Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
03.02. klo 12:00 Hipposhallit, osa 1 Ilmoittautuneet
Lista päivitetty 2.2.2018 klo 16:08

HUOM!
Osanoton varmistukset viimeistään 60 min ennen lajin alkua kaikilla pikamatkoilla MN30+/MN17-MN19-MN 60mA-300m! sekä M/N 800 metrillä.

Varmistus tehdään kilpailukanslian vieressä olevan ilmoitustaulun listoihin.

M 60m			
14	Aleksi Tuononen	Ähtärin Urheilijat	
42	Otto Ahlfors	Ikaalisten Urheilijat	
43	Heikki Nieminen	Janakkalan Jana	
223	Eliel Pohjolainen	Kuopion Reipas	
271	Eetu Rantala	Pudasjärven Urheilijat	
347	Joona Kokkola	Valtimon Vasama	
59	Eero Viljanmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
62	Aki Häkkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
M 200m			
14	Aleksi Tuononen	Ähtärin Urheilijat	
43	Heikki Nieminen	Janakkalan Jana	
57	Viljami Hietaharju	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
58	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
59	Eero Viljanmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
60	Ilari Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
61	Teemu Keronen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
62	Aki Häkkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
63	Arttu Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
64	Juuso Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
65	Miska Sundberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
66	Luukas Saari	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
67	Jesse Väyrynen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
68	Daniel Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
69	Jani Jokinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
70	Iiro Surkka	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
71	Tuomas Seppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
222	Veikka Nenonen	Kuopion Reipas	
223	Eliel Pohjolainen	Kuopion Reipas	
235	Lasse Hämelahti	Längelmäen Urheilijat	
236	Santeri Tanner	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	
238	Oskari Lakka	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
264	Samuel Purola	Oulun Pyrintö	
266	Lassi Hakonen	Pihtiputaan Tuisku	
269	Vesa Huokuniemi	Posion Pyrintö	
293	Niilo Mustalahti	Seinäjoen Seudun Urheilijat	
294	Aukusti Jaskari	Seinäjoen Seudun Urheilijat	
307	Benjamin Heinonen	Tampereen Pyrintö	
359     Aleksi Kuusinen Tampereen Pyrintö
M 800m			
37	Tuomas Puputti	IF Raseborg	
40	Simon Haglund	IK Falken	
47	Teemu Ruippo	Joensuun Kataja	
48	Eino Könönen	Joensuun Kataja	
49	Samuel Auvinen	Joensuun Kataja	
61	Teemu Keronen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	PACE
69	Jani Jokinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
72	Miika Lehtinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
224	Juho Savolainen	Kuopion Reipas	
231	Janne Kanerva	Lahden Ahkera	
262	Lauri Hassi	Oriveden Ponnistus	
270	Alexi Ruokamo	Posion Pyrintö	
273	Joonas Rinne	Saarijärven Pullistus	
298	Konsta Hämäläinen	Sulkavan Urheilijat -41	
308	Jaakko Laakso	Tampereen Pyrintö	
357     Samu Mikkonen   Joensuun Kataja
M 3000m			
38	Lasse Minkkinen	IF Raseborg	
50	Mika Kotiranta	Joensuun Kataja	
51	Vili Holopainen	Joensuun Kataja	
201	Tapani Kärjä	Kalajoen Junkkarit	
216	Arttu Kärkiö	Keiteleen Kunto	
232	Martti Siikaluoma	Lahden Ahkera	
239	Samu Heikkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
261	Miika Tenhunen	Nivalan Urheilijat	
268	Jukka Rahkonen	Polvijärven Urheilijat	
274	Jaakko Piesanen	Saarijärven Pullistus	
339	Janne Jokinen	Vaajakosken Kuohu	
M 60m aidat			
20	Viktor Kantele	Borgå Akilles	
60	Ilari Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
65	Miska Sundberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
73	Otto Kilpi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
236	Santeri Tanner	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	
250	Juha-Matti Iso-Jaakkola	Lauttakylän Luja	
251	Santeri Kuusiniemi	Lempäälän Kisa Yleisurheilu	
306	Jesse Jokinen	Sysmän Sisu	
M Korkeus			
1	Arttu Mattila	Äänekosken Urheilijat	
2	Valtteri Mattila	Äänekosken Urheilijat	
3	Tuukka Vuorinen	Äänekosken Urheilijat	
252	Matias Mustonen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu	
282	Samuli Eriksson	Salon Vilpas	
309	Daniel Kosonen	Tampereen Pyrintö	
337	Aleksi Klemola	Ullavan Kilpa	
338	Valtteri Välimäki	Uudenkaupungin Kenttäkarhut	
354	Mika Polku	Virtain Urheilijat	
M Kolmiloikka			
21	Veikko Nugraha	Espoon Tapiot	
44	Iikka Alingue	Janakkalan Jana	
99	Juho Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
210	Topias Koukkula	Kangasalan Urheilijat -68	
240	Arttu Tyystjärvi	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
241	Simo Lipsanen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
283	Dmitry Reznikov	Savonlinnan Riento	
305	Ilpo Kantanen	Suonenjoen Vasama	
348	Niko Simola	Vammalan seudun Voima	
N 60m			
5	Aino Pulkkinen	Äänekosken Urheilijat	
28	Matilda Bogdanoff	Helsingfors IFK	
39	Milla Heiskanen	Iisalmen Visa	
213	Anniina Kortetmaa	Kannuksen Ura	
237	Maria Räsänen	Lapinlahden Veto	
N 200m			
4	Elisa Juntunen	Äänekosken Urheilijat	
5	Aino Pulkkinen	Äänekosken Urheilijat	
17	Sofia Järvelin	Alavuden Urheilijat	
32	Annika Hannola	Helsingin Kisa-Veikot	
36	Maisa Laakso	IF Drott	
39	Milla Heiskanen	Iisalmen Visa	
74	Laura Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
75	Venla Saari	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
76	Oona Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
77	Vilhelmiina Tornberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
78	Ada Koistinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
79	Pinja Hirvilahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
80	Emmi Pennanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
81	Inga Koistinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
82	Iida Rainio	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
212	Helmi Kortetmaa	Kannuksen Ura	
213	Anniina Kortetmaa	Kannuksen Ura	
215	Maria Jääskä	Kaustisen Pohjan-Veikot	
237	Maria Räsänen	Lapinlahden Veto	
242	Riina Heikkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
243	Kristiina Halonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
244	Tanja Kokkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
249	Alina Strömberg	Larsmo IF	
284	Milla Pirkkalainen	Savonlinnan Riento	
285	Petra-Sofia Laakso	Savonlinnan Riento	
286	Niina Karttunen	Savonlinnan Riento	
287	Sandra-Sofia Kosonen	Savonlinnan Riento	
295	Juulia Montonen	Seinäjoen Seudun Urheilijat	
310	Sara Jokinen	Tampereen Pyrintö	
311	Alisa Aalto	Tampereen Pyrintö	
312	Iina Lehtimäki	Tampereen Pyrintö	
313	Essi Syrjälä	Tampereen Pyrintö	
314	Pinja Heinonen	Tampereen Pyrintö	
349	Laura Lundberg	Varkauden Kenttä-Veikot	
N 800m			
26	Sanna Kekki	Hankasalmen Hanka	
52	Petra Väänänen	Joensuun Kataja	
53	Hilja-Miina Kakkonen	Joensuun Kataja	
75	Venla Saari	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
83	Janina Jahkola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
84	Alisa Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
85	Siiri Rainio	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
86	Emma Koistinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
87	Heidi Haapamäki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
88	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
202	Ninni Löf	Kalajoen Junkkarit	
203	Roosa Löf	Kalajoen Junkkarit	
206	Kaisa Honkaharju	Kälviän Tarmo	
207	Päivi Knutar	Kälviän Tarmo	
208	Melissa Kykyri	Kälviän Tarmo	
212	Helmi Kortetmaa	Kannuksen Ura	
214	Enni Katajalaakso	Kannuksen Ura	
225	Anne-Marika Partanen	Kuopion Reipas	
255	Aada Miskala	Mikkelin Kilpa-Veikot	
288	Annina Walling	Savonlinnan Riento	
296	Veera Perälä	Seinäjoen Seudun Urheilijat	
299	Jenna Maukonen	Suolahden Urho	
300	Milja Lahtinen	Suolahden Urho	
301	Siiri Möller	Suolahden Urho	
313	Essi Syrjälä	Tampereen Pyrintö	PACE
315	Kiia Keinonen	Tampereen Pyrintö	
316	Eevi Siniketo	Tampereen Pyrintö	
317	Aino Sikkinen	Tampereen Pyrintö	
318	Veronika Virtapohja	Tampereen Pyrintö	
N 3000m			
22	Janica Mäkelä	Forssan Salama	
89	Oona-Mari Hakulinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
245	Moona Korkealaakso	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
246	Emma Hietaranta	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
297	Linnea Harala	Someron Esa	
302	Saija Seppä	Suolahden Urho	
352	Camilla Richardsson	Vasa IS	
N 60m aidat			
24	Noora Kauranen	Hämeenlinnan Tarmo	
33	Janette Rinne	Helsingin Kisa-Veikot	
34	Anni Siirtola	Helsingin Kisa-Veikot	
54	Marika Partinen	Joensuun Kataja	
55	Hertta Heikkinen	Joensuun Kataja	
56	Jutta Heikkinen	Joensuun Kataja	
77	Vilhelmiina Tornberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
90	Nooralotta Neziri	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
91	Elisa Oksanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
92	Nora-Julia Isoluoma	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
93	Sini Toivola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
233	Viivi Avikainen	Lahden Ahkera	
285	Petra-Sofia Laakso	Savonlinnan Riento	
289	Ellinoora Karvinen	Savonlinnan Riento	
319	Reetta Hurske	Tampereen Pyrintö	
320	Jessi Landström	Tampereen Pyrintö	
321	Lotta Harala	Tampereen Pyrintö	
322	Julia Enarvi	Tampereen Pyrintö	
323	Maria Huntington	Tampereen Pyrintö	
350	Laura Ollikainen	Varkauden Kenttä-Veikot	
N Seiväs			
94	Susanna Seppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
350	Laura Ollikainen	Varkauden Kenttä-Veikot	
N Pituus			
25	Aino Honkamäki	Hämeenlinnan Tarmo	
28	Matilda Bogdanoff	Helsingfors IFK	
54	Marika Partinen	Joensuun Kataja	
55	Hertta Heikkinen	Joensuun Kataja	
56	Jutta Heikkinen	Joensuun Kataja	
93	Sini Toivola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
95	Emmi Mäkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
96	Janina Jaatinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
97	Monika Ahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
195	Sini Sanaslahti	Kaipolan Vire	
217	Saara Hakanen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	
220	Roosa Määttälä	Kokkolan Veikot	
256	Jessica Kähärä	Mikkelin Kilpa-Veikot	
323	Maria Huntington	Tampereen Pyrintö	
335	Hanna Jämsä	Toholammin Urheilijat	
N Kuula			
25	Aino Honkamäki	Hämeenlinnan Tarmo	
54	Marika Partinen	Joensuun Kataja	
55	Hertta Heikkinen	Joensuun Kataja	
56	Jutta Heikkinen	Joensuun Kataja	
91	Elisa Oksanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
98	Inka Sinivuori	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
226	Eveliina Rouvali	Kuopion Reipas	
263	Kaisa Kymäläinen	Oriveden Ponnistus	
351	Senja Mäkitörmä	Varpaisjärven Vire	
355	Taija Keskinen	Ylistaron Kilpa-Veljet	
P11 Korkeus			
9	Ville Kankainen	Äänekosken Urheilijat	
106	Eemil Saari	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
164	Paavo Heinisuo	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
165	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
166	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
167	Hannes Bottas	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
330	Noel Piirainen	Tampereen Pyrintö	
P11 Kolmiloikka			
9	Ville Kankainen	Äänekosken Urheilijat	
164	Paavo Heinisuo	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
165	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
166	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
167	Hannes Bottas	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
168	Vilho Ketonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
169	Elias Tiihonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
330	Noel Piirainen	Tampereen Pyrintö	
T11 Kolmiloikka			
10	Enni Makkonen	Äänekosken Urheilijat	
11	Iina Manner	Äänekosken Urheilijat	
19	Ylinen Sohvi	Alavuden Urheilijat	
170	Pinja Heino	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
171	Nea Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
199	Iida Koljonen	Kaipolan Vire	
280	Senni Haapakoski	Saarijärven Pullistus	
281	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus	
T11 Kuula			
10	Enni Makkonen	Äänekosken Urheilijat	
19	Ylinen Sohvi	Alavuden Urheilijat	
170	Pinja Heino	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
171	Nea Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
172	Eeva Holviala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
248	Ria Kangasluoma	Lapuan Virkiä	
P13 60m aidat				
147	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
148	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
329	Niklas Piirainen	Tampereen Pyrintö	
P13 Korkeus				
147	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
148	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
329	Niklas Piirainen	Tampereen Pyrintö	
P13 Kolmiloikka			
31	Alec Ekblom	Helsingfors IFK		
147	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
148	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
329	Niklas Piirainen	Tampereen Pyrintö	
T13 60m aidat			
149	Iida Pajunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
150	Noora Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
151	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
152	Saga Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
153	Hilma Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
154	Ellen Immonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
155	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
218	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat	
219	Minttu Järvinen	Keuruun Kisailijat	
278	Tilda Pimiä	Saarijärven Pullistus	
303	Vilma Honkonen	Suolahden Urho	
346	Tytti Vilpakka	Vähänkyrön Viesti	
T13 Kolmiloikka			
88	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
149	Iida Pajunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
150	Noora Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
151	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
152	Saga Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
155	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
156	Nela Tyrkkö	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
157	Emmi Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
158	Siiri Kihlman	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
159	Pihla Tiihonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
160	Kiia Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
161	Erika Spoof	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
219	Minttu Järvinen	Keuruun Kisailijat	
272	Nea Laine	Pylkönmäen Yrittävä	
303	Vilma Honkonen	Suolahden Urho	
304	Selma Möller	Suolahden Urho	
346	Tytti Vilpakka	Vähänkyrön Viesti	
T13 Kuula			
8	Anja Savolainen	Äänekosken Urheilijat	
88	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
149	Iida Pajunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
151	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
152	Saga Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
153	Hilma Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
154	Ellen Immonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
155	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
157	Emmi Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
158	Siiri Kihlman	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
159	Pihla Tiihonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
160	Kiia Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
161	Erika Spoof	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
162	Malva Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
163	Iida Pentti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
218	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat	
219	Minttu Järvinen	Keuruun Kisailijat	
272	Nea Laine	Pylkönmäen Yrittävä	
304	Selma Möller	Suolahden Urho	
P15 60m aidat			
104	Miska Saartoala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
134	Atte Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
135	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
292	Miska Käyhkö	Savonlinnan Riento	
294	Aukusti Jaskari	Seinäjoen Seudun Urheilijat	
P15 Korkeus			
104	Miska Saartoala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
134	Atte Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
135	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
292	Miska Käyhkö	Savonlinnan Riento	
P15 Kolmiloikka			
104	Miska Saartoala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
135	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
292	Miska Käyhkö	Savonlinnan Riento	
294	Aukusti Jaskari	Seinäjoen Seudun Urheilijat	
T15 60m aidat			
41	Alicia Björkvik	IK Falken	
46	Lotta Jalonen	Janakkalan Jana	
114	Heidi Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
122	Nanna Leivonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
127	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
136	Vera Vertanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
137	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
138	Lilli Varila	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
139	Netta Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
140	Alisa Seilonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
141	Enni Viljanmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
211	Jasmin Salenius	Kangasniemen Kalske	
258	Heljä Halonen	Mikkelin Kilpa-Veikot	
334	Ella Leino	Tampereen Urheilijat -38	
T15 Kolmiloikka			
30	Amanda Ekblom	Helsingfors IFK	
41	Alicia Björkvik	IK Falken	
112	Minea Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
127	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
131	Elli Huovinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
136	Vera Vertanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
137	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
138	Lilli Varila	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
140	Alisa Seilonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
142	Vilma Riutta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
143	Mimmi Sihvonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
198	Olivia Asikainen	Kaipolan Vire	
205	Jenni Jaatinen	Kalajoen Junkkarit	
229	Stina Pesonen	Kuopion Reipas	
258	Heljä Halonen	Mikkelin Kilpa-Veikot	
265	Nenna Helppolainen	Pielaveden Sampo	
T15 Kuula			
46	Lotta Jalonen	Janakkalan Jana	
120	Petra Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
121	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
122	Nanna Leivonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
127	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
131	Elli Huovinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
136	Vera Vertanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
139	Netta Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
143	Mimmi Sihvonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
144	Kerttu Saksala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
145	Emilia Immonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
211	Jasmin Salenius	Kangasniemen Kalske	
353	Vilma Räsänen	Viitasaaren Viesti	
M17 300m				
103	Miro Saartoala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
104	Miska Saartoala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
105	Konsta Vuorela	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
106	Eemil Saari	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
107	Vilho Happonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
108	Dani Lirkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
228	Jussi Julkunen	Kuopion Reipas	
326	Joel Turkka	Tampereen Pyrintö	
327	Kalle Lahtinen	Tampereen Pyrintö	
336	Roope Kangasvieri	Toholammin Urheilijat	
M17 60m aidat			
63	Arttu Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
64	Juuso Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
109	Arttu Ahola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
110	Elmeri Valkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
326	Joel Turkka	Tampereen Pyrintö	
M17 Korkeus			
6	Heikki Vuorinen	Äänekosken Urheilijat	
111	Kristian Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
328	Ville Eikkula	Tampereen Pyrintö	
M17 Kolmiloikka			
6	Heikki Vuorinen	Äänekosken Urheilijat	
63	Arttu Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
66	Luukas Saari	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
103	Miro Saartoala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
247	Oskari Käpyaho	Lapuan Virkiä	
275	Jonatan Kinnunen	Saarijärven Pullistus	
N17 300m				
112	Minea Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
113	Jenni Kiminkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
114	Heidi Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
115	Johanna Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
242	Riina Heikkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
333	Stiina Kokkonen	Tampereen Urheilijat -38	
N17 1500m				
117	Nea Lilja	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
118	Kiia Paavola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
209	Justiina Juntunen	Kälviän Tarmo	
N17 60m aidat			
16	Eucabeth Kivikangas	Alajärven Ankkurit	
18	Vilma Mäki	Alavuden Urheilijat	
45	Ella Pullinen	Janakkalan Jana	
74	Laura Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
119	Lilli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
244	Tanja Kokkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
254	Jasmin Juujärvi	Lempäälän Kisa Yleisurheilu	
256	Jessica Kähärä	Mikkelin Kilpa-Veikot	
257	Inka Puumalainen	Mikkelin Kilpa-Veikot	
286	Niina Karttunen	Savonlinnan Riento	
314	Pinja Heinonen	Tampereen Pyrintö	
333	Stiina Kokkonen	Tampereen Urheilijat -38	
N17 Seiväs			
27	Viivi Kupiainen	Hartolan Voima	
120	Petra Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
121	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
123	Fiinu Puustinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
124	Gea Zitting	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
125	Annika Ahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
218	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat	
N17 Pituus			
16	Eucabeth Kivikangas	Alajärven Ankkurit	
119	Lilli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
121	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
123	Fiinu Puustinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
124	Gea Zitting	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
126	Saga Sievänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
127	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
128	Siiri Salo	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
129	Beda Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
130	Camilla Forsberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
131	Elli Huovinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
197	Ella Kokkinen	Kaipolan Vire	
215	Maria Jääskä	Kaustisen Pohjan-Veikot		
254	Jasmin Juujärvi	Lempäälän Kisa Yleisurheilu	
257	Inka Puumalainen	Mikkelin Kilpa-Veikot	
259	Janette Tanninen	Multian Jyske	
260	Veera Vastamäki	Multian Jyske	
284	Milla Pirkkalainen	Savonlinnan Riento	
333	Stiina Kokkonen	Tampereen Urheilijat -38	
N17 Kuula			
7	Aino Savolainen	Äänekosken Urheilijat	
16	Eucabeth Kivikangas	Alajärven Ankkurit	
129	Beda Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
132	Kirsti Siekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
133	Tafia Wickström	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
M19 300m			
58	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
290	Veikka Mikkonen	Savonlinnan Riento	
331	Ilari Ryyppö	Tampereen Urheilijat -38	
332	Lauri Eneh	Tampereen Urheilijat -38	
M19 60m aidat			
15	Juuso Toivonen	Ähtärin Urheilijat	
67	Jesse Väyrynen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
M19 Korkeus			
15	Juuso Toivonen	Ähtärin Urheilijat	
M19 Kolmiloikka				
196	Lauri Koivisto	Kaipolan Vire	
N19 300m			
36	Maisa Laakso	IF Drott	
79	Pinja Hirvilahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
100	Heini Ikonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
204	Vilma Jaatinen	Kalajoen Junkkarit	
N19 60m aidat			
204	Vilma Jaatinen	Kalajoen Junkkarit	
253	Nea Karppinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu	
291	Roosa Rissanen	Savonlinnan Riento	
324	Olivia Mäkinen	Tampereen Pyrintö	
325	Olivia Ben Khalifa	Tampereen Pyrintö	
356	Oona Laine	Ylöjärven Urheilijat	
N19 Pituus			
29	Teresa Pollari	Helsingfors IFK	
76	Oona Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
78	Ada Koistinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
101	Katariina Saarelainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
102	Roosa Mähönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
242	Riina Heikkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
291	Roosa Rissanen	Savonlinnan Riento	
324	Olivia Mäkinen	Tampereen Pyrintö	
N19 Kuula			
267	Mari Kahilainen	Pihtiputaan Tuisku	
356	Oona Laine	Ylöjärven Urheilijat	
M30+ 200m			
35	Erik Strömberg	Helsingin Kisa-Veikot	
173	Jukka Mononen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
174	Sami Mönkölä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
175	Ari Ruuti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
176	Pessi Lyyra	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
177	Harri Alatupa	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
178	Tapio Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
179	Juha Saarisilta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
180	Joonas Turunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
181	Niko Kauppinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
230	Tomi Julkunen	Kuopion Reipas	
M30+ 800m			
23	Viljo Kirjavainen	Hämeenlinnan Kisa	
182	Antti Mero	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
221	Ahti Finning	Kunto-Pirkat	
340	Jukka Eskelinen	Vaajakosken Kuohu	
341	Matti Lehtonen	Vaajakosken Kuohu	
342	Mauno Vehviläinen	Vaajakosken Kuohu	
N30+ 200m			
12	Tiina Laitinen	Äänekosken Urheilijat	
13	Marja Kankainen	Äänekosken Urheilijat		
185	Katja Sillgren	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
186	Satu Matilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
187	Jaana Saarinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
188	Anne Virkalahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
189	Leena Tenhu	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
191	Annika Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
192	Miia Konttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
N30+ 800m			
12	Tiina Laitinen	Äänekosken Urheilijat	
13	Marja Kankainen	Äänekosken Urheilijat	
183	Laura Pietilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
193	Heini Rytkönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
343	Elina Virkkunen	Vaajakosken Kuohu	
344	Tiina Alhonen	Vaajakosken Kuohu	
345	Niina Akgün	Vaajakosken Kuohu	
M35 60m aidat			
179	Juha Saarisilta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
N40 60m aidat			
184	Anette Mehtälä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
N45 60m aidat			
185	Katja Sillgren	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
186	Satu Matilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
194	Anne Yli-Olli	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
M45 60m aidat			
175	Ari Ruuti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
M55 60m aidat			
177	Harri Alatupa	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
N55 60m aidat			
191	Annika Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat