Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
31.05. klo 12:00 Uudyn pm Junnuviestit 9-15v. Ilmoittautuneet
PM-JUNNUVIESTIT 31.5.2015 KLAUKKALAN KENTTÄ / NURMIJÄRVEN YLEISURHEILU   

Sukkulaviesti T/P 9  8 x 40 m

0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 2		
     Ella Lindgren, Sissi Kaksonen, Karoliina Kiiskinen, Elsa Pinola, Eemil Nordlund, Peetu Ormo, Toivo Halonen, Anton Sokoff
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Ilona Pursiainen, Iisa Aramo, Ruth Toivola, Marianne Salmi, Olavi Halonen, Eeli Rovasalo, Ilari Okkolin, Aleksis Hurme
0	Porvoon Urheilijat 1		
     Iitu Riiheläinen, Ella Vasama, Minni Grönlund, Alisa Kiiski, Lian Luoma, Inari Uotila, Aatu Kangasniemi, Tuuli Kiviniemi, Vadelma Vilkko, Sebastian Hjort, Brenda Jalkanen
0	Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1		
     Adriana Kalymialaris, Sara Hatakka, Elli Paananen, Olivia Rotkus, Lisite Reilson, Janni Kuusela, Aleksi Husu, Alisa Saarinen, Lenni Lindgren
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2		
     Miro Moisio, Karri Hakkarainen, Nelli Tuominen, Mea Heikkonen, Helmi Cardona, Henni Piirainen, Nelli Allonen, Eveliina Laaksamo, Frida Noreila, Kristian Kempas, Robert Junninen
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1		
     Mirko Lehikoinen, Elias Walden, Kasperi Hiidenniemi, Lumia Laakso, Silja Filenius, Mila Heikkonen, Erika Kankkunen, Katriina Tallo
0	Vihdin Viesti		
     Viljami Vaittinen, Jeanette Ingberg, Andreas Ingberg, Jouni Suikki, Jenni Holopainen, Kalle Keränen, Jami Bergman, Sisu Malvela, Essi Räikkönen
0	Riihimäen Kisko valko		
     Ville Mattila, Liisa Lindholm, Isabella Lindberg, Sara Majaranta, Ellen Laukkanen, Vera Ylipekka, Veera Mustonen, Anni Ylenius, Peppi Ojala
0	Riihimäen Kisko sini		
     Alexander Västrik, Nea Hyvärinen, Konsta Alanko, Luukas Huhtala, Onni Tuominen, Isabella Lindberg, Maija Jokinen, Olivia Lindholm, Pihla Soininen
0	Riihimäen Kisko musta		
     Ayden Fox, Elias Hietanen, Christian Lindberg, Alisa Arkiomaa, Milja Ahonen, Sanni-Veera Viertola, Ville Mustonen, Sonja Koskela, Isabella Lindberg
0	Nurmijärven Yleisurheilu sini		
     Minni Tuppura, Elmeri Lybeck, Aapo Ruhanen, Joona Paananen, Sarla Kakkola, Emma Lehtonen, Sanni Lehtonen, Viiviliina Nurminen
0	Nurmijärven Yleisurheilu puna		
     Aleksi Sovijärvi, Sara Ahlfors, Martti Rekola, Timi Heikkola, Liina Forsström, Nea Pyykkö, Annina Huovila, Nella Meriläinen
0	Nurmijärven Yleisurheilu musta		
     Luukas Lahti, Eero Laine, Tuomas Teimonen, Oskari Huppunen, Jenny Rahkila, Charlotte Kajander, Sara Parviainen, Pinja Kylmänen

P11 4 x 50 m

0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 2		
     Eelis Aramo, Otso Kalanen, Iivari Tolonen, Alex Mäntylä
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Topias Talvitie, Arno Toivola, Miko Koskelainen, Micke Liuha
0	Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1		
     Leevi Lindgren, Jiri Pajunen, Miki Makkonen, Miika Harjanne, Jasper Reilson
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 3		
     Topias Piirainen, Aaro Räisänen, Kalle Gauriloff, Robert Määttänen
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2		
     Konsta Keijonen, Miro Heikkonen, Miko Ojapelto, Alex Vuori
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1		
     Sampo Väyrynen, Otso Väyrynen, Petrus Randelin, Petteri Kankkunen
0	Vihdin Viesti		
     Konsta Keränen, Juuso Holopainen, Jesse Suihkonen, Matias Keskinen
0	Karkkilan Pojat 1		
     Mikke Majasalmi, Luukas Vendelin, Aatu Hellgren, Tomi Heiskanen
0	Riihimäen Kisko turko		
     Juuso Tuominen, Luka Kotonen, Joonatan Lindberg, Markus Sankari
0	Nurmijärven Yleisurheilu musta		
     Eemil Laine, Toni Rinnekari, Leevi Leskelä, Niklas Orjala
0	Nurmijärven Yleisurheilu sini		
     Samuli Heiskanen, Jami Saari, Otto Salomäki, Eljas Roivainen

P11 4 x 600 m

44	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Topias Talvitie, Arno Toivola, Miko Koskelainen, Micke Liuha
45	Hyvinkään Seudun Urheilijat 2		
     Eelis Aramo, Otso Kalanen, Iivari Tolonen, Alex Mäntylä
46	Karkkilan Pojat 1		
     Mikke Majasalmi, Luukas Vendelin, Aatu Hellgren, Tomi Heiskanen
47	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1		
     Sampo Väyrynen, Otso Väyrynen, Petrus Randelin, Petteri Kankkunen
48	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2		
     Miro Heikkonen, Miko Ojapelto, Alex Vuori, Topias Piirainen, Aaro Räisänen, Kalle Gauriloff
49	Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1		
     Leevi Lindgren, Jiri Pajunen, Miki Makkonen, Miika Harjanne, Jasper Reilson, Thomas Heikkinen
50	Nurmijärven Yleisurheilu sini		
     Leevi Leskelä, Jami Saari, Otto Salomäki, Eljas Roivainen
51	Nurmijärven Yleisurheilu musta		
     Eemil Laine, Toni Rinnekari, Niklas Orjala, Samuli Heiskanen
52	Riihimäen Kisko turko		
     Juuso Tuominen, Luka Kotonen, Joonatan Lindberg, Markus Sankari
53	Vihdin Viesti		
     Konsta Keränen, Juuso Holopainen, Jesse Suihkonen, Matias Keskinen

P11 4 x 60 m aj

0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 2		
     Eelis Aramo, Otso Kalanen, Iivari Tolonen, Alex Mäntylä
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Topias Talvitie, Arno Toivola, Miko Koskelainen, Micke Liuha
0	Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1		
     Leevi Lindgren, Jiri Pajunen, Miki Makkonen, Miika Harjanne, Jasper Reilson, Thomas Heikkinen
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 3		
     Topias Piirainen, Aaro Räisänen, Kalle Gauriloff, Robert Määttänen
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2		
     Petteri Kankkunen, Miro Heikkonen, Miko Ojapelto, Alex Vuori
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1		
     Sampo Väyrynen, Petrus Randelin, Petteri Kankkunen, Konsta Keijonen
0	Vihdin Viesti		
     Konsta Keränen, Juuso Holopainen, Matias Keskinen, Juuso Suikki
0	Riihimäen Kisko turko		
     Juuso Tuominen, Luka Kotonen, Joonatan Lindberg, Markus Sankari
0	Nurmijärven Yleisurheilu musta		
     Eemil Laine, Toni Rinnekari, Leevi Leskelä, Niklas Orjala, Samuli Heiskanen, Jami Saari, Eljas Roivainen

P13 4 x 100 m

0	Nurmijärven Yleisurheilu sini		
     Eemil Pellonperä, Aleksi Hämäläinen, Matias Ketomäki, Oskari Latvala
0	Nurmijärven Yleisurheilu musta		
     Sauli Mokkila, Aku Rissanen, Sampo Junnila, Eemeli Roivainen
0	Janakkalan Jana		
     Niklas Nokka, Sulo Aalto, Ville Harju, Matias Lautamäki
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 2		
     Leevi Tukiainen, Rami Ypyä, Eeli Vuola, Pyry Kalanen, Olweetu Ovaska, Elmo Mertanen
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Elmo Niemi, Justus Talvitie, Juho Kantoniemi, Tommi Lehtinen, Leevi Tukiainen, Rami Ypyä
0	Länsi-Uudenmaan Urheilijat 2		
     Thomas Heikkinen, Matias Vilen, Joonas Hellsten, Kasper Pääkkönen
0	Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1		
     Patrick Lindberg, Juho Kahelin, Rasmus Toivanen, Nico Hirvonen
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2		
     Lauri Kahelin, Rasmus Kujala, Oliver Randelin, Elias Risku, Heikki Makkonen, Matias Sarkkinen, Patrik Uusitalo
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1		
     Joel Kuosmanen, Tuomas Risku, Henrik Tapio, Miro Moisio
0	Karkkilan Pojat 1		
     Joonas Viitala, Luukas Virolainen, Eetu Kemppainen, Pyry Mäenpää

P13 4 x 600 m

71	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Elmo Niemi, Justus Talvitie, Juho Kantoniemi, Tommi Lehtinen, Leevi Tukiainen, Rami Ypyä
72	Hyvinkään Seudun Urheilijat 2		
     Leevi Tukiainen, Rami Ypyä, Eeli Vuola, Pyry Kalanen, Olweetu Ovaska, Elmo Mertanen
73	Janakkalan Jana		
     Matias Mononen, Sulo Aalto, Ville Harju, Matias Lautamäki
74	Karkkilan Pojat 1		
     Joonas Viitala, Luukas Virolainen, Eetu Kemppainen, Pyry Mäenpää
75	Keravan Urheilijat		
     Otto Byman, Juuso Rahikainen, Oskari Jacobsson, Jukka Ylisoini
76	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1		
     Tuomas Risku, Henrik Tapio, Lauri Kahelin, Aron Pyssysalo
77	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2		
     Joel Kuosmanen, Miro Moisio, Rasmus Kujala, Oliver Randelin, Elias Risku
78	Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1		
     Juho Kahelin, Rasmus Toivanen, Nico Hirvonen, Kasper Pääkkönen
79	Nurmijärven Yleisurheilu musta		
     Sauli Mokkila, Aku Rissanen, Sampo Junnila, Eemeli Roivainen, Aleksi Hämäläinen

P13 4 x 60 m aj

0	Nurmijärven Yleisurheilu musta		
     Sauli Mokkila, Aku Rissanen, Sampo Junnila, Eemil Pellonperä, Eemeli Roivainen
0	Janakkalan Jana		
     Niklas Nokka, Matias Mononen, Sulo Aalto, Ville Harju
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Elmo Niemi, Justus Talvitie, Juho Kantoniemi, Leevi Tukiainen, Rami Ypyä, Eeli Vuola
0	Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1		
     Patrick Lindberg, Juho Kahelin, Rasmus Toivanen, Nico Hirvonen, Kasper Pääkkönen
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1		
     Joel Kuosmanen, Tuomas Risku, Henrik Tapio, Rasmus Kujala
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2		
     Miro Moisio, Lauri Kahelin, Elias Risku, Aron Pyssysalo
0	Karkkilan Pojat 1		
     Joonas Viitala, Luukas Virolainen, Eetu Kemppainen, Pyry Mäenpää

P15 4 x 100 m

0	Nurmijärven Yleisurheilu sini		
     Emil Henriksén, Kimi Rinnekari, Markus Mero, Santtu Kotamäki
0	Nurmijärven Yleisurheilu musta		
     Aapo Virolainen, Simo Kauppila, Oliver Alakörkkö, Matias Meriläinen
0	Janakkalan Jana		
     Olli Harju, Konsta Taanila, Jukka Jaakonsaari, Juuso Junnila
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 2		
     Tommi Poikolainen, Niilo Kantoniemi, Aapo Nieminen, Santeri Tuomi, Jan Lammenaho, Otto Harainen
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Ilmari Niiranen, Marcus Kytölä, Jermu Tarkiainen, Aleks Meidla, Tommi Poikolainen, Otto Harainen
0	Länsi-Uudenmaan Urheilijat 2		
     Sampo Westerberg, Juuso Viskari, Patrick Lehtinen, Peetu Kokkinen
0	Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1		
     Leevi Kokkinen, Ville Savolainen, Lassi Saarela, Roni Wright
0	Vihdin Viesti		
     Mauno Havukorpi, Tomi Salmela, Aaron Utulahti, Elis Kautonen
0	Karkkilan Pojat 1		
     Jere Tasala, Sampo Reinikainen, Matias Äikäs, Artturi Kylmäkorpi

P15 4 x 800 m

89	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Marcus Kytölä, Jermu Tarkiainen, Aleks Meidla, Tommi Poikolainen, Aapo Nieminen, Otto Harainen
90	Hyvinkään Seudun Urheilijat 2		
     Ilmari Niiranen, Tommi Poikolainen, Niilo Kantoniemi, Santeri Tuomi, Jan Lammenaho, Otto Harainen
91	Janakkalan Jana		
     Olli Harju, Konsta Taanila, Jukka Jaakonsaari, Niklas Nokka
92	Karkkilan Pojat 1		
     Jere Tasala, Sampo Reinikainen, Matias Äikäs, Artturi Kylmäkorpi
93	Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1		
     Leevi Kokkinen, Ville Savolainen, Juuso Viskari, Peetu Kokkinen
94	Nurmijärven Yleisurheilu musta		
     Aapo Virolainen, Simo Kauppila, Matias Meriläinen, Markus Mero
95	Vihdin Viesti		
     Mauno Havukorpi, Tomi Salmela, Aaron Utulahti, Elis Kautonen

P15 4 x 80 m aj

0	Nurmijärven Yleisurheilu musta		
     Emil Henriksén, Kimi Rinnekari, Aapo Virolainen, Simo Kauppila, Oliver Alakörkkö
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Ilmari Niiranen, Marcus Kytölä, Tommi Poikolainen, Niilo Kantoniemi, Aapo Nieminen
0	Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1		
     Leevi Kokkinen, Lassi Saarela, Roni Wright, Sampo Westerberg, Patrick Lehtinen
0	Karkkilan Pojat 1		
     Jere Tasala, Sampo Reinikainen, Matias Äikäs, Artturi Kylmäkorpi

P9 4 x 400 m

16	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Olavi Halonen, Eeli Rovasalo, Ilari Okkolin, Aleksis Hurme
17	Hyvinkään Seudun Urheilijat 2		
     Eemil Nordlund, Peetu Ormo, Antero Meidla, Markus Võigemast
18	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1		
     Mirko Lehikoinen, Elias Walden, Karri Hakkarainen, Kasperi Hiidenniemi
19	Nurmijärven Yleisurheilu puna		
     Elmeri Lybeck, Martti Rekola, Niklas Lohilahti, Timi Heikkola
20	Nurmijärven Yleisurheilu sini		
     Aapo Ruhanen, Joona Paananen, Kasperi Kemppainen, Aleksi Sovijärvi
21	Nurmijärven Yleisurheilu musta		
     Luukas Lahti, Eero Laine, Tuomas Teimonen, Oskari Huppunen
22	Riihimäen Kisko sini		
     Ville Mustonen, Konsta Alanko, Luukas Huhtala, Ville Mattila, Onni Tuominen
23	Riihimäen Kisko musta		
     Ayden Fox, Elias Hietanen, Alexander Västrik, Christian Lindberg, Onni Tuominen
24	Vihdin Viesti		
     Andreas Ingberg, Jouni Suikki, Jami Bergman, Sisu Malvela, Matti Penttinen

T11 4 x 50 m

0	Janakkalan Jana		
     Julia Pitkänen, Nea Nummenpää, Salla Savikko, Helmi Lipsanen
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 5		
     Mariia Kiiskinen, Laura Võigemast, Inka Poikolainen, Frida Penttinen
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 4		
     Moona Virtanen, Sinja Liuha, Linea Krantz, Susanna Lammenaho
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 3		
     Lotta Lamminen, Laura Ylönen, Aino Halonen, Elina Pussinen
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 2		
     Adalia Hurme, Aino Laitinen, Isla Sokoff, Venla Lähdemäki
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Inkamari Letto, Viola Nordlund, Emilia Rouvinen, Helmi Liikanen
0	Porvoon Urheilijat 2		
     Nea Niemi, Carla Jalkanen, Isla Hällström, Saga Jäntti, Aino Heijari, Katariina Sahlblom, Siiri Untinen, Jenny Eriksson, Elli Ikonen, Isabel Vänskä
0	Porvoon Urheilijat 1		
     Nea Niemi, Carla Jalkanen, Isla Hällström, Saga Jäntti, Aino Heijari, Katariina Sahlblom, Siiri Untinen, Jenny Eriksson, Elli Ikonen, Isabel Vänskä
0	Keravan Urheilijat		
     Janette Ylisoini, Elsa Rönkkö, Sini-Minea Saarikoski, Julia Kaas, Sara-Julia Hellsten, Vivianne Mäyry, Amanda Rontu
0	Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1		
     Vilma Meriläinen, Sini Hatakka, Minea Harjanne, Johanna Pasanen, Tiia Viramäki
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 3		
     Iida Haajanen, Aino Risku, Siiri Nikula, Ronja Julin, Jessi Härkönen, Liisa Neuvonen, Pihla Väisänen
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2		
     Nelli Rosnell, Loviisa Klimenko, Ida Cardona, Vilma Mikkola
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1		
     Nora Koskela-Koivisto, Jelizaveta Tsubareva, Liina Tervo, Iita Räisänen
0	Riihimäen Kisko lila		
     Sofia Vuorinen, Ella Peltovuori, Sari Vainio, Sanni Ahonen
0	Vihdin Viesti		
     Magdaleena Havukorpi, Julia Suihkonen, Taika Malvela, Aini Heikinaho
0	Karkkilan Pojat 2		
     Wiona Nokio, Ronja Sundström, Karolin Tukkija, Siiri Kuurne
0	Karkkilan Pojat 1		
     Henniina Närhi, Jutta Heino, Emmi Kotamäki, Pinja Sundström
0	Riihimäen Kisko kelta		
     Juulia Tuura, Helmi Lievonen, Inari Tuura, Ella Ilo
0	Riihimäen Kisko turko		
     Emmi Malo, Vanessa Lindberg, Emmi Hietanen, Helmi Aalto
0	Nurmijärven Yleisurheilu sini		
     Vaula Pispala, Anniina Forsström, Oona Ketomäki, Emilia Kapanen
0	Nurmijärven Yleisurheilu musta		
     Inkaliina Nurminen, Nette-Nina Hiltunen, Salla Hyvönen, Selma Mäenpää

T11 4 x 600 m

25	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Aino Laitinen, Isla Sokoff, Aino Halonen, Sinja Liuha
26	Hyvinkään Seudun Urheilijat 2		
     Emilia Rouvinen, Adalia Hurme, Laura Ylönen, Moona Virtanen
27	Hyvinkään Seudun Urheilijat 3		
     Inkamari Letto, Venla Lähdemäki, Lotta Lamminen, Linea Krantz
28	Hyvinkään Seudun Urheilijat 4		
     Viola Nordlund, Helmi Liikanen, Elina Pussinen, Susanna Lammenaho
29	Hyvinkään Seudun Urheilijat 5		
     Mariia Kiiskinen, Laura Võigemast, Inka Poikolainen, Frida Penttinen
30	Janakkalan Jana		
     Julia Pitkänen, Nea Nummenpää, Salla Savikko, Helmi Lipsanen
31	Karkkilan Pojat 1		
     Henniina Närhi, Jutta Heino, Emmi Kotamäki, Pinja Sundström
32	Keravan Urheilijat		
     Janette Ylisoini, Elsa Rönkkö, Sini-Minea Saarikoski, Julia Kaas, Sara-Julia Hellsten, Vivianne Mäyry, Amanda Rontu
33	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1		
     Nora Koskela-Koivisto, Jelizaveta Tsubareva, Liina Tervo, Loviisa Klimenko
34	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2		
     Iita Räisänen, Iida Haajanen, Nelli Rosnell, Ida Cardona
35	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 3		
     Vilma Mikkola, Siiri Nikula, Ronja Julin, Jessi Härkönen, Liisa Neuvonen, Pihla Väisänen
36	Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1		
     Vilma Meriläinen, Sini Hatakka, Minea Harjanne, Johanna Pasanen, Tiia Viramäki
37	Nurmijärven Yleisurheilu musta		
     Inkaliina Nurminen, Nette-Nina Hiltunen, Salla Hyvönen, Vaula Pispala, Anniina Forsström, Oona Ketomäki, Emilia Kapanen
38	Porvoon Urheilijat 1		
     Nea Niemi, Carla Jalkanen, Isla Hällström, Saga Jäntti, Aino Heijari, Katariina Sahlblom, Siiri Untinen, Jenny Eriksson, Elli Ikonen, Isabel Vänskä
39	Porvoon Urheilijat 2		
     Nea Niemi, Carla Jalkanen, Isla Hällström, Saga Jäntti, Aino Heijari, Katariina Sahlblom, Siiri Untinen, Jenny Eriksson, Elli Ikonen, Isabel Vänskä
40	Riihimäen Kisko lila		
     Emmi Malo, Ella Peltovuori, Sari Vainio, Sanni Ahonen
41	Riihimäen Kisko turko		
     Vanessa Lindberg, Emmi Hietanen, Juulia Tuura, Helmi Lievonen
42	Riihimäen Kisko kelta		
     Helmi Aalto, Inari Tuura, Ella Ilo, Sofia Vuorinen
43	Vihdin Viesti		
     Julia Suihkonen, Aini Heikinaho, Iina Pukkila, Aada Pukkila

T11 4 x 60 m aj

0	Janakkalan Jana		
     Julia Pitkänen, Nea Nummenpää, Salla Savikko, Helmi Lipsanen
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 5		
     Mariia Kiiskinen, Laura Võigemast, Inka Poikolainen, Frida Penttinen
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 4		
     Elina Pussinen, Sinja Liuha, Linea Krantz, Susanna Lammenaho
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 3		
     Viola Nordlund, Helmi Liikanen, Laura Ylönen, Moona Virtanen
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 2		
     Inkamari Letto, Emilia Rouvinen, Lotta Lamminen, Aino Halonen
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Adalia Hurme, Aino Laitinen, Isla Sokoff, Venla Lähdemäki
0	Porvoon Urheilijat 1		
     Nea Niemi, Carla Jalkanen, Isla Hällström, Aino Heijari, Siiri Untinen
0	Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1		
     Vilma Meriläinen, Sini Hatakka, Minea Harjanne, Johanna Pasanen, Tiia Viramäki
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 3		
     Loviisa Klimenko, Aino Risku, Siiri Nikula, Ronja Julin, Liisa Neuvonen
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2		
     Nora Koskela-Koivisto, Nelli Rosnell, Ida Cardona, Vilma Mikkola
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1		
     Jelizaveta Tsubareva, Liina Tervo, Iita Räisänen, Iida Haajanen
0	Vihdin Viesti		
     Magdaleena Havukorpi, Julia Suihkonen, Taika Malvela, Aini Heikinaho
0	Karkkilan Pojat 1		
     Henniina Närhi, Jutta Heino, Emmi Kotamäki, Pinja Sundström
0	Riihimäen Kisko lila		
     Sofia Vuorinen, Ella Peltovuori, Sari Vainio, Sanni Ahonen
0	Riihimäen Kisko kelta		
     Juulia Tuura, Helmi Lievonen, Inari Tuura, Ella Ilo
0	Riihimäen Kisko turko		
     Emmi Malo, Vanessa Lindberg, Emmi Hietanen, Helmi Aalto
0	Nurmijärven Yleisurheilu musta		
     Nette-Nina Hiltunen, Selma Mäenpää, Vaula Pispala, Anniina Forsström

T13 4 x 100 m

0	Nurmijärven Yleisurheilu puna		
     Kajsa Henriksén, Jenni Kallioniemi, Emmi Pulkkinen, Suvi Rantala, Pinja Lehti
0	Nurmijärven Yleisurheilu sini		
     Nea Kylmänen, Tilda Nieminen, Vilja Pispala, Riikka Jouppila
0	Nurmijärven Yleisurheilu musta		
     Janette Lohilahti, Jemina Saari, Suvi Porokari, Sanni Peltola
0	Janakkalan Jana		
     Pinja Kourula, Saana Kuusinen, Ilona Mononen, Lotta Jalonen
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 3		
     Laura Pursiainen, Mette Martikainen, Hanna Võigemast, Laila Lehtinen
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 2		
     Emma Rovasalo, Noora Hietala, Venla Toivola, Annika Parviainen
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Tia Palmunen, Anni Lähdemäki, Pihla Poikolainen, Riina Virtanen
0	Porvoon Urheilijat 3		
     Meri Kahila, Hilla Vilkko, Edit Vänskä, Janette Vänttinen, Nea Vasama, Anni Riiheläinen, Rhonda Jalkanen, Anni Junttila, Ronja Markusson, Jasmin Mäki-Otava, Ada Kiiski, Ella Sjöberg, Jessica Hjort
0	Porvoon Urheilijat 2		
     Meri Kahila, Hilla Vilkko, Edit Vänskä, Janette Vänttinen, Nea Vasama, Anni Riiheläinen, Rhonda Jalkanen, Anni Junttila, Ronja Markusson, Jasmin Mäki-Otava, Ada Kiiski, Ella Sjöberg, Jessica Hjort
0	Porvoon Urheilijat 1		
     Meri Kahila, Hilla Vilkko, Edit Vänskä, Janette Vänttinen, Nea Vasama, Anni Riiheläinen, Rhonda Jalkanen, Anni Junttila, Ronja Markusson, Jasmin Mäki-Otava, Ada Kiiski, Ella Sjöberg, Jessica Hjort
0	Keravan Urheilijat		
     Pinja Salmi, Ella Yli-Hongisto, Aino Koskimäki, Aliina Mansikkamäki, Aava Sevonkari, Hilla Vuorinen
0	Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1		
     Vivian Suominen, Julianna Heikkinen, Oona Rönkkö, Milla Saarela, Vilja Westerberg
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1		
     Margarita Tsubareva, Karoliina Isomäki, Nelli Järvinen, Laura Kankkunen
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2		
     Laura Pella, Emmi Tuominen, Lotta Kolehmainen, Henna Leppänen, Milla Pitkänen, Tella Tenkanen
0	Vihdin Viesti		
     Charlotte Ingberg, Vilma Leivo, Varpu Virmavirta, Fanny Silfverberg
0	Karkkilan Pojat 1		
     Henriikka Närhi, Viivi Nokio, Anni Kylmäkorpi, Emmi Uusitalo
0	Riihimäen Kisko turko		
     Aino Koskela, Petra Pikkarainen, Nea Hirvonen, Sointu Salonen

T13 4 x 600 m

54	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Tia Palmunen, Pihla Poikolainen, Emma Rovasalo, Noora Hietala
55	Hyvinkään Seudun Urheilijat 2		
     Anni Lähdemäki, Laura Pursiainen, Mette Martikainen, Laila Lehtinen
56	Hyvinkään Seudun Urheilijat 3		
     Riina Virtanen, Venla Toivola, Annika Parviainen, Hanna Võigemast
57	Janakkalan Jana		
     Pinja Kourula, Saana Kuusinen, Ilona Mononen, Lotta Jalonen
58	Karkkilan Pojat 1		
     Henriikka Närhi, Viivi Nokio, Anni Kylmäkorpi, Emmi Uusitalo
59	Keravan Urheilijat		
     Pinja Salmi, Ella Yli-Hongisto, Aino Koskimäki, Aliina Mansikkamäki, Aava Sevonkari, Hilla Vuorinen
60	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1		
     Lotta Kolehmainen, Karoliina Isomäki, Nelli Järvinen, Laura Kankkunen
61	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2		
     Laura Pella, Emmi Tuominen, Henna Leppänen, Margarita Tsubareva
62	Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1		
     Vivian Suominen, Milla Saarela, Vilja Westerberg, Jessica Pääkkönen
63	Nurmijärven Yleisurheilu puna		
     Jenni Kallioniemi, Emmi Pulkkinen, Tilda Nieminen, Vilja Pispala
64	Nurmijärven Yleisurheilu sini		
     Suvi Porokari, Sanni Peltola, Riikka Jouppila, Suvi Rantala
65	Nurmijärven Yleisurheilu musta		
     Nea Kylmänen, Kajsa Henriksén, Janette Lohilahti, Jemina Saari
66	Porvoon Urheilijat 1		
     Meri Kahila, Hilla Vilkko, Edit Vänskä, Janette Vänttinen, Nea Vasama, Anni Riiheläinen, Rhonda Jalkanen, Anni Junttila, Ronja Markusson, Jasmin Mäki-Otava, Ada Kiiski, Ella Sjöberg, Jessica Hjort
67	Porvoon Urheilijat 2		
     Meri Kahila, Hilla Vilkko, Edit Vänskä, Janette Vänttinen, Nea Vasama, Anni Riiheläinen, Rhonda Jalkanen, Anni Junttila, Ronja Markusson, Jasmin Mäki-Otava, Ada Kiiski, Ella Sjöberg, Jessica Hjort
68	Porvoon Urheilijat 3		
     Meri Kahila, Hilla Vilkko, Edit Vänskä, Janette Vänttinen, Nea Vasama, Anni Riiheläinen, Rhonda Jalkanen, Anni Junttila, Ronja Markusson, Jasmin Mäki-Otava, Ada Kiiski, Ella Sjöberg, Jessica Hjort
69	Riihimäen Kisko turko		
     Aino Koskela, Sointu Salonen, Henna Jalovaara, Iida Ovaskainen
70	Vihdin Viesti		
     Charlotte Ingberg, Vilma Leivo, Varpu Virmavirta, Fanny Silfverberg

T13 4 x 60 m aj

0	Nurmijärven Yleisurheilu sini		
     Suvi Porokari, Jenni Kallioniemi, Emmi Pulkkinen, Tilda Nieminen, Vilja Pispala
0	Nurmijärven Yleisurheilu musta		
     Nea Kylmänen, Kajsa Henriksén, Janette Lohilahti, Jemina Saari
0	Janakkalan Jana		
     Pinja Kourula, Saana Kuusinen, Ilona Mononen, Lotta Jalonen
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 2		
     Anni Lähdemäki, Emma Rovasalo, Venla Toivola, Annika Parviainen, Laura Pursiainen, Hanna Võigemast
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Tia Palmunen, Pihla Poikolainen, Riina Virtanen, Noora Hietala, Annika Parviainen, Hanna Võigemast
0	Porvoon Urheilijat 1		
     Meri Kahila, Hilla Vilkko, Edit Vänskä, Janette Vänttinen, Nea Vasama, Anni Riiheläinen, Rhonda Jalkanen, Anni Junttila, Ronja Markusson, Jasmin Mäki-Otava, Ada Kiiski, Ella Sjöberg, Jessica Hjort
0	Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1		
     Vivian Suominen, Oona Rönkkö, Milla Saarela, Vilja Westerberg, Jessica Pääkkönen
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1		
     Margarita Tsubareva, Karoliina Isomäki, Nelli Järvinen, Laura Kankkunen
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2		
     Laura Pella, Emmi Tuominen, Lotta Kolehmainen, Milla Pitkänen
0	Karkkilan Pojat 1		
     Henriikka Närhi, Viivi Nokio, Anni Kylmäkorpi, Emmi Uusitalo
0	Riihimäen Kisko turko		
     Aino Koskela, Nea Hirvonen, Sointu Salonen, Henna Jalovaara

T15 4 x 100 m

0	Nurmijärven Yleisurheilu musta		
     Anni Pulkkinen, Isa Ilola, Matilda Nylund, Erin Karjalahti
0	Janakkalan Jana		
     Sanni Kuparinen, Jenna Pohjonen, Saaga Mäkitammi, Essi Lautamäki
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 2		
     Elina Sokka, Milla Rasinkangas, Iida Tolonen, Linnea Parviainen, Saara Saalo
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Sonja Lindström, Nelli Talvitie, Emma Simberg, Siiri Saalo, Elina Sokka
0	Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1		
     Anni Karhu, Saara Peltola, Anni Lehto, Fanny Ranta
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2		
     Eve Weckström, Runo Rantala, Klaara Kolehmainen, Petra Räty, Nea-Nora Heiskanen, Linda Johansson, Amanda Munter, Olivia Nurminen
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1		
     Melina Rajulin, Kerttu Latvala, Meeri Manninen, Milja Viljamaa, Elina Kujala
0	Vihdin Viesti		
     Myrsky-Inkeri Virmavirta, Matilda Havukorpi, Donna Laukka, Jessika Lehtiranta
0	Karkkilan Pojat 1		
     Emmi Saramäki, Malla Majasalmi, Jenni Heino, Paula Sundström
0	Riihimäen Kisko turko		
     Kaisa-Mari Salminen, Ruusu Meronen, Amanda Arkiomaa, Maria Korpisaari

T15 4 x 800 m

80	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Sonja Lindström, Nelli Talvitie, Emma Simberg, Siiri Saalo, Elina Sokka
81	Hyvinkään Seudun Urheilijat 2		
     Elina Sokka, Milla Rasinkangas, Iida Tolonen, Linnea Parviainen, Saara Saalo
82	Janakkalan Jana		
     Jenna Pohjonen, Saaga Mäkitammi, Veera Lahtinen, Sanni Kuusinen
83	Karkkilan Pojat 1		
     Malla Majasalmi, Jenni Heino, Paula Sundström, Alexandra Lipaeva
84	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1		
     Kerttu Latvala, Meeri Manninen, Eve Weckström, Runo Rantala
85	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2		
     Melina Rajulin, Milja Viljamaa, Klaara Kolehmainen, Petra Räty, Polina Tikhanova, Siru Viemerö, Sofia Wendelin
86	Nurmijärven Yleisurheilu musta		
     Anni Pulkkinen, Isa Ilola, Matilda Nylund, Erin Karjalahti
87	Porvoon Urheilijat 1		
     Evita Itkonen, Lina Romberg, Liisa Lehtoniemi, Pinja Niemi, Ada Jalkanen, Clemence Uwamahoro, Sabina Tuovinen
88	Vihdin Viesti		
     Myrsky-Inkeri Virmavirta, Matilda Havukorpi, Donna Laukka, Jessika Lehtiranta

T15 4 x 80 m aj

0	Nurmijärven Yleisurheilu musta		
     Anni Pulkkinen, Isa Ilola, Matilda Nylund, Erin Karjalahti
0	Janakkalan Jana		
     Sanni Kuparinen, Jenna Pohjonen, Saaga Mäkitammi, Essi Lautamäki, Ella Pullinen
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 2		
     Elina Sokka, Milla Rasinkangas, Iida Tolonen, Linnea Parviainen, Saara Saalo
0	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Sonja Lindström, Nelli Talvitie, Emma Simberg, Siiri Saalo, Elina Sokka
0	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1		
     Melina Rajulin, Kerttu Latvala, Meeri Manninen, Elina Kujala

T9 4 x 400 m

1	Hyvinkään Seudun Urheilijat 1		
     Ilona Pursiainen, Iisa Aramo, Ruth Toivola, Marianne Salmi
2	Hyvinkään Seudun Urheilijat 2		
     Ella Lindgren, Sissi Kaksonen, Karoliina Kiiskinen, Elsa Pinola
3	Karkkilan Pojat 1		
     Wiona Nokio, Ronja Sundström, Lotta Kuurne, Karolin Tukkija
4	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1		
     Lumia Laakso, Silja Filenius, Mila Heikkonen, Erika Kankkunen
5	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2		
     Nelli Tuominen, Mea Heikkonen, Helmi Cardona, Henni Piirainen
6	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 3		
     Nelli Allonen, Katriina Tallo, Eveliina Laaksamo, Hertta Äijälä, Frida Noreila
7	Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1		
     Adriana Kalymialaris, Elli Paananen, Lisite Reilson, Janni Kuusela
8	Nurmijärven Yleisurheilu puna		
     Viiviliina Nurminen, Liina Forsström, Nea Pyykkö, Jenna Salmi
9	Nurmijärven Yleisurheilu sini		
     Sarla Kakkola, Emma Lehtonen, Sanni Lehtonen, Sara Ahlfors
10	Nurmijärven Yleisurheilu musta		
     Jenny Rahkila, Charlotte Kajander, Sara Parviainen, Pinja Kylmänen
11	Porvoon Urheilijat 1		
     Iitu Riiheläinen, Ella Vasama, Minni Grönlund, Alisa Kiiski, Lian Luoma, Inari Uotila, Tuuli Kiviniemi, Vadelma Vilkko, Brenda Jalkanen
12	Porvoon Urheilijat 2		
     Iitu Riiheläinen, Ella Vasama, Minni Grönlund, Alisa Kiiski, Lian Luoma, Inari Uotila, Tuuli Kiviniemi, Vadelma Vilkko, Brenda Jalkanen
13	Riihimäen Kisko sini		
     Sonja Koskela, Liisa Lindholm, Isabella Lindberg, Maija Jokinen, Olivia Lindholm, Pihla Soininen
14	Riihimäen Kisko valko		
     Liisa Lindholm, Isabella Lindberg, Sara Majaranta, Ellen Laukkanen, Vera Ylipekka, Veera Mustonen
15	Riihimäen Kisko musta		
     Nea Hyvärinen, Alisa Arkiomaa, Milja Ahonen, Sanni-Veera Viertola, Liisa Lindholm, Isabella Lindberg