Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
am-kilpailut
19.08. klo 16:00 Aluemestaruusviestit Ilmoittautuneet
M 4 x 100 m

Liedon Parma		
Tampereen Urheilijat -38 1		
Turun Urheiluliitto 1		
Tampereen Pyrintö 1		

M 4 x 400 m

Liedon Parma		
Turun Urheiluliitto 1		
Tampereen Pyrintö 1		

M 4 x 800 m

Turun Urheiluliitto 1		

M17 4 x 100 m

Naantalin Löyly		
Turun Urheiluliitto 1		
Turun Urheiluliitto 2		
Hämeenlinnan Tarmo		
Tampereen Pyrintö 1		
Tampereen Pyrintö 2		
Tampereen Pyrintö 3		
Kankaanpään Seudun Leisku		
Maskun Kataja 1		
Turun Toverit 1		
Maskun Kataja 2		

M17 4 x 300 m

Liedon Parma		
Naantalin Löyly		
Turun Urheiluliitto 1		
Turun Urheiluliitto 2		
Hämeenlinnan Tarmo		
Tampereen Pyrintö 1		
Tampereen Pyrintö 2		
Turun Toverit 1		
Maskun Kataja 1		
Kankaanpään Seudun Leisku		

M17 3 x 800 m

Raision Kuula		
Turun Urheiluliitto 1		
Turun Urheiluliitto 2		
Tampereen Pyrintö 1		
Maskun Kataja 1		

M17 4 x 100 m aj

Turun Urheiluliitto 1		
Hämeenlinnan Tarmo		
Tampereen Pyrintö 1		
Tampereen Pyrintö 2		

M19 4 x 100 m

Naantalin Löyly		
Turun Urheiluliitto 1		
Kankaanpään Seudun Leisku	
Säkylän Urheilijat		

M19 4 x 400 m

Naantalin Löyly		
Turun Urheiluliitto 1	
Säkylän Urheilijat	

M19 3 x 800 m

Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
Turun Urheiluliitto 1		

M19 4 x 100 m aj

Kankaanpään Seudun Leisku		

N 4 x 100 m

Turun Weikot Yleisurheilu		
Turun Urheiluliitto 1		
Turun Urheiluliitto 2		
Hämeenlinnan Tarmo		
		

N 4 x 400 m

Turun Weikot Yleisurheilu		
Turun Urheiluliitto 1		
Turun Urheiluliitto 2		
Tampereen Pyrintö

N 4 x 800 m

Turun Urheiluliitto 1		
Turun Urheiluliitto 2		
Turun Urheiluliitto 3		
Tampereen Pyrintö 1		

N17 4 x 100 m

Tampereen Urheilijat -38 1		
Tampereen Urheilijat -38 2		
Naantalin Löyly		
Eurajoen Veikot		
Turun Urheiluliitto 1		
Turun Urheiluliitto 2		
Porin Yleisurheilu 1		
Porin Yleisurheilu 2		
Tampereen Pyrintö 1		
Tampereen Pyrintö 2		
Tampereen Pyrintö 3		
Salon Vilpas		
Turun Toverit 1		
Turun Toverit 2		
Maskun Kataja 1	
Säkylän Urheilijat		

N17 4 x 300 m

Tampereen Urheilijat -38 1		
Tampereen Urheilijat -38 2		
Naantalin Löyly		
Eurajoen Veikot		
Turun Urheiluliitto 1		
Turun Urheiluliitto 2		
Turun Urheiluliitto 3		
Porin Yleisurheilu 2		
Porin Yleisurheilu 1		
Tampereen Pyrintö 1		
Tampereen Pyrintö 2		
Salon Vilpas		
Turun Toverit 1		
Turun Toverit 2		

N17 3 x 800 m

Raision Kuula		
Lauttakylän Luja		
Nokian Urheilijat		
Turun Urheiluliitto 1		
Turun Urheiluliitto 2		
Salon Vilpas		

N17 4 x 100 m aj

Tampereen Urheilijat -38 1		
Tampereen Pyrintö 1		
Tampereen Pyrintö 2		

N19 4 x 100 m

Viialan Valtti		
Turun Urheiluliitto 1		
Turun Urheiluliitto 2		
Tampereen Pyrintö 1		
Kankaanpään Seudun Leisku		
Salon Vilpas		
Säkylän Urheilijat	

N19 4 x 400 m

Tampereen Pyrintö 1		

N19 3 x 800 m

Tampereen Pyrintö 1		

N19 4 x 100 m aj

Turun Urheiluliitto 1		
Tampereen Pyrintö 1