Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Kansalliset
18.08. klo 12:00 Iin kisat Ilmoittautuneet
Kansalliset yu-kilpailut 18.8. 2018 osanottajat 

Miehet 100 m
Joni Heikkinen OP
Mikael Kangaskorte KuivA
Konsta Kekäläinen VKV
Janne Keskikastari OuHu
Aleksi Kokkonen LaLu
Antti Kokkonen OP
Sami Laakkonen HKV
Osku Loukkola OP
Jere Posti OP
Joonas Rajaniemi OuHu

Miehet 400 m
Joni Heikkinen OP
Teemu Pyörälä IiY
Antti Kokkonen OP
Jere Posti OP

Miehet 800 m
Kai Koljonen HauVe

Miehet 5000 m
Kai Koljonen HauVe
Jorma Puurunen PuU

Miehet 10000 m kävely


Miehet pituus
Joni Heikkinen OP
Jaakko Honka LNM
Mikael Kangaskorte KuivA
Osku Loukkola OP

Miehet 3-loikka
Emil Kääntä AlavVi
Sami Laakkonen HKV

Miehet keihäs
Joni Heikkinen OP
Jani Kiiskilä VKV
Heikki Kuurola PuU
Matias Päri LNM

Naiset 100 m
Eveliina Bogdanoff KuivA
Karoliina Bogdanoff KuivA
Laura Jokinen KEV
Ida Ravaska VKV

Naiset 400 m
Pinja Kangas LNM
Rosa Kilpi OP
Ronja Koskela KuivA
Roosa Kouri AlPi
Marianna Liukkonen OP
Laura Loponen OP
Iina Takkula OP
Erika Utriainen VKV

Naiset 800 m
Katriina Autti KuivA
Iida Haataja PuU
Ida Ravaska VKV

Naiset 5000 m
Veera Mantere PuU
Raija Poutiainen KuivA

Naiset 5000 m kävely
Elina Heikkinen OP

Naiset korkeus


Naiset pituus
Katriina Autti KuivA
Eveliina Bogdanoff KuivA
Karoliina Bogdanoff KuivA
Laura Jokinen KEV
Nella Karjalainen LNM
Lotta Makkonen KEV
Elina Männikkö KuivA
Veera Paasovaara OP
Emmi Rantala KeKi
Venla Rutanen KuivA
Krista Sjögren OP
Olivia Veneskoski OP

Naiset 3-loikka
Iiris Kämäräinen LNM
Sofia Maaranto LNM
Ella Nissinaho LNM
Ella Nisula KuivA
Sanna Rautio OP

Naiset keihäs
Merja Perätalo YNM
Krista Sjögren OP

M17 100 m
Kristian Kahma OP
Tuomas Horko OP

M17 800 m
Juha Niemelä OP
Veeti Soikkeli OP

N17 100 m
Ilona Kamunen KuivA
Marianna Liukkonen O
Enni Lehtomäki OP
Laura Loponen OP
Pinja Purola OP
Veera Paasovaara OP

N17 800 m
Lumi Laitinen OP


P15 100 m


P15 800 m
Antti Juvonen OP
Aarre Paukkeri LNM
Lauri Saarela LNM

P15 keihäs
Jaakko Honka LNM

T15 100 m
Emmi Heikkinen SuomRa
Iiris Kämäräinen LNM
Ella Nissinaho LNM
Jatta Nurmela KuivA
Anna Kokko KuivA
Emmi Rantala KeKi

T15 800 m
Hanna Soronen IiY

T15 korkeus
Jatta Nurmela KuivA

P13 60 m
Oskari Hyykoski OP
Ronni Mäntyranta KuivA
Sampo Määttä KuivA
Konsta Rutanen KuivA

P13 1000 m
Ronni Mäntyranta KuivA

T13 60 m
Emmi Heikkinen SuomRa
Milla Kangas OP
Sofia Maaranto LNM
Katariina Rasinaho Oulta

T13 1000 m
Olivia Veneskoski OP

T13 korkeus
Milla Kangas OP
Katariina Rasinaho OulTa

P11 60 m
Joona Heikkilä IiY
Veeti Purola PuU

P11 1000 m
Joona Heikkilä IiY

T11 60 m
Fanni Hokkanen IiY
Anniina Jernvall KeKi
Miisa Päri LNM
Saana Oksanen OuHu
Fianna Rasinaho OulTa

T11 1000 m
Annina Jernvall KeKi
Saana Oksanen OuHu

P9 40 m
Riko Mäntyranta KuivA
Otso Hyykoski OP

T9 40 m
Viivi Heikkilä IiY
Olga Hokkanen IiY
Emmi Oksanen OuHu
Taika Purola PuU