Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
06.01. klo 12:00 Avoimet Aikuisurheilun Pohjois-Suomen hallimestaruuskilpailut ja yleinen sarja Ilmoittautuneet
N 60m
Ellinoora Ylimäki	Alatornion Pirkat		
Mette Baas	        Veitsiluodon Kisaveikot	
Veera Pudas	        Veitsiluodon Kisaveikot	
Saana Peura	        Tervolan Terävä	
Tiia-Noora Anttila	Veitsiluodon Kisaveikot		
Eveliina Bogdanoff	Kuivasjärven Aura		
Tiina Taskinen	        Veitsiluodon Kisaveikot	
Olivia Bojang	        Veitsiluodon Kisaveikot	
N 200m
Ellinoora Ylimäki	Alatornion Pirkat		
Emma Raappana	        Alatornion Pirkat		
Mette Baas	        Veitsiluodon Kisaveikot	
Olivia Bojang	        Veitsiluodon Kisaveikot	
N 800m
Anni Jauhola	        Alatornion Pirkat		
Roosa Kouri	        Alatornion Pirkat		
Alina Vuokila	        Veitsiluodon Kisaveikot	
N Korkeus
Maria Peura	        Tervolan Terävä	
Emma Raappana	        Alatornion Pirkat		
N Pituus
Fanny Pakisjärvi	Alatornion Pirkat		
Maria Peura	        Tervolan Terävä	
Veera Pudas	        Veitsiluodon Kisaveikot	
Saana Peura	        Tervolan Terävä	
Tiia-Noora Anttila	Veitsiluodon Kisaveikot		
Tiina Taskinen	        Veitsiluodon Kisaveikot	
M 60m
Marko Matinlompolo	Kuivasjärven Aura		
Konsta Kekäläinen	Veitsiluodon Kisaveikot	
Jere Posti	        Oulun Pyrintö	
M 200m
Niilo Kehus	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Marko Matinlompolo	Kuivasjärven Aura		
Konsta Kekäläinen	Veitsiluodon Kisaveikot		
Jere Posti	        Oulun Pyrintö	
M30 60m
Jarno Aaltonen		SWE	
M30 Korkeus
Jarno Aaltonen		SWE	
M30 Kuula
Jukka Saaranen	        Pyhäjärven Pohti		
M35 800m
Mikkel Knif		SWE	
M40 60m
Jorma Puurunen	       Pudasjärven Urheilijat		
M40 200m
Jorma Puurunen	       Pudasjärven Urheilijat		
M40 800m
Teemu Törmä	       Alatornion Pirkat		
Jorma Puurunen	       Pudasjärven Urheilijat		
M40 Korkeus
Teemu Törmä	       Alatornion Pirkat		
M40 Kuula
Teemu Törmä	       Alatornion Pirkat		
M45 60m
Fredrik Emanuelsson	SWE		
M45 200m
Fredrik Emanuelsson	SWE		
M45 800m
Mika Viiri	       Lohijärven Kuohu		
M45 Kuula
Jari Viitaniemi	       Alatornion Pirkat		
N50 60m
Tarja Salmela	       Merijärven Kestävä		
N50 200m
Tarja Salmela	       Merijärven Kestävä		
N50 Kuula
Tarja Salmela	       Merijärven Kestävä		
Kati Ariluoma	       Alatornion Pirkat		
M50 200m
Mats Olsson		SWE	
M50 800m
Mats Olsson		SWE	
M55 60m
Juhani Laakkonen	SWE		
Juha-Pekka Holm	        Kivijärven Kivekkäät		
Antti Ala-Rämi	        Pudasjärven Urheilijat		
M55 200m
Juhani Laakkonen	SWE		
Juha-Pekka Holm	        Kivijärven Kivekkäät		
M55 800m
Juhani Laakkonen	SWE		
Jari Ruonala	        Rovaniemen Roadrunners		
Juha-Matti Lehtinen	Kiimingin Maratoonarit		
M55 Korkeus
Arto Rautio	        Himangan Urheilijat		
M55 Pituus
Arto Rautio	        Himangan Urheilijat		
M55 Kuula
Kari Väisänen	        Tyrnävän Tempaus		
N60 60m
Tuula Siekkinen	        Kuivasjärven Aura
N60 pituus
Tuula Siekkinen	        Kuivasjärven Aura		
N60 Kuula
Pirjo Suopela	        Jyväskylän Kenttäurheilijat		
M60 60m
Esa Pieniniemi	        Oulun Ikiliikkujat		
Veli-Matti Kuijala	Veitsiluodon Kisaveikot		
Olavi Roivainen	        Saloisten Salama		
Kalevi Alatalo	        Saloisten Salama		
M60 200m
Kalevi Alatalo	        Saloisten Salama		
M60 800m
Kalevi Alatalo	        Saloisten Salama		
M60 Korkeus
Olavi Roivainen	        Saloisten Salama		
M60 Kuula
Tenho Vaarala	        Alatornion Pirkat		
Jaakko Tuovila	        Pudasjärven Urheilijat		
Olavi Roivainen	        Saloisten Salama		
M65 60m
Pauli Rytilahti	        Lapin Lukko		
M65 200m
Pauli Rytilahti	        Lapin Lukko		
M65 800m
Veijo Leiviskä	        Oulun Ikiliikkujat		
Kuisma Suopela	        Tervolan Terävä		
M70 60m
Niilo Matinlompolo	Oulun Ikiliikkujat
Kalervo Hannuniemi      Veitsiluodon Kisaveikot		
M70 200m
Niilo Matinlompolo	Oulun Ikiliikkujat		
M70 800m
Simo Perkkiö	        Oulun Ikiliikkujat		
M70 Korkeus
Matti Kostamo	        Leppävirran Urheilijat		
M70 Kuula
Raimo Pitkänen	        Alatornion Pirkat		
Tauno Talonen	        Oulun Ikiliikkujat		
M75 60m
Sakari Hallia	        Oulun Ikiliikkujat		
Martti Kaleva	        Oulun Ikiliikkujat		
M75 200m
Antero Markunsalo	Kuopion Reipas		
Sakari Hallia	        Oulun Ikiliikkujat		
Martti Kaleva	        Oulun Ikiliikkujat		
M75 Korkeus
Kunto Viiru	        Kajaanin Kipinä		
Antero Markunsalo	Kuopion Reipas		
M75 Pituus
Antero Markunsalo	Kuopion Reipas		
M75 Kuula
Timo Kopakkala	        Kiiminigin Urheilijat		
Vesa Berg	        Reisjärven Pilke		
M80 Kuula
Raimo Mäkinen	        Tyrnävän Tempaus