Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
04.02. klo 12:00 Hipposhallit, osa 2 Ilmoittautuneet
N 60m			
352	Jonna Alkula	Seinäjoen Seudun Urheilijat	
69	Valeria Ermakova	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
245	Sara Francis	Kiuruveden Urheilijat	
219	Annika Haverinen	Kajaanin Kipinä	
35	Milla Heiskanen	Iisalmen Visa	
73	Janina Jaatinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
303	Jenni Jokinen	Nakkilan Vire	
207	Riina Jormakka	Kaipolan Vire	
2	Elisa Juntunen	Äänekosken Urheilijat	
227	Anniina Kortetmaa	Kannuksen Ura	
70	Hanna-Maari Latvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
71	Minna Laukka	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
12	Susanna Leipälä	Haapajärven Kiilat	
409	Laura Lundberg	Varkauden Kenttä-Veikot	
375	Titta Mehtänen	Tampereen Pyrintö	
246	Henriikka Parpala	Kokkolan Veikot	
376	Sanna Pihkala	Tampereen Pyrintö	
3	Aino Pulkkinen	Äänekosken Urheilijat	
274	Maria Räsänen	Lapinlahden Veto	
22	Jasmin Showlah	Helsingfors IFK-friidrott	
398	Milja Thureson	Turun Toverit	
72	Sini Toivola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
N 200m			
352	Jonna Alkula	Seinäjoen Seudun Urheilijat	
27	Jonna Berghem	HIK Friidrott	
227	Anniina Kortetmaa	Kannuksen Ura	
70	Hanna-Maari Latvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
71	Minna Laukka	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
3	Aino Pulkkinen	Äänekosken Urheilijat	
274	Maria Räsänen	Lapinlahden Veto	
398	Milja Thureson	Turun Toverit	
257	Essi Väänänen	Kuopion Reipas	
N 400m			
75	Heini Ikonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
74	Janina Jahkola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
76	Emma Koistinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
342	Ella Kumpulainen	Savonlinnan Riento	
23	Viivi Lehikoinen	Helsingfors IFK-friidrott	
39	Mikaela Levo	Ikaalisten Urheilijat	
380	Pauliina Mäkinen	Tampereen Pyrintö	
236	Eveliina Määttänen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	
32	Jeanine Nygård	IF Drott	
379	Jenni Peräinen	Tampereen Pyrintö	
43	Jenna Pohjonen	Janakkalan Jana	
378	Eevi Siniketo	Tampereen Pyrintö	
377	Essi Syrjälä	Tampereen Pyrintö	
396	Noora Toivo	Toijalan Vauhti	
235	Hilla Uusimäki	Kenttäurheilijat -58	
N 1500m			
382	Jemina Forss	Tampereen Pyrintö	
355	Linnea Harala	Someron Esa		
221	Roosa Hämäläinen	Kälviän Tarmo	
306	Rita Karjalainen	Parikkalan Urheilijat	
410	Lycke Karlsson	Vasa IS	
228	Emma Katajalaakso	Kannuksen Ura	
381	Roosa Lahtinen	Tampereen Pyrintö	
48	Jutta Moilanen	Joensuun Kataja	
416	Sirpa Riitamäki	Virtain Urheilijat	
356	Saija Seppä	Suolahden Urho	
77	Alisa Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
N 60m aidat			
206	Ida Aidanpää-Immonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
273	Viivi Avikainen	Lahden Ahkera	
392	Lotta Harala	Tampereen Pyrintö	
391	Reetta Hurske	Tampereen Pyrintö	
220	Erika Nevanperä	Kalajoen Junkkarit	
376	Sanna Pihkala	Tampereen Pyrintö	
N Korkeus			
250	Eleriin Haas	Kristiinan Urheilijat	
383	Gabriela Kosonen	Tampereen Pyrintö	
29	Elin Pajunen	IF Åsarna	
415	Laura Rautanen	Vilppulan Veikot	
339	Saara Sinervo	Salon Vilpas	
399	Viivi Voutilainen	Turun Urheiluliitto	
N Kolmiloikka			
225	Johanna Hokkanen	Kangasniemen Kalske	
256	Elina Liias	Kuopion Reipas	
304	Liisa Naskali	Nokian Urheilijat	
30	Anna Pajunen	IF Åsarna	
208	Sini Sanaslahti	Kaipolan Vire	
278	Elina Torro	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
N Kuula			
318	Maarit Iso-Jaakkola	Punkalaitumen Kunto	
312	Mari Kahilainen	Pihtiputaan Tuisku	
M 60m			
37	Otto Ahlfors	Ikaalisten Urheilijat	
10	Jonathan Brace	Esbo IF	
52	Lauri Hietaharju	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
253	Ville Hyttinen	Kuopion Reipas	
289	Viljami Kaasalainen	Mikkelin Kilpa-Veikot	
57	Juho Kaihlajärvi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
351	Eetu Kangas	Seinäjoen Seudun Urheilijat	
54	Mikko Koli	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
373	Aleksi Kuusinen	Tampereen Pyrintö	
340	Erno Mehtonen	Savonlinnan Riento		
372	Henri Mutanen	Tampereen Pyrintö	
226	Ville Myllymäki	Kankaanpään Seudun Leisku	
41	Heikki Nieminen	Janakkalan Jana	
265	Samuli Paalanen	Lahden Ahkera	
317	Eetu Rantala	Pudasjärven Urheilijat	
249	Antti Raskinen	Kouvolan Urheilijat	
55	Tuomas Rouvali	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
38	Samuli Samuelsson	Ikaalisten Urheilijat	
248	Markus Skyttä	Kouvolan Urheilijat	
56	Julius Toivola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
M 200m			
57	Juho Kaihlajärvi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
68	Ilari Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
372	Henri Mutanen	Tampereen Pyrintö	
41	Heikki Nieminen	Janakkalan Jana	
317	Eetu Rantala	Pudasjärven Urheilijat	
249	Antti Raskinen	Kouvolan Urheilijat	
11	Roope Saarinen	Esbo IF	
38	Samuli Samuelsson	Ikaalisten Urheilijat	
63	Daniel Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
9	Aleksi Tuononen	Ähtärin Urheilijat	
M 400m			
21	Erik Back	Helsingfors IFK-friidrott	
305	Lauri Hassi	Oriveden Ponnistus	
61	Jussi Huuskonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
60	Kaapo Kangas	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
373	Aleksi Kuusinen	Tampereen Pyrintö	
58	Miika Lehtinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
341	Veikka Mikkonen	Savonlinnan Riento	
53	Petteri Monni	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
254	Juho Pirskanen	Kuopion Reipas	
247	Kalle Raitala	Kosken Kaiku	
275	Aki Ruotsalainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
63	Daniel Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
59	Iiro Surkka	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
62	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
M 1500m			
47	Samuel Auvinen	Joensuun Kataja	
66	Kristian Isaksson	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
33	Otto Loukkalahti	IF Raseborg	
255	Samu Mikkonen	Kuopion Reipas	
34	Lasse Minkkinen	IF Raseborg	
64	Samu Nerg	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
333	Joonas Rinne	Saarijärven Pullistus	
316	Alexi Ruokamo	Posion Pyrintö	
65	Konsta Vilkman	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
M 60m aidat			
285	Juha-Matti Iso-Jaakkola	Lauttakylän Luja	
371	Jesse Jokinen	Sysmän Sisu	
287	Valtteri Kalliokulju	Liedon Parma	
351	Eetu Kangas	Seinäjoen Seudun Urheilijat	
205	Elmo Lakka	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
68	Ilari Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
297	Perttu Noponen	Mikkelin Kilpa-Veikot	
26	Samuel Rautapalo	Helsingin Kisa-Veikot	
78	Miska Sundberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
M Seiväs			
67	Joonas Jokivartio	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
42	Niko Koskinen	Janakkalan Jana	
374	Urho Kujanpää	Tampereen Pyrintö	
224	Petri Laitinen	Kangasniemen Kalske	
266	Joonas Mikkanen	Lahden Ahkera	
276	Pietari Outinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
277	Tuomas Outinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
M Pituus			
264	Janne Etelämäki	Kuortaneen Kunto	
417	Ville Hakomäki	Ylihärmän Junkkarit	
408	Joona Kokkola	Valtimon Vasama	
68	Ilari Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
24	Roni Ollikainen	Helsingin Kisa-Veikot	
1	Samuli Pitkänen	Äänekosken Urheilijat	
55	Tuomas Rouvali	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
354	Eemeli Salomäki	Someron Esa	
218	Henri Väyrynen	Kajaanin Kipinä	
M Kuula			
309	Matti Kahilainen	Pihtiputaan Tuisku	
418     Samuli Kyrönviita       Ikaalisten Urheilijat
299	Tomi Nissinen	Muuramen Yritys	
307	Mikko Stenström	Petäjäveden Petäjäiset	
308	Mika Sulkula	Petäjäveden Petäjäiset	
P9 40m			
18	Roni Hynninen	Hartolan Voima	
179	Aaro Kuorelahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
178	Emil Nyyssönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
272	Eric Rinne	Lahden Ahkera	
181	Eemil Saari	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
180	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
P9 1000m			
315	Sebastian Hjort	Porvoon Urheilijat	
179	Aaro Kuorelahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
178	Emil Nyyssönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
272	Eric Rinne	Lahden Ahkera	
T9 40m			
182	Eeva Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
6	Aada Arpiainen	Äänekosken Urheilijat	
216	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire	
368	Aino Kinnunen	Suolahden Urho	
367	Isla Kuosmanen	Suolahden Urho	
184	Elli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
217	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire	
5	Enni Makkonen	Äänekosken Urheilijat	
183	Olivia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
414	Erika Salonen	Vehmaisten Urheilijat	
T9 1000m			
182	Eeva Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
368	Aino Kinnunen	Suolahden Urho	
184	Elli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
217	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire	
240	Viivi Manninen	Kestävyysjuoksunuoret Suomi	
183	Olivia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
20	Janette Tarkiainen	Heinolan Isku	
T11 60m			
51	Fiona Flink	Joutsan Pommi	
177	Pinja Heino	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
284	Mia Hurskanen	Laukaan Urheilijat	
170	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
175	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
330	Julia Kiminkinen	Pylkönmäen Yrittävä	
295	Emma Korpikallio	Mikkelin Kilpa-Veikot	
171	Heta Kuntsi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
169	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
176	Mimmi Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
329	Sofia Moreno	Pylkönmäen Yrittävä	
296	Neela Ombati	Mikkelin Kilpa-Veikot	
338	Lotta Perkiö	Saarijärven Pullistus	
390	Monamaria Pyhältö	Tampereen Pyrintö	
215	Emma Ratia	Kaipolan Vire	
50	Veera Reponen	Joutsan Pommi	
270	Sofia Rinne	Lahden Ahkera	
166	Ella Saalasti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
413	Emmi Savenius	Vehmaisten Urheilijat	
174	Hilla Savioja	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
331	Iida Sironen	Pylkönmäen Yrittävä	
172	Erika Spoof	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
167	Malva Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
271	Jade Toivola	Lahden Ahkera	
168	Melina Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
173	Eevi Ylitalo	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
T11 1000m			
177	Pinja Heino	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
284	Mia Hurskanen	Laukaan Urheilijat	
175	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
231	Elmiina Katajalaakso	Kannuksen Ura	
295	Emma Korpikallio	Mikkelin Kilpa-Veikot	
169	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
176	Mimmi Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
329	Sofia Moreno	Pylkönmäen Yrittävä	
296	Neela Ombati	Mikkelin Kilpa-Veikot	
390	Monamaria Pyhältö	Tampereen Pyrintö	
215	Emma Ratia	Kaipolan Vire	
270	Sofia Rinne	Lahden Ahkera	
166	Ella Saalasti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
413	Emmi Savenius	Vehmaisten Urheilijat	
172	Erika Spoof	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
271	Jade Toivola	Lahden Ahkera	
168	Melina Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
T11 Korkeus			
177	Pinja Heino	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
170	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
244	Minttu Järvinen	Keuruun Kisailijat	
175	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
169	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
338	Lotta Perkiö	Saarijärven Pullistus	
215	Emma Ratia	Kaipolan Vire	
166	Ella Saalasti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
413	Emmi Savenius	Vehmaisten Urheilijat	
331	Iida Sironen	Pylkönmäen Yrittävä	
167	Malva Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
173	Eevi Ylitalo	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
P11 60m			
158	Paavo Heinisuo	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
17	Eelis Hynninen	Hartolan Voima	
366	Aleksi Kinnunen	Suolahden Urho	
159	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
157	Lauri Lakanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
160	Olli Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
400	Samuli Saarinen	Uuraisten Urheilijat	
49	Benedict Seppälä	Joutsan Pommi	
161	Elias Tiihonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
269	Joel Toivola	Lahden Ahkera	
162	Konsta Vuorela	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
P11 1000m			
17	Eelis Hynninen	Hartolan Voima	
159	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
157	Lauri Lakanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
19	Jesse Tarkiainen	Heinolan Isku	
269	Joel Toivola	Lahden Ahkera
419     Mikko Turpeinen Jyväskylän Kenttäurheilijat	
214	Aapo Virkajärvi	Kaipolan Vire	
162	Konsta Vuorela	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
P11 Kuula			
17	Eelis Hynninen	Hartolan Voima	
163	Juho Hyppönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
366	Aleksi Kinnunen	Suolahden Urho	
157	Lauri Lakanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
165	Lenni Lindholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
160	Olli Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
164	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
400	Samuli Saarinen	Uuraisten Urheilijat	
49	Benedict Seppälä	Joutsan Pommi	
T13 60m			
363	Vilma Honkonen	Suolahden Urho	
152	Elli Huovinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
143	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
243	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat	
328	Netta Kallio	Pylkönmäen Yrittävä	
412	Sohvi Kenttälä	Vehmaisten Urheilijat	
327	Jenni Kiminkinen	Pylkönmäen Yrittävä	
142	Hilma Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
149	Tea Konttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
234	Wilma Korpela	Kaustisen Pohjan-Veikot	
364	Aure Kuosmanen	Suolahden Urho	
16	Viivi Kupiainen	Hartolan Voima	
337	Helmiina Kynnäs	Saarijärven Pullistus	
324	Nea Laine	Pylkönmäen Yrittävä	
151	Anni Lukkarinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
326	Emilia Malinen	Pylkönmäen Yrittävä	
283	Tiia Merivirta	Laukaan Urheilijat	
145	Aada Mäkelä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
144	Emmi Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
362	Inka Nahkala	Suolahden Urho	
294	Aada Ombati	Mikkelin Kilpa-Veikot	
146	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
148	Iida Pajunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
336	Peppi Perkiö	Saarijärven Pullistus	
150	Vilma Riutta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
411	Emilia Salonen	Vehmaisten Urheilijat	
153	Mimmi Sihvonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
325	Riikka Sorri	Pylkönmäen Yrittävä	
140	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
261	Riika Tirkkonen	Kuopion Reipas	
141	Minea Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
147	Enni Viljanmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
T13 1000m			
152	Elli Huovinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
156	Ellen Immonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
154	Eevi Kannelniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
327	Jenni Kiminkinen	Pylkönmäen Yrittävä	
364	Aure Kuosmanen	Suolahden Urho	
365	Vilja Liimatainen	Suolahden Urho	
326	Emilia Malinen	Pylkönmäen Yrittävä	
145	Aada Mäkelä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
362	Inka Nahkala	Suolahden Urho	
294	Aada Ombati	Mikkelin Kilpa-Veikot	
155	Kiia Paavola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
146	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
148	Iida Pajunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
411	Emilia Salonen	Vehmaisten Urheilijat	
140	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
261	Riika Tirkkonen	Kuopion Reipas	
141	Minea Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
T13 Korkeus			
363	Vilma Honkonen	Suolahden Urho	
143	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
243	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat	
328	Netta Kallio	Pylkönmäen Yrittävä	
142	Hilma Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
149	Tea Konttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
234	Wilma Korpela	Kaustisen Pohjan-Veikot	
16	Viivi Kupiainen	Hartolan Voima	
337	Helmiina Kynnäs	Saarijärven Pullistus	
324	Nea Laine	Pylkönmäen Yrittävä	
365	Vilja Liimatainen	Suolahden Urho	
151	Anni Lukkarinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
145	Aada Mäkelä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
144	Emmi Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
146	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
336	Peppi Perkiö	Saarijärven Pullistus	
411	Emilia Salonen	Vehmaisten Urheilijat	
325	Riikka Sorri	Pylkönmäen Yrittävä	
140	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
P13 60m			
323	Otto Hautanen	Pylkönmäen Yrittävä	
389	Patrik Järvinen	Tampereen Pyrintö	
293	Veikko Korpikallio	Mikkelin Kilpa-Veikot	
133	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
138	Pyry Lahtinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
136	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
134	Atte Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
15	Elias Lundberg	Hankasalmen Hanka	
137	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
322	Nanthiphat Piamphrom	Pylkönmäen Yrittävä	
135	Miska Saartoala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
132	Aapo Takkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
P13 1000m			
323	Otto Hautanen	Pylkönmäen Yrittävä	
389	Patrik Järvinen	Tampereen Pyrintö	
230	Eemeli Katajalaakso	Kannuksen Ura	
293	Veikko Korpikallio	Mikkelin Kilpa-Veikot	
133	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
138	Pyry Lahtinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
320	Martti Majuri	Puumalan Viri	
239	Konsta Manninen	Kestävyysjuoksunuoret Suomi	
135	Miska Saartoala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
132	Aapo Takkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
P13 Kuula			
323	Otto Hautanen	Pylkönmäen Yrittävä	
389	Patrik Järvinen	Tampereen Pyrintö	
133	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
136	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
134	Atte Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
137	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
322	Nanthiphat Piamphrom	Pylkönmäen Yrittävä	
361	Paavo Puro	Suolahden Urho	
135	Miska Saartoala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
139	Akseli Varsala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
P15 60m			
109	Arttu Ahola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
108	Vilho Happonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
110	Leevi-Kalle Heikkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
111	Juho Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
95	Dani Lirkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
94	Arttu Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
P15 1000m			
313	Ramses Backman	Porvoon Urheilijat	
108	Vilho Happonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
222	Aapo Harala	Kangasalan Urheilijat -68	
14	Onni Ikonen	Hankasalmen Hanka	
112	Tommi Ilomäki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
P15 Kuula			
310	Toni Haapapuro	Pihtiputaan Tuisku	
110	Leevi-Kalle Heikkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
40	Lauri Hirvelä	Jämsänkosken Ilves	
113	Miika Huikko	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
94	Arttu Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
311	Joona Turpeinen	Pihtiputaan Tuisku	
T15 60m			
123	Camilla Forsberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
232	Veera Jokinen	Karstulan Kiva	
350	Niina Karttunen	Savonlinnan Riento	
36	Kiia Koivistoinen	Iisalmen Visa	
233	Viivi Korpela	Kaustisen Pohjan-Veikot	
116	Petra Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
321	Johanna Kulmala	Pylkönmäen Yrittävä	
104	Lilli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
348	Neea Käyhkö	Savonlinnan Riento	
124	Vilma Lehtoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
117	Netta Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
102	Emmi Pennanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
121	Fiinu Puustinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
122	Vilma Räisänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
105	Beda Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
120	Siiri Salo	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
103	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
119	Vera Vertanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
118	Maria Yijälä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
114	Ada Zitting	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
115	Gea Zitting	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
T15 1000m			
286	Ella Ala-Lahti	Lempäälän Kisa Yleisurheilu	
223	Venla Harala	Kangasalan Urheilijat -68	
314	Jessica Hjort	Porvoon Urheilijat	
298	Emilia Kivinen	Multian Jyske	
359	Viivi Kortemäki	Suolahden Urho	
360	Milja Lahtinen	Suolahden Urho	
237	Krista Manninen	Kestävyysjuoksunuoret Suomi	
358	Jenna Maukonen	Suolahden Urho	
353	Inka Metsämäki	Seinäjoen Seudun Urheilijat	
126	Emma Rainio	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
125	Heidi Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
260	Lotta Tarvainen	Kuopion Reipas	
238	Birgit Tuomola	Kestävyysjuoksunuoret Suomi	
77	Alisa Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
T15 Korkeus			
129	Annika Ahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
123	Camilla Forsberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
127	Isa Kannisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
350	Niina Karttunen	Savonlinnan Riento	
233	Viivi Korpela	Kaustisen Pohjan-Veikot	
116	Petra Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
117	Netta Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
131	Johanna Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
130	Vilma Parviainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
128	Venla Saari	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
103	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
118	Maria Yijälä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
115	Gea Zitting	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
114	Ada Zitting	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
N17 60m			
211	Neea Flyktman	Kaipolan Vire	
88	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
85	Laura Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
212	Anna Koivisto	Kaipolan Vire	
86	Roosa Mähönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
100	Aada Mäkelä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
99	Oona Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
345	Milla Pirkkalainen	Savonlinnan Riento	
43	Jenna Pohjonen	Janakkalan Jana	
97	Siiri Rainio	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
346	Roosa Rissanen	Savonlinnan Riento	
87	Katariina Saarelainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
101	Oosa Siukonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
98	Aino Viljanmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
N17 800m			
279	Emma Hietaranta	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
347	Ella Kainulainen	Savonlinnan Riento	
319	Eerika Kasanen	Puumalan Viri	
229	Enni Katajalaakso	Kannuksen Ura	
386	Kiia Keinonen	Tampereen Pyrintö	
13	Sanna Kekki	Hankasalmen Hanka	
280	Emma Liikkanen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
102	Emmi Pennanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
259	Miia Ruhkanen	Kuopion Reipas	
387	Aino Sikkinen	Tampereen Pyrintö	
N17 Korkeus			
292	Jessica Kähärä	Mikkelin Kilpa-Veikot	
346	Roosa Rissanen	Savonlinnan Riento	
N17 Kolmiloikka			
213	Ella Kokkinen	Kaipolan Vire	
292	Jessica Kähärä	Mikkelin Kilpa-Veikot	
104	Lilli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
348	Neea Käyhkö	Savonlinnan Riento	
107	Anette Mehtälä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
100	Aada Mäkelä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
31	Ina Pajunen	IF Åsarna	
102	Emmi Pennanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
345	Milla Pirkkalainen	Savonlinnan Riento	
349	Riikka Pitkänen	Savonlinnan Riento	
105	Beda Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
103	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
106	Kerttu Tikkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
388	Inka Vanninen	Tampereen Pyrintö	
M17 60m			
46	Juuso Junnila	Janakkalan Jana	
209	Oskari Marjakoski	Kaipolan Vire	
341	Veikka Mikkonen	Savonlinnan Riento	
344	Niko Mutikainen	Savonlinnan Riento	
91	Juuso Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
62	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
90	Eero Viljanmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
M17 800m				
92	Tuomas Seppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
258	Roni Tirkkonen	Kuopion Reipas	
M17 Seiväs			
242	Tommi Järvenpää	Keuruun Kisailijat	
7	Iiro Suutarinen	Ähtärin Urheilijat	
8	Pyry Suutarinen	Ähtärin Urheilijat	
M17 Pituus			
46	Juuso Junnila	Janakkalan Jana	
210	Lauri Koivisto	Kaipolan Vire	
95	Dani Lirkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
209	Oskari Marjakoski	Kaipolan Vire	
96	Juho Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
91	Juuso Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
93	Kristian Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
94	Arttu Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
62	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
M17 Kuula			
96	Juho Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
91	Juuso Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
90	Eero Viljanmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
N19 60m			
83	Nora-Julia Isoluoma	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
81	Vilma Kivelä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
84	Ada Koistinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
82	Camilla Kyröläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
80	Emma Kääriäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
343	Petra-Sofia Laakso	Savonlinnan Riento	
385	Ilona Luoma	Tampereen Pyrintö	
291	Niina Piiroinen	Mikkelin Kilpa-Veikot	
290	Aliisa Rahikainen	Mikkelin Kilpa-Veikot	
334	Minttu Rinne	Saarijärven Pullistus	
384	Saga Vanninen	Tampereen Pyrintö	
257	Essi Väänänen	Kuopion Reipas	
N19 800m			
393	Maarit Kuhmonen	Tampereen Urheilijat -38	
288	Veera Mensonen	Maaningan Mahti	
357	Siiri Möller	Suolahden Urho	
394	Nea Nurmisto	Tampereen Urheilijat -38	
395	Jonna Tanskanen	Tampereen Urheilijat -38	
N19 Korkeus			
45	Ella Junnila	Janakkalan Jana	
241	Katri Katainen	Keuruun Kisailijat	
332	Katri Mikkonen	Raahen Vesa	
334	Minttu Rinne	Saarijärven Pullistus	
N19 Kolmiloikka			
89	Monika Ahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
88	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
84	Ada Koistinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
85	Laura Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
86	Roosa Mähönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
282	Jonna Peritalo	Lapuan Virkiä	
335	Laura Rautiainen	Saarijärven Pullistus	
87	Katariina Saarelainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
384	Saga Vanninen	Tampereen Pyrintö	
M19 60m			
4	Aleksi Heinänen	Äänekosken Urheilijat	
79	Viljami Hietaharju	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
60	Kaapo Kangas	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
78	Miska Sundberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
59	Iiro Surkka	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
44	Valtteri Välläri	Janakkalan Jana	
M19 Pituus			
78	Miska Sundberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
56	Julius Toivola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
44	Valtteri Välläri	Janakkalan Jana	
M30+ 60m			
281	Esko Huttunen (M65)	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
300	Pertti Härkönen (M70)	Muuramen Yritys	
188	Antero Jalkanen (M70)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
301	Teemu Kejonen (M40)	Muuramen Yritys	
54	Mikko Koli	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
186	Aki Kujanen (M45)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
191	Jussi Mäkitervo (M30)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
185	Tero Mäkäläinen (M35)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
192	Sami Mönkölä (M35)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
262	Mikko Perttinä (M35)	Kuopion Reipas	
189	Oskari Puhakka (M35)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
193	Mika Pylvänen (M40)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
187	Ari Ruuti (M45)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
190	Juha Saarisilta (M35)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
M30+ 400m			
251	Ahti Finning (M65)	Kunto-Pirkat	
281	Esko Huttunen (M65)	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
300	Pertti Härkönen (M70)	Muuramen Yritys	
194	Petri Lauronen (M35)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
263	Mauri Lyytikäinen (M65)	Kuopion Reipas	
190	Juha Saarisilta (M35)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
25	Petteri Sahakangas (M50)	Helsingin Kisa-Veikot	
302	Reijo Vauhkonen (M65)	Muuramen Yritys	
M30+ 3000m			
401	Jukka Eskelinen (M45)	Vaajakosken Kuohu	
369	Tarmo Kinnunen (M60)	Suolahden Urho	
403	Teuvo Kinnunen (M65)	Vaajakosken Kuohu	
402	Matti Lehtonen (M50)	Vaajakosken Kuohu	
195	Harri Metsäranta (M35)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
28	Tero Mähönen (M45)	Hippoksen Maratonkerho	
405	Mauno Vehviläinen (M60)	Vaajakosken Kuohu	
404	Seppo Veid (M55)	Vaajakosken Kuohu	
N30+ 60m			
199	Terhi Kokkonen (N70)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
196	Miia Konttinen (N30)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
201	Hanna-Mari Lahtinen (N45)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
107	Anette Mehtälä (N40)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
197	Jaana Saarisilta (N35)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
200	Annika Savolainen (N55)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
202	Leena Tenhu (N60)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
198	Anne Yli-Olli (N40)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
N30+ 400m			
252	Heidi Haapasalo (N45)	Kunto-Pirkat	
203	Laura Pietilä (N35)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
N30+ 3000m			
406	Niina Akgün (N35)	Vaajakosken Kuohu	
407	Tiina Alhonen (N35)	Vaajakosken Kuohu	
252	Heidi Haapasalo (N45)	Kunto-Pirkat	
204	Mari Hyyppä (N45)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
370	Hannele Kinnunen (N35)	Suolahden Urho	
397	Terttu Marttila (N70)	Toivakan Rivakka	
203	Laura Pietilä (N35)	Jyväskylän Kenttäurheilijat