Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
17.03. klo 15:30 Helsyn Junnuhallit Ilmoittautuneet
P15 60m (16)
Nimi	Seura	Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Daniel Äikäs	Helsingin Kisa-Veikot	9.26 / -
Sami Bärlund	Tapanilan Erä	8.65 / -
Emil Hamström	Kenttäurheilijat -58	- / -
Joel Heinonen	Helsingin Kisa-Veikot	8.37 / 8.37
Pyry Koskiniemi	Helsingin Kisa-Veikot	9.16 / 9.16
Ville Kylmäpuro	Helsingin Kisa-Veikot	8.26 / 8.26
Benjamin Lee	Helsingin Kisa-Veikot	8.23 / 8.23
Aarni Lemetti	Helsingin Kisa-Veikot	8.08 / 8.08
Kare Lysmä	Helsingin Kisa-Veikot	8.66 / 8.66
Henri Matikainen	Espoon Tapiot	8.18 / 8.18
Paavo Niinikoski	Helsingin Kisa-Veikot	8.14 / 8.14
Aapo Nikkola	Helsingin Kisa-Veikot	8.56 / 8.56
Joose Pasanen	Helsingin Tarmo	9.07 / 9.07
Samuel Shams	Kenttäurheilijat -58	8.18 / 8.18
Erkka Sipilä	Helsingin Kisa-Veikot	8.14 / 8.14
Oliver Westerlund	Helsingin Kisa-Veikot	8.14 / 8.14
 
P15 800m (9)
Daniel Äikäs	Helsingin Kisa-Veikot	2:14.65 / 2:14.65
Sami Bärlund	Tapanilan Erä	- / -
Joel Heinonen	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Benjamin Lee	Helsingin Kisa-Veikot	2:07.75 / 2:07.75
Johannes Mäkelä	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Jesse Pihamäki	Espoon Tapiot	- / -
Juuso Pihamäki	Espoon Tapiot	- / -
Jere Raunio	Helsingin Kisa-Veikot	2:10.35 / 2:10.35
Sebastian Torkkel	Viipurin Urheilijat	- / -
 
P15 60m aj (6)
Pyry Koskiniemi	Helsingin Kisa-Veikot	12.10 / 12.10
Ville Kylmäpuro	Helsingin Kisa-Veikot	9.65 / 9.65
Henri Matikainen	Espoon Tapiot	10.45 / 10.45
Aapo Nikkola	Helsingin Kisa-Veikot	10.06 / 10.06
Simeon Vorselman	Helsingin Kisa-Veikot	9.71 / 9.71
Oliver Westerlund	Helsingin Kisa-Veikot	9.55 / 9.55
 
P15 seiväs (3)
Johannes Mäkelä	Helsingin Kisa-Veikot	2.95 / 2.95
Paavo Niinikoski	Helsingin Kisa-Veikot	2.25 / 2.25
Aapo Nikkola	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
 
P15 3-loikka (6)
Emil Hamström	Kenttäurheilijat -58	- / -
Pyry Koskiniemi	Helsingin Kisa-Veikot	8.64 / 8.64
Aarni Lemetti	Helsingin Kisa-Veikot	11.62 / 11.62
Paavo Niinikoski	Helsingin Kisa-Veikot	11.03 / 11.03
Samuel Shams	Kenttäurheilijat -58	11.09 / 11.09
Simeon Vorselman	Helsingin Kisa-Veikot	11.99 / 11.99
 
P15 kuula (4)
Emil Hamström	Kenttäurheilijat -58	- / -
Ville Kylmäpuro	Helsingin Kisa-Veikot	9.11 / 9.11
Kare Lysmä	Helsingin Kisa-Veikot	8.11 / -
Samuel Shams	Kenttäurheilijat -58	10.79 / 10.79
 
P15 3000m kävely (2)
Jonathan Ekberg	Esbo IF	18:08.8hot / 18:08.8hot
Sajan Irincheev	Viipurin Urheilijat	19:07.56 / 19:07.56
 
T15 60m (23)
Takwa Adam	Vantaan Salamat	8.59 / 8.59
Sonja Ferm	Rekolan Raikas	9.17 / 9.17
Minea Fogelholm	Espoon Tapiot	8.44 / 8.44
Millamaria Haveri	Vantaan Salamat	8.93 / 8.93
Sara Heiskanen  Espoon Tapiot
Peppiina Hiltunen	Vantaan Salamat	8.97 / 8.97
Hanna Holst	Helsingin Kisa-Veikot	9.21 / 9.21
Julia Ihantola	Espoon Tapiot	8.55 / 8.55
Katri Kaijanniemi	Vantaan Salamat	8.35 / 8.42
Anni Komulainen	Helsingin Kisa-Veikot	9.37 / 9.39
Mona Korelin	Helsingin Kisa-Veikot	9.60 / -
Ada Leppänen	Vantaan Salamat	9.20 / -
Carla Liukkonen	Espoon Tapiot	8.18 / 8.18
Olivia Marttila	Vantaan Salamat	8.28 / 8.28
Adiel Mekonen	Tapanilan Erä	- / -
Anna Nummikoski	Espoon Tapiot	8.77 / 8.77
Lotta Putkiranta	Espoon Tapiot	8.40 / -
Veera Spartioti	Espoon Tapiot	9.23 / 9.33
Simona Tiits	Helsingin Kisa-Toverit	8.67 / 8.67
Emilia Vaahtola	Vantaan Salamat	8.84 / 8.84
Anniina Vaittinen	Espoon Tapiot	8.57 / 8.57
Kerttu Valtonen	Espoon Tapiot	8.73 / 8.78
Aleksandra Viljanen	Helsingin Kisa-Veikot	8.87 / 8.87
 
T15 800m (17)
Takwa Adam	Vantaan Salamat	- / -
Essi Hietula	Tapanilan Erä	2:52.03 / -
Salla Isoherranen	Veikkolan Veikot	- / -
Katriina Ketolainen	Viipurin Urheilijat	- / -
Mona Korelin	Helsingin Kisa-Veikot	2:32.60 / 2:32.60
Katharina Marekwia	Espoon Tapiot	2:36.74 / 2:36.74
Heta Neuvonen	Espoon Tapiot	2:39.19 / -
Anna Nummikoski	Espoon Tapiot	- / -
Anni Rajala	Viipurin Urheilijat	2:46.58 / 2:46.58
Ellen Seisto	Espoon Tapiot	2:34.86 / 2:34.86
Julia Suhonen	Viipurin Urheilijat	2:54.58 / 2:54.58
Emilia Tala	Viipurin Urheilijat	2:35.74 / 2:35.74
Juulia Tala	Viipurin Urheilijat	2:43.83 / 2:44.87
Nelli Tamminen	Helsingin Tarmo	- / -
Wilhelmina Tamminen	Helsingin Tarmo	2:50.45 / 2:50.45
Aino Tengvall	Rekolan Raikas	2:36.19 / 2:39.31
Veera Turakainen	Helsingin Tarmo	- / -
 
T15 60m aj (11)
Amina El Mrabt	Espoon Tapiot	11.35 / -
Minea Fogelholm	Espoon Tapiot	9.74 / 9.74
Millamaria Haveri	Vantaan Salamat	- / -
Peppiina Hiltunen	Vantaan Salamat	10.50 / 10.50
Carla Liukkonen	Espoon Tapiot	9.07 / 9.07
Emmi Parhiala	Vantaan Salamat	- / -
Veera Spartioti	Espoon Tapiot	- / -
Julia Suhonen	Viipurin Urheilijat	- / -
Anniina Vaittinen	Espoon Tapiot	10.96 / 10.96
Kerttu Valtonen	Espoon Tapiot	10.12 / 10.35
Emilia Voutilainen	Helsingin Kisa-Veikot	9.91 / 9.91
 
T15 seiväs (4)
Liisa Lintula	Espoon Tapiot	2.60 / -
Laura Nissinen	Espoon Tapiot	2.40 / -
Siiri Siirtola	Helsingin Kisa-Veikot	2.50 / -
Miina Turpeinen	Helsingin Kisa-Veikot	1.70 / 1.70
 
T15 3-loikka (5)
Minea Fogelholm	Espoon Tapiot	9.52 / 9.52
Venla Lindroos	Rekolan Raikas	9.01 / 9.01
Aura Pieri	Rekolan Raikas	8.95 / 8.95
Aleksandra Viljanen	Helsingin Kisa-Veikot	9.53 / 9.05
Emilia Voutilainen	Helsingin Kisa-Veikot	10.14 / 10.14
 
T15 kuula (8)
Sonja Ferm	Rekolan Raikas	11.56 / 11.56
Anni Komulainen	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Carla Liukkonen	Espoon Tapiot	10.21 / -
Adiel Mekonen	Tapanilan Erä	- / -
Heta Neuvonen	Espoon Tapiot	9.10 / 9.10
Anniina Pirkkala	Helsingin Tarmo	7.44 / -
Lotta Putkiranta	Espoon Tapiot	13.67 / 13.41
Kerttu Valtonen	Espoon Tapiot	8.42 / 8.42
 
T15 3000m kävely (4)
Essi Hietula	Tapanilan Erä	16:47.3hot / -
Helmi Köykkä	Rekolan Raikas	18:01.67 / 18:01.67
Taika Nurro	Rekolan Raikas	17:58.8hot / 17:58.8hot
Ellen Seisto	Espoon Tapiot	15:41.0hot / 15:41.0hot
 
P13 60m (24)
Oliver Asikainen	Helsingin Kisa-Veikot	9.69 / 9.69
Markus Hakala	Espoon Tapiot	9.41 / 9.41
Max Hammar	Helsingin Tarmo	- / -
Leo Heinonen	Helsingin Kisa-Veikot	9.19 / 9.19
Viljami Heinonen	Helsingin Kisa-Veikot	8.65 / 8.65
Jaakko Kaksonen	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Daniel Kaski	Helsingin Tarmo	9.84 / 9.84
Aaron Ketolainen	Viipurin Urheilijat	10.53 / 10.71
Waltteri Koenkytö	Espoon Tapiot	8.21 / 8.21
Ville Korhonen	Kenttäurheilijat -58	10.99 / 10.99
Jacob Korvajärvi	Helsingin Tarmo	- / -
Lauri Kylmäpuro	Helsingin Kisa-Veikot	9.00 / 9.00
Eerik Nyyssönen	Espoon Tapiot	9.01 / 9.01
Topias Oinonen	Espoon Tapiot	10.02 / -
Ilmari Sarasmaa	Espoon Tapiot	9.47 / 9.47
Tumi Siranko	Vantaan Salamat	8.86 / 8.86
Eero Sormunen	Helsingin Kisa-Veikot	8.81 / 8.81
Eino Sormunen	Helsingin Kisa-Veikot	8.63 / 8.63
Benjamin Stenbacka	Veikkolan Veikot	8.61 / 8.61
Jimi Sundholm	Helsingin Kisa-Veikot	9.15 / 9.15
Einari Tiainen	Vantaan Salamat	9.23 / 9.23
Aleksi Turpeinen	Helsingin Kisa-Veikot	9.35 / 9.35
Luka Veselinovic	Espoon Tapiot	9.20 / 9.20
Jim Willberg	Helsingin Kisa-Veikot	9.35 / 9.35
 
P13 1000m (10)
Oliver Asikainen	Helsingin Kisa-Veikot	3:34.93 / 3:34.93
Joona Heiskanen	Kenttäurheilijat -58	- / -
Kasper Hietanen	Espoon Tapiot	3:31.51 / -
Aapo Ikola	Kenttäurheilijat -58	3:13.24 / -
Jaakko Kaksonen	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Aleksi Karvo	Vantaan Salamat	- / -
Topias Oinonen	Espoon Tapiot	3:54.74 / -
Josue Perez Rosello	Kenttäurheilijat -58	4:16.60 / -
Ilmari Sarasmaa	Espoon Tapiot	- / -
Aleksi Turpeinen	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
 
P13 60m aj (13)
Markus Hakala	Espoon Tapiot	- / -
Kasper Hietanen	Espoon Tapiot	10.97 / 10.97
Jacob Korvajärvi	Helsingin Tarmo	- / -
Samuel Koski	Viipurin Urheilijat	10.11 / 10.11
Lauri Kylmäpuro	Helsingin Kisa-Veikot	10.86 / 10.86
Elias Mäenpää	Tapanilan Erä	- / -
Eerik Nyyssönen	Espoon Tapiot	12.94 / -
Ilmari Sarasmaa	Espoon Tapiot	11.92 / 11.92
Tumi Siranko	Vantaan Salamat	10.69 / 10.69
Eero Sormunen	Helsingin Kisa-Veikot	10.77 / 10.77
Eino Sormunen	Helsingin Kisa-Veikot	10.47 / 10.47
Benjamin Stenbacka	Veikkolan Veikot	- / -
Luka Veselinovic	Espoon Tapiot	11.04 / 11.04
 
P13 korkeus (3)
Aleksi Karvo	Vantaan Salamat	1.24 / 1.24
Samuel Koski	Viipurin Urheilijat	1.53 / 1.51
Elias Mäenpää	Tapanilan Erä	1.35 / 1.35
 
P13 pituus (22)
Oliver Asikainen	Helsingin Kisa-Veikot	3.49 / 3.49
Max Hammar	Helsingin Tarmo	- / -
Leo Heinonen	Helsingin Kisa-Veikot	3.94 / 3.94
Viljami Heinonen	Helsingin Kisa-Veikot	4.76 / 4.76
Kasper Hietanen	Espoon Tapiot	4.05 / -
Aleksi Karvo	Vantaan Salamat	4.07 / 4.07
Daniel Kaski	Helsingin Tarmo	- / -
Aaron Ketolainen	Viipurin Urheilijat	3.16 / -
Waltteri Koenkytö	Espoon Tapiot	- / -
Ville Korhonen	Kenttäurheilijat -58	- / -
Jacob Korvajärvi	Helsingin Tarmo	- / -
Lauri Kylmäpuro	Helsingin Kisa-Veikot	4.06 / 4.06
Elias Mäenpää	Tapanilan Erä	3.78 / 3.78
Eerik Nyyssönen	Espoon Tapiot	4.04 / 4.04
Topias Oinonen	Espoon Tapiot	- / -
Tumi Siranko	Vantaan Salamat	4.62 / 4.62
Eero Sormunen	Helsingin Kisa-Veikot	4.72 / 4.72
Eino Sormunen	Helsingin Kisa-Veikot	4.82 / 4.82
Jimi Sundholm	Helsingin Kisa-Veikot	4.00 / 4.00
Einari Tiainen	Vantaan Salamat	4.16 / 4.16
Luka Veselinovic	Espoon Tapiot	4.07 / 4.07
Jim Willberg	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
 
P13 kuula (6)
Max Hammar	Helsingin Tarmo	- / -
Daniel Kaski	Helsingin Tarmo	- / -
Aaron Ketolainen	Viipurin Urheilijat	5.58 / 5.58
Ville Korhonen	Kenttäurheilijat -58	4.26 / 4.26
Jimi Sundholm	Helsingin Kisa-Veikot	7.23 / 7.23
Aleksi Turpeinen	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
 
P13 2000m kävely (2)
Edwin Itämeri	Turun Urheiluliitto	- / -
Ilmari Sarasmaa	Espoon Tapiot	12:07.7hot / 12:07.7hot
 
T13 60m (42)
Isabella Aaltonen	Helsingin Kisa-Veikot	9.01 / 9.01
Emilia Chandras	Espoon Tapiot	9.02 / 9.02
Eeva Eisanen	Helsingin Tarmo	9.59 / 9.79
Helmi Eklund	Espoon Tapiot	9.21 / 9.21
Edesa Gashi	Helsingin Kisa-Veikot	8.38 / 8.38
Tara Hatakka	Vantaan Salamat	10.21 / 10.21
Sara Hekkala	Helsingin Tarmo	9.09 / 9.09
Ada Henriksson	Viipurin Urheilijat	9.92 / 9.92
Eeva Kärkkäinen	Vantaan Salamat	9.36 / 9.36
Meaminea Kerkelä	Viipurin Urheilijat	10.27 / 10.27
Nora Korelin	Helsingin Kisa-Veikot	9.92 / 9.92
Emma Koskinen	Espoon Tapiot	9.45 / 9.45
Emmi Kosonen	Viipurin Urheilijat	- / -
Aava Lajunen	Vantaan Salamat	8.68 / 8.68
Olivia Laukkoski	Viipurin Urheilijat	10.55 / 10.55
Milja Majuri	Vantaan Salamat	8.87 / 8.87
Hilla Neuvonen	Espoon Tapiot	9.58 / 9.58
Kerttu Niemi	Helsingin Kisa-Veikot	8.43 / 8.43
Noora Niininen	Espoon Tapiot	10.48 / -
Iiris Ojala	Espoon Tapiot	9.56 / 9.56
Anna Outinen	Helsingin Tarmo	10.39 / 10.39
Elsa Paananen	Tapanilan Erä	9.63 / 9.63
Inkeri Paavola	Espoon Tapiot	9.07 / 9.07
Ella Perttula	Kenttäurheilijat -58	9.07 / 9.07
Chantelle Peter	Helsingin Kisa-Veikot	8.85 / 8.85
Iiris Repponen	Helsingin Kisa-Veikot	9.48 / 9.48
Veera Rintala	Kenttäurheilijat -58	10.64 / -
Helmi Roikonen	Viipurin Urheilijat	10.10 / 10.10
Erika Ruotsalainen	Viipurin Urheilijat	- / -
Ruusu Saarela	Espoon Tapiot	9.03 / 9.03
Saana Säilä	Viipurin Urheilijat	9.41 / 9.41
Emmi Satosuo	Kenttäurheilijat -58	9.01 / -
Elmiina Siikala	Espoon Tapiot	8.50 / 8.50
Siiri Siirtola	Helsingin Kisa-Veikot	8.39 / 8.39
Olivia Siitarinen	Espoon Tapiot	9.25 / 9.25
Sanja Siurala	Espoon Tapiot	9.02 / 9.06
Tilda Sokolnicki	Helsingin Kisa-Veikot	9.03 / 9.03
Saana Talsta	Helsingin Kisa-Veikot	8.87 / 8.87
Jenna Tarvo	Espoon Tapiot	9.37 / 9.37
Carmen Vaha	Helsingin Kisa-Veikot	8.96 / -
Jenna Vakkilainen	Vantaan Salamat	8.23 / 8.23
Noelia Velasquez	Helsingin Kisa-Veikot	9.00 / 9.00
 
T13 1000m (14)
Jenniina Eronen	Espoon Tapiot	3:34.73 / 3:34.73
Isabella Hale	Helsingin Kisa-Veikot	3:23.63 / 3:23.63
Elma Hannikainen	Helsingin Kisa-Veikot	3:10.87 / 3:10.87
Ada Henriksson	Viipurin Urheilijat	3:37.87 / 3:37.87
Alisa Hyrri	Helsingin Tarmo	4:13.88 / -
Olivia Laukkoski	Viipurin Urheilijat	4:06.66 / 4:06.66
Inkeri Paavola	Espoon Tapiot	- / -
Eva Peltopuro	Vantaan Salamat	3:23.34 / 3:23.34
Chantelle Peter	Helsingin Kisa-Veikot	3:18.76 / 3:18.76
Iiris Repponen	Helsingin Kisa-Veikot	3:42.21 / 3:42.21
Sanja Siurala	Espoon Tapiot	3:40.28 / -
Saana Talsta	Helsingin Kisa-Veikot	3:17.30 / 3:17.30
Jenna Tarvo	Espoon Tapiot	- / -
Venla Virrantuomi	Helsingin Kisa-Veikot	3:16.61 / 3:16.61
 
T13 60m aj (31)
Emilia Chandras	Espoon Tapiot	10.89 / 10.89
Helmi Eklund	Espoon Tapiot	11.87 / 11.87
Jenniina Eronen	Espoon Tapiot	13.70 / 13.70
Edesa Gashi	Helsingin Kisa-Veikot	10.78 / 10.78
Saara Hokkanen	Espoon Tapiot	11.25 / 11.25
Eeva Kärkkäinen	Vantaan Salamat	12.56 / 12.56
Kaisa Kivinen	Espoon Tapiot	- / -
Emma Koskinen	Espoon Tapiot	10.98 / 10.98
Kira Koskiniemi	Helsingin Kisa-Veikot	13.39 / 13.39
Aava Lajunen	Vantaan Salamat	12.29 / 12.29
Milja Majuri	Vantaan Salamat	11.63 / 11.63
Milka Mansikka	Viipurin Urheilijat	12.45 / 12.45
Essi Marjamäki	Espoon Tapiot	- / -
Hilla Neuvonen	Espoon Tapiot	- / -
Kerttu Niemi	Helsingin Kisa-Veikot	9.83 / 9.83
Anni Nurminen	Espoon Tapiot	12.61 / 12.61
Anna Outinen	Helsingin Tarmo	13.78 / 13.78
Elli Rantala	Espoon Tapiot	12.23 / 12.23
Vilja Riihimäki	Vantaan Salamat	11.35 / 10.63
Helmi Roikonen	Viipurin Urheilijat	14.02 / 14.02
Ruusu Saarela	Espoon Tapiot	10.64 / 10.64
Elmiina Siikala	Espoon Tapiot	10.63 / 10.63
Siiri Siirtola	Helsingin Kisa-Veikot	10.12 / 9.64
Olivia Siitarinen	Espoon Tapiot	11.14 / 11.14
Tilda Sokolnicki	Helsingin Kisa-Veikot	10.76 / 10.76
Jenna Tarvo	Espoon Tapiot	11.18 / 11.18
Carmen Vaha	Helsingin Kisa-Veikot	10.36 / 10.36
Jenna Vakkilainen	Vantaan Salamat	11.11 / 9.78
Noelia Velasquez	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Venla Virrantuomi	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Jenna Virta	Espoon Tapiot	- / -
 
T13 korkeus (10)
Isabella Hale	Helsingin Kisa-Veikot	1.25 / -
Sara Hekkala	Helsingin Tarmo	1.30 / 1.26
Saara Hokkanen	Espoon Tapiot	1.44 / 1.44
Lumo Keisanen	Vantaan Salamat	1.50 / 1.50
Emma Koskinen	Espoon Tapiot	1.28 / 1.26
Milka Mansikka	Viipurin Urheilijat	1.36 / 1.30
Essi Marjamäki	Espoon Tapiot	1.20 / 1.20
Vilja Riihimäki	Vantaan Salamat	1.43 / 1.43
Ruusu Saarela	Espoon Tapiot	1.40 / 1.40
Venla Virrantuomi	Helsingin Kisa-Veikot	1.20 / -
 
T13 pituus (42)
Isabella Aaltonen	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Emilia Chandras	Espoon Tapiot	4.06 / 4.06
Eeva Eisanen	Helsingin Tarmo	3.86 / 3.66
Helmi Eklund	Espoon Tapiot	3.89 / 3.89
Jenniina Eronen	Espoon Tapiot	2.72 / 2.72
Edesa Gashi	Helsingin Kisa-Veikot	3.70 / -
Tara Hatakka	Vantaan Salamat	3.19 / 3.19
Sara Hekkala	Helsingin Tarmo	3.97 / 3.97
Ada Henriksson	Viipurin Urheilijat	3.33 / 3.33
Saara Hokkanen	Espoon Tapiot	3.99 / 3.99
Eeva Kärkkäinen	Vantaan Salamat	3.61 / 3.61
Meaminea Kerkelä	Viipurin Urheilijat	3.40 / 3.40
Kaisa Kivinen	Espoon Tapiot	- / -
Nora Korelin	Helsingin Kisa-Veikot	3.29 / 3.29
Kira Koskiniemi	Helsingin Kisa-Veikot	3.36 / 3.36
Emmi Kosonen	Viipurin Urheilijat	- / -
Aava Lajunen	Vantaan Salamat	4.00 / 4.00
Olivia Laukkoski	Viipurin Urheilijat	3.22 / 3.22
Liina Leino	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Milja Majuri	Vantaan Salamat	4.19 / 4.19
Essi Marjamäki	Espoon Tapiot	- / -
Kerttu Niemi	Helsingin Kisa-Veikot	4.59 / 4.59
Anni Nurminen	Espoon Tapiot	- / -
Iiris Ojala	Espoon Tapiot	3.70 / 3.70
Anna Outinen	Helsingin Tarmo	- / -
Elsa Paananen	Tapanilan Erä	- / -
Inkeri Paavola	Espoon Tapiot	3.67 / 3.67
Eva Peltopuro	Vantaan Salamat	3.88 / 3.88
Ella Perttula	Kenttäurheilijat -58	4.11 / 4.01
Elli Rantala	Espoon Tapiot	3.79 / 3.79
Iiris Repponen	Helsingin Kisa-Veikot	3.65 / 3.65
Veera Rintala	Kenttäurheilijat -58	2.97 / -
Helmi Roikonen	Viipurin Urheilijat	3.43 / 3.43
Erika Ruotsalainen	Viipurin Urheilijat	- / -
Hilla Saarinen	Espoon Tapiot	5.17 / 5.17
Liina Saastamoinen	Helsingin Kisa-Veikot	3.38 / -
Saana Säilä	Viipurin Urheilijat	4.08 / 4.08
Elmiina Siikala	Espoon Tapiot	4.12 / 4.12
Tilda Sokolnicki	Helsingin Kisa-Veikot	4.15 / 4.15
Saana Talsta	Helsingin Kisa-Veikot	4.46 / 4.46
Jenna Vakkilainen	Vantaan Salamat	4.74 / 4.74
Jenna Virta	Espoon Tapiot	3.08 / 3.08
 
T13 kuula (11)
Tara Hatakka	Vantaan Salamat	5.49 / 5.49
Aino Ikäheimo	Espoon Tapiot	8.76 / 8.76
Lumo Keisanen	Vantaan Salamat	6.86 / -
Meaminea Kerkelä	Viipurin Urheilijat	- / -
Kira Koskiniemi	Helsingin Kisa-Veikot	7.09 / 7.09
Noora Niininen	Espoon Tapiot	- / -
Iiris Ojala	Espoon Tapiot	8.08 / 8.08
Vilja Riihimäki	Vantaan Salamat	8.44 / 8.44
Emmi Satosuo	Kenttäurheilijat -58	9.03 / -
Elmiina Siikala	Espoon Tapiot	- / -
Olivia Siitarinen	Espoon Tapiot	10.02 / 10.02
 
T13 2000m kävely (1)
Sara Puiro	Kenttäurheilijat -58	- / -
 
P11 60m (25)
Elliot Aalto	Helsingin Kisa-Veikot	9.89 / 9.98
Emil Alhopuro	Espoon Tapiot	9.87 / 9.87
Benjamin Borg	Helsingin Kisa-Veikot	10.89 / 10.89
Vili Hahto	Kenttäurheilijat -58	- / -
Aron Häyrynen	Helsingin Kisa-Veikot	9.61 / 9.61
Ossi Hietula	Tapanilan Erä	- / -
Abdulrahman Imoro	Helsingin Kisa-Veikot	8.82 / 8.82
Jesse Jantunen	Helsingin Kisa-Veikot	9.63 / 9.63
Roope Jokinen	Helsingin Kisa-Veikot	9.86 / 9.86
Eino Kääriäinen	Viipurin Urheilijat	- / -
Miika Kärkkäinen	Vantaan Salamat	10.45 / 10.45
Niilo Kirjavainen	Helsingin Tarmo	10.02 / 10.02
Kalle Kukkola	Helsingin Kisa-Veikot	10.44 / -
Leo Laaksonen	Helsingin Tarmo	- / -
Daniel Lee	Helsingin Kisa-Veikot	10.53 / 10.53
Eelis Lehtoranta	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Kalle Lehtoranta	Helsingin Kisa-Veikot	9.90 / -
Sami Leikkainen	Vantaan Salamat	12.10 / 12.10
Marius Pashur	Viipurin Urheilijat	9.98 / 9.98
Kimi Raevuori	Helsingin Tarmo	11.71 / 11.71
Niko Reinikainen	Viipurin Urheilijat	11.08 / -
Joona Savolainen	Helsingin Kisa-Veikot	10.37 / 10.37
Otso Sieppi	Tapanilan Erä	- / -
Julius Steiner	Helsingin Kisa-Veikot	10.25 / 10.25
Reko Théman	Vantaan Salamat	9.95 / 9.95
 
P11 1000m (9)
Elliot Aalto	Helsingin Kisa-Veikot	4:21.34 / 4:23.33
Vili Hahto	Kenttäurheilijat -58	3:47.05 / 3:47.05
Aaron Halonen	Helsingin Kisa-Veikot	4:07.57 / 4:07.57
Aron Häyrynen	Helsingin Kisa-Veikot	3:48.90 / -
Eino Kääriäinen	Viipurin Urheilijat	- / -
Karri Kuusinen	Helsingin Kisa-Veikot	3:21.12 / 3:21.12
Tuomas Kuusinen	Helsingin Kisa-Veikot	3:38.69 / 3:39.49
Daniel Lee	Helsingin Kisa-Veikot	4:14.73 / 4:14.73
Julius Steiner	Helsingin Kisa-Veikot	4:06.23 / 4:06.23
 
P11 korkeus (2)
Aarni Ikäheimo	Espoon Tapiot	- / -
Aapo Vanhanen	Espoon Tapiot	1.11 / 1.05
 
P11 pituus (19)
Emil Alhopuro	Espoon Tapiot	3.52 / 3.52
Jonas Andreasen	Helsingin Kisa-Veikot	3.53 / 3.44
Benjamin Borg	Helsingin Kisa-Veikot	3.22 / 3.22
Aron Häyrynen	Helsingin Kisa-Veikot	3.76 / 3.76
Ossi Hietula	Tapanilan Erä	- / -
Aarni Ikäheimo	Espoon Tapiot	3.37 / 3.37
Abdulrahman Imoro	Helsingin Kisa-Veikot	4.42 / 4.42
Jesse Jantunen	Helsingin Kisa-Veikot	3.60 / 3.60
Roope Jokinen	Helsingin Kisa-Veikot	3.44 / 3.44
Miika Kärkkäinen	Vantaan Salamat	2.84 / 2.84
Kalle Kukkola	Helsingin Kisa-Veikot	3.16 / -
Leo Laaksonen	Helsingin Tarmo	2.71 / 2.71
Sami Leikkainen	Vantaan Salamat	2.24 / 2.24
Marius Pashur	Viipurin Urheilijat	3.15 / 3.09
Niko Reinikainen	Viipurin Urheilijat	3.24 / 3.00
Joona Savolainen	Helsingin Kisa-Veikot	3.23 / 3.23
Otso Sieppi	Tapanilan Erä	3.35 / 3.35
Julius Steiner	Helsingin Kisa-Veikot	3.35 / 3.35
Reko Théman	Vantaan Salamat	3.45 / 3.45
 
P11 kuula (7)
Jonas Andreasen	Helsingin Kisa-Veikot	6.47 / 6.47
Abdulrahman Imoro	Helsingin Kisa-Veikot	7.51 / 7.51
Daniel Lee	Helsingin Kisa-Veikot	5.86 / 5.86
Sami Leikkainen	Vantaan Salamat	4.62 / 4.62
Joona Savolainen	Helsingin Kisa-Veikot	6.11 / 6.11
Reko Théman	Vantaan Salamat	- / -
Aapo Vanhanen	Espoon Tapiot	9.26 / 8.71
 
P11 1000m kävely (2)
Ohto Heiskanen	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Sami Leikkainen	Vantaan Salamat	- / -
 
T11 60m (38)
Siiri Aalto	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Stella Andberg	Espoon Tapiot	10.01 / 10.01
Mea Barlow	Veikkolan Veikot	- / -
Ramatulai Ben Mahmoud	Viipurin Urheilijat	10.42 / 10.42
Pihla Dahlgren	Espoon Tapiot	10.74 / 10.74
Silja Filenius	Helsingin Kisa-Veikot	8.97 / 8.97
Mia Flink	Espoon Tapiot	9.37 / 9.37
Eveliina Friman	Helsingin Tarmo	- / -
Taika Henttonen	Helsingin Kisa-Veikot	10.09 / 10.09
Rosaliina Hiltunen	Vantaan Salamat	11.18 / 11.46
Viivi Huitti	Viipurin Urheilijat	- / -
Elsa Kariluoma	Viipurin Urheilijat	11.18 / 11.18
Venla Keto	Helsingin Kisa-Veikot	9.36 / 9.36
Tuulia Kiuru	Tapanilan Erä	10.82 / -
Milka Koivukoski	Helsingin Tarmo	11.39 / 11.39
Ruusu Koskela	Helsingin Kisa-Veikot	9.84 / 9.84
Hanna Kotakallio	Kirkkonummen Urheilijat	9.70 / 9.70
Matilda Lahti	Espoon Tapiot	9.36 / 9.36
Saina Lavi	Kirkkonummen Urheilijat	10.03 / 10.03
Jenna Lindberg	Tapanilan Erä	10.69 / 10.69
Anna Luht	Helsingin Tarmo	11.76 / 11.76
Venla Mäntylä	Viipurin Urheilijat	- / -
Mandi Metsäkoivu	Viipurin Urheilijat	- / -
Iida Muukka	Vantaan Salamat	10.12 / 10.12
Venla Noronen	Espoon Tapiot	9.70 / 9.70
Sirian Öhrnberg	Helsingin Kisa-Veikot	9.91 / 9.91
Nea Puiro	Kenttäurheilijat -58	- / -
Olivia Rautiainen	Espoon Tapiot	10.16 / 10.16
Venla Reunanen	Helsingin Kisa-Veikot	8.78 / 8.78
Minni Ruska	Helsingin Kisa-Veikot	9.76 / 9.76
Veera Seppälä	Helsingin Kisa-Veikot	10.15 / 10.15
Neelia Siikala	Espoon Tapiot	9.75 / 9.75
Tara Sohlo	Espoon Tapiot	10.45 / 10.45
Milla Tikkanen	Kenttäurheilijat -58	- / -
Jessica Tuominen	Helsingin Tarmo	10.47 / 10.47
Ronja Väliheikki	Vantaan Salamat	11.13 / 11.13
Taimi Vallinoja	Helsingin Kisa-Veikot	9.31 / 9.31
Aurora Vesikansa	Viipurin Urheilijat	- / -
 
T11 1000m (9)
Elsa Elfving	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Taika Henttonen	Helsingin Kisa-Veikot	3:52.16 / 3:52.16
Rosaliina Hiltunen	Vantaan Salamat	- / -
Hanna Kotakallio	Kirkkonummen Urheilijat	- / -
Lotta Larjava	Kirkkonummen Urheilijat	4:18.16 / 4:18.16
Saina Lavi	Kirkkonummen Urheilijat	4:02.73 / 4:02.73
Neelia Siikala	Espoon Tapiot	- / -
Ronja Väliheikki	Vantaan Salamat	- / -
Taimi Vallinoja	Helsingin Kisa-Veikot	3:31.31 / 3:31.31
 
T11 korkeus (8)
Stella Andberg	Espoon Tapiot	1.00 / 1.00
Mea Barlow	Veikkolan Veikot	1.15 / -
Mia Flink	Espoon Tapiot	1.21 / 1.20
Lotta Larjava	Kirkkonummen Urheilijat	1.03 / 1.00
Venla Noronen	Espoon Tapiot	1.10 / 1.10
Nea Puiro	Kenttäurheilijat -58	1.00 / -
Venla Reunanen	Helsingin Kisa-Veikot	1.40 / 1.40
Natalie Saarinen	Espoon Tapiot	1.21 / 1.20
 
T11 pituus (30)
Siiri Aalto	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Stella Andberg	Espoon Tapiot	3.50 / 3.50
Mea Barlow	Veikkolan Veikot	3.09 / -
Ramatulai Ben Mahmoud	Viipurin Urheilijat	3.30 / 3.30
Pihla Dahlgren	Espoon Tapiot	- / -
Elsa Elfving	Helsingin Kisa-Veikot	2.74 / -
Eveliina Friman	Helsingin Tarmo	- / -
Helka Haukilahti	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Venla Keto	Helsingin Kisa-Veikot	3.75 / 3.75
Tuulia Kiuru	Tapanilan Erä	2.87 / -
Milka Koivukoski	Helsingin Tarmo	2.46 / 2.46
Ruusu Koskela	Helsingin Kisa-Veikot	3.32 / 3.32
Hanna Kotakallio	Kirkkonummen Urheilijat	3.42 / 3.42
Matilda Lahti	Espoon Tapiot	3.70 / 3.70
Lotta Larjava	Kirkkonummen Urheilijat	3.37 / 3.37
Jenna Lindberg	Tapanilan Erä	3.34 / 3.34
Anna Luht	Helsingin Tarmo	2.72 / 2.72
Mandi Metsäkoivu	Viipurin Urheilijat	- / -
Iida Muukka	Vantaan Salamat	- / -
Olivia Rautiainen	Espoon Tapiot	3.48 / 3.48
Venla Reunanen	Helsingin Kisa-Veikot	4.68 / 4.68
Minni Ruska	Helsingin Kisa-Veikot	3.43 / 3.43
Natalie Saarinen	Espoon Tapiot	3.74 / 3.74
Veera Seppälä	Helsingin Kisa-Veikot	3.28 / 3.28
Neelia Siikala	Espoon Tapiot	3.69 / 3.69
Tara Sohlo	Espoon Tapiot	3.14 / 3.14
Milla Tikkanen	Kenttäurheilijat -58	- / -
Jessica Tuominen	Helsingin Tarmo	- / -
Ronja Väliheikki	Vantaan Salamat	3.43 / 3.43
Taimi Vallinoja	Helsingin Kisa-Veikot	4.01 / 4.01
 
T11 kuula (11)
Stella Andberg	Espoon Tapiot	5.24 / 5.24
Elsa Kariluoma	Viipurin Urheilijat	4.34 / 4.34
Tuulia Kiuru	Tapanilan Erä	6.12 / -
Saina Lavi	Kirkkonummen Urheilijat	5.37 / 5.22
Jenna Lindberg	Tapanilan Erä	4.55 / 4.55
Iida Muukka	Vantaan Salamat	7.30 / -
Venla Noronen	Espoon Tapiot	6.01 / 6.01
Sirian Öhrnberg	Helsingin Kisa-Veikot	7.13 / 7.13
Natalie Saarinen	Espoon Tapiot	9.12 / 9.12
Veera Seppälä	Helsingin Kisa-Veikot	5.89 / 5.89
Neelia Siikala	Espoon Tapiot	5.38 / 5.16
 
T11 1000m kävely (4)
Rosaliina Hiltunen	Vantaan Salamat	- / -
Nea Puiro	Kenttäurheilijat -58	- / -
Tara Sohlo	Espoon Tapiot	- / -
Nella Yrjälä	Vantaan Salamat	- / -
 
P9 40m (14)
Aaron Adun	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Samuel Adun	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Urho Aro	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Rasmus Helasuo	Vantaan Salamat	- / -
Urho Keisanen	Vantaan Salamat	7.05 / 7.05
Karo Majuri	Vantaan Salamat	7.11 / 7.11
Felix Oosi	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Emil Rautiainen	Espoon Tapiot	7.88 / 7.88
Kuisma Riihimäki	Vantaan Salamat	- / -
Simeon Sivonen	Helsingin Tarmo	- / -
Elis Sundholm	Helsingin Kisa-Veikot	7.28 / 7.28
Taavi Tainio	Kenttäurheilijat -58	- / -
Elias Uittamo	Helsingin Kisa-Veikot	7.36 / 7.36
Jussi Wesanko	Helsingin Kisa-Veikot	6.75 / 6.75
 
P9 1000m (5)
Aaron Adun	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Samuel Adun	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Urho Keisanen	Vantaan Salamat	3:57.96 / 3:57.96
Niklas Merenheimo	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Elias Uittamo	Helsingin Kisa-Veikot	4:00.37 / 4:04.00
 
P9 pituus (13)
Aaron Adun	Helsingin Kisa-Veikot	3.24 / 3.24
Samuel Adun	Helsingin Kisa-Veikot	3.06 / 3.06
Urho Aro	Helsingin Kisa-Veikot	2.55 / 2.55
Rasmus Helasuo	Vantaan Salamat	- / -
Karo Majuri	Vantaan Salamat	2.97 / 2.97
Emil Rautiainen	Espoon Tapiot	2.78 / 2.78
Kuisma Riihimäki	Vantaan Salamat	- / -
Otava Riihimäki	Vantaan Salamat	- / -
Simeon Sivonen	Helsingin Tarmo	3.44 / 3.44
Elis Sundholm	Helsingin Kisa-Veikot	3.20 / 3.20
Taavi Tainio	Kenttäurheilijat -58	- / -
Elias Uittamo	Helsingin Kisa-Veikot	3.60 / 3.60
Jussi Wesanko	Helsingin Kisa-Veikot	3.36 / 3.36
 
P9 kuula (10)
Aaron Adun	Helsingin Kisa-Veikot	3.75 / -
Samuel Adun	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Urho Aro	Helsingin Kisa-Veikot	3.17 / -
Rasmus Helasuo	Vantaan Salamat	- / -
Urho Keisanen	Vantaan Salamat	5.70 / 5.70
Rony Lindberg	Tapanilan Erä	3.48 / -
Karo Majuri	Vantaan Salamat	4.73 / 4.73
Kuisma Riihimäki	Vantaan Salamat	- / -
Otava Riihimäki	Vantaan Salamat	5.63 / 5.63
Elis Sundholm	Helsingin Kisa-Veikot	5.35 / 5.35
 
P9 600m kävely (2)
Otava Riihimäki	Vantaan Salamat	- / -
Jussi Wesanko	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
 
T9 40m (25)
Olivia Aaltonen	Helsingin Kisa-Veikot	7.27 / 7.27
Eedla Halonen	Viipurin Urheilijat	- / -
Elle Hänninen	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Siiri Heiskanen	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Veera Heiskanen Helsingin Kisa-Veikot   - / -
Meri Henttonen	Helsingin Kisa-Veikot	7.23 / 7.23
Mette Honkala	Kenttäurheilijat -58	7.95 / 7.95
Anni Kujansivu	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Anna Larjava	Kirkkonummen Urheilijat	7.89 / 7.89
Luna Lee	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Julianna Lehtovuori	Kenttäurheilijat -58	8.81 / 8.81
Tuuli Muhonen	Helsingin Kisa-Veikot	7.44 / 7.44
Emilia Myyrä	Vantaan Salamat	- / -
Kiddist Nieminen	Tapanilan Erä	- / -
Eevi Paananen	Viipurin Urheilijat	- / -
Viivi Paju	Vantaan Salamat	- / -
Sanni Peltola	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Iida Perttula    Helsingin Kisa-Veikot   - / -
Ella Räisänen	Espoon Tapiot	7.28 / 7.28
Silva Salin	Helsingin Kisa-Veikot	7.84 / 7.84
Sara Söderman	Viipurin Urheilijat	- / -
Lumi Steiner	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Matilda Suokas	Kenttäurheilijat -58	8.17 / 8.17
Saara Torro	Kenttäurheilijat -58	8.22 / 8.22
Usva Torro	Kenttäurheilijat -58	7.98 / 7.98
 
T9 1000m (6)
Eedla Halonen	Viipurin Urheilijat	- / -
Elle Hänninen	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Luna Lee	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Petra Pennanen	Helsingin Kisa-Veikot	3:59.21 / 3:59.21
Ella Räisänen	Espoon Tapiot	4:00.56 / -
Saara Torro	Kenttäurheilijat -58	- / -
 
T9 pituus (26)
Olivia Aaltonen	Helsingin Kisa-Veikot	3.46 / 3.46
Eedla Halonen	Viipurin Urheilijat	- / -
Elle Hänninen	Helsingin Kisa-Veikot	2.65 / 2.65
Siiri Heiskanen	Helsingin Kisa-Veikot	1.94 / 1.94
Meri Henttonen	Helsingin Kisa-Veikot	3.08 / 3.08
Mette Honkala	Kenttäurheilijat -58	2.85 / 2.85
Saga Koivisto	Rekolan Raikas	3.06 / 3.06
Anni Kujansivu	Helsingin Kisa-Veikot	2.85 / 2.85
Johanna Kumpulainen	Espoon Tapiot	- / -
Anna Larjava	Kirkkonummen Urheilijat	2.80 / 2.80
Luna Lee	Helsingin Kisa-Veikot	2.82 / 2.82
Julianna Lehtovuori	Kenttäurheilijat -58	2.30 / 2.30
Tuuli Muhonen	Helsingin Kisa-Veikot	3.22 / 3.22
Emilia Myyrä	Vantaan Salamat	- / -
Kiddist Nieminen	Tapanilan Erä	- / -
Eevi Paananen	Viipurin Urheilijat	- / -
Viivi Paju	Vantaan Salamat	- / -
Sanni Peltola	Helsingin Kisa-Veikot	2.54 / -
Petra Pennanen	Helsingin Kisa-Veikot	3.52 / 3.52
Iida Perttula   Helsingin Kisa-Veikot   - / -
Sara Söderman	Viipurin Urheilijat	- / -
Lumi Steiner	Helsingin Kisa-Veikot	2.06 / 2.06
Matilda Suokas	Kenttäurheilijat -58	2.75 / 2.75
Liia Suurjoki	Tapanilan Erä	3.03 / 3.03
Saara Torro	Kenttäurheilijat -58	2.82 / 2.82
Usva Torro	Kenttäurheilijat -58	2.71 / 2.71
 
T9 kuula (11)
Veera Heiskanen Helsingin Kisa-Veikot   - / -
Anni Kujansivu	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Johanna Kumpulainen	Espoon Tapiot	- / -
Julianna Lehtovuori	Kenttäurheilijat -58	2.75 / -
Tuuli Muhonen	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Sanni Peltola	Helsingin Kisa-Veikot	3.55 / -
Petra Pennanen	Helsingin Kisa-Veikot	5.07 / 5.07
Ella Räisänen	Espoon Tapiot	4.34 / -
Matilda Suokas	Kenttäurheilijat -58	3.86 / 3.59
Liia Suurjoki	Tapanilan Erä	4.48 / 4.48
Usva Torro	Kenttäurheilijat -58	3.64 / 3.64
 
T9 600m kävely (4)
Siiri Heiskanen	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Viivi Paju	Vantaan Salamat	- / -
Sanni Peltola	Helsingin Kisa-Veikot	4:38.47 / -
Liia Suurjoki	Tapanilan Erä	- / -


P9-T9-P11-T11 4x200m sekaviesti
Espoon Tapiot
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
Helsingin Kisa-Veikot 4
Helsingin Kisa-Veikot 5
Helsingin Tarmo	
Kenttäurheilijat -58
Tapanilan Erä			

P13-T13-T15-P15 4x200m sekaviesti
Espoon Tapiot
Helsingin Kisa-Veikot 1	
Helsingin Kisa-Veikot 2	
Helsingin Kisa-Veikot 3	
Helsingin Kisa-Veikot 4	
Helsingin Kisa-Veikot 5	
Helsingin Tarmo
Kenttäurheilijat -58
Tapanilan Erä
Viipurin Urheilijat