Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
am-kilpailut
06.07. klo 11:00 SFI mästerskap Ilmoittautuneet
H 100 m

   5 Jonni Blomqvist                     Borgå Akilles                                                 
   7 Victor Fagerholm                    Borgå Akilles                                                 
  13 Henrik Illman                       Borgå Akilles                                                 
  19 Willem Kajander                     Borgå Akilles                                                 
  20 Viktor Kantele                      Borgå Akilles                                                 
  23 Sebastian Lundqvist                 Borgå Akilles                                                 
  25 Daniel Niva                         Borgå Akilles                                                 
  47 Jonathan Brace                      Esbo IF                                                       
  51 Tuukka Huuskola                     Esbo IF                                                       
  67 Arttu Paananen                      Esbo IF                                                       
  75 Roope Saarinen                      Esbo IF                                                       
  84 Oki Vuonoranta                      Esbo IF                                                       
 108 Lassi Hirvonen                      Helsingfors IFK                                               
 126 Ilari Mäkinen                       Helsingfors IFK                                               
 127 Pavel Mäkinen                       Helsingfors IFK                                               
 140 Anton Tallbacka                     Helsingfors IFK                                               
 163 Alfons Söderman                     IF Drott                                                      
 175 Aleksi Ala-Prinkkilä                IF Kraft                                                      
 182 Jonathan Åstrand                    IF Kraft                                                      
 223 Eljas Aalto                         IF Sibbo-Vargarna                                             
 229 Mikael Granqvist                    IF Sibbo-Vargarna                                             
 236 Edward Lindberg                     IF Sibbo-Vargarna                                             
 247 Elias Ylöstalo                      IF Sibbo-Vargarna                                             
 283 Christoffer Envall                  IK Falken                                                     
 307 Tha Ta                              Larsmo IF                                                     
 328 Mattias Asp                         Vasa IS                                                       
 330 David Bamm                          Vasa IS                                                       
 354 Mahance Muisa                       Vasa IS                                                       
 356 Jimi Nukala                         Vasa IS                                                       
 359 Christoffer Pått                    Vasa IS                                                       
 361 Anton Sandvik                       Vasa IS                                                       
 366 Prince Tshibangu                    Vasa IS                                                       

H 200 m

  13 Henrik Illman                       Borgå Akilles                                                 
  19 Willem Kajander                     Borgå Akilles                                                 
  23 Sebastian Lundqvist                 Borgå Akilles                                                 
  25 Daniel Niva                         Borgå Akilles                                                 
  37 Benjamin Stendahl                   Borgå Akilles                                                 
  47 Jonathan Brace                      Esbo IF                                                       
  51 Tuukka Huuskola                     Esbo IF                                                       
  52 Oscar Härkönen                      Esbo IF                                                       
  75 Roope Saarinen                      Esbo IF                                                       
  89 Filiph Johansson                    Gamlakarleby IF                                               
 100 Erik Back                           Helsingfors IFK                                               
 105 Don-Zheni Ekoebve                   Helsingfors IFK                                               
 108 Lassi Hirvonen                      Helsingfors IFK                                               
 115 Gustav Klingstedt                   Helsingfors IFK                                               
 127 Pavel Mäkinen                       Helsingfors IFK                                               
 140 Anton Tallbacka                     Helsingfors IFK                                               
 163 Alfons Söderman                     IF Drott                                                      
 182 Jonathan Åstrand                    IF Kraft                                                      
 195 Robin Dahlström                     IF Raseborg                                                   
 223 Eljas Aalto                         IF Sibbo-Vargarna                                             
 225 Carl-Ivar Back                      IF Sibbo-Vargarna                                             
 229 Mikael Granqvist                    IF Sibbo-Vargarna                                             
 283 Christoffer Envall                  IK Falken                                                     
 307 Tha Ta                              Larsmo IF                                                     
 328 Mattias Asp                         Vasa IS                                                       
 354 Mahance Muisa                       Vasa IS                                                       
 361 Anton Sandvik                       Vasa IS                                                       
 365 Kabongu Tshibangu                   Vasa IS                                                       
 366 Prince Tshibangu                    Vasa IS                                                       

H 400 m

   5 Jonni Blomqvist                     Borgå Akilles                                                 
  37 Benjamin Stendahl                   Borgå Akilles                                                 
  52 Oscar Härkönen                      Esbo IF                                                       
  73 Ville Ryhänen                       Esbo IF                                                       
  89 Filiph Johansson                    Gamlakarleby IF                                               
  98 Jevgeni Aleksandrov                 Helsingfors IFK                                               
 100 Erik Back                           Helsingfors IFK                                               
 105 Don-Zheni Ekoebve                   Helsingfors IFK                                               
 195 Robin Dahlström                     IF Raseborg                                                   
 211 Tuomas Puputti                      IF Raseborg                                                   
 223 Eljas Aalto                         IF Sibbo-Vargarna                                             
 225 Carl-Ivar Back                      IF Sibbo-Vargarna                                             
 229 Mikael Granqvist                    IF Sibbo-Vargarna                                             
 232 Anton Kunnas                        IF Sibbo-Vargarna                                             
 236 Edward Lindberg                     IF Sibbo-Vargarna                                             
 282 Ali Cheraghi                        IK Falken                                                     
 283 Christoffer Envall                  IK Falken                                                     
 365 Kabongu Tshibangu                   Vasa IS                                                       
 381 Eero Ilomäki                        Helsingfors Ifk                                               

H 800 m

  52 Oscar Härkönen                      Esbo IF                                                       
  91 Väinö Venetjoki                     Gamlakarleby IF                                               
  92 Joni Virkkala                       Gamlakarleby IF                                               
 115 Gustav Klingstedt                   Helsingfors IFK                                               
 195 Robin Dahlström                     IF Raseborg                                                   
 211 Tuomas Puputti                      IF Raseborg                                                   
 282 Ali Cheraghi                        IK Falken                                                     
 292 Robin Kronqvist                     IK Falken                                                     
 338 Frej Forsén                         Vasa IS                                                       
 360 Alex Rauhala                        Vasa IS                                                       
 371 Thomas Sandberg                     ÅIFK Friidrott                                                

H 1500 m

  91 Väinö Venetjoki                     Gamlakarleby IF                                               
  92 Joni Virkkala                       Gamlakarleby IF                                               
 145 Hugo Åström                         Helsingfors IFK                                               
 211 Tuomas Puputti                      IF Raseborg                                                   
 260 Sami Saku                           IF Åland                                                      
 282 Ali Cheraghi                        IK Falken                                                     
 292 Robin Kronqvist                     IK Falken                                                     
 295 Kevin Sandell                       IK Falken                                                     
 298 William Sundqvist                   IK Falken                                                     
 344 Jonas Ingo                          Vasa IS                                                       
 360 Alex Rauhala                        Vasa IS                                                       

H 5000 m

 212 Cedrik Sandell                      IF Raseborg                                                   
 249 Christian Grannas                   IF VOM                                                        
 260 Sami Saku                           IF Åland                                                      
 295 Kevin Sandell                       IK Falken                                                     
 344 Jonas Ingo                          Vasa IS                                                       
 382 Juha Löppönen                       Helsingin Jyry                                                

H 3000 m hinder

 204 Otto Loukkalahti                    IF Raseborg                                                   
 338 Frej Forsén                         Vasa IS                                                       
 383 Markus Nikander                     Länsi-Uudenmaan Urheilijat                                    

H 110 m h

  20 Viktor Kantele                      Borgå Akilles                                                 
  84 Oki Vuonoranta                      Esbo IF                                                       
 118 Toma Lahtinen                       Helsingfors IFK                                               
 247 Elias Ylöstalo                      IF Sibbo-Vargarna                                             
 248 Otto Ylöstalo                       IF Sibbo-Vargarna                                             


H 400 m h

   5 Jonni Blomqvist                     Borgå Akilles                                                 
  73 Ville Ryhänen                       Esbo IF                                                       
  98 Jevgeni Aleksandrov                 Helsingfors IFK                                               
 236 Edward Lindberg                     IF Sibbo-Vargarna                                             

H 5000 m gång

  72 Mikko Ruokolainen                   Esbo IF                                                       

H Höjd

   2 Oliver Aristil                      Borgå Akilles                                                 
   7 Victor Fagerholm                    Borgå Akilles                                                 
  84 Oki Vuonoranta                      Esbo IF                                                       
  93 Christoffer Westman                 Gamlakarleby IF                                               
  94 Jean Westman                        Gamlakarleby IF                                               
 224 Oskar Andersson                     IF Sibbo-Vargarna                                             
 243 Casper Tillander                    IF Sibbo-Vargarna                                             
 254 Richard Östman                      IF VOM                                                        
 278 Sebastian Widjeskog                 IF Åsarna                                                     

H Stav

   7 Victor Fagerholm                    Borgå Akilles                                                 
  99 Jussi Autio                         Helsingfors IFK                                               
 232 Anton Kunnas                        IF Sibbo-Vargarna                                             
 243 Casper Tillander                    IF Sibbo-Vargarna                                             
 248 Otto Ylöstalo                       IF Sibbo-Vargarna                                             
 384 Aleksi Saarelainen                  Espoon Tapiot                                                 
 385 Einari Välimäki                     Noormarkun Nopsa                                              

H Längd

  29 Henri Puumalainen                   Borgå Akilles                                                 
 118 Toma Lahtinen                       Helsingfors IFK                                               
 247 Elias Ylöstalo                      IF Sibbo-Vargarna                                             
 248 Otto Ylöstalo                       IF Sibbo-Vargarna                                             
 290 Frans Häggblom                      IK Falken                                                     
 356 Jimi Nukala                         Vasa IS                                                       

H 3-steg

   2 Oliver Aristil                      Borgå Akilles                                                 
 273 Daniel Sjölind                      IF Åsarna                                                     
 290 Frans Häggblom                      IK Falken                                                     

H Kula

 215 Tomas Söderlund                     IF Raseborg                                                   
 276 Kasper Tunkkari                     IF Åsarna                                                     
 296 Jonas Solvin                        IK Falken                                                     
 299 Conny Karlsson                      If Raseborg                                                   
 314 Jonny Karlsson                      Pargas IF                                                     
 386 Arttu Kangas                        Kankaanpään Seudun Leisku                                     

H Diskus

 118 Toma Lahtinen                       Helsingfors IFK                                               
 125 Aleksi Mutanen                      Helsingfors IFK                                               
 214 Niklas Söderlund                    IF Raseborg                                                   
 215 Tomas Söderlund                     IF Raseborg                                                   
 263 Tom Tommiska                        IF Åland                                                      
 276 Kasper Tunkkari                     IF Åsarna                                                     
 296 Jonas Solvin                        IK Falken                                                     
 345 Robin Karlsson                      Vasa IS                                                       

H Slägga

 113 Marco Kammer                        Helsingfors IFK                                               
 268 Victor Hongell                      IF Åsarna                                                     
 288 Markus Granö                        IK Falken                                                     
 297 Simon Solvin                        IK Falken                                                     
 320 Roope Auvinen                       Sjundeå IF                                                    
 321 Fredrik Fröberg                     Sjundeå IF                                                    
 387 Markus Kokkonen                     Pyhäselän Urheilijat                                          

H Spjut

  29 Henri Puumalainen                   Borgå Akilles                                                 
 118 Toma Lahtinen                       Helsingfors IFK                                               
 139 Tuukka Taitonen                     Helsingfors IFK                                               
 248 Otto Ylöstalo                       IF Sibbo-Vargarna                                             
 326 Sebastian Lindstedt                 Sjundeå IF                                                    
 343 Martin Grandell                     Vasa IS                                                       
 388 Topi Julkunen                       Juvan Urheilijat                                              
 389 Vili Valtonen                       Imatran Urheilijat                                            

H17 100 m

  44 Toni Appelqvist                     Esbo IF                                                       
  80 Walter Törnwall                     Esbo IF                                                       
 116 Matias Kronlund                     Helsingfors IFK                                               
 117 Rasmus Kujala                       Helsingfors IFK                                               
 151 Alexander Björkgren                 IF Drott                                                      
 165 Johannes Åhman                      IF Drott                                                      
 231 Otto Junnila                        IF Sibbo-Vargarna                                             
 244 Tommy Weckström                     IF Sibbo-Vargarna                                             
 256 Axel Dahlman                        IF Åland                                                      
 264 Fredrik Björkqvist                  IF Åsarna                                                     
 302 Adrian Vuorio                       Kimito SF                                                     
 352 Albin Lundberg                      Vasa IS                                                       

H17 200 m

  38 Niklas Tallqvist                    Borgå Akilles                                                 
  44 Toni Appelqvist                     Esbo IF                                                       
  46 Niklas Björkenheim                  Esbo IF                                                       
  80 Walter Törnwall                     Esbo IF                                                       
  85 Adnan Vuorinen                      Esbo IF                                                       
 116 Matias Kronlund                     Helsingfors IFK                                               
 119 Hugo Limnell                        Helsingfors IFK                                               
 124 Abdinain Moalin                     Helsingfors IFK                                               
 141 Matvei Telov                        Helsingfors IFK                                               
 150 Adrian Björkgren                    IF Drott                                                      
 151 Alexander Björkgren                 IF Drott                                                      
 165 Johannes Åhman                      IF Drott                                                      
 218 Marius Wasström                     IF Raseborg                                                   
 227 Oliver Enqvist                      IF Sibbo-Vargarna                                             
 244 Tommy Weckström                     IF Sibbo-Vargarna                                             
 256 Axel Dahlman                        IF Åland                                                      
 264 Fredrik Björkqvist                  IF Åsarna                                                     

H17 400 m

  38 Niklas Tallqvist                    Borgå Akilles                                                 
  46 Niklas Björkenheim                  Esbo IF                                                       
  80 Walter Törnwall                     Esbo IF                                                       
  85 Adnan Vuorinen                      Esbo IF                                                       
 119 Hugo Limnell                        Helsingfors IFK                                               
 135 Abdirahiim Salah                    Helsingfors IFK                                               
 141 Matvei Telov                        Helsingfors IFK                                               
 165 Johannes Åhman                      IF Drott                                                      
 177 Sebastian Nordberg                  IF Kraft                                                      
 218 Marius Wasström                     IF Raseborg                                                   
 227 Oliver Enqvist                      IF Sibbo-Vargarna                                             
 250 Leonard Markén                      IF VOM                                                        
 291 Josef Höglund                       IK Falken                                                     
 293 Axel Norrbacka                      IK Falken                                                     

H17 800 m

  46 Niklas Björkenheim                  Esbo IF                                                       
  48 Jonathan Ekberg                     Esbo IF                                                       
  85 Adnan Vuorinen                      Esbo IF                                                       
 112 Miro Kallio                         Helsingfors IFK                                               
 198 Emil Grabber                        IF Raseborg                                                   
 250 Leonard Markén                      IF VOM                                                        
 291 Josef Höglund                       IK Falken                                                     
 293 Axel Norrbacka                      IK Falken                                                     
 332 Viktor Björkell                     Vasa IS                                                       

H17 1500 m

 250 Leonard Markén                      IF VOM                                                        
 332 Viktor Björkell                     Vasa IS                                                       

H17 3000 m

 341 Petrus Genas                        Vasa IS                                                       
 377 Kristian Boström                    If Raseborg                                                   

H17 2000 m hinder

  33 Linus Schmidt                       Borgå Akilles                                                 
 201 Nooa Kenttä                         IF Raseborg                                                   
 340 Johan Friman                        Vasa IS                                                       

H17 110 m h

 119 Hugo Limnell                        Helsingfors IFK                                               
 124 Abdinain Moalin                     Helsingfors IFK                                               
 141 Matvei Telov                        Helsingfors IFK                                               
 150 Adrian Björkgren                    IF Drott                                                      
 151 Alexander Björkgren                 IF Drott                                                      
 264 Fredrik Björkqvist                  IF Åsarna                                                     
 399 Jeremi Siimes                       Turun Urheiluliitto                                           

H17 400 m h

  33 Linus Schmidt                       Borgå Akilles                                                 
 135 Abdirahiim Salah                    Helsingfors IFK                                               
 165 Johannes Åhman                      IF Drott                                                      
 374 Andrei Kiviharju                    Esbo If                                                       

H17 5000 m gång

  48 Jonathan Ekberg                     Esbo IF                                                       
 349 Rasmus Lerstrand                    Vasa IS                                                       

H17 Höjd

 323 Casper Kangas                       Sjundeå IF                                                    

H17 Stav

  38 Niklas Tallqvist                    Borgå Akilles                                                 
 201 Nooa Kenttä                         IF Raseborg                                                   
 231 Otto Junnila                        IF Sibbo-Vargarna                                             
 262 Simon Stjärnfelt                    IF Åland                                                      
 352 Albin Lundberg                      Vasa IS                                                       
 373 Artjom Kiviharju                    Esbo If                                                       
 374 Andrei Kiviharju                    Esbo If                                                       

H17 Längd

 150 Adrian Björkgren                    IF Drott                                                      
 151 Alexander Björkgren                 IF Drott                                                      
 218 Marius Wasström                     IF Raseborg                                                   
 227 Oliver Enqvist                      IF Sibbo-Vargarna                                             
 323 Casper Kangas                       Sjundeå IF                                                    

H17 3-steg

  38 Niklas Tallqvist                    Borgå Akilles                                                 
  44 Toni Appelqvist                     Esbo IF                                                       
 150 Adrian Björkgren                    IF Drott                                                      
 218 Marius Wasström                     IF Raseborg                                                   
 234 Mikael Lehtimäki                    IF Sibbo-Vargarna                                             
 235 Paulus Lehtimäki                    IF Sibbo-Vargarna                                             
 253 Michael Rännar                      IF VOM                                                        
 302 Adrian Vuorio                       Kimito SF                                                     

H17 Kula

  35 Jesse Sorvari                       Borgå Akilles                                                 
 221 Lauri Wuorenrinne                   IF Raseborg                                                   

H17 Diskus

 143 Joona Tuusjärvi                     Helsingfors IFK                                               
 221 Lauri Wuorenrinne                   IF Raseborg                                                   
 262 Simon Stjärnfelt                    IF Åland                                                      

H17 Slägga

 143 Joona Tuusjärvi                     Helsingfors IFK                                               
 221 Lauri Wuorenrinne                   IF Raseborg                                                   

H17 Spjut

 138 Joar Söderholm                      Helsingfors IFK                                               
 221 Lauri Wuorenrinne                   IF Raseborg                                                   

H17/P15 4 x 100 m

   1 Esbo If 1                                                               
   2 If Drott 1                                                              
   3 If Raseborg 1                                                           
   4 If Raseborg 2                                                           
   5 Vasa Is 1                                                               

D 100 m

  68 Salla Parviainen                    Esbo IF                                                       
  78 Tiia Tammisalo                      Esbo IF                                                       
  87 Hafisa Nashisa                      Esbo If                                                       
  95 Nathalie Westman                    Gamlakarleby IF                                               
 101 Matilda Bogdanoff                   Helsingfors IFK                                               
 111 Jenna Jokela                        Helsingfors IFK                                               
 122 Nea Mattila                         Helsingfors IFK                                               
 136 Jasmin Showlah                      Helsingfors IFK                                               
 142 Emma Tuomala                        Helsingfors IFK                                               
 147 Emelie Österman                     Helsingfors IFK                                               
 156 Maisa Laakso                        IF Drott                                                      
 192 Simone Wiklund                      IF Nykarlebynejden                                            
 242 Aino Tapio                          IF Sibbo-Vargarna                                             
 303 Jenny Asplund                       Larsmo IF                                                     
 306 Alina Strömberg                     Larsmo IF                                                     
 318 Ida Otstavel                        Pargas IF                                                     
 342 Madeleine Glasberg                  Vasa IS                                                       
 346 Erica Kolehmainen                   Vasa IS                                                       

D 200 m

  64 Sonja Mäkelä                        Esbo IF                                                       
  68 Salla Parviainen                    Esbo IF                                                       
  74 Ella Räsänen                        Esbo IF                                                       
  78 Tiia Tammisalo                      Esbo IF                                                       
  87 Hafisa Nashisa                      Esbo If                                                       
 122 Nea Mattila                         Helsingfors IFK                                               
 136 Jasmin Showlah                      Helsingfors IFK                                               
 142 Emma Tuomala                        Helsingfors IFK                                               
 156 Maisa Laakso                        IF Drott                                                      
 158 Jeanine Nygård                      IF Drott                                                      
 176 Wilma Lassfolk                      IF Kraft                                                      
 192 Simone Wiklund                      IF Nykarlebynejden                                            
 233 Jessica Laxen                       IF Sibbo-Vargarna                                             
 242 Aino Tapio                          IF Sibbo-Vargarna                                             
 303 Jenny Asplund                       Larsmo IF                                                     
 306 Alina Strömberg                     Larsmo IF                                                     
 342 Madeleine Glasberg                  Vasa IS                                                       
 346 Erica Kolehmainen                   Vasa IS                                                       
 358 Malva Nylund                        Vasa IS                                                       
 378 Jonna Berghem                       Hik Friidrott                                                 

D 400 m

  59 Katariina Liipo                     Esbo IF                                                       
  87 Hafisa Nashisa                      Esbo If                                                       
 106 Emma Falck                          Helsingfors IFK                                               
 131 Pinja Pikkupeura                    Helsingfors IFK                                               
 156 Maisa Laakso                        IF Drott                                                      
 158 Jeanine Nygård                      IF Drott                                                      
 176 Wilma Lassfolk                      IF Kraft                                                      
 192 Simone Wiklund                      IF Nykarlebynejden                                            
 203 Krista Lindholm                     IF Raseborg                                                   
 239 Elin Mickos                         IF Sibbo-Vargarna                                             
 261 Emma Sjuls                          IF Åland                                                      
 279 Nathalie Blomqvist                  IK Falken                                                     
 286 Hanna Frostdahl                     IK Falken                                                     
 335 Sofia Fogström                      Vasa IS                                                       
 347 Mathilda Kvist                      Vasa IS                                                       
 358 Malva Nylund                        Vasa IS                                                       

D 800 m

  59 Katariina Liipo                     Esbo IF                                                       
  70 Jessica Rautelin                    Esbo IF                                                       
 107 Noora Haavisto                      Helsingfors IFK                                               
 158 Jeanine Nygård                      IF Drott                                                      
 203 Krista Lindholm                     IF Raseborg                                                   
 261 Emma Sjuls                          IF Åland                                                      
 279 Nathalie Blomqvist                  IK Falken                                                     
 286 Hanna Frostdahl                     IK Falken                                                     
 335 Sofia Fogström                      Vasa IS                                                       
 350 Andrea Lilja                        Vasa IS                                                       

D 3000 m

  55 Vivian Kirillow                     Esbo IF                                                       
  79 Armi Turtola                        Esbo IF                                                       
 335 Sofia Fogström                      Vasa IS                                                       
 350 Andrea Lilja                        Vasa IS                                                       
 369 Cecilia Österblad                   Vasa IS                                                       

D 3000 m hinder

  55 Vivian Kirillow                     Esbo IF                                                       
  79 Armi Turtola                        Esbo IF                                                       
 393 Mona Jäppinen                       Helsingin Kisa-Veikot                                         

D 100 m h

  18 Noora Juslin                        Borgå Akilles                                                 
  58 Kira Kytölä                         Esbo IF                                                       
 101 Matilda Bogdanoff                   Helsingfors IFK                                               
 122 Nea Mattila                         Helsingfors IFK                                               
 242 Aino Tapio                          IF Sibbo-Vargarna                                             
 347 Mathilda Kvist                      Vasa IS                                                       
 390 Khalifa Ben                         Tampereen Pyrintö                                             


D 400 m h

  68 Salla Parviainen                    Esbo IF                                                       
 131 Pinja Pikkupeura                    Helsingfors IFK                                               
 239 Elin Mickos                         IF Sibbo-Vargarna                                             
 347 Mathilda Kvist                      Vasa IS                                                       
 391 Frida Hämäläinen                    Tampereen Pyrintö                                             
 392 Liis Grete Atonen                   EST                                                           

D 3000 m gång

  56 Ursula Koivunen                     Esbo IF                                                       

D Höjd

  96 Linda Sandblom                      HIK Friidrott                                                 
 179 Emma Nyman                          IF Kraft                                                      
 199 Tiia Gustafsson                     IF Raseborg                                                   
 270 Elin Pajunen                        IF Åsarna                                                     
 274 Jenny Skuthälla                     IF Åsarna                                                     

D Stav

  41 Saga Andersson                      Esbo IF                                                       
  50 Marielle Gustafsson                 Esbo IF                                                       

D Längd

  58 Kira Kytölä                         Esbo IF                                                       
  71 Riina Rautelin                      Esbo IF                                                       
  95 Nathalie Westman                    Gamlakarleby IF                                               
 104 Sandra Ekblom                       Helsingfors IFK                                               
 121 Tilda Lipasti                       Helsingfors IFK                                               
 132 Teresa Pollari                      Helsingfors IFK                                               
 147 Emelie Österman                     Helsingfors IFK                                               
 157 Victoria Myntti                     IF Drott                                                      
 233 Jessica Laxen                       IF Sibbo-Vargarna                                             
 242 Aino Tapio                          IF Sibbo-Vargarna                                             
 271 Ina Pajunen                         IF Åsarna                                                     
 275 Sofia Storbjörk                     IF Åsarna                                                     
 372 Sonja Mäkelä                        Esbo If                                                       

D 3-steg

  58 Kira Kytölä                         Esbo IF                                                       
 104 Sandra Ekblom                       Helsingfors IFK                                               
 121 Tilda Lipasti                       Helsingfors IFK                                               
 132 Teresa Pollari                      Helsingfors IFK                                               
 157 Victoria Myntti                     IF Drott                                                      
 271 Ina Pajunen                         IF Åsarna                                                     
 275 Sofia Storbjörk                     IF Åsarna                                                     
 394 Ilona Ruohola                       Turun Urheiluliitto                                           
 395 Elina Kostiainen                    Vihdin Viesti                                                 

D Kula

   6 Katri Erkkilä                       Borgå Akilles                                                 
  82 Emma Uosukainen                     Esbo IF                                                       
 146 Andrea Österman                     Helsingfors IFK                                               
 160 Emma Sjölind                        IF Drott                                                      
 193 Cecilia Österlund                   IF Nykarlebynejden                                            
 210 Sara Oraheimo                       IF Raseborg                                                   
 308 Felicia Meriheinä                   Liljendal IK                                                  
 309 Jessica Meriheinä                   Liljendal IK                                                  
 318 Ida Otstavel                        Pargas IF                                                     
 363 Linn Sund                           Vasa IS                                                       

D Diskus

   1 Emilia Anttila                      Borgå Akilles                                                 
  81 Susanna Törrönen                    Esbo IF                                                       
  82 Emma Uosukainen                     Esbo IF                                                       
 171 Hanna Rintamäki                     IF Femman                                                     
 178 Sarah Nygårds                       IF Kraft                                                      
 205 Josefine Lundström                  IF Raseborg                                                   
 210 Sara Oraheimo                       IF Raseborg                                                   
 258 Maria Holmberg                      IF Åland                                                      
 308 Felicia Meriheinä                   Liljendal IK                                                  
 309 Jessica Meriheinä                   Liljendal IK                                                  
 363 Linn Sund                           Vasa IS                                                       

D Slägga

  34 Jenna Sorvari                       Borgå Akilles                                                 
  82 Emma Uosukainen                     Esbo IF                                                       
 110 Heidi Hämäläinen                    Helsingfors IFK                                               
 146 Andrea Österman                     Helsingfors IFK                                               
 205 Josefine Lundström                  IF Raseborg                                                   
 258 Maria Holmberg                      IF Åland                                                      
 280 Tilda Borgmästars                   IK Falken                                                     
 308 Felicia Meriheinä                   Liljendal IK                                                  
 312 Jennifer Söderlund                  Malax IF                                                      
 396 Sara Killinen                       Lapuan Virkiä                                                 

D Spjut

  88 Minna Hollanti                      Gamlakarleby IF                                               
 305 Rebecca Ljung                       Larsmo IF                                                     
 397 Elina Kinnunen                      Uudenkaupungin Kenttäkarhut                                   
 398 Julia Valtanen                      Rauman Urheilijat                                             

D17 100 m

  17 Sandra Johansson                    Borgå Akilles                                                 
  39 Jannika Viljakainen                 Borgå Akilles                                                 
  53 Wilma Jungar                        Esbo IF                                                       
  57 Daniela Kulanko                     Esbo IF                                                       
  63 Siiri Metsälä                       Esbo IF                                                       
  77 Venla Simolin                       Esbo IF                                                       
 103 Amanda Ekblom                       Helsingfors IFK                                               
 109 Iina Holopainen                     Helsingfors IFK                                               
 130 Sandra Piippo-Pinho                 Helsingfors IFK                                               
 188 Belinda Stenroos                    IF Nykarlebynejden                                            
 206 Saimi Lupala                        IF Raseborg                                                   
 265 Ana Ciornei                         IF Åsarna                                                     
 277 Emma Vikman                         IF Åsarna                                                     
 316 Saga Malmio                         Pargas IF                                                     
 329 Fina Backholm                       Vasa IS                                                       
 336 Moa Forslund                        Vasa IS                                                       
 339 Ninja Foxell                        Vasa IS                                                       
 367 Ida Wiklund                         Vasa IS                                                       

D17 200 m

  42 Silja Andersson                     Esbo IF                                                       
  57 Daniela Kulanko                     Esbo IF                                                       
  76 Aino Salmi                          Esbo IF                                                       
  77 Venla Simolin                       Esbo IF                                                       
 130 Sandra Piippo-Pinho                 Helsingfors IFK                                               
 188 Belinda Stenroos                    IF Nykarlebynejden                                            
 281 Laura Byström                       IK Falken                                                     
 329 Fina Backholm                       Vasa IS                                                       
 339 Ninja Foxell                        Vasa IS                                                       
 367 Ida Wiklund                         Vasa IS                                                       

D17 800 m

  11 Jessica Hjort                       Borgå Akilles                                                 
  90 Kaisla Keiski                       Gamlakarleby IF                                               
 206 Saimi Lupala                        IF Raseborg                                                   
 208 Vilja Minkkinen                     IF Raseborg                                                   
 284 Suzette Finne                       IK Falken                                                     

D17 1500 m

 186 Michelle Nyback                     IF Nykarlebynejden                                            
 206 Saimi Lupala                        IF Raseborg                                                   
 284 Suzette Finne                       IK Falken                                                     
 400 Juulia Tala                         Viipurin Urheilijat                                           

D17 2000 m hinder

  90 Kaisla Keiski                       Gamlakarleby IF                                               
 401 Emilia Tala                         Viipurin Urheilijat                                           

D17 100 m h

  53 Wilma Jungar                        Esbo IF                                                       
 109 Iina Holopainen                     Helsingfors IFK                                               
 152 Lova Forsman                        IF Drott                                                      
 184 Hanna Back                          IF Nykarlebynejden                                            
 188 Belinda Stenroos                    IF Nykarlebynejden                                            
 294 Andrea Rönnskär                     IK Falken                                                     

D17 400 m h

 109 Iina Holopainen                     Helsingfors IFK                                               
 281 Laura Byström                       IK Falken                                                     

D17 Höjd

 109 Iina Holopainen                     Helsingfors IFK                                               
 184 Hanna Back                          IF Nykarlebynejden                                            
 238 Victoria Lindberg                   IF Sibbo-Vargarna                                             
 246 Linnea Wiik                         IF Sibbo-Vargarna                                             
 362 Janna Siegfrids                     Vasa IS                                                       

D17 Stav

  42 Silja Andersson                     Esbo IF                                                       
 259 Moa Pesonen                         IF Åland                                                      
 294 Andrea Rönnskär                     IK Falken                                                     
 370 Sandra Carlsson                     Vasa Is                                                       

D17 Längd

  17 Sandra Johansson                    Borgå Akilles                                                 
  39 Jannika Viljakainen                 Borgå Akilles                                                 
  53 Wilma Jungar                        Esbo IF                                                       
  76 Aino Salmi                          Esbo IF                                                       
 103 Amanda Ekblom                       Helsingfors IFK                                               
 148 Ida Backman                         IF Drott                                                      
 152 Lova Forsman                        IF Drott                                                      
 159 Matilda Nyman                       IF Drott                                                      
 181 Johanna Tikkala                     IF Kraft                                                      
 206 Saimi Lupala                        IF Raseborg                                                   
 265 Ana Ciornei                         IF Åsarna                                                     
 277 Emma Vikman                         IF Åsarna                                                     
 294 Andrea Rönnskär                     IK Falken                                                     
 316 Saga Malmio                         Pargas IF                                                     

D17 3-steg

  17 Sandra Johansson                    Borgå Akilles                                                 
  63 Siiri Metsälä                       Esbo IF                                                       
 103 Amanda Ekblom                       Helsingfors IFK                                               
 148 Ida Backman                         IF Drott                                                      
 159 Matilda Nyman                       IF Drott                                                      
 184 Hanna Back                          IF Nykarlebynejden                                            
 238 Victoria Lindberg                   IF Sibbo-Vargarna                                             
 316 Saga Malmio                         Pargas IF                                                     
 362 Janna Siegfrids                     Vasa IS                                                       

D17 Kula

  39 Jannika Viljakainen                 Borgå Akilles                                                 
  83 Iida Uosukainen                     Esbo IF                                                       
 114 Patricia Kellgren                   Helsingfors IFK                                               
 123 Nellinoora Maunula                  Helsingfors IFK                                               
 137 Vivian Suominen                     Helsingfors IFK                                               
 181 Johanna Tikkala                     IF Kraft                                                      
 186 Michelle Nyback                     IF Nykarlebynejden                                            
 187 Nathalie Nyback                     IF Nykarlebynejden                                            
 329 Fina Backholm                       Vasa IS                                                       
 337 Fanny Forsman                       Vasa IS                                                       
 348 Elin Källberg                       Vasa IS                                                       

D17 Diskus

  27 Emmy Ollas                          Borgå Akilles                                                 
  39 Jannika Viljakainen                 Borgå Akilles                                                 
  83 Iida Uosukainen                     Esbo IF                                                       
 114 Patricia Kellgren                   Helsingfors IFK                                               
 123 Nellinoora Maunula                  Helsingfors IFK                                               
 186 Michelle Nyback                     IF Nykarlebynejden                                            
 289 Sofia Hagman                        IK Falken                                                     
 313 Isabelle Hellström                  Pargas IF                                                     
 337 Fanny Forsman                       Vasa IS                                                       

D17 Slägga

   3 Emma Backlund                       Borgå Akilles                                                 
  28 Senja Pantti                        Borgå Akilles                                                 
  83 Iida Uosukainen                     Esbo IF                                                       
 148 Ida Backman                         IF Drott                                                      
 183 Emmanuela Koomson                   IF Länken                                                     
 187 Nathalie Nyback                     IF Nykarlebynejden                                            
 287 Carolina Granö                      IK Falken                                                     
 289 Sofia Hagman                        IK Falken                                                     
 333 Ellen Bos                           Vasa IS                                                       

D17 Spjut

 123 Nellinoora Maunula                  Helsingfors IFK                                               
 137 Vivian Suominen                     Helsingfors IFK                                               
 180 Wilma Sundqvist                     IF Kraft                                                      
 324 Emilia Karell                       Sjundeå IF                                                    
 348 Elin Källberg                       Vasa IS                                                       

D17/F15 4 x 100 m

   1 Esbo If 1                                                               
   2 Esbo If 2                                                               
   3 Helsingfors Ifk 1                                                       
   4 If Drott 1                                                              
   5 If Nykarlebynejden 1                                                    
   6 If Raseborg 1                                                           
   7 If Åsarna 1                                                             
   8 Vasa Is 1                                                               
   9 Vasa Is 2                                                               

P15 100 m

  32 Elliot Schmidt                      Borgå Akilles                                                 
  36 Emil Stade                          Borgå Akilles                                                 
  60 Rado Lindberg                       Esbo IF                                                       
 154 Isak Höglund                        IF Drott                                                      
 170 Benjamin Olli                       IF Femman                                                     
 222 Oliver Öhman                        IF Raseborg                                                   
 251 Elias Rintanen                      IF VOM                                                        
 252 Anton Rännar                        IF VOM                                                        
 255 Alvin Bergvall                      IF Åland                                                      
 304 Sel Dway                            Larsmo IF                                                     
 355 Ive Ntumba                          Vasa IS                                                       
 357 Roy Nukala                          Vasa IS                                                       

P15 300 m

  69 Kristian Pirnes                     Esbo IF                                                       
 154 Isak Höglund                        IF Drott                                                      
 162 Albin Söderman                      IF Drott                                                      
 200 Oliver Heikkinen                    IF Raseborg                                                   
 222 Oliver Öhman                        IF Raseborg                                                   
 251 Elias Rintanen                      IF VOM                                                        
 255 Alvin Bergvall                      IF Åland                                                      
 304 Sel Dway                            Larsmo IF                                                     
 355 Ive Ntumba                          Vasa IS                                                       

P15 800 m

  49 Roger Eklund                        Esbo IF                                                       
  69 Kristian Pirnes                     Esbo IF                                                       
 162 Albin Söderman                      IF Drott                                                      
 196 Simon Ekholm                        IF Raseborg                                                   
 200 Oliver Heikkinen                    IF Raseborg                                                   
 228 Robin Fransman                      IF Sibbo-Vargarna                                             
 257 Benjamin Eriksson                   IF Åland                                                      
 368 Elias Åbrant                        Vasa IS                                                       

P15 2000 m

 228 Robin Fransman                      IF Sibbo-Vargarna                                             
 257 Benjamin Eriksson                   IF Åland                                                      
 368 Elias Åbrant                        Vasa IS                                                       

P15 1500 m hinder

  26 Oscar Nyholm                        Borgå Akilles                                                 
 402 Aapo Ikola                          Kenttäurheilijat -58                                          

P15 100 m h

  10 Linus Henriksson                    Borgå Akilles                                                 
  32 Elliot Schmidt                      Borgå Akilles                                                 
  49 Roger Eklund                        Esbo IF                                                       
  60 Rado Lindberg                       Esbo IF                                                       
 197 Oliver Forsman                      IF Raseborg                                                   
 245 Daniel Wickström                    IF Sibbo-Vargarna                                             

P15 300 m h

  14 Thomas Isaksson                     Borgå Akilles                                                 
  32 Elliot Schmidt                      Borgå Akilles                                                 
 216 Rasmus Tenkanen                     IF Raseborg                                                   
 245 Daniel Wickström                    IF Sibbo-Vargarna                                             

P15 3000 m gång

  30 Samuel Puustinen                    Borgå Akilles                                                 

P15 Höjd

 197 Oliver Forsman                      IF Raseborg                                                   
 322 Johan Grönroos                      Sjundeå IF                                                    

P15 Stav

 196 Simon Ekholm                        IF Raseborg                                                   
 357 Roy Nukala                          Vasa IS                                                       
 364 Samuel Svartsjö                     Vasa IS                                                       

P15 Längd

  10 Linus Henriksson                    Borgå Akilles                                                 
  14 Thomas Isaksson                     Borgå Akilles                                                 
  32 Elliot Schmidt                      Borgå Akilles                                                 
  36 Emil Stade                          Borgå Akilles                                                 
  49 Roger Eklund                        Esbo IF                                                       
  60 Rado Lindberg                       Esbo IF                                                       
 102 Alec Ekblom                         Helsingfors IFK                                               
 170 Benjamin Olli                       IF Femman                                                     
 196 Simon Ekholm                        IF Raseborg                                                   
 197 Oliver Forsman                      IF Raseborg                                                   
 200 Oliver Heikkinen                    IF Raseborg                                                   
 216 Rasmus Tenkanen                     IF Raseborg                                                   
 240 Emil Nylund                         IF Sibbo-Vargarna                                             
 245 Daniel Wickström                    IF Sibbo-Vargarna                                             

P15 3-steg

  14 Thomas Isaksson                     Borgå Akilles                                                 
  60 Rado Lindberg                       Esbo IF                                                       
 102 Alec Ekblom                         Helsingfors IFK                                               
 154 Isak Höglund                        IF Drott                                                      
 196 Simon Ekholm                        IF Raseborg                                                   
 197 Oliver Forsman                      IF Raseborg                                                   
 216 Rasmus Tenkanen                     IF Raseborg                                                   
 240 Emil Nylund                         IF Sibbo-Vargarna                                             
 245 Daniel Wickström                    IF Sibbo-Vargarna                                             

P15 Kula

 194 Simon Björklöf                      IF Raseborg                                                   
 207 Väinö Lupala                        IF Raseborg                                                   
 217 Christoffer Von Schantz             IF Raseborg                                                   
 220 Filip Wikholm                       IF Raseborg                                                   
 230 Robin Hildén                        IF Sibbo-Vargarna                                             
 266 Benjamin Holmbäck                   IF Åsarna                                                     

P15 Diskus

  30 Samuel Puustinen                    Borgå Akilles                                                 
 194 Simon Björklöf                      IF Raseborg                                                   
 217 Christoffer Von Schantz             IF Raseborg                                                   
 220 Filip Wikholm                       IF Raseborg                                                   
 230 Robin Hildén                        IF Sibbo-Vargarna                                             

P15 Slägga

  16 Aron Johansson                      Borgå Akilles                                                 
  30 Samuel Puustinen                    Borgå Akilles                                                 
 217 Christoffer Von Schantz             IF Raseborg                                                   
 220 Filip Wikholm                       IF Raseborg                                                   
 230 Robin Hildén                        IF Sibbo-Vargarna                                             

P15 Spjut

  14 Thomas Isaksson                     Borgå Akilles                                                 
  30 Samuel Puustinen                    Borgå Akilles                                                 
 144 Miika Tuusjärvi                     Helsingfors IFK                                               
 207 Väinö Lupala                        IF Raseborg                                                   
 216 Rasmus Tenkanen                     IF Raseborg                                                   
 220 Filip Wikholm                       IF Raseborg                                                   
 230 Robin Hildén                        IF Sibbo-Vargarna                                             

F15 100 m

   4 Gisela Bergström                    Borgå Akilles                                                 
  12 Emelie Hägglund                     Borgå Akilles                                                 
  54 Bianca Kanerva                      Esbo IF                                                       
  62 Noomi Malmgren                      Esbo IF                                                       
  65 Alexandra Nylund                    Esbo IF                                                       
 120 Nora Lindahl                        Helsingfors IFK                                               
 129 Teresa Perttilä                     Helsingfors IFK                                               
 133 Inka Pöyry                          Helsingfors IFK                                               
 134 Hilla Saarinen                      Helsingfors IFK                                               
 153 Nea Hassila                         IF Drott                                                      
 161 Jamira Suarez                       IF Drott                                                      
 185 Engla-Lie Holländer                 IF Nykarlebynejden                                            
 190 Laura Ström                         IF Nykarlebynejden                                            
 191 Milla Ström                         IF Nykarlebynejden                                            
 269 Elin Jakobsson                      IF Åsarna                                                     
 272 Charlotta Sandkulla                 IF Åsarna                                                     
 285 Emma Fors                           IK Falken                                                     
 301 Elina Haanpää                       Kimito SF                                                     
 311 Elizabeth Fogde                     Malax IF                                                      
 331 Amanda Bertula                      Vasa IS                                                       
 351 Lina Lithén                         Vasa IS                                                       
 376 Amanda Forss                        If Femman                                                     
 380 Priscilla Boateng                   If Drott                                                      

F15 300 m

   8 Ida Finell                          Borgå Akilles                                                 
  61 Malin Lindroth                      Esbo IF                                                       
  62 Noomi Malmgren                      Esbo IF                                                       
 128 Emma Nyström                        Helsingfors IFK                                               
 129 Teresa Perttilä                     Helsingfors IFK                                               
 133 Inka Pöyry                          Helsingfors IFK                                               
 153 Nea Hassila                         IF Drott                                                      
 166 Fanny Östman                        IF Drott                                                      
 168 Hanna Lindberg                      IF Femman                                                     
 189 Tilde Stråka                        IF Nykarlebynejden                                            
 190 Laura Ström                         IF Nykarlebynejden                                            
 315 Emma Loo                            Pargas IF                                                     
 331 Amanda Bertula                      Vasa IS                                                       
 351 Lina Lithén                         Vasa IS                                                       
 379 Leonie Winell                       Esbo If                                                       
 380 Priscilla Boateng                   If Drott                                                      

F15 800 m

   8 Ida Finell                          Borgå Akilles                                                 
  15 Carla Jalkanen                      Borgå Akilles                                                 
  45 Saga Bergholm                       Esbo IF                                                       
  62 Noomi Malmgren                      Esbo IF                                                       
  86 Ella Westerlund                     Esbo IF                                                       
 128 Emma Nyström                        Helsingfors IFK                                               
 153 Nea Hassila                         IF Drott                                                      
 167 Emma Korhonen                       IF Femman                                                     
 189 Tilde Stråka                        IF Nykarlebynejden                                            
 213 Cilia Sandell                       IF Raseborg                                                   
 241 Eevi Strandström                    IF Sibbo-Vargarna                                             
 315 Emma Loo                            Pargas IF                                                     
 317 Andréa Nyberg                       Pargas IF                                                     

F15 2000 m

  15 Carla Jalkanen                      Borgå Akilles                                                 
  24 Melissa Lönnström                   Borgå Akilles                                                 
 161 Jamira Suarez                       IF Drott                                                      
 164 Teodora Westerlund                  IF Drott                                                      
 167 Emma Korhonen                       IF Femman                                                     
 189 Tilde Stråka                        IF Nykarlebynejden                                            
 213 Cilia Sandell                       IF Raseborg                                                   
 317 Andréa Nyberg                       Pargas IF                                                     

F15 1500 m hinder

 161 Jamira Suarez                       IF Drott                                                      
 164 Teodora Westerlund                  IF Drott                                                      
 167 Emma Korhonen                       IF Femman                                                     
 202 Fanny Kero                          IF Raseborg                                                   

F15 80 m aj

  21 Selma Lepistö                       Borgå Akilles                                                 
 120 Nora Lindahl                        Helsingfors IFK                                               
 134 Hilla Saarinen                      Helsingfors IFK                                               
 149 Mia Backman                         IF Drott                                                      
 155 Tilda Höglund                       IF Drott                                                      
 164 Teodora Westerlund                  IF Drott                                                      
 209 Cassandra Nynäs                     IF Raseborg                                                   
 285 Emma Fors                           IK Falken                                                     
 311 Elizabeth Fogde                     Malax IF                                                      
 403 Jenna Tarvo                         Espoon Tapiot                                                 

F15 300 m h

 120 Nora Lindahl                        Helsingfors IFK                                               
 128 Emma Nyström                        Helsingfors IFK                                               
 134 Hilla Saarinen                      Helsingfors IFK                                               
 149 Mia Backman                         IF Drott                                                      
 209 Cassandra Nynäs                     IF Raseborg                                                   

F15 3000 m gång

  54 Bianca Kanerva                      Esbo IF                                                       
 190 Laura Ström                         IF Nykarlebynejden                                            

F15 Höjd

   4 Gisela Bergström                    Borgå Akilles                                                 
  12 Emelie Hägglund                     Borgå Akilles                                                 
  21 Selma Lepistö                       Borgå Akilles                                                 
  86 Ella Westerlund                     Esbo IF                                                       
 185 Engla-Lie Holländer                 IF Nykarlebynejden                                            
 191 Milla Ström                         IF Nykarlebynejden                                            
 209 Cassandra Nynäs                     IF Raseborg                                                   
 300 Julia Byman                         Kimito SF                                                     
 311 Elizabeth Fogde                     Malax IF                                                      

F15 Stav

  21 Selma Lepistö                       Borgå Akilles                                                 
 164 Teodora Westerlund                  IF Drott                                                      
 334 Edith Carlsson                      Vasa IS                                                       

F15 Längd

   4 Gisela Bergström                    Borgå Akilles                                                 
  12 Emelie Hägglund                     Borgå Akilles                                                 
  61 Malin Lindroth                      Esbo IF                                                       
  97 Aino-Maria Ainasoja                 Helsingfors IFK                                               
 129 Teresa Perttilä                     Helsingfors IFK                                               
 149 Mia Backman                         IF Drott                                                      
 155 Tilda Höglund                       IF Drott                                                      
 166 Fanny Östman                        IF Drott                                                      
 168 Hanna Lindberg                      IF Femman                                                     
 237 Vanessa Lindberg                    IF Sibbo-Vargarna                                             
 269 Elin Jakobsson                      IF Åsarna                                                     
 311 Elizabeth Fogde                     Malax IF                                                      
 315 Emma Loo                            Pargas IF                                                     
 327 Jelizaveta Tsubareva                Sjundeå IF                                                    

F15 3-steg

   8 Ida Finell                          Borgå Akilles                                                 
  12 Emelie Hägglund                     Borgå Akilles                                                 
 149 Mia Backman                         IF Drott                                                      
 155 Tilda Höglund                       IF Drott                                                      
 166 Fanny Östman                        IF Drott                                                      
 168 Hanna Lindberg                      IF Femman                                                     
 237 Vanessa Lindberg                    IF Sibbo-Vargarna                                             
 300 Julia Byman                         Kimito SF                                                     
 315 Emma Loo                            Pargas IF                                                     

F15 Kula

   4 Gisela Bergström                    Borgå Akilles                                                 
   9 Kajsa Grönqvist                     Borgå Akilles                                                 
  22 Amalia Lindén                       Borgå Akilles                                                 
  31 Sara Puustinen                      Borgå Akilles                                                 
  43 Ina Appelqvist                      Esbo IF                                                       
  54 Bianca Kanerva                      Esbo IF                                                       
  66 Julia Nystrand                      Esbo IF                                                       
  97 Aino-Maria Ainasoja                 Helsingfors IFK                                               
 167 Emma Korhonen                       IF Femman                                                     
 169 Felicia Lindström                   IF Femman                                                     
 173 Anna Villför                        IF Femman                                                     
 202 Fanny Kero                          IF Raseborg                                                   
 219 Bodil Wikholm                       IF Raseborg                                                   
 226 Ellen Blomqvist                     IF Sibbo-Vargarna                                             
 272 Charlotta Sandkulla                 IF Åsarna                                                     
 310 Jonna Virén                         Liljendal IK                                                  
 353 Saara Manni                         Vasa IS                                                       
 375 Anna Westerlund                     Virkby Start                                                  

F15 Diskus

  22 Amalia Lindén                       Borgå Akilles                                                 
  54 Bianca Kanerva                      Esbo IF                                                       
  66 Julia Nystrand                      Esbo IF                                                       
 168 Hanna Lindberg                      IF Femman                                                     
 169 Felicia Lindström                   IF Femman                                                     
 301 Elina Haanpää                       Kimito SF                                                     
 310 Jonna Virén                         Liljendal IK                                                  
 353 Saara Manni                         Vasa IS                                                       

F15 Slägga

  22 Amalia Lindén                       Borgå Akilles                                                 
  31 Sara Puustinen                      Borgå Akilles                                                 
  40 Sofia Wahlstedt                     Borgå Akilles                                                 
  66 Julia Nystrand                      Esbo IF                                                       
 173 Anna Villför                        IF Femman                                                     
 185 Engla-Lie Holländer                 IF Nykarlebynejden                                            
 219 Bodil Wikholm                       IF Raseborg                                                   
 226 Ellen Blomqvist                     IF Sibbo-Vargarna                                             
 267 Sandra Hongell                      IF Åsarna                                                     
 272 Charlotta Sandkulla                 IF Åsarna                                                     
 310 Jonna Virén                         Liljendal IK                                                  
 319 Emma Vahtola                        Pargas IF                                                     

F15 Spjut

  15 Carla Jalkanen                      Borgå Akilles                                                 
 153 Nea Hassila                         IF Drott                                                      
 172 Ida Stoor                           IF Femman                                                     
 174 Cecilia Österberg                   IF Femman                                                     
 237 Vanessa Lindberg                    IF Sibbo-Vargarna                                             
 325 Malin Karell                        Sjundeå IF