Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Kansalliset
28.05. klo 13:00 Tapiot Games -kansalliset Ilmoittautuneet
M 100 m

   2 Eljas Aalto                         IF Sibbo-Vargarna                                             
  14 Jonathan Brace                      Esbo IF                                                       
  17 Lauri Eerola                        Lahden Ahkera                                                 
  19 Tommi Eerola                        Esbo IF                                                       
  51 Juuso Hassi                         Oriveden Ponnistus                                            
  60 Tatu Heikkinen                      Helsingfors IFK                                               
  64 Tuukka Heinonen                     Helsingin Tarmo                                               
  72 Lassi Hirvonen                      Valkealan Kajo                                                
  78 Kaius Huoponen                      Espoon Tapiot                                                 
  79 Tommi Huoponen                      Espoon Tapiot                                                 
  81 Tuukka Huuskola                     Esbo IF                                                       
  84 Ville Hyttinen                      Kuopion Reipas                                                
  86 Tuomas Hyytiäinen                   Kenttäurheilijat -58                                          
  94 Riku Illukka                        Vantaan Salamat                                               
 122 Joni Järvinen                       Lahden Ahkera                                                 
 126 Willem Kajander                     Borgå Akilles                                                 
 127 Valtteri Kalliokulju                Liedon Parma                                                  
 130 Viktor Kantele                      Borgå Akilles                                                 
 134 Aaro Karjalainen                    Lahden Ahkera                                                 
 141 Lassi Kaukonen                      Helsingin Kisa-Veikot                                         
 170 Eemil Koso                          Tampereen Pyrintö                                             
 182 Santeri Kuusiniemi                  Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
 187 Aku Kärki                           Vantaan Salamat                                               
 193 Jesse Lehtimäki                     Helsingfors IFK                                               
 204 Jaakko Lintula                      Espoon Tapiot                                                 
 227 Tommi Mäkinen                       Helsingin Kisa-Veikot                                         
 236 Daniel Niva                         Borgå Akilles                                                 
 243 Daniel Ofosu                        Turun Weikot Yleisurheilu                                     
 252 Arttu Paananen                      Helsingin Kisa-Veikot                                         
 306 Juho Rönkä                          Janakkalan Jana                                               
 323 Daniel Savolainen                   Jyväskylän Kenttäurheilijat                                   
 341 Miska Sundberg                      Jyväskylän Kenttäurheilijat                                   
 346 Mark Szücs-Bártfai                  Espoon Tapiot                                                 
 350 Antti Tanhuamäki                    Savonlinnan Riento                                            
 357 Iisakki Torppa                      Espoon Tapiot                                                 
 360 Mikko Tuominen                      Lahden Ahkera                                                 
 361 Aleksi Tuononen                     Ähtärin Urheilijat                                            
 378 Markku Vettenniemi                  Espoon Tapiot                                                 
 390 Isac Wedenberg                      Borgå Akilles                                                 
 392 Ville Yli-Kivistö                   Vantaan Salamat                                               

M 400 m

   2 Eljas Aalto                         IF Sibbo-Vargarna                                             
  52 Lauri Hassi                         Oriveden Ponnistus                                            
  85 Jonathan Hyvärinen                  Helsingin Kisa-Veikot                                         
 103 Filiph Johansson                    Gamlakarleby IF                                               
 114 Elias Jrad                          Kenttäurheilijat -58                                          
 124 Miikka Järvinen                     Länsi-Uudenmaan Urheilijat                                    
 129 Janne Kanerva                       Lahden Ahkera                                                 
 153 Martin Kidron                       Espoon Tapiot                                                 
 162 Juuso Kolari                        Varkauden Kenttä-Veikot                                       
 170 Eemil Koso                          Tampereen Pyrintö                                             
 176 Samuel Kouri                        Borgå Akilles                                                 
 203 Tuomas Lehto                        Espoon Tapiot                                                 
 242 Eetu Nyman                          Anjalan Liitto                                                
 283 Kalle Raitala                       Kosken Kaiku                                                  
 294 Juho Rinne                          Helsingfors IFK                                               
 315 Akseli Salin                        Helsingfors IFK                                               
 326 Juho Seppänen                       Jyväskylän Kenttäurheilijat                                   
 344 Iiro Surkka                         Jyväskylän Kenttäurheilijat                                   
 349 Samuel Taipale                      Espoon Tapiot                                                 
 352 Markus Teijula                      Naantalin Löyly                                               
 373 Joni Vainio-Kaila                   Laitilan Jyske                                                
 377 Marko Vendelin                      IF Raseborg                                                   
 389 Christian Vänttinen                 Naantalin Löyly                                               

M 800 m

  30 Robert Hagström                     Gamlakarleby IF                                               
  70 Jani Henriksson                     Viipurin Urheilijat                                           
 191 Antton Launto                       Sauvon Urheilijat                                             
 278 Pyry Pusa                           Helsingin Kisa-Veikot                                         
 287 Alex Rauhala                        Vasa IS                                                       
 349 Samuel Taipale                      Espoon Tapiot                                                 
 369 Aleksi Uusipere                     Espoon Tapiot                                                 
 372 Julius Uutela                       Helsingin Kisa-Veikot                                         
 382 Jere Vilenius                       Keski-Uudenmaan Yleisurheilu                                  
 383 Jani-Vesa Viljola                   Helsingin Kisa-Veikot                                         

M 3000 m

  26 Jimmy Finnholm                      IK Falken                                                     
  56 Walte Hautala                       Lahden Ahkera                                                 
  57 Wilho Hautala                       Lahden Ahkera                                                 
  61 Samu Heikkonen                      Lappeenrannan Urheilu-Miehet                                  
  89 Markus Hämäläinen                   Haminan Ponteva                                               
 198 Joonas Lehtinen                     Turun Urheiluliitto                                           
 202 Tomi Lehto                          Espoon Tapiot                                                 
 214 Lauri Marekwia                      Espoon Tapiot                                                 
 295 Simeon Rissanen                     Vantaan Salamat                                               
 308 Anton Röyskö                        Espoon Tapiot                                                 
 339 Jani Strömsholm                     Kenttäurheilijat -58                                          

M 3000 m ej

  49 Joonas Harjamäki                    Viipurin Urheilijat                                           
 185 Henrik Kymäläinen                   Espoon Tapiot                                                 
 202 Tomi Lehto                          Espoon Tapiot                                                 
 206 Sami Maamela                        Anjalan Liitto                                                

M 110 m aj

  51 Juuso Hassi                         Oriveden Ponnistus                                            
 127 Valtteri Kalliokulju                Liedon Parma                                                  
 130 Viktor Kantele                      Borgå Akilles                                                 
 210 Ilari Manninen                      Jyväskylän Kenttäurheilijat                                   
 288 Samuel Rautapalo                    Helsingin Kisa-Veikot                                         
 350 Antti Tanhuamäki                    Savonlinnan Riento                                            
 374 Tuomas Valle                        Helsingin Kisa-Veikot                                         

M Seiväs

  77 Tommi Holttinen                     Someron Esa                                                   
 149 Jere Keskinen                       Vaasan Toverit                                                
 188 Sami Laakkonen                      Helsingin Kisa-Veikot                                         
 248 Tuomas Outinen                      Lappeenrannan Urheilu-Miehet                                  
 256 Mikko Paavola                       Alajärven Ankkurit                                            
 274 Lauri Pohto                         Espoon Tapiot                                                 
 300 Juho Ruuskanen                      Espoon Tapiot                                                 
 317 Jesse Salmi                         Vasa IS                                                       
 362 Eetu Turakainen                     Turun Urheiluliitto                                           

M Pituus

  11 Lauri Arpiainen                     Espoon Tapiot                                                 
 147 Ilari Keränen                       Karkkilan Pojat                                               
 148 Pyry Keränen                        Karkkilan Pojat                                               
 200 Miikkael Lehtinen                   Turun Weikot Yleisurheilu                                     
 204 Jaakko Lintula                      Espoon Tapiot                                                 
 226 Miika Mäkinen                       Riihimäen Kisko                                               
 338 Juha Sola                           Naantalin Löyly                                               
 357 Iisakki Torppa                      Espoon Tapiot                                                 

M Kiekko

  98 Seppälä Jani                        Keravan Urheilijat                                            

M17 800 m

  42 Aapo Harala                         Kangasalan Urheilijat -68                                     
  58 Emil Hautapakka                     Espoon Tapiot                                                 
 154 Lauri Klinga                        Helsingin Kisa-Veikot                                         
 194 Jaakko Lehtinen                     Karhulan Katajaiset                                           
 203 Tuomas Lehto                        Espoon Tapiot                                                 
 218 Tuomas Myllysilta                   Kenttäurheilijat -58                                          
 229 Atte Nevala                         Kenttäurheilijat -58                                          
 279 Niko Putkinen                       Karhulan Katajaiset                                           
 284 Antti Rasehorn                      Espoon Tapiot                                                 
 384 Niko Viljola                        Helsingin Kisa-Veikot                                         
 385 Iiro Virrankoski                    Espoon Tapiot                                                 
 394 Matias Äikäs                        Karkkilan Pojat                                               

M17 400 m aj

  22 Chibunna Ezeabasirim                Helsingin Kisa-Veikot                                         
  95 Eero Ilomäki                        Helsingfors IFK                                               
 166 Max Koskinen                        Espoon Tapiot                                                 
 189 Samu Laakso                         Tapanilan Erä                                                 
 391 Batuhan Yildirim                    Helsingfors IFK                                               


M19 800 m

  80 Mika Huotari                        Kenttäurheilijat -58                                          
 207 Max Mandelin                        Espoon Tapiot                                                 
 246 Miikka Ojala                        Kenttäurheilijat -58                                          
 257 Severi Parikka                      Lahden Ahkera                                                 
 335 Lauri Siltanen                      Helsingfors IFK                                               
 370 Tuomas Uusitalo                     Espoon Tapiot                                                 

M19 110 m aj

 204 Jaakko Lintula                      Espoon Tapiot                                                 
 274 Lauri Pohto                         Espoon Tapiot                                                 
 323 Daniel Savolainen                   Jyväskylän Kenttäurheilijat                                   
 341 Miska Sundberg                      Jyväskylän Kenttäurheilijat                                   
 346 Mark Szücs-Bártfai                  Espoon Tapiot                                                 
 379 Vertti Viitala                      Helsingfors IFK                                               

M19 Kolmiloikka

   6 Iikka Alingue                       Janakkalan Jana                                               
  78 Kaius Huoponen                      Espoon Tapiot                                                 
  79 Tommi Huoponen                      Espoon Tapiot                                                 
 238 Veikko Nugraha                      Espoon Tapiot                                                 
 363 Arttu Tyystjärvi                    Imatran Urheilijat                                            

N 100 m

  34 Vilma Hakala                        Espoon Tapiot                                                 
  71 Annina Hirvinen                     Espoon Tapiot                                                 
  74 Johanna Hokkanen                    Kangasniemen Kalske                                           
  87 Petra Häggqvist                     Helsingin Kisa-Veikot                                         
  96 Eeva Immonen                        Espoon Tapiot                                                 
 399 Jenna Jokela                        Helsingfors Ifk                                               
 115 Wilma Jungar                        Esbo IF                                                       
 125 Isabella Jääsvuo                    Espoon Tapiot                                                 
 136 Siiri Karjalainen                   Lahden Ahkera                                                 
 145 Lotta Kemppinen                     Helsingfors IFK                                               
 150 Saara Keskitalo                     Espoon Tapiot                                                 
 155 Camilla Kohl                        Espoon Tapiot                                                 
 156 Taika Koilahti                      Turun Weikot Yleisurheilu                                     
 160 Emma Koistinen                      Jyväskylän Kenttäurheilijat                                   
 175 Nea Kotilainen                      Esbo IF                                                       
 180 Susanna Kumpulainen                 Espoon Tapiot                                                 
 215 Veera Miettinen                     Helsingin Kisa-Veikot                                         
 221 Annika Mäenpää                      Noormarkun Nopsa                                              
 223 Luna Mäkinen                        Vantaan Salamat                                               
 233 Jannika Niemelä                     Espoon Tapiot                                                 
 239 Neea Nurmi                          Espoon Tapiot                                                 
 247 Evelina Ojaniittu                   Turun Weikot Yleisurheilu                                     
 265 Johanna Piekkari                    Esbo IF                                                       
 267 Sanna Pihkala                       Tampereen Pyrintö                                             
 271 Saana Pirttijärvi                   Espoon Tapiot                                                 
 273 Jenna Pohjonen                      Janakkalan Jana                                               
 280 Inka Puumalainen                    Mikkelin Kilpa-Veikot                                         
 292 Riina Rautelin                      Esbo IF                                                       
 321 Francis Sara                        Kiuruveden Urheilijat                                         
 328 Jutta Seppänen                      Espoon Tapiot                                                 
 329 Jasmin Showlah                      Helsingfors IFK                                               
 330 Annika Siitonen                     Espoon Tapiot                                                 
 334 Sara Siltala                        Helsingin Kisa-Veikot                                         
 340 Rebekka Sukselainen                 Espoon Tapiot                                                 
 353 Milja Thureson                      Turun Toverit                                                 
 367 Essi Ukkonen                        Espoon Tapiot                                                 
 387 Kristiina Vuorvirta                 Espoon Tapiot                                                 
 397 Emelie Österman                     Helsingfors IFK                                               

N 400 m

  24 Emma Falck                          Helsingfors IFK                                               
  92 Heini Ikonen                        Jyväskylän Kenttäurheilijat                                   
 105 Sara Jokinen                        Tampereen Pyrintö                                             
 110 Reetta Joronen                      Savonlinnan Riento                                            
 168 Ella Koskiniemi                     Espoon Tapiot                                                 
 192 Viivi Lehikoinen                    Helsingfors IFK                                               
 228 Venla Määttä                        Naantalin Löyly                                               
 258 Emma Pasanen                        Lahden Ahkera                                                 
 273 Jenna Pohjonen                      Janakkalan Jana                                               
 347 Liisa Sätilä                        Espoon Tapiot                                                 

N 800 m

  54 Janna Hautala                       Lahden Ahkera                                                 
 222 Henna Mäkinen                       Karhulan Katajaiset                                           
 261 Silja Pelto-Piri                    Turun Urheiluliitto                                           
 345 Minna Syvälä                        Espoon Tapiot                                                 
 351 Mira Taulavuori                     Oulun Pyrintö                                                 
 375 Laura Valli                         Turun Urheiluliitto                                           

N 3000 m

  33 Emma Hakala                         Espoon Tapiot                                                 
 177 Maarit Kuhmonen                     Tampereen Urheilijat -38                                      
 190 Salla Laukkanen                     Lahden Ahkera                                                 
 336 Katarina Skräddar                   Helsingin Jyry                                                
 345 Minna Syvälä                        Espoon Tapiot                                                 

N 3000 m ej

  43 Linnea Harala                       Someron Esa                                                   
 137 Emma Katajalaakso                   Kannuksen Ura                                                 
 178 Aino Kuljukka                       Lahden Ahkera                                                 
 296 Sara-Elise Ruokonen                 Kuusjoen Humu                                                 
 337 Astrid Snäll                        Forssan Salama                                                
 343 Anni Suominen                       Raision Kuula                                                 
 386 Amanda Virtanen                     Turun Urheiluliitto                                           

N 100 m aj

  44 Lotta Harala                        Tampereen Pyrintö                                             
  91 Reetta Hämäläinen                   Lahden Ahkera                                                 
 230 Erika Nevanperä                     Kalajoen Junkkarit                                            
 263 Iiris Peterzéns                     Espoon Tapiot                                                 

N Pituus

  37 Marianna Halmetoja                  Tapanilan Erä                                                 
  97 Saana Ivakko                        Espoon Tapiot                                                 
 128 Petra Kallionpää                    Janakkalan Jana                                               
 180 Susanna Kumpulainen                 Espoon Tapiot                                                 
 186 Jessica Kähärä                      Mikkelin Kilpa-Veikot                                         
 201 Anne-Mari Lehtiö                    Kenttäurheilijat -58                                          
 237 Roberta Normour                     Vantaan Salamat                                               
 239 Neea Nurmi                          Espoon Tapiot                                                 
 292 Riina Rautelin                      Esbo IF                                                       
 319 Sini Sanaslahti                     Kaipolan Vire                                                 
 387 Kristiina Vuorvirta                 Espoon Tapiot                                                 
 393 Anni Yrjälä                         Vantaan Salamat                                               
 397 Emelie Österman                     Helsingfors IFK                                               

N Kiekko

   9 Krista Alm                          Länsi-Uudenmaan Urheilijat                                    
 142 Milla Kelo                          Keski-Uudenmaan Yleisurheilu                                  
 143 Niina Kelo                          Keski-Uudenmaan Yleisurheilu                                  
 318 Sanni Salmio                        Kuusankosken Kisa                                             
 366 Susanna Törrönen                    Esbo IF                                                       
 395 Andrea Österman                     Helsingfors IFK                                               

N17 800 m

  21 Edith Eikkinen                      Kenttäurheilijat -58                                          
  47 Venla Harala                        Kangasalan Urheilijat -68                                     
  69 Essi Heiskanen                      Kenttäurheilijat -58                                          
 139 Enni Katajalaakso                   Kannuksen Ura                                                 
 161 Hanna Kokkonen                      Karhulan Katajaiset                                           
 398 Maija Kuisma                        Orimattilan Jymy                                              
 211 Petra Mannonen                      Karhulan Katajaiset                                           
 262 Alisa Pennanen                      Forssan Salama                                                
 293 Siiri Reinikainen                   Kenttäurheilijat -58                                          
 307 Silja Rönkä                         Lahden Ahkera                                                 
 314 Venla Saari                         Jyväskylän Kenttäurheilijat                                   
 354 Liisa Timonen                       Espoon Tapiot                                                 
 356 Sini Tirri                          Toijalan Vauhti                                               

N17 100 m aj

 132 Erin Karjalahti                     Nurmijärven Yleisurheilu                                      
 144 Kia Kemppainen                      Lahden Ahkera                                                 
 155 Camilla Kohl                        Espoon Tapiot                                                 
 186 Jessica Kähärä                      Mikkelin Kilpa-Veikot                                         
 239 Neea Nurmi                          Espoon Tapiot                                                 
 276 Ella Pullinen                       Janakkalan Jana                                               
 280 Inka Puumalainen                    Mikkelin Kilpa-Veikot                                         
 376 Vappu Valtonen                      Espoon Tapiot                                                 

N17 Kiekko

 181 Sanni Kuparinen                     Janakkalan Jana                                               
 270 Pinja Pikkarainen                   Riihimäen Kisko                                               
 275 Iida Pulkkanen                      Lahden Ahkera                                                 
 302 Nilla Rättyä                        Janakkalan Jana                                               
 340 Rebekka Sukselainen                 Espoon Tapiot                                                 
 368 Emma Uosukainen                     Espoon Tapiot                                                 

N19 800 m

   4 Marika Aarnio                       Turun Weikot Yleisurheilu                                     
  10 Ida Andersson                       Nurmijärven Yleisurheilu                                      
  28 Katri Gauriloff                     Keski-Uudenmaan Yleisurheilu                                  
 205 Rosa Lounela                        Espoon Tapiot                                                 
 235 Janette Niemi                       Haminan Ponteva                                               
 268 Monika Piispa                       Karhulan Katajaiset                                           
 324 Saija Seppä                         Suolahden Urho                                                

N19 400 m aj

 131 Emma Karhu                          Espoon Tapiot                                                 
 241 Ruusu Nurmi                         Keski-Uudenmaan Yleisurheilu                                  

N19 Kolmiloikka

  35 Saara Hakanen                       Keski-Uudenmaan Yleisurheilu                                  
 233 Jannika Niemelä                     Espoon Tapiot                                                 

Ranking (lopulliset eräjaot vahvistusten mukaisesti):

M/M19/M17 800m
	
Julius Uutela	                         Helsingin Kisa-Veikot
Antton Launto	                         Sauvon Urheilijat
Niko Viljola	                         Helsingin Kisa-Veikot
Alex Rauhala	                         Vasa IS
Robert Hagström	                         Gamlakarleby IF
Jere Vilenius	                         Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Pyry Pusa	                         Helsingin Kisa-Veikot
Jani Henriksson	                         Viipurin Urheilijat
Aleksi Uusipere	                         Espoon Tapiot
Lauri Siltanen	                         Helsingfors IFK
Max Mandelin	                         Espoon Tapiot
Atte Nevala	                         Kenttäurheilijat -58
Tuomas Myllysilta	                 Kenttäurheilijat -58
Mika Huotari	                         Kenttäurheilijat -58
Tuomas Uusitalo	                         Espoon Tapiot
Jani-Vesa Viljola	                 Helsingin Kisa-Veikot
Matias Äikäs	                         Karkkilan Pojat
Miikka Ojala	                         Kenttäurheilijat -58
Niko Putkinen	                         Karhulan Katajaiset
Tuomas Lehto	                         Espoon Tapiot
Iiro Virrankoski	                 Espoon Tapiot
Jaakko Lehtinen	                         Karhulan Katajaiset
Emil Hautapakka	                         Espoon Tapiot
Severi Parikka	                         Lahden Ahkera
Aapo Harala	                         Kangasalan Urheilijat -68
Antti Rasehorn	                         Espoon Tapiot
Lauri Klinga	                         Helsingin Kisa-Veikot
Samuel Taipale	                         Espoon Tapiot

N/N19/N17 800m 

Saija Seppä	                         Suolahden Urho
Janette Niemi	                         Haminan Ponteva
Silja Pelto-Piri	                 Turun Urheiluliitto
Marika Aarnio	                         Turun Weikot Yleisurheilu
Mira Taulavuori	                         Oulun Pyrintö
Venla Saari	                         Jyväskylän Kenttäurheilijat
Katri Gauriloff	                         Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Silja Rönkä	                         Lahden Ahkera
Janna Hautala	                         Lahden Ahkera
Essi Heiskanen	                         Kenttäurheilijat -58
Enni Katajalaakso	                 Kannuksen Ura
Maija Kuisma	                         Orimattilan Jymy
Laura Valli	                         Turun Urheiluliitto
Sini Tirri	                         Toijalan Vauhti
Minna Syvälä	                         Espoon Tapiot
Henna Mäkinen	                         Karhulan Katajaiset
Ida Andersson	                         Nurmijärven Yleisurheilu
Hanna Kokkonen	                         Karhulan Katajaiset
Petra Mannonen	                         Karhulan Katajaiset
Siiri Reinikainen	                 Kenttäurheilijat -58
Alisa Pennanen	                         Forssan Salama
Edith Eikkinen	                         Kenttäurheilijat -58
Rosa Lounela	                         Espoon Tapiot
Venla Harala	                         Kangasalan Urheilijat -68
Liisa Timonen	                         Espoon Tapiot
Monika Piispa	                         Karhulan Katajaiset

M 400m

Markus Teijula	                         Naantalin Löyly
Joni Vainio-Kaila	                 Laitilan Jyske
Filiph Johansson	                 Gamlakarleby IF
Eljas Aalto	                         IF Sibbo-Vargarna
Lauri Hassi	                         Oriveden Ponnistus
Elias Jrad	                         Kenttäurheilijat -58
Eemil Koso	                         Tampereen Pyrintö
Martin Kidron	                         Espoon Tapiot
Kalle Raitala	                         Kosken Kaiku
Christian Vänttinen	                 Naantalin Löyly
Samuel Kouri	                         Borgå Akilles
Juho Seppänen	                         Jyväskylän Kenttäurheilijat
Janne Kanerva	                         Lahden Ahkera
Marko Vendelin	                         IF Raseborg
Jonathan Hyvärinen	                 Helsingin Kisa-Veikot
Iiro Surkka	                         Jyväskylän Kenttäurheilijat
Juho Rinne	                         Helsingfors IFK
Juuso Kolari	                         Varkauden Kenttä-Veikot
Eetu Nyman	                         Anjalan Liitto
Akseli Salin	                         Helsingfors IFK
Miikka Järvinen	                         Länsi-Uudenmaan Urheilijat
Tuomas Lehto	                         Espoon Tapiot
Samuel Taipale	                         Espoon Tapiot

N 400m

Viivi Lehikoinen	                 Helsingfors IFK
Heini Ikonen	                         Jyväskylän Kenttäurheilijat
Sara Jokinen	                         Tampereen Pyrintö
Liisa Sätilä	                         Espoon Tapiot
Venla Määttä	                         Naantalin Löyly
Ella Koskiniemi	                         Espoon Tapiot
Jenna Pohjonen	                         Janakkalan Jana
Emma Falck	                         Helsingfors IFK
Emma Pasanen	                         Lahden Ahkera
Reetta Joronen	                         Savonlinnan Riento