Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
21.08. klo 17:00 Elokuun kisat Ilmoittautuneet
Lista päivitetty 20.8. klo 09:30

M 100m		
261	Lassi Hakonen	Pihtiputaan Tuisku
33	Leevi-Kalle Heikkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
22	Viljami Hietaharju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
23	Lauri Hietaharju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
236	Lasse Hämelahti	Längelmäen Urheilijat
232	Jussi Julkunen	Kuopion Reipas
7	Joona Kiviaho	Ähtärin Urheilijat
28	Teemu Laitinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
32	Dani Lirkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
281	Erno Mehtonen	Savonlinnan Riento
282	Niko Mutikainen	Savonlinnan Riento
302	Kaarle Muurikoski	Varkauden Kenttä-Veikot
233	Mikke Paajanen	Kuopion Reipas
24	Kristian Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
29	Arttu Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
30	Juuso Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
21	Tuomas Rouvali	Jyväskylän Kenttäurheilijat
31	Luukas Saari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
25	Miro Saartoala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
26	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
27	Jesse Väyrynen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
M 400m		
254	Juuso Hassi	Oriveden Ponnistus
255	Lauri Hassi	Oriveden Ponnistus
34	Jussi Huuskonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
36	Teemu Keronen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
35	Miika Lehtinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
233	Mikke Paajanen	Kuopion Reipas
234	Juho Pirskanen	Kuopion Reipas
37	Juho Seppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
8	Aleksi Tuononen	Ähtärin Urheilijat
253	Eemeli Välimäki	Noormarkun Nopsa
		
M 1500m		
38	Valtteri Konttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
35	Miika Lehtinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
39	Tuomas Seppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
M 10000m		
300	Antti Hyttinen	Vaajakosken Kuohu
40	Jonathan Kilpelä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
235	Väinö Klemola	Kuopion Reipas
42	Samu Nerg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
41	Aleksi Niemelä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
43	Jaakko Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
243	Antti Nisonen	Mikkelin Kilpa-Veikot
268	Toni Valido	Runners Club
		
M 110m aidat		
30	Juuso Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
M Korkeus		
4	Arttu Mattila	Äänekosken Urheilijat
		
M Seiväs		
47	Vilho Happonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
45	Joonas Jokivartio	Jyväskylän Kenttäurheilijat
46	Jukka Järvenpää	Jyväskylän Kenttäurheilijat
228	Tommi Järvenpää	Keuruun Kisailijat
225	Santtu Koskiaho	Karijoen Tappara
44	Pietari Outinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
29	Arttu Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
305	Vesa Rantanen	Virtain Urheilijat
9	Iiro Suutarinen	Ähtärin Urheilijat
303	Mikael Westö	Vasa IS
		
M Kuula		
288	Lauri Lindqvist	Siilinjärven Ponnistus
227	Kalle Savolainen	Keiteleen Nuju
		
M Kiekko		
238	Jouni Hytti	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
		
M 4x400m viesti		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
		
N 100m		
210	Ida Aidanpää-Immonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
55	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
208	Nea Huvila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
59	Nora-Julia Isoluoma	Jyväskylän Kenttäurheilijat
219	Vilma Jaatinen	Kalajoen Junkkarit
199	Janina Jaatinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
11	Sofia Järvelin	Alavuden Urheilijat
64	Elisa Kirvesniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
69	Tiia Koskelo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
50	Johanna Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
70	Lilli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
71	Vilma Lehtoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
209	Emmi Mäkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
211	Oona Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
72	Emmi Pennanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
54	Siiri Salo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
58	Sini Toivola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
52	Aino Viljanmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N 200m		
212	Neea Flyktman	Kaipolan Vire
55	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
56	Pinja Hirvilahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
49	Heini Ikonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
11	Sofia Järvelin	Alavuden Urheilijat
264	Netta Kallio	Pylkönmäen Yrittävä
53	Inga Koistinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
48	Laura Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
224	Helmi Kortetmaa	Kannuksen Ura
50	Johanna Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
269	Minttu Rinne	Saarijärven Pullistus
283	Roosa Rissanen	Savonlinnan Riento
51	Heidi Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
54	Siiri Salo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
52	Aino Viljanmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N 800m		
220	Kaisa Honkaharju	Kälviän Tarmo
57	Janina Jahkola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
218	Heta Jauhiainen	Kalajoen Junkkarit
242	Veera Mensonen	Maaningan Mahti
237	Heini Nikander	Länsi-Uudenmaan Urheilijat
		
N 10000m		
301	Tiina Alhonen	Vaajakosken Kuohu
207	Katri Niemistö	Jyväskylän Kenttäurheilijat
6	Anni Tuimala	Äänekosken Urheilijat
		
N 100m aidat		
59	Nora-Julia Isoluoma	Jyväskylän Kenttäurheilijat
219	Vilma Jaatinen	Kalajoen Junkkarit
13	Noora Kauranen	Hämeenlinnan Tarmo
295	Kaisa Pousi	Tampereen Pyrintö
283	Roosa Rissanen	Savonlinnan Riento
58	Sini Toivola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N Korkeus		
286	Niina Karttunen	Savonlinnan Riento
285	Neea Käyhkö	Savonlinnan Riento
284	Etti Mehtonen	Savonlinnan Riento
269	Minttu Rinne	Saarijärven Pullistus
		
N Seiväs		
12	Saga Andersson	Esbo IF
241	Pinja Koivumäki	Lauttakylän Luja
231	Henriikka Könönen	Kuivasjärven Aura
259	Elina Lampela	Oulun Pyrintö
61	Vilma Moilanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
60	Susanna Seppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N Kuula		
64	Elisa Kirvesniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
62	Aada Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
63	Siiri Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N Kiekko		
68	Camilla Forsberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
306	Linda Huhtala	Yläneen Kiri
65	Emilia Immonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
69	Tiia Koskelo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
66	Emmi Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
15	Anna Olkkonen	Hartolan Voima
16	Maria Olkkonen	Hartolan Voima
67	Rebekka Rekola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T9 40m		
177	Jenny Björkberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
239	Iiris Elomaa	Laukaan Urheilijat
240	Veera Elomaa	Laukaan Urheilijat
280	Sara Haapakoski	Saarijärven Pullistus
180	Pihla Hyyppä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
185	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
178	Elli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
294	Petra Lähteelä	Suolahden Urho
299	Aino Määränen	Uuraisten Urheilijat
183	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
187	Riia Piipponen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
182	Julia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
181	Martta Rasmus	Jyväskylän Kenttäurheilijat
179	Ella Roimela	Jyväskylän Kenttäurheilijat
186	Venla Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
184	Fanni Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T9 1000m		
185	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
294	Petra Lähteelä	Suolahden Urho
188	Enni Mustaparta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
187	Riia Piipponen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
182	Julia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
179	Ella Roimela	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T9 Korkeus		
180	Pihla Hyyppä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
185	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
188	Enni Mustaparta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
183	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T9 Pituus		
177	Jenny Björkberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
239	Iiris Elomaa	Laukaan Urheilijat
240	Veera Elomaa	Laukaan Urheilijat
280	Sara Haapakoski	Saarijärven Pullistus
180	Pihla Hyyppä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
185	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
178	Elli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
294	Petra Lähteelä	Suolahden Urho
188	Enni Mustaparta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
299	Aino Määränen	Uuraisten Urheilijat
183	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
187	Riia Piipponen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
182	Julia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
181	Martta Rasmus	Jyväskylän Kenttäurheilijat
179	Ella Roimela	Jyväskylän Kenttäurheilijat
186	Venla Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
184	Fanni Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P9 40m		
169	Veikko Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
172	Kasper Ekonoja	Jyväskylän Kenttäurheilijat
168	Onni Erkkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
175	Erkka-Voitto Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
173	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
170	Joel Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
258	Eetu Lietsala	Oriveden Ponnistus
171	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
278	Elias Oittinen	Saarijärven Pullistus
174	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
223	Iivari Tiihonen	Kangasniemen Kalske
279	Valtteri Valkola	Saarijärven Pullistus
		
P9 1000m		
169	Veikko Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
172	Kasper Ekonoja	Jyväskylän Kenttäurheilijat
176	Eetu Keto-Tokoi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
173	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
278	Elias Oittinen	Saarijärven Pullistus
		
P9 Korkeus		
168	Onni Erkkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
173	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
170	Joel Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
258	Eetu Lietsala	Oriveden Ponnistus
171	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P9 Pituus		
169	Veikko Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
172	Kasper Ekonoja	Jyväskylän Kenttäurheilijat
168	Onni Erkkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
175	Erkka-Voitto Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
173	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
170	Joel Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
171	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
278	Elias Oittinen	Saarijärven Pullistus
174	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
223	Iivari Tiihonen	Kangasniemen Kalske
279	Valtteri Valkola	Saarijärven Pullistus
		
T11 60m		
155	Eeva Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
217	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire
162	Lumi Harjulehto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
160	Pinja Heino	Jyväskylän Kenttäurheilijat
252	Viivi Jermoranta	Muuramen Yritys
156	Iina Kellokoski	Jyväskylän Kenttäurheilijat
165	Nea Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
292	Pihla Lähteelä	Suolahden Urho
163	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
157	Olivia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
250	Veera Pöyry	Mikkelin Kilpa-Veikot
158	Saana Saartoala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
159	Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
161	Hilla Savioja	Jyväskylän Kenttäurheilijat
154	Essi Suni	Jyväskylän Kenttäurheilijat
275	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus
164	Melina Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T11 1000m		
155	Eeva Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
293	Aino Kinnunen	Suolahden Urho
276	Mianna Liimatainen	Saarijärven Pullistus
163	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
157	Olivia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
158	Saana Saartoala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
154	Essi Suni	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T11 60m aidat		
217	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire
277	Senni Haapakoski	Saarijärven Pullistus
162	Lumi Harjulehto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
156	Iina Kellokoski	Jyväskylän Kenttäurheilijat
165	Nea Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
167	Joanna Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
163	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
250	Veera Pöyry	Mikkelin Kilpa-Veikot
166	Iitu Riekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
159	Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
161	Hilla Savioja	Jyväskylän Kenttäurheilijat
275	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus
164	Melina Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T11 Kolmiloikka		
155	Eeva Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
277	Senni Haapakoski	Saarijärven Pullistus
252	Viivi Jermoranta	Muuramen Yritys
165	Nea Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
163	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
157	Olivia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
250	Veera Pöyry	Mikkelin Kilpa-Veikot
166	Iitu Riekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
159	Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
275	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus
164	Melina Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T11 Keihäs		
155	Eeva Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
160	Pinja Heino	Jyväskylän Kenttäurheilijat
252	Viivi Jermoranta	Muuramen Yritys
156	Iina Kellokoski	Jyväskylän Kenttäurheilijat
276	Mianna Liimatainen	Saarijärven Pullistus
292	Pihla Lähteelä	Suolahden Urho
157	Olivia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
250	Veera Pöyry	Mikkelin Kilpa-Veikot
166	Iitu Riekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
154	Essi Suni	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P11 60m		
144	Hannes Bottas	Jyväskylän Kenttäurheilijat
267	Reino Hautanen	Pylkönmäen Yrittävä
134	Paavo Heinisuo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
136	Vilho Ketonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
137	Matti Laiho	Jyväskylän Kenttäurheilijat
139	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
215	Voitto Moisio	Kaipolan Vire
216	Aarne Moisio	Kaipolan Vire
141	Joel Myllyntaus	Jyväskylän Kenttäurheilijat
112	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
146	Daniel Pollari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
147	Eino Sajavaara	Jyväskylän Kenttäurheilijat
145	Konsta Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
140	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat
143	Juuso Tapanila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
135	Elias Tiihonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
142	Kalle Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
260	Joona Viitala	Petäjäveden Petäjäiset
138	Konsta Vuorela	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P11 1000m		
109	Vilho Hietala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
137	Matti Laiho	Jyväskylän Kenttäurheilijat
148	Lauri Lakanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
216	Aarne Moisio	Kaipolan Vire
149	Eemil Saari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
147	Eino Sajavaara	Jyväskylän Kenttäurheilijat
140	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat
143	Juuso Tapanila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
138	Konsta Vuorela	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P11 60m aidat		
144	Hannes Bottas	Jyväskylän Kenttäurheilijat
134	Paavo Heinisuo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
109	Vilho Hietala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
136	Vilho Ketonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
148	Lauri Lakanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
139	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
145	Konsta Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
143	Juuso Tapanila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P11 Kolmiloikka		
109	Vilho Hietala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
136	Vilho Ketonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
148	Lauri Lakanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
139	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
141	Joel Myllyntaus	Jyväskylän Kenttäurheilijat
140	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat
135	Elias Tiihonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
142	Kalle Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
260	Joona Viitala	Petäjäveden Petäjäiset
		
P11 Keihäs		
144	Hannes Bottas	Jyväskylän Kenttäurheilijat
267	Reino Hautanen	Pylkönmäen Yrittävä
134	Paavo Heinisuo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
110	Antto-Ville Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
109	Vilho Hietala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
151	Juho Hyppönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
291	Aleksi Kinnunen	Suolahden Urho
152	Leevi Kumpumäki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
215	Voitto Moisio	Kaipolan Vire
216	Aarne Moisio	Kaipolan Vire
153	Olli Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
112	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
150	Verneri Polas	Jyväskylän Kenttäurheilijat
146	Daniel Pollari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
290	Paavo Puro	Suolahden Urho
149	Eemil Saari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
142	Kalle Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T13 60m		
247	Saaga Attenberg	Mikkelin Kilpa-Veikot
122	Emmiina Hiltunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
114	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
124	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
264	Netta Kallio	Pylkönmäen Yrittävä
118	Hilma Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
120	Helmi Kiraly	Jyväskylän Kenttäurheilijat
123	Saga Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
248	Emma Korpikallio	Mikkelin Kilpa-Veikot
115	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
66	Emmi Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
271	Tilda Pimiä	Saarijärven Pullistus
214	Kerttu Rantakangas	Kaipolan Vire
121	Noora Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
119	Selma Seppälä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
117	Pihla Tiihonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
116	Emma Toivonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
95	Jenna Tuomaala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T13 1000m		
114	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
248	Emma Korpikallio	Mikkelin Kilpa-Veikot
115	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
18	Silja Peltola	Jämsänkosken Ilves
119	Selma Seppälä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
125	Miranda Smith	Jyväskylän Kenttäurheilijat
20	Aino Tarkiainen	Joroisten Urheilijat
		
T13 60m aidat		
251	Mette Jermoranta	Muuramen Yritys
124	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
229	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat
127	Siiri Kihlman	Jyväskylän Kenttäurheilijat
272	Peppi Perkiö	Saarijärven Pullistus
121	Noora Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
116	Emma Toivonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
126	Eevi Ylitalo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
249	Aada Äikäs	Mikkelin Kilpa-Veikot
		
T13 200m aidat		
114	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
251	Mette Jermoranta	Muuramen Yritys
263	Riikka Jokinen	Pyhäselän Urheilijat
118	Hilma Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
123	Saga Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
128	Vilja Liimatainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T13 Korkeus		
122	Emmiina Hiltunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
230	Minttu Järvinen	Keuruun Kisailijat
120	Helmi Kiraly	Jyväskylän Kenttäurheilijat
128	Vilja Liimatainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
130	Iida Pajunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
273	Lotta Perkiö	Saarijärven Pullistus
129	Sanni Pitkänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
131	Katja Sillgren	Jyväskylän Kenttäurheilijat
126	Eevi Ylitalo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T13 Kolmiloikka		
122	Emmiina Hiltunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
251	Mette Jermoranta	Muuramen Yritys
263	Riikka Jokinen	Pyhäselän Urheilijat
124	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
127	Siiri Kihlman	Jyväskylän Kenttäurheilijat
120	Helmi Kiraly	Jyväskylän Kenttäurheilijat
19	Elsi Konstari	Jämsänkosken Ilves
123	Saga Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
130	Iida Pajunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
18	Silja Peltola	Jämsänkosken Ilves
214	Kerttu Rantakangas	Kaipolan Vire
121	Noora Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
125	Miranda Smith	Jyväskylän Kenttäurheilijat
117	Pihla Tiihonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
274	Vilma-Riina Valkola	Saarijärven Pullistus
126	Eevi Ylitalo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
249	Aada Äikäs	Mikkelin Kilpa-Veikot
		
T13 Kuula		
124	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
229	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat
230	Minttu Järvinen	Keuruun Kisailijat
123	Saga Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
66	Emmi Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
133	Iida Pentti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
99	Malva Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
117	Pihla Tiihonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
132	Emma Vesala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P13 60m		
228	Tommi Järvenpää	Keuruun Kisailijat
101	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
102	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
102	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
257	Jesse Lietsala	Oriveden Ponnistus
213	Kosti Moisio	Kaipolan Vire
103	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
100	Veeti Pakkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
104	Riku Permi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
105	Johannes Sell	Jyväskylän Kenttäurheilijat
222	Juuso Tiihonen	Kangasniemen Kalske
		
P13 1000m		
106	Luukas Kontro	Jyväskylän Kenttäurheilijat
102	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
103	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
107	Casper Naukkarinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
104	Riku Permi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
298	Vilho Stenman	Uuraisten Urheilijat
		
P13 60m aidat		
228	Tommi Järvenpää	Keuruun Kisailijat
102	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
102	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
103	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
100	Veeti Pakkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
222	Juuso Tiihonen	Kangasniemen Kalske
		
P13 200m aidat		
228	Tommi Järvenpää	Keuruun Kisailijat
101	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
103	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P13 Korkeus		
266	Otto Hautanen	Pylkönmäen Yrittävä
109	Vilho Hietala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
101	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
100	Veeti Pakkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
108	Veeti Polas	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P13 Kolmiloikka		
110	Antto-Ville Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
101	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
102	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
102	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
103	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P13 Kuula		
266	Otto Hautanen	Pylkönmäen Yrittävä
257	Jesse Lietsala	Oriveden Ponnistus
111	Lenni Lindholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat
103	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
112	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
290	Paavo Puro	Suolahden Urho
113	Lassi Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 100m		
246	Amanda Asikainen	Mikkelin Kilpa-Veikot
247	Saaga Attenberg	Mikkelin Kilpa-Veikot
86	Elli Huovinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
245	Emmi Karjalainen	Mikkelin Kilpa-Veikot
85	Ida Kolehmainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
80	Netta Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
304	Riina Palonen	Viitasaaren Viesti
83	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
84	Mimmi Sihvonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
81	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
82	Minea Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
79	Gea Zitting	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 1000m		
265	Emilia Malinen	Pylkönmäen Yrittävä
289	Jenna Maukonen	Suolahden Urho
87	Kiia Paavola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
89	Pauliina Pirinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
88	Venla Saari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 80m aidat		
245	Emmi Karjalainen	Mikkelin Kilpa-Veikot
270	Helmiina Kynnäs	Saarijärven Pullistus
80	Netta Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
90	Johanna Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
10	Elena Ohra-Aho	Ähtärin Urheilijat
91	Fiinu Puustinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
262	Nita Rasi	Pihtiputaan Tuisku
51	Heidi Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
83	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
81	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
82	Minea Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
256	Oona Viljanen	Oriveden Ponnistus
79	Gea Zitting	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 200m aidat		
10	Elena Ohra-Aho	Ähtärin Urheilijat
81	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
92	Enni Viljanmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 Seiväs		
229	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat
94	Petra Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
93	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat
91	Fiinu Puustinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
95	Jenna Tuomaala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
79	Gea Zitting	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 Kolmiloikka		
86	Elli Huovinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
226	Sonja Jääskeläinen	Karstulan Kiva
304	Riina Palonen	Viitasaaren Viesti
262	Nita Rasi	Pihtiputaan Tuisku
96	Vilma Riutta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
81	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
97	Lilli Varila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 Keihäs		
270	Helmiina Kynnäs	Saarijärven Pullistus
98	Nanna Leivonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
93	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat
5	Viivi Raatikainen	Äänekosken Urheilijat
99	Malva Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
256	Oona Viljanen	Oriveden Ponnistus
		
P15 100m		
76	Jere Kemppainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
244	Veikko Korpikallio	Mikkelin Kilpa-Veikot
221	Ville Kyrönlahti	Kangasniemen Kalske
74	Pyry Lahtinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
77	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat
73	Atte Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
75	Miska Saartoala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P15 1000m		
14	Onni Ikonen	Hankasalmen Hanka
244	Veikko Korpikallio	Mikkelin Kilpa-Veikot
		
P15 100m aidat		
78	Juho Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
287	Miska Käyhkö	Savonlinnan Riento
17	Eemil Porvari	Hartolan Voima
		
P15 200m aidat		
78	Juho Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P15 Seiväs		
77	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat
75	Miska Saartoala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P15 Kolmiloikka		
17	Eemil Porvari	Hartolan Voima
		
P15 Keihäs		
287	Miska Käyhkö	Savonlinnan Riento
17	Eemil Porvari	Hartolan Voima
		
N17 100m aidat		
68	Camilla Forsberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
55	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
286	Niina Karttunen	Savonlinnan Riento
70	Lilli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
285	Neea Käyhkö	Savonlinnan Riento
71	Vilma Lehtoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
297	Hanna Peltola	Tampereen Pyrintö
72	Emmi Pennanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
296	Salla Tuominen	Tampereen Pyrintö
		
M17 110m aidat		
47	Vilho Happonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
M19 4x400m viesti		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
		
N19 4x400m viesti		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
		
N30+ 100m		
196	Virpi Kämäräinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N30+ 800m		
197	Anette Mehtälä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N30+ Pituus		
201	Tellervo Ahlholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat
198	Varpu-Sofia Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
199	Janina Jaatinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
196	Virpi Kämäräinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
197	Anette Mehtälä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
90	Johanna Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
91	Fiinu Puustinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
200	Susanna Riekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
83	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
202	Annika Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
84	Mimmi Sihvonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N30+ Kuula		
201	Tellervo Ahlholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat
204	Hannariina Honkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
205	Pirjo Karetie	Jyväskylän Kenttäurheilijat
196	Virpi Kämäräinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
197	Anette Mehtälä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
200	Susanna Riekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
202	Annika Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
203	Merja Vuorinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
206	Anne Yli-Olli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
M30+ 100m		
193	Jaakko Aroheinä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
189	Jari Jaatinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
192	Jussi Joukainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
191	Miikka Kuisma	Jyväskylän Kenttäurheilijat
190	Tero Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
194	Tapio Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
M30+ 800m		
191	Miikka Kuisma	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
M30+ Pituus		
189	Jari Jaatinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
46	Jukka Järvenpää	Jyväskylän Kenttäurheilijat
190	Tero Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
M30+ Kuula		
191	Miikka Kuisma	Jyväskylän Kenttäurheilijat
190	Tero Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
195	Ari Ruuti	Jyväskylän Kenttäurheilijat