Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
am-kilpailut
26.07. klo 11:00 Aluemestaruuskilpailut 17-19v Ilmoittautuneet
M17 100 m

0	Juho Mäntynen	Lapin Lukko		
0	Riku Maliniemi	Alatornion Pirkat		
0	Olli-Oskari Loukkola	Oulun Pyrintö		
0	Edvard Kotajärvi	Kempeleen Kiri		
0	Aleksi Kokkonen	Lapin Lukko		
0	Ville Heikkilä	Lapin Veikot		

		

M17 400 m

0	Mikko Rahkola	Lapin Lukko		
0	Lasse Moilanen	Pudasjärven Urheilijat		
0	Harri Hietanen	Lapin Lukko		
0	Peetu Puumala	Alatornion Pirkat		

		

M17 1500 m

223	Edvard Kotajärvi	Kempeleen Kiri		
238	Mikko Rahkola	Lapin Lukko		

	

M17 110 m aj

0	Tuomas Määttä	Oulun Pyrintö		


M17 Korkeus

0	Jaakko Kotajärvi	Kempeleen Kiri		
0	Edvard Kotajärvi	Kempeleen Kiri		


M17 Pituus

0	Juho Mäntynen	Lapin Lukko		
0	Toni Keränen	Limingan Niittomiehet		
0	Tuomas Määttä	Oulun Pyrintö		
0	Olli-Oskari Loukkola	Oulun Pyrintö		


M17 Keihäs

0	Patrick Ikonen	Limingan Niittomiehet		
0	Heikki Kuurola	Pudasjärven Urheilijat		
0	Toni Keränen	Limingan Niittomiehet		
0	Edvard Kotajärvi	Kempeleen Kiri		

M19 100 m

0	Panu Puumala	Alatornion Pirkat		

		

M19 400 m

0	Arvi Hyvönen	Lapin Lukko		
0	Pauli Moilanen	Lapin Lukko		


M19 1500 m

229	Arttu Liipo	Oulun Pyrintö		
239	Alexi Ruokamo	Posion Pyrintö		


M19 Kuula

0	Ville Posio	Arctic Athletics Rovaniemi		
0	Antti-Pekka Rönkkö	Kiimingin Urheilijat		
0	Kasperi Pulkkinen	Kempeleen Kiri		


N17 100 m

0	Elisabet Salmela	Veitsiluodon Kisaveikot		
0	Sini Oikarinen	Oulun Pyrintö		
0	Veera Möttönen	Raahen Vesa		
0	Vilma Martin	Posion Pyrintö		
0	Wilma Isokääntä	Raahen Vesa		
0	Hilla Haapakoski	Raahen Vesa		

	

N17 400 m

0	Janika Ahola	Raahen Vesa		
0	Wilma Isokääntä	Raahen Vesa		

		

N17 1500 m

222	Eveliina Korva	Kuusamon Erä-Veikot		
237	Ella-Noora Rahkola	Lapin Lukko		



N17 Korkeus

0	Katri Mikkonen	Raahen Vesa		



N17 Kolmiloikka

0	Katri Mikkonen	Raahen Vesa		
0	Malviina Kortessalo	Raahen Vesa		
0	Veera Möttönen	Raahen Vesa		

	

N17 Moukari

0	Maria Wimmer	Kuivasjärven Aura		
0	Sara Mehtomaa	Oulun Pyrintö		
0	Milla Koski-Vähälä	Limingan Niittomiehet		
0	Tytti Oikarainen	Posion Pyrintö		
0	Malviina Kortessalo	Raahen Vesa		
0	Lotta Makkonen	Kuusamon Erä-Veikot		

N17 Keihäs

0	Milla Koski-Vähälä	Limingan Niittomiehet		
0	Malviina Kortessalo	Raahen Vesa		

N19 100 m

0	Ainomari Kangas	Lapin Lukko		
0	Paula Mikkonen	Raahen Vesa		
0	Emma Fingerroos	Raahen Vesa		

	

N19 400 m

0	Essi Määttä	Lapin Lukko		

	

N19 1500 m

225	Meri Kuha	Posion Pyrintö		
228	Viivi Lankinen	Sotkamon Jymy		



N19 Kolmiloikka

0	Elina Halonen	Lapin Lukko		
0	Vilma Silvamaa	Oulun Pyrintö		


N19 Moukari

0	Milja Jylhänniska	Oulun Pyrintö		

N19 Keihäs

0	Merja Perätalo	Ylikiimingin Nuijamiehet