Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
28.08. klo 18:00 Savonlinnan Riennon ABC-kisa (luokittelukisa) Ilmoittautuneet
N 2000m Ella Kainulainen SavonlRie. 

N 100m aidat 
N Pituus Milla Pirkkalainen SavonlRie, Riikka Pitkänen SavonlRie, Mette Ukkonen MikkKV, Essi Vehmaa LappUM, Lotta Kirvesmies MikkKV, Etti Mehtonen SavonlRie, Iida Mäkelä SavonlRie. 

N Kiekko Roosa Rissanen SavonlRie, Henna Sallinen SavonlRie. 

M 2000m 
M 110m aidat 
M Pituus Rasmus Hiltunen SavonlRie. 

M Kiekko Eero Virtanen ImU, Jouni Hytti LappUM, Teemu Poikolainen JoensKa. 

P5 40m Aleksi Ehrnrooth JuvU. 

P5 Kuula Aleksi Ehrnrooth JuvU. 

T5 40m Essi Silvennoinen SavonlRie. 

T5 Kuula Essi Silvennoinen SavonlRie. 

P7 40m Veeti Nikkanen SavonlRie, Oliver Viitanen KerimU, Eetu Oittinen SavonlRie. 

P7 Kuula Veeti Nikkanen SavonlRie, Eetu Oittinen SavonlRie. 

T7 40m Lilli-Lotta Kaiponen SavonlRie, Eevi Saksman SavonlRie. 

T7 Kuula Lilli-Lotta Kaiponen SavonlRie, Eevi Saksman SavonlRie. 

P9 40m Otto Oittinen SavonlRie, Otto Huttunen KerimU, Huugo Makkonen SavonlRie, Viljami Puustinen SavonlRie, Nico Ikäheimonen SavonlRie, Eelis Hietalampi SavonlRie, Aapo Käyhkö KerimU, Veikko Suikki JuvU. 

P9 1000m Oliver Viitanen KerimU, Viljami Puustinen SavonlRie, Veikko Suikki JuvU. 

P9 Pituus Huugo Makkonen SavonlRie, Oliver Viitanen KerimU, Eelis Hietalampi SavonlRie, Nico Ikäheimonen SavonlRie, Viljami Puustinen SavonlRie, Otto Huttunen KerimU, Otto Oittinen SavonlRie. 

P9 Kiekko Otto Huttunen KerimU. 

T9 40m Mahla Elomaa , Venla Ek SavonlRie, Taiga Haapala SavonlRie, Lumi Haapala SavonlRie, Maiju Silvennoinen SavonlRie, Anni Saksman SavonlRie, Aino Tarkiainen JorU, Netta Paloheimo KerimU, Helmi Makkonen SavonlRie, Iida Nurmela SavonlRie, Lotta Lindholm SavonlRie 
Erä 1 Mahla Elomaa , Venla Ek SavonlRie, Taiga Haapala SavonlRie, Lumi Haapala SavonlRie, Maiju Silvennoinen SavonlRie. Erä 2 Anni Saksman SavonlRie, Aino Tarkiainen JorU, Netta Paloheimo KerimU, Helmi Makkonen SavonlRie, Iida Nurmela SavonlRie, Lotta Lindholm SavonlRie. 

T9 1000m Netta Paloheimo KerimU, Lotta Lindholm SavonlRie, Maiju Silvennoinen SavonlRie, Iida Nurmela SavonlRie, Aino Tarkiainen JorU, Taiga Haapala SavonlRie, Lumi Haapala SavonlRie. 

T9 Pituus Anni Saksman SavonlRie, Lotta Lindholm SavonlRie, Maiju Silvennoinen SavonlRie, Eevi Saksman SavonlRie, Iida Nurmela SavonlRie, Netta Paloheimo KerimU, Helmi Makkonen SavonlRie, Aino Tarkiainen JorU, Mahla Elomaa , Taiga Haapala SavonlRie, Lumi Haapala SavonlRie. 

T9 Kiekko Anni Saksman SavonlRie, Maiju Silvennoinen SavonlRie, Lotta Lindholm SavonlRie, Mahla Elomaa . 

T11 1000m Peppi Seppänen KerimU, Siiri Lindholm SavonlRie, Ella-Sofia Kaiponen SavonlRie, Tuike Romppanen SavonlRie, Venla Juvonen SavonlRie, Martta Huttunen SavonlRie. 

T11 60m aidat Martta Huttunen SavonlRie, Venla Juvonen SavonlRie, Tuike Romppanen SavonlRie, Peppi Seppänen KerimU, Siiri Lindholm SavonlRie, Sara Ehrnrooth JuvU, Ella-Sofia Kaiponen SavonlRie 
Erä 1 Martta Huttunen SavonlRie, Venla Juvonen SavonlRie, Tuike Romppanen SavonlRie, Peppi Seppänen KerimU. Erä 2 Siiri Lindholm SavonlRie, Sara Ehrnrooth JuvU, Ella-Sofia Kaiponen SavonlRie. 

T11 Pituus Telma Huopainen SavonlRie, Tuike Romppanen SavonlRie, Siiri Lindholm SavonlRie, Tiia Käyhkö KerimU, Sara Ehrnrooth JuvU, Ella-Sofia Kaiponen SavonlRie. 

T11 Kiekko Sara Ehrnrooth JuvU, Siiri Lindholm SavonlRie, Ella-Sofia Kaiponen SavonlRie. 

P11 1000m Lenni Paloheimo KerimU. 

P11 60m aidat Lenni Paloheimo KerimU. 

P11 Pituus Ahti Suikki JuvU, Lenni Paloheimo KerimU. 

P11 Kiekko Niko Luukkonen PuumVi. 

T13 2000m Oona Immonen SavonlRie, Jemina Nikkanen SavonlRie, Essi Nurmela SavonlRie. 

T13 60m aidat Jemina Nikkanen SavonlRie, Essi Nurmela SavonlRie, Aada Heiskanen SavonlRie, Oona Immonen SavonlRie. 

T13 Pituus Miisa-Riina Virta SavonlRie, Essi Nurmela SavonlRie, Aada Heiskanen SavonlRie, Oona Immonen SavonlRie. 

T13 Kiekko Vilma Härkönen SavonlRie, Jemina Nikkanen SavonlRie, Essi Nurmela SavonlRie, Oona Immonen SavonlRie. 

P13 2000m Ahti Suikki JuvU. 

P13 60m aidat Aatu Hartikainen SavonlRie, Soini Ripatti SavonlRie. 

P13 Pituus Santtu Rautio KerimU, Aatu Hartikainen SavonlRie, Tuukka Käyhkö KerimU, Soini Ripatti SavonlRie. 

P13 Kiekko Isko Kovanen SavonlRie, Aapo Turtiainen KerimU. 

T15 2000m Iida-Emilia Kaiponen SavonlRie, Erin Kainulainen SavonlRie. 

T15 80m aidat Emma Halonen SavonlRie, Emmi Karjalainen MikkKV, Helmi Laine SavonlRie, Erin Kainulainen SavonlRie. 

T15 Pituus Erin Kainulainen SavonlRie, Iida-Emilia Kaiponen SavonlRie, Heidi Tyrväinen SavonlRie, Emmi Karjalainen MikkKV, Amanda Asikainen MikkKV, Helmi Laine SavonlRie, Emma Halonen SavonlRie. 

T15 Kiekko Iida-Emilia Kaiponen SavonlRie. 

P15 2000m Martti Majuri PuumVi, Kalle Huttunen SavonlRie. 

P15 100m aidat Väinö Ripatti SavonlRie.  

P15 Kiekko Jooseppi Sallinen SavonlRie, Miska Käyhkö SavonlRie, Oliver Jaatinen ParikkU. 

N17 100m aidat Essi Vehmaa LappUM. 

N17 Kiekko Milla Pirkkalainen SavonlRie, Nea Luukkonen PuumVi, Neea Käyhkö SavonlRie. 

M17 110m aidat 
M17 Kiekko Arttu Härkönen SavonlRie.