Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
02.08. klo 17:30 Seuracup Ilmoittautuneet
Seuracup ilmoittautuneet, tilanne 1.8.

M17 800 m

  61 Rasmus Kivistö                      LappUM                                 2.05,65         2.05,65
  45 Saku Miettinen                      JoutsKu                                2.11,65         2.11,65
  32 Akseli Tyystjärvi                   ImU                                                           

M17 Seiväs

  56 Martti Hyvärinen                    LappUM                                     310             310
  19 Sisu Mikkilä                        ImU                                        260             260

M17 Keihäs

  67 Miki Likander                       LappUM                                                        
  25 Otto Pulkkinen                      ImU                                      57,32           60,48
  89 Kim Tomperi                         LappUM                                                        
  44 Viktor Zhabin                       ImU                                                           

N17 800 m

  50 Riina Heikkonen                     LappUM                                 2.15,75         2.15,75
  53 Emma Hietaranta                     LappUM                                 2.24,85         2.22,82
  96 Rita Karjalainen                    ParikkU                                                       
  62 Moona Korkealaakso                  LappUM                                                 2.11,69
  13 Erika Lankinen                      ImU                                                           
  66 Emma Liikkanen                      LappUM                                 2.45,27         2.34,91
  22 Maiju Nousiainen                    ImU                                                           

N17 Seiväs

   7 Repo Ilona                          ImU                                        210             220
  21 Vilma Moilanen                      ImU                                                           
  72 Elina Peltola                       LappUM                                     330             351
  73 Venla Peltola                       LappUM                                     350             360
  76 Anniina Piitulainen                 LappUM                                     190             190

N17 Keihäs

   6 Salla Hovatov                       ImU                                                      33,11
  64 Eeva Laine                          LappUM                                   34,33           34,33
  18 Hilla Mikkilä                       ImU                                      23,79           23,79
  88 Noora Tiainen                       LappUM                                                        
  93 Essi Vehmaa                         LappUM                                                        

P11 150 m

  75 Joel Peltonen                       LappUM                                   27,18           27,18
  86 Perttu Sipari                       LappUM                                   26,00           26,00
  42 Mikael Venäläinen                   ImU                                                           

P11 60 m aj

  46 Perttu Aakko                        LappUM                                   11,89           11,89
  35 Jesper Vallin                       ImU                                                           


P11 Korkeus

  12 Oskari Kuusisto                     ImU                                                        110
  65 Jesse Leino                         LappUM                                                        
  81 Tiitus Qvintus                      LappUM                                                        

P11 Kuula

  98 Valle Kämäräinen                    ImU                                                           
  97 Tarno Laamanen                      ImU                                                           
  75 Joel Peltonen                       LappUM                                    5,37            5,37
  83 Eino Sainio                         LappUM                                    6,83            6,83

P13 200 m

  63 Roope Kuparinen                     LappUM                                   29,84           29,84
  71 Lauri Nokkala                       LappUM                                   29,81           29,81
  40 Joonatan Venäläinen                 ImU                                                           
  41 Juho Venäläinen                     ImU                                      27,50           27,50

P13 60 m aj

  15 Erik Lipsanen                       ImU                                      10,51           10,51
  95 Rasmus Vehmaa                       LappUM                                                        


P13 Pituus

  54 Aleksi Hilska                       LappUM                                                        
  38 Eeli Valtonen                       ImU                                                           

P13 Kuula

  57 Lucas Juutilainen                   LappUM                                                        
 100 Vilho Ojalainen                     ImU                                                           
  77 Aatu Pohjonen                       LappUM                                                        
  28 Teemu Sinkkonen                     ImU                                       9,22            9,22

P15 300 m

  16 Matti Mansikka                      ImU                                                           
  78 Eetu Pohjonen                       LappUM                                   45,79           45,79

P15 100 m aj

   4 Lauri Honkanen                      ImU                                      14,79           14,79
  82 Konsta Rutonen                      LappUM                                   13,58           13,58


P15 Kolmiloikka

  36 Joonatan Vallin                     ImU                                                       7,77
  94 Kasperi Vehmaa                      LappUM                                   10,91           10,91

P15 Moukari

  59 Kasper Karhunen                     LappUM                                                        
  30 Juho Suvanto                        ImU                                                           

T11 150 m

  14 Isabella Laverty                    ImU                                                           
  79 Peppi Pyyhtiä                       LappUM                                   23,35           23,35

T11 60 m aj

  20 Emma Moilanen                       ImU                                                           
  70 Sanni Niinimäki                     LappUM                                   13,96           13,96
  84 Kerttu Salonsaari                   LappUM                                   12,02           12,02

T11 1000 m kävely

  48 Elizaveta Burchina                  LappUM                                                        
   9 Kiira Karttunen                     ImU                                                           
  20 Emma Moilanen                       ImU                                                           

T11 Korkeus

  51 Veera Heinonen                      LappUM                                     122             122
   9 Kiira Karttunen                     ImU                                                           

T11 Kuula

  58 Janette Kaplas                      LappUM                                    7,11            7,11
  29 Iida Suvanto                        ImU                                       7,69            7,69
  91 Ida-Emilia Valkendorff              LappUM                                    5,24            5,24

T13 200 m

  74 Iines Peltonen                      LappUM                                   29,32           29,32
  27 Venla Savolainen                    ImU                                      30,15           30,15

T13 60 m aj

  60 Anne-Karin Kilkki                   LappUM                                   10,48           10,48
  26 Meeri Riiali                        ImU                                       9,60            9,60
  43 Siiri Väyrynen                      ImU                                      12,11           12,11

T13 1000 m kävely

  87 Tuuli Summanen                      LappUM                                                        
  37 Veera Vallin                        ImU                                                           

T13 Pituus

   8 Emmi Karttunen                      ImU                                                       4,18
  99 Eevi Laatikainen                    ImU                                                           
  69 Essi Niinimäki                      LappUM                                                    3,73
  85 Hanna Sedig                         LappUM                                    4,07            4,07
  37 Veera Vallin                        ImU                                       3,53            3,53

T13 Kuula

  52 Anna Hietaranta                     LappUM                                    8,71            8,71
   5 Miia Hottinen                       ImU                                       9,29            9,29
  23 Senja Ojalainen                     ImU                                       7,54            7,54
  24 Silja Piironen                      ImU                                       6,96            6,96

T15 300 m

   3 Nelli Anttonen                      ImU                                      47,50           47,50
  47 Anni Berg                           LappUM                                                        
  49 Henna Eineluoto                     LappUM                                   47,18           47,18
  39 Aino Venäläinen                     ImU                                      44,77           44,77

T15 80 m aj

  10 Anni Konnu                          ImU                                      13,04           13,04
  90 Ella Turtiainen                     LappUM                                   13,33           13,33

T15 1000 m kävely

  34 Essi Urpalainen                     ImU                                                           

T15 Kolmiloikka

  11 Anniina Kuukka                      ImU                                       9,90            9,90
  68 Milja Mahlavuori                    LappUM                                   10,78           10,78
  33 Milla Uitti                         ImU                                      10,36           10,36
  92 Rosa Valkendorff                    LappUM                                   10,34           10,34

T15 Moukari

  55 Elisa Hilska                        LappUM                                                        
  31 Sini Tiussa                         ImU                                      37,66           41,20


MIXED11 4 x 600 m

   Imatran Urheilijat                                                      
   Lappeenrannan Urheilu-Miehet                                            

MIXED13 4 x 600 m

   Imatran Urheilijat                                                      
   Imatran Urheilijat 2                                                    
   Lappeenrannan Urheilu-Miehet                                            

MIXED15 4 x 800 m

   Imatran Urheilijat                                                      
   Lappeenrannan Urheilu-Miehet