Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
15.07. klo 11:00 sisulisä pm ottelut Ilmoittautuneet
päivitetty 11.7. klo 14:05


P9 3-ottelu

0	Erkka-Voitto Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Aaro Kuorelahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Joel Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Eemil Vehkala		Suolahden Urho		
0	Arttu Vuorinen		Äänekosken Urheilijat

P10 3-ottelu

0	Aleksi Kinnunen		Suolahden Urho		
0	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Olli Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Arsi Niskanen		Äänekosken Urheilijat		
0	Samuli Saarinen		Uuraisten Urheilijat		
0	Elias Tiihonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Veeti Vehkala		Suolahden Urho		

P11 3-ottelu

0	Antto-Ville Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Henri Hiironen		Pihtiputaan Tuisku		
0	Topi Räsänen		Viitasaaren Viesti		
0	Aaro Tikka		Pihtiputaan Tuisku		

P12 4-ottelu

0	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P13 4-ottelu

0	Juho Kallio		Lapuan Virkiä			UP		
0	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P15 5-ottelu

0	Vilho Happonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		




T9 3-ottelu

0	Sara Haapakoski		Saarijärven Pullistus		
0	Emma Hiironen		Pihtiputaan Tuisku		
0	Pihla Hyyppä		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Anni Hämäläinen		Viitasaaren Viesti		
0	Viivi Jermoranta	Muuramen Yritys		
0	Aino Kinnunen		Suolahden Urho		
0	Adeliina Laitinen	Pihtiputaan Tuisku		
0	Petra Lähteelä		Suolahden Urho		
0	Enni Makkonen		Äänekosken Urheilijat		
0	Iina Manner		Äänekosken Urheilijat		
0	Anniina Marin		Pihtiputaan Tuisku		
0	Sofia Räihä		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Iina Suomäki		Saarijärven Pullistus		
0	Sofia Sääksjärvi	Viitasaaren Viesti		
0	Ella Vainio		Suolahden Urho		
0	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus		

T10 3-ottelu

0	Senni Haapakoski	Saarijärven Pullistus		
0	Pinja Heino		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Venla Honkonen		Suolahden Urho		
0	Heta Järvinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Pihla Lähteelä		Suolahden Urho		
0	Juulia Nyholm		Äänekosken Urheilijat		
0	Emma Ratia		Kaipolan Vire		
0	Iida Sironen		Pylkönmäen Yrittävä		
0	Melina Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Neea Viitaharju		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T11 3-ottelu

0	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves		
0	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Minttu Järvinen		Keuruun Kisailijat		
0	Ninni Korpinen		Suolahden Urho		
0	Sofia Moreno		Pylkönmäen Yrittävä		
0	Selma Möller		Suolahden Urho		
0	Lotta Perkiö		Saarijärven Pullistus		
0	Tilda Pimiä		Saarijärven Pullistus		
0	Ella Saalasti		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Emma Vainio		Suolahden Urho		

T12 4-ottelu

0	Vilma Honkonen		Suolahden Urho		
0	Ellen Immonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Mette Jermoranta	Muuramen Yritys		
0	Tuuli Järvinen		Keuruun Kisailijat		
0	Hilma Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Aada Laitinen		Pihtiputaan Tuisku		
0	Alisa Marin		Pihtiputaan Tuisku		
0	Minja Minkkinen		Äänekosken Urheilijat		
0	Emmi Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Sani Niskanen		Äänekosken Urheilijat		
0	Lotta Salonen		Kaipolan Vire		
0	Vilma-Riina Valkola	Saarijärven Pullistus		
0	Anni Vuori		Saarijärven Pullistus		

T13 4-ottelu
	
0	Elli Huovinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Roosa Marin		Pihtiputaan Tuisku		
0	Camilla Minkkinen	Äänekosken Urheilijat			
0	Nelli Pajula		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Riina Palonen		Viitasaaren Viesti		
0	Vilma Riutta		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Kerttu Saksala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Alisa Seilonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Minea Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T15 5-ottelu

0	Annika Ahonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Camilla Forsberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Varpu-Sofia Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Vilma Lehtoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Fiinu Puustinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Nita Rasi		Pihtiputaan Tuisku		
0	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Miina Tavaststjerna	Pihtiputaan Tuisku		
0	Ada Zitting		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Gea Zitting		Jyväskylän Kenttäurheilijat