Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
03.09. klo 17:00 Syyskuun kisat Ilmoittautuneet
M 100 m

205	Matti Aaltonen		Muuramen Yritys		
209	Juuso Hassi		Oriveden Ponnistus		
34	Kari Pekka Heinonen 	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
211	Janne Keskikastari	Oulaisten Huima		
64	Mikko Koli		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
96	Jukka Mononen  		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
198	Perttu Noponen		Mikkelin Kilpa-Veikot		
117	Oskari Puhakka  	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
123	Ari Ruuti  		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
254	Aatu Savolainen		Äänekosken Urheilijat		
147	Lenni Syrjänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

M 400 m

210	Lauri Hassi		Oriveden Ponnistus		
42	Jussi Huuskonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
190	Ville Keskinen		Kuopion Reipas		
212	Jere Posti		Oulun Pyrintö		

M 1500 m

25	Jussi Eskola		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
223	Santeri Helin		Savonlinnan Riento		
18	Jani Huovinen		Joensuun Kataja		
82	Miika Lehtinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
106	Samu Nerg		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
222	Lasse Paakkonen		Saloisten Salama		
157	Konsta Vilkman		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

M 110 m aj

196	Juha-Matti Iso-Jaakkola	Lauttakylän Luja		
198	Perttu Noponen		Mikkelin Kilpa-Veikot		

M Korkeus

17	Herman Haavisto		Himangan Urheilijat		
251	Arttu Mattila		Äänekosken Urheilijat		
252	Valtteri Mattila	Äänekosken Urheilijat		
246	Mika Polku		Virtain Urheilijat		
195	Urpo Sippola		Laukaan Urheilijat		

M Seiväs

52	Joonas Jokivartio	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
194	Tuomas Outinen		Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
248	Vesa Rantanen		Virtain Urheilijat		
245	Lauri Vuohelainen	Vilppulan Veikot		

M Kuula

207	Tomi Nissinen		Muuramen Yritys		
227	Petteri Peitso		Seinäjoen Seudun Urheilijat		

M Kiekko

193	Jouni Hytti		Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
54	Sami Jämsen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
208	Ville Kivioja		Nokian Urheilijat		
238	Timo Mustikkamaa  	Tampereen Pyrintö		
227	Petteri Peitso		Seinäjoen Seudun Urheilijat		
146	Juuso Sillanpää		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

M30+ 400 m

187	Ahti Finning M65	Kunto-Pirkat		
34	Kari Pekka Heinonen M30	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
188	Jarmo Hillberg M45	Kunto-Pirkat		
50	Jari Jaatinen M50	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
96	Jukka Mononen M55	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
104	Tero Mäkäläinen M35	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
117	Oskari Puhakka M35	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
123	Ari Ruuti M40		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
128	Juha Saarisilta M35	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
137	Tapio Savolainen M55	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
192	Kimmo Vainio M45	LahtiSport35+		

M30+ Kolmiloikka

23	Janne Alasalmi M30	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
71	Aki Kujanen M40		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
80	Jarkko Lassila M35	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
104	Tero Mäkäläinen M35	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
257	Tuukka Vuorinen M40	Äänekosken Urheilijat		

M30+ Keihäs

230	Reino Aittola M60	Sotkamon Jymy		
16	Miika Hytönen M30	Haukivuoren Kisailijat		
55	Sami Jämsen M40		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
71	Aki Kujanen M40		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
80	Jarkko Lassila M35	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
104	Tero Mäkäläinen M35	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
112	Kari Peltokangas M45	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
123	Ari Ruuti M40		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

P15 100 m

27	Niclas Forsberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
250	Jere Kautto		Äänekosken Urheilijat		
170	Lauri Koivisto		Kaipolan Vire		
173	Oskari Marjakoski	Kaipolan Vire		
114	Juuso Peltola		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
154	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P15 1000 m

35	Eemil Helander		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
140	Tuomas Seppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P15 100 m aj

67	Valtteri Konttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
114	Juuso Peltola		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
154	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P15 200 m aj

114	Juuso Peltola		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
154	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P15 Seiväs

170	Lauri Koivisto		Kaipolan Vire		
173	Oskari Marjakoski	Kaipolan Vire		
154	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P15 Kolmiloikka

43	Rasmus Härkönen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
250	Jere Kautto		Äänekosken Urheilijat		
241	Oliver Kärki		Vaasan Vasama		
115	Kristian Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
255	Heikki Vuorinen		Äänekosken Urheilijat		

P15 Keihäs

27	Niclas Forsberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
170	Lauri Koivisto		Kaipolan Vire		
173	Oskari Marjakoski	Kaipolan Vire		
93	Eemi Maukonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP		
15	Eemil Porvari		Hartolan Voima		
121	Mika Ruhtinas		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP		
122	Antti Ruuti		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP		
154	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat

P13 60 m

21	Arttu Ahola		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
33	Leevi-Kalle Heikkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
217	Jonatan Kinnunen	Saarijärven Pullistus		
113	Arttu Peltola		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
15	Eemil Porvari		Hartolan Voima		
126	Luukas Saari		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
8	Pauli Simonen		Hankasalmen Hanka		
150	Kristian Toropainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P13 1000 m

5	Onni Ikonen		Hankasalmen Hanka		

P13 60 m aj

21	Arttu Ahola		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
113	Arttu Peltola		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
126	Luukas Saari		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
150	Kristian Toropainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P13 200 m aj

217	Jonatan Kinnunen	Saarijärven Pullistus		
15	Eemil Porvari		Hartolan Voima		

P13 Korkeus

256	Jussi Vuorinen		Äänekosken Urheilijat		

P13 Kolmiloikka

217	Jonatan Kinnunen	Saarijärven Pullistus		
113	Arttu Peltola		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
256	Jussi Vuorinen		Äänekosken Urheilijat		

P13 Kuula

33	Leevi-Kalle Heikkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
36	Eelis Hintikka		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
40	Miika Huikko		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
7	Joakim Liukkonen	Hankasalmen Hanka		
8	Pauli Simonen		Hankasalmen Hanka


P11 60 m

36	Eelis Hintikka		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
10	Miska Johansson		Hartolan Voima		
65	Luukas Kontro		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
79	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
105	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P11 1000 m

65	Luukas Kontro		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
186	Joona Savukoski		Keuruun Kisailijat		

P11 60 m aj

36	Eelis Hintikka		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
182	Tommi Järvenpää		Keuruun Kisailijat		
242	Manu Kankaanniemi	Vammalan seudun Voima		
65	Luukas Kontro		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
79	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
105	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
118	Kosti Pusaaniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P11 Kolmiloikka

36	Eelis Hintikka		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
10	Miska Johansson		Hartolan Voima		
105	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
118	Kosti Pusaaniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P11 Keihäs

59	Jiri Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
79	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
84	Arttu Leivonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
105	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
118	Kosti Pusaaniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
153	Oskari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP		

P9 40 m

37	Eemil Hintikka		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
182	Tommi Järvenpää		Keuruun Kisailijat		
242	Manu Kankaanniemi	Vammalan seudun Voima		
76	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
81	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
88	Lenni Lindholm		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
103	Olli Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
119	Adiel Rahkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
244	Topi Räsänen		Viitasaaren Viesti		
125	Eemil Saari		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
134	Konsta Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
186	Joona Savukoski		Keuruun Kisailijat		
20	Ahti Suikki		Juvan Urheilijat		
159	Konsta Vuorela		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P9 1000 m

37	Eemil Hintikka		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
76	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
103	Olli Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
219	Kasper Paavola		Saarijärven Pullistus		
125	Eemil Saari		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
20	Ahti Suikki		Juvan Urheilijat		
159	Konsta Vuorela		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P9 Korkeus

182	Tommi Järvenpää		Keuruun Kisailijat		
103	Olli Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P9 Pituus

37	Eemil Hintikka		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
182	Tommi Järvenpää		Keuruun Kisailijat		
242	Manu Kankaanniemi	Vammalan seudun Voima		
76	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
81	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
88	Lenni Lindholm		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
103	Olli Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
119	Adiel Rahkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
244	Topi Räsänen		Viitasaaren Viesti		
125	Eemil Saari		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
134	Konsta Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
20	Ahti Suikki		Juvan Urheilijat		
159	Konsta Vuorela		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P9 Keihäs

242	Manu Kankaanniemi	Vammalan seudun Voima		
244	Topi Räsänen		Viitasaaren Viesti

	

N 200 m

44	Heini Ikonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
49	Janina Jaatinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
243	Laura Lundberg		Varkauden Kenttä-Veikot		
98	Roosa Mähönen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
240	Aino Paunonen		Turun Urheiluliitto		
191	Kirsi Pekkanen		Kuopion Reipas		
253	Aino Pulkkinen		Äänekosken Urheilijat		
135	Siiri Salo		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

N 800 m

216	Inna Anttila		Saarijärven Pullistus		
51	Janina Jahkola		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
6	Sanna Kekki		Hankasalmen Hanka		
87	Linda Leppikorpi	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
234	Siiri Möller		Suolahden Urho		
108	Jasmin Nyyssönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
109	Pauliina Oksanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
249	Maija Tukeva		Ähtärin Urheilijat		

N Korkeus

206	Aino Moilanen		Muuramen Yritys		
221	Minttu Rinne		Saarijärven Pullistus		

N Seiväs

32	Sonja Hartio		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
200	Riikka Konttinen	Multian Jyske		
172	Krista Koskinen		Kaipolan Vire		
95	Vilma Moilanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
202	Emma Mäkelä		Multian Jyske		
203	Milla Pohjola		Multian Jyske		

N Kuula

85	Johanna Leivonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
197	Maria Pulkkinen		Merikarvian Into		

N Kiekko

53	Assi Jämsen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
85	Johanna Leivonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
97	Saara Mynttinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
13	Anna Olkkonen		Hartolan Voima		
14	Maria Olkkonen		Hartolan Voima		
158	Viivi Voutilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

N17 100 m aj

61	Ada Koistinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
107	Hilla Nieminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

N30+ 400 m

1	Riikka Karioja N30			
92	Satu Matilainen N45	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
2	Jasmine Rahkonen N30			
129	Jaana Saarisilta N30	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
162	Kirsi Yijälä N45	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

N30+ Kolmiloikka

24	Hannele Eronen N30	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
189	Sanna Hillberg N40	Kunto-Pirkat		
94	Anette Mehtälä N35	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
100	Tuire Mäki N35		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
120	Maija Rintala N35	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
138	Annika Savolainen N55	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
163	Anne Yli-Olli N40	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

N30+ Keihäs

24	Hannele Eronen N30	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
73	Mari Kyrönlahti N45	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
94	Anette Mehtälä N35	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
247	Riitta Rajamäki N60	Virtain Urheilijat		
120	Maija Rintala N35	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
160	Merja Vuorinen N55	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
162	Kirsi Yijälä N45	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
163	Anne Yli-Olli N40	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T15 100 m

167	Neea Flyktman		Kaipolan Vire		
29	Heidi Haapamäki		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
6	Sanna Kekki		Hankasalmen Hanka		
169	Anna Koivisto		Kaipolan Vire		
62	Laura Koivisto		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
171	Ella Kokkinen		Kaipolan Vire		
90	Jonna Malinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP		
107	Hilla Nieminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
124	Katariina Saarelainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
176	Saara Svahn		Kaipolan Vire		

T15 1000 m

101	Lotta Mäkinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T15 80 m aj

29	Heidi Haapamäki		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
224	Niina Karttunen		Savonlinnan Riento		
169	Anna Koivisto		Kaipolan Vire		
225	Tanja Kokkonen		Savonlinnan Riento		
226	Neea Käyhkö		Savonlinnan Riento		
143	Iina Sihvonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
161	Joanna Wallinheimo	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T15 Seiväs

22	Annika Ahonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
226	Neea Käyhkö		Savonlinnan Riento		
161	Joanna Wallinheimo	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T15 Kolmiloikka

167	Neea Flyktman		Kaipolan Vire		
29	Heidi Haapamäki		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
168	Aino Hovinen		Kaipolan Vire		
19	Pihla Johansson		Joutsan Pommi		
169	Anna Koivisto		Kaipolan Vire		
171	Ella Kokkinen		Kaipolan Vire		
98	Roosa Mähönen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
124	Katariina Saarelainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
145	Vilma Siirilä		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
204	Janette Tanninen	Multian Jyske		
161	Joanna Wallinheimo	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T15 Keihäs

181	Saara Ahonen		Keuruun Kisailijat		
26	Camilla Forsberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
48	Nora-Julia Isoluoma	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
19	Pihla Johansson		Joutsan Pommi		
61	Ada Koistinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP		
62	Laura Koivisto		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
171	Ella Kokkinen		Kaipolan Vire		
235	Miia Makkonen		Sysmän Sisu			UP
101	Lotta Mäkinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
185	Vera Nousiainen		Keuruun Kisailijat		
176	Saara Svahn		Kaipolan Vire		

T13 60 m

28	Anni Gustafsson		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
31	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
47	Krista Ingalsuo		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
224	Niina Karttunen		Savonlinnan Riento		
60	Kerttu Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
225	Tanja Kokkonen		Savonlinnan Riento		
63	Ida Kolehmainen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
214	Johanna Kulmala		Pylkönmäen Yrittävä		
74	Lilli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
78	Venla Lamberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
83	Vilma Lehtoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
175	Tessa Moisio		Kaipolan Vire		
99	Emilia Mäkelä		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
130	Emmi Sajasalo		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
180	Jasmin Salenius		Kangasniemen Kalske		
131	Beda Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
133	Heidi Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
141	Aada Sievänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
142	Saga Sievänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
228	Sofia Ylinen		Seinäjoen Seudun Urheilijat		
164	Ada Zitting		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
165	Gea Zitting		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T13 1000 m

213	Jenni Kiminkinen	Pylkönmäen Yrittävä		
199	Emilia Kivinen		Multian Jyske		
77	Veera Lamberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
78	Venla Lamberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
201	Sara Leppäsalmi		Multian Jyske		
91	Neili Marjanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
220	Kiia Paavola		Saarijärven Pullistus		
127	Venla Saari		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
236	Katri Saavalainen	Sysmän Sisu		
177	Elvi Warwick		Kaipolan Vire		

T13 60 m aj

30	Sofia Hakala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
31	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
74	Lilli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
83	Vilma Lehtoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
91	Neili Marjanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
175	Tessa Moisio		Kaipolan Vire		
239	Anni Nurminen		Tampereen Pyrintö		UP	
116	Emmi Pennanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
136	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
151	Miina-Maria Tuomala	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
156	Vera Vertanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T13 200 m aj

30	Sofia Hakala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
31	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
57	Isa Kannisto		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
116	Emmi Pennanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
133	Heidi Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
135	Siiri Salo		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
136	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
151	Miina-Maria Tuomala	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
156	Vera Vertanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
164	Ada Zitting		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T13 Korkeus

57	Isa Kannisto		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
63	Ida Kolehmainen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
68	Aada Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
77	Veera Lamberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
83	Vilma Lehtoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
116	Emmi Pennanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
127	Venla Saari		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
131	Beda Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
136	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
165	Gea Zitting		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T13 Kolmiloikka

28	Anni Gustafsson		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
31	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
47	Krista Ingalsuo		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
63	Ida Kolehmainen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
74	Lilli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
226	Neea Käyhkö		Savonlinnan Riento		
91	Neili Marjanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
116	Emmi Pennanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
130	Emmi Sajasalo		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
136	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
141	Aada Sievänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
142	Saga Sievänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
228	Sofia Ylinen		Seinäjoen Seudun Urheilijat		
165	Gea Zitting		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T13 Kuula

26	Camilla Forsberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
31	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
231	Riina Honkonen		Suolahden Urho		
3	Alexandra Hämäläinen	Hankasalmen Hanka		
63	Ida Kolehmainen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
68	Aada Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
110	Nelli Pajula		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
130	Emmi Sajasalo		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
142	Saga Sievänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
156	Vera Vertanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
165	Gea Zitting		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T13 4 x 600 m

Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T13 4 x 60 m aj

Jyväskylän Kenttäurheilijat

T11 60 m

38	Moona Hirvonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
41	Elli Huovinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
4	Justine Hämäläinen	Hankasalmen Hanka		
213	Jenni Kiminkinen	Pylkönmäen Yrittävä		
58	Hilma Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
70	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
237	Emma Kuusisto		Säynätsalon Riento		
89	Anni Lukkarinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
102	Emmi Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
239	Anni Nurminen		Tampereen Pyrintö		
110	Nelli Pajula		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
111	Iida Pajunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
132	Noora Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
144	Mimmi Sihvonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
152	Aino Tyynysniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T11 1000 m

38	Moona Hirvonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
41	Elli Huovinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
45	Ellen Immonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
56	Eevi Kannelniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
70	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
229	Tilda Korhonen		Siilinjärven Ponnistus		
237	Emma Kuusisto		Säynätsalon Riento		
218	Helmiina Kynnäs		Saarijärven Pullistus		
89	Anni Lukkarinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
215	Emilia Malinen		Pylkönmäen Yrittävä		
110	Nelli Pajula		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
111	Iida Pajunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
144	Mimmi Sihvonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
149	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
155	Veera Valtonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T11 60 m aj

41	Elli Huovinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
184	Tuuli Järvinen		Keuruun Kisailijat		
56	Eevi Kannelniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
58	Hilma Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
66	Tea Konttinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
70	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
229	Tilda Korhonen		Siilinjärven Ponnistus		
12	Viivi Kupiainen		Hartolan Voima		
218	Helmiina Kynnäs		Saarijärven Pullistus		
89	Anni Lukkarinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
102	Emmi Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
239	Anni Nurminen		Tampereen Pyrintö		
220	Kiia Paavola		Saarijärven Pullistus		
110	Nelli Pajula		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
111	Iida Pajunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
132	Noora Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
139	Alisa Seilonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
144	Mimmi Sihvonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T11 Kolmiloikka

41	Elli Huovinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
46	Emilia Immonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
11	Sinja Johansson		Hartolan Voima		
184	Tuuli Järvinen		Keuruun Kisailijat		
58	Hilma Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
66	Tea Konttinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
70	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
12	Viivi Kupiainen		Hartolan Voima		
86	Nanna Leivonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
89	Anni Lukkarinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
102	Emmi Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
110	Nelli Pajula		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
111	Iida Pajunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
132	Noora Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
139	Alisa Seilonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
144	Mimmi Sihvonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
149	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T11 Keihäs

45	Ellen Immonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
46	Emilia Immonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
11	Sinja Johansson		Hartolan Voima		
66	Tea Konttinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
70	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
12	Viivi Kupiainen		Hartolan Voima		
86	Nanna Leivonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
89	Anni Lukkarinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
174	Maisa Moisio		Kaipolan Vire		
102	Emmi Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
239	Anni Nurminen		Tampereen Pyrintö		
110	Nelli Pajula		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
149	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat			

T9 40 m

39	Eeva Holviala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
232	Pirkko Järvikylä	Suolahden Urho		
183	Minttu Järvinen		Keuruun Kisailijat		
166	Elsi Konstari		Jämsänkosken Ilves		
69	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
72	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
75	Mimmi Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
178	Senni Ohra-Aho		Kangasniemen Kalske		
179	Jonna Romo		Kangasniemen Kalske		

T9 1000 m

166	Elsi Konstari		Jämsänkosken Ilves		
69	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T9 Korkeus

39	Eeva Holviala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
232	Pirkko Järvikylä	Suolahden Urho		
183	Minttu Järvinen		Keuruun Kisailijat		
166	Elsi Konstari		Jämsänkosken Ilves		
69	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
75	Mimmi Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
148	Malva Teerijoki		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T9 Pituus

39	Eeva Holviala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
232	Pirkko Järvikylä	Suolahden Urho		
166	Elsi Konstari		Jämsänkosken Ilves		
69	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
72	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
75	Mimmi Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
233	Selma Möller		Suolahden Urho		
178	Senni Ohra-Aho		Kangasniemen Kalske		
179	Jonna Romo		Kangasniemen Kalske		
148	Malva Teerijoki		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T9 Keihäs

39	Eeva Holviala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
9	Kiira Johansson		Hartolan Voima		
232	Pirkko Järvikylä	Suolahden Urho		
233	Selma Möller		Suolahden Urho		
148	Malva Teerijoki		Jyväskylän Kenttäurheilijat