Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
am-kilpailut
14.08. klo 17:30 Eteläisen ja Kaakkoisen alueen mestaruusviestit Ilmoittautuneet
Kilpailunumeroita käytetään 4x300m ja pidemmillä matkoilla.

Ilmoittautuneet joukkueet

M 4 x 100 m

0	Lahden Ahkera		
     Joska Tommola, Aaro Karjalainen, Joonas Mikkanen, Mikko Tuominen, Joonas Makkonen
0	If Sibbo-Vargarna		
     Joona Luotonen, Eljas Aalto, Mikael Granqvist, Edward Lindberg, Anton Kunnas, Rasmus Martin, Otto Ylöstalo, Casper Tillander
0	Kenttäurheilijat -58		
     Aapo Alenius, Michael Niskala, Tuomas Hyytiäinen, Leo Uusimäki, Petri Lemmetyinen, Adam Ben-Hachemi
0	Borgå Akilles		
     Victor Fagerholm, Lauri Tuomilehto, Jonni Blomqvist, Willem Kajander
0	Esbo If		
     Jonathan Brace, Roope Saarinen, Benjamin Stendahl, Tommi Eerola
0	Helsingin Kisa-Veikot		
     Matias Linkoaho, Hannes Siitonen, Jonathan Hyvärinen, Arttu Paananen, Roni Ollikainen, Niklas Bryggare
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
     Arttu Saari, Petri Ihander, Miikka Kelo, Jere Vilenius, Joonas Hyvärinen, Jaakko Poutanen
0	Helsingfors Ifk		
     Ilari Mäkinen, Don-Zheni Ekoebve, Daniel Lundmark, Heikki Chen, Gustav Klingstedt
0	Länsi-Uudenmaan Urheilijat		
     Mikke Jaakkola, Santeri Tanner, Miikka Järvinen, Julius Kuusela

M 4 x 400 m

2	Esbo If		
     Benjamin Stendahl, Tommi Eerola, Oki Vuonoranta, Matti Vesterinen
4	Helsingfors Ifk 1		
     Jaakko Lehtilä, Daniel Lundmark, Don-Zheni Ekoebve, Gustav Klingstedt
5	Helsingin Kisa-Veikot		
     Matias Linkoaho, Niklas Bryggare, Jonathan Hyvärinen, Tommi Mäkinen, Jarkko Pesola, Tuomas Valle
6	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
     Jere Vilenius, Petri Ihander, Arttu Saari, Joonas Hyvärinen, Santeri Kaarnamo, Jaakko Poutanen, Daniel Keane
14	If Sibbo-Vargarna		
     Anton Kunnas, Mikael Granqvist, Eljas Aalto, Edward Lindberg, Rasmus Martin, Otto Ylöstalo, Joona Luotonen, Casper Tillander
16	Kenttäurheilijat -58		
     Tuomas Hyytiäinen, Eemeli Kaartinen, Leo Uusimäki, Elias Jrad, Aapo Alenius, Tuomas Myllysilta, Ville Lampinen
17	Länsi-Uudenmaan Urheilijat		
     Mikke Jaakkola, Santeri Tanner, Miikka Järvinen, Julius Kuusela
18	Viipurin Urheilijat		
     Jani Henriksson, Luukas Koski, Miika Tala, Eelis Uitto, Okko Tiilikainen, Otto Lintula, Tatu Raatikainen, Matias Salonen
24	Helsingfors Ifk 2		
     Ahmed Ibrahim, Jevgeni Aleksandrov, Hugo Åström, Heikki Chen

M 4 x 800 m

3	Espoon Tapiot		
     Henrik Kymäläinen, Lauri Marekwia, Tuomas Uusitalo, Tomi Lehto, Liibans Hagiali, Aleksi Uusipere, Max Mandelin
4	Helsingfors Ifk		
     Jaakko Lehtilä, Hugo Åström, Ahmed Ibrahim, Lauri Siltanen, Gustav Klingstedt
5	Helsingin Kisa-Veikot		
     Panu Jantunen, Eero Saleva, Aki Nummela, Niko Viljola, Vincent Quednau
6	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
     Jere Vilenius, Joni Rouhiainen, Jaakko Määttänen, Joonas Hyvärinen, Tuomas Risku, Jaakko Nyholm, Miikka Kelo
13	If Raseborg		
     Tuomas Puputti, Lasse Minkkinen, Ollipekka Heikkilä, Robin Dahlström, Vilho Loukkalahti, Otto Loukkalahti, Anssi Vesanto, Eemeli Suominen
18	Viipurin Urheilijat		
     Jani Henriksson, Miika Tala, Matias Salonen, Eelis Uitto, Okko Tiilikainen, Otto Lintula, Samuel Rautiainen, Aapeli Hatanpää

M 4 x 1500 m

13	If Raseborg		
     Tuomas Puputti, Lasse Minkkinen, Ollipekka Heikkilä, Robin Dahlström, Vilho Loukkalahti, Otto Loukkalahti, Anssi Vesanto, Eemeli Suominen
16	Kenttäurheilijat -58		
     Tuomas Myllysilta, Aatu Komulainen, Toni Piispa, Samuel Korhonen, Ville Harju, Atte Nevala, Olli Harju

M17 4 x 100 m

0	Lahden Ahkera		
     Elmeri Arvaja, Eero Peltola, Karim Echahid, Juuso Pyyhtiä
0	Vantaan Salamat		
     Bradley Kamanga, Panu Leinonen, Einari Tiainen, Tumi Siranko, Tuomas Ahokas
0	Borgå Akilles 1		
     Henrik Illman, Severi Mäntylä, Daniel Niva, Isac Wedenberg, Sebastian Lundqvist
0	Borgå Akilles 2		
     Emil Stade, Niklas Tallqvist, Victor Kasurinen, Jami Leppäkoski, Oscar Nyholm
0	Esbo If		
     Toni Appelqvist, Walter Törnwall, Adnan Vuorinen, Jonathan Ekberg
0	Helsingin Kisa-Veikot		
     Topias Laine, Atte Timgren, Antti Pihlavisto, Pyry Anttila, Lauri Klinga
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
     Jaakko Poutanen, Daniel Keane, Sampo Väyrynen, Otso Väyrynen, Joel Kuosmanen, Jaakko Salomäki, Eelis Soikkeli
0	Helsingfors Ifk 2		
     Abdinain Moalin, Aalto Friman, Hugo Limnell, Matias Kronlund, Abdirahiim Salah
0	Helsingfors Ifk 1		
     Lassi Hirvonen, Batuhan Yildirim, Ossian Newby, Akseli Salin, Matvei Telov
0	Viipurin Urheilijat		
     Okko Tiilikainen, Otto Lintula, Miska Koponen, Iivo Hämäläinen, Aapeli Hatanpää, Sajan Irincheev, Eelis Uitto, Aleksi Nokkanen

M17 4 x 300 m

1	Borgå Akilles 1		
     Severi Mäntylä, Sebastian Lundqvist, Henrik Illman, Isac Wedenberg, Daniel Niva
2	Esbo If		
     Jonathan Ekberg, Toni Appelqvist, Walter Törnwall, Adnan Vuorinen
3	Espoon Tapiot		
     Johannes Hakala, Eetu Kalske, Joonas Jäppinen, Milan Shilov, Jonatan Sperryn
4	Helsingfors Ifk 1		
     Matvei Telov, Lassi Hirvonen, Akseli Salin, Hugo Limnell
5	Helsingin Kisa-Veikot		
     Topias Laine, Atte Timgren, Pyry Anttila, Lauri Klinga, Antti Pihlavisto, Juho Hirsto
6	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
     Jaakko Poutanen, Daniel Keane, Sampo Väyrynen, Tuomas Risku, Joel Kuosmanen, Eelis Soikkeli, Jaakko Salomäki, Otso Väyrynen
7	Lahden Ahkera 1		
     Eero Peltola, Tuukka Koskinen, Arttu Sandberg, Danil Schröder, Juuso Pyyhtiä
14	If Sibbo-Vargarna		
     Matias Komi, Rasmus Martin, Matias Tulokas, Oliver Enqvist, Tommy Weckström
18	Viipurin Urheilijat		
     Okko Tiilikainen, Otto Lintula, Miska Koponen, Iivo Hämäläinen, Aleksi Nokkanen, Aapeli Hatanpää, Sajan Irincheev, Eelis Uitto
21	Borgå Akilles 2		
     Emil Stade, Niklas Tallqvist, Victor Kasurinen, Jami Leppäkoski, Linus Schmidt
24	Helsingfors Ifk 2		
     Abdinain Moalin, Abdirahiim Salah, Aalto Friman, Matias Kronlund, Miro Kallio
27	Lahden Ahkera 2		
     Karim Echahid, Roni Rämä, Eelis Snåre, Elmeri Arvaja, Juuso Pyyhtiä

M17 3 x 800 m

1	Borgå Akilles		
     Niklas Tallqvist, Oscar Nyholm, Linus Schmidt, Emil Stade
3	Espoon Tapiot		
     Eetu Kalske, Iiro Virrankoski, Lassi Lehtimäki, Johannes Hakala
4	Helsingfors Ifk		
     Ossian Newby, Akseli Salin, Abdirahiim Salah, Miro Kallio
6	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
     Tuomas Risku, Jaakko Nyholm, Jaakko Salomäki, Elias Risku, Sampo Väyrynen, Eelis Soikkeli
7	Lahden Ahkera 1		
     Lauri Syväranta, Roni Rämä, Walte Hautala, Okko Vuorikoski
16	Kenttäurheilijat -58		
     Olli Harju, Rasmus Krogell, Atte Nevala, Ville Harju
17	Länsi-Uudenmaan Urheilijat		
     Markus Serenius, Ike Melnits, Lassi Saarela
18	Viipurin Urheilijat		
     Okko Tiilikainen, Otto Lintula, Aleksi Nokkanen, Aapeli Hatanpää, Seabastian Torkkel, Sajan Irincheev
27	Lahden Ahkera 2		
     Roni Rämä, Eero Peltola, Wäinö Hautala, Justus Luonela

M17 4 x 100 m aj

0	Lahden Ahkera		
     Eero Peltola, Arttu Sandberg, Eelis Snåre, Manu Metsäkangas
0	Helsingin Kisa-Veikot		
     Topias Laine, Atte Timgren, Antti Pihlavisto, Pyry Anttila, Kristofer Aaltonen
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
     Jaakko Poutanen, Daniel Keane, Sampo Väyrynen, Otso Väyrynen, Henrik Tapio, Joel Kuosmanen, Eelis Soikkeli
0	Helsingfors Ifk		
     Matvei Telov, Abdirahiim Salah, Hugo Limnell, Abdinain Moalin, Aalto Friman, Batuhan Yildirim

M19 4 x 100 m

0	Lahden Ahkera		
     Joni Järvinen, Lauri Eerola, Arttu Sandberg, Leevi Kallio, Janne Kanerva
0	If Sibbo-Vargarna		
     Rasmus Martin, Anton Kunnas, Casper Tillander, Oliver Enqvist, Matias Tulokas, Matias Komi, Mikael Granqvist, Tommy Weckström
0	Espoon Tapiot		
     Mark Szücs-Bártfai, Evangelos Spartiotis, Milan Shilov, Ibrahim El Mrabt, Juuso Helpiö
0	Helsingin Kisa-Veikot		
     Akim Rauf, Sami Laakkonen, Daniel Aaltonen, Omar Mustaf, Tommi Mäkinen, Niko Viljola, Kasper Kuivanen, Vincent Quednau
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
     Arttu Saari, Jaakko Poutanen, Daniel Keane, Sampo Väyrynen, Otso Väyrynen, Joel Kuosmanen
0	Helsingfors Ifk		
     Pavel Mäkinen, Toma Lahtinen, Otto Laakkonen, Casimir Engblom, Tatu Heikkinen
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Jermu Tarkiainen, Ilmari Niiranen, Aapo Nieminen, Niilo Kantoniemi

M19 4 x 400 m

3	Espoon Tapiot		
     Mark Szücs-Bártfai, Evangelos Spartiotis, Ibrahim El Mrabt, Tuomas Lehto, Juuso Helpiö
4	Helsingfors Ifk		
     Otto Laakkonen, Pavel Mäkinen, Ossian Newby, Casimir Engblom, Batuhan Yildirim
5	Helsingin Kisa-Veikot		
     Sami Laakkonen, Akim Rauf, Daniel Aaltonen, Omar Mustaf, Tommi Mäkinen, Vincent Quednau, Niko Viljola, Janne Hietamäki
7	Lahden Ahkera 1		
     Joni Järvinen, Janne Kanerva, Aaro Karjalainen, Lauri Eerola
27	Lahden Ahkera 2		
     Leevi Kallio, Wilho Hautala, Okko Vuorikoski, Lassi Kuva

M19 3 x 800 m

3	Espoon Tapiot		
     Evangelos Spartiotis, Tuomas Lehto, Emil Hautapakka
5	Helsingin Kisa-Veikot		
     Daniel Aaltonen, Lauri Klinga, Niko Viljola, Tommi Mäkinen, Vincent Quednau, Omar Mustaf
7	Lahden Ahkera		
     Janne Kanerva, Leevi Kallio, Wilho Hautala, Lassi Kuva, Lauri Eerola
16	Kenttäurheilijat -58		
     Tuomas Myllysilta, Aatu Komulainen, Elias Jrad, Joni Hava

M19 4 x 100 m aj

0	Lahden Ahkera		
     Joska Tommola, Joni Järvinen, Karim Echahid, Juuso Pyyhtiä
0	Espoon Tapiot		
     Mark Szücs-Bártfai, Evangelos Spartiotis, Ibrahim El Mrabt, Juuso Helpiö
0	Helsingin Kisa-Veikot		
     Daniel Aaltonen, Sami Laakkonen, Akim Rauf, Kristofer Aaltonen, Niko Viljola, Tommi Mäkinen, Vincent Quednau, Omar Mustaf
0	If Sibbo-Vargarna		
     Matias Komi, Anton Kunnas, Casper Tillander, Matias Tulokas, Tommy Weckström, Mikael Granqvist, Oliver Enqvist, Rasmus Martin

N 4 x 100 m

0	Borgå Akilles		
     Jenna Sorvari, Amanda Liljendal, Cecilia Ek, Sandra Liljendal, Sara Kuivisto, Emilia Anttila
0	If Sibbo-Vargarna		
     Elin Mickos, Kia Helkamaa, Aino Tapio, Helmi Isometsä, Jessica Laxén, Carolina Sandström, Victoria Lindberg
0	Esbo If		
     Salla Parviainen, Kira Kytölä, Saga Rekonen, Jessica Rautelin
0	Helsingin Kisa-Veikot		
     Heidi Parikka, Sara Vorselman, Anni Siirtola, Charlotta Bützow
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
     Elina Kujala, Eveliina Määttänen, Kerttu Latvala, Saara Hakanen, Hertta Hankimaa, Janina Pykäri, Milla Kelo
0	Helsingfors Ifk		
     Teresa Perttilä, Cassandra Karjalainen, Pinja Pikkupeura, Emelie Österman, Vilma Ahvenainen
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Yvonn Lindholm, Minna Kouhia, Iida Tolonen, Vilma Rönkä, Nelli Talvitie

N 4 x 400 m

3	Espoon Tapiot		
     Ella Koskiniemi, Saga Kivekäs, Karoliina Isoaho, Susanna Kumpulainen
5	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Amira Chokairy, Charlotta Bützow, Rauha Buchwald, Oona Hujanen
6	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
     Eveliina Määttänen, Hertta Hankimaa, Katri Gauriloff, Kerttu Latvala, Laura Luukkonen, Elina Kujala, Milla Kelo
7	Lahden Ahkera		
     Kia Kemppainen, Sanna Erkinheimo, Pinja Kotinurmi, Sini Rajaniemi
8	Nurmijärven Yleisurheilu		
     Erin Karjalahti, Nea Kylmänen, Riitta Rättyä, Venla Lehtonen, Inkaliina Nurminen, Pinja Porokari
13	If Raseborg		
     Krista Lindholm, Anna Dahlström, Nicolina Nynäs, Saimi Lupala
14	If Sibbo-Vargarna		
     Linnea Wiik, Elin Mickos, Aino Tapio, Helmi Isometsä, Jessica Laxén, Carolina Sandström, Victoria Lindberg, Kia Helkamaa
18	Viipurin Urheilijat		
     Elisa Sihvola, Anu Katajisto, Iira Laatunen, Jenni Kokkonen, Pihla Tiilikainen, Ronja Holopainen, Vilja Ketolainen, Martta Rautala
25	Helsingin Kisa-Veikot 2		
     Heidi Parikka, Mona Jäppinen, Jenni Sundqvist, Moona Latvala

N 4 x 800 m

3	Espoon Tapiot		
     Lotta Penttinen, Karoliina Isoaho, Saga Kivekäs, Emma Hakala
4	Helsingfors Ifk		
     Inka Pöyry, Teresa Perttilä, Iris Engeness, Emma Nyström, Vilma Ahvenainen
5	Helsingin Kisa-Veikot		
     Moona Latvala, Mona Jäppinen, Rauha Buchwald, Oona Hujanen
6	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
     Eveliina Määttänen, Hertta Hankimaa, Katri Gauriloff, Ruusu Nurmi, Laura Luukkonen, Meeri Manninen, Milla Kelo
7	Lahden Ahkera		
     Janna Hautala, Helmi Vuorimaa, Anne Rajaniemi, Sanna Erkinheimo
8	Nurmijärven Yleisurheilu		
     Erin Karjalahti, Ida Andersson, Riitta Rättyä, Jaana Korhonen, Inkaliina Nurminen, Venla Lehtonen
18	Viipurin Urheilijat		
     Elisa Sihvola, Anu Katajisto, Pihla Tiilikainen, Ronja Holopainen, Jenni Kokkonen, Lotta Joenpolvi, Minja Nietula, Martta Rautala

N17 4 x 100 m

0	Lahden Ahkera		
     Venla Laine, Venla Pulkkanen, Hanna Lammassaari, Emilia Tapionlinna, Nella Hirvonen
0	Janakkalan Jana		
     Ella Pullinen, Lotta Jalonen, Helmi Lipsanen, Kerttu Kivinen, Sanni Kuparinen
0	Helsingin Tarmo		
     Sara Hekkala, Sofia Tabit, Wílhelmina Tamminen, Leili Amini, Eeva Eisanen, Isioma Ify, Ingrid Jalas
0	Vantaan Salamat 1		
     Emmi Parhiala, Jenna Vakkilainen, Olivia Marttila, Milja Majuri, Takwa Adam, Aava Lajunen, Lumo Keisanen, Millamaria Haveri
0	Vantaan Salamat 2		
     Milja Majuri, Aava Lajunen, Lumo Keisanen, Millamaria Haveri, Vilja Riihimäki, Vilma Nieminen, Emilia Vaahtola, Annina Doktar
0	Vantaan Salamat 3		
     Vilja Riihimäki, Vilma Nieminen, Emilia Vaahtola, Annina Doktar, Milla Airola, Eeva Kärkkäinen, Saana Nuolikoski, Peppiina Hiltunen
0	Vantaan Salamat 4		
     Eva Peltopuro, Milla Airola, Eeva Kärkkäinen, Saana Nuolikoski, Peppiina Hiltunen
0	Espoon Tapiot		
     Vilma Hakala, Silja Jaatinen, Kia Laisi, Jenny Sario
0	Karhulan Urheilijat		
     Nea Hänninen, Sofia Shashkina, Ada Koskelainen, Olivia Ettanen, Anna Miettinen
0	Borgå Akilles		
     Ida Henricson, Ida Suuronen, Jannika Viljakainen, Isabel Nieminen, Sandra Johansson
0	Vehkalahden Veikot		
     Milla Kokkonen, Nea Nakari, Venla Roimola, Sini Kuokka, Suvi Satama
0	Esbo If 2		
     Silja Andersson, Ella Paukku, Aino Salmi, Noomi Malmgren
0	Esbo If 1		
     Meeri Salomaa, Wilma Jungar, Catarina Korkman, Venla Simolin, Kaisla Torppa
0	Helsingin Kisa-Veikot		
     Sara Siltala, Petra Häggqvist, Edith Berden, Roosa Toivonen, Essi Eriksson
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1		
     Nelli Järvinen, Liina Tervo, Ella-Maria Multala, Ida Cardona, Sara Veijalainen, Hille Kankaanpää
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2		
     Laura Kankkunen, Sara Veijalainen, Hille Kankaanpää, Emmi Ronkainen, Nora Koskela-Koivisto, Iida Haajanen, Noora Sihvonen
0	Helsingfors Ifk		
     Iina Holopainen, Cecilia Sinervo, Sandra Piippo-Pinho, Sofia Rantanen, Amanda Ekblom
0	Tapanilan Erä		
     Emma Juntunen, Noora Savola, Essi Hietula, Oona Vasilev, Aurora Ijäs, Alisa Hollmen, Marianna Halmetoja
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Kiia Brandes, Emma Rovasalo, Noora Hietala, Anni Lähdemäki
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 2		
     Sinja Sarasto, Riina Virtanen, Saara Rantanen, Tia Palmunen, Vilma Rönkä
0	Viipurin Urheilijat		
     Lotta Joenpolvi, Vilja Ketolainen, Beda Kauppinen, Ruusu Roininen, Lotta Antila, Saara Lehmus, Martha Lehtonen
0	Länsi-Uudenmaan Urheilijat		
     Vilma Lindgren, Helmiina Raninen, Noora Saaristo, Anni Karhu

N17 4 x 300 m

1	Borgå Akilles		
     Ida Henricson, Isabel Nieminen, Sandra Johansson, Ida Suuronen
2	Esbo If 1		
     Catarina Korkman, Wilma Jungar, Meeri Salomaa, Venla Simolin, Kaisla Torppa
3	Espoon Tapiot 1		
     Vilma Hakala, Carla Liukkonen, Silja Jaatinen, Anna Nummikoski
5	Helsingin Kisa-Veikot		
     Sara Siltala, Roosa Toivonen, Edith Berden, Eeva Samberg, Essi Eriksson, Peppi Siirtola
6	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1		
     Ella-Maria Multala, Ida Cardona, Laura Kankkunen, Hille Kankaanpää, Sara Veijalainen, Emmi Ronkainen
7	Lahden Ahkera 1		
     Hanna Lammassaari, Milka Ukkonen, Wilma Viksten, Ilona Saarikunnas, Venla Läderberg
12	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Emma Rovasalo, Tia Palmunen, Anni Lähdemäki, Vilma Rönkä, Sinja Sarasto
15	Janakkalan Jana		
     Emma Kuikka, Ella Pullinen, Lotta Jalonen, Helmi Lipsanen, Kerttu Kivinen
22	Esbo If 2		
     Ella Paukku, Silja Andersson, Noomi Malmgren, Aino Salmi
23	Espoon Tapiot 2		
     Laura Einamo, Fanni Jokinen, Alisa Tikkanen, Anniina Vaittinen
26	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2		
     Sara Veijalainen, Nora Koskela-Koivisto, Iida Haajanen, Emmi Ronkainen, Noora Sihvonen
27	Lahden Ahkera 2		
     Pinja Ruoho, Venla Laine, Nella Hirvonen, Sohvi Laine, Venla Läderberg
33	Espoon Tapiot 3		
     Olivia Chandras, Viivi Patronen, Jutta Seppänen, Veera Vaattovaara

N17 3 x 800 m

1	Borgå Akilles		
     Rhonda Jalkanen, Ida Suuronen, Jessica Hjort, Ida Finell
3	Espoon Tapiot		
     Ella Koskiniemi, Laura Nissinen, Nella Varjas
6	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
     Laura Kankkunen, Emmi Ronkainen, Ida Cardona, Iida Haajanen, Nora Koskela-Koivisto, Helmi Aho
7	Lahden Ahkera		
     Sini Rajaniemi, Sara Kinnunen, Elli Piitulainen, Venla Pulkkanen
9	Tapanilan Erä		
     Emma Juntunen, Noora Savola, Essi Hietula, Oona Vasilev, Aurora Ijäs, Alisa Hollmen
11	Helsingin Tarmo		
     Ingrid Jalas, Eeva Eisanen, Wílhelmina Tamminen, Alisa Hyrri, Sara Hekkala
15	Janakkalan Jana		
     Pinja Kourula, Saana Kuusinen, Ella Pullinen
16	Vantaan Salamat		
     Milla Airola, Takwa Adam, Eva Peltopuro, Annu Virtanen

N17 4 x 100 m aj

0	Lahden Ahkera		
     Hanna Lammassaari, Milka Ukkonen, Venla Laine, Pinja Ruoho, Ilona Saarikunnas
0	Janakkalan Jana		
     Ella Pullinen, Lotta Jalonen, Sanni Kuparinen, Emma Kuikka, Ronja Kallionpää
0	Espoon Tapiot		
     Vilma Hakala, Vappu Valtonen, Rebekka Sukselainen, Merituuli Saarela, Ellinoora Riikinsaari, Alisa Tikkanen, Carla Liukkonen
0	Nurmijärven Yleisurheilu		
     Essi Kärhä, Nea Kylmänen, Jenni Kallioniemi, Erin Karjalahti, Venla Lehtonen
0	Helsingin Kisa-Veikot		
     Roosa Toivonen, Peppi Siirtola, Eeva Samberg, Essi Eriksson, Sara Siltala, Edith Berden

N19 4 x 100 m

0	Lahden Ahkera		
     Ilona Kakkonen, Siiri Karjalainen, Kia Kemppainen, Iina Nykänen, Veera Wiberg
0	Janakkalan Jana		
     Emma Kuikka, Ronja Kallionpää, Petra Kallionpää, Laura Anttila
0	Espoon Tapiot		
     Liisa Sätilä, Jutta Seppänen, Neea Nurmi, Camilla Kohl, Susanna Kumpulainen
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
     Anni Luukkonen, Meeri Manninen, Olivia Nurminen, Iina Rantala, Saara Hakanen, Laura Luukkonen, Ruusu Nurmi, Elina Kujala
0	Helsingfors Ifk		
     Sanni Pajasmaa, Viivi Lehikoinen, Nea Mattila, Pinja Konttinen
0	Viipurin Urheilijat		
     Pihla Tiilikainen, Jenni Kokkonen, Ronja Holopainen, Maria Noponen, Lotta Joenpolvi, Vilja Ketolainen, Beda Kauppinen, Lotta Antila

N19 4 x 400 m

3	Espoon Tapiot		
     Liisa Sätilä, Kia Laisi, Nella Varjas, Saara Keskitalo
4	Helsingfors Ifk		
     Sanni Pajasmaa, Viivi Lehikoinen, Nea Mattila, Pinja Konttinen
5	Helsingin Kisa-Veikot		
     Petra Häggqvist, Marleena Tulkki, Ada Outinen, Sofie Roos, Julia Raunio, Eeva Samberg
6	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
     Laura Luukkonen, Elina Kujala, Ruusu Nurmi, Anni Luukkonen, Meeri Manninen, Ida Cardona, Emmi Ronkainen, Laura Kankkunen
7	Lahden Ahkera 1		
     Veera Wiberg, Ilona Kekkonen, Helmi Vuorimaa, Venla Pulkkanen
11	Helsingin Tarmo		
     Wílhelmina Tamminen, Sara Hekkala, Silja Laaksonen, Yalda Amini, Sofia Tabit, Eeva Eisanen
27	Lahden Ahkera 2		
     Emma Pasanen, Sara Kinnunen, Siiri Karjalainen, Iina Nykänen, Venla Läderberg

N19 3 x 800 m

3	Espoon Tapiot		
     Viivi Patronen, Neea Nurmi, Liisa Sätilä, Susanna Kumpulainen
5	Helsingin Kisa-Veikot		
     Sofie Roos, Marleena Tulkki, Ada Outinen, Paula Savolainen, Julia Raunio
6	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
     Anni Luukkonen, Meeri Manninen, Nora Koskela-Koivisto, Laura Luukkonen, Ruusu Nurmi, Emmi Ronkainen
7	Lahden Ahkera		
     Siiri Saalo, Emma Pasanen, Venla Läderberg, Veera Wiberg
16	Kenttäurheilijat -58		
     Essi Heiskanen, Rosa Salonen, Edith Eikkinen, Mette Juuti, Jenni Korvenpää

N19 4 x 100 m aj

0	Lahden Ahkera		
     Kia Kemppainen, Venla Pulkkanen, Anni Sinelampi, Nella Hirvonen
0	Espoon Tapiot		
     Saara Keskitalo, Camilla Kohl, Kia Laisi, Neea Nurmi
0	Helsingfors Ifk		
     Sanni Pajasmaa, Viivi Lehikoinen, Pinja Konttinen, Nea Mattila
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Riina Virtanen, Vilma Rönkä, Iida Tolonen, Nelli Talvitie, Kiia Brandes