Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
09.12. klo 15:00 VALO INTERSPORT - hallit Ilmoittautuneet
KÄSIOHJELMA				
P9 150m					SB	PB
	Aaro Rantanen	Lahden Ahkera		
	Leo Rajaniemi		Lahden Ahkera		
	Oskari Kauppinen	Lahden Ahkera		
	Teemu Kauppinen	Lahden Ahkera		
	Oskari Syväranta	Lahden Ahkera		23,71
	Casper Penttilä	Lahden Ahkera		
	Oliver Penttilä		Lahden Ahkera		
	Jooa Korhonen	Lahden Ahkera		
	Roni Hynninen	Hartolan Voima		
	Eric Rinne		Lahden Ahkera		
	Adrian Sulaiman	Porvoon Urheilijat		
P9 600m				
1	Leo Rajaniemi		Lahden Ahkera		
2	Oskari Kauppinen	Lahden Ahkera		
3	Teemu Kauppinen	Lahden Ahkera		
4	Casper Penttilä	Lahden Ahkera		
5	Jooa Korhonen	Lahden Ahkera		
6	Roni Hynninen	Hartolan Voima		
7	Eric Rinne		Lahden Ahkera		
8	Eetu Väisänen		Lahden Ahkera		
9	Niilo Kemppainen	Nastolan Naseva		2.06,76
10	Rami Leminen		Heinolan Isku		
11	Samu Piispanen	Nastolan Naseva		
P9 Korkeus				
	Leo Rajaniemi	Lahden Ahkera		
	Oskari Syväranta	Lahden Ahkera		105
	Casper Penttilä	Lahden Ahkera		
	Jooa Korhonen	Lahden Ahkera		
	Eric Rinne		Lahden Ahkera		
	Niilo Kemppainen	Nastolan Naseva		
P9 Kuula				
	Leo Rajaniemi	Lahden Ahkera		
	Oskari Kauppinen	Lahden Ahkera		
	Oskari Syväranta	Lahden Ahkera		5,97
	Casper Penttilä	Lahden Ahkera		
	Oliver Penttilä		Lahden Ahkera		
	Jooa Korhonen	Lahden Ahkera		
	Roni Hynninen	Hartolan Voima		
	Eric Rinne		Lahden Ahkera		
	Adrian Sulaiman	Porvoon Urheilijat		
	Rami Leminen		Heinolan Isku		
	Pyry Ingers		Iitin Pyrintö		
T9 150m				
	Eevi Hautaniemi	Lahden Ahkera		
	Oona Tuuri		Lahden Ahkera		
	Minttu Marttila	Lahden Ahkera		
	Laila Özkilkic		Lahden Ahkera		
	Senja-Sofia Moilanen	Lahden Ahkera		
	Pihla Kaukinen	Lahden Ahkera		
	Iisa Tuominen		Lahden Ahkera		
	Isla Rehn		Orimattilan Jymy		
	Hilda Marttila		Lahden Ahkera		
	Julia Porter		Lahden Ahkera		
	Elsa Kemppainen	Nastolan Naseva		
	Olivia Miller		Hartolan Voima		
	Anni Liljaniemi	Lahden Ahkera		
	Minda Pakola		Nastolan Naseva		
T9 600m				
1	Eevi Hautaniemi	Lahden Ahkera		
2	Oona Tuuri		Lahden Ahkera		
3	Minttu Marttila	Lahden Ahkera		
4	Laila Özkilkic		Lahden Ahkera		
5	Senja-Sofia Moilanen	Lahden Ahkera		
6	Julia Porter		Lahden Ahkera		
7	Anni Liljaniemi	Lahden Ahkera		
8	Sanni Purhonen	Lahden Ahkera		
9	Enni Notkonen	Lahden Ahkera		
10	Meja Koskinen	Lahden Ahkera		
11	Elsa Kemppainen	Nastolan Naseva		
12	Minda Pakola		Nastolan Naseva		
13	Jenni Tuominen	Heinolan Isku		
T9 Korkeus				
	Eevi Hautaniemi	Lahden Ahkera		
	Oona Tuuri		Lahden Ahkera		
	Laila Özkilkic		Lahden Ahkera		
	Senja-Sofia Moilanen	Lahden Ahkera		
	Pihla Kaukinen	Lahden Ahkera		90
	Iisa Tuominen		Lahden Ahkera		
	Hilda Marttila		Lahden Ahkera		
	Julia Porter		Lahden Ahkera		
	Olivia Miller		Hartolan Voima		
	Anni Liljaniemi	Lahden Ahkera		
	Enni Notkonen	Lahden Ahkera		
	Vilma Salo		Hartolan Voima		
T9 Kuula				
	Eevi Hautaniemi	Lahden Ahkera		
	Oona Tuuri		Lahden Ahkera		
	Minttu Marttila	Lahden Ahkera		
	Laila Özkilkic		Lahden Ahkera		
	Senja-Sofia Moilanen	Lahden Ahkera		
	Hilda Marttila		Lahden Ahkera		
	Julia Porter		Lahden Ahkera		
	Olivia Miller		Hartolan Voima		
	Anni Liljaniemi	Lahden Ahkera		
	Minda Pakola		Nastolan Naseva		
	Enni Notkonen	Lahden Ahkera		
	Vilma Salo		Hartolan Voima		
	Viivi Viikilä		Lahden Ahkera		
	Aino Alanko		Heinolan Isku		
	Iita Alanko		Heinolan Isku		
	Charlotte Knape	IF Sibbo-Vargarna		
	Jenni Tuominen	Heinolan Isku		
T11 150m				
	Celina Salonen	Nastolan Naseva		
	Janni Savolainen	Lahden Ahkera		
	Sara Rajaniemi	Lahden Ahkera		
	Olivia Ollikka		Lahden Ahkera		
	Kiira Hovi		Lahden Ahkera		
	Henni Piirainen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
	Vilma Ryytty		Lahden Ahkera		
	Jenni Väänänen	Lahden Ahkera		22,24
	Olga Riikonen		Lahden Ahkera		
	Åsa Rehn		Orimattilan Jymy		
	Sani Vanhanen	Mikkelin Kilpa-Veikot		
	Hanna Mustonen	Mäntsälän Urheilijat		
	Emmi Piispanen	Nastolan Naseva		
	Hilla Tuominen	Lahden Ahkera		
	Adriana Kalymialaris	Helsingfors IFK		
	Silja Niemi		Mäntsälän Urheilijat		
	Piitu Tourunen	Lahden Ahkera		
	Viivi Vesala		Lahden Ahkera		
	Ekaterina Ivanova	Kids Sport School	21,7	21,7
T11 600m				
1	Adriana Kalymialaris	Helsingfors IFK		
2	Henni Piirainen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
3	Janni Savolainen	Lahden Ahkera		
4	Sara Rajaniemi	Lahden Ahkera		
5	Kiira Hovi		Lahden Ahkera		
6	Vilma Ryytty		Lahden Ahkera		
7	Jenni Väänänen	Lahden Ahkera		
8	Hilla Tuominen	Lahden Ahkera		
9	Hanna Mustonen	Mäntsälän Urheilijat		
10	Celina Salonen	Nastolan Naseva		
11	Emmi Piispanen	Nastolan Naseva		
12	Suvi Reunanen	Nastolan Naseva		
13	Iida Piispanen		Nastolan Naseva		
14	Ingrid Lindroos	Nastolan Naseva		
T11 Korkeus				
	Janni Savolainen	Lahden Ahkera		
	Sara Rajaniemi	Lahden Ahkera		
	Olivia Ollikka		Lahden Ahkera		
	Hanna Mustonen	Mäntsälän Urheilijat	130	130
	Hilla Tuominen	Lahden Ahkera		
	Adriana Kalymialaris	Helsingfors IFK		
	Silja Niemi		Mäntsälän Urheilijat		
	Piitu Tourunen	Lahden Ahkera		
	Ruth Toivola		Riihimäen Kisko	141	141
T11 Kuula				
	Celina Salonen	Nastolan Naseva		
	Janni Savolainen	Lahden Ahkera		
	Sara Rajaniemi	Lahden Ahkera		
	Vilma Ryytty		Lahden Ahkera		
	Jenni Väänänen	Lahden Ahkera		
	Olga Riikonen		Lahden Ahkera		
	Adriana Kalymialaris	Helsingfors IFK		
	Silja Niemi		Mäntsälän Urheilijat		
	Piitu Tourunen	Lahden Ahkera		
	Viivi Vesala		Lahden Ahkera		
	Ruth Toivola		Riihimäen Kisko	9,15	9,15
	Kiira Johansson	Heinolan Isku		
	Ingrid Lindroos	Nastolan Naseva		
	Ekaterina Ivanova	Kids Sport School		
P11 150m				
	Touko Tarvonen	Lahden Ahkera		
	Verneri Marttila	Lahden Ahkera		
	Oliver Koskelainen	Lahden Ahkera		
	Tobias Moreno	Lahden Ahkera		
	Saku Puustinen	Lahden Ahkera		
	Oiva Odiah		Porvoon Urheilijat		
	Juho Taavila		Nastolan Naseva		
	Jesse Korhonen	Lahden Ahkera		
	Elias Kemppainen	Nastolan Naseva		23,92
	Tuomas Kärkkäinen	Lahden Ahkera		
	Mikael Salminen	Lahden Ahkera		
	Vilppu Pakola		Nastolan Naseva		
P11 600m				
1	Samuli Saarikoski	Keravan Urheilijat		
2	Touko Tarvonen	Lahden Ahkera		
3	Verneri Marttila	Lahden Ahkera		
4	Saku Puustinen	Lahden Ahkera		
5	Tobias Moreno	Lahden Ahkera		
6	Konsta Väisänen	Lahden Ahkera		
8	Juho Taavila		Nastolan Naseva		
9	Elias Kemppainen	Nastolan Naseva		2.01,80
P11 Korkeus				
	Touko Tarvonen	Lahden Ahkera		
	Saku Puustinen	Lahden Ahkera		
	Oiva Odiah		Porvoon Urheilijat		
	Jesse Korhonen	Lahden Ahkera		
	Elias Kemppainen	Nastolan Naseva		
	Mikael Salminen	Lahden Ahkera		
	Tobias Moreno	Lahden Ahkera		
	Leevi Hyypiä		Iitin Pyrintö		
P11 Kuula				
	Touko Tarvonen	Lahden Ahkera		
	Verneri Marttila	Lahden Ahkera		
	Oliver Koskelainen	Lahden Ahkera		
	Tobias Moreno	Lahden Ahkera		7,81
	Saku Puustinen	Lahden Ahkera		
	Juho Taavila		Nastolan Naseva		
	Jesse Korhonen	Lahden Ahkera		
	Elias Kemppainen	Nastolan Naseva		
	Tuomas Kärkkäinen	Lahden Ahkera		
	Mikael Salminen	Lahden Ahkera		
	Leevi Hyypiä		Iitin Pyrintö		
P13 200m				
	Kimi Eskelinen		Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Jerry Savolainen	Lahden Ahkera		
	Samuel Pasanen	Lahden Ahkera		
	Akseli Helminen	Lahden Ahkera		
	Onni Rustholkarhu	Lahden Ahkera		
	Joel Toivola		Lahden Ahkera		
	Tuomas Rättö		Hämeenlinnan Tarmo		
	Eelis Hynninen	Hartolan Voima		
	Matias Salminen	Lahden Ahkera		
	Edvard Lindroos	Nastolan Naseva		
P13 600m				
1	Eelis Hynninen	Hartolan Voima		
2	Tuomas Rättö		Hämeenlinnan Tarmo		
3	Jerry Savolainen	Lahden Ahkera		
4	Samuel Pasanen	Lahden Ahkera		
5	Onni Rustholkarhu	Lahden Ahkera		
6	Joel Toivola		Lahden Ahkera		
7	Jesper Huovinen	Lahden Ahkera		1.54,22
8	Edvard Lindroos	Nastolan Naseva		
9	Niilo Mölsä		Porvoon Urheilijat		
P13 Pituus				
	Samuel Pasanen	Lahden Ahkera		
	Akseli Helminen	Lahden Ahkera		
	Onni Rustholkarhu	Lahden Ahkera		
	Tuomas Rättö		Hämeenlinnan Tarmo		
	Eelis Hynninen	Hartolan Voima		
	Matias Salminen	Lahden Ahkera		
	Jesper Huovinen	Lahden Ahkera		
	Aaro Rantanen	Lahden Ahkera		
P13 Kuula				
	Akseli Helminen	Lahden Ahkera		
	Onni Rustholkarhu	Lahden Ahkera		
	Eelis Hynninen	Hartolan Voima		
	Matias Salminen	Lahden Ahkera		
	Jesper Huovinen	Lahden Ahkera		
	Pyry Selin		Lahden Ahkera		
	Aatu Kangasniemi	Porvoon Urheilijat		
	Edvard Lindroos	Nastolan Naseva		
T13 200m				
	Jenni Johnsson	Lahden Ahkera		
	Edith Rantala		Lahden Ahkera		
	Vilja Hautaniemi	Lahden Ahkera		
	Helmiina Saarikunnas	Lahden Ahkera		
	Moona Ylitalo		Nastolan Naseva		
	Alice Koskelainen	Lahden Ahkera		
	Alisa Rauhamaa	Lahden Ahkera		
	Emmi Riissanen	Nastolan Naseva		
	Neela Notkonen	Lahden Ahkera		
	Nea Rehn		Orimattilan Jymy		
	Ella Haapasalo		Lahden Ahkera		
	Jade Toivola		Lahden Ahkera		
	Elsa Rönkkö		Keravan Urheilijat	28,68	28,68
	Amanda Rontu	Keravan Urheilijat		31,25
	Charlotte Kajander	Helsingfors IFK		
	Jenny Eriksson		Porvoon Urheilijat		
	Emilia Rättö		Hämeenlinnan Tarmo		
	Emina Mykkänen	Nastolan Naseva		
	Aino Aalto		Hämeenlinnan Tarmo		
	Sofia Rinne		Lahden Ahkera		
	Saara Eriksson		Porvoon Urheilijat		28,7
	Ea Vuori		Mäntsälän Urheilijat		
	Sini-Minea Saarikoski	Keravan Urheilijat		
	Noora Gustafsson	Nastolan Naseva		
	Ekatwerina Breyk	Kids Sport School	28,1	28,1
	Polina Ofitserova	Kids Sport School	29,1	29,1
T13 600m				
1	Saara Huppunen	Iitin Pyrintö		
2	Sini-Minea Saarikoski	Keravan Urheilijat		
3	Maria Besshaposhnikova	Kids Sport School	1.52,30	1.52,30
4	Elizaveta Besshaposhnikova	Kids Sport School	2.05,00	2.05,00
5	Jenni Johnsson	Lahden Ahkera		
6	Edith Rantala		Lahden Ahkera		
7	Vilja Hautaniemi	Lahden Ahkera		
8	Helmiina Saarikunnas	Lahden Ahkera		
9	Alice Koskelainen	Lahden Ahkera		
10	Alisa Rauhamaa	Lahden Ahkera		
11	Neela Notkonen	Lahden Ahkera		
12	Ella Haapasalo		Lahden Ahkera		
13	Jade Toivola		Lahden Ahkera		
14	Sofia Rinne		Lahden Ahkera		
15	Viia Vuorikoski	Lahden Ahkera		
16	Vilja Läderberg	Lahden Ahkera		
17	Sanni Koivisto		Lahden Ahkera		
18	Veera Väisänen	Lahden Ahkera		
19	Iiris Pousi		Lahden Ahkera		
20	Ea Vuori		Mäntsälän Urheilijat		1.43,41
21	Noora Gustafsson	Nastolan Naseva		
T13 Pituus				
	Jenni Johnsson	Lahden Ahkera		
	Edith Rantala		Lahden Ahkera		
	Vilja Hautaniemi	Lahden Ahkera		
	Helmiina Saarikunnas	Lahden Ahkera		
	Moona Ylitalo		Nastolan Naseva	4,31	4,31
	Alice Koskelainen	Lahden Ahkera		
	Alisa Rauhamaa	Lahden Ahkera		
	Emmi Riissanen	Nastolan Naseva		
	Neela Notkonen	Lahden Ahkera		
	Ella Haapasalo		Lahden Ahkera		
	Jade Toivola		Lahden Ahkera		
	Charlotte Kajander	Helsingfors IFK		
	Jenny Eriksson		Porvoon Urheilijat		
	Emilia Rättö		Hämeenlinnan Tarmo		
	Aino Aalto		Hämeenlinnan Tarmo		
	Saara Eriksson		Porvoon Urheilijat		
	Sofia Puolakanaho	Orimattilan Jymy		
	Elsa Mattila		Hyvinkään seudun Urheilijat		
	Celina Salonen	Nastolan Naseva		
	Viivi Kupiainen	Hartolan Voima		
	Noora Gustafsson	Nastolan Naseva		
	Ekatwerina Breyk	Kids Sport School	4,5	4,5
T13 Kuula				
	Edith Rantala		Lahden Ahkera		
	Vilja Hautaniemi	Lahden Ahkera		
	Helmiina Saarikunnas	Lahden Ahkera		
	Alice Koskelainen	Lahden Ahkera		
	Alisa Rauhamaa	Lahden Ahkera		
	Jade Toivola		Lahden Ahkera		
	Amanda Rontu	Keravan Urheilijat	9,37	9,37
	Charlotte Kajander	Helsingfors IFK		
	Emilia Rättö		Hämeenlinnan Tarmo		
	Aino Aalto		Hämeenlinnan Tarmo		
	Sofia Puolakanaho	Orimattilan Jymy		
	Elsa Mattila		Hyvinkään seudun Urheilijat		
	Viivi Kupiainen	Hartolan Voima		
	Sinja Johansson	Lahden Ahkera		
P15 200m				
	Akseli Eskelinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Roni Rämä		Lahden Ahkera		
	Anton Mustonen	Lahden Ahkera		
	Atte Tuominen	Lahden Ahkera		
	Patrick Lindberg	Karkkilan Pojat		
	Kasper Lindeberg	Lahden Ahkera		
	Eerik Mäkelä		Lahden Ahkera		
	Justus Luonela		Lahden Ahkera		
	Aleksi Rajaniemi	Lahden Ahkera		
	Okko Vuorikoski	Lahden Ahkera		
	Ville Vihertö		Iitin Pyrintö		
	Joona Heikkerö	Porvoon Urheilijat		
	Tuukka Ingers		Iitin Pyrintö		
P15 800m				
1	Roni Rämä		Lahden Ahkera		
2	Anton Mustonen	Lahden Ahkera		
3	Atte Tuominen	Lahden Ahkera		
4	Kasper Lindeberg	Lahden Ahkera		
5	Ivan Tsvetkov		Kids Sport School	2.21,30	2.21,30
6	Eerik Mäkelä		Lahden Ahkera		
7	Joona Heikkerö	Porvoon Urheilijat		
P15 Pituus				
	Roni Rämä		Lahden Ahkera		
	Anton Mustonen	Lahden Ahkera		
	Atte Tuominen	Lahden Ahkera		
	Patrick Lindberg	Karkkilan Pojat		
	Eerik Mäkelä		Lahden Ahkera		
	Ville Vihertö		Iitin Pyrintö		
	Joona Heikkerö	Porvoon Urheilijat		
	Miska Johansson	Heinolan Isku		
P15 Kuula				
	Roni Rämä		Lahden Ahkera		
	Atte Tuominen	Lahden Ahkera		
	Eerik Mäkelä		Lahden Ahkera		
	Joona Heikkerö	Porvoon Urheilijat		
	Tuukka Ingers		Iitin Pyrintö		
	Miska Johansson	Heinolan Isku		
T15 200m				
	Wilma Viksten		Lahden Ahkera		
	Juulia Inkinen		Lahden Ahkera		
	Ilona Saarikunnas	Lahden Ahkera		
	Janina Vanhanen	Mikkelin Kilpa-Veikot		
	Milka Ukkonen	Lahden Ahkera		26,7
	Senja Roos		Kärkölän Kisa-Veikot		
	Sara-Julia Hellsten	Keravan Urheilijat		
	Sohvi Laine		Lahden Ahkera		
	Sini Rajaniemi		Lahden Ahkera		27,06
	Viktoriia Ozerova	Kids Sport School	31,5	31,5
T15 800m				
1	Viivi Värilä		Heinolan Isku		
2	Wilma Viksten		Lahden Ahkera		
3	Milka Ukkonen	Lahden Ahkera		
4	Sohvi Laine		Lahden Ahkera		
5	Venla Läderberg	Lahden Ahkera		
6	Janina Vanhanen	Mikkelin Kilpa-Veikot		
T15 Pituus				
	Wilma Viksten		Lahden Ahkera		
	Juulia Inkinen		Lahden Ahkera		
	Milka Ukkonen	Lahden Ahkera		5,18
	Sohvi Laine		Lahden Ahkera		
	Aino Koskimäki	Keravan Urheilijat		
T15 Kuula				
	Wilma Viksten		Lahden Ahkera		
	Juulia Inkinen		Lahden Ahkera		
	Ilona Saarikunnas	Lahden Ahkera		
	Milka Ukkonen	Lahden Ahkera		
	Sohvi Laine		Lahden Ahkera		
	Venla Läderberg	Lahden Ahkera		
	Tiina Järvinen		Lahden Ahkera		
	Siru Myllykangas	Heinolan Isku		
	Laila Lehtinen		Hyvinkään seudun Urheilijat