Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Maantiekisat
28.03. klo 12:00 44. Malmijuoksu Ilmoittautuneet
MALMIJUOKSU 28.3.2016

Maantiejuoksun pm-kilpailut sarjoissa Miehet, naiset, M/N 19, M/N 17, P/T 9-15 vuotta:

Osallistujat, tilanne 27.3.2016 klo 14, ilmoittautunut 87 juoksijaa

Miehet 12 km:
Pasi Fränti Joensuun Kataja
Esa Havula Pyhäselän Urheilijat
Riku Järvelä Joensuu
Niko Keronen Joensuun Kataja
Jari Mustonen Polvijärven Vauhti
Arto Niiranen Kalevan Rasti
Tomi Pyylampi Joensuun Kataja
Tomi Ronkainen Ultrajuoksuseura Sisu
Teemu Toivanen Leppävirran Viri
Petri Turpeinen Joensuun Kataja
Antti Väkevä Karsu.fi		
 
Naiset 8,5 km 
Moona Havula Pyhäselän Urheilijat
Eveliina Hirvonen Karsu.fi
Laura Karkkulainen Pyhäselän Urheilijat
Maria Maunumaa Joensuun Kataja
Reetta Nenonen RRR
Maria Nevalainen
Annina Walling Polvijärven Urheilijat

M19 8,5 km:
Topi Manninen Joensuun Kataja

N19 8,5 km:
		
M17 4,5 km 
Mika Kotiranta Joensuun Kataja
Oskari Silvennoinen Joensuun Kataja
		
N17 4,5 km:
Peppi Ahponen Pyhäselän Urheilijat
Hilja-Miina Kakkonen Joensuun Kataja
Siiri Silvennoinen Joensuun Kataja
Petra Väänänen Joensuun Kataja
		
P15 4,5 km:
Samuel Auvinen Joensuun Kataja
Jimi Huuho Pyhäselän Urheilijat

T15 4,5 km:
Riina Hassinen Pyhäselän Urheilijat
Riikka Lonkainen Joensuun Kataja
Johanna Päivinen Pyhäselän Urheilijat
Tuuli Turunen Tuupovaaran Urheilijat

P14 4,5 km 
Kalle Ruokolainen Tuupovaaran Urheilijat
		 
T14 4,5 km 
Veera Kontkanen Pyhäselän Urheilijat
Emma Tahvanainen Pyhäselän Urheilijat
		
P13 4,5km 
Niklas Hyvönen Pyhäselän Urheilijat
Eemeli Laitila Pyhäselän Urheilijat
Rasmus Lehikoinen Joensuun Kataja
Sakari Vallius Joensuun Kataja		

T13 4,5 km:
Marikki Juntunen Pyhäselän Urheilijat
Karla Könönen Pyhäselän Urheilijat
Pilvi Turunen Tuupovaaran Urheilijat
Jasmina Venäläinen Pyhäselän Urheilijat

T12 2,6 km:
Cindy Ahponen Pyhäselän Urheilijat
Janna Huuho Pyhäselän Urheilijat
Siiri Luostarinen Joensuun Kataja
Sofia Raatikainen Pyhäselän Urheilijat
Iida Sallinen Pyhäselän Urheilijat

P12 2,6 km:
Juuso Miettinen Pyhäselän Urheilijat
Lassi Valta Pyhäselän Urheilijat
Arsi Tietäväinen Tikkalan Veikot

P11 2,6 km 
Juuso Jormanainen Tuupovaaran Urheilijat
Väinö Kontkanen Pyhäselän Urheilijat
Roope Maaninka Pyhäselän Urheilijat
Erno Tietäväinen Tikkalan Veikot		
		
T11 2,6 km 
Sara-Sofia Hyvönen Pyhäselän Urheilijat
Hertta Juntunen Pyhäselän Urheilijat
Säde Turunen Tuupovaaran Urheilijat		
		
P10 2,6 km:
Milo Kuivalainen Pyhäselän Urheilijat
Akseli Laitila Pyhäselän Urheilijat
Anton Tallus Pyhäselän Urheilijat

T10 2,6 km 
Merete Lätti Pyhäselän Urheilijat
Sara Martikainen Pyhäselän Urheilijat
Pihla Ratilainen Pyhäselän Urheilijat
Aada Rautiainen Kiihtelysvaaran Urheilijat		
 
P9 2,6 km 
Aapo Rautiainen Kiihtelysvaaran Urheilijat
Jeremias Tuhkanen Pyhäselän Urheilijat
Marlo Tuhkanen Pyhäselän Urheilijat		

T9 2,6 km:
Siiri Kontkanen Pyhäselän Urheilijat
Jenny Miettinen Pyhäselän Urheilijat
Neri Lätti Pyhäselän Urheilijat

M40 4,5 km:
Antti Eronen Juuan Urheilijat
Olli Toivola Liperin Taimi

N40 4,5 km:
Eini Eronen Juuan Urheilijat
Miia Mäkelä Onttola

M45 4,5 km:

N45 4,5 km:

M50 4,5 km:

N50 4,5 km:
Aija Koistinen Kalevan Rasti
Kaija Pyöriäinen Joensuun Kataja

M55 4,5 km:
Sakari Arkko Polvijärven Vauhti
Martti Semi Leppävirran Urheilijat		

N55 4,5 km:

N60 4,5 km:
Anneli Makkonen Rääkkylän Kisa-Veikot

M60 4,5 km:
Juhani Kärkkäinen Polvijärven Vauhti
Jorma Ojen Kunto-Pirkat

M65 4,5 km:
Markku Paukkonen Leppävirran Urheilijat
Jarmo Pekkarinen
Raimo Simanainen Juuan Urheilijat

M70 4,5 km:
Vesa Haarala Liperin Taimi
Pekka Kolehmainen Joensuun Pyöräilijät
Paavo Lappalainen Kontiolahden Urheilijat

Naiset/miehet kuntosarja (juoksu/kävely) 4,5 km: