Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
07.06. klo 18:00 Intersport Siilinjärvi Ratajuoksut ja Minimaraton 400 m Ilmoittautuneet
Intersport Siilinjärvi Ratajuoksut ja Minimaraton 400 m
Siilinjärven Ponnistus
07.06.2018

P5 400m

     Leevi Nieminen                   SiilPo                                      


T5 400m

     Aino Airaksinen                  SiilPo                                      


P6 400m

     Joonas Ahonen                    SiilPo                                      
     Julius Jalava                    SiilPo                                      


T6 400m

     Aava Purdy                       SiilPo                                      
     Essi Nieminen                    SiilPo                                      
     Helli Airaksinen                 SiilPo                                      
     Kiira Laukkanen                  SiilPo                                      
     Mette Korhonen                   SiilPo                                      
     Vilma Järvinen                   SiilPo                                      


P7 400m

     Aatu Laukkanen                   SiilPo                                      
     Tomas Karjalainen                SiilPo 
     Väinö Nevalainen                 SiilPo                                


T7 400m

     Alisa Laasanen                   SiilPo                                      
     Milja Huusko                     SiilPo                                      
     Neea Ahonen                      SiilPo                                      
     Netta Savolainen                 MaanMa                                      
     Viivi Lehtonen                   SiilPo                                      


P8 400m

T8 400m

     Annika Sairanen                  SiilPo                                      
     Taru Ovaskainen                  SonkajPa                                    
     Tinja Jalava                     SiilPo                                      


P9 800m

     Antti Nevalainen                 SiilPo                                        
     Arvi Jokinen                     MaanMa                                      
     Roope Laukkanen                  SiilPo                                      
     Topi Turunen                     SiilPo                                      


T9 800m

     Mimosa Karjalainen               SiilPo                                      
     Nea Puurunen                     SiilPo                                      


P9 Keihäs

     Antti Nevalainen                 SiilPo                                        
     Arvi Jokinen                     MaanMa                                      
     Niko Sutinen                     SiilPo                                      


T9 Keihäs

     Mimosa Karjalainen               SiilPo                                      
     Nea Puurunen                     SiilPo                                      


P10 800m

     Aleksi Pasanen                   SiilPo                                      
     Iippo Salo                       LapinlVe                                    
     Olavi Juvonen                    SiilPo                                      
     Paavo Laasanen                   SiilPo                                      
     Santeri Lyyra                    LalV                                        


T10 800m

     Inkeri Jokinen                   MaanMa                                      
     Jonna Vartiainen                 SiilPo                                      
     Melissa Vanhanen                 KuopRei                                     
     Sara-Marjut Kekkonen             SiilPo                                        


P10 Keihäs

     Aleksi Pasanen                   SiilPo                                      
     Iippo Salo                       LapinlVe                                    
     Olavi Juvonen                    SiilPo                                      
     Paavo Laasanen                   SiilPo                                      
     Santeri Lyyra                    LalV                                        


T10 Keihäs

     Inkeri Jokinen                   MaanMa                                      
     Jonna Vartiainen                 SiilPo                                      
     Milja Leskinen                   SiilPo                                      
     Sara-Marjut Kekkonen             SiilPo                                        


P11 800m

     Elias Vanhanen                   KuopRei                                     
     Tuukka Ovaskainen                SonP                                        
     Veeti Ruuskanen                  SiilPo                                      


T11 800m

     Ada Kajander                     SiilPo                                        
     Elviira Penttinen                LapinlVe                                    
     Iiris Airaksinen                 SiilPo                                      
     Kristiina Nevalainen             SiilPo                                        
     Minja Korhonen                   SiilPo                                      
     Sella Turunen                    SiilPo                                      


P11 Keihäs

     Lauri Juvonen                    SiilPo                                      
     Tuukka Ovaskainen                SonP                                        
     Veeti Ruuskanen                  SiilPo                                      


T11 Keihäs

     Ada Kajander                     SiilPo                                        
     Anni Törrönen                    SiilPo                                      
     Elviira Penttinen                LapinlVe                                    
     Iiris Airaksinen                 SiilPo                                      
     Kristiina Nevalainen             SiilPo                                      
     Minja Korhonen                   SiilPo                                      
     Sella Turunen                    SiilPo                                      


P12 800m

     Kaapo Korhonen                   SiilPo                                      
     Samu Miettinen                   SiilPo                                      


T12 800m

     Alisa Kärnä                      SonP                                        
     Emma Juntunen                    SuoR                                        
     Minttu Lehtonen                  SiilPo                                      
     Nea Savolainen                   MaanMa                                      


P12 Keihäs

     Artturi Rautio                   SiilPo                                      
     Kaapo Korhonen                   SiilPo                                      
     Samu Miettinen                   SiilPo                                      


T12 Keihäs

     Minttu Lehtonen                  SiilPo                                      


P13 800m

     Teemu Ovaskainen                 SonP                                        


T13 800m

     Eleonoora Penttinen              LapinlVe                                    
     Netta Korhonen                   SiilPo                                      
     Pinja Laasanen                   SiilPo                                      


P13 Keihäs

     Teemu Ovaskainen                 SonP                                        
     Veeti Paavola                    SiilPo                                      


T13 Keihäs

     Eleonoora Penttinen              LapinlVe                                    
     Eveliina Sairanen                SiilPo                                      
     Netta Korhonen                   SiilPo                                      
     Piitu Soininen                   SiilPo                                      
     Pinja Laasanen                   SiilPo                                      
     Sofia Tallgren                   LapinlVe                                    


P14 800m

     Jalmari Bergqvist                MaanMa                                      


T14 800m

     Sini Karjalainen                 IisVi                                       
     Tilda Korhonen                   SiilPo                                      


P14 Keihäs

     Jalmari Bergqvist                MaanMa                                      


T14 Keihäs

     Minttu Turunen                   KuopRei                                     
     Tilda Korhonen                   SiilPo                                      


P15 800m

T15 800m

     Annu Sipola                      IisV                                        
     Inga Holappa                     SiilPo                                      
     Saara Penttinen                  IisVi                                       


P15 Keihäs

     Matias Anttila                   KuopRei                                     
     Veeti Hotti                      SonP                                        


T15 Keihäs

M17 800m

     Ehklu Htoo                       LalV                                        


N17 800m

     Aliina Mäkinen                   SiilPo                                      
     Irja Valta                       MaanMa                                      
     Jenni Takkunen                   SiilPo                                      
     Nina Kärnä                       SonP                                        


M17 Keihäs

     Ville Korhonen                   SiilPo                                      


N17 Keihäs

     Jenni Takkunen                   SiilPo                                      
     Meiju Eskelinen                  MaanMa                                      


M19 800m

     Veeti Lapveteläinen              LalV                                        


M40 800m

     Harri-Pekka Tikkanen             KiuruvU                                     
     Juhapekka Tuomainen              LalV                                        


M50 800m

     Ossi Manninen                    MäntylVe