Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
04.08. klo 11:00 Pm-sisulisähuipentuma Ilmoittautuneet
ILMOITTAUTUNEET, myös sähköpostin kautta tulleet


Kilpailu: Pm
Nro	Nimi (Sukunimi Etunimi)	Seura	SB	PB
P9 40m
13	Akseli Marin	Pihtiputaan Tuisku		
23	Anton Alvar	Karstulan Kiva		
93	Joel Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
101	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	7,06	7,06
103	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat		7,18
113	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	7,16	7,16
184	Onni Erkkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat		6,85
213	Samu Ratia	Kaipolan Vire		
238	Topias Bottas	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
243	Valtteri Montonen	Pihtiputaan Tuisku		
245	Valtteri Valkola	Saarijärven Pullistus	

	
P9 Korkeus
93	Joel Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
113	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	100	100
168	Miska Hokajärvi	Viitasaaren Viesti		
245	Valtteri Valkola	Saarijärven Pullistus		
P9 Kuula
12	Åke Pimiä	Saarijärven Pullistus		
13	Akseli Marin	Pihtiputaan Tuisku		
60	Erkka-Voitto Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
113	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	5,11	5,11
118	Konsta Hämelehto	Kaipolan Vire		
119	Konsta Piispanen	Kivijärven Kivekkäät		
169	Miska Honkanen	viitasaaren viesti		
184	Onni Erkkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat		7,79
234	Tino Hirsiaho	Petäjäveden Petäjäiset		
P9 Keihäs
13	Akseli Marin	Pihtiputaan Tuisku		
23	Anton Alvar	Karstulan Kiva		
60	Erkka-Voitto Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
101	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	18,67	18,67
118	Konsta Hämelehto	Kaipolan Vire		
119	Konsta Piispanen	Kivijärven Kivekkäät		
221	Severi Järvenpää	Petäjäveden Petäjäiset		
234	Tino Hirsiaho	Petäjäveden Petäjäiset		
238	Topias Bottas	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
243	Valtteri Montonen	Pihtiputaan Tuisku

		
P9 600m kävely
168	Miska Hokajärvi	Viitasaaren Viesti

		
T9 40m
9	Adeliina Laitinen	Pihtiputaan Tuisku		
44	Elli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
78	Ida-Stiina Marin	Pihtiputaan Tuisku		
82	Iida Tamminen	Kaipolan Vire		
117	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	7,35	7,35
192	Petra Lähteelä	Suolahden Urho		
206	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
217	Sara Haapakoski	Saarijärven Pullistus		
229	Soiluaho Peppi	Äänekosken Urheilijat		
260	Venla Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
263	Vieno Vastamäki	Kaipolan Vire	

	
T9 Korkeus
82	Iida Tamminen	Kaipolan Vire		
206	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T9 Kuula
44	Elli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
62	Fanni Jokela	Kaipolan Vire		
71	Hertta Tikka	Pihtiputaan Tuisku		
92	Jenny Björkberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
192	Petra Lähteelä	Suolahden Urho		
229	Soiluaho Peppi	Äänekosken Urheilijat		
263	Vieno Vastamäki	Kaipolan Vire	

	
T9 Keihäs
9	Adeliina Laitinen	Pihtiputaan Tuisku		
62	Fanni Jokela	Kaipolan Vire		
71	Hertta Tikka	Pihtiputaan Tuisku		
78	Ida-Stiina Marin	Pihtiputaan Tuisku		
82	Iida Tamminen	Kaipolan Vire		
92	Jenny Björkberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
192	Petra Lähteelä	Suolahden Urho		
206	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T9 600m kävely
71	Hertta Tikka	Pihtiputaan Tuisku
		
T10 60m
11	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus		
20	Anniina Marin	Pihtiputaan Tuisku		
38	Ella Nyholm	Jämsänkosken Ilves		
41	Ella Vainio	Suolahden Urho		
55	Enni Makkonen	Äänekosken Urheilijat		
61	Essi Suni	Jyväskylän Kenttäurheilijat	9,46	9,46
84	Iina Suomäki	Saarijärven Pullistus		
172	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire		
209	Roosa Järvinen	Jämsänkosken Ilves		10,09
227	Sofia Räihä	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
228	Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
284	Viola Marjanen	Kaipolan Vire
		
T10 Korkeus
35	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire		
83	Iina Manner	Äänekosken Urheilijat		
84	Iina Suomäki	Saarijärven Pullistus		
172	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire		
209	Roosa Järvinen	Jämsänkosken Ilves		
227	Sofia Räihä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T10 Kolmiloikka
11	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus		
41	Ella Vainio	Suolahden Urho		
49	Emma Hiironen	Pihtiputaan Tuisku		
55	Enni Makkonen	Äänekosken Urheilijat		
61	Essi Suni	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
83	Iina Manner	Äänekosken Urheilijat		
172	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire		
209	Roosa Järvinen	Jämsänkosken Ilves		
228	Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T10 Kuula
10	Aino Kinnunen	Suolahden Urho		
41	Ella Vainio	Suolahden Urho		
74	Hilda Viikilä	Saarijärven Pullistus		
85	Iitu Riekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
172	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire		
227	Sofia Räihä	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
279	Vilma Järvinen	Karstulan Kiva	
	
T10 Kiekko
74	Hilda Viikilä	Saarijärven Pullistus		
85	Iitu Riekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
279	Vilma Järvinen	Karstulan Kiva	
	
T10 1000m kävely
10	Aino Kinnunen	Suolahden Urho		
35	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire		
49	Emma Hiironen	Pihtiputaan Tuisku
		
P10 60m
99	Joona Viitala	Petäjäveden Petäjäiset		9,92
188	Pauli Järvikylä	Konneveden Urheilijat		
201	Reino Hautanen	Pylkönmäen Yrittävä		
261	Verne Torikka	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P10 Seiväs
261	Verne Torikka	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P10 Pituus
99	Joona Viitala	Petäjäveden Petäjäiset	4,04	4,04
188	Pauli Järvikylä	Konneveden Urheilijat		
201	Reino Hautanen	Pylkönmäen Yrittävä

		
P10 Kiekko
188	Pauli Järvikylä	Konneveden Urheilijat
		
P10 Moukari
2	Aapo Pimiä	Saarijärven Pullistus
		
P10 1000m kävely
2	Aapo Pimiä	Saarijärven Pullistus	7.32,84	7.32,84

P11 60m
26	Arsi Niskanen	Äänekosken Urheilijat		
66	Hannes Bottas	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
124	Konsta Vuorela	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
152	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
236	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat	9,48	9,48

P11 Seiväs
66	Hannes Bottas	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
120	Konsta Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P11 Pituus
26	Arsi Niskanen	Äänekosken Urheilijat		
66	Hannes Bottas	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
111	Kalle Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
124	Konsta Vuorela	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
152	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
236	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat	4,18	4,18

P11 Kiekko
14	Aleksi Kinnunen	Suolahden Urho		
111	Kalle Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
120	Konsta Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
176	Nico Hirsiaho	Petäjäveden Petäjäiset		
183	Olli Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P11 Moukari
14	Aleksi Kinnunen	Suolahden Urho		
183	Olli Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P11 1000m kävely
183	Olli Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T11 60m
79	Iida Koljonen	Kaipolan Vire	9,22	9,22
81	Iida Sironen	Pylkönmäen Yrittävä		
170	Nea Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
193	Pihla Lähteelä	Suolahden Urho		
220	Senni Haapakoski	Saarijärven Pullistus
		
T11 Korkeus
50	Emma Ratia	Kaipolan Vire		
79	Iida Koljonen	Kaipolan Vire	128	128
81	Iida Sironen	Pylkönmäen Yrittävä		
105	Julia Kiminkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
197	Pinja Heino	Jyväskylän Kenttäurheilijat	128	128
220	Senni Haapakoski	Saarijärven Pullistus
		
T11 Kolmiloikka
50	Emma Ratia	Kaipolan Vire		
73	Hetaliina Karkiainen	Keuruun Kisailijat		
157	Menna Turpeinen	Pihtiputaan Tuisku	
	
T11 Kuula
81	Iida Sironen	Pylkönmäen Yrittävä		
167	Minttu Salonen	Kaipolan Vire		
170	Nea Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
193	Pihla Lähteelä	Suolahden Urho		
197	Pinja Heino	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T11 Kiekko
149	Malviina Koskinen	Kaipolan Vire		
157	Menna Turpeinen	Pihtiputaan Tuisku		
167	Minttu Salonen	Kaipolan Vire		


T12 60m
28	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	9,01	9,01
52	Emma Vainio	Suolahden Urho		
80	Iida Pentti	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
114	Kerttu Rantakangas	Kaipolan Vire		
140	Lotta Perkiö	Saarijärven Pullistus		
194	Pihla Tiihonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
226	Sofia Moreno	Pylkönmäen Yrittävä	
	
T12 200m aidat
32	Eerika Siekkinen	Pihtiputaan Tuisku		
46	Elsi Konstari	Jämsänkosken Ilves		
112	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves		
233	Tilda Pimiä	Saarijärven Pullistus	
	
T12 Seiväs
32	Eerika Siekkinen	Pihtiputaan Tuisku		
112	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves	
	
T12 Pituus
28	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
34	Eevi Ylitalo	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
46	Elsi Konstari	Jämsänkosken Ilves		4,35
52	Emma Vainio	Suolahden Urho		
80	Iida Pentti	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
114	Kerttu Rantakangas	Kaipolan Vire		
140	Lotta Perkiö	Saarijärven Pullistus		
194	Pihla Tiihonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	4,46	4,46
199	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
211	Rosa Siekkinen	Pihtiputaan Tuisku		
219	Senja Norontaus	Suolahden Urho		
226	Sofia Moreno	Pylkönmäen Yrittävä		
233	Tilda Pimiä	Saarijärven Pullistus	4,15	4,15

T12 Kuula
166	Minttu Järvinen	Keuruun Kisailijat		
219	Senja Norontaus	Suolahden Urho	
	
T12 Keihäs
32	Eerika Siekkinen	Pihtiputaan Tuisku		
166	Minttu Järvinen	Keuruun Kisailijat		
199	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
211	Rosa Siekkinen	Pihtiputaan Tuisku		
219	Senja Norontaus	Suolahden Urho		
226	Sofia Moreno	Pylkönmäen Yrittävä
		
P12 60m
125	Kosti Moisio	Kaipolan Vire		
161	Mico Kumpulainen	Pihtiputaan Tuisku		
177	Niilopekka Muhonen	Kivijärven Kivekkäät		
181	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
235	Tommi Järvenpää	Keuruun Kisailijat	8,69	8,69

P12 200m aidat
235	Tommi Järvenpää	Keuruun Kisailijat	33,59	33,59

P12 Korkeus
177	Niilopekka Muhonen	Kivijärven Kivekkäät	150	150
208	Roope Viitala	Petäjäveden Petäjäiset	
	
P12 Kolmiloikka
24	Antto-Ville Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
181	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P12 Kuula
70	Henri Hiironen	Pihtiputaan Tuisku		
161	Mico Kumpulainen	Pihtiputaan Tuisku		
237	Topi Räsänen	Viitasaaren Viesti	
	
P12 Keihäs
8	Aaro Tikka	Pihtiputaan Tuisku		
24	Antto-Ville Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
125	Kosti Moisio	Kaipolan Vire		
161	Mico Kumpulainen	Pihtiputaan Tuisku		
208	Roope Viitala	Petäjäveden Petäjäiset		
237	Topi Räsänen	Viitasaaren Viesti

		
T13 60m
51	Emma Toivonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	9,13	9,13
54	Emmiina Hiltunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	8,77	8,77
68	Helmi Kiraly	Jyväskylän Kenttäurheilijat	8,73	8,73
76	Hilma Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	8,06	8,06
106	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
174	Netta Kallio	Pylkönmäen Yrittävä		
180	Noora Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	8,84	8,84
214	Sani Niskanen	Äänekosken Urheilijat		
218	Selma Seppälä	Jyväskylän Kenttäurheilijat		9,50

T13 200m aidat
67	Helmi Karkiainen	Keuruun Kisailijat		
153	Melia Palsinajärvi	Kaipolan Vire		
212	Saga Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
250	Veera Nyholm	Jämsänkosken Ilves		
276	Vilja Liimatainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T13 Seiväs
		
89	Jenna Tuomaala	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
148	Maisa Moisio	Kaipolan Vire		
240	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat	301	301
276	Vilja Liimatainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T13 Pituus
68	Helmi Kiraly	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
76	Hilma Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	4,85	4,85
106	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
174	Netta Kallio	Pylkönmäen Yrittävä		
180	Noora Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	4,23	4,23
212	Saga Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
214	Sani Niskanen	Äänekosken Urheilijat		
218	Selma Seppälä	Jyväskylän Kenttäurheilijat		3,60

T13 Kuula
53	Emmi Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
76	Hilma Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
148	Maisa Moisio	Kaipolan Vire		
240	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat		
250	Veera Nyholm	Jämsänkosken Ilves		
283	Vilma-Riina Valkola	Saarijärven Pullistus	
	
T13 Keihäs
53	Emmi Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
148	Maisa Moisio	Kaipolan Vire                                          67	Helmi Karkiainen	Keuruun Kisailijat
	

	
T13 2000m kävely
153	Melia Palsinajärvi	Kaipolan Vire	10.20,48	10.20,48

P13 60m
131	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	8,28	8,28
145	Luukas Jokela	Kaipolan Vire		
151	Matias Viikilä	Saarijärven Pullistus		
252	Veeti Pakkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
275	Vilho Stenman	Uuraisten Urheilijat
		
P13 200m aidat
131	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
147	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
162	Miika Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu	
	
P13 Korkeus
145	Luukas Jokela	Kaipolan Vire		
186	Otto Hautanen	Pylkönmäen Yrittävä		
252	Veeti Pakkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
	
P13 Kolmiloikka
131	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	10,95	10,95
147	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P13 Kuula
29	Eeli Koskinen	Kaipolan Vire		
132	Lassi Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
138	Leo-Matti Heinänen	Suolahden Urho		
187	Paavo Puro	Suolahden Urho
		
P13 Keihäs
29	Eeli Koskinen	Kaipolan Vire		
131	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
138	Leo-Matti Heinänen	Suolahden Urho		
145	Luukas Jokela	Kaipolan Vire		
151	Matias Viikilä	Saarijärven Pullistus		
186	Otto Hautanen	Pylkönmäen Yrittävä		
187	Paavo Puro	Suolahden Urho		
275	Vilho Stenman	Uuraisten Urheilijat

		
T15 100m
16	Alisa Seilonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
18	Anna Inkiläinen	Kaipolan Vire		
43	Elli Huovinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
47	Elvi Warwick	Kaipolan Vire		
57	Enni Viljanmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
63	Fiinu Puustinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
107	Jutta Vertanen	Multian Jyske		14,01
139	Lilli Varila	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
163	Miina Tavaststjerna	Pihtiputaan Tuisku		
165	Minea Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	13,16	13,16
175	Netta Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	13,38	13,33
182	Olivia Asikainen	Kaipolan Vire		
196	Piia Kalliomäki	Äänekosken Urheilijat		
202	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
205	Riina Palonen	Viitasaaren Viesti		
232	Tessa Moisio	Kaipolan Vire	13,11	13,11
246	Varpu-Sofia Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 300m aidat
57	Enni Viljanmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
86	Ilona Järvenpää	Keuruun Kisailijat		
165	Minea Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	48,89	48,89

T15 1500m esteet
47	Elvi Warwick	Kaipolan Vire		
115	Kiia Paavola	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
255	Venla Saari	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
	
T15 Seiväs
21	Annika Ahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	300	320
63	Fiinu Puustinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
65	Gea Zitting	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
173	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
190	Petra Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	222	222

T15 Pituus
16	Alisa Seilonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
18	Anna Inkiläinen	Kaipolan Vire		
37	Ella Kokkinen	Kaipolan Vire		
43	Elli Huovinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
63	Fiinu Puustinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
86	Ilona Järvenpää	Keuruun Kisailijat		
107	Jutta Vertanen	Multian Jyske		
139	Lilli Varila	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
179	Nita Rasi	Pihtiputaan Tuisku		
182	Olivia Asikainen	Kaipolan Vire		
190	Petra Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		4,36
196	Piia Kalliomäki	Äänekosken Urheilijat		
202	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
205	Riina Palonen	Viitasaaren Viesti	4,79	4,79
222	Siiri Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
232	Tessa Moisio	Kaipolan Vire	5,14	5,14
246	Varpu-Sofia Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 Kuula
90	Jenni Honkonen	Pylkönmäen Yrittävä		
175	Netta Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
178	Niina Hakonen	Pihtiputaan Tuisku		
205	Riina Palonen	Viitasaaren Viesti		
222	Siiri Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
282	Vilma Räsänen	Viitasaaren Viesti
		
T15 Moukari
48	Emilia Immonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
53	Emmi Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
90	Jenni Honkonen	Pylkönmäen Yrittävä		
91	Jenni Kiminkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
96	Jonna Ahola	Kaipolan Vire		
268	Viivi Raatikainen	Äänekosken Urheilijat		
282	Vilma Räsänen	Viitasaaren Viesti

		
P15 100m
27	Atte Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	12,43	12,43		
102	Juho Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
130	Lassi Hakonen	Pihtiputaan Tuisku	11,72	11,72
135	Leevi-Kalle Heikkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
207	Ronimatti Muhonen	Kivijärven Kivekkäät	12,34	12,34
225	Simo Piirainen	Kaipolan Vire	12,98	12,98

P15 300m aidat
102	Juho Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P15 1500m esteet
200	Pyry Lahtinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P15 Korkeus
100	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
128	Kristian Moreno	Pylkönmäen Yrittävä		
207	Ronimatti Muhonen	Kivijärven Kivekkäät	171	171
239	Tuomas Rauhala	Kaipolan Vire	
	
P15 Kolmiloikka
100	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
130	Lassi Hakonen	Pihtiputaan Tuisku		
207	Ronimatti Muhonen	Kivijärven Kivekkäät		
239	Tuomas Rauhala	Kaipolan Vire
		
P15 Moukari
27	Atte Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
98	Joona Turpeinen	Pihtiputaan Tuisku		
133	Lauri Hirvelä	Jämsänkosken Ilves		
225	Simo Piirainen	Kaipolan Vire	55,95	55,95

T9 1000m
9	Adeliina Laitinen	Pihtiputaan Tuisku		
40	Ella Roimela	Jyväskylän Kenttäurheilijat	4.20,58	4.20,58
56	Enni Mustaparta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
78	Ida-Stiina Marin	Pihtiputaan Tuisku		
82	Iida Tamminen	Kaipolan Vire		

T9 Pituus
9	Adeliina Laitinen	Pihtiputaan Tuisku		
40	Ella Roimela	Jyväskylän Kenttäurheilijat	2,79	2,79
44	Elli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
56	Enni Mustaparta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
78	Ida-Stiina Marin	Pihtiputaan Tuisku		
82	Iida Tamminen	Kaipolan Vire		
92	Jenny Björkberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
117	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	3,28	3,28
192	Petra Lähteelä	Suolahden Urho		
206	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
217	Sara Haapakoski	Saarijärven Pullistus		
260	Venla Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
263	Vieno Vastamäki	Kaipolan Vire
		
T9 Kiekko
62	Fanni Jokela	Kaipolan Vire		
71	Hertta Tikka	Pihtiputaan Tuisku		
92	Jenny Björkberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
141	Lotta Puttonen	Viitasaaren Viesti		
263	Vieno Vastamäki	Kaipolan Vire
		
T9 Moukari
62	Fanni Jokela	Kaipolan Vire
		
P9 1000m
101	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
168	Miska Hokajärvi	Viitasaaren Viesti		
185	Oskari Paananen	Pihtiputaan Tuisku		
213	Samu Ratia	Kaipolan Vire
		
P9 Pituus
12	Åke Pimiä	Saarijärven Pullistus		
13	Akseli Marin	Pihtiputaan Tuisku		
31	Eemil Vehkala	Suolahden Urho		
60	Erkka-Voitto Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
93	Joel Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
101	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	3,36	3,36
103	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat		3,25
113	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	3,08	3,08
184	Onni Erkkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat		3,87
213	Samu Ratia	Kaipolan Vire		
245	Valtteri Valkola	Saarijärven Pullistus		
254	Veikko Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P9 Kiekko
12	Åke Pimiä	Saarijärven Pullistus		
31	Eemil Vehkala	Suolahden Urho		
60	Erkka-Voitto Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
93	Joel Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
169	Miska Honkanen	viitasaaren viesti		
245	Valtteri Valkola	Saarijärven Pullistus	
	
P9 Moukari
118	Konsta Hämelehto	Kaipolan Vire		
168	Miska Hokajärvi	Viitasaaren Viesti		
213	Samu Ratia	Kaipolan Vire		
234	Tino Hirsiaho	Petäjäveden Petäjäiset		
254	Veikko Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P10 150m
93	Joel Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
94	Joel Myllyntaus	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
277	Ville Kankainen	Äänekosken Urheilijat	25,02	24,51
286	Voitto Moisio	Kaipolan Vire	
	
P10 1000m
30	Eemil Saari	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
286	Voitto Moisio	Kaipolan Vire	
	
P10 Korkeus
277	Ville Kankainen	Äänekosken Urheilijat	115	115

P10 Kolmiloikka
94	Joel Myllyntaus	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
99	Joona Viitala	Petäjäveden Petäjäiset		
184	Onni Erkkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
277	Ville Kankainen	Äänekosken Urheilijat	
	
P10 Kuula
7	Aarne Moisio	Kaipolan Vire		
99	Joona Viitala	Petäjäveden Petäjäiset	6,24	6,24
201	Reino Hautanen	Pylkönmäen Yrittävä
		
P10 Keihäs
7	Aarne Moisio	Kaipolan Vire		
188	Pauli Järvikylä	Konneveden Urheilijat		
201	Reino Hautanen	Pylkönmäen Yrittävä		
277	Ville Kankainen	Äänekosken Urheilijat	20,92	20,92
286	Voitto Moisio	Kaipolan Vire		

T10 150m
33	Eeva Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
38	Ella Nyholm	Jämsänkosken Ilves		
41	Ella Vainio	Suolahden Urho		
49	Emma Hiironen	Pihtiputaan Tuisku		
59	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
61	Essi Suni	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
228	Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
264	Viivi Jermoranta	Muuramen Yritys		
284	Viola Marjanen	Kaipolan Vire	
	
T10 1000m
10	Aino Kinnunen	Suolahden Urho		
11	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus		
20	Anniina Marin	Pihtiputaan Tuisku		
35	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire		
59	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
216	Sanni Siekkinen	Pihtiputaan Tuisku		
284	Viola Marjanen	Kaipolan Vire	
	
T10 60m aidat
20	Anniina Marin	Pihtiputaan Tuisku		
38	Ella Nyholm	Jämsänkosken Ilves		
59	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
216	Sanni Siekkinen	Pihtiputaan Tuisku	
	
T10 Seiväs
216	Sanni Siekkinen	Pihtiputaan Tuisku
		
T10 Pituus
11	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus		
20	Anniina Marin	Pihtiputaan Tuisku		
33	Eeva Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
55	Enni Makkonen	Äänekosken Urheilijat		
59	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
61	Essi Suni	Jyväskylän Kenttäurheilijat	4,10	4,10
85	Iitu Riekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
209	Roosa Järvinen	Jämsänkosken Ilves		3,30
228	Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
264	Viivi Jermoranta	Muuramen Yritys	
	
T10 Moukari
49	Emma Hiironen	Pihtiputaan Tuisku		
74	Hilda Viikilä	Saarijärven Pullistus		
279	Vilma Järvinen	Karstulan Kiva		

T10 Keihäs
35	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire		
49	Emma Hiironen	Pihtiputaan Tuisku		
85	Iitu Riekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
216	Sanni Siekkinen	Pihtiputaan Tuisku		
264	Viivi Jermoranta	Muuramen Yritys		
279	Vilma Järvinen	Karstulan Kiva	
	
P11 150m
6	Aapo Virkajärvi	Kaipolan Vire		
26	Arsi Niskanen	Äänekosken Urheilijat		
36	Elias Tiihonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
109	Juuso Tapanila	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
120	Konsta Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
124	Konsta Vuorela	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
152	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
244	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
253	Veeti Vehkala	Suolahden Urho		

P11 1000m
6	Aapo Virkajärvi	Kaipolan Vire		
36	Elias Tiihonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
109	Juuso Tapanila	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
111	Kalle Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		3.17,47
124	Konsta Vuorela	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
236	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat	3.25,56	3.25,56

P11 60m aidat
66	Hannes Bottas	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
109	Juuso Tapanila	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
152	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
269	Vilho Ketonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
	
P11 Korkeus
6	Aapo Virkajärvi	Kaipolan Vire		
120	Konsta Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
253	Veeti Vehkala	Suolahden Urho		

P11 Kolmiloikka
6	Aapo Virkajärvi	Kaipolan Vire		
26	Arsi Niskanen	Äänekosken Urheilijat		
111	Kalle Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
152	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
236	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
269	Vilho Ketonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P11 Kuula
14	Aleksi Kinnunen	Suolahden Urho		
176	Nico Hirsiaho	Petäjäveden Petäjäiset		
183	Olli Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
244	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
	
P11 Keihäs
3	Aapo Rasi	Pihtiputaan Tuisku		
14	Aleksi Kinnunen	Suolahden Urho		
66	Hannes Bottas	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
111	Kalle Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
150	Matias Siika-Aho	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
176	Nico Hirsiaho	Petäjäveden Petäjäiset		
244	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T11 150m
45	Elli Taini	Kaipolan Vire		
73	Hetaliina Karkiainen	Keuruun Kisailijat		
75	Hilla Savioja	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
108	Juulia Nyholm	Äänekosken Urheilijat		
144	Lumi Harjulehto	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
157	Menna Turpeinen	Pihtiputaan Tuisku		
170	Nea Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
193	Pihla Lähteelä	Suolahden Urho		

T11 1000m
45	Elli Taini	Kaipolan Vire		
50	Emma Ratia	Kaipolan Vire		
73	Hetaliina Karkiainen	Keuruun Kisailijat		
160	Mianna Liimatainen	Saarijärven Pullistus	
	
T11 60m aidat
50	Emma Ratia	Kaipolan Vire		
73	Hetaliina Karkiainen	Keuruun Kisailijat		
75	Hilla Savioja	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
220	Senni Haapakoski	Saarijärven Pullistus	
	
T11 Seiväs
149	Malviina Koskinen	Kaipolan Vire	
	
T11 Pituus
75	Hilla Savioja	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
79	Iida Koljonen	Kaipolan Vire	4,16	4,16
81	Iida Sironen	Pylkönmäen Yrittävä		
108	Juulia Nyholm	Äänekosken Urheilijat		
144	Lumi Harjulehto	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
167	Minttu Salonen	Kaipolan Vire		
170	Nea Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
193	Pihla Lähteelä	Suolahden Urho		
197	Pinja Heino	Jyväskylän Kenttäurheilijat	3,57	3,57
220	Senni Haapakoski	Saarijärven Pullistus	
	
T11 Moukari
105	Julia Kiminkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
149	Malviina Koskinen	Kaipolan Vire		
157	Menna Turpeinen	Pihtiputaan Tuisku		
167	Minttu Salonen	Kaipolan Vire		

T11 Keihäs
45	Elli Taini	Kaipolan Vire		
79	Iida Koljonen	Kaipolan Vire	17,02	20,92
149	Malviina Koskinen	Kaipolan Vire		
160	Mianna Liimatainen	Saarijärven Pullistus		
193	Pihla Lähteelä	Suolahden Urho		
197	Pinja Heino	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
	
P12 200m
97	Joona Savukoski	Keuruun Kisailijat		
125	Kosti Moisio	Kaipolan Vire		
181	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
235	Tommi Järvenpää	Keuruun Kisailijat		

P12 60m aidat
8	Aaro Tikka	Pihtiputaan Tuisku		
235	Tommi Järvenpää	Keuruun Kisailijat	10,41	10,41

P12 Seiväs
8	Aaro Tikka	Pihtiputaan Tuisku		
235	Tommi Järvenpää	Keuruun Kisailijat		

P12 Pituus
24	Antto-Ville Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
97	Joona Savukoski	Keuruun Kisailijat		4,38
161	Mico Kumpulainen	Pihtiputaan Tuisku		
177	Niilopekka Muhonen	Kivijärven Kivekkäät		
181	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
235	Tommi Järvenpää	Keuruun Kisailijat	
	
P12 Kiekko
8	Aaro Tikka	Pihtiputaan Tuisku		
24	Antto-Ville Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
70	Henri Hiironen	Pihtiputaan Tuisku		
208	Roope Viitala	Petäjäveden Petäjäiset		
237	Topi Räsänen	Viitasaaren Viesti
		
P12 Moukari
70	Henri Hiironen	Pihtiputaan Tuisku		
208	Roope Viitala	Petäjäveden Petäjäiset		
237	Topi Räsänen	Viitasaaren Viesti
		
T12 200m
52	Emma Vainio	Suolahden Urho		
80	Iida Pentti	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
114	Kerttu Rantakangas	Kaipolan Vire		
194	Pihla Tiihonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	28,83	28,83
226	Sofia Moreno	Pylkönmäen Yrittävä		
233	Tilda Pimiä	Saarijärven Pullistus	31,11	31,11

T12 1000m
28	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	3.21,15	3.21,15
39	Ella Paananen	Pihtiputaan Tuisku		
226	Sofia Moreno	Pylkönmäen Yrittävä		

T12 60m aidat
17	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
34	Eevi Ylitalo	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
46	Elsi Konstari	Jämsänkosken Ilves		10,37
140	Lotta Perkiö	Saarijärven Pullistus		
199	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
	
T12 Korkeus
17	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
34	Eevi Ylitalo	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
140	Lotta Perkiö	Saarijärven Pullistus		
199	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
211	Rosa Siekkinen	Pihtiputaan Tuisku		

T12 Kolmiloikka
17	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
34	Eevi Ylitalo	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
46	Elsi Konstari	Jämsänkosken Ilves		9,59
52	Emma Vainio	Suolahden Urho		
114	Kerttu Rantakangas	Kaipolan Vire		
166	Minttu Järvinen	Keuruun Kisailijat		
194	Pihla Tiihonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
	
T12 Kiekko
32	Eerika Siekkinen	Pihtiputaan Tuisku		
112	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves		
166	Minttu Järvinen	Keuruun Kisailijat		
211	Rosa Siekkinen	Pihtiputaan Tuisku		

T12 Moukari
112	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves		
224	Silja Piirainen	Kaipolan Vire		18,30
233	Tilda Pimiä	Saarijärven Pullistus
		
P13 200m
145	Luukas Jokela	Kaipolan Vire		
275	Vilho Stenman	Uuraisten Urheilijat	
	
P13 1000m
22	Anssi Mustonen	Koiviston Kipinä		
58	Erik Unger	Mikkelin Kilpa-Veikot		
146	Luukas Kontro	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P13 60m aidat
131	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	9,27	9,27
147	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
	
P13 Seiväs
29	Eeli Koskinen	Kaipolan Vire
		
P13 Pituus
145	Luukas Jokela	Kaipolan Vire		
147	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
252	Veeti Pakkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
275	Vilho Stenman	Uuraisten Urheilijat	
	
P13 Kiekko
29	Eeli Koskinen	Kaipolan Vire		
131	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
132	Lassi Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
151	Matias Viikilä	Saarijärven Pullistus		
186	Otto Hautanen	Pylkönmäen Yrittävä	
	
P13 Moukari
29	Eeli Koskinen	Kaipolan Vire		
131	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
132	Lassi Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
151	Matias Viikilä	Saarijärven Pullistus	
	
T13 200m
54	Emmiina Hiltunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
68	Helmi Kiraly	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
72	Heta Virkajärvi	Kaipolan Vire		
76	Hilma Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	28,10	28,10
87	Jaana Saarisilta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
95	Johanna Herlevi-Saarukka	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
106	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
142	Lotta Salonen	Kaipolan Vire		
159	Mette Jermoranta	Muuramen Yritys		
171	Nea Laine	Pylkönmäen Yrittävä		
174	Netta Kallio	Pylkönmäen Yrittävä		
212	Saga Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
214	Sani Niskanen	Äänekosken Urheilijat		
223	Silja Peltola	Jämsänkosken Ilves		
276	Vilja Liimatainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
278	Vilma Honkonen	Suolahden Urho		

T13 1000m
42	Ellen Immonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
67	Helmi Karkiainen	Keuruun Kisailijat		
72	Heta Virkajärvi	Kaipolan Vire		
153	Melia Palsinajärvi	Kaipolan Vire	3.26,28	3.26,28
159	Mette Jermoranta	Muuramen Yritys		
171	Nea Laine	Pylkönmäen Yrittävä		
218	Selma Seppälä	Jyväskylän Kenttäurheilijat		3.47,20
223	Silja Peltola	Jämsänkosken Ilves	
	
T13 60m aidat
15	Alisa Marin	Pihtiputaan Tuisku		
106	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
180	Noora Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	10,65	10,65
189	Peppi Perkiö	Saarijärven Pullistus		
214	Sani Niskanen	Äänekosken Urheilijat		
240	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat		
278	Vilma Honkonen	Suolahden Urho	
	
T13 Korkeus
15	Alisa Marin	Pihtiputaan Tuisku		
19	Anni Vuori	Saarijärven Pullistus		
212	Saga Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
240	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat	163	163
276	Vilja Liimatainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
278	Vilma Honkonen	Suolahden Urho		
283	Vilma-Riina Valkola	Saarijärven Pullistus		
T13 Kolmiloikka
15	Alisa Marin	Pihtiputaan Tuisku		
67	Helmi Karkiainen	Keuruun Kisailijat		
72	Heta Virkajärvi	Kaipolan Vire		
142	Lotta Salonen	Kaipolan Vire		
159	Mette Jermoranta	Muuramen Yritys		
180	Noora Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	9,73	9,73
223	Silja Peltola	Jämsänkosken Ilves		8,36

T13 Kiekko
53	Emmi Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
171	Nea Laine	Pylkönmäen Yrittävä	
	
T13 Moukari
53	Emmi Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
148	Maisa Moisio	Kaipolan Vire	
	
T15 300m
47	Elvi Warwick	Kaipolan Vire		
88	Jenna Maukonen	Suolahden Urho	46,34	46,34
91	Jenni Kiminkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	44,24	44,24
163	Miina Tavaststjerna	Pihtiputaan Tuisku		
165	Minea Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	43,09	43,09
232	Tessa Moisio	Kaipolan Vire	43,98	43,98

T15 800m
47	Elvi Warwick	Kaipolan Vire		
86	Ilona Järvenpää	Keuruun Kisailijat		
88	Jenna Maukonen	Suolahden Urho	2.28,83	2.28,83
91	Jenni Kiminkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
164	Milja Lahtinen	Suolahden Urho		
255	Venla Saari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 2000m
115	Kiia Paavola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 80m aidat
16	Alisa Seilonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
65	Gea Zitting	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
165	Minea Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	12,97	12,97
175	Netta Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	12,88	12,88
179	Nita Rasi	Pihtiputaan Tuisku		
182	Olivia Asikainen	Kaipolan Vire		
202	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
232	Tessa Moisio	Kaipolan Vire	13,01	13,01

T15 Korkeus
69	Helmiina Kynnäs	Saarijärven Pullistus		
86	Ilona Järvenpää	Keuruun Kisailijat		
96	Jonna Ahola	Kaipolan Vire		
179	Nita Rasi	Pihtiputaan Tuisku		
196	Piia Kalliomäki	Äänekosken Urheilijat		

T15 Kolmiloikka
16	Alisa Seilonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
18	Anna Inkiläinen	Kaipolan Vire		
37	Ella Kokkinen	Kaipolan Vire		
43	Elli Huovinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
182	Olivia Asikainen	Kaipolan Vire		
196	Piia Kalliomäki	Äänekosken Urheilijat		
202	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
205	Riina Palonen	Viitasaaren Viesti	10,14	10,14
222	Siiri Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
230	Sonja Jääskeläinen	Karstulan Kiva		
246	Varpu-Sofia Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 Kiekko
25	Anu Lehtinen	Tampereen Urheilijat -38		
48	Emilia Immonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
65	Gea Zitting	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
91	Jenni Kiminkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
96	Jonna Ahola	Kaipolan Vire		
173	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
178	Niina Hakonen	Pihtiputaan Tuisku		
222	Siiri Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
282	Vilma Räsänen	Viitasaaren Viesti	
	
T15 Keihäs
65	Gea Zitting	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
69	Helmiina Kynnäs	Saarijärven Pullistus		
77	Ida Kolehmainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
173	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
202	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
210	Roosa Marin	Pihtiputaan Tuisku		
230	Sonja Jääskeläinen	Karstulan Kiva		
246	Varpu-Sofia Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
268	Viivi Raatikainen	Äänekosken Urheilijat	
	
P15 300m
102	Juho Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
104	Juho Virkajärvi	Kaipolan Vire		

P15 800m
64	Finn Jokinen	Kaipolan Vire		
104	Juho Virkajärvi	Kaipolan Vire		
110	Kalle Siekkinen	Pihtiputaan Tuisku		
128	Kristian Moreno	Pylkönmäen Yrittävä
		
P15 2000m
4	Aapo Viherlehto	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
64	Finn Jokinen	Kaipolan Vire		
110	Kalle Siekkinen	Pihtiputaan Tuisku		
200	Pyry Lahtinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P15 100m aidat
100	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P15 Seiväs
104	Juho Virkajärvi	Kaipolan Vire	
	
P15 Pituus
104	Juho Virkajärvi	Kaipolan Vire		
128	Kristian Moreno	Pylkönmäen Yrittävä		
130	Lassi Hakonen	Pihtiputaan Tuisku	5,92	5,92
207	Ronimatti Muhonen	Kivijärven Kivekkäät	5,73	5,73
239	Tuomas Rauhala	Kaipolan Vire	
	
P15 Kuula
27	Atte Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	10,40	10,40
98	Joona Turpeinen	Pihtiputaan Tuisku		
128	Kristian Moreno	Pylkönmäen Yrittävä		
133	Lauri Hirvelä	Jämsänkosken Ilves		
134	Lauri Pimiä	Saarijärven Pullistus	11,42	11,42
225	Simo Piirainen	Kaipolan Vire	11,09	11,09

P15 Kiekko
27	Atte Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	34,96	34,96
64	Finn Jokinen	Kaipolan Vire		
98	Joona Turpeinen	Pihtiputaan Tuisku		
133	Lauri Hirvelä	Jämsänkosken Ilves		
225	Simo Piirainen	Kaipolan Vire	

P15 keihäs
64      Finn Jokinen    Kaipolan Vire

#	Nimi	Seura	SB	PB

© 2018 - Amptech Oy - Tuloslista 1.1.2.43 - 31.07.2018 20.03.44