Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
28.01. klo 12:00 Hipposhallit, osa 1 Ilmoittautuneet
UP = kilpailun ulkopuolella

N 200m			
48	Ida Aidanpää-Immonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
57	Valeria Ermakova	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
51	Pinja Hirvilahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
52	Nora-Julia Isoluoma	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
3	Elisa Juntunen	Äänekosken Urheilijat	
9	Saara Keskitalo	Espoon Tapiot	
7	Eucabeth Kivikangas	Alajärven Ankkurit	
54	Emma Koistinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
55	Ada Koistinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
168	Tanja Kokkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
209	Ella Kumpulainen	Savonlinnan Riento	
56	Emma Kääriäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
212	Petra-Sofia Laakso	Savonlinnan Riento	
47	Minna Laukka	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
256	Laura Lundberg	Varkauden Kenttä-Veikot	
210	Annika Luukkainen	Savonlinnan Riento	
53	Oona Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
223	Venla Oksanen	Someron Esa	
213	Milla Pirkkalainen	Savonlinnan Riento	
211	Janika Pulkkinen	Savonlinnan Riento	
4	Aino Pulkkinen	Äänekosken Urheilijat	
221	Pinja Purola	Someron Esa	
50	Siiri Rainio	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
49	Katariina Saarelainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
222	Saara Suonpää	Someron Esa	
N 800m			
58	Heini Ikonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
59	Janina Jahkola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
224	Siiri Möller	Suolahden Urho	
225	Saija Seppä	Suolahden Urho	
N 60m aidat		
60	Monika Ahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
48	Ida Aidanpää-Immonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
235	Julia Enarvi	Tampereen Pyrintö		
214	Ellinoora Karvinen	Savonlinnan Riento	
10	Noora Kauranen	Hämeenlinnan Tarmo	
54	Emma Koistinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
234	Sanna Pihkala	Tampereen Pyrintö	
18	Janette Rinne	Helsingin Kisa-Veikot	
N Seiväs			
62	Anni Halko	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
257	Jatta Salmela	Vasa IS	
61	Susanna Seppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
N Pituus			
153	Riina Jormakka	Kaipolan Vire	
55	Ada Koistinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
237	Gabriela Kosonen	Tampereen Pyrintö	
63	Emmi Mäkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
152	Sini Sanaslahti	Kaipolan Vire	
N Kuula			
60	Monika Ahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
192	Kaisa Kymäläinen	Oriveden Ponnistus	
210	Annika Luukkainen	Savonlinnan Riento	
232	Miia Makkonen	Sysmän Sisu	
64	Inka Sinivuori	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
M 200m			
190	Lauri Hassi	Oriveden Ponnistus	
37	Juho Kaihlajärvi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
175	Valtteri Kalliokulju	Liedon Parma	
31	Kaapo Kangas	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
220	Eetu Kangas	Seinäjoen Seudun Urheilijat	
167	Oskari Lakka	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
30	Elmo Lakka	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
32	Ilari Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
208	Erno Mehtonen	Savonlinnan Riento	
38	Petteri Monni	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
233	Eerikki Pekkola	Tampereen Kisatoverit	
39	Juuso Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
202	Joonas Rinne	Saarijärven Pullistus	
254	Tatu Rundelin	Varkauden Kenttä-Veikot	
29	Daniel Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
35	Miska Sundberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
33	Iiro Surkka	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
207	Antti Tanhuamäki	Savonlinnan Riento	
34	Eero Viljanmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
36	Jesse Väyrynen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
M 800m			
23	Simon Haglund	IK Falken	
41	Jussi Huuskonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
31	Kaapo Kangas	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
172	Aleksi Kivelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu	
42	Petri Lauronen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
40	Miika Lehtinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
20	Lasse Minkkinen	IF Raseborg	
196	Alexi Ruokamo	Posion Pyrintö	
16	Petteri Sahakangas	Helsingin Kisa-Veikot	
43	Tuomas Seppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
M 3000m			
244	Antti Hyttinen	Vaajakosken Kuohu	
46	Matti Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
21	Otto Loukkalahti	IF Raseborg	
17	Jari Marjomaa	Helsingin Kisa-Veikot	
44	Lassi Vaismaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
45	Konsta Vilkman	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
M 60m aidat			
191	Juuso Hassi	Oriveden Ponnistus	
171	Juha-Matti Iso-Jaakkola	Lauttakylän Luja	
231	Jesse Jokinen	Sysmän Sisu	
175	Valtteri Kalliokulju	Liedon Parma	
220	Eetu Kangas	Seinäjoen Seudun Urheilijat	
8	Joli Koivu	Esbo IF	
30	Elmo Lakka	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
32	Ilari Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
178	Perttu Noponen	Mikkelin Kilpa-Veikot	
255	Riku Rundelin	Varkauden Kenttä-Veikot	
166	Elmo Savola	Lappajärven Veikot	
35	Miska Sundberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
207	Antti Tanhuamäki	Savonlinnan Riento	
M Korkeus			
191	Juuso Hassi	Oriveden Ponnistus	
206	Jesse Huttunen	Savitaipaleen Urheilijat	
240	Aleksi Klemola	Ullavan Kilpa	
8	Joli Koivu	Esbo IF	
1	Arttu Mattila	Äänekosken Urheilijat	
2	Valtteri Mattila	Äänekosken Urheilijat	
166	Elmo Savola	Lappajärven Veikot	
28	Otto Takala	Joutsan Pommi	
243	Valtteri Välimäki	Uudenkaupungin Kenttäkarhut	
M Kolmiloikka			
259	Tomi Litendahl	Viitasaaren Viesti	
22	Joona Luotonen	IF Sibbo-Vargarna	
195	Matti Mäkitalo	Paimion Urheilijat	
151	Kristian Pulli	Kaipolan Vire	
201	Mikko Rummukainen	Ristiinan Urheilijat	
252	Niko Simola	Vammalan seudun Voima	
T11 Kolmiloikka			
125	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
122	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
157	Iida Koljonen	Kaipolan Vire	
264	Saana Koskimäki	Kaustisen Pohjan-Veikot	
127	Heta Kuntsi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
258	Emmi Mäkinen	Vehmaisten Urheilijat	
228	Selma Möller	Suolahden Urho	
123	Ella Saalasti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
124	Malva Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
T11 Kuula			
230	Venla Honkonen	Suolahden Urho	
125	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
162	Minttu Järvinen	Keuruun Kisailijat	
122	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
157	Iida Koljonen	Kaipolan Vire	
264	Saana Koskimäki	Kaustisen Pohjan-Veikot	
127	Heta Kuntsi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
258	Emmi Mäkinen	Vehmaisten Urheilijat	
229	Senja Norontaus	Suolahden Urho	
123	Ella Saalasti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
129	Erika Spoof	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
124	Malva Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
128	Melina Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
P11 Korkeus			
189	Valentino Bertucci	Nivalan Urheilijat	
19	Felix Kallio	Helsingin Kisa-Veikot	
118	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
119	Olli Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
120	Eemil Saari	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
121	Tuomas Sell	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
P11 Kolmiloikka			
189	Valentino Bertucci	Nivalan Urheilijat	
19	Felix Kallio	Helsingin Kisa-Veikot	
204	Patrik Kinnunen	Saarijärven Pullistus	
118	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
119	Olli Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
P13 60m aidat			
101	Miska Kaistinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
103	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
102	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
104	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
100	Aapo Takkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
P13 Korkeus			
101	Miska Kaistinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
103	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
102	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
104	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
226	Aleks Norontaus	Suolahden Urho	
105	Asriel Puolimatka	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
100	Aapo Takkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
P13 Kolmiloikka			
103	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
102	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
104	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
226	Aleks Norontaus	Suolahden Urho	
106	Akusti Rinne	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
T13 60m aidat			
112	Elli Huovinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
161	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat	
111	Hilma Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
263	Salla Koskimäki	Kaustisen Pohjan-Veikot	
15	Viivi Kupiainen	Hartolan Voima	
98	Emmi Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
110	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
114	Vilma Riutta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
109	Alisa Seilonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
115	Mimmi Sihvonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
107	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
108	Minea Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
113	Enni Viljanmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
251	Tytti Vilpakka	Vähänkyrön Viesti	
T13 Kolmiloikka			
227	Vilma Honkonen	Suolahden Urho	
112	Elli Huovinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
161	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat	
199	Jenni Kiminkinen	Pylkönmäen Yrittävä	
111	Hilma Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
116	Tea Konttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
15	Viivi Kupiainen	Hartolan Voima	
197	Nea Laine	Pylkönmäen Yrittävä	
117	Aada Helmi Mäkelä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
98	Emmi Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
110	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
261	Riina Palonen	Viitasaaren Viesti	
114	Vilma Riutta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
109	Alisa Seilonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
115	Mimmi Sihvonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
198	Riikka Sorri	Pylkönmäen Yrittävä	
107	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
108	Minea Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
T13 Kuula			
200	Jenni Honkonen	Pylkönmäen Yrittävä	
161	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat	
116	Tea Konttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
263	Salla Koskimäki	Kaustisen Pohjan-Veikot	
15	Viivi Kupiainen	Hartolan Voima	
197	Nea Laine	Pylkönmäen Yrittävä	
98	Emmi Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
110	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
261	Riina Palonen	Viitasaaren Viesti	
109	Alisa Seilonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
107	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
P15 60m aidat			
84	Arttu Ahola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
86	Arttu Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
85	Luukas Saari	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
83	Elmeri Valkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
P15 Korkeus			
27	Eetu Ahonen	Jämsänkosken Ilves	
P15 Kolmiloikka			
86	Arttu Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
T15 60m aidat			
183	Heljä Halonen	Mikkelin Kilpa-Veikot	
81	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
7	Eucabeth Kivikangas	Alajärven Ankkurit	
91	Petra Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
92	Vilma Lehtoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
88	Netta Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
73	Emmi Pennanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
89	Heidi Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
82	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
87	Vera Vertanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
90	Ada Zitting	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
T15 Kolmiloikka			
183	Heljä Halonen	Mikkelin Kilpa-Veikot	
11	Maryana Ishanova	Hämeenlinnan Tarmo	
213	Milla Pirkkalainen	Savonlinnan Riento	
95	Fiinu Puustinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
49	Katariina Saarelainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
96	Beda Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
242	Laura Sanden	Urjalan Urheilijat	
82	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
97	Aada Sievänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
94	Maria Yijälä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
93	Gea Zitting	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
T15 Kuula			
76	Annika Ahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
81	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
7	Eucabeth Kivikangas	Alajärven Ankkurit	
91	Petra Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
88	Netta Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
99	Olivia Lähdesmäki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
98	Emmi Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
95	Fiinu Puustinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
96	Beda Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
82	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
97	Aada Sievänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
87	Vera Vertanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
94	Maria Yijälä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
93	Gea Zitting	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
N17 300m			
180	Helmi Halonen	Mikkelin Kilpa-Veikot	
170	Riina Heikkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
51	Pinja Hirvilahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
12	Sanna Kekki	Hankasalmen Hanka	
179	Jessica Kähärä	Mikkelin Kilpa-Veikot	
218	Aliisa Luukkainen	Savonlinnan Riento	
73	Emmi Pennanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
72	Aino Viljanmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
N17 1500m			
165	Salla Laukkanen	Lahden Ahkera	
160	Minna Läspä	Kaustisen Pohjan-Veikot	
181	Aada Miskala	Mikkelin Kilpa-Veikot	
74	Alisa Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
N17 60m aidat			
174	Jasmin Juujärvi	Lempäälän Kisa Yleisurheilu	
9	Saara Keskitalo	Espoon Tapiot	
75	Laura Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
154	Anna Koivisto	Kaipolan Vire	
168	Tanja Kokkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
179	Jessica Kähärä	Mikkelin Kilpa-Veikot	
218	Aliisa Luukkainen	Savonlinnan Riento	
211	Janika Pulkkinen	Savonlinnan Riento	
50	Siiri Rainio	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
241	Vera Töppärä	Urjalan Urheilijat	
N17 Seiväs			
76	Annika Ahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
194	Aino Suorsa	Oriveden Ponnistus	
N17 Pituus			
80	Anni Gustafsson	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
180	Helmi Halonen	Mikkelin Kilpa-Veikot	
81	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
170	Riina Heikkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
155	Aino Hovinen	Kaipolan Vire	
75	Laura Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
154	Anna Koivisto	Kaipolan Vire	
182	Henni-Riikka Korpijärvi	Mikkelin Kilpa-Veikot	
179	Jessica Kähärä	Mikkelin Kilpa-Veikot	
156	Tessa Moisio	Kaipolan Vire	
79	Roosa Mähönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
77	Aada Mäkelä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
73	Emmi Pennanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
219	Riikka Pitkänen	Savonlinnan Riento	
78	Siiri Salo	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
82	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
N17 Kuula			
14	Olkkonen Maria	Hartolan Voima	
77	Aada Mäkelä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
13	Pinja Piipari	Hartolan Voima	
241	Vera Töppärä	Urjalan Urheilijat	
M17 300m			
70	Vilho Happonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
177	Markus Hurri	Liedon Parma	
217	Niko Mutikainen	Savonlinnan Riento	
176	Kalle Stylman	Liedon Parma	
69	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
M17 60m aidat			
39	Juuso Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
69	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
36	Jesse Väyrynen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
M17 Korkeus			
159	Saku Kolehmainen	Kaustisen Pohjan-Veikot	
M17 Kolmiloikka			
253	Aapo Karvinen	Vammalan seudun Voima	
203	Jonatan Kinnunen	Saarijärven Pullistus	
159	Saku Kolehmainen	Kaustisen Pohjan-Veikot	
71	Kristian Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
25	Otto Pulkkinen	Imatran Urheilijat	
69	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
26	Vili Valtonen	Imatran Urheilijat	
N19 1500m			
265	Maarit Kuhmonen	Tampereen Urheilijat -38	
238	Nea Nurmisto	Tampereen Urheilijat -38	
266	Jonna Tanskanen	Tampereen Urheilijat -38	
N19 60m aidat			
239	Katriina Aalto	Toijalan Vauhti	
52	Nora-Julia Isoluoma	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
N19 Seiväs			
267	Mari Joronen	Simpeleen Urheilijat	
184	Riikka Konttinen	Multian Jyske	
185	Emma Mäkelä	Multian Jyske	
186	Milla Pohjola	Multian Jyske	
N19 Pituus			
239	Katriina Aalto	Toijalan Vauhti	
67	Vilma Kivelä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
66	Camilla Kyröläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
150	Noora Lehtonen	Kaarinan Ura	
215	Iida Mäkelä	Savonlinnan Riento	
53	Oona Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
260	Miina Palonen	Viitasaaren Viesti	
4	Aino Pulkkinen	Äänekosken Urheilijat	
24	Sari Virtanen	Imatran Urheilijat	
N19 Kuula			
68	Hilla Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
216	Henna Sallinen	Savonlinnan Riento	
M19 300m			
5	Aleksi Heinänen	Äänekosken Urheilijat	
193	Joni Ruokaismäki	Oriveden Ponnistus	
33	Iiro Surkka	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
M19 3000m			
169	Samu Heikkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
173	Leevi Keronen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu	
M19 60m aidat			
31	Kaapo Kangas	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
29	Daniel Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
M19 Kolmiloikka			
65	Julius Toivola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
164	Joska Tommola	Lahden Ahkera	
M30+ 200m			
187	Pertti Härkönen (M70)	Muuramen Yritys	
262	Jarmo Iivonen (M60)	Vihdin Urheiluveteraanit	
139	Antero Jalkanen (M70)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
131	Jussi Joukainen (M35)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
137	Aki Kujanen (M45)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
42	Petri Lauronen (M35)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
205	Eino Manninen (M80)	Saarijärven Pullistus	
130	Jussi Mäkitervo (M30)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
134	Sami Mönkölä (M35)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
132	Oskari Puhakka (M35)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
136	Ari Ruuti (M45)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
133	Juha Saarisilta (M35)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
138	Tapio Savolainen (M60)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
188	Reijo Vauhkonen (M65)	Muuramen Yritys	
M30+ 800m			
245	Jukka Eskelinen (M45)	Vaajakosken Kuohu	
163	Ahti Finning (M65)	Kunto-Pirkat	
187	Pertti Härkönen (M70)	Muuramen Yritys	
247	Teuvo Kinnunen (M65)	Vaajakosken Kuohu	
246	Matti Lehtonen (M50)	Vaajakosken Kuohu	
205	Eino Manninen (M80)	Saarijärven Pullistus	
140	Antti Mero (M65)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
248	Mauno Vehviläinen (M60)	Vaajakosken Kuohu	
M30+ 60m aidat			
137	Aki Kujanen (M45)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
141	Tero Mäkäläinen (M35)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
136	Ari Ruuti (M45)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
133	Juha Saarisilta (M35)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
N30+ 200m			
149	Pirjo Karetie (N75)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
147	Terhi Kokkonen (N70)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
142	Miia Konttinen (N30)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
148	Laura Pietilä (N35)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
143	Jaana Saarisilta (N35)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
145	Annika Savolainen (N55)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
146	Leena Tenhu (N60)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
144	Kirsi Yijälä (N45)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
N30+ 800m			
249	Niina Akgün (N35)	Vaajakosken Kuohu	
250	Tiina Alhonen (N35)	Vaajakosken Kuohu	
6	Marja Kankainen (N35)	Äänekosken Urheilijat	
148	Laura Pietilä (N35)	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
144	Kirsi Yijälä (N45)	Jyväskylän Kenttäurheilijat