0	Peppi Vehmaa	Urjalan Urheilijat		
11	0	Oona Kokko	Tampereen Pyrintö		
12	0	Miisa Turunen	Toijalan Vauhti		
13	0	Milla Lautala	Tampereen Pyrintö		
14	0	Eliza Kusnierz	Hämeenlinnan Tarmo		
15	0	Milja Lehtinen	Tampereen Pyrintö		
16	0	Nilla Oksanen	Tampereen Pyrintö		
17	0	Miriam Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat		
18	0	Anna Selin	Tampereen Pyrintö		
19	0	Ranim Hamdi	Tampereen Pyrintö		
20	0	Iitu Rantalainen	Tampereen Pyrintö		
21	0	Martta Nieminen	Tampereen Pyrintö		
22	0	Pihla Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
23	0	Aino Aalto	Hämeenlinnan Tarmo		
24	0	Iina Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		

T13 Kuula

Erä 1
1	0	Camilla Uschanov	Hämeenlinnan Tarmo		
2	0	Riina Närhi	Tampereen Pyrintö		
3	0	Eevi Vatka	Toijalan Vauhti		
4	0	Eliza Kusnierz	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Unni Leinonen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Aliina Koivula	Urjalan Urheilijat		
7	0	Emilia Rättö	Hämeenlinnan Tarmo		
8	0	Krista Lehti	Tampereen Pyrintö		
9	0	Essi Ilomäki	Tampereen Pyrintö		
10	0	Aino Aalto	Hämeenlinnan Tarmo		
11	0	Viivi Välimäki	Tammelan Ryske		
12	0	Alisa Syrjälä	Tammelan Ryske		
13	0	Tessa Peltoniemi	Tampereen Pyrintö		
14	0	Ranim Hamdi	Tampereen Pyrintö		
15	0	Tilda Tavi	Tampereen Pyrintö		
16	0	Lotta Nurmi	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
17	0	Jenna Riipinen	Tampereen Pyrintö		
18	0	Tinja Kenttälä	Vehmaisten Urheilijat		
19	0	Peppi Vehmaa	Urjalan Urheilijat		
20	0	Miina Paija	Urjalan Urheilijat		
21	0	Anni Viljanen	Toijalan Vauhti		
22	0	Helmi Salmela	Tampereen Pyrintö		
23	0	Aino-Maija Jaatinen	Urjalan Urheilijat		
24	0	Vanessa Salminen	Forssan Salama		
25	0	Roosa Haanpää	Viialan Valtti		
26	0	Martta Laine	Valkeakosken Haka		
27	0	Katariina Salokatve	Tampereen Pyrintö		
28	0	Pinja Kukko	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
29	0	Hertta Lehto	Tampereen Pyrintö		
30	0	Ainu Verho	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		

T13 4 x 100 m

Erä 1
1	0	Urjalan Urheilijat 1		
2	0	Vehmaisten Urheilijat 1		
3	0	Tampereen Pyrintö 8		
4	0	Tammelan Ryske 1		
5	0	Tampereen Pyrintö 1		
6	0	Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1		
7	0	Tampereen Pyrintö 4		
8	0	Tampereen Pyrintö 2		
9	0	Tampereen Pyrintö 3		
10	0	Tampereen Pyrintö 5		
11	0	Tampereen Pyrintö 6		
12	0	Tampereen Pyrintö 7		

T15 60 m

Erä 1
1	0	Jenni Laine	Toijalan Vauhti		
2	0	Sohvi Kenttälä	Vehmaisten Urheilijat		
3	0	Ella Kokko	Toijalan Vauhti		
4	0	Maisa-Kaisla Tuomola	Forssan Salama		
5	0	Amanda Lehtimäki	Forssan Salama		
6	0	Vilma Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
7	0	Iiris Veijola	Hämeenlinnan Tarmo		
8	0	Aino Ojaniemi	Hämeenlinnan Tarmo		

Erä 2
2	0	Jasmin Sara-Aho	Ylöjärven Urheilijat		
3	0	Bettina Pirttilahti	Nokian Urheilijat		
4	0	Anni Kantola	Tampereen Pyrintö		
5	0	Erika Välkkynen	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Emma Barsk	Tampereen Pyrintö		
7	0	Jenna Kaijanen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Oona Syyri	Forssan Salama		

Erä 3
2	0	Jonna Uolamo	Toijalan Vauhti		
3	0	Kristiina Laitinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
4	0	Josefina Salmi	Ikaalisten Urheilijat		
5	0	Emmi Leinonen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Ella Leino	Tampereen Urheilijat -38		
7	0	Roosa Myllymäki	Tampereen Pyrintö		
8	0	Anni Nurminen	Tampereen Pyrintö		

Erä 4
1	0	Nadija Vasylenko	Tampereen Urheilijat -38		
2	0	Emilia Salonen	Vehmaisten Urheilijat		
3	0	Kiia Alenius	Tampereen Urheilijat -38		
4	0	Lotta Leander	Urjalan Urheilijat		
5	0	Sofia Lehtinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Jemina Mäkinen	Ikaalisten Urheilijat		
7	0	Emilia Jokinen	Vehmaisten Urheilijat		
8	0	Carita Kivimäki	Ikaalisten Urheilijat		

T15 2000 m

Erä 1
1	0	Reetta Vuorenmaa	Tampereen Pyrintö		
2	0	Petriina Niininen	Nokian Urheilijat		
3	0	Maisa-Kaisla Tuomola	Forssan Salama		
4	0	Carita Kivimäki	Ikaalisten Urheilijat		
5	0	Ida-Sofia Simola	Hämeenlinnan Tarmo		

T15 60 m aj

Erä 1
3	0	Elena Okkonen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Jenna Saarilahti	Tampereen Pyrintö		
5	0	Anniina Huura	Tampereen Pyrintö		
6	0	Lotta Mäkelä	Tampereen Pyrintö		
7	0	Laura Koskinen	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
3	0	Iida Kujanpää	Tampereen Pyrintö		
4	0	Erika Välkkynen	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Vilma Väliharju	Tampereen Pyrintö		
6	0	Eerika Heiskala	Tampereen Pyrintö		
7	0	Helmi Tarkiainen	Tampereen Pyrintö		

T15 Pituus

Erä 1
1	0	Ella Kokko	Toijalan Vauhti		
2	0	Vilma Väliharju	Tampereen Pyrintö		
3	0	Sofia Lehtinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Emilia Jokinen	Vehmaisten Urheilijat		
5	0	Vilma Pietilä	Tampereen Pyrintö		
6	0	Laura Koskinen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Nadija Vasylenko	Tampereen Urheilijat -38		
8	0	Helmi Tarkiainen	Tampereen Pyrintö		
9	0	Anni Kantola	Tampereen Pyrintö		
10	0	Jonna Uolamo	Toijalan Vauhti		
11	0	Jasmin Sara-Aho	Ylöjärven Urheilijat		
12	0	Jenna Saarilahti	Tampereen Pyrintö		
13	0	Aino Ojaniemi	Hämeenlinnan Tarmo		
14	0	Roosa Myllymäki	Tampereen Pyrintö		
15	0	Reetta Vuorenmaa	Tampereen Pyrintö		
16	0	Jenni Laine	Toijalan Vauhti		
17	0	Iida Kujanpää	Tampereen Pyrintö		
18	0	Anniina Huura	Tampereen Pyrintö		
19	0	Emmi Leinonen	Tampereen Pyrintö		
20	0	Lima Kaki	Tampereen Urheilijat -38		
21	0	Oona Syyri	Forssan Salama		
22	0	Emilia Salonen	Vehmaisten Urheilijat		
23	0	Lotta Mäkelä	Tampereen Pyrintö		
24	0	Eerika Heiskala	Tampereen Pyrintö		
25	0	Jenna Kaijanen	Tampereen Pyrintö		
26	0	Bettina Pirttilahti	Nokian Urheilijat		

T15 Kuula

Erä 1
1	0	Josefina Salmi	Ikaalisten Urheilijat		
2	0	Elena Okkonen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Kristiina Laitinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
4	0	Iiris Veijola	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Sohvi Kenttälä	Vehmaisten Urheilijat		
6	0	Silja Rossi	Tampereen Pyrintö		
7	0	Emma Barsk	Tampereen Pyrintö		

T15 4 x 100 m

Erä 1
1	0	Tampereen Urheilijat-38 1		
2	0	Vehmaisten Urheilijat 1		
3	0	Tampereen Pyrintö 1		
4	0	Tampereen Pyrintö 3		
5	0	Ikaalisten Urheilijat 1		
6	0	Tampereen Pyrintö 2		
7	0	Tampereen Pyrintö 4		
8	0	Tampereen Pyrintö 5		

T9 40 m

Erä 1
2	0	Veera Haanpää	Viialan Valtti		
3	0	Minja Kautto	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
4	0	Sara Majamäki	Viialan Valtti		
5	0	Pinja Luontila	Tampereen Pyrintö		
6	0	Paola Pelamo	Tampereen Pyrintö		
7	0	Sofia Lehto	Tampereen Pyrintö		
8	0	Siru Ustinov	Hämeenlinnan Tarmo		

Erä 2
2	0	Oona Savolainen	Ikaalisten Urheilijat		
3	0	Sara Sillanpää	Tampereen Pyrintö		
4	0	Peppi Raunio	Tampereen Pyrintö		
5	0	Minja Penttilä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
6	0	Sara Isique	Tampereen Pyrintö		
7	0	Sylvi Seppänen	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
2	0	Lilia Järvinen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Erin Rajala	Tampereen Pyrintö		
4	0	Julia Suolaniemi	Toijalan Vauhti		
5	0	Emmi Vankka	Urjalan Urheilijat		
6	0	Matilda Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat		
7	0	Juulia Hansen	Nokian Urheilijat		
8	0	Eevi Anttil	Nokian Urheilijat		

T9 1000 m

Erä 1
1	0	Erin Rajala	Tampereen Pyrintö		
2	0	Jessi Saloniemi	Tampereen Pyrintö		
3	0	Lilia Järvinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Oona Savolainen	Ikaalisten Urheilijat		
5	0	Aino Väätäinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
6	0	Vendi Lehtimäki	Forssan Salama		
7	0	Sara Isique	Tampereen Pyrintö		
8	0	Paola Pelamo	Tampereen Pyrintö		

T9 Pituus

Erä 1
1	0	Sara Majamäki	Viialan Valtti		
2	0	Minja Penttilä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
3	0	Juulia Hansen	Nokian Urheilijat		
4	0	Vendi Lehtimäki	Forssan Salama		
5	0	Sara Sillanpää	Tampereen Pyrintö		
6	0	Lilia Järvinen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Veera Haanpää	Viialan Valtti		
8	0	Peppi Raunio	Tampereen Pyrintö		
9	0	Sylvi Seppänen	Tampereen Pyrintö		
10	0	Pinja Luontila	Tampereen Pyrintö		
11	0	Siru Ustinov	Hämeenlinnan Tarmo		
12	0	Sofia Lehto	Tampereen Pyrintö		
13	0	Jessi Saloniemi	Tampereen Pyrintö		
14	0	Julia Suolaniemi	Toijalan Vauhti		
15	0	Eevi Anttil	Nokian Urheilijat		
16	0	Matilda Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat		
17	0	Minja Kautto	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
18	0	Sara Isique	Tampereen Pyrintö		
19	0	Aino Väätäinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
20	0	Emmi Vankka	Urjalan Urheilijat		
21	0	Paola Pelamo	Tampereen Pyrintö