Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
30.06. klo 18:00 Seuraottelu KarkPo - NumTarmo - NuKi Ilmoittautuneet
Seuraottelu Nummen Kipinä - Nummelan Tarmo - Karkkilan Pojat 30.6.2016 Nummen Urheilukentällä.

Ilmoittautuneet: (myös s-postilla)

P5 40 m

   0 Santtu Salminen                     Karkkilan Pojat                                               
   0 Eemil Siivonen                      Vihdin Viesti                                                 

P5 Pallonheitto

   0 Santtu Salminen                     Karkkilan Pojat                                               
   0 Eemil Siivonen                      Vihdin Viesti                                                 

P7 40 m

   0 Aaron Keränen                       Karkkilan Pojat                                               
   0 Nuutti Koivu                        Karkkilan Pojat                                               
   0 Vihtori Saukkola                    Nummen Kipinä                                                 
   0 Joel Suominen                       Vihdin Viesti                                                 
   0 Ville Tanskanen                     Vihdin Viesti                                                 

P7 Pallonheitto

   0 Aaron Keränen                       Karkkilan Pojat                                               
   0 Nuutti Koivu                        Karkkilan Pojat                                               
   0 Vihtori Saukkola                    Nummen Kipinä                                                 
   0 Joel Suominen                       Vihdin Viesti                                                 
   0 Ville Tanskanen                     Vihdin Viesti                                                 

P9 60 m

   0 Aleksi Einesalo                     Vihdin Viesti                                                 
   0 Ismo Koski                          Nummen Kipinä                                                 
   0 Nooa Kuivalainen                    Nummen Kipinä                                                 
   0 Amos Mela                           Vihdin Viesti                                                 
   0 Teemu Tanskanen                     Vihdin Viesti                                                 

P9 Pituus

   0 Aleksi Einesalo                     Vihdin Viesti                                                 
   0 Ismo Koski                          Nummen Kipinä                                                 
   0 Nooa Kuivalainen                    Nummen Kipinä                                                 
   0 Amos Mela                           Vihdin Viesti                                                 
   0 Jouni Suikki                        Vihdin Viesti                                                 
   0 Teemu Tanskanen                     Vihdin Viesti       

P11 60 m

   0 Onni Anttila                        Karkkilan Pojat                                               
   0 Mikke Majasalmi                     Karkkilan Pojat                                               
   0 Sisu Malvela                        Vihdin Viesti                                                 
   0 Jesse Suihkonen                     Vihdin Viesti                                                 
   0 Verneri Viljanen                    Nummen Kipinä                                                 

P11 Pituus

   0 Onni Anttila                        Karkkilan Pojat                                               
   0 Mikke Majasalmi                     Karkkilan Pojat                                               
   0 Sisu Malvela                        Vihdin Viesti                                                 
   0 Jesse Suihkonen                     Vihdin Viesti                                                 
   0 Verneri Viljanen                    Nummen Kipinä                                                 

P13 60 m

   0 Tomi Heiskanen                      Karkkilan Pojat                                               
   0 Aatu Hellgren                       Karkkilan Pojat                                               
   0 Joel-Oscar Kammarmäki               Nummen Kipinä                                                 
   0 Jaakko Mustonen                     Vihdin Viesti                                                 

P13 Kuula

   0 Tomi Heiskanen                      Karkkilan Pojat                                               
   0 Aatu Hellgren                       Karkkilan Pojat                                               
   0 Joel-Oscar Kammarmäki               Nummen Kipinä                                                 
   0 Jaakko Mustonen                     Vihdin Viesti                                                 

P15 100 m

   0 Mauno Havukorpi                     Vihdin Viesti                                                 
   0 Jan Koivukumpu                      Karkkilan Pojat                                               
   0 Joona Koski                         Nummen Kipinä                                                 
   0 Patrick Lindberg                    Karkkilan Pojat                                               
   0 Jaakko Matilainen                   Vihdin Viesti                                                 
   0 Pyry Mäenpää                        Karkkilan Pojat                                               
   0 Tomi Salmela                        Vihdin Viesti                                                 
   0 Aaron Utulahti                      Vihdin Viesti                                                 

P15 Korkeus

   0 Mauno Havukorpi                     Vihdin Viesti                                                 
   0 Joona Koski                         Nummen Kipinä                                                 
   0 Patrick Lindberg                    Karkkilan Pojat                                               
   0 Jaakko Matilainen                   Vihdin Viesti                                                 
   0 Pyry Mäenpää                        Karkkilan Pojat                                               
   0 Tomi Salmela                        Vihdin Viesti                                                 
   0 Aaron Utulahti                      Vihdin Viesti                                                 

T5 40 m

   0 Sade Malvela                        Vihdin Viesti                                                 

T5 Pallonheitto

   0 Sade Malvela                        Vihdin Viesti                                                 

T7 40 m

   0 Oivi Heikinaho                      Vihdin Viesti                                                 
   0 Elli Lahti                          Karkkilan Pojat                                               
   0 Siiri Lehtovaara                    Nummen Kipinä                                                 
   0 Fanni Långström                     Nummen Kipinä                                                 
   0 Sara Salminen                       Karkkilan Pojat                                               

T7 Pallonheitto

   0 Oivi Heikinaho                      Vihdin Viesti                                                 
   0 Elli Lahti                          Karkkilan Pojat                                               
   0 Siiri Lehtovaara                    Nummen Kipinä                                                 
   0 Fanni Långström                     Nummen Kipinä                                                 
   0 Sara Salminen                       Karkkilan Pojat                                               

T9 60 m

   0 Kiia Hyrsylä                        Vihdin Viesti                                                 
   0 Nea Hyrsylä                         Vihdin Viesti                                                 
   0 Pihla Koivu                         Karkkilan Pojat                                               
   0 Tilma Kojola                        Nummen Kipinä                                                 
   0 Merihelmi Kuivalainen               Nummen Kipinä                                                 
   0 Liia Liski                          Nummen Kipinä                                                 
   0 Viiu Liski                          Nummen Kipinä                                                 
   0 Sara Manninen                       Nummen Kipinä                                                 
   0 Sara Markkula                       Nummen Kipinä                                                 
   0 Wiona Nokio                         Karkkilan Pojat                                               
   0 Maiju Salmela                       Vihdin Viesti                                                 
   0 Ronja Sundström                     Karkkilan Pojat                                               

T9 Pituus

   0 Kiia Hyrsylä                        Vihdin Viesti                                                 
   0 Nea Hyrsylä                         Vihdin Viesti                                                 
   0 Pihla Koivu                         Karkkilan Pojat                                               
   0 Tilma Kojola                        Nummen Kipinä                                                 
   0 Merihelmi Kuivalainen               Nummen Kipinä                                                 
   0 Liia Liski                          Nummen Kipinä                                                 
   0 Viiu Liski                          Nummen Kipinä                                                 
   0 Sara Manninen                       Nummen Kipinä                                                 
   0 Sara Markkula                       Nummen Kipinä                                                 
   0 Wiona Nokio                         Karkkilan Pojat                                               
   0 Maiju Salmela                       Vihdin Viesti                                                 
   0 Ronja Sundström                     Karkkilan Pojat                                                                                         

T11 60 m

   0 Magdaleena Havukorpi                Vihdin Viesti                                                 
   0 Selma Kojola                        Nummen Kipinä                                                 
   0 Aino Lahti                          Karkkilan Pojat                                               
   0 Meea Merinen                        Karkkilan Pojat                                               
   0 Anni Napari                         Vihdin Viesti                                                 
   0 Wilma Nokio                         Karkkilan Pojat                                               
   0 Henniina Närhi                      Karkkilan Pojat                                               
   0 Oona Saarelainen                    Karkkilan Pojat                                               
   0 Vilhelmiina Saukkola                Nummen Kipinä                                                 
   0 Vilma Sorola                        Nummen Kipinä                                                 
   0 Julia Suihkonen                     Vihdin Viesti                                                 
   0 Pinja Sundström                     Karkkilan Pojat                                               
   0 Kaisa Viljanen                      Nummen Kipinä                                                 

T11 Korkeus

   0 Magdaleena Havukorpi                Vihdin Viesti                                                 
   0 Selma Kojola                        Nummen Kipinä                                                 
   0 Aino Lahti                          Karkkilan Pojat                                               
   0 Anni Napari                         Vihdin Viesti                                                 
   0 Wilma Nokio                         Karkkilan Pojat                                               
   0 Henniina Närhi                      Karkkilan Pojat                                               
   0 Vilhelmiina Saukkola                Nummen Kipinä                                                 
   0 Vilma Sorola                        Nummen Kipinä                                                 
   0 Julia Suihkonen                     Vihdin Viesti                                                 
   0 Pinja Sundström                     Karkkilan Pojat                                               
   0 Marianna Utulahti                   Vihdin Viesti                                                 

T13 1000 m

   0 Matilda Havukorpi                   Vihdin Viesti                                                 
   0 Aini Heikinaho                      Vihdin Viesti                                                 
   0 Jutta Heino                         Karkkilan Pojat                                               
   0 Ruusa Keränen                       Karkkilan Pojat                                               
   0 Viivi Nokio                         Karkkilan Pojat                                               
   0 Henriikka Närhi                     Karkkilan Pojat                                               

T13 Keihäs

   0 Matilda Havukorpi                   Vihdin Viesti                                                 
   0 Jutta Heino                         Karkkilan Pojat                                               
   0 Ruusa Keränen                       Karkkilan Pojat                                               
   0 Ronja Koski                         Nummen Kipinä                                                 
   0 Viivi Nokio                         Karkkilan Pojat                                               
   0 Henriikka Närhi                     Karkkilan Pojat                                               
   0 Siiri Viljanen                      Nummen Kipinä                                                 

T15 300 m

   0 Jenni Heino                         Karkkilan Pojat                                               
   0 Ida Kurikka                         Vihdin Viesti                                                 
   0 Donna Laukka                        Vihdin Viesti                                                 
   0 Vilma Leivo                         Vihdin Viesti                                                 
   0 Malla Majasalmi                     Karkkilan Pojat                                               
   0 Emmi Uusitalo                       Karkkilan Pojat                                               
   0 Siiri Viljanen                      Nummen Kipinä                                                 
   0 Varpu Virmavirta                    Vihdin Viesti                                                 

T15 Keihäs

   0 Jenni Heino                         Karkkilan Pojat                                               
   0 Ida Kurikka                         Vihdin Viesti                                                 
   0 Vilma Leivo                         Vihdin Viesti                                                 
   0 Malla Majasalmi                     Karkkilan Pojat                                               
   0 Emmi Uusitalo                       Karkkilan Pojat                                               
   0 Varpu Virmavirta                    Vihdin Viesti