Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
17.09. klo 10:00 Hämsy pm sisulisähuipentuma Ilmoittautuneet
P10 60 m

   0 Erno Antila                         Virtain Urheilijat                                            
   0 Vikke-Valtteri Anttila              Teiskon Urheilijat                                            
   0 Arttu Haimi                         Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Juuso Harju                         Urjalan Urheilijat                                            
   0 Eeti Hänninen                       Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Veli Kailajärvi                     Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Eelis Kuusjärvi                     Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Hermanni Kämi                       Tammelan Ryske                                                
   0 Vili Lahtinen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Leo Lämsä                           Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Konsta Manninen                     Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Topi Mattila                        Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Jesse Mäenpää                       Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Mici Ojala                          Urjalan Urheilijat                                            
   0 Arttu Oksanen                       Urjalan Urheilijat                                            
   0 Jesse Riissanen                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Tuomas Rättö                        Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Jesse Salo                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Totte Salonen                       Teiskon Urheilijat                                            
   0 Viljo Sykkö                         Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Juho Touru                          Forssan Salama                                                

P10 1000 m

   0 Akseli Aittoniemi                   Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Johannes Alarotu                    Teiskon Urheilijat                                            
   0 Vikke-Valtteri Anttila              Teiskon Urheilijat                                            
   0 Matias Junna                        Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Oskari Keränen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Kritte Koskenniemi                  Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Joona Koskinen                      Viialan Valtti                                                
   0 Jari Krestyannikov                  Tampereen Pyrintö                                             
   0 Paavo Mäntyvaara                    Teiskon Urheilijat                                            
   0 Eero Ranta                          Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Joona Salminen                      Tammelan Ryske                                                
   0 Jesse Salo                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Totte Salonen                       Teiskon Urheilijat                                            
   0 Tobias Syrjä                        Tampereen Pyrintö                                             

P10 60 m aj

   0 Arttu Haimi                         Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Juuso Harju                         Urjalan Urheilijat                                            
   0 Aleksi Jokela                       Tammelan Ryske                                                
   0 Matias Junna                        Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Konsta Kanto                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Eelis Kuusjärvi                     Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Matti Köykkä                        Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Konsta Manninen                     Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Topi Mattila                        Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Jesse Riissanen                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Kalle Äijälä                        Pälkäneen Luja-Lukko                                          

P10 Korkeus

   0 Aleksi Jokela                       Tammelan Ryske                                                
   0 Konsta Kanto                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Matti Köykkä                        Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Leo Lämsä                           Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Arttu Oksanen                       Urjalan Urheilijat                                            
   0 Eero Ranta                          Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Tobias Syrjä                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Joona Taipale                       Pälkäneen Luja-Lukko                                          

P10 Pituus

   0 Arttu Haimi                         Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Juuso Harju                         Urjalan Urheilijat                                            
   0 Eeti Hänninen                       Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Aleksi Jokela                       Tammelan Ryske                                                
   0 Veli Kailajärvi                     Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Konsta Kanto                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Oskari Keränen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Eelis Kuusjärvi                     Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Vili Lahtinen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Leo Lämsä                           Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Mici Ojala                          Urjalan Urheilijat                                            
   0 Arttu Oksanen                       Urjalan Urheilijat                                            
   0 Juuso Oksanen                       Urjalan Urheilijat                                            
   0 Ville Rekola                        Tammelan Ryske                                                
   0 Jesse Riissanen                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Tuomas Rättö                        Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Jesse Salo                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Viljo Sykkö                         Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Tobias Syrjä                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Joona Taipale                       Pälkäneen Luja-Lukko                                          

P10 Kuula

   0 Johannes Alarotu                    Teiskon Urheilijat                                            
   0 Eeti Hänninen                       Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Aleksi Jokela                       Tammelan Ryske                                                
   0 Matias Junna                        Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Matti Köykkä                        Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Vili Lahtinen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jesse Lietsala                      Oriveden Ponnistus                                            
   0 Topi Mattila                        Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Jesse Mäenpää                       Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Olavi Pennanen                      Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Ville Rekola                        Tammelan Ryske                                                
   0 Joona Salminen                      Tammelan Ryske                                                
   0 Tobias Syrjä                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Juho Touru                          Forssan Salama                                                
   0 Kalle Äijälä                        Pälkäneen Luja-Lukko                                          

P10 Kiekko

   0 Johannes Alarotu                    Teiskon Urheilijat                                            
   0 Erno Antila                         Virtain Urheilijat                                            
   0 Vikke-Valtteri Anttila              Teiskon Urheilijat                                            
   0 Elias Eskola                        Urjalan Urheilijat                                            
   0 Juuso Harju                         Urjalan Urheilijat                                            
   0 Matias Junna                        Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Konsta Kanto                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Oskari Keränen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Matti Köykkä                        Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Lauri Laaksonen                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jesse Lietsala                      Oriveden Ponnistus                                            
   0 Topi Mattila                        Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Jesse Mäenpää                       Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Arttu Oksanen                       Urjalan Urheilijat                                            
   0 Juuso Oksanen                       Urjalan Urheilijat                                            
   0 Ville Rekola                        Tammelan Ryske                                                
   0 Tuomas Rättö                        Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Joona Salminen                      Tammelan Ryske                                                
   0 Lauri Smolander                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Joona Taipale                       Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Juho Touru                          Forssan Salama                                                
   0 Joakim Tuomola                      Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Kalle Äijälä                        Pälkäneen Luja-Lukko                                          

P10 Keihäs

   0 Johannes Alarotu                    Teiskon Urheilijat                                            
   0 Erno Antila                         Virtain Urheilijat                                            
   0 Vikke-Valtteri Anttila              Teiskon Urheilijat                                            
   0 Arttu Haimi                         Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Eeti Hänninen                       Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Kritte Koskenniemi                  Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Joona Koskinen                      Viialan Valtti                                                
   0 Jari Krestyannikov                  Tampereen Pyrintö                                             
   0 Vili Lahtinen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jesse Mäenpää                       Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Olavi Pennanen                      Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Ville Rekola                        Tammelan Ryske                                                
   0 Jesse Riissanen                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Tuomas Rättö                        Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Joona Salminen                      Tammelan Ryske                                                
   0 Joona Taipale                       Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Juho Touru                          Forssan Salama                                                
   0 Kalle Äijälä                        Pälkäneen Luja-Lukko                                          

P11 60 m

   0 Leo Boström                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Aaron Halme                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Eelis Harjunmaa                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Luukas Janatuinen                   Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Jussi Juurikivi                     Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Tatu Järvinen                       Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Vili Kailajärvi                     Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Eetu Komu                           Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Jermu Konola                        Valkeakosken Haka                                             
   0 Teemu Koskela                       Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Aleksi Kyllönen                     Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Joona Lehtinen                      Viialan Valtti                                                
   0 Saku Lehtonen                       Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Akseli Mäkelä                       Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Julius Niemelä                      Nokian Urheilijat                                             
   0 Joonas Pakarainen                   Tampereen Pyrintö                                             
   0 Akseli Pitkänen                     Teiskon Urheilijat                                            
   0 Tami Pohjonen                       Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Aleksi Ratilainen                   Toijalan Vauhti                                               
   0 Timo Soukko                         Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Tarmo Takala                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Konsta Tynkkynen                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Mikael Viitanen                     Viialan Valtti                                                
   0 Niklas Vuori                        Forssan Salama                                                

P11 1000 m

   0 Leo Boström                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Vili Kailajärvi                     Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Eetu Koskinen                       Viialan Valtti                                                
   0 Atte Kuusela                        Tammelan Ryske                                                
   0 Valtteri Opas                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Joonas Pakarainen                   Tampereen Pyrintö                                             
   0 Akseli Pitkänen                     Teiskon Urheilijat                                            
   0 Thomas Saarela                      Forssan Salama                                                
   0 Antti Sainio                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Konsta Tynkkynen                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Konsta Uuttera                      Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Niilo Virta                         Forssan Salama                                                

P11 60 m aj

   0 Aaron Halme                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Eelis Harjunmaa                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Luukas Janatuinen                   Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Tatu Järvinen                       Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Teemu Koskela                       Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Atte Kuusela                        Tammelan Ryske                                                
   0 Joona Lehtinen                      Viialan Valtti                                                
   0 Miika Niemelä                       Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Joonas Pakarainen                   Tampereen Pyrintö                                             
   0 Antti Sainio                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Tapio Suojanen                      Viialan Valtti                                                
   0 Konsta Uuttera                      Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Mikael Viitanen                     Viialan Valtti                                                

P11 Korkeus

   0 Aaron Halme                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Eelis Harjunmaa                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Tatu Järvinen                       Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Eetu Kailajärvi                     Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Eetu Komu                           Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Eemil Kulmala                       Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Mikael Lahdensuo                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Joona Lehtinen                      Viialan Valtti                                                
   0 Akseli Mäkelä                       Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Julius Niemelä                      Nokian Urheilijat                                             
   0 Miika Niemelä                       Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Tapio Suojanen                      Viialan Valtti                                                
   0 Juho Talvitie                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Mikael Viitanen                     Viialan Valtti                                                

P11 Pituus

   0 Leo Boström                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Aaron Halme                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Eelis Harjunmaa                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Tatu Järvinen                       Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Eetu Kailajärvi                     Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Vili Kailajärvi                     Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Luka Karppinen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Petu Kiviniemi                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Eetu Komu                           Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Jermu Konola                        Valkeakosken Haka                                             
   0 Eemil Kulmala                       Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Aleksi Kyllönen                     Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Mikael Lahdensuo                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Joona Lehtinen                      Viialan Valtti                                                
   0 Saku Lehtonen                       Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Akseli Mäkelä                       Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Jonne Niemelä                       Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Miika Niemelä                       Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Valtteri Opas                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Joonas Pakarainen                   Tampereen Pyrintö                                             
   0 Tami Pohjonen                       Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Aleksi Ratilainen                   Toijalan Vauhti                                               
   0 Antti Sainio                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Eero Sallinen                       Kangasalan Kisa                                               
   0 Tarmo Takala                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Konsta Uuttera                      Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Mikael Viitanen                     Viialan Valtti                                                
   0 Niklas Vuori                        Forssan Salama                                                

P11 Kuula

   0 Iivari Antila                       Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Antti Jokela                        Humppilan Veikot                                              
   0 Petu Kiviniemi                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Mikael Lahdensuo                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Saku Lehtonen                       Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Luukas Lipponen                     Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Akseli Mäkelä                       Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Jonne Niemelä                       Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Aleksi Ratilainen                   Toijalan Vauhti                                               
   0 Konsta Tynkkynen                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Niilo Virta                         Forssan Salama                                                
   0 Niklas Vuori                        Forssan Salama                                                

P11 Kiekko

   0 Antti Jokela                        Humppilan Veikot                                              
   0 Eetu Kailajärvi                     Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Petu Kiviniemi                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Eemil Kulmala                       Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Atte Kuusela                        Tammelan Ryske                                                
   0 Martti Lahtinen                     Ikurin Vire                                                   
   0 Luukas Lipponen                     Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Jonne Niemelä                       Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Julius Niemelä                      Nokian Urheilijat                                             
   0 Valtteri Opas                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Konsta Tynkkynen                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Niilo Virta                         Forssan Salama                                                

P11 Keihäs

   0 Leo Boström                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Petu Kiviniemi                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Eetu Komu                           Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Eetu Koskinen                       Viialan Valtti                                                
   0 Atte Kuusela                        Tammelan Ryske                                                
   0 Martti Lahtinen                     Ikurin Vire                                                   
   0 Saku Lehtonen                       Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Luukas Lipponen                     Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Kaarle Luukkaala                    Vesilahden Visa                                               
   0 Jonne Niemelä                       Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Miika Niemelä                       Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Antti Sainio                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Eero Sallinen                       Kangasalan Kisa                                               
   0 Juho Talvitie                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Konsta Uuttera                      Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Niilo Virta                         Forssan Salama                                                
   0 Niklas Vuori                        Forssan Salama                                                

P12 60 m

   0 Juuso Heinonen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Vilppu Ikola                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Patrik Järvinen                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Konsta Kankainen                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Riku-Kasperi Ketola                 Vesilahden Visa                                               
   0 Jani Laakso                         Tammelan Ryske                                                
   0 Onni Lehto                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Mikko Murto                         Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Eino Perämaa                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Matias Puolimatka                   Vehmaisten Urheilijat                                         

P12 200 m

   0 Niko Heikkilä                       Ruoveden Pirkat                                               
   0 Juuso Heinonen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Vilppu Ikola                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Anselmi Jaatinen                    Urjalan Urheilijat                                            
   0 Mikko Murto                         Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Eino Perämaa                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Topi Rönni                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Valtteri Yrjölä                     Tammelan Ryske                                                

P12 1000 m

   0 Aaro Antila                         Virtain Urheilijat                                            
   0 Niko Heikkilä                       Ruoveden Pirkat                                               
   0 Juuso Heinonen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Patrik Järvinen                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Valtteri Kalanti                    Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Samu Kauppi                         Urjalan Urheilijat                                            
   0 Riku-Kasperi Ketola                 Vesilahden Visa                                               
   0 Veeti Saarinen                      Tammelan Ryske                                                
   0 Iisakki Savitaipale                 Vesilahden Visa                                               

P12 60 m aj

   0 Emil Becker                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Anselmi Jaatinen                    Urjalan Urheilijat                                            
   0 Valtteri Kalanti                    Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Topi Rönni                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jesse Tuki                          Tammelan Ryske                                                
   0 Verneri Vesala                      Forssan Salama                                                

P12 Korkeus

   0 Samu Kauppi                         Urjalan Urheilijat                                            
   0 Riku-Kasperi Ketola                 Vesilahden Visa                                               
   0 Iisakki Savitaipale                 Vesilahden Visa                                               
   0 Vikke Savola                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jesse Tuki                          Tammelan Ryske                                                

P12 Seiväs

   0 Otto Ahonen                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Emil Becker                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Valtteri Kalanti                    Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Konsta Kankainen                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Onni Lehto                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Luukas Lipponen                     Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Julius Niemelä                      Nokian Urheilijat                                             
   0 Tuomas Närhi                        Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Eino Perämaa                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Matias Puolimatka                   Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Verneri Vesala                      Forssan Salama                                                

P12 Pituus

   0 Otto Ahonen                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Vilppu Ikola                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Anselmi Jaatinen                    Urjalan Urheilijat                                            
   0 Onni Lehto                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jussi Marttila                      Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Mikko Murto                         Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Eino Perämaa                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Topi Rönni                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Iisakki Savitaipale                 Vesilahden Visa                                               
   0 Jesse Tuki                          Tammelan Ryske                                                

P12 Kuula

   0 Emil Becker                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Anselmi Jaatinen                    Urjalan Urheilijat                                            
   0 Jani Laakso                         Tammelan Ryske                                                
   0 Jussi Marttila                      Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Martti Näsi                         Toijalan Vauhti                                               
   0 Topi Rönni                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Iisakki Savitaipale                 Vesilahden Visa                                               
   0 Vikke Savola                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Ville Väliharju                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Vili Välimäki                       Urjalan Urheilijat                                            

P12 Kiekko

   0 Otto Ahonen                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Emil Becker                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Vilppu Ikola                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Patrik Järvinen                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Valtteri Kalanti                    Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Konsta Kankainen                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Samu Kauppi                         Urjalan Urheilijat                                            
   0 Iivari Koskinen                     Ikurin Vire                                                   
   0 Jani Laakso                         Tammelan Ryske                                                
   0 Jussi Marttila                      Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Tuomas Närhi                        Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Vikke Savola                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Verneri Vesala                      Forssan Salama                                                
   0 Ville Väliharju                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Vili Välimäki                       Urjalan Urheilijat                                            

P12 Moukari

   0 Jani Laakso                         Tammelan Ryske                                                
   0 Jussi Marttila                      Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Tuomas Närhi                        Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Juuso Oksanen                       Urjalan Urheilijat                                            
   0 Matias Puolimatka                   Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Vikke Savola                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Ville Väliharju                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Vili Välimäki                       Urjalan Urheilijat                                            

P12 Keihäs

   0 Otto Ahonen                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Juuso Heinonen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Patrik Järvinen                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Konsta Kankainen                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Samu Kauppi                         Urjalan Urheilijat                                            
   0 Onni Lehto                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Mikko Murto                         Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Tuomas Närhi                        Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Martti Näsi                         Toijalan Vauhti                                               
   0 Verneri Vesala                      Forssan Salama                                                
   0 Ville Väliharju                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Vili Välimäki                       Urjalan Urheilijat                                            

P13 60 m

   0 Niklas Erholtz                      Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Otto Härkönen                       Valkeakosken Haka                                             
   0 Ukko Korhonen                       Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Leevi Lampén                        Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Manu Mäenpää                        Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Henri Niemelä                       Nokian Urheilijat                                             
   0 Teemu Palonen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Aatu Rantanen                       Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Samuli Ruohonen                     Tammelan Ryske                                                
   0 Topias Södergård                    Tampereen Pyrintö                                             

P13 200 m

   0 Otto Härkönen                       Valkeakosken Haka                                             
   0 Pyry Iltanen                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Oula Kilponen                       Nokian Urheilijat                                             
   0 Ukko Korhonen                       Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Jaakko Linnus                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Manu Mäenpää                        Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   

P13 1000 m

   0 Aapo Harala                         Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Ilari Hurskainen                    Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Otto Härkönen                       Valkeakosken Haka                                             
   0 Pyry Iltanen                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Oula Kilponen                       Nokian Urheilijat                                             
   0 Elias Marjamäki                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Konsta Mäntyvaara                   Teiskon Urheilijat                                            
   0 Oliver Ojala                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Atte Urvanta                        Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   

P13 60 m aj

   0 Aapo Harala                         Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Elias Kosonen                       Valkeakosken Haka                                             
   0 Markus Leppimaa                     Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Atte Siirtola                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Arvi Väre                           Hämeenlinnan Tarmo                                            

P13 Korkeus

   0 Elias Kosonen                       Valkeakosken Haka                                             
   0 Leevi Lampén                        Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Manu Mäenpää                        Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Henri Niemelä                       Nokian Urheilijat                                             

P13 Seiväs

   0 Elias Kosonen                       Valkeakosken Haka                                             
   0 Arvi Väre                           Hämeenlinnan Tarmo                                            

P13 Pituus

   0 Niklas Erholtz                      Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Ilari Hurskainen                    Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Otto Härkönen                       Valkeakosken Haka                                             
   0 Oula Kilponen                       Nokian Urheilijat                                             
   0 Ukko Korhonen                       Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Elias Kosonen                       Valkeakosken Haka                                             
   0 Atte Siirtola                       Tampereen Pyrintö                                             

P13 Kuula

   0 Pyry Iltanen                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Vili Koskinen                       Valkeakosken Haka                                             
   0 Jaakko Köntti                       Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Leevi Lampén                        Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Juho Leveelahti                     Virtain Urheilijat                                            
   0 Teemu Palonen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Mikko Saukkokoski                   Ikaalisten Urheilijat                                         

P13 Kiekko

   0 Ilari Hurskainen                    Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Onni Järvinen                       Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Vili Koskinen                       Valkeakosken Haka                                             
   0 Jaakko Köntti                       Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Leevi Lampén                        Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Juho Leveelahti                     Virtain Urheilijat                                            
   0 Teemu Palonen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Arvi Väre                           Hämeenlinnan Tarmo                                            

P13 Moukari

   0 Vili Koskinen                       Valkeakosken Haka                                             
   0 Juho Leveelahti                     Virtain Urheilijat                                            
   0 Teemu Palonen                       Tampereen Pyrintö                                             

P13 Keihäs

   0 Ilari Hurskainen                    Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Pyry Iltanen                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Ukko Korhonen                       Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Vili Koskinen                       Valkeakosken Haka                                             
   0 Jaakko Köntti                       Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Juho Leveelahti                     Virtain Urheilijat                                            
   0 Jaakko Linnus                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Manu Mäenpää                        Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Lasse Mäkelä                        Nokian Urheilijat                                             
   0 Oliver Ojala                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Mikko Saukkokoski                   Ikaalisten Urheilijat                                         

P14 100 m

   0 Phuwadom Khumklang                  Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Julius Lehto                        Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Taavi Leppänen                      Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Ari Mahmoudian                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Mikko Mäkipää                       Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Tuomas Smolander                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Ville Suoniemi                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Joel Turkka                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Roope Turunen                       Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Kasperi Valonen                     Tampereen Pyrintö                                             

P14 300 m

   0 Santtu Heikkinen                    Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Julius Lehto                        Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Ville Suoniemi                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Joel Turkka                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Roope Turunen                       Ikaalisten Urheilijat                                         

P14 800 m

   0 Santtu Heikkinen                    Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Aleksi Hietala                      Teiskon Urheilijat                                            
   0 Lauri Hietala                       Teiskon Urheilijat                                            
   0 Tuomas Smolander                    Tampereen Pyrintö                                             

P14 2000 m

   0 Oskari Kangasniemi                  Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Onni Koskela                        Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Konsta Manninen                     Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Benjamin Saarela                    Forssan Salama                                                
   0 Juho Veikkolainen                   Viialan Valtti                                                

P14 1500 m ej

   0 Oskari Kangasniemi                  Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Konsta Manninen                     Vehmaisten Urheilijat                                         

P14 100 m aj

   0 Julius Lehto                        Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Taavi Leppänen                      Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Ari Mahmoudian                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Joel Turkka                         Tampereen Pyrintö                                             

P14 300 m aj

   0 Oskari Kangasniemi                  Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Taavi Leppänen                      Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Ari Mahmoudian                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Roope Turunen                       Ikaalisten Urheilijat                                         

P14 Korkeus

   0 Kaapo Kankainen                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Lassi Kanto                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Miikka Puolimatka                   Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Okko Savola                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Roope Turunen                       Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Kasperi Valonen                     Tampereen Pyrintö                                             

P14 Seiväs

   0 Lassi Kanto                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Mikko Laine                         Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Leevi Lipponen                      Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Juha Närhi                          Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Niko Uolamo                         Toijalan Vauhti                                               

P14 Pituus

   0 Santtu Heikkinen                    Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Oskari Kangasniemi                  Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Julius Lehto                        Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Taavi Leppänen                      Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Mikko Mäkipää                       Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Okko Savola                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Ville Suoniemi                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Niko Uolamo                         Toijalan Vauhti                                               

P14 Kolmiloikka

   0 Ari Mahmoudian                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Mikko Mäkipää                       Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Okko Savola                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Joel Turkka                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Niko Uolamo                         Toijalan Vauhti                                               
   0 Kasperi Valonen                     Tampereen Pyrintö                                             

P14 Kuula

   0 Kaapo Kankainen                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Saku Laine                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Mikko Mäkipää                       Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Ville Suoniemi                      Tampereen Pyrintö                                             

P14 Kiekko

   0 Kaapo Kankainen                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Lassi Kanto                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Mikko Laine                         Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Saku Laine                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Leevi Lipponen                      Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Juha Närhi                          Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Okko Savola                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Tuomas Smolander                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Kasperi Valonen                     Tampereen Pyrintö                                             

P14 Moukari

   0 Mikko Laine                         Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Saku Laine                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Leevi Lipponen                      Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   

P14 Keihäs

   0 Santtu Heikkinen                    Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Kaapo Kankainen                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Lassi Kanto                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Saku Laine                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Leevi Lipponen                      Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Juha Närhi                          Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Niko Uolamo                         Toijalan Vauhti                                               

P15 100 m

   0 Veeti Henriksson                    Nokian Urheilijat                                             
   0 Jesse Kivipuro                      Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Ossi Klapuri                        Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Julius Mäkinen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Tomy Nurmesniemi                    Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Arttu Tuominen                      Tampereen Urheilijat -38                                      

P15 300 m

   0 Aaro Auvinen                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jesse Kivipuro                      Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Ossi Klapuri                        Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Julius Mäkinen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Arttu Tuominen                      Tampereen Urheilijat -38                                      

P15 800 m

   0 Veeti Henriksson                    Nokian Urheilijat                                             
   0 Roni Hiitelä                        Nokian Urheilijat                                             

P15 2000 m

   0 Veeti Henriksson                    Nokian Urheilijat                                             
   0 Roni Hiitelä                        Nokian Urheilijat                                             
   0 Vilho Mäntyvaara                    Teiskon Urheilijat                                            
   0 Vihtori Nurminen                    Valkeakosken Haka                                             
   0 Joona Sointu                        Vesilahden Visa                                               

P15 1500 m ej

   0 Roni Hiitelä                        Nokian Urheilijat                                             
   0 Julius Mäkinen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Vihtori Nurminen                    Valkeakosken Haka                                             
   0 Joona Sointu                        Vesilahden Visa                                               

P15 100 m aj

   0 Ossi Klapuri                        Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Tomy Nurmesniemi                    Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Arttu Tuominen                      Tampereen Urheilijat -38                                      

P15 300 m aj

   0 Arttu Tuominen                      Tampereen Urheilijat -38                                      

P15 Korkeus

   0 Ville Eikkula                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jesse Kivipuro                      Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Joonas Koponen                      Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Kosti Malmström                     Forssan Salama                                                
   0 Oskari Saari                        Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Ville Tuki                          Tammelan Ryske                                                

P15 Seiväs

   0 Jami Siira                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Ville Tuki                          Tammelan Ryske                                                

P15 Pituus

   0 Ville Eikkula                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jesse Kivipuro                      Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Kosti Malmström                     Forssan Salama                                                
   0 Tomy Nurmesniemi                    Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Oskari Saari                        Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Ville Tuki                          Tammelan Ryske                                                

P15 Kolmiloikka

   0 Ossi Klapuri                        Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Kosti Malmström                     Forssan Salama                                                
   0 Ville Tuki                          Tammelan Ryske                                                

P15 Kuula

   0 Joonas Koponen                      Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Vesa Leveelahti                     Virtain Urheilijat                                            
   0 Tomy Nurmesniemi                    Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   

P15 Kiekko

   0 Atte Laakso                         Tammelan Ryske                                                
   0 Vesa Leveelahti                     Virtain Urheilijat                                            
   0 Kosti Malmström                     Forssan Salama                                                

P15 Moukari

   0 Atte Laakso                         Tammelan Ryske                                                
   0 Vesa Leveelahti                     Virtain Urheilijat                                            

P15 Keihäs

   0 Roni Hiitelä                        Nokian Urheilijat                                             
   0 Vesa Leveelahti                     Virtain Urheilijat                                            
   0 Julius Mäkinen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Olli Peura                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jami Siira                          Tampereen Pyrintö                                             

P9 miniottelu (1000m + korkeus)	

Aapeli Karislahti	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Aapo Närhi		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Arttu Viljanen		Toijalan Vauhti
Eeli Ala-Lahti		Kangasalan Urheilijat -68
Jaakko Veijola		Hämeenlinnan Tarmo
Lauri Smolander		Tampereen Pyrintö
Noel Nikulainen		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Otto Sipilä		Forssan Salama
Samuel Ruohonen		Tampereen Urheilijat -38
Sasu Suominen		Tampereen Pyrintö
Toivo Lehtinen		Urjalan Urheilijat
	
P9 miniottelu (40m + 1000m)	

Aapeli Karislahti	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Aapo Närhi		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Arto Mäkelä		Nokian Urheilijat
Arttu Viljanen		Toijalan Vauhti
Joakim Tuomola		Vehmaisten Urheilijat
Oskari Savolainen	Ikaalisten Urheilijat
Rasmus Salminen		Forssan Salama
Reko Laine		Hämeenlinnan Tarmo
Tuomas Muinonen		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Viljami Kuusjärvi	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
	
P9 miniottelu (40m + korkeus)	

Aarne Kalela		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Aaro Hartikainen	Tampereen Pyrintö
Elias Kerälä		Hämeenlinnan Tarmo
Jaakko Veijola		Hämeenlinnan Tarmo
Jarre Sipilä		Forssan Salama
Leevi Ortju		Tampereen Pyrintö
Noel Nikulainen		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Sami Rekola		Tammelan Ryske
Samuel Ruohonen		Tampereen Urheilijat -38
Toivo Lehtinen		Urjalan Urheilijat
Tuomas Mäkelä		Ikaalisten Urheilijat
	
P9 miniottelu (kuula + keihäs)	

Aapo Närhi		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Aaro Hartikainen	Tampereen Pyrintö
Eelis Numminen		Toijalan Vauhti
Elias Eskola		Urjalan Urheilijat
Jaakko Veijola		Hämeenlinnan Tarmo
Joakim Tuomola		Vehmaisten Urheilijat
Juho Rantala		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Lauri Smolander		Tampereen Pyrintö
Niilo Laukkanen		Tammelan Ryske
Sami Rekola		Tammelan Ryske
Samuli Kalanti		Hämeenlinnan Tarmo
Severi Sahinoja		Kangasalan Urheilijat -68
	
P9 miniottelu (kuula + pituus)	

Aarne Kalela		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Aaro Hartikainen	Tampereen Pyrintö
Arttu Viljanen		Toijalan Vauhti
Elias Kerälä		Hämeenlinnan Tarmo
Jaakko Veijola		Hämeenlinnan Tarmo
Jarre Sipilä		Forssan Salama
Joakim Tuomola		Vehmaisten Urheilijat
Leevi Ortju		Tampereen Pyrintö
Noel Nikulainen		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Rasmus Salminen		Forssan Salama
Samuel Ruohonen		Tampereen Urheilijat -38
Tuomas Muinonen		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Tuomas Mäkelä		Ikaalisten Urheilijat
	
P9 miniottelu (pituus + keihäs)	

Aapo Närhi		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Aarne Kalela		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Elias Eskola		Urjalan Urheilijat
Elias Kerälä		Hämeenlinnan Tarmo
Henrik Luukkaala	Vesilahden Visa
Lauri Smolander		Tampereen Pyrintö
Noel Nikulainen		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Otto Sipilä		Forssan Salama
Rasmus Salminen		Forssan Salama
Sameli Savitaipale	Vesilahden Visa
Sami Rekola		Tammelan Ryske
Samuel Ruohonen		Tampereen Urheilijat -38
Tuomas Mäkelä		Ikaalisten Urheilijat
Viljami Kuusjärvi	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
                              
T10 60 m

   0 Anni Forss                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Elvi Helenius                       Nokian Urheilijat                                             
   0 Pihla Kurki                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Pinja Kurki                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Milla Lautala                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Hertta Lehto                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Unni Leinonen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Aada Mantere                        Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Iida Miettinen                      Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Oona Moisio                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Emmi Mäkinen                        Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Emilia Nieminen                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Milla Nuutinen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Nilla Oksanen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jenna Pentinniemi                   Viialan Valtti                                                
   0 Anni Pullinen                       Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Miriam Puolimatka                   Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Monamaria Pyhältö                   Tampereen Pyrintö                                             
   0 Erika Pyykkö                        Forssan Salama                                                
   0 Iitu Rantalainen                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Emilia Rättö                        Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Silja Saarinen                      Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Helmi Salmela                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Linnea Salo                         Nokian Urheilijat                                             
   0 Amanda Saltbacka                    Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Matilda Saltbacka                   Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Peppi Seppänen                      Nokian Urheilijat                                             
   0 Lotta Taka-Aho                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Tilda Tavi                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Laura Touru                         Forssan Salama                                                
   0 Malla Tuomola                       Forssan Salama                                                
   0 Miisa Tuomola                       Forssan Salama                                                
   0 Zlata Vasylenko                     Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Moona Väliharju                     Tampereen Pyrintö                                             

T10 1000 m

   0 Helmi Haavisto                      Nokian Urheilijat                                             
   0 Oona Kokko                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Tuulia Laukkanen                    Viialan Valtti                                                
   0 Unni Leinonen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Siiri Pohjamies                     Urjalan Urheilijat                                            
   0 Miriam Puolimatka                   Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Monamaria Pyhältö                   Tampereen Pyrintö                                             
   0 Veera Rantala                       Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Emmi Savenius                       Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Tilda Tavi                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Malla Tuomola                       Forssan Salama                                                
   0 Miisa Tuomola                       Forssan Salama                                                
   0 Zlata Vasylenko                     Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Viivi Välimäki                      Urjalan Urheilijat                                            

T10 60 m aj

   0 Anni Forss                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Aada-Maria Koivisto                 Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Viivi Komu                          Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Elisabet Kujanpää                   Valkeakosken Haka                                             
   0 Pinja Kurki                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Martta Laine                        Valkeakosken Haka                                             
   0 Tuulia Laukkanen                    Viialan Valtti                                                
   0 Sonja Launo                         Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Hertta Lehto                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Unni Leinonen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Aada Mantere                        Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Oona Moisio                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Emmi Mäkinen                        Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Milla Nuutinen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Maija Oksa                          Viialan Valtti                                                
   0 Jenna Pentinniemi                   Viialan Valtti                                                
   0 Siiri Pohjamies                     Urjalan Urheilijat                                            
   0 Miriam Puolimatka                   Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Erika Pyykkö                        Forssan Salama                                                
   0 Iitu Rantalainen                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Emilia Rättö                        Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Silja Saarinen                      Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Helmi Salmela                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Linnea Salo                         Nokian Urheilijat                                             
   0 Emmi Savenius                       Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Lotta Taka-Aho                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Laura Touru                         Forssan Salama                                                
   0 Malla Tuomola                       Forssan Salama                                                

T10 Korkeus

   0 Aino Aalto                          Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Helmi Haavisto                      Nokian Urheilijat                                             
   0 Elvi Helenius                       Nokian Urheilijat                                             
   0 Essi Ilomäki                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Seela Kanerva                       Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Pihla Kurki                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Pinja Kurki                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Tuulia Laukkanen                    Viialan Valtti                                                
   0 Milla Lautala                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Unni Leinonen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Milla Nuutinen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jenna Pentinniemi                   Viialan Valtti                                                
   0 Anni Pullinen                       Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Miriam Puolimatka                   Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Erika Pyykkö                        Forssan Salama                                                
   0 Veera Rantala                       Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Iitu Rantalainen                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Alisa Sabri                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Helmi Salmela                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Linnea Salo                         Nokian Urheilijat                                             
   0 Emmi Savenius                       Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Lotta Taka-Aho                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Laura Touru                         Forssan Salama                                                
   0 Miisa Tuomola                       Forssan Salama                                                
   0 Anni Viljanen                       Toijalan Vauhti                                               

T10 Pituus

   0 Anni Forss                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Sara Huntus                         Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Aada-Maria Koivisto                 Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Oona Kokko                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Elisabet Kujanpää                   Valkeakosken Haka                                             
   0 Pihla Kurki                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Pinja Kurki                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Sonja Launo                         Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Hertta Lehto                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Oona Moisio                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Emmi Mäkinen                        Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Emilia Nieminen                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Maija Oksa                          Viialan Valtti                                                
   0 Nilla Oksanen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Siiri Pohjamies                     Urjalan Urheilijat                                            
   0 Monamaria Pyhältö                   Tampereen Pyrintö                                             
   0 Erika Pyykkö                        Forssan Salama                                                
   0 Iitu Rantalainen                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Lumia Reunanen                      Tammelan Ryske                                                
   0 Emilia Rättö                        Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Silja Saarinen                      Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Siiri Sahinoja                      Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Helmi Salmela                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Linnea Salo                         Nokian Urheilijat                                             
   0 Amanda Saltbacka                    Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Matilda Saltbacka                   Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Emmi Savenius                       Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Peppi Seppänen                      Nokian Urheilijat                                             
   0 Laura Touru                         Forssan Salama                                                
   0 Malla Tuomola                       Forssan Salama                                                
   0 Moona Väliharju                     Tampereen Pyrintö                                             

T10 Kuula

   0 Aino Aalto                          Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Essi Ilomäki                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Seela Kanerva                       Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Oona Kokko                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Elisabet Kujanpää                   Valkeakosken Haka                                             
   0 Pihla Kurki                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Martta Laine                        Valkeakosken Haka                                             
   0 Hertta Lehto                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Iida Miettinen                      Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Emilia Nieminen                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Nilla Oksanen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Venla Patrikainen                   Nokian Urheilijat                                             
   0 Anni Pullinen                       Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Veera Rantala                       Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Alisa Sabri                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Amanda Saltbacka                    Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Matilda Saltbacka                   Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Lotta Taka-Aho                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Tilda Tavi                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Miisa Tuomola                       Forssan Salama                                                
   0 Zlata Vasylenko                     Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Anni Viljanen                       Toijalan Vauhti                                               
   0 Moona Väliharju                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Viivi Välimäki                      Urjalan Urheilijat                                            

T10 Kiekko

   0 Aino Aalto                          Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Essi Ilomäki                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Aino-Maija Jaatinen                 Urjalan Urheilijat                                            
   0 Seela Kanerva                       Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Aada-Maria Koivisto                 Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Oona Kokko                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Martta Laine                        Valkeakosken Haka                                             
   0 Emmi Mäkinen                        Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Emilia Nieminen                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Milla Nuutinen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Nilla Oksanen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jenna Pentinniemi                   Viialan Valtti                                                
   0 Silja Saarinen                      Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Alisa Sabri                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Erica Syrjälä                       Tammelan Ryske                                                
   0 Anni Viljanen                       Toijalan Vauhti                                               
   0 Viivi Välimäki                      Urjalan Urheilijat                                            

T10 Keihäs

   0 Aino Aalto                          Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Anni Forss                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Sara Huntus                         Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Essi Ilomäki                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Seela Kanerva                       Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Elisabet Kujanpää                   Valkeakosken Haka                                             
   0 Martta Laine                        Valkeakosken Haka                                             
   0 Tuulia Laukkanen                    Viialan Valtti                                                
   0 Sonja Launo                         Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Oona Moisio                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Monamaria Pyhältö                   Tampereen Pyrintö                                             
   0 Veera Rantala                       Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Lumia Reunanen                      Tammelan Ryske                                                
   0 Emilia Rättö                        Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Alisa Sabri                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Siiri Sahinoja                      Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Amanda Saltbacka                    Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Matilda Saltbacka                   Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Peppi Seppänen                      Nokian Urheilijat                                             
   0 Erica Syrjälä                       Tammelan Ryske                                                
   0 Tilda Tavi                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Anni Viljanen                       Toijalan Vauhti                                               
   0 Moona Väliharju                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Viivi Välimäki                      Urjalan Urheilijat                                            

T11 60 m

   0 Kiia Alenius                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Emilia Erholz                       Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Emmi Henriksson                     Nokian Urheilijat                                             
   0 Elli Kalela                         Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Jenna Karinen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Carita Kivimäki                     Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Amanda Lehtimäki                    Forssan Salama                                                
   0 Sofia Lehtinen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Sofia Mikkonen                      Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Tuuli Murtoniemi                    Nokian Urheilijat                                             
   0 Rosa Myllymäki                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Viivi Närvä                         Valkeakosken Haka                                             
   0 Aino Ojaniemi                       Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Saana Paananen                      Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Emilia Salonen                      Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Jenni Sormunen                      Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Henna Strengell                     Oriveden Ponnistus                                            
   0 Maisa-Kaisla Tuomola                Forssan Salama                                                
   0 Malika Vastinesluoma                Tampereen Urheilijat -38                                      

T11 1000 m

   0 Ada Aarnio                          Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Ellanoora Haapalehto                Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Elice Helenius                      Viialan Valtti                                                
   0 Emmi Henriksson                     Nokian Urheilijat                                             
   0 Helmi Hujanen                       Viialan Valtti                                                
   0 Jenna Karinen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Carita Kivimäki                     Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Salla Korpi                         Ikurin Vire                                                   
   0 Sofia Mikkonen                      Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Saana Paananen                      Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Jenni Sormunen                      Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Birgit Tuomola                      Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Maisa-Kaisla Tuomola                Forssan Salama                                                

T11 60 m aj

   0 Emilia Erholz                       Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Ellanoora Haapalehto                Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Fanny Hormisto                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jenna Kaijanen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jenna Karinen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Vilma Kerälä                        Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Carita Kivimäki                     Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Iida Kujanpää                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Amanda Lehtimäki                    Forssan Salama                                                
   0 Sofia Lehtinen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Oona Lento                          Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Rosa Myllymäki                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Viivi Närvä                         Valkeakosken Haka                                             
   0 Aino Ojaniemi                       Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Elena Okkonen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Anna Oksa                           Viialan Valtti                                                
   0 Saana Paananen                      Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Emilia Salonen                      Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Iida Salonen                        Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Maisa-Kaisla Tuomola                Forssan Salama                                                
   0 Eini Väre                           Hämeenlinnan Tarmo                                            

T11 Korkeus

   0 Ellanoora Haapalehto                Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Fanny Hormisto                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Aava Häyrynen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Iida Kujanpää                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Sofia Lehtinen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Sofia Mikkonen                      Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Viivi Närvä                         Valkeakosken Haka                                             
   0 Elena Okkonen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Birgit Tuomola                      Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Jonna Uolamo                        Toijalan Vauhti                                               
   0 Iiris Veijola                       Hämeenlinnan Tarmo                                            

T11 Pituus

   0 Kiia Alenius                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Emilia Erholz                       Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Fanny Hormisto                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jenna Kaijanen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Elli Kalela                         Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Jenna Karinen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Vilma Kerälä                        Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Amanda Lehtimäki                    Forssan Salama                                                
   0 Sofia Lehtinen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Oona Lento                          Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Sofia Mikkonen                      Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Tuuli Murtoniemi                    Nokian Urheilijat                                             
   0 Rosa Myllymäki                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Aino Ojaniemi                       Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Anna Oksa                           Viialan Valtti                                                
   0 Emilia Salonen                      Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Iida Salonen                        Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Jenni Sormunen                      Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Henna Strengell                     Oriveden Ponnistus                                            
   0 Maisa-Kaisla Tuomola                Forssan Salama                                                
   0 Malika Vastinesluoma                Tampereen Urheilijat -38                                      

T11 Kuula

   0 Kiia Alenius                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Emilia Erholz                       Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Meeri Happonen                      Nokian Urheilijat                                             
   0 Elice Helenius                      Viialan Valtti                                                
   0 Aava Häyrynen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jenna Kaijanen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Elli Kalela                         Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Tuuli Murtoniemi                    Nokian Urheilijat                                             
   0 Rosa Myllymäki                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Aino Ojaniemi                       Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Anna Oksa                           Viialan Valtti                                                
   0 Saana Paananen                      Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Iida Pakarinen                      Oriveden Ponnistus                                            
   0 Iida Salonen                        Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Iiris Veijola                       Hämeenlinnan Tarmo                                            

T11 Kiekko

   0 Elice Helenius                      Viialan Valtti                                                
   0 Helmi Hujanen                       Viialan Valtti                                                
   0 Aava Häyrynen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Vilma Kerälä                        Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Iida Kujanpää                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Tuuli Murtoniemi                    Nokian Urheilijat                                             
   0 Elena Okkonen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Iida Pakarinen                      Oriveden Ponnistus                                            
   0 Emilia Salonen                      Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Birgit Tuomola                      Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Jonna Uolamo                        Toijalan Vauhti                                               
   0 Iiris Veijola                       Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Ilona Verho                         Kangasalan Kisa                                               

T11 Keihäs

   0 Elice Helenius                      Viialan Valtti                                                
   0 Aava Häyrynen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jenna Kaijanen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Vilma Kerälä                        Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Salla Korpi                         Ikurin Vire                                                   
   0 Elena Okkonen                       Tampereen Pyrintö                                                                         
   0 Iida Pakarinen                      Oriveden Ponnistus                                            
   0 Iida Salonen                        Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Birgit Tuomola                      Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Jonna Uolamo                        Toijalan Vauhti                                               
   0 Iiris Veijola                       Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Eini Väre                           Hämeenlinnan Tarmo                                            

T12 60 m

   0 Anniina Ahvenharju                  Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Eerika Heiskala                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Anniina Huura                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Tuuli Ingman                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Sohvi Kenttälä                      Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Sonja Lahti                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Kristiina Laitinen                  Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Ella Leino                          Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Emmi Leinonen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Heta Luoto                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Krista Manninen                     Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Jade Mäkinen                        Nokian Urheilijat                                             
   0 Jemina Mäkinen                      Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Anni Nurminen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Nina Piittala                       Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Josefina Salmi                      Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Neea Suhonen                        Viialan Valtti                                                
   0 Helmi Tarkiainen                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Nadija Vasylenko                    Tampereen Urheilijat -38                                      

T12 200 m

   0 Helmi Heikkilä                      Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Eerika Heiskala                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Anniina Huura                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Tuuli Ingman                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Ella Leino                          Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Krista Manninen                     Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Jemina Mäkinen                      Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Catherine Nyabamba                  Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jenna Saarilahti                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Josefina Salmi                      Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Serafina Salmi                      Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Jenni Sormunen                      Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Neea Suhonen                        Viialan Valtti                                                
   0 Noora Suojanen                      Viialan Valtti                                                

T12 1000 m

   0 Riia Hiitelä                        Nokian Urheilijat                                             
   0 Nora Kytäjä                         Forssan Salama                                                
   0 Catherine Nyabamba                  Tampereen Pyrintö                                             
   0 Serafina Salmi                      Tampereen Urheilijat -38                                      

T12 60 m aj

   0 Anniina Ahvenharju                  Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Enna Eho                            Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Helmi Heikkilä                      Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Eerika Heiskala                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Anniina Huura                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Viivi Jokinen                       Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Sonja Lahti                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Ella Leino                          Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Emmi Leinonen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Sanni Lento                         Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Anni Nurminen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Helmi Tarkiainen                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Vilma Väliharju                     Tampereen Pyrintö                                             

T12 Korkeus

   0 Enna Eho                            Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Sara Hakkari                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Helmi Heikkilä                      Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Sanni-Ilona Heikkilä                Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Eerika Heiskala                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Tuuli Ingman                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Viivi Jokinen                       Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Sanni Lento                         Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Krista Manninen                     Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Anni Nurminen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jenna Saarilahti                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Helmi Tarkiainen                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Vilma Väliharju                     Tampereen Pyrintö                                             

T12 Seiväs

   0 Ellanoora Haapalehto                Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Disa Huntus                         Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Iida Kujanpää                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Sonja Lahti                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Emmi Leinonen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Anni Nurminen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Viivi Närvä                         Valkeakosken Haka                                             
   0 Jonna Uolamo                        Toijalan Vauhti                                               

T12 Pituus

   0 Anniina Ahvenharju                  Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Enna Eho                            Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Anniina Huura                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Tuuli Ingman                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Sohvi Kenttälä                      Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Ella Leino                          Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Emmi Leinonen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Heta Luoto                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Krista Manninen                     Vehmaisten Urheilijat                                         
   0 Jade Mäkinen                        Nokian Urheilijat                                             
   0 Jemina Mäkinen                      Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Jenna Saarilahti                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Josefina Salmi                      Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Helmi Tarkiainen                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Kia Tavisalo                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Nadija Vasylenko                    Tampereen Urheilijat -38                                      

T12 Kuula

   0 Anniina Ahvenharju                  Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Aino Anttonen                       Toijalan Vauhti                                               
   0 Enna Eho                            Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Sanni-Ilona Heikkilä                Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Disa Huntus                         Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Viivi Jokinen                       Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Oona Kaukonen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Tanja Kekki                         Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Sonja Lahti                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Kristiina Laitinen                  Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Moona Mäkelä                        Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Catherine Nyabamba                  Tampereen Pyrintö                                             
   0 Silja Rossi                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Viivi Taipale                       Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Kia Tavisalo                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Vilma Toivonen                      Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Lumi Vahteristo                     Toijalan Vauhti                                               

T12 Kiekko

   0 Viivi Jokinen                       Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Oona Kaukonen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Maisa Koponen                       Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Kristiina Laitinen                  Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Heta Luoto                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Moona Mäkelä                        Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Silja Rossi                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Neea Suhonen                        Viialan Valtti                                                
   0 Viivi Taipale                       Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Kia Tavisalo                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Vilma Toivonen                      Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Vilma Väliharju                     Tampereen Pyrintö                                             

T12 Moukari

   0 Oona Kaukonen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Tanja Kekki                         Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Maisa Koponen                       Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Moona Mäkelä                        Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Iida Pakarinen                      Oriveden Ponnistus                                            
   0 Silja Rossi                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Viivi Taipale                       Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Kia Tavisalo                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Vilma Toivonen                      Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Ilona Verho                         Kangasalan Kisa                                               
   0 Vilma Väliharju                     Tampereen Pyrintö                                             

T12 Keihäs

   0 Sara Hakkari                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Oona Kaukonen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Kristiina Laitinen                  Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Moona Mäkelä                        Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Silja Rossi                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Neea Suhonen                        Viialan Valtti                                                
   0 Viivi Taipale                       Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Vilma Toivonen                      Hämeenlinnan Tarmo                                            

T13 60 m

   0 Fanni Grundström                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Venla Hast                          Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Vilma Itälinna                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Venny Lundberg                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Iida Luoma                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Nada Mimouni                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Heini Mäenpää                       Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Siiri Mäkilä                        Tammelan Ryske                                                
   0 Anna Pyykkö                         Oriveden Ponnistus                                            
   0 Sade Railevirta                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Elli Salonen                        Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Heini Salonen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Vilma Teppo                         Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Julia Tienhaara                     Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Saga Vanninen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Hertta Vihreälehto                  Tampereen Pyrintö                                             
   0 Salli Vuojela                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Iida Ylimäki                        Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   

T13 200 m

   0 Vilma Itälinna                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Mette Karppanen                     Urjalan Urheilijat                                            
   0 Anna-Sofia Koivisto                 Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Arlea Koskenniemi                   Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Siiri Laukkanen                     Tammelan Ryske                                                
   0 Venny Lundberg                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Annika Murtomäki                    Vilppulan Veikot                                              
   0 Vilma Teppo                         Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Julia Tienhaara                     Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Hertta Vihreälehto                  Tampereen Pyrintö                                             

T13 1000 m

   0 Ella Ala-Lahti                      Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Ronja Haavisto                      Nokian Urheilijat                                             
   0 Pinja Kämi                          Tammelan Ryske                                                
   0 Silja Lamminmäki                    Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Vilma Patrikainen                   Nokian Urheilijat                                             
   0 Emma Ranta                          Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Elina Rantala                       Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Julia Tienhaara                     Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Hertta Vihreälehto                  Tampereen Pyrintö                                             
   0 Krista Virtanen                     Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Salli Vuojela                       Tampereen Pyrintö                                             

T13 60 m aj

   0 Milla Aaltonen                      Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Maryana Ishanova                    Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Elisa Keinonen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Emilia Kilpinen                     Forssan Salama                                                
   0 Anna-Sofia Koivisto                 Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Hanna Laitila                       Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Silja Lamminmäki                    Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Heini Mäenpää                       Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Siiri Mäkilä                        Tammelan Ryske                                                
   0 Anna Pyykkö                         Oriveden Ponnistus                                            
   0 Vilma Teppo                         Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Saga Vanninen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Iida Ylimäki                        Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   

T13 Korkeus

   0 Ada Aronen                          Vilppulan Veikot                                              
   0 Maija Haapanen                      Tammelan Ryske                                                
   0 Vilma Itälinna                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jaana Lehtonen                      Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Saga Vanninen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Iida Ylimäki                        Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   

T13 Seiväs

   0 Ella Ala-Lahti                      Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Ronja Haavisto                      Nokian Urheilijat                                             
   0 Maryana Ishanova                    Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Siina Kanerva                       Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Sade Railevirta                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Aino Suorsa                         Oriveden Ponnistus                                            

T13 Pituus

   0 Maija Haapanen                      Tammelan Ryske                                                
   0 Venla Hast                          Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Maryana Ishanova                    Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Vilma Itälinna                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Emilia Kilpinen                     Forssan Salama                                                
   0 Anna-Sofia Koivisto                 Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Iida Luoma                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Nada Mimouni                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Heini Mäenpää                       Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Anna Pyykkö                         Oriveden Ponnistus                                            
   0 Heini Salonen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Saga Vanninen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Iida Ylimäki                        Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   

T13 Kuula

   0 Venla Hast                          Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Arlea Koskenniemi                   Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Viivi Lundberg                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Iida Luoma                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Sade Railevirta                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Elina Rantala                       Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Henna Salminen                      Tammelan Ryske                                                
   0 Elli Salonen                        Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Suvi Savolainen                     Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Aino-Kaisa Sihvonen                 Virtain Urheilijat                                            
   0 Vilma Teppo                         Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Oona Viljanen                       Oriveden Ponnistus                                            
   0 Salli Vuojela                       Tampereen Pyrintö                                             

T13 Kiekko

   0 Milla Aaltonen                      Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Ella Ala-Lahti                      Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Siina Kanerva                       Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Mette Karppanen                     Urjalan Urheilijat                                            
   0 Anna-Sofia Koivisto                 Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Arlea Koskenniemi                   Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Silja Kyrönviita                    Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Hanna Laitila                       Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Siiri Laukkanen                     Tammelan Ryske                                                
   0 Viivi Lundberg                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Heini Mäenpää                       Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Emma Ranta                          Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Lili Reunanen                       Tammelan Ryske                                                
   0 Henna Salminen                      Tammelan Ryske                                                
   0 Elli Salonen                        Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Suvi Savolainen                     Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Aino-Kaisa Sihvonen                 Virtain Urheilijat                                            
   0 Aino Suorsa                         Oriveden Ponnistus                                            
   0 Oona Viljanen                       Oriveden Ponnistus                                            

T13 Moukari

   0 Oona Ahonen                         Nokian Urheilijat                                             
   0 Siina Kanerva                       Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Arlea Koskenniemi                   Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Silja Kyrönviita                    Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Silja Lamminmäki                    Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Sade Railevirta                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Henna Salminen                      Tammelan Ryske                                                
   0 Elli Salonen                        Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Suvi Savolainen                     Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Aino-Kaisa Sihvonen                 Virtain Urheilijat                                            
   0 Oona Viljanen                       Oriveden Ponnistus                                            

T13 Keihäs

   0 Ella Ala-Lahti                      Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Maija Haapanen                      Tammelan Ryske                                                
   0 Siina Kanerva                       Pälkäneen Luja-Lukko                                          
   0 Mette Karppanen                     Urjalan Urheilijat                                            
   0 Elisa Keinonen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Emilia Kilpinen                     Forssan Salama                                                
   0 Silja Kyrönviita                    Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Miia Köykkä                         Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Hanna Laitila                       Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Silja Lamminmäki                    Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Nada Mimouni                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Elina Rantala                       Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Lili Reunanen                       Tammelan Ryske                                                
   0 Henna Salminen                      Tammelan Ryske                                                
   0 Heini Salonen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Suvi Savolainen                     Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Aino-Kaisa Sihvonen                 Virtain Urheilijat                                            
   0 Hertta Vihreälehto                  Tampereen Pyrintö                                             
   0 Oona Viljanen                       Oriveden Ponnistus                                            

T14 100 m

   0 Lotta Alasaukko-Oja                 Tampereen Pyrintö                                             
   0 Helmi Erkkilä                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Hulda Havia                         Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Janika Jokinen                      Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Elisa Klemola                       Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Stiina Kokkonen                     Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Emma Kuikka                         Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Aada Laine                          Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Kerttu Merviö                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Anniina Murtonen                    Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Rosa Muurasniemi                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Lilja Mäkinen                       Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Virpi Nikkilä                       Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Alina Nissinen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Enni Saarinen                       Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Petra Tuomi                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Veera Uusinoka                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Mari Vireaho                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Anni Vähäkoski                      Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Venla Väliharju                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Olivia Wirtavuori                   Tampereen Urheilijat -38                                      

T14 300 m

   0 Lotta Alasaukko-Oja                 Tampereen Pyrintö                                             
   0 Pihla Aro                           Tampereen Pyrintö                                             
   0 Venla Harala                        Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Elisa Klemola                       Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Aada Laine                          Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Nea Lento                           Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Helmi Melartin                      Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Anniina Murtonen                    Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Kerttu Niinimäki                    Viialan Valtti                                                
   0 Virpi Nikkilä                       Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Mari Rekomaa                        Valkeakosken Haka                                             
   0 Petra Tuomi                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Veera Uusinoka                      Tampereen Pyrintö                                             

T14 800 m

   0 Helmi Erkkilä                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Venla Harala                        Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Emilia Heino                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Helmi Karjainen                     Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Kristiina Koivunen                  Tampereen Pyrintö                                             
   0 Essi Leinonen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Kerttu Niinimäki                    Viialan Valtti                                                
   0 Virpi Nikkilä                       Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Aada Pasanen                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Maria Peltoniemi                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Mari Rekomaa                        Valkeakosken Haka                                             

T14 2000 m

   0 Emma Haapamäki                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Helmi Karjainen                     Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Kerttu Niinimäki                    Viialan Valtti                                                
   0 Viola Pennanen                      Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Anni Virta                          Forssan Salama                                                
   0 Aino Vuorinen                       Valkeakosken Haka                                             

T14 1500 m ej

   0 Veera Laaksonen                     Valkeakosken Haka                                             

T14 80 m aj

   0 Piia Ala-Hakuni                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Pihla Aro                           Tampereen Pyrintö                                             
   0 Anna Järvinen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Kristiina Koivunen                  Tampereen Pyrintö                                             
   0 Stiina Kokkonen                     Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Nea Lento                           Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Lilja Mäkinen                       Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Enni Saarinen                       Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Maiju Saukkosaari                   Tampereen Pyrintö                                             
   0 Venla Väliharju                     Tampereen Pyrintö                                             

T14 300 m aj

   0 Pihla Aro                           Tampereen Pyrintö                                             
   0 Janika Jokinen                      Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Ronja Kallionpää                    Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Heta Luoto                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Rosa Muurasniemi                    Tampereen Pyrintö                                             

T14 Korkeus

   0 Helmi Erkkilä                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Anna Järvinen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Essi Leinonen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Nea Lento                           Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Helmi Melartin                      Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Lilja Mäkinen                       Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Laura Sanden                        Urjalan Urheilijat                                            
   0 Maiju Saukkosaari                   Tampereen Pyrintö                                             
   0 Petra Tuomi                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Mari Vireaho                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Anni Vähäkoski                      Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Olivia Wirtavuori                   Tampereen Urheilijat -38                                      

T14 Seiväs

   0 Lotta Alasaukko-Oja                 Tampereen Pyrintö                                             
   0 Emma Kuikka                         Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Maiju Saukkosaari                   Tampereen Pyrintö                                             

T14 Pituus

   0 Piia Ala-Hakuni                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Pihla Aro                           Tampereen Pyrintö                                             
   0 Emilia Heino                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Ronja Kallionpää                    Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Elisa Klemola                       Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Kristiina Koivunen                  Tampereen Pyrintö                                             
   0 Stiina Kokkonen                     Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Emma Kuikka                         Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Essi Leinonen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Helmi Melartin                      Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Kerttu Merviö                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Anniina Murtonen                    Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Lilja Mäkinen                       Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Alina Nissinen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Aada Pasanen                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Maria Peltoniemi                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Enni Saarinen                       Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Laura Sanden                        Urjalan Urheilijat                                            
   0 Veera Uusinoka                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Mari Vireaho                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Olivia Wirtavuori                   Tampereen Urheilijat -38                                      

T14 Kolmiloikka

   0 Piia Ala-Hakuni                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Emilia Heino                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Maryana Ishanova                    Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Janika Jokinen                      Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Anna Järvinen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Elisa Klemola                       Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Kristiina Koivunen                  Tampereen Pyrintö                                             
   0 Stiina Kokkonen                     Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Emma Kuikka                         Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Essi Leinonen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Rosa Muurasniemi                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Alina Nissinen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Anna Pyykkö                         Oriveden Ponnistus                                            
   0 Luna Reunanen                       Tammelan Ryske                                                
   0 Jenna Saarilahti                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Julia Tienhaara                     Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Minttu Törnblom                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Olivia Wirtavuori                   Tampereen Urheilijat -38                                      

T14 Kuula

   0 Pinja Kianta                        Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Peppi Koppanen                      Tammelan Ryske                                                
   0 Kerttu Merviö                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Kerttu Niinimäki                    Viialan Valtti                                                
   0 Liinu Salo                          Valkeakosken Haka                                             
   0 Kira Töppärä                        Urjalan Urheilijat                                            
   0 Minttu Törnblom                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Anni Vähäkoski                      Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Venla Väliharju                     Tampereen Pyrintö                                             

T14 Kiekko

   0 Emilia Hölli                        Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Ronja Kallionpää                    Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Riikka Kataja                       Urjalan Urheilijat                                            
   0 Pinja Kianta                        Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Julia Lahti                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Liinu Salo                          Valkeakosken Haka                                             
   0 Laura Sanden                        Urjalan Urheilijat                                            
   0 Silja Toivonen                      Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Kira Töppärä                        Urjalan Urheilijat                                            
   0 Minttu Törnblom                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Anni Vähäkoski                      Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Venla Väliharju                     Tampereen Pyrintö                                             

T14 Moukari

   0 Piia Ala-Hakuni                     Tampereen Pyrintö                                             
   0 Emma Haapamäki                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Riikka Kataja                       Urjalan Urheilijat                                            
   0 Pinja Kianta                        Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Liinu Salo                          Valkeakosken Haka                                             
   0 Maiju Saukkosaari                   Tampereen Pyrintö                                             
   0 Silja Toivonen                      Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Kira Töppärä                        Urjalan Urheilijat                                            
   0 Minttu Törnblom                     Tampereen Pyrintö                                             

T14 Keihäs

   0 Janika Jokinen                      Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Ronja Kallionpää                    Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Pinja Kianta                        Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Peppi Koppanen                      Tammelan Ryske                                                
   0 Viola Pennanen                      Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Enni Saarinen                       Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Liinu Salo                          Valkeakosken Haka                                             
   0 Laura Sanden                        Urjalan Urheilijat                                            
   0 Salla Sirola                        Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Silja Toivonen                      Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Petra Tuomi                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Inka Vatka                          Toijalan Vauhti                                               

T15 100 m

   0 Erika Ahvenharju                    Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Pinja Heinonen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Oona Huura                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Miili Inomaa                        Urjalan Urheilijat                                            
   0 Emilia Joutsi                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jemina Konola                       Valkeakosken Haka                                             
   0 Matilda Koponen                     Viialan Valtti                                                
   0 Aliisa Kyrönviita                   Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Pinja Lehtinen                      Viialan Valtti                                                
   0 Ulrika Niemelä                      Nokian Urheilijat                                             
   0 Sara Niinimäki                      Viialan Valtti                                                
   0 Salla Tuominen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jasmiina Tuomiranta                 Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Inka Vanninen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Kiira Vilenius                      Viialan Valtti                                                

T15 300 m

   0 Pinja Heinonen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Siiri Heiskanen                     Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Sara Niinimäki                      Viialan Valtti                                                
   0 Johanna Ranta                       Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   

T15 800 m

   0 Alisa Pennanen                      Forssan Salama                                                
   0 Johanna Ranta                       Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Sini Tirri                          Toijalan Vauhti                                               

T15 2000 m

   0 Henriika Lento                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Saaga Rissanen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Sini Tirri                          Toijalan Vauhti                                               
   0 Inka Vanninen                       Tampereen Pyrintö                                             

T15 1500 m ej

   0 Riikka Luukkaala                    Vesilahden Visa                                               

T15 80 m aj

   0 Oona Huura                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jasmin Juujärvi                     Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Aliisa Kyrönviita                   Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Pinja Lehtinen                      Viialan Valtti                                                
   0 Julia Pihkanen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Kaisa Pousi                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Salla Tuominen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jasmiina Tuomiranta                 Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Vera Töppärä                        Urjalan Urheilijat                                            
   0 Oona Vuorio                         Tampereen Pyrintö                                             

T15 300 m aj

   0 Pinja Heinonen                      Tampereen Pyrintö                                             

T15 Korkeus

   0 Pinja Heinonen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Oona Huura                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Matilda Koponen                     Viialan Valtti                                                
   0 Pinja Lehtinen                      Viialan Valtti                                                
   0 Sirkku Näsi                         Toijalan Vauhti                                               
   0 Salla Tuominen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jasmiina Tuomiranta                 Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Veera Viitala                       Kangasalan Urheilijat -68                                     

T15 Seiväs

   0 Siiri Heiskanen                     Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Matilda Koponen                     Viialan Valtti                                                

T15 Pituus

   0 Erika Ahvenharju                    Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Oona Huura                          Tampereen Pyrintö                                             
   0 Miili Inomaa                        Urjalan Urheilijat                                            
   0 Jasmin Juujärvi                     Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Matilda Koponen                     Viialan Valtti                                                
   0 Aliisa Kyrönviita                   Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Pinja Lehtinen                      Viialan Valtti                                                
   0 Ulrika Niemelä                      Nokian Urheilijat                                             
   0 Sara Niinimäki                      Viialan Valtti                                                
   0 Salla Tuominen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Inka Vanninen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Kiira Vilenius                      Viialan Valtti                                                

T15 Kolmiloikka

   0 Emma Ahonen                         Nokian Urheilijat                                             
   0 Erika Ahvenharju                    Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Milla Asell                         Nokian Urheilijat                                             
   0 Amanda Heino                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Siiri Heiskanen                     Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Henriika Lento                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Nerissa Mäkelä                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Ulrika Niemelä                      Nokian Urheilijat                                             
   0 Saaga Rissanen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Jasmiina Tuomiranta                 Tampereen Urheilijat -38                                      
   0 Inka Vanninen                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Veera Viitala                       Kangasalan Urheilijat -68                                     

T15 Kuula

   0 Erika Ahvenharju                    Hämeenlinnan Tarmo                                            
   0 Amanda Heino                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Meri Helenius                       Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Emilia Joutsi                       Tampereen Pyrintö                                             
   0 Katri Kekki                         Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Henriika Lento                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Sara Niinimäki                      Viialan Valtti                                                
   0 Kaisa Pousi                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Saaga Rissanen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Vera Töppärä                        Urjalan Urheilijat                                            
   0 Kiira Vilenius                      Viialan Valtti                                                

T15 Kiekko

   0 Amanda Heino                        Tampereen Pyrintö                                             
   0 Ulrika Niemelä                      Nokian Urheilijat                                             
   0 Julia Pihkanen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Kaisa Pousi                         Tampereen Pyrintö                                             
   0 Vera Töppärä                        Urjalan Urheilijat                                            

T15 Moukari

   0 Katri Kekki                         Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Julia Pihkanen                      Tampereen Pyrintö                                             
   0 Veera Sihvonen                      Virtain Urheilijat                                            
   0 Sofia Särkijärvi                    Tampereen Pyrintö                                             
   0 Vera Töppärä                        Urjalan Urheilijat                                            
   0 Oona Vuorio                         Tampereen Pyrintö                                             

T15 Keihäs

   0 Meri Helenius                       Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Miili Inomaa                        Urjalan Urheilijat                                            
   0 Jasmin Juujärvi                     Lempäälän Kisa Yleisurheilu                                   
   0 Katri Kekki                         Kangasalan Urheilijat -68                                     
   0 Aliisa Kyrönviita                   Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Riikka Luukkaala                    Vesilahden Visa                                               
   0 Sirkku Näsi                         Toijalan Vauhti                                               
   0 Kiira Vilenius                      Viialan Valtti                                                

T9 miniottelu (1000m + korkeus)	

Iina Niemelä		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Julia Jalo		Urjalan Urheilijat
Miina Paija		Urjalan Urheilijat
Miranda Lehtimäki	Forssan Salama
Nea Kokko		Tampereen Pyrintö
Sini Alku		Vehmaisten Urheilijat
Viivi Manninen		Vehmaisten Urheilijat
Vilja Välimäki		Urjalan Urheilijat
	
T9 miniottelu (40m + 1000m)	

Ada Kärkelä		Ylöjärven Urheilijat
Aino Aarnio		Vehmaisten Urheilijat
Camilla Uschanov	Hämeenlinnan Tarmo
Emilia Aho		Tampereen Pyrintö
Iida Kastarinen		Tampereen Pyrintö
Iida Kyllönen		Vehmaisten Urheilijat
Ilona Sivenius		Pälkäneen Luja-Lukko
Inka Kuusela		Tammelan Ryske
Inka Peltola		Vehmaisten Urheilijat
Inka-Maaria Ketola	Vesilahden Visa
Laura Ratilainen	Toijalan Vauhti
Miranda Lehtimäki	Forssan Salama
Nea Kokko		Tampereen Pyrintö
Netta Mäkynen		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Saara Kuha		Viialan Valtti
Viivi Manninen		Vehmaisten Urheilijat
Vilja Hujanen		Viialan Valtti
Vilja Välimäki		Urjalan Urheilijat
Vilma Luontila		Nokian Urheilijat
	
T9 miniottelu (40m + korkeus)	

Aliina Koivula		Urjalan Urheilijat
Angeliina Ruotsalainen	Tampereen Pyrintö
Cecilia Hirvelä		Kangasalan Urheilijat -68
Eleonora Jokinen	Tampereen Pyrintö
Ella Mikkola		Tampereen Pyrintö
Emilia Hartikainen	Tampereen Pyrintö
Emilia Pakarinen	Oriveden Ponnistus
Emmiina Eho		Tampereen Urheilijat -38
Eve Savola		Tampereen Pyrintö
Iina Niemelä		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Ilona Sivenius		Pälkäneen Luja-Lukko
Inka Kuusela		Tammelan Ryske
Inka-Maaria Ketola	Vesilahden Visa
Julia Jalo		Urjalan Urheilijat
Julia Viitanen		Viialan Valtti
Julia Vuori		Forssan Salama
Laura Ratilainen	Toijalan Vauhti
Martta Nieminen		Tampereen Pyrintö
Miina Paija		Urjalan Urheilijat
Peppi Vehmaa		Urjalan Urheilijat
Ranim Hamdi		Tampereen Pyrintö
Saara Kuha		Viialan Valtti
Tinja Kenttälä		Vehmaisten Urheilijat
Tutta Murtoniemi	Nokian Urheilijat
Vanessa Salminen	Forssan Salama
Vilja Hujanen		Viialan Valtti
Vivian Satama		Hämeenlinnan Tarmo
	
T9 miniottelu (kuula + keihäs)	

Alisa Syrjälä		Tammelan Ryske
Eevi Vatka		Toijalan Vauhti
Eleonora Jokinen	Tampereen Pyrintö
Jenni Väänänen		Hämeenlinnan Tarmo
Julia Vuori		Forssan Salama
Kiira Kilpinen		Forssan Salama
Leela Reunanen		Tammelan Ryske
Nea Kokko		Tampereen Pyrintö
Niia Niemelä		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Sini Alku		Vehmaisten Urheilijat
Vanessa Salminen	Forssan Salama
Vilja Hujanen		Viialan Valtti
Vilja Välimäki		Urjalan Urheilijat
Vivian Satama		Hämeenlinnan Tarmo
	
T9 miniottelu (kuula + pituus)	

Alisa Syrjälä		Tammelan Ryske
Emma Korpi		Kangasalan Urheilijat -68
Erika Juselius		Hämeenlinnan Tarmo
Eve Savola		Tampereen Pyrintö
Iida Kastarinen		Tampereen Pyrintö
Iina Niemelä		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Inka Kuusela		Tammelan Ryske
Julia Viitanen		Viialan Valtti
Kia Väänänen		Tampereen Pyrintö
Laura Ratilainen	Toijalan Vauhti
Meri Vahteristo		Toijalan Vauhti
Miranda Lehtimäki	Forssan Salama
Ranim Hamdi		Tampereen Pyrintö
Sani Saarinen		Vehmaisten Urheilijat
Sini Alku		Vehmaisten Urheilijat
Tutta Murtoniemi	Nokian Urheilijat
Vilja Välimäki		Urjalan Urheilijat
	
T9 miniottelu (pituus + keihäs)	

Angeliina Ruotsalainen	Tampereen Pyrintö
Camilla Uschanov	Hämeenlinnan Tarmo
Eevi Vatka		Toijalan Vauhti
Ella Mikkola		Tampereen Pyrintö
Emilia Hartikainen	Tampereen Pyrintö
Emilia Pakarinen	Oriveden Ponnistus
Emmiina Eho		Tampereen Urheilijat -38
Erika Juselius		Hämeenlinnan Tarmo
Iida Kastarinen		Tampereen Pyrintö
Iina Niemelä		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Inka Kuusela		Tammelan Ryske
Jenni Väänänen		Hämeenlinnan Tarmo
Julia Vuori		Forssan Salama
Laura Ratilainen	Toijalan Vauhti
Lotta Savilahti		Tampereen Pyrintö
Martta Nieminen		Tampereen Pyrintö
Meri Vahteristo		Toijalan Vauhti
Miranda Lehtimäki	Forssan Salama
Nea Kokko		Tampereen Pyrintö
Peppi Vehmaa		Urjalan Urheilijat
Vanessa Salminen	Forssan Salama
Viivi Komu		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Vilja Hujanen		Viialan Valtti
Vivian Satama		Hämeenlinnan Tarmo