Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
21.05. klo 11:00 Pm- ja sisulisä -maastot Ilmoittautuneet
21.05. klo 11:00 Pm- ja sisulisä -maastot 

M maastojuoksu 5km (6)
	
Jarmo Dahlgren		Kiuruveden Urheilijat	
Jussi Miettinen		Riistaveden Urheilijat	
Pasi Oravainen		Kiuruveden Urheilijat	
Juho Rönkkö		Vieremän Koitto	
Harri-Pekka Tikkanen	Kiuruveden Urheilijat	
Joona Rissanen 		Siilinjärven Hiihtoseura
 
N maastojuoksu 3,5km (5)
Mari Heiskanen		Sonkajärven Pahka	
Marja Kemiläinen	Kiuruveden Urheilijat	
Heidi Pennanen		Kiuruveden Urheilijat	
Anne Väisänen		Kiuruveden Urheilijat	
Tarja Viertorinne	Kiuruveden Urheilijat	
 
M19 maastojuoksu 3,5km (1)
Juuso Kolari		Varkauden Kenttä-Veikot	
 
M17 maastojuoksu 3,5km (2)
Anssi Kuittinen		Leppävirran Viri
Elmeri Voutilainen	Siilinjärven Ponnistus	
 
N17 maastojuoksu 3,5km (5)
Kaisu Eskelinen		Maaningan Mahti	
Maarit Heiskanen	Sonkajärven Pahka	
Elli Hiltunen		Varkauden Kenttä-Veikot	
Veera Mensonen		Maaningan Mahti	
Johanna Laakkonen	Puijon Hiihtoseura
 
P15 maastojuoksu 3,5km (5)
Ville Korhonen		Siilinjärven Ponnistus	
Juuso Kuosma		Maaningan Mahti	
Viljami Miettinen	Siilinjärven Hiihtoseura	
Tatu Heiskanen 		Sonkajärven Pahka
Valtteri Pennanen       Leppävirran Viri
 
T15 maastojuoksu 3,5km (4)
Meiju Eskelinen		Maaningan Mahti	
Aada Föhr		Nilsiän Nujakka	
Miia Ruhkanen		Rauhalahti Road Runners	
Irja Valta		Maaningan Mahti	
 
P14 maastojuoksu 3,5km (3)
Henri Heikkinen		Puijon Hiihtoseura	
Tomi Lyytikäinen	Siilinjärven Hiihtoseura	
Karel Sylla		Juankosken Kuohu	
 
T14 maastojuoksu 3,5km (11)
Veera Holopainen	Kaavin Kaiku	
Nina Kärnä		Sonkajärven Pahka	
Essi Kuittinen		Leppävirran Viri	
Reeta Kuosmanen		Iisalmen Visa	
Aliina Mäkinen		Siilinjärven Ponnistus	
Annastiina Niemi	Nilsiän Nujakka	
Vera Nylander		Siilinjärven Ponnistus	
Jenni Takkunen		Siilinjärven Ponnistus	
Ellinoora Tolvanen	Siilinjärven Ponnistus	
Anni Vartiainen		Maaningan Mahti
Silja Väistö 		Leppävirran Viri	
 
P13 maastojuoksu 1,7km (4)
Niklas Ahonen		Iisalmen Visa	
Eemil Juntunen		Iisalmen Visa	
Hugo Koponen		Leppävirran Viri	
Tomi Kumpulainen	Kiuruveden Urheilijat	
 
T13 maastojuoksu 1,7km (3)
Iina Happonen		Kiuruveden Urheilijat	
Inga Holappa		Siilinjärven Ponnistus	
Essi Koistinen		Juankosken Kuohu	
 
P12 maastojuoksu 1,7km (7)
Jalmari Bergqvist	Maaningan Mahti	
Arttu Heikkinen		Puijon Hiihtoseura	
Topi Huttunen		Vieremän Koitto	
Aki Pennanen		Kiuruveden Urheilijat	
Riku Tenhunen		Siilinjärven Ponnistus	
Anton Vainikainen	Siilinjärven Ponnistus	
Eemi Naumanen		Siilinjärven Ponnistus
 
T12 maastojuoksu 1,7km (4)
Iina Holopainen		Juankosken Kuohu	
Sini Karjalainen	Iisalmen Visa	
Emmi Kärnä		Sonkajärven Pahka	
Tilda Korhonen		Siilinjärven Ponnistus	
 
P11 maastojuoksu 1,7km (4)
Olli Kouvalainen	Kiuruveden Urheilijat	
Eemil Martikainen	Vieremän Koitto	
Veeti Paavola		Siilinjärven Ponnistus	
Teemu Ovaskainen 	Sonkajärven Pahka
 
T11 maastojuoksu 1,7km (8)
Iida Björnholm		Nilsiän Nujakka	
Liinu Heiskanen		Vieremän Koitto	
Iina Holopainen		Nilsiän Nujakka	
Netta Korhonen		Siilinjärven Ponnistus	
Pinja Laasanen		Siilinjärven Ponnistus	
Aada Martikainen	Vieremän Koitto	
Eveliina Sairanen	Siilinjärven Ponnistus	
Piitu Soininen		Siilinjärven Ponnistus	
 
P10 maastojuoksu 1,7km (10)
Akseli Kirjavainen	Kuopion Reipas	
Kaapo Korhonen		Siilinjärven Ponnistus	
Alex Kraft		Siilinjärven Ponnistus	
Aapeli Lastikka		Siilinjärven Ponnistus	
Samu Miettinen		Siilinjärven Ponnistus	
Artturi Rautio		Siilinjärven Ponnistus	
Elmer Vauhkonen		Lapinlahden Veto	
Joona Ylä-Kauttu	Siilinjärven Ponnistus	
Trevor Oyolo		Maaningan Mahti
Jussi Rossi		Siilinjärven Ponnistus
 
T10 maastojuoksu 1,7km (4)
Alisa Kärnä		Sonkajärven Pahka	
Riia Kumpulainen	Sonkajärven Pahka	
Minttu Lehtonen		Siilinjärven Ponnistus	
Nea Savolainen		Maaningan Mahti	
 
P9 maastojuoksu 1,2km (20)
Eeli Häikiö		Siilinjärven Ponnistus	
Pekka Hukkanen		Vieremän Koitto	
Aatu Juntunen		Vieremän Koitto	
Lauri Juvonen		Siilinjärven Ponnistus	
Olavi Juvonen		Siilinjärven Ponnistus	
Aaro Kirjavainen	Kuopion Reipas	
Niilo Kouvalainen	Kiuruveden Urheilijat	
Henry Kraft		Siilinjärven Ponnistus	
Lucas Kraft		Siilinjärven Ponnistus	
Paavo Laasanen		Siilinjärven Ponnistus	
Rasmus Pasanen		Varpaisjärven Vire	
Aarni Saarelainen	Varpaisjärven Vire	
Eeti Soininen		Siilinjärven Ponnistus	
Marius Tallgren		Kiuruveden Urheilijat	
Ilmari Utriainen	Kiuruveden Urheilijat	
Elias Vanhanen		Kuopion Reipas	
Joel Mäki 		Varpaisjärven Vire
Tuukka Ovaskainen 	Sonkajärven Pahka
Wellington Oyolo	Maaningan Mahti
Iiro Säisä 		Vieremän Koitto
 
T9 maastojuoksu 1,2km (16)
Iiris Airaksinen	Siilinjärven Ponnistus	
Menni Karjalainen	Iisalmen Visa	
Jonna Kärnä		Sonkajärven Pahka	
Tuija Koponen		Siilinjärven Ponnistus	
Minja Korhonen		Siilinjärven Ponnistus	
Bertta Krogerus		Leppävirran Viri	
Laura Rönkä		Kiuruveden Urheilijat	
Anna Rönkkö		Sonkajärven Pahka	
Emma Rytkönen		Maaningan Mahti	
Noora Savolainen	Maaningan Mahti	
Anni Törrönen		Siilinjärven Ponnistus	
Anni Honkajärvi 	Vieremän Koitto
Ada Kajander 		Kuopion Reipas
Nea Puumalainen		Siilinjärven Ponnistus
Kiia Kiiskinen		Siilinjärven Ponnistus	
Leena Parviainen	Siilinjärven Ponnistus