Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
26.07. klo 10:00 HämSY:n pm-sisulisähuipentuma Ilmoittautuneet
P10 60 m

Erä 1
1	0	Rasmus Perätalo	Hämeenlinnan Tarmo		
2	0	Jani Laakso	Tammelan Ryske		
3	0	Aaro Koskinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Markus Aaltonen	Tammelan Ryske		
5	0	Jere Haapalainen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Kalle Helenius	Ylöjärven Urheilijat		
7	0	Patrik Järvinen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Arttu Rantanen	Kangasalan Urheilijat -68		

Erä 2
1	0	Matias Puolimatka	Forssan Salama		
2	0	Miro Little	Tampereen Pyrintö		
3	0	Vikke Savola	Tampereen Pyrintö		
4	0	Patrik Paldanius	Ylöjärven Urheilijat		
5	0	Mikael Hölli	Lempäälän Kisa		
6	0	Jussi Marttila	Tampereen Urheilijat -38		
7	0	Markus Leskelä	Hämeenlinnan Tarmo		
8	0	Heikkilä Niko	Ruoveden Pirkat		

P10 1000 m

Erä 1
1	0	Joona Lahtinen	Valkeakosken Haka		
2	0	Kasperi Ahonen	Vehmaisten Urheilijat		
3	0	Aaro Koskinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Kalle Helenius	Ylöjärven Urheilijat		
5	0	Aaron Isotalo	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Valtteri Kalanti	Hämeenlinnan Tarmo		
7	0	Markus Leskelä	Hämeenlinnan Tarmo		
8	0	Elmeri Syrjälä	Forssan Salama		
9	0	Heikkilä Niko	Ruoveden Pirkat		
10	0	Otto Ahonen	Tampereen Pyrintö		
11	0	Matias Puolimatka	Forssan Salama		
12	0	Veeti Saarinen	Tammelan Ryske		
13	0	Jere Haapalainen	Tampereen Pyrintö		
14	0	Patrik Järvinen	Tampereen Pyrintö		
15	0	Veikko Mäkilä	Tammelan Ryske		

P10 60 m aj

Erä 1
3	0	Jere Haapalainen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Verneri Vesala	Forssan Salama		
5	0	Simo Huovinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Jussi Marttila	Tampereen Urheilijat -38		
7	0	Anselmi Jaatinen	Urjalan Urheilijat		

Erä 2
3	0	Patrik Järvinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Jesse Tuki	Humppilan Yri		
5	0	Otto Ahonen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Miro Little	Tampereen Pyrintö		
7	0	Joona Lahtinen	Valkeakosken Haka		
8	0	Kasperi Ahonen	Vehmaisten Urheilijat		

P10 Korkeus

Erä 1
1	0	Valtteri Kalanti	Hämeenlinnan Tarmo		
2	0	Jussi Marttila	Tampereen Urheilijat -38		
3	0	Konsta Kankainen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Miro Little	Tampereen Pyrintö		
5	0	Martti Näsi	Toijalan Vauhti		
6	0	Jesse Tuki	Humppilan Yri		
7	0	Tuomas Närhi	Lempäälän Kisa		
8	0	Topi Rönni	Pälkäneen Luja-Lukko		
9	0	Vikke Savola	Tampereen Pyrintö		
10	0	Anselmi Jaatinen	Urjalan Urheilijat		
11	0	Kasperi Ahonen	Vehmaisten Urheilijat		
12	0	Markus Aaltonen	Tammelan Ryske		
13	0	Heikkilä Niko	Ruoveden Pirkat		

P10 Pituus

Erä 1
1	0	Kasperi Ahonen	Vehmaisten Urheilijat		
2	0	Miro Little	Tampereen Pyrintö		
3	0	Topi Rönni	Pälkäneen Luja-Lukko		
4	0	Arttu Rantanen	Kangasalan Urheilijat -68		
5	0	Matias Puolimatka	Forssan Salama		
6	0	Jani Laakso	Tammelan Ryske		
7	0	Markus Aaltonen	Tammelan Ryske		
8	0	Valtteri Kalanti	Hämeenlinnan Tarmo		
9	0	Veeti Saarinen	Tammelan Ryske		
10	0	Konsta Kankainen	Tampereen Pyrintö		
11	0	Jere Haapalainen	Tampereen Pyrintö		
12	0	Simo Huovinen	Tampereen Pyrintö		
13	0	Jussi Marttila	Tampereen Urheilijat -38		
14	0	Heikkilä Niko	Ruoveden Pirkat		
15	0	Patrik Paldanius	Ylöjärven Urheilijat		
16	0	Anselmi Jaatinen	Urjalan Urheilijat		
17	0	Vili Välimäki	Urjalan Urheilijat		
18	0	Miska Mäntylä	Kangasalan Kisa		

P10 Kuula

Erä 1
1	0	Aaro Koskinen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Totte Välkki	Vehmaisten Urheilijat		
3	0	Jani Laakso	Tammelan Ryske		
4	0	Tuomas Närhi	Lempäälän Kisa		
5	0	Konsta Kankainen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Vili Välimäki	Urjalan Urheilijat		
7	0	Patrik Järvinen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Otto Ahonen	Tampereen Pyrintö		
9	0	Jesse Virta	Virtain Urheilijat		
10	0	Patrik Paldanius	Ylöjärven Urheilijat		
11	0	Elmeri Syrjälä	Forssan Salama		
12	0	Martti Näsi	Toijalan Vauhti		
13	0	Topi Rönni	Pälkäneen Luja-Lukko		
14	0	Jere Kankare	Forssan Salama		
15	0	Simo Huovinen	Tampereen Pyrintö		

P10 Kiekko

Erä 1
1	0	Verneri Vesala	Forssan Salama		
2	0	Topi Rönni	Pälkäneen Luja-Lukko		
3	0	Vili Välimäki	Urjalan Urheilijat		
4	0	Miska Mäntylä	Kangasalan Kisa		
5	0	Valtteri Kalanti	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Tuomas Närhi	Lempäälän Kisa		
7	0	Elmeri Syrjälä	Forssan Salama		
8	0	Markus Aaltonen	Tammelan Ryske		
9	0	Simo Huovinen	Tampereen Pyrintö		
10	0	Martti Näsi	Toijalan Vauhti		
11	0	Vikke Savola	Tampereen Pyrintö		
12	0	Kalle Helenius	Ylöjärven Urheilijat		
13	0	Jani Laakso	Tammelan Ryske		
14	0	Anselmi Jaatinen	Urjalan Urheilijat		

P10 Keihäs

Erä 1
1	0	Aaro Koskinen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Elmeri Syrjälä	Forssan Salama		
3	0	Vikke Savola	Tampereen Pyrintö		
4	0	Verneri Vesala	Forssan Salama		
5	0	Konsta Kankainen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Jesse Virta	Virtain Urheilijat		
7	0	Tuomas Närhi	Lempäälän Kisa		
8	0	Otto Ahonen	Tampereen Pyrintö		
9	0	Vili Välimäki	Urjalan Urheilijat		
10	0	Patrik Paldanius	Ylöjärven Urheilijat		
11	0	Martti Näsi	Toijalan Vauhti		
12	0	Miska Mäntylä	Kangasalan Kisa		
13	0	Kalle Helenius	Ylöjärven Urheilijat		
14	0	Jesse Tuki	Humppilan Yri		
15	0	Jere Kankare	Forssan Salama		

P11 60 m

Erä 1
2	0	Elias Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Otto Härkönen	Valkeakosken Haka		
4	0	Niklas Erholtz	Kangasalan Urheilijat -68		
5	0	Antti Kurki	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Jaakko Linnus	Tampereen Pyrintö		
7	0	Verneri Ahonen	Vehmaisten Urheilijat		

Erä 2
2	0	Arvi Väre	Hämeenlinnan Tarmo		
3	0	Juho Leveelahti	Virtain Urheilijat		
4	0	Elias Kosonen	Valkeakosken Haka		
5	0	Jaakko Köntti	Kangasalan Urheilijat -68		
6	0	Elias Marjamäki	Tampereen Pyrintö		
7	0	Samuli Ruohonen	Tammelan Ryske		

Erä 3
3	0	Matias Ahtinen	Heinäveden Yleisurheilijat		
4	0	Markus Leppimaa	Lempäälän Kisa		
5	0	Valtteri Kantonen	Tampereen Urheilijat -38		
6	0	Henri Niemelä	Nokian Urheilijat		
7	0	Aaro Valjakka	Tampereen Pyrintö		

P11 1000 m

Erä 1
1	0	Otto Härkönen	Valkeakosken Haka		
2	0	Elias Marjamäki	Tampereen Pyrintö		
3	0	Matias Ahtinen	Heinäveden Yleisurheilijat		
4	0	Ville Keskinen	Lempäälän Kisa		
5	0	Mikko Peltola	Längelmäen Urheilijat		
6	0	Arvi Väre	Hämeenlinnan Tarmo		
7	0	Arttu Pitkänen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Elias Mäkinen	Tampereen Pyrintö		

P11 60 m aj

Erä 1
2	0	Onni Järvinen	Ylöjärven Urheilijat		
3	0	Markus Leppimaa	Lempäälän Kisa		
4	0	Niklas Erholtz	Kangasalan Urheilijat -68		
5	0	Arttu Pitkänen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Leon Anttolainen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Elias Kosonen	Valkeakosken Haka		
8	0	Valtteri Kantonen	Tampereen Urheilijat -38		

P11 Korkeus

Erä 1
1	0	Antti Kurki	Hämeenlinnan Tarmo		
2	0	Jaakko Köntti	Kangasalan Urheilijat -68		
3	0	Leevi Lampén	Lempäälän Kisa		
4	0	Elias Kosonen	Valkeakosken Haka		
5	0	Valtteri Kantonen	Tampereen Urheilijat -38		
6	0	Ilari Hurskainen	Pälkäneen Luja-Lukko		
7	0	Verneri Ahonen	Vehmaisten Urheilijat		
8	0	Leon Anttolainen	Tampereen Pyrintö		
9	0	Jaakko Linnus	Tampereen Pyrintö		
10	0	Henri Niemelä	Nokian Urheilijat		

P11 Pituus

Erä 1
1	0	Valtteri Kantonen	Tampereen Urheilijat -38		
2	0	Markus Leppimaa	Lempäälän Kisa		
3	0	Jaakko Linnus	Tampereen Pyrintö		
4	0	Mikko Peltola	Längelmäen Urheilijat		
5	0	Verneri Ahonen	Vehmaisten Urheilijat		
6	0	Matias Ahtinen	Heinäveden Yleisurheilijat		
7	0	Palonen Teemu	Pirkkalan Pirkat		
8	0	Aaro Valjakka	Tampereen Pyrintö		
9	0	Jaakko Köntti	Kangasalan Urheilijat -68		
10	0	Ilari Hurskainen	Pälkäneen Luja-Lukko		
11	0	Arttu Pitkänen	Tampereen Pyrintö		
12	0	Elias Kosonen	Valkeakosken Haka		
13	0	Onni Siipola	Ylöjärven Urheilijat		
14	0	Otto Härkönen	Valkeakosken Haka		
15	0	Arvi Väre	Hämeenlinnan Tarmo		
16	0	Niklas Erholtz	Kangasalan Urheilijat -68		
17	0	Leon Anttolainen	Tampereen Pyrintö		
18	0	Elias Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
19	0	Leevi Lampén	Lempäälän Kisa		

P11 Kuula

Erä 1
1	0	Leevi Lampén	Lempäälän Kisa		
2	0	Juho Leveelahti	Virtain Urheilijat		
3	0	Lasse Mäkelä	Nokian Urheilijat		
4	0	Oliver Ojala	Tampereen Pyrintö		
5	0	Onni Järvinen	Ylöjärven Urheilijat		
6	0	Anssi Tuominen	Tampereen Urheilijat -38		
7	0	Antti Kurki	Hämeenlinnan Tarmo		
8	0	Vili Koskinen	Valkeakosken Haka		
9	0	Mikko Saukkokoski	Ikaalisten Urheilijat		
10	0	Leon Anttolainen	Tampereen Pyrintö		

P11 Kiekko

Erä 1
1	0	Aaro Valjakka	Tampereen Pyrintö		
2	0	Mikko Saukkokoski	Ikaalisten Urheilijat		
3	0	Onni Järvinen	Ylöjärven Urheilijat		
4	0	Leevi Lampén	Lempäälän Kisa		
5	0	Anssi Tuominen	Tampereen Urheilijat -38		
6	0	Jaakko Köntti	Kangasalan Urheilijat -68		
7	0	Lasse Mäkelä	Nokian Urheilijat		
8	0	Ilari Hurskainen	Pälkäneen Luja-Lukko		
9	0	Elias Marjamäki	Tampereen Pyrintö		
10	0	Oliver Ojala	Tampereen Pyrintö		
11	0	Henri Niemelä	Nokian Urheilijat		
12	0	Juho Leveelahti	Virtain Urheilijat		

P11 Keihäs

Erä 1
1	0	Palonen Teemu	Pirkkalan Pirkat		
2	0	Elias Marjamäki	Tampereen Pyrintö		
3	0	Ilari Hurskainen	Pälkäneen Luja-Lukko		
4	0	Mikko Saukkokoski	Ikaalisten Urheilijat		
5	0	Markus Leppimaa	Lempäälän Kisa		
6	0	Anssi Tuominen	Tampereen Urheilijat -38		
7	0	Arvi Väre	Hämeenlinnan Tarmo		
8	0	Arttu Pitkänen	Tampereen Pyrintö		
9	0	Ville Keskinen	Lempäälän Kisa		
10	0	Onni Järvinen	Ylöjärven Urheilijat		
11	0	Juho Leveelahti	Virtain Urheilijat		
12	0	Vili Koskinen	Valkeakosken Haka		
13	0	Lasse Mäkelä	Nokian Urheilijat		
14	0	Jaakko Linnus	Tampereen Pyrintö		
15	0	Aaro Valjakka	Tampereen Pyrintö		
16	0	Oliver Ojala	Tampereen Pyrintö		

P12 60 m

Erä 1
2	0	Johannes Maetoloa	Hämeenlinnan Tarmo		
3	0	Jussi Mikkola	Toijalan Vauhti		
4	0	Eino Vuori	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Santtu Heikkinen	Lempäälän Kisa		
6	0	Ville Rautio	Tammelan Ryske		
7	0	Topi Rantanen	Ylöjärven Urheilijat		
8	0	Okko Savola	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Leevi Antinaho	Lempäälän Kisa		
3	0	Joel Turkka	Tampereen Pyrintö		
4	0	Kasperi Valonen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Juho Uusitalo	Kangasalan Urheilijat -68		
6	0	Eemeli Virta	Virtain Urheilijat		
7	0	Tuomas Smolander	Tampereen Pyrintö		
8	0	Arto Laitinen	Vehmaisten Urheilijat		

Erä 3
2	0	Joonatan Veijola	Hämeenlinnan Tarmo		
3	0	Aleksi Savolainen	Nokian Urheilijat		
4	0	Iiro Poutiainen	Nokian Urheilijat		
5	0	Ele Rantasalmi	Tampereen Pyrintö		
6	0	Iiro Uusitalo	Forssan Salama		
7	0	Juho Autio	Tampereen Urheilijat -38		

P12 200 m

Erä 1
3	0	Ville Suoniemi	Tampereen Pyrintö		
4	0	Taavi Leppänen	Ikaalisten Urheilijat		
5	0	Nuutti Mustalahti	Tampereen Pyrintö		
6	0	Leevi Antinaho	Lempäälän Kisa		
7	0	Juho Veikkolainen	Viialan Valtti		
8	0	Ele Rantasalmi	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
3	0	Leevi Kivelä	Lempäälän Kisa		
4	0	Niilo Syrjälä	Forssan Salama		
5	0	Iiro Uusitalo	Forssan Salama		
6	0	Joel Turkka	Tampereen Pyrintö		
7	0	Santtu Heikkinen	Lempäälän Kisa		

P12 1000 m

Erä 1
1	0	Juho Veikkolainen	Viialan Valtti		
2	0	Tapio Mikkola	Toijalan Vauhti		
3	0	Juho Autio	Tampereen Urheilijat -38		
4	0	Jaakko Tallbacka	Urjalan Urheilijat		
5	0	Niilo Syrjälä	Forssan Salama		
6	0	Iiro Uusitalo	Forssan Salama		
7	0	Taavi Nyström	Hämeenlinnan Tarmo		
8	0	Oskari Kangasniemi	Ikaalisten Urheilijat		
9	0	Santtu Heikkinen	Lempäälän Kisa		
10	0	Samuel Purojärvi	Ikaalisten Urheilijat		
11	0	Miikka Puolimatka	Forssan Salama		
12	0	Aku Valkama	Tammelan Ryske		
13	0	Ele Rantasalmi	Tampereen Pyrintö		
14	0	Lassi Kanto	Tampereen Pyrintö		
15	0	Tuomas Smolander	Tampereen Pyrintö		

P12 60 m aj

Erä 1
1	0	Iiro Poutiainen	Nokian Urheilijat		
2	0	Arto Laitinen	Vehmaisten Urheilijat		
3	0	Joel Turkka	Tampereen Pyrintö		
4	0	Jonatan Schmidlechner	Tampereen Pyrintö		
5	0	Eino Vuori	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Ville Suoniemi	Tampereen Pyrintö		
7	0	Johannes Maetoloa	Hämeenlinnan Tarmo		
8	0	Santtu Heikkinen	Lempäälän Kisa		

P12 Korkeus

Erä 1
1	0	Arto Laitinen	Vehmaisten Urheilijat		
2	0	Johannes Maetoloa	Hämeenlinnan Tarmo		
3	0	Joel Turkka	Tampereen Pyrintö		
4	0	Miikka Puolimatka	Forssan Salama		
5	0	Kasperi Valonen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Aleksi Savolainen	Nokian Urheilijat		
7	0	Niko Uolamo	Toijalan Vauhti		
8	0	Juho Autio	Tampereen Urheilijat -38		
9	0	Okko Savola	Tampereen Pyrintö		
10	0	Joonatan Veijola	Hämeenlinnan Tarmo		
11	0	Lassi Kanto	Tampereen Pyrintö		
12	0	Ville Suoniemi	Tampereen Pyrintö		
13	0	Eetu Eho	Tampereen Urheilijat -38		
14	0	Lauri Hyytiäinen	Humppilan Yri		
15	0	Topi Rantanen	Ylöjärven Urheilijat		

P12 Seiväs

Erä 1
1	0	Niko Uolamo	Toijalan Vauhti		
2	0	Verneri Vesala	Forssan Salama		
3	0	Juha Närhi	Lempäälän Kisa		
4	0	Tapio Mikkola	Toijalan Vauhti		
5	0	Lassi Kanto	Tampereen Pyrintö		
6	0	Mikko Laine	Pälkäneen Luja-Lukko		

P12 Pituus

Erä 1
1	0	Jussi Mikkola	Toijalan Vauhti		
2	0	Ele Rantasalmi	Tampereen Pyrintö		
3	0	Kasperi Valonen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Tuomas Smolander	Tampereen Pyrintö		
5	0	Jonatan Schmidlechner	Tampereen Pyrintö		
6	0	Ville Suoniemi	Tampereen Pyrintö		
7	0	Lassi Kanto	Tampereen Pyrintö		
8	0	Joonatan Veijola	Hämeenlinnan Tarmo		
9	0	Mikko Mäkipää	Ylöjärven Urheilijat		
10	0	Leevi Kivelä	Lempäälän Kisa		
11	0	Iiro Poutiainen	Nokian Urheilijat		
12	0	Eino Vuori	Hämeenlinnan Tarmo		
13	0	Johannes Maetoloa	Hämeenlinnan Tarmo		

P12 Kuula

Erä 1
1	0	Mikko Mäkipää	Ylöjärven Urheilijat		
2	0	Niilo Syrjälä	Forssan Salama		
3	0	Jussi Mikkola	Toijalan Vauhti		
4	0	Kaapo Kankainen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Leevi Lipponen	Lempäälän Kisa		
6	0	Saku Laine	Tampereen Pyrintö		
7	0	Riku Happonen	Nokian Urheilijat		
8	0	Eemeli Virta	Virtain Urheilijat		
9	0	Joonatan Veijola	Hämeenlinnan Tarmo		
10	0	Jonatan Schmidlechner	Tampereen Pyrintö		
11	0	Okko Savola	Tampereen Pyrintö		
12	0	Eino Vuori	Hämeenlinnan Tarmo		

P12 Kiekko

Erä 1
1	0	Topi Rantanen	Ylöjärven Urheilijat		
2	0	Niko Uolamo	Toijalan Vauhti		
3	0	Kaapo Kankainen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Eetu Eho	Tampereen Urheilijat -38		
5	0	Juha Närhi	Lempäälän Kisa		
6	0	Leevi Lipponen	Lempäälän Kisa		
7	0	Tuomas Smolander	Tampereen Pyrintö		
8	0	Juho Veikkolainen	Viialan Valtti		
9	0	Saku Laine	Tampereen Pyrintö		
10	0	Mikko Laine	Pälkäneen Luja-Lukko		
11	0	Okko Savola	Tampereen Pyrintö		
12	0	Riku Happonen	Nokian Urheilijat		
13	0	Eemeli Virta	Virtain Urheilijat		
14	0	Lauri Hyytiäinen	Humppilan Yri		
15	0	Miikka Puolimatka	Forssan Salama		
16	0	Iiro Poutiainen	Nokian Urheilijat		
17	0	Jaakko Tallbacka	Urjalan Urheilijat		
18	0	Aku Valkama	Tammelan Ryske		
19	0	Tapio Mikkola	Toijalan Vauhti		

P12 Moukari

Erä 1
1	0	Leevi Lipponen	Lempäälän Kisa		
2	0	Mikko Laine	Pälkäneen Luja-Lukko		
3	0	Saku Laine	Tampereen Pyrintö		
4	0	Jonatan Schmidlechner	Tampereen Pyrintö		
5	0	Tapio Mikkola	Toijalan Vauhti		
6	0	Kaapo Kankainen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Juha Närhi	Lempäälän Kisa		

P12 Keihäs

Erä 1
1	0	Eemeli Virta	Virtain Urheilijat		
2	0	Saku Laine	Tampereen Pyrintö		
3	0	Kaapo Kankainen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Juho Uusitalo	Kangasalan Urheilijat -68		
5	0	Niko Uolamo	Toijalan Vauhti		
6	0	Juho Veikkolainen	Viialan Valtti		
7	0	Leevi Lipponen	Lempäälän Kisa		
8	0	Jussi Mikkola	Toijalan Vauhti		
9	0	Riku Happonen	Nokian Urheilijat		
10	0	Juha Närhi	Lempäälän Kisa		
11	0	Mikko Laine	Pälkäneen Luja-Lukko		
12	0	Niilo Syrjälä	Forssan Salama		
13	0	Lassi Pitkänen	Tampereen Urheilijat -38		
14	0	Eetu Eho	Tampereen Urheilijat -38		
15	0	Aleksi Savolainen	Nokian Urheilijat		
16	0	Lauri Hyytiäinen	Humppilan Yri		

P13 60 m

Erä 1
1	0	Ossi Klapuri	Kangasalan Urheilijat -68		
2	0	Jami Siira	Kangasalan Urheilijat -68		
3	0	Aleksi Nurminen	Humppilan Yri		
4	0	Kosti Malmström	Forssan Salama		
5	0	Ville Eikkula	Tampereen Pyrintö		
6	0	Jesse Kivipuro	Tampereen Urheilijat -38		
7	0	Aaro Auvinen	Ylöjärven Urheilijat		
8	0	Aleksi Rautavaara	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Aatu Jäntti	Tampereen Pyrintö		
3	0	Aatu Laine	Hämeenlinnan Tarmo		
4	0	Tomy Nurmesniemi	Lempäälän Kisa		
5	0	Viljami Ahola	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Arttu Tuominen	Tampereen Urheilijat -38		
7	0	Roni Hiitelä	Nokian Urheilijat		
8	0	Paulus Silventoinen	Kangasalan Urheilijat -68		

P13 200 m

Erä 1
3	0	Aleksi Merviö	Tampereen Pyrintö		
4	0	Julius Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Arttu Tuominen	Tampereen Urheilijat -38		
6	0	Paulus Silventoinen	Kangasalan Urheilijat -68		

Erä 2
3	0	Roni Hiitelä	Nokian Urheilijat		
4	0	Eero Laakso	Tampereen Pyrintö		
5	0	Tomy Nurmesniemi	Lempäälän Kisa		
6	0	Ossi Klapuri	Kangasalan Urheilijat -68		
7	0	Aaro Auvinen	Ylöjärven Urheilijat		

P13 1000 m

Erä 1
1	0	Aaro Auvinen	Ylöjärven Urheilijat		
2	0	Vihtori Nurminen	Valkeakosken Haka		
3	0	Lauri Vähävihu	Hämeenlinnan Tarmo		
4	0	Jukka Vähävihu	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Roni Hiitelä	Nokian Urheilijat		
6	0	Julius Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Eemeli Valkama	Tammelan Ryske		

P13 60 m aj

Erä 1
3	0	Tomy Nurmesniemi	Lempäälän Kisa		
4	0	Ville Tuki	Humppilan Yri		
5	0	Eero Laakso	Tampereen Pyrintö		
6	0	Arttu Tuominen	Tampereen Urheilijat -38		
7	0	Olli Kurki	Hämeenlinnan Tarmo		
8	0	Aatu Laine	Hämeenlinnan Tarmo		

P13 Korkeus

Erä 1
1	0	Juuso Nurminen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Aatu Laine	Hämeenlinnan Tarmo		
3	0	Vihtori Nurminen	Valkeakosken Haka		
4	0	Jesse Kivipuro	Tampereen Urheilijat -38		
5	0	Ville Eikkula	Tampereen Pyrintö		
6	0	Viljami Ahola	Hämeenlinnan Tarmo		
7	0	Joonas Koponen	Hämeenlinnan Tarmo		
8	0	Aatu Jäntti	Tampereen Pyrintö		
9	0	Olli Kurki	Hämeenlinnan Tarmo		
10	0	Kalle Lahtinen	Ylöjärven Urheilijat		
11	0	Ville Tuki	Humppilan Yri		

P13 Seiväs

Erä 1
1	0	Aatu Jäntti	Tampereen Pyrintö		
2	0	Eero Laakso	Tampereen Pyrintö		
3	0	Vesa Leveelahti	Virtain Urheilijat		
4	0	Juuso Nurminen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Jami Siira	Kangasalan Urheilijat -68		

P13 Pituus

Erä 1
1	0	Julius Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Tomy Nurmesniemi	Lempäälän Kisa		
3	0	Aatu Jäntti	Tampereen Pyrintö		
4	0	Aleksi Rautavaara	Tampereen Pyrintö		
5	0	Ossi Klapuri	Kangasalan Urheilijat -68		
6	0	Aleksi Merviö	Tampereen Pyrintö		
7	0	Aatu Laine	Hämeenlinnan Tarmo		
8	0	Ville Tuki	Humppilan Yri		
9	0	Jami Siira	Kangasalan Urheilijat -68		
10	0	Paulus Silventoinen	Kangasalan Urheilijat -68		
11	0	Olli Kurki	Hämeenlinnan Tarmo		
12	0	Ville Eikkula	Tampereen Pyrintö		
13	0	Jesse Kivipuro	Tampereen Urheilijat -38		

P13 Kuula

Erä 1
1	0	Aleksi Rautavaara	Tampereen Pyrintö		
2	0	Aleksi Nurminen	Humppilan Yri		
3	0	Vesa Leveelahti	Virtain Urheilijat		
4	0	Kosti Malmström	Forssan Salama		
5	0	Viljami Ahola	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Paulus Silventoinen	Kangasalan Urheilijat -68		
7	0	Aaro Alentola	Vesilahden Visa		
8	0	Jukka Vähävihu	Hämeenlinnan Tarmo		
9	0	Joonas Koponen	Hämeenlinnan Tarmo		
10	0	Juuso Nurminen	Tampereen Pyrintö		
11	0	Lauri Vähävihu	Hämeenlinnan Tarmo		

P13 Kiekko

Erä 1
1	0	Juuso Nurminen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Eero Laakso	Tampereen Pyrintö		
3	0	Aaro Alentola	Vesilahden Visa		
4	0	Ville Tuki	Humppilan Yri		
5	0	Aleksi Merviö	Tampereen Pyrintö		
6	0	Roni Hiitelä	Nokian Urheilijat		
7	0	Jukka Vähävihu	Hämeenlinnan Tarmo		
8	0	Arttu Tuominen	Tampereen Urheilijat -38		
9	0	Vesa Leveelahti	Virtain Urheilijat		
10	0	Lauri Vähävihu	Hämeenlinnan Tarmo		
11	0	Atte Laakso	Tammelan Ryske		
12	0	Aleksi Rautavaara	Tampereen Pyrintö		

P13 Moukari

Erä 1
1	0	Jesse Kivipuro	Tampereen Urheilijat -38		
2	0	Atte Laakso	Tammelan Ryske		
3	0	Vesa Leveelahti	Virtain Urheilijat		

P13 Keihäs

Erä 1
1	0	Ossi Klapuri	Kangasalan Urheilijat -68		
2	0	Jami Siira	Kangasalan Urheilijat -68		
3	0	Aleksi Nurminen	Humppilan Yri		
4	0	Olli Kurki	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Viljami Ahola	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Eemeli Valkama	Tammelan Ryske		
7	0	Aaro Auvinen	Ylöjärven Urheilijat		
8	0	Ville Eikkula	Tampereen Pyrintö		
9	0	Kalle Lahtinen	Ylöjärven Urheilijat		
10	0	Joonas Koponen	Hämeenlinnan Tarmo		

P14 100 m

Erä 1
2	0	Miko Köykkä	Tampereen Urheilijat -38		
3	0	Otto Uusinoka	Kangasalan Urheilijat -68		
4	0	Joni Uolamo	Toijalan Vauhti		
5	0	Heikki Leveelahti	Virtain Urheilijat		
6	0	Roope Haapanen	Tammelan Ryske		
7	0	Konsta Viitasalo	Nokian Urheilijat		
8	0	Niilo Klapuri	Kangasalan Urheilijat -68		

Erä 2
2	0	Jonne Lahtinen	Valkeakosken Haka		
3	0	Lasse Hämelahti	Längelmäen Urheilijat		
4	0	Joona Tuomi	Tampereen Pyrintö		
5	0	Vilho Helenius	Nokian Urheilijat		
6	0	Leevi Männistö	Nokian Urheilijat		
7	0	Pekko Rajala	Urjalan Urheilijat		
8	0	Juuso Leinonen	Tampereen Pyrintö		

P14 300 m

Erä 1
1	0	Miko Köykkä	Tampereen Urheilijat -38		
2	0	Pekko Rajala	Urjalan Urheilijat		
3	0	Juho Yli-Rajala	Tampereen Pyrintö		
4	0	Juho Leonsaari	Kangasalan Urheilijat -68		
5	0	Aleksi Kivelä	Lempäälän Kisa		
6	0	Niilo Klapuri	Kangasalan Urheilijat -68		
7	0	Riku Ahvenniemi	Tampereen Pyrintö		
8	0	Vilho Helenius	Nokian Urheilijat		

P14 800 m

Erä 1
3	0	Juho Yli-Rajala	Tampereen Pyrintö		
4	0	Juhani Ahola	Forssan Salama		
5	0	Aleksi Kivelä	Lempäälän Kisa		
6	0	Juho Leonsaari	Kangasalan Urheilijat -68		
7	0	Vilho Helenius	Nokian Urheilijat		
8	0	Pekko Rajala	Urjalan Urheilijat		

P14 2000 m

Erä 1
4	0	Juho Leonsaari	Kangasalan Urheilijat -68		
5	0	Aleksi Kivelä	Lempäälän Kisa		
6	0	Vilho Helenius	Nokian Urheilijat		

P14 1500 m ej

Erä 1
4	0	Aleksi Kivelä	Lempäälän Kisa		
5	0	Miko Köykkä	Tampereen Urheilijat -38		
6	0	Vilho Helenius	Nokian Urheilijat		

P14 100 m aj

Erä 1
3	0	Otto Uusinoka	Kangasalan Urheilijat -68		
4	0	Roope Haapanen	Tammelan Ryske		
5	0	Leevi Männistö	Nokian Urheilijat		
6	0	Aleksi Jurvanen	Kangasalan Urheilijat -68		
7	0	Joona Tuomi	Tampereen Pyrintö		
8	0	Joni Uolamo	Toijalan Vauhti		

P14 300 m aj

Erä 1
2	0	Aleksi Jurvanen	Kangasalan Urheilijat -68		
3	0	Aleksi Kivelä	Lempäälän Kisa		
4	0	Niilo Klapuri	Kangasalan Urheilijat -68		

P14 Korkeus

Erä 1
1	0	Joni Uolamo	Toijalan Vauhti		
2	0	Daniel Kosonen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Roope Haapanen	Tammelan Ryske		
4	0	Vilho Mänty	Lempäälän Kisa		
5	0	Riku Ahvenniemi	Tampereen Pyrintö		
6	0	Otto Uusinoka	Kangasalan Urheilijat -68		
7	0	Aleksi Jurvanen	Kangasalan Urheilijat -68		
8	0	Joona Tuomi	Tampereen Pyrintö		
9	0	Juho Leonsaari	Kangasalan Urheilijat -68		
10	0	Konsta Viitasalo	Nokian Urheilijat		

P14 Seiväs

Erä 1
1	0	Joni Uolamo	Toijalan Vauhti		
2	0	Mika Huntington	Tampereen Pyrintö		
3	0	Otto Uusinoka	Kangasalan Urheilijat -68		

P14 Pituus

Erä 1
1	0	Juho Yli-Rajala	Tampereen Pyrintö		
2	0	Pekko Rajala	Urjalan Urheilijat		
3	0	Lasse Hämelahti	Längelmäen Urheilijat		
4	0	Miko Köykkä	Tampereen Urheilijat -38		
5	0	Juuso Leinonen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Jonne Lahtinen	Valkeakosken Haka		
7	0	Riku Ahvenniemi	Tampereen Pyrintö		
8	0	Niilo Klapuri	Kangasalan Urheilijat -68		
9	0	Joni Uolamo	Toijalan Vauhti		
10	0	Joona Tuomi	Tampereen Pyrintö		
11	0	Roope Haapanen	Tammelan Ryske		

P14 Kolmiloikka

Erä 1
1	0	Joni Uolamo	Toijalan Vauhti		
2	0	Konsta Viitasalo	Nokian Urheilijat		
3	0	Aleksi Jurvanen	Kangasalan Urheilijat -68		
4	0	Riku Ahvenniemi	Tampereen Pyrintö		
5	0	Miko Köykkä	Tampereen Urheilijat -38		
6	0	Juho Leonsaari	Kangasalan Urheilijat -68		
7	0	Niilo Klapuri	Kangasalan Urheilijat -68		
8	0	Daniel Kosonen	Tampereen Pyrintö		

P14 Kuula

Erä 1
1	0	Veikka Rajala	Tampereen Pyrintö		
2	0	Leevi Männistö	Nokian Urheilijat		
3	0	Lasse Hämelahti	Längelmäen Urheilijat		
4	0	Jonne Lahtinen	Valkeakosken Haka		
5	0	Arttu Korkeasalo	Lielahden Kipinä		
6	0	Juuso Leinonen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Heikki Leveelahti	Virtain Urheilijat		

P14 Kiekko

Erä 1
1	0	Kasimir Ojala	Tampereen Pyrintö		
2	0	Juho Yli-Rajala	Tampereen Pyrintö		
3	0	Joni Uolamo	Toijalan Vauhti		
4	0	Lasse Hämelahti	Längelmäen Urheilijat		
5	0	Juuso Leinonen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Heikki Leveelahti	Virtain Urheilijat		
7	0	Jonne Lahtinen	Valkeakosken Haka		
8	0	Juho Leonsaari	Kangasalan Urheilijat -68		
9	0	Arttu Korkeasalo	Lielahden Kipinä		

P14 Moukari

Erä 1
1	0	Heikki Leveelahti	Virtain Urheilijat		
2	0	Veikka Rajala	Tampereen Pyrintö		

P14 Keihäs

Erä 1
1	0	Kasimir Ojala	Tampereen Pyrintö		
2	0	Jonne Lahtinen	Valkeakosken Haka		
3	0	Heikki Leveelahti	Virtain Urheilijat		
4	0	Mika Huntington	Tampereen Pyrintö		
5	0	Joni Uolamo	Toijalan Vauhti		
6	0	Vilho Mänty	Lempäälän Kisa		
7	0	Roope Haapanen	Tammelan Ryske		
8	0	Daniel Kosonen	Tampereen Pyrintö		
9	0	Juho Leonsaari	Kangasalan Urheilijat -68		
10	0	Veikka Rajala	Tampereen Pyrintö		

P15 100 m

Erä 1
2	0	Jere Kaakinen	Forssan Salama		
3	0	Totte Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
4	0	Santeri Setälä	Valkeakosken Haka		
5	0	Aleksi Yrjölä	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Oskari Kaseva	Tammelan Ryske		
7	0	Eetu Kurkikangas	Tammelan Ryske		

Erä 2
2	0	Atte Kurkikangas	Tammelan Ryske		
3	0	Eemeli Tikkanen	Hämeenlinnan Tarmo		
4	0	Ville-Petteri Savolainen	Kangasalan Urheilijat -68		
5	0	Kalle Mikkonen	Ylöjärven Urheilijat		
6	0	Olli-Oskari Suonmaa	Hämeenlinnan Tarmo		
7	0	Eero Välimäki	Toijalan Vauhti		

P15 300 m

Erä 1
1	0	Eero Välimäki	Toijalan Vauhti		
2	0	Kalle Mikkonen	Ylöjärven Urheilijat		
3	0	Eetu Kurkikangas	Tammelan Ryske		
4	0	Jere Kaakinen	Forssan Salama		
5	0	Eemeli Tikkanen	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Atte Kurkikangas	Tammelan Ryske		
7	0	Ville-Petteri Savolainen	Kangasalan Urheilijat -68		
8	0	Teemu Peltola	Längelmäen Urheilijat		

P15 800 m

Erä 1
3	0	Jaakko Hyrkäs	Lempäälän Kisa		
4	0	Mikko Salmela	Forssan Salama		
5	0	Teemu Peltola	Längelmäen Urheilijat		
6	0	Eetu Kurkikangas	Tammelan Ryske		
7	0	Joel Luodelahti	Oriveden Ponnistus		

P15 2000 m

Erä 1
4	0	Mikko Salmela	Forssan Salama		
5	0	Eetu Kurkikangas	Tammelan Ryske		
6	0	Manu Lahtinen	Tampereen Urheilijat -38		

P15 1500 m ej

Erä 1
5	0	Manu Lahtinen	Tampereen Urheilijat -38		

P15 100 m aj

Erä 1
4	0	Olli-Oskari Suonmaa	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Atte Kurkikangas	Tammelan Ryske		
6	0	Erkki Ojala	Tampereen Pyrintö		

P15 300 m aj

Erä 1
5	0	Atte Kurkikangas	Tammelan Ryske		
6	0	Eetu Kurkikangas	Tammelan Ryske		
7	0	Olli-Oskari Suonmaa	Hämeenlinnan Tarmo		

P15 Korkeus

Erä 1
1	0	Olli-Oskari Suonmaa	Hämeenlinnan Tarmo		
2	0	Eemeli Tikkanen	Hämeenlinnan Tarmo		
3	0	Lauri Savolainen	Tampereen Pyrintö		

P15 Seiväs

Erä 1
1	0	Juuso Kuusinen	Tammelan Ryske		
2	0	Olli-Oskari Suonmaa	Hämeenlinnan Tarmo		

P15 Pituus

Erä 1
1	0	Kalle Mikkonen	Ylöjärven Urheilijat		
2	0	Erkki Ojala	Tampereen Pyrintö		
3	0	Olli-Oskari Suonmaa	Hämeenlinnan Tarmo		
4	0	Santeri Setälä	Valkeakosken Haka		
5	0	Ville-Petteri Savolainen	Kangasalan Urheilijat -68		
6	0	Eemeli Tikkanen	Hämeenlinnan Tarmo		
7	0	Eero Välimäki	Toijalan Vauhti		
8	0	Teemu Peltola	Längelmäen Urheilijat		
9	0	Atte Kurkikangas	Tammelan Ryske		

P15 Kolmiloikka

Erä 1
1	0	Erkki Ojala	Tampereen Pyrintö		
2	0	Kalle Mikkonen	Ylöjärven Urheilijat		
3	0	Ville-Petteri Savolainen	Kangasalan Urheilijat -68		
4	0	Atte Kurkikangas	Tammelan Ryske		
5	0	Lauri Savolainen	Tampereen Pyrintö		

P15 Kuula

Erä 1
1	0	Totte Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
2	0	Erkki Ojala	Tampereen Pyrintö		
3	0	Paavo Alentola	Vesilahden Visa		
4	0	Lauri Savolainen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Antti Koivu	Urjalan Urheilijat		
6	0	Juuso Kuusinen	Tammelan Ryske		
7	0	Aleksi Yrjölä	Hämeenlinnan Tarmo		

P15 Kiekko

Erä 1
1	0	Paavo Alentola	Vesilahden Visa		
2	0	Riku Laukkanen	Tampereen Urheilijat -38		
3	0	Juuso Kuusinen	Tammelan Ryske		

P15 Moukari

Erä 1
1	0	Riku Laukkanen	Tampereen Urheilijat -38		
2	0	Totte Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		

P15 Keihäs

Erä 1
1	0	Ville-Petteri Savolainen	Kangasalan Urheilijat -68		
2	0	Juuso Kuusinen	Tammelan Ryske		
3	0	Eero Välimäki	Toijalan Vauhti		
4	0	Aleksi Yrjölä	Hämeenlinnan Tarmo		

P9 40 m

Erä 1
2	0	Eemil Kulmala	Vehmaisten Urheilijat		
3	0	Jonne Niemelä	Ikaalisten Urheilijat		
4	0	Sakari Suomi	Ikaalisten Urheilijat		
5	0	Niilo Virta	Forssan Salama		
6	0	Julius Niemelä	Nokian Urheilijat		
7	0	Kalle Äijälä	Pälkäneen Luja-Lukko		
8	0	Emil Jalo	Urjalan Urheilijat		

Erä 2
2	0	Leevi Harolin	Ylöjärven Urheilijat		
3	0	Eero Ranta	Lempäälän Kisa		
4	0	Elmeri Autio	Nokian Urheilijat		
5	0	Teemu Koskela	Ikaalisten Urheilijat		
6	0	Valtteri Lindberg	Hämeenlinnan Tarmo		
7	0	Kritte Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
8	0	Miko Rantanen	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
2	0	Konsta Helenius	Ylöjärven Urheilijat		
3	0	Tami Pohjonen	Ikaalisten Urheilijat		
4	0	Luukas Lipponen	Lempäälän Kisa		
5	0	Akseli Bruun	Ikaalisten Urheilijat		
6	0	Otso Luodeslampi	Lempäälän Kisa		
7	0	Konsta Kanto	Tampereen Pyrintö		
8	0	Antti Sainio	Tampereen Pyrintö		

Erä 4
2	0	Tapio Suojanen	Viialan Valtti		
3	0	Atte Viikki	Nokian Urheilijat		
4	0	Akseli Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		
5	0	Miika Niemelä	Lempäälän Kisa		
6	0	Elias Kerälä	Hämeenlinnan Tarmo		
7	0	Joona Taipale	Pälkäneen Luja-Lukko		
8	0	Matti Köykkä	Tampereen Urheilijat -38		

P9 1000 m

Erä 1
1	0	Kritte Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
2	0	Jesse Salo	Tampereen Pyrintö		
3	0	Luka Karppinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Leevi Harolin	Ylöjärven Urheilijat		
5	0	Atte Viikki	Nokian Urheilijat		
6	0	Miika Niemelä	Lempäälän Kisa		
7	0	Tami Pohjonen	Ikaalisten Urheilijat		
8	0	Eero Ranta	Lempäälän Kisa		
9	0	Elmeri Autio	Nokian Urheilijat		
10	0	Niilo Virta	Forssan Salama		
11	0	Kalle Äijälä	Pälkäneen Luja-Lukko		
12	0	Miko Rantanen	Tampereen Pyrintö		
13	0	Vihtori Valkama	Tammelan Ryske		
14	0	Konsta Kanto	Tampereen Pyrintö		
15	0	Antti Sainio	Tampereen Pyrintö		

P9 Korkeus

Erä 1
1	0	Jonne Niemelä	Ikaalisten Urheilijat		
2	0	Emil Jalo	Urjalan Urheilijat		
3	0	Matti Köykkä	Tampereen Urheilijat -38		
4	0	Jesse Salo	Tampereen Pyrintö		
5	0	Tapio Suojanen	Viialan Valtti		
6	0	Kalle Äijälä	Pälkäneen Luja-Lukko		
7	0	Akseli Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		
8	0	Eemil Kulmala	Vehmaisten Urheilijat		
9	0	Vihtori Valkama	Tammelan Ryske		
10	0	Akseli Bruun	Ikaalisten Urheilijat		
11	0	Miika Niemelä	Lempäälän Kisa		
12	0	Konsta Kanto	Tampereen Pyrintö		
13	0	Joona Taipale	Pälkäneen Luja-Lukko		
14	0	Eero Ranta	Lempäälän Kisa		
15	0	Luukas Lipponen	Lempäälän Kisa		
16	0	Elias Kerälä	Hämeenlinnan Tarmo		
17	0	Otso Luodeslampi	Lempäälän Kisa		
18	0	Tami Pohjonen	Ikaalisten Urheilijat		
19	0	Sakari Suomi	Ikaalisten Urheilijat		
20	0	Konsta Helenius	Ylöjärven Urheilijat		
21	0	Valtteri Lindberg	Hämeenlinnan Tarmo		
22	0	Julius Niemelä	Nokian Urheilijat		
23	0	Teemu Koskela	Ikaalisten Urheilijat		
24	0	Luka Karppinen	Tampereen Pyrintö		

P9 Pituus

Erä 1
1	0	Eemil Kulmala	Vehmaisten Urheilijat		
2	0	Tobias Syrjä	Tampereen Pyrintö		
3	0	Elmeri Autio	Nokian Urheilijat		
4	0	Matti Köykkä	Tampereen Urheilijat -38		
5	0	Akseli Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		
6	0	Sakari Suomi	Ikaalisten Urheilijat		
7	0	Otso Luodeslampi	Lempäälän Kisa		
8	0	Tuomas Rättö	Hämeenlinnan Tarmo		
9	0	Olavi Pennanen	Vesilahden Visa		
10	0	Aleksi Jokela	Tammelan Ryske		
11	0	Konsta Kanto	Tampereen Pyrintö		
12	0	Julius Niemelä	Nokian Urheilijat		
13	0	Emil Jalo	Urjalan Urheilijat		
14	0	Elias Hein	Ylöjärven Urheilijat		
15	0	Joona Taipale	Pälkäneen Luja-Lukko		
16	0	Topias Suosaari	Längelmäen Urheilijat		
17	0	Eero Ranta	Lempäälän Kisa		
18	0	Kaarle Luukkaala	Vesilahden Visa		
19	0	Kritte Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
20	0	Akseli Bruun	Ikaalisten Urheilijat		
21	0	Mico Schmiedeke	Toijalan Vauhti		
22	0	Jonne Niemelä	Ikaalisten Urheilijat		
23	0	Antti Sainio	Tampereen Pyrintö		
24	0	Miika Niemelä	Lempäälän Kisa		
25	0	Kalle Äijälä	Pälkäneen Luja-Lukko		
26	0	Ville Rekola	Tammelan Ryske		
27	0	Eelis Karjalainen	Valkeakosken Haka		
28	0	Eero Sallinen	Kangasalan Kisa		
29	0	Konsta Helenius	Ylöjärven Urheilijat		
30	0	Valtteri Lindberg	Hämeenlinnan Tarmo		

P9 Kuula

Erä 1
1	0	Elias Hein	Ylöjärven Urheilijat		
2	0	Antti Sainio	Tampereen Pyrintö		
3	0	Matti Köykkä	Tampereen Urheilijat -38		
4	0	Tobias Syrjä	Tampereen Pyrintö		
5	0	Joona Taipale	Pälkäneen Luja-Lukko		
6	0	Miika Niemelä	Lempäälän Kisa		
7	0	Jonne Niemelä	Ikaalisten Urheilijat		
8	0	Antti Jokela	Humppilan Veikot		
9	0	Akseli Bruun	Ikaalisten Urheilijat		
10	0	Tuomas Rättö	Hämeenlinnan Tarmo		
11	0	Akseli Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		
12	0	Niilo Virta	Forssan Salama		
13	0	Eelis Karjalainen	Valkeakosken Haka		
14	0	Joona Salminen	Tammelan Ryske		
15	0	Otso Luodeslampi	Lempäälän Kisa		
16	0	Aleksi Jokela	Tammelan Ryske		
17	0	Eemil Kulmala	Vehmaisten Urheilijat		
18	0	Elmeri Autio	Nokian Urheilijat		
19	0	Kalle Äijälä	Pälkäneen Luja-Lukko		
20	0	Topias Suosaari	Längelmäen Urheilijat		
21	0	Jesse Salo	Tampereen Pyrintö		
22	0	Sakari Suomi	Ikaalisten Urheilijat		
23	0	Joona Katvala	Ylöjärven Urheilijat		
24	0	Luukas Lipponen	Lempäälän Kisa		
25	0	Konsta Kanto	Tampereen Pyrintö		

P9 Keihäs

Erä 1
1	0	Akseli Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		
2	0	Emil Jalo	Urjalan Urheilijat		
3	0	Niilo Virta	Forssan Salama		
4	0	Antti Sainio	Tampereen Pyrintö		
5	0	Konsta Helenius	Ylöjärven Urheilijat		
6	0	Julius Niemelä	Nokian Urheilijat		
7	0	Joona Taipale	Pälkäneen Luja-Lukko		
8	0	Eero Ranta	Lempäälän Kisa		
9	0	Olavi Pennanen	Vesilahden Visa		
10	0	Mico Schmiedeke	Toijalan Vauhti		
11	0	Joona Salminen	Tammelan Ryske		
12	0	Antti Jokela	Humppilan Veikot		
13	0	Jonne Niemelä	Ikaalisten Urheilijat		
14	0	Valtteri Lindberg	Hämeenlinnan Tarmo		
15	0	Luukas Lipponen	Lempäälän Kisa		
16	0	Tobias Syrjä	Tampereen Pyrintö		
17	0	Kalle Äijälä	Pälkäneen Luja-Lukko		
18	0	Joona Katvala	Ylöjärven Urheilijat		
19	0	Ville Rekola	Tammelan Ryske		
20	0	Miika Niemelä	Lempäälän Kisa		
21	0	Matti Köykkä	Tampereen Urheilijat -38		
22	0	Eero Sallinen	Kangasalan Kisa		
23	0	Kaarle Luukkaala	Vesilahden Visa		
24	0	Kritte Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
25	0	Jesse Salo	Tampereen Pyrintö		
26	0	Akseli Bruun	Ikaalisten Urheilijat		

T10 60 m

Erä 1
2	0	Tuuli Löfgren	Tampereen Urheilijat -38		
3	0	Vilma Koivisto	Nokian Urheilijat		
4	0	Nora Kytäjä	Forssan Salama		
5	0	Riia Hiitelä	Nokian Urheilijat		
6	0	Sanni Lento	Ylöjärven Urheilijat		
7	0	Ella Rosqvist	Tampereen Urheilijat -38		

Erä 2
2	0	Nea Kanerva	Tammelan Ryske		
3	0	Enna Eho	Tampereen Urheilijat -38		
4	0	Sanni-Ilona Heikkilä	Kangasalan Urheilijat -68		
5	0	Helmiina Mäkinen	Humppilan Veikot		
6	0	Nadija Vasylenko	Tampereen Urheilijat -38		
7	0	Veera Alanen	Lempäälän Kisa		

Erä 3
2	0	Erika Välkkynen	Hämeenlinnan Tarmo		
3	0	Viveka Kuivalahti	Tampereen Pyrintö		
4	0	Venla Kortelainen	Humppilan Veikot		
5	0	Venla Haataja	Ylöjärven Urheilijat		
6	0	Helmi Heikkilä	Kangasalan Urheilijat -68		
7	0	Heta Luoto	Tampereen Pyrintö		
8	0	Lumi Vahteristo	Toijalan Vauhti		

Erä 4
2	0	Neea Suhonen	Viialan Valtti		
3	0	Sofia Irmola	Tampereen Pyrintö		
4	0	Vilma Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Oona Kaukonen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Krista Manninen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Alina Koponen	Viialan Valtti		
8	0	Aino Saarinen	Hämeenlinnan Tarmo		

Erä 5
2	0	Helmi Tarkiainen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Venla Konola	Valkeakosken Haka		
4	0	Noora Suojanen	Viialan Valtti		
5	0	Anniina Huura	Tampereen Pyrintö		
6	0	Anni Nurminen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Anniina Ahvenharju	Hämeenlinnan Tarmo		
8	0	Nina Järvinen	Hämeenlinnan Tarmo		

T10 1000 m

Erä 1
1	0	Venla Haataja	Ylöjärven Urheilijat		
2	0	Aino Anttonen	Toijalan Vauhti		
3	0	Alina Koponen	Viialan Valtti		
4	0	Neea Suhonen	Viialan Valtti		
5	0	Hetta Niemelä	Lempäälän Kisa		
6	0	Nina Järvinen	Hämeenlinnan Tarmo		
7	0	Krista Manninen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Disa Huntus	Lempäälän Kisa		
9	0	Nora Kytäjä	Forssan Salama		
10	0	Riia Hiitelä	Nokian Urheilijat		
11	0	Helmiina Mäkinen	Humppilan Veikot		
12	0	Nea Kanerva	Tammelan Ryske		
13	0	Helmi Tarkiainen	Tampereen Pyrintö		
14	0	Emmi Leinonen	Tampereen Pyrintö		
15	0	Viveka Kuivalahti	Tampereen Pyrintö		

T10 60 m aj

Erä 1
3	0	Anni Nurminen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Vilma Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Anniina Ahvenharju	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Heta Luoto	Tampereen Pyrintö		
7	0	Venla Melartin	Tampereen Pyrintö		
8	0	Sofia Irmola	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Ella Rosqvist	Tampereen Urheilijat -38		
3	0	Anniina Huura	Tampereen Pyrintö		
4	0	Disa Huntus	Lempäälän Kisa		
5	0	Kristiina Laitinen	Lempäälän Kisa		
6	0	Krista Manninen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Enna Eho	Tampereen Urheilijat -38		
8	0	Viveka Kuivalahti	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
2	0	Venla Haataja	Ylöjärven Urheilijat		
3	0	Vilma Väliharju	Tampereen Pyrintö		
4	0	Emmi Leinonen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Aino Saarinen	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Riia Hiitelä	Nokian Urheilijat		
7	0	Helmi Tarkiainen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Sonja Lahti	Tampereen Pyrintö		

T10 Korkeus

Erä 1
1	0	Noora Suojanen	Viialan Valtti		
2	0	Sanni-Ilona Heikkilä	Kangasalan Urheilijat -68		
3	0	Venla Kortelainen	Humppilan Veikot		
4	0	Alina Koponen	Viialan Valtti		
5	0	Nina Järvinen	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Nadija Vasylenko	Tampereen Urheilijat -38		
7	0	Lumi Vahteristo	Toijalan Vauhti		
8	0	Veera Alanen	Lempäälän Kisa		
9	0	Viivi Jokinen	Tampereen Urheilijat -38		
10	0	Anniina Huura	Tampereen Pyrintö		
11	0	Viveka Kuivalahti	Tampereen Pyrintö		
12	0	Vilma Koivisto	Nokian Urheilijat		
13	0	Anni Nurminen	Tampereen Pyrintö		
14	0	Heta Luoto	Tampereen Pyrintö		
15	0	Neea Suhonen	Viialan Valtti		
16	0	Emmi Leinonen	Tampereen Pyrintö		
17	0	Krista Manninen	Tampereen Pyrintö		

T10 Pituus

Erä 1
1	0	Ella Rosqvist	Tampereen Urheilijat -38		
2	0	Silja Rossi	Tampereen Pyrintö		
3	0	Aino Anttonen	Toijalan Vauhti		
4	0	Erika Välkkynen	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Krista Manninen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Tuuli Löfgren	Tampereen Urheilijat -38		
7	0	Sanni Lento	Ylöjärven Urheilijat		
8	0	Veera Alanen	Lempäälän Kisa		
9	0	Aino Saarinen	Hämeenlinnan Tarmo		
10	0	Venla Haataja	Ylöjärven Urheilijat		
11	0	Helmi Tarkiainen	Tampereen Pyrintö		
12	0	Anniina Huura	Tampereen Pyrintö		
13	0	Viveka Kuivalahti	Tampereen Pyrintö		
14	0	Nadija Vasylenko	Tampereen Urheilijat -38		
15	0	Viivi Jokinen	Tampereen Urheilijat -38		
16	0	Emmi Leinonen	Tampereen Pyrintö		
17	0	Anniina Ahvenharju	Hämeenlinnan Tarmo		
18	0	Sonja Lahti	Tampereen Pyrintö		
19	0	Venla Melartin	Tampereen Pyrintö		
20	0	Venla Konola	Valkeakosken Haka		
21	0	Vilma Väliharju	Tampereen Pyrintö		
22	0	Lumi Vahteristo	Toijalan Vauhti		
23	0	Jenniina Virtanen	Hämeenlinnan Tarmo		
24	0	Vilma Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
25	0	Nea Kanerva	Tammelan Ryske		
26	0	Alina Koponen	Viialan Valtti		
27	0	Oona Kaukonen	Tampereen Pyrintö		
28	0	Maisa Koponen	Ikaalisten Urheilijat		
29	0	Anni Nurminen	Tampereen Pyrintö		
30	0	Emilia Kankare	Forssan Salama		

T10 Kuula

Erä 1
1	0	Lumi Vahteristo	Toijalan Vauhti		
2	0	Aino Anttonen	Toijalan Vauhti		
3	0	Sanni-Ilona Heikkilä	Kangasalan Urheilijat -68		
4	0	Viivi Taipale	Pälkäneen Luja-Lukko		
5	0	Enna Eho	Tampereen Urheilijat -38		
6	0	Anniina Ahvenharju	Hämeenlinnan Tarmo		
7	0	Viveka Kuivalahti	Tampereen Pyrintö		
8	0	Oona Kaukonen	Tampereen Pyrintö		
9	0	Neea Suhonen	Viialan Valtti		
10	0	Helmi Heikkilä	Kangasalan Urheilijat -68		
11	0	Nina Järvinen	Hämeenlinnan Tarmo		
12	0	Sofia Irmola	Tampereen Pyrintö		
13	0	Tuuli Löfgren	Tampereen Urheilijat -38		
14	0	Silja Rossi	Tampereen Pyrintö		
15	0	Viivi Jokinen	Tampereen Urheilijat -38		
16	0	Kristiina Laitinen	Lempäälän Kisa		
17	0	Erika Välkkynen	Hämeenlinnan Tarmo		
18	0	Hetta Niemelä	Lempäälän Kisa		
19	0	Tanja Kekki	Kangasalan Urheilijat -68		
20	0	Disa Huntus	Lempäälän Kisa		
21	0	Vilma Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		

T10 Kiekko

Erä 1
1	0	Viivi Taipale	Pälkäneen Luja-Lukko		
2	0	Silja Rossi	Tampereen Pyrintö		
3	0	Heta Luoto	Tampereen Pyrintö		
4	0	Vilma Väliharju	Tampereen Pyrintö		
5	0	Sofia Irmola	Tampereen Pyrintö		
6	0	Viivi Jokinen	Tampereen Urheilijat -38		
7	0	Birgit Tuomola	Tampereen Pyrintö		
8	0	Tanja Kekki	Kangasalan Urheilijat -68		
9	0	Venla Melartin	Tampereen Pyrintö		
10	0	Kristiina Laitinen	Lempäälän Kisa		
11	0	Enna Eho	Tampereen Urheilijat -38		
12	0	Viveka Kuivalahti	Tampereen Pyrintö		

T10 Keihäs

Erä 1
1	0	Sanni Lento	Ylöjärven Urheilijat		
2	0	Emilia Kankare	Forssan Salama		
3	0	Disa Huntus	Lempäälän Kisa		
4	0	Venla Melartin	Tampereen Pyrintö		
5	0	Vilma Väliharju	Tampereen Pyrintö		
6	0	Riia Hiitelä	Nokian Urheilijat		
7	0	Tanja Kekki	Kangasalan Urheilijat -68		
8	0	Tuuli Löfgren	Tampereen Urheilijat -38		
9	0	Viveka Kuivalahti	Tampereen Pyrintö		
10	0	Jenniina Virtanen	Hämeenlinnan Tarmo		
11	0	Aino Anttonen	Toijalan Vauhti		
12	0	Kristiina Laitinen	Lempäälän Kisa		
13	0	Nea Kanerva	Tammelan Ryske		
14	0	Oona Kaukonen	Tampereen Pyrintö		
15	0	Veera Alanen	Lempäälän Kisa		
16	0	Silja Rossi	Tampereen Pyrintö		
17	0	Viivi Taipale	Pälkäneen Luja-Lukko		

T11 60 m

Erä 1
2	0	Anna Kangastupa	Kangasalan Kisa		
3	0	Emmi Nieminen	Tammelan Ryske		
4	0	Oona Ahonen	Nokian Urheilijat		
5	0	Vilma Itälinna	Tampereen Pyrintö		
6	0	Arlea Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
7	0	Siiri Hyytiäinen	Humppilan Yri		

Erä 2
2	0	Vilma Teppo	Hämeenlinnan Tarmo		
3	0	Siiri Mäkilä	Tammelan Ryske		
4	0	Fanni Grundström	Tampereen Pyrintö		
5	0	Ella Ala-Lahti	Kangasalan Urheilijat -68		
6	0	Aino Suomi	Ikaalisten Urheilijat		
7	0	Viivi Lundberg	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
2	0	Sofia Martinkauppi	Oriveden Ponnistus		
3	0	Maryana Ishanova	Hämeenlinnan Tarmo		
4	0	Heini Mäenpää	Kangasalan Urheilijat -68		
5	0	Maija Haikka	Tampereen Pyrintö		
6	0	Elma Väre	Hämeenlinnan Tarmo		
7	0	Venny Lundberg	Tampereen Pyrintö		

Erä 4
2	0	Aino Yli-Hannuksela	Tampereen Pyrintö		
3	0	Jenny Kangastupa	Kangasalan Kisa		
4	0	Emilia Vienonen	Urjalan Urheilijat		
5	0	Anna-Sofia Koivisto	Pälkäneen Luja-Lukko		
6	0	Kati Ahoua	Pälkäneen Luja-Lukko		
7	0	Neea Lehtinen	Viialan Valtti		
8	0	Saga Vanninen	Tampereen Pyrintö		

T11 1000 m

Erä 1
1	0	Fanni Grundström	Tampereen Pyrintö		
2	0	Enna Leinonen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Iida Luoma	Tampereen Pyrintö		
4	0	Venny Lundberg	Tampereen Pyrintö		
5	0	Sade Railevirta	Tampereen Pyrintö		
6	0	Siiri Niemi	Humppilan Yri		
7	0	Siiri Mäkilä	Tammelan Ryske		
8	0	Anna Kangastupa	Kangasalan Kisa		
9	0	Jenny Kangastupa	Kangasalan Kisa		
10	0	Siiri Hyytiäinen	Humppilan Yri		
11	0	Emilia Kilpinen	Forssan Salama		
12	0	Aino Yli-Hannuksela	Tampereen Pyrintö		
13	0	Emma Ranta	Lempäälän Kisa		
14	0	Ronja Metsänoja	Tammelan Ryske		
15	0	Silja Lamminmäki	Kangasalan Urheilijat -68		
16	0	Oona Viljanen	Oriveden Ponnistus		
17	0	Ella Ala-Lahti	Kangasalan Urheilijat -68		

T11 60 m aj

Erä 1
2	0	Emilia Vienonen	Urjalan Urheilijat		
3	0	Silja Lamminmäki	Kangasalan Urheilijat -68		
4	0	Milla Aaltonen	Ikaalisten Urheilijat		
5	0	Emilia Kilpinen	Forssan Salama		
6	0	Sofia Martinkauppi	Oriveden Ponnistus		
7	0	Mette Karppanen	Urjalan Urheilijat		
8	0	Saara Makkonen	Pälkäneen Luja-Lukko		

Erä 2
2	0	Aino-Kaisa Sihvonen	Virtain Urheilijat		
3	0	Vilma Itälinna	Tampereen Pyrintö		
4	0	Emma Turunen	Nokian Urheilijat		
5	0	Maryana Ishanova	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Heini Mäenpää	Kangasalan Urheilijat -68		
7	0	Maija Haikka	Tampereen Pyrintö		
8	0	Anna-Sofia Koivisto	Pälkäneen Luja-Lukko		

Erä 3
2	0	Erika Granroth	Ylöjärven Urheilijat		
3	0	Hanna Laitila	Ylöjärven Urheilijat		
4	0	Oona Niininen	Nokian Urheilijat		
5	0	Siiri Mäkilä	Tammelan Ryske		
6	0	Ronja Haavisto	Nokian Urheilijat		
7	0	Elisa Keinonen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Maija Haapanen	Tammelan Ryske		

T11 Korkeus

Erä 1
1	0	Maija Haapanen	Tammelan Ryske		
2	0	Elisa Keinonen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Ada Aronen	Vilppulan Veikot		
4	0	Oona Viljanen	Oriveden Ponnistus		
5	0	Anna Kangastupa	Kangasalan Kisa		
6	0	Ronja Metsänoja	Tammelan Ryske		
7	0	Siina Kanerva	Pälkäneen Luja-Lukko		
8	0	Maryana Ishanova	Hämeenlinnan Tarmo		
9	0	Kati Ahoua	Pälkäneen Luja-Lukko		
10	0	Vilma Itälinna	Tampereen Pyrintö		
11	0	Iida Luoma	Tampereen Pyrintö		
12	0	Saga Vanninen	Tampereen Pyrintö		
13	0	Siiri Hyytiäinen	Humppilan Yri		
14	0	Fanni Grundström	Tampereen Pyrintö		
15	0	Neea Lehtinen	Viialan Valtti		
16	0	Oona Ahonen	Nokian Urheilijat		
17	0	Ronja Haavisto	Nokian Urheilijat		
18	0	Silja Lamminmäki	Kangasalan Urheilijat -68		

T11 Pituus

Erä 1
1	0	Maija Haikka	Tampereen Pyrintö		
2	0	Aino Suomi	Ikaalisten Urheilijat		
3	0	Oona Niininen	Nokian Urheilijat		
4	0	Emma Turunen	Nokian Urheilijat		
5	0	Saara Makkonen	Pälkäneen Luja-Lukko		
6	0	Milla Aaltonen	Ikaalisten Urheilijat		
7	0	Maija Haapanen	Tammelan Ryske		
8	0	Aino Yli-Hannuksela	Tampereen Pyrintö		
9	0	Neea Lehtinen	Viialan Valtti		
10	0	Anna-Sofia Koivisto	Pälkäneen Luja-Lukko		
11	0	Vilma Teppo	Hämeenlinnan Tarmo		
12	0	Emilia Kilpinen	Forssan Salama		
13	0	Anna Kangastupa	Kangasalan Kisa		
14	0	Maryana Ishanova	Hämeenlinnan Tarmo		
15	0	Vilma Itälinna	Tampereen Pyrintö		
16	0	Sofia Martinkauppi	Oriveden Ponnistus		
17	0	Siiri Mäkilä	Tammelan Ryske		
18	0	Heini Mäenpää	Kangasalan Urheilijat -68		
19	0	Emilia Vienonen	Urjalan Urheilijat		
20	0	Kati Ahoua	Pälkäneen Luja-Lukko		
21	0	Venny Lundberg	Tampereen Pyrintö		
22	0	Miia Köykkä	Tampereen Urheilijat -38		
23	0	Johanna Passi	Ylöjärven Urheilijat		
24	0	Iida Luoma	Tampereen Pyrintö		
25	0	Suvi Savolainen	Kangasalan Urheilijat -68		
26	0	Veera-Sofia Karjalainen	Valkeakosken Haka		
27	0	Saga Vanninen	Tampereen Pyrintö		
28	0	Jenny Kangastupa	Kangasalan Kisa		
29	0	Arlea Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
30	0	Hanna Laitila	Ylöjärven Urheilijat		
31	0	Ronja Haavisto	Nokian Urheilijat		

T11 Kuula

Erä 1
1	0	Oona Ahonen	Nokian Urheilijat		
2	0	Siina Kanerva	Pälkäneen Luja-Lukko		
3	0	Veera-Sofia Karjalainen	Valkeakosken Haka		
4	0	Arlea Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
5	0	Jenny Kangastupa	Kangasalan Kisa		
6	0	Emilia Vienonen	Urjalan Urheilijat		
7	0	Kati Ahoua	Pälkäneen Luja-Lukko		
8	0	Henna Salminen	Tammelan Ryske		
9	0	Emma Turunen	Nokian Urheilijat		
10	0	Aino-Kaisa Sihvonen	Virtain Urheilijat		
11	0	Mette Karppanen	Urjalan Urheilijat		
12	0	Hanna Laitila	Ylöjärven Urheilijat		
13	0	Tytti Nyrönen	Tammelan Ryske		
14	0	Enna Leinonen	Tampereen Pyrintö		
15	0	Eveliina Nurminen	Humppilan Yri		
16	0	Jenniina Virtanen	Hämeenlinnan Tarmo		
17	0	Silja Kyrönviita	Ikaalisten Urheilijat		
18	0	Suvi Savolainen	Kangasalan Urheilijat -68		
19	0	Lili Reunanen	Tammelan Ryske		
20	0	Oona Viljanen	Oriveden Ponnistus		
21	0	Viivi Lundberg	Tampereen Pyrintö		
22	0	Miia Köykkä	Tampereen Urheilijat -38		
23	0	Sade Railevirta	Tampereen Pyrintö		
24	0	Aino Yli-Hannuksela	Tampereen Pyrintö		
25	0	Vilma Teppo	Hämeenlinnan Tarmo		
26	0	Saara Makkonen	Pälkäneen Luja-Lukko		

T11 Kiekko

Erä 1
1	0	Anna-Sofia Koivisto	Pälkäneen Luja-Lukko		
2	0	Arlea Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
3	0	Suvi Savolainen	Kangasalan Urheilijat -68		
4	0	Siina Kanerva	Pälkäneen Luja-Lukko		
5	0	Eveliina Nurminen	Humppilan Yri		
6	0	Viivi Lundberg	Tampereen Pyrintö		
7	0	Fanni Grundström	Tampereen Pyrintö		
8	0	Lili Reunanen	Tammelan Ryske		
9	0	Enna Leinonen	Tampereen Pyrintö		
10	0	Mette Karppanen	Urjalan Urheilijat		
11	0	Iida Luoma	Tampereen Pyrintö		
12	0	Aino-Kaisa Sihvonen	Virtain Urheilijat		
13	0	Sade Railevirta	Tampereen Pyrintö		
14	0	Heini Mäenpää	Kangasalan Urheilijat -68		
15	0	Silja Kyrönviita	Ikaalisten Urheilijat		
16	0	Emma Ranta	Lempäälän Kisa		
17	0	Ella Ala-Lahti	Kangasalan Urheilijat -68		
18	0	Oona Ahonen	Nokian Urheilijat		
19	0	Johanna Passi	Ylöjärven Urheilijat		
20	0	Oona Viljanen	Oriveden Ponnistus		
21	0	Silja Lamminmäki	Kangasalan Urheilijat -68		
22	0	Siiri Hyytiäinen	Humppilan Yri		

T11 Keihäs

Erä 1
1	0	Emilia Kilpinen	Forssan Salama		
2	0	Sade Railevirta	Tampereen Pyrintö		
3	0	Eveliina Nurminen	Humppilan Yri		
4	0	Aino-Kaisa Sihvonen	Virtain Urheilijat		
5	0	Ronja Haavisto	Nokian Urheilijat		
6	0	Mette Karppanen	Urjalan Urheilijat		
7	0	Henna Salminen	Tammelan Ryske		
8	0	Silja Kyrönviita	Ikaalisten Urheilijat		
9	0	Maija Haapanen	Tammelan Ryske		
10	0	Suvi Savolainen	Kangasalan Urheilijat -68		
11	0	Miia Köykkä	Tampereen Urheilijat -38		
12	0	Enna Leinonen	Tampereen Pyrintö		
13	0	Oona Niininen	Nokian Urheilijat		
14	0	Siina Kanerva	Pälkäneen Luja-Lukko		
15	0	Hanna Laitila	Ylöjärven Urheilijat		
16	0	Viivi Lundberg	Tampereen Pyrintö		
17	0	Maija Haikka	Tampereen Pyrintö		
18	0	Milla Aaltonen	Ikaalisten Urheilijat		
19	0	Venny Lundberg	Tampereen Pyrintö		
20	0	Johanna Passi	Ylöjärven Urheilijat		
21	0	Elisa Keinonen	Tampereen Pyrintö		
22	0	Lili Reunanen	Tammelan Ryske		

T12 60 m

Erä 1
2	0	Essi Leinonen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Lilja Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat		
4	0	Veera Laaksonen	Valkeakosken Haka		
4	0	Ronja Kallionpää	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Sissi Perunka	Viialan Valtti		
6	0	Luna Reunanen	Tammelan Ryske		
7	0	Pihla Aro	Tampereen Pyrintö		
8	0	Olivia Riihimäki	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Rosa Muurasniemi	Tampereen Pyrintö		
3	0	Rebekka Nurmi	Lempäälän Kisa		
4	0	Emma Kuikka	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Nea Lento	Ylöjärven Urheilijat		
6	0	Salla Sirola	Viialan Valtti		
7	0	Piia Ala-Hakuni	Tampereen Pyrintö		
8	0	Veera Uusinoka	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
2	0	Sofia Kärki	Kangasalan Urheilijat -68		
3	0	Sirkku Näsi	Toijalan Vauhti		
5	0	Asta Tolvanen	Valkeakosken Haka		
6	0	Lotta Alasaukko-Oja	Tampereen Pyrintö		
7	0	Petra Tuomi	Tampereen Pyrintö		
8	0	Siru Heikkilä	Kangasalan Urheilijat -68		

Erä 4
1	0	Maiju Saukkosaari	Tampereen Pyrintö		
2	0	Katri Vessman	Ikaalisten Urheilijat		
3	0	Lotta Malinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Venla Väliharju	Tampereen Pyrintö		
5	0	Emilie Arkko	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Virpi Nikkilä	Kangasalan Urheilijat -68		
7	0	Minttu Törnblom	Tampereen Pyrintö		
8	0	Mari Vireaho	Tampereen Pyrintö		

T12 200 m

Erä 1
3	0	Hanna Laurila	Längelmäen Urheilijat		
4	0	Viola Pennanen	Lempäälän Kisa		
5	0	Eevastiina Tuusa	Forssan Salama		
6	0	Veera Uusinoka	Tampereen Pyrintö		
7	0	Olivia Riihimäki	Tampereen Pyrintö		
8	0	Anni Vähäkoski	Ylöjärven Urheilijat		

Erä 2
3	0	Kerttu Merviö	Tampereen Pyrintö		
4	0	Alina Nissinen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Sofia Kärki	Kangasalan Urheilijat -68		
6	0	Emilie Arkko	Hämeenlinnan Tarmo		
7	0	Sirkku Näsi	Toijalan Vauhti		
8	0	Lotta Malinen	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
3	0	Mila Manninen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Petra Tuomi	Tampereen Pyrintö		
5	0	Tuuli Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Rebekka Nurmi	Lempäälän Kisa		
7	0	Rosa Muurasniemi	Tampereen Pyrintö		
8	0	Kerttu Niinimäki	Viialan Valtti		

T12 1000 m

Erä 1
1	0	Aino Vuorinen	Valkeakosken Haka		
2	0	Alisa Tapio	Ylöjärven Urheilijat		
3	0	Laura Sanden	Urjalan Urheilijat		
4	0	Kerttu Niinimäki	Viialan Valtti		
5	0	Saana Sarkonen	Ikaalisten Urheilijat		
6	0	Emma Kuikka	Hämeenlinnan Tarmo		
7	0	Anni Virta	Forssan Salama		
8	0	Enni Saarinen	Hämeenlinnan Tarmo		
9	0	Eevastiina Tuusa	Forssan Salama		
10	0	Janika Jokinen	Tampereen Urheilijat -38		
11	0	Mila Manninen	Tampereen Pyrintö		
12	0	Rosa Muurasniemi	Tampereen Pyrintö		
13	0	Olivia Riihimäki	Tampereen Pyrintö		

T12 60 m aj

Erä 1
2	0	Petra Tuomi	Tampereen Pyrintö		
3	0	Emilia Hölli	Lempäälän Kisa		
4	0	Emilie Arkko	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Alina Nissinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Mila Manninen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Sissi Perunka	Viialan Valtti		
8	0	Helmi Melartin	Tampereen Urheilijat -38		

Erä 2
1	0	Ronja Kallionpää	Hämeenlinnan Tarmo		
2	0	Sirkku Näsi	Toijalan Vauhti		
3	0	Silja Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
4	0	Pihla Aro	Tampereen Pyrintö		
5	0	Venla Väliharju	Tampereen Pyrintö		
6	0	Janika Jokinen	Tampereen Urheilijat -38		
7	0	Piia Ala-Hakuni	Tampereen Pyrintö		
8	0	Enni Saarinen	Hämeenlinnan Tarmo		

T12 Korkeus

Erä 1
1	0	Kerttu Merviö	Tampereen Pyrintö		
2	0	Piia Ala-Hakuni	Tampereen Pyrintö		
3	0	Tuuli Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
4	0	Pihla Aro	Tampereen Pyrintö		
5	0	Helmi Melartin	Tampereen Urheilijat -38		
6	0	Nea Lento	Ylöjärven Urheilijat		
7	0	Essi Leinonen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Sissi Perunka	Viialan Valtti		
9	0	Laura Sanden	Urjalan Urheilijat		
10	0	Janika Jokinen	Tampereen Urheilijat -38		

T12 Seiväs

Erä 1
1	0	Lotta Alasaukko-Oja	Tampereen Pyrintö		
2	0	Tuuli Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
3	0	Mila Manninen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Janika Jokinen	Tampereen Urheilijat -38		
5	0	Venla Väliharju	Tampereen Pyrintö		
6	0	Laura Laukkanen	Viialan Valtti		

T12 Pituus

Erä 1
1	0	Alisa Tapio	Ylöjärven Urheilijat		
2	0	Lilja Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat		
3	0	Lotta Malinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Asta Tolvanen	Valkeakosken Haka		
5	0	Virpi Nikkilä	Kangasalan Urheilijat -68		
6	0	Essi Leinonen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Anni Vähäkoski	Ylöjärven Urheilijat		
8	0	Maiju Saukkosaari	Tampereen Pyrintö		
9	0	Nea Lento	Ylöjärven Urheilijat		
10	0	Minttu Törnblom	Tampereen Pyrintö		
11	0	Salla Sirola	Viialan Valtti		
12	0	Peppi Koppanen	Tammelan Ryske		
13	0	Veera Uusinoka	Tampereen Pyrintö		
14	0	Mari Vireaho	Tampereen Pyrintö		
15	0	Emilia Hölli	Lempäälän Kisa		
16	0	Siru Heikkilä	Kangasalan Urheilijat -68		
17	0	Sissi Perunka	Viialan Valtti		
18	0	Katri Vessman	Ikaalisten Urheilijat		
19	0	Sofia Kärki	Kangasalan Urheilijat -68		
20	0	Rosa Muurasniemi	Tampereen Pyrintö		
21	0	Lotta Alasaukko-Oja	Tampereen Pyrintö		
22	0	Emilie Arkko	Hämeenlinnan Tarmo		
23	0	Piia Ala-Hakuni	Tampereen Pyrintö		
24	0	Emma Kuikka	Hämeenlinnan Tarmo		
25	0	Enni Saarinen	Hämeenlinnan Tarmo		
26	0	Anna Rajala	Urjalan Urheilijat		
27	0	Luna Reunanen	Tammelan Ryske		
28	0	Pihla Aro	Tampereen Pyrintö		

T12 Kuula

Erä 1
1	0	Ronja Mäkelä	Lempäälän Kisa		
2	0	Anni Virta	Forssan Salama		
3	0	Laura Laukkanen	Viialan Valtti		
4	0	Olivia Riihimäki	Tampereen Pyrintö		
5	0	Emilia Hölli	Lempäälän Kisa		
6	0	Viola Pennanen	Lempäälän Kisa		
7	0	Lotta Malinen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Peppi Koppanen	Tammelan Ryske		
9	0	Riikka Kataja	Urjalan Urheilijat		
10	0	Pinja Kianta	Lempäälän Kisa		
11	0	Kerttu Niinimäki	Viialan Valtti		
12	0	Viivi Hakala	Kangasalan Urheilijat -68		

T12 Kiekko

Erä 1
1	0	Anni Virta	Forssan Salama		
2	0	Emilia Hölli	Lempäälän Kisa		
3	0	Ronja Kallionpää	Hämeenlinnan Tarmo		
4	0	Laura Laukkanen	Viialan Valtti		
5	0	Peppi Koppanen	Tammelan Ryske		
6	0	Lotta Alasaukko-Oja	Tampereen Pyrintö		
7	0	Maiju Saukkosaari	Tampereen Pyrintö		
8	0	Silja Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
9	0	Pinja Kianta	Lempäälän Kisa		
10	0	Anni Vähäkoski	Ylöjärven Urheilijat		
11	0	Mari Vireaho	Tampereen Pyrintö		
12	0	Laura Sanden	Urjalan Urheilijat		
13	0	Riikka Kataja	Urjalan Urheilijat		
14	0	Emma Kuikka	Hämeenlinnan Tarmo		
15	0	Minttu Törnblom	Tampereen Pyrintö		
16	0	Luna Reunanen	Tammelan Ryske		

T12 Moukari

Erä 1
1	0	Silja Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
2	0	Anni Vähäkoski	Ylöjärven Urheilijat		
3	0	Laura Laukkanen	Viialan Valtti		
4	0	Pinja Kianta	Lempäälän Kisa		
5	0	Venla Väliharju	Tampereen Pyrintö		
6	0	Maiju Saukkosaari	Tampereen Pyrintö		
7	0	Riikka Kataja	Urjalan Urheilijat		
8	0	Minttu Törnblom	Tampereen Pyrintö		

T12 Keihäs

Erä 1
1	0	Pinja Kianta	Lempäälän Kisa		
2	0	Essi Leinonen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Ronja Kallionpää	Hämeenlinnan Tarmo		
4	0	Silja Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Kerttu Niinimäki	Viialan Valtti		
6	0	Peppi Koppanen	Tammelan Ryske		
7	0	Sirkku Näsi	Toijalan Vauhti		
8	0	Kerttu Merviö	Tampereen Pyrintö		
9	0	Luna Reunanen	Tammelan Ryske		
10	0	Anni Virta	Forssan Salama		
11	0	Enni Saarinen	Hämeenlinnan Tarmo		
12	0	Petra Tuomi	Tampereen Pyrintö		
13	0	Ronja Mäkelä	Lempäälän Kisa		
14	0	Veera Uusinoka	Tampereen Pyrintö		
15	0	Viola Pennanen	Lempäälän Kisa		
16	0	Laura Sanden	Urjalan Urheilijat		

T13 60 m

Erä 1
2	0	Sara Niinimäki	Viialan Valtti		
3	0	Amanda Heino	Tampereen Pyrintö		
4	0	Minna Scholes	Tampereen Pyrintö		
5	0	Emilia Metsämäki	Forssan Salama		
6	0	Emma Ahonen	Forssan Salama		
7	0	Sanni Aaltonen	Tammelan Ryske		
8	0	Jenna Koskela	Oulun Pyrintö		

Erä 2
2	0	Pauliina Koski	Tampereen Pyrintö		
3	0	Jasmin Juujärvi	Lempäälän Kisa		
4	0	Jessica Räsänen	Urjalan Urheilijat		
5	0	Iida Koivisto	Tampereen Pyrintö		
6	0	Wilma Bruun	Ikaalisten Urheilijat		
7	0	Pinja Heinonen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Emma Ahonen	Nokian Urheilijat		

Erä 3
2	0	Jenna Kajander	Urjalan Urheilijat		
3	0	Kaisa Pousi	Tampereen Pyrintö		
4	0	Milla Ala-Lahti	Kangasalan Urheilijat -68		
5	0	Salla Tuominen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Veera Viitala	Kangasalan Urheilijat -68		
7	0	Sofia Särkijärvi	Tampereen Pyrintö		
8	0	Erika Ahvenharju	Hämeenlinnan Tarmo		

Erä 4
2	0	Milla Asell	Nokian Urheilijat		
3	0	Ethel Silla	Tampereen Pyrintö		
4	0	Hanna Peltola	Tampereen Pyrintö		
5	0	Senja Kallio	Humppilan Yri		
6	0	Pinja Lehtinen	Viialan Valtti		
7	0	Inka Vanninen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Jemina Konola	Valkeakosken Haka		

Erä 5
2	0	Oona Huura	Tampereen Pyrintö		
3	0	Emilia Joutsi	Tampereen Pyrintö		
4	0	Petra Tuominen	Oriveden Ponnistus		
5	0	Oona Vuorio	Tampereen Pyrintö		
6	0	Matilda Koponen	Viialan Valtti		
7	0	Alisa Pennanen	Forssan Salama		
8	0	Maria Puolimatka	Forssan Salama		

T13 200 m

Erä 1
2	0	Safa Chridi	Tampereen Urheilijat -38		
3	0	Ulrika Niemelä	Nokian Urheilijat		
4	0	Kaisa Siukonen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Emma Ahonen	Nokian Urheilijat		
6	0	Jasmin Juujärvi	Lempäälän Kisa		
7	0	Emilia Joutsi	Tampereen Pyrintö		
8	0	Jasmeet Kaur Brar	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Laura Anttonen	Toijalan Vauhti		
3	0	Petra Tuominen	Oriveden Ponnistus		
4	0	Sofia Särkijärvi	Tampereen Pyrintö		
5	0	Senja Kallio	Humppilan Yri		
6	0	Johanna Ranta	Lempäälän Kisa		
7	0	Salla Tuominen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Minna Scholes	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
1	0	Sara Niinimäki	Viialan Valtti		
2	0	Jessica Räsänen	Urjalan Urheilijat		
3	0	Emmi Ketola	Hämeenlinnan Tarmo		
4	0	Sanni Aaltonen	Tammelan Ryske		
5	0	Wilma Bruun	Ikaalisten Urheilijat		
6	0	Hanna Peltola	Tampereen Pyrintö		
7	0	Pinja Heinonen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Oona Vuorio	Tampereen Pyrintö		

T13 1000 m

Erä 1
1	0	Sini Tirri	Toijalan Vauhti		
2	0	Jenna Kajander	Urjalan Urheilijat		
3	0	Laura Anttonen	Toijalan Vauhti		
4	0	Alisa Pennanen	Forssan Salama		
5	0	Suvi Saari	Kangasalan Urheilijat -68		
6	0	Maria Koskensalo	Ikaalisten Urheilijat		
7	0	Milja Rantala	Kangasalan Kisa		
8	0	Salla Lamminmäki	Kangasalan Urheilijat -68		
9	0	Milla Ala-Lahti	Kangasalan Urheilijat -68		
10	0	Hilla Niemelä	Lempäälän Kisa		
11	0	Kaisa Siukonen	Tampereen Pyrintö		
12	0	Johanna Ranta	Lempäälän Kisa		

T13 60 m aj

Erä 1
3	0	Kaisa Pousi	Tampereen Pyrintö		
4	0	Iida Koivisto	Tampereen Pyrintö		
5	0	Oona Vuorio	Tampereen Pyrintö		
6	0	Ethel Silla	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Hanna Peltola	Tampereen Pyrintö		
3	0	Pinja Lehtinen	Viialan Valtti		
4	0	Erika Ahvenharju	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Oona Huura	Tampereen Pyrintö		
6	0	Jasmin Juujärvi	Lempäälän Kisa		

T13 Korkeus

Erä 1
1	0	Laura Anttonen	Toijalan Vauhti		
2	0	Senja Kallio	Humppilan Yri		
3	0	Julia Pihkanen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Emilia Joutsi	Tampereen Pyrintö		
5	0	Jasmiina Tuomiranta	Tampereen Urheilijat -38		
6	0	Wilma Bruun	Ikaalisten Urheilijat		
7	0	Kiira Vilenius	Viialan Valtti		
8	0	Jasmeet Kaur Brar	Tampereen Pyrintö		
9	0	Veera Viitala	Kangasalan Urheilijat -68		
10	0	Oona Huura	Tampereen Pyrintö		
11	0	Matilda Koponen	Viialan Valtti		
12	0	Iida Koivisto	Tampereen Pyrintö		
13	0	Jenny Sääksi	Tammelan Ryske		

T13 Seiväs

Erä 1
1	0	Jasmeet Kaur Brar	Tampereen Pyrintö		
2	0	Jenna Koskela	Oulun Pyrintö		
3	0	Emilia Metsämäki	Forssan Salama		
4	0	Maria Puolimatka	Forssan Salama		
5	0	Matilda Koponen	Viialan Valtti		

T13 Pituus

Erä 1
1	0	Ulrika Niemelä	Nokian Urheilijat		
2	0	Emma Ahonen	Forssan Salama		
3	0	Hanna Peltola	Tampereen Pyrintö		
4	0	Kaisa Siukonen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Jasmin Juujärvi	Lempäälän Kisa		
6	0	Minna Scholes	Tampereen Pyrintö		
7	0	Sanni Aaltonen	Tammelan Ryske		
8	0	Maria Puolimatka	Forssan Salama		
9	0	Pinja Heinonen	Tampereen Pyrintö		
10	0	Pauliina Koski	Tampereen Pyrintö		
11	0	Jasmeet Kaur Brar	Tampereen Pyrintö		
12	0	Oona Vuorio	Tampereen Pyrintö		
13	0	Emilia Joutsi	Tampereen Pyrintö		
14	0	Kiira Vilenius	Viialan Valtti		
15	0	Jemina Konola	Valkeakosken Haka		
16	0	Erika Ahvenharju	Hämeenlinnan Tarmo		
17	0	Jenna Kajander	Urjalan Urheilijat		
18	0	Jenna Koskela	Oulun Pyrintö		
19	0	Wilma Bruun	Ikaalisten Urheilijat		
20	0	Sofia Särkijärvi	Tampereen Pyrintö		
21	0	Laura Anttonen	Toijalan Vauhti		
22	0	Veera Viitala	Kangasalan Urheilijat -68		
23	0	Aliisa Kyrönviita	Ikaalisten Urheilijat		
24	0	Inka Vanninen	Tampereen Pyrintö		
25	0	Sara Niinimäki	Viialan Valtti		
26	0	Oona Huura	Tampereen Pyrintö		
27	0	Jessica Räsänen	Urjalan Urheilijat		
28	0	Jenny Sääksi	Tammelan Ryske		
29	0	Milla Asell	Nokian Urheilijat		
30	0	Hilma Mäkinen	Humppilan Veikot		
31	0	Milla Ala-Lahti	Kangasalan Urheilijat -68		
32	0	Pinja Lehtinen	Viialan Valtti		
33	0	Emma Ahonen	Nokian Urheilijat		
34	0	Johanna Ranta	Lempäälän Kisa		
35	0	Vera Töppärä	Urjalan Urheilijat		
36	0	Salla Tuominen	Tampereen Pyrintö		

T13 Kuula

Erä 1
1	0	Jemina Savikari	Ikaalisten Urheilijat		
2	0	Ulrika Niemelä	Nokian Urheilijat		
3	0	Aliisa Kyrönviita	Ikaalisten Urheilijat		
4	0	Katri Kekki	Kangasalan Urheilijat -68		
5	0	Amanda Heino	Tampereen Pyrintö		
6	0	Ethel Silla	Tampereen Pyrintö		
7	0	Suvi Saari	Kangasalan Urheilijat -68		
8	0	Veera Sihvonen	Virtain Urheilijat		
9	0	Julia Pihkanen	Tampereen Pyrintö		
10	0	Emma Ahonen	Nokian Urheilijat		
11	0	Viivi Kumpulainen	Tampereen Urheilijat -38		
12	0	Vera Töppärä	Urjalan Urheilijat		
13	0	Senja Kallio	Humppilan Yri		
14	0	Kaisa Pousi	Tampereen Pyrintö		
15	0	Kiira Vilenius	Viialan Valtti		
16	0	Salla Tuominen	Tampereen Pyrintö		
17	0	Salla Lamminmäki	Kangasalan Urheilijat -68		
18	0	Iina Hurskainen	Pälkäneen Luja-Lukko		

T13 Kiekko

Erä 1
1	0	Matilda Koponen	Viialan Valtti		
2	0	Riikka Luukkaala	Vesilahden Visa		
3	0	Veera Sihvonen	Virtain Urheilijat		
4	0	Jemina Virtanen	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Katri Kekki	Kangasalan Urheilijat -68		
6	0	Suvi Saari	Kangasalan Urheilijat -68		
7	0	Vera Töppärä	Urjalan Urheilijat		
8	0	Ulrika Niemelä	Nokian Urheilijat		
9	0	Julia Pihkanen	Tampereen Pyrintö		
10	0	Emilia Metsämäki	Forssan Salama		
11	0	Sanni Aaltonen	Tammelan Ryske		
12	0	Pinja Lehtinen	Viialan Valtti		
13	0	Salla Lamminmäki	Kangasalan Urheilijat -68		
14	0	Johanna Ranta	Lempäälän Kisa		
15	0	Pinja Heinonen	Tampereen Pyrintö		

T13 Moukari

Erä 1
1	0	Hilma Mäkinen	Humppilan Veikot		
2	0	Meeri Mäki-Mantila	Pälkäneen Luja-Lukko		
3	0	Julia Pihkanen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Veera Sihvonen	Virtain Urheilijat		
5	0	Riikka Luukkaala	Vesilahden Visa		
6	0	Salla Lamminmäki	Kangasalan Urheilijat -68		
7	0	Katri Kekki	Kangasalan Urheilijat -68		

T13 Keihäs

Erä 1
1	0	Vera Töppärä	Urjalan Urheilijat		
2	0	Jenna Koskela	Oulun Pyrintö		
3	0	Ethel Silla	Tampereen Pyrintö		
4	0	Riikka Luukkaala	Vesilahden Visa		
5	0	Emilia Metsämäki	Forssan Salama		
6	0	Kiira Vilenius	Viialan Valtti		
7	0	Erika Ahvenharju	Hämeenlinnan Tarmo		
8	0	Jasmiina Tuomiranta	Tampereen Urheilijat -38		
9	0	Suvi Saari	Kangasalan Urheilijat -68		
10	0	Aliisa Kyrönviita	Ikaalisten Urheilijat		
11	0	Katri Kekki	Kangasalan Urheilijat -68		
12	0	Jemina Virtanen	Hämeenlinnan Tarmo		
13	0	Veera Sihvonen	Virtain Urheilijat		
14	0	Viivi Kumpulainen	Tampereen Urheilijat -38		
15	0	Kaisa Siukonen	Tampereen Pyrintö		
16	0	Emmi Ketola	Hämeenlinnan Tarmo		
17	0	Kaisa Pousi	Tampereen Pyrintö		
18	0	Iina Hurskainen	Pälkäneen Luja-Lukko		

T14 100 m

Erä 1
2	0	Merette Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
3	0	Jonna Sainio	Tampereen Pyrintö		
4	0	Jemina Forss	Tampereen Pyrintö		
5	0	Janina Heikkilä	Urjalan Urheilijat		
6	0	Iida Uusitalo	Kangasalan Urheilijat -68		
7	0	Vilma Holkko	Ikaalisten Urheilijat		
8	0	Karoliina Kujanpää	Valkeakosken Haka		

Erä 2
1	0	Fiia Yli-Mannila	Lempäälän Kisa		
2	0	Iisa Hannuksela	Lempäälän Kisa		
3	0	Olivia Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat		
4	0	Alina Peltonen	Forssan Salama		
5	0	Amanda Saari	Tampereen Pyrintö		
6	0	Henriikka Riihikoski	Vehmaisten Urheilijat		
7	0	Linda Toppari	Tampereen Pyrintö		
8	0	Petra Kallionpää	Hämeenlinnan Tarmo		

Erä 3
1	0	Jenni Rämö	Hämeenlinnan Tarmo		
2	0	Frida Hämäläinen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Olivia Ben Khalifa	Tampereen Pyrintö		
4	0	Oona Hietala	Ylöjärven Urheilijat		
5	0	Essi Pitkäranta	Tampereen Pyrintö		
6	0	Nea Karppinen	Lempäälän Kisa		
7	0	Emma Kosonen	Valkeakosken Haka		
8	0	Satu-Maaria Pentinlehto	Tampereen Pyrintö		

T14 300 m

Erä 1
1	0	Suvi Aittasalo	Virtain Urheilijat		
2	0	Suvi Järvinen	Ylöjärven Urheilijat		
3	0	Satu-Maaria Pentinlehto	Tampereen Pyrintö		
4	0	Kiia Keinonen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Venla Ranta	Lempäälän Kisa		
6	0	Vilma Holkko	Ikaalisten Urheilijat		
7	0	Lotta Välkki	Vehmaisten Urheilijat		
8	0	Karoliina Kujanpää	Valkeakosken Haka		

T14 800 m

Erä 1
3	0	Saara Sillanpää	Forssan Salama		
4	0	Aino Sikkinen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Venla Ranta	Lempäälän Kisa		
6	0	Anniina Mahkonen	Lempäälän Kisa		
7	0	Erika Pulkkinen	Vehmaisten Urheilijat		
8	0	Suvi Järvinen	Ylöjärven Urheilijat		

T14 2000 m

Erä 1
3	0	Saara Sillanpää	Forssan Salama		
4	0	Venla Ranta	Lempäälän Kisa		
5	0	Emilia Hirvinen	Nokian Urheilijat		
6	0	Anniina Mahkonen	Lempäälän Kisa		
7	0	Kiia Keinonen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Erika Pulkkinen	Vehmaisten Urheilijat		

T14 1500 m ej

Erä 1
3	0	Jemina Forss	Tampereen Pyrintö		
4	0	Kiia Keinonen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Venla Ranta	Lempäälän Kisa		
6	0	Emilia Hirvinen	Nokian Urheilijat		

T14 80 m aj

Erä 1
3	0	Petra Kallionpää	Hämeenlinnan Tarmo		
4	0	Aino Sikkinen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Jonna Sainio	Tampereen Pyrintö		
6	0	Linda Toppari	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Oona Hietala	Ylöjärven Urheilijat		
3	0	Frida Hämäläinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Olivia Ben Khalifa	Tampereen Pyrintö		
5	0	Nea Karppinen	Lempäälän Kisa		
6	0	Siiri Leppänen	Ikaalisten Urheilijat		
7	0	Emma Kosonen	Valkeakosken Haka		

T14 300 m aj

Erä 1
5	0	Frida Hämäläinen	Tampereen Pyrintö		

T14 Korkeus

Erä 1
1	0	Merette Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
2	0	Suvi Aittasalo	Virtain Urheilijat		
3	0	Nea Karppinen	Lempäälän Kisa		
4	0	Aino Sikkinen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Henriikka Riihikoski	Vehmaisten Urheilijat		
6	0	Alina Peltonen	Forssan Salama		
7	0	Linda Toppari	Tampereen Pyrintö		
8	0	Frida Hämäläinen	Tampereen Pyrintö		
9	0	Satu-Maaria Pentinlehto	Tampereen Pyrintö		

T14 Seiväs

Erä 1
1	0	Suvi Aittasalo	Virtain Urheilijat		
2	0	Olivia Ben Khalifa	Tampereen Pyrintö		

T14 Pituus

Erä 1
1	0	Linda Toppari	Tampereen Pyrintö		
2	0	Satu-Maaria Pentinlehto	Tampereen Pyrintö		
3	0	Olivia Ben Khalifa	Tampereen Pyrintö		
4	0	Petra Kallionpää	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Jonna Sainio	Tampereen Pyrintö		
6	0	Iisa Hannuksela	Lempäälän Kisa		
7	0	Frida Hämäläinen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Merette Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
9	0	Olivia Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat		
10	0	Alina Peltonen	Forssan Salama		
11	0	Suvi Järvinen	Ylöjärven Urheilijat		
12	0	Nea Karppinen	Lempäälän Kisa		
13	0	Emma Kosonen	Valkeakosken Haka		
14	0	Iida Uusitalo	Kangasalan Urheilijat -68		
15	0	Karoliina Kujanpää	Valkeakosken Haka		
16	0	Nea Autio	Nokian Urheilijat		
17	0	Maija Eskola	Nokian Urheilijat		
18	0	Essi Pitkäranta	Tampereen Pyrintö		
19	0	Oona Hietala	Ylöjärven Urheilijat		
20	0	Tiia Turunen	Nokian Urheilijat		
21	0	Amanda Saari	Tampereen Pyrintö		

T14 Kolmiloikka

Erä 1
1	0	Olivia Saarinen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Tiia Turunen	Nokian Urheilijat		
3	0	Jemina Forss	Tampereen Pyrintö		
4	0	Oona Hietala	Ylöjärven Urheilijat		
5	0	Merette Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
6	0	Essi Pitkäranta	Tampereen Pyrintö		
7	0	Vilma Holkko	Ikaalisten Urheilijat		
8	0	Kiia Keinonen	Tampereen Pyrintö		
9	0	Siiri Leppänen	Ikaalisten Urheilijat		
10	0	Lilli Vallinmäki	Virtain Urheilijat		
11	0	Alina Peltonen	Forssan Salama		
12	0	Venla Haavisto	Nokian Urheilijat		
13	0	Petra Kallionpää	Hämeenlinnan Tarmo		

T14 Kuula

Erä 1
1	0	Oona Hietala	Ylöjärven Urheilijat		
2	0	Senja Tallbacka	Urjalan Urheilijat		
3	0	Merette Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
4	0	Olivia Saarinen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Suvi Järvinen	Ylöjärven Urheilijat		
6	0	Maria Lahdensuo	Tampereen Pyrintö		
7	0	Senna Kanerva	Pälkäneen Luja-Lukko		
8	0	Olivia Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat		
9	0	Amanda Saari	Tampereen Pyrintö		

T14 Kiekko

Erä 1
1	0	Tiia Turunen	Nokian Urheilijat		
2	0	Henriikka Riihikoski	Vehmaisten Urheilijat		
3	0	Jonna Sainio	Tampereen Pyrintö		
4	0	Senja Tallbacka	Urjalan Urheilijat		
5	0	Nea Autio	Nokian Urheilijat		
6	0	Amanda Saari	Tampereen Pyrintö		
7	0	Maria Lahdensuo	Tampereen Pyrintö		
8	0	Senna Kanerva	Pälkäneen Luja-Lukko		
9	0	Maija Eskola	Nokian Urheilijat		
10	0	Olivia Saarinen	Tampereen Pyrintö		

T14 Moukari

Erä 1
1	0	Senja Tallbacka	Urjalan Urheilijat		
2	0	Olivia Saarinen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Maria Lahdensuo	Tampereen Pyrintö		
4	0	Senna Kanerva	Pälkäneen Luja-Lukko		
5	0	Venla Haavisto	Nokian Urheilijat		

T14 Keihäs

Erä 1
1	0	Jemina Forss	Tampereen Pyrintö		
2	0	Oona Hietala	Ylöjärven Urheilijat		
3	0	Amanda Saari	Tampereen Pyrintö		
4	0	Nea Karppinen	Lempäälän Kisa		
5	0	Kiia Keinonen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Senna Kanerva	Pälkäneen Luja-Lukko		
7	0	Karoliina Kujanpää	Valkeakosken Haka		
8	0	Senja Tallbacka	Urjalan Urheilijat		
9	0	Maria Lahdensuo	Tampereen Pyrintö		
10	0	Venla Haavisto	Nokian Urheilijat		
11	0	Aava Liisi	Urjalan Urheilijat		
12	0	Essi Pitkäranta	Tampereen Pyrintö		
13	0	Jonna Sainio	Tampereen Pyrintö		

T15 100 m

Erä 1
2	0	Tanja Lähdekorpi	Lempäälän Kisa		
3	0	Anselika Sarin	Forssan Salama		
4	0	Alisa Aalto	Tampereen Pyrintö		
5	0	Milla Mäkipää	Ylöjärven Urheilijat		
6	0	Tiia Tammisalo	Tampereen Pyrintö		
7	0	Sonja Lahtinen	Valkeakosken Haka		
8	0	Viivi Hellman	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Katriina Aalto	Toijalan Vauhti		
3	0	Jutta Selin	Ylöjärven Urheilijat		
4	0	Eerika Reunanen	Lempäälän Kisa		
5	0	Nea Laine	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Iida Järvinen	Tampereen Urheilijat -38		
7	0	Anna Aarnivala	Tampereen Pyrintö		
8	0	Ilona Luoma	Tampereen Pyrintö		

T15 300 m

Erä 1
2	0	Sonja Lahtinen	Valkeakosken Haka		
3	0	Anselika Sarin	Forssan Salama		
4	0	Eerika Reunanen	Lempäälän Kisa		
5	0	Nelly Kuivalahti	Tampereen Pyrintö		
6	0	Nea Laine	Hämeenlinnan Tarmo		
7	0	Viivi Hellman	Tampereen Pyrintö		
8	0	Tiia Tammisalo	Tampereen Pyrintö		

T15 800 m

Erä 1
3	0	Maarit Kuhmonen	Tampereen Urheilijat -38		
4	0	Astrid Snäll	Forssan Salama		
5	0	Nelly Kuivalahti	Tampereen Pyrintö		
6	0	Eerika Reunanen	Lempäälän Kisa		
7	0	Sonja Lahtinen	Valkeakosken Haka		

T15 2000 m

Erä 1
4	0	Nelly Kuivalahti	Tampereen Pyrintö		
5	0	Emmi Palonen	Pirkkalan Pirkat		
6	0	Maarit Kuhmonen	Tampereen Urheilijat -38		

T15 1500 m ej

Erä 1
5	0	Nelly Kuivalahti	Tampereen Pyrintö		


T15 300 m aj

Erä 1
3	0	Eerika Reunanen	Lempäälän Kisa		
4	0	Nea Seppälä	Tampereen Pyrintö		
6	0	Nelly Kuivalahti	Tampereen Pyrintö		

T15 Korkeus

Erä 1
1	0	Nea Laine	Hämeenlinnan Tarmo		
2	0	Tanja Lähdekorpi	Lempäälän Kisa		
3	0	Maija Eskola	Nokian Urheilijat		
4	0	Eerika Reunanen	Lempäälän Kisa		
5	0	Helena Leveelahti	Virtain Urheilijat		

T15 Seiväs

Erä 1
1	0	Ilona Luoma	Tampereen Pyrintö		
2	0	Jutta Selin	Ylöjärven Urheilijat		
3	0	Helena Leveelahti	Virtain Urheilijat		
4	0	Hanna Keskinen	Lempäälän Kisa		
5	0	Viivi Hellman	Tampereen Pyrintö		

T15 Pituus

Erä 1
1	0	Sonja Lahtinen	Valkeakosken Haka		
2	0	Ilona Luoma	Tampereen Pyrintö		
3	0	Viivi Hellman	Tampereen Pyrintö		
4	0	Anna Aarnivala	Tampereen Pyrintö		
5	0	Nelly Kuivalahti	Tampereen Pyrintö		
6	0	Eerika Reunanen	Lempäälän Kisa		
7	0	Ella Pekola	Tampereen Pyrintö		
8	0	Tanja Lähdekorpi	Lempäälän Kisa		
9	0	Nea Seppälä	Tampereen Pyrintö		
10	0	Katriina Aalto	Toijalan Vauhti		
11	0	Anselika Sarin	Forssan Salama		

T15 Kolmiloikka

Erä 1
1	0	Milla Mäkipää	Ylöjärven Urheilijat		
2	0	Eerika Reunanen	Lempäälän Kisa		
3	0	Sonja Lahtinen	Valkeakosken Haka		

T15 Kuula

Erä 1
1	0	Nea Nylund	Tampereen Urheilijat -38		
2	0	Ella Pekola	Tampereen Pyrintö		
3	0	Jutta Selin	Ylöjärven Urheilijat		
4	0	Alisa Aalto	Tampereen Pyrintö		
5	0	Helena Leveelahti	Virtain Urheilijat		
6	0	Milla Mäkipää	Ylöjärven Urheilijat		
7	0	Nea Seppälä	Tampereen Pyrintö		
8	0	Nelly Kuivalahti	Tampereen Pyrintö		

T15 Kiekko

Erä 1
1	0	Susanna Karhumäki	Tampereen Pyrintö		
2	0	Nelly Kuivalahti	Tampereen Pyrintö		
3	0	Milla Mäkipää	Ylöjärven Urheilijat		
4	0	Helena Leveelahti	Virtain Urheilijat		
5	0	Pihla Karhunen	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Nea Nylund	Tampereen Urheilijat -38		

T15 Moukari

Erä 1
1	0	Susanna Karhumäki	Tampereen Pyrintö		
2	0	Helena Leveelahti	Virtain Urheilijat		

T15 Keihäs

Erä 1
1	0	Nea Nylund	Tampereen Urheilijat -38		
2	0	Helena Leveelahti	Virtain Urheilijat		
3	0	Hanna Keskinen	Lempäälän Kisa		
4	0	Nelly Kuivalahti	Tampereen Pyrintö		
5	0	Jutta Selin	Ylöjärven Urheilijat		
6	0	Susanna Karhumäki	Tampereen Pyrintö		
7	0	Anselika Sarin	Forssan Salama		

T9 40 m

Erä 1
1	0	Isabella Jansson	Tampereen Pyrintö		
2	0	Tuulia Laukkanen	Viialan Valtti		
3	0	Sanni Vanhanen	Nokian Urheilijat		
4	0	Iina Niemelä	Lempäälän Kisa		
5	0	Iiris Veijola	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Maisa-Kaisla Tuomola	Forssan Salama		
7	0	Enni Lehto	Tampereen Pyrintö		
8	0	Emmi Savenius	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Sara Anttolainen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Aada-Maria Koivisto	Pälkäneen Luja-Lukko		
4	0	Miriam Puolimatka	Forssan Salama		
5	0	Sofia Mikkonen	Lempäälän Kisa		
6	0	Emilia Erholz	Kangasalan Urheilijat -68		
7	0	Miina Kanerva	Tammelan Ryske		
8	0	Birgit Tuomola	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
1	0	Elisabet Kujanpää	Valkeakosken Haka		
2	0	Jonna Uolamo	Toijalan Vauhti		
3	0	Miisa Tuomola	Forssan Salama		
4	0	Tiia Alanen	Lempäälän Kisa		
5	0	Sella Liusjärvi	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Linnea Salo	Nokian Urheilijat		
7	0	Amanda Saltbacka	Tampereen Pyrintö		
8	0	Oona Kokko	Tampereen Pyrintö		

Erä 4
1	0	Viivi Närvä	Valkeakosken Haka		
2	0	Emmiina Eho	Tampereen Urheilijat -38		
3	0	Meeri Happonen	Nokian Urheilijat		
4	0	Niia Niemelä	Lempäälän Kisa		
5	0	Eini Väre	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Malla Tuomola	Forssan Salama		
7	0	Matilda Saltbacka	Tampereen Pyrintö		
8	0	Essi Ilomäki	Tampereen Pyrintö		

Erä 5
1	0	Saara Tallbacka	Urjalan Urheilijat		
2	0	Meri Vahteristo	Toijalan Vauhti		
3	0	Veera Rantala	Lempäälän Kisa		
4	0	Aila Kurki	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Aino Aalto	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Helmi Haavisto	Nokian Urheilijat		
7	0	Milla Nuutinen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Unni Leinonen	Tampereen Pyrintö		

Erä 6
1	0	Aava Häyrynen	Toijalan Vauhti		
2	0	Viivi Välimäki	Urjalan Urheilijat		
3	0	Salla Huhtasalo	Lempäälän Kisa		
4	0	Vilma Kerälä	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Inkeri Kaseva	Forssan Salama		
6	0	Elvi Helenius	Nokian Urheilijat		
7	0	Iida Kujanpää	Tampereen Pyrintö		
8	0	Emmastiina Pitkänen	Tampereen Pyrintö		

T9 1000 m

Erä 1
1	0	Birgit Tuomola	Tampereen Pyrintö		
2	0	Saana Paananen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Emmi Savenius	Tampereen Pyrintö		
4	0	Matilda Saltbacka	Tampereen Pyrintö		
5	0	Viivi Välimäki	Urjalan Urheilijat		
6	0	Tuulia Laukkanen	Viialan Valtti		
7	0	Elisabet Kujanpää	Valkeakosken Haka		
8	0	Saara Tallbacka	Urjalan Urheilijat		
9	0	Viivi Närvä	Valkeakosken Haka		
10	0	Sofia Mikkonen	Lempäälän Kisa		
11	0	Malla Tuomola	Forssan Salama		
12	0	Miisa Tuomola	Forssan Salama		
13	0	Seela Kanerva	Pälkäneen Luja-Lukko		
14	0	Aada-Maria Koivisto	Pälkäneen Luja-Lukko		
15	0	Siiri Kotanen	Pälkäneen Luja-Lukko		
16	0	Helmi Haavisto	Nokian Urheilijat		
17	0	Linnea Salo	Nokian Urheilijat		
18	0	Maisa-Kaisla Tuomola	Forssan Salama		
19	0	Ellanoora Haapalehto	Lempäälän Kisa		
20	0	Miriam Puolimatka	Forssan Salama		
21	0	Iina Niemelä	Lempäälän Kisa		
22	0	Niia Niemelä	Lempäälän Kisa		
23	0	Elvi Helenius	Nokian Urheilijat		
24	0	Sara Huntus	Lempäälän Kisa		
25	0	Essi Ilomäki	Tampereen Pyrintö		
26	0	Oona Kokko	Tampereen Pyrintö		
27	0	Enni Lehto	Tampereen Pyrintö		
28	0	Unni Leinonen	Tampereen Pyrintö		
29	0	Amanda Saltbacka	Tampereen Pyrintö		
30	0	Miina Kanerva	Tammelan Ryske		
31	0	Milla Nuutinen	Tampereen Pyrintö		
32	0	Iida Kujanpää	Tampereen Pyrintö		
33	0	Emmastiina Pitkänen	Tampereen Pyrintö		

T9 Korkeus

Erä 1
1	0	Sara Anttolainen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Emmi Savenius	Tampereen Pyrintö		
3	0	Meri Vahteristo	Toijalan Vauhti		
4	0	Isabella Jansson	Tampereen Pyrintö		
5	0	Maisa-Kaisla Tuomola	Forssan Salama		
6	0	Niia Niemelä	Lempäälän Kisa		
7	0	Amanda Saltbacka	Tampereen Pyrintö		
8	0	Milla Nuutinen	Tampereen Pyrintö		
9	0	Iida Kujanpää	Tampereen Pyrintö		
10	0	Salla Huhtasalo	Lempäälän Kisa		
11	0	Iina Niemelä	Lempäälän Kisa		
12	0	Jonna Uolamo	Toijalan Vauhti		
13	0	Eini Väre	Hämeenlinnan Tarmo		
14	0	Ellanoora Haapalehto	Lempäälän Kisa		
15	0	Miriam Puolimatka	Forssan Salama		
16	0	Tuulia Laukkanen	Viialan Valtti		
17	0	Sara Huntus	Lempäälän Kisa		
18	0	Elvi Helenius	Nokian Urheilijat		
19	0	Matilda Saltbacka	Tampereen Pyrintö		
20	0	Seela Kanerva	Pälkäneen Luja-Lukko		
21	0	Tiia Alanen	Lempäälän Kisa		
22	0	Helmi Haavisto	Nokian Urheilijat		
23	0	Siiri Kotanen	Pälkäneen Luja-Lukko		
24	0	Enni Lehto	Tampereen Pyrintö		
25	0	Aino Aalto	Hämeenlinnan Tarmo		
26	0	Sella Liusjärvi	Hämeenlinnan Tarmo		
27	0	Aada-Maria Koivisto	Pälkäneen Luja-Lukko		
28	0	Inkeri Kaseva	Forssan Salama		
29	0	Aava Häyrynen	Toijalan Vauhti		
30	0	Emmastiina Pitkänen	Tampereen Pyrintö		
31	0	Saana Paananen	Tampereen Pyrintö		
32	0	Meeri Happonen	Nokian Urheilijat		
33	0	Oona Kokko	Tampereen Pyrintö		
34	0	Vilma Kerälä	Hämeenlinnan Tarmo		
35	0	Emilia Erholz	Kangasalan Urheilijat -68		
36	0	Iiris Veijola	Hämeenlinnan Tarmo		
37	0	Sofia Mikkonen	Lempäälän Kisa		
38	0	Essi Ilomäki	Tampereen Pyrintö		
39	0	Veera Rantala	Lempäälän Kisa		
40	0	Birgit Tuomola	Tampereen Pyrintö		
41	0	Aila Kurki	Hämeenlinnan Tarmo		
42	0	Viivi Välimäki	Urjalan Urheilijat		
43	0	Emmiina Eho	Tampereen Urheilijat -38		
44	0	Sanni Vanhanen	Nokian Urheilijat		

T9 Pituus

Erä 1
1	0	Vilma Kerälä	Hämeenlinnan Tarmo		
2	0	Ilona Verho	Kangasalan Kisa		
3	0	Matilda Saltbacka	Tampereen Pyrintö		
4	0	Martta Laine	Valkeakosken Haka		
5	0	Oona Kokko	Tampereen Pyrintö		
6	0	Unni Leinonen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Enni Lehto	Tampereen Pyrintö		
8	0	Viivi Välimäki	Urjalan Urheilijat		
9	0	Emilia Erholz	Kangasalan Urheilijat -68		
10	0	Iida Kujanpää	Tampereen Pyrintö		
11	0	Milla Nuutinen	Tampereen Pyrintö		
12	0	Inkeri Kaseva	Forssan Salama		
13	0	Essi Ilomäki	Tampereen Pyrintö		
14	0	Sara Anttolainen	Tampereen Pyrintö		
15	0	Kerttu Lahtinen	Nokian Urheilijat		
16	0	Sanni Vanhanen	Nokian Urheilijat		
17	0	Emilia Latva	Forssan Salama		
18	0	Maisa-Kaisla Tuomola	Forssan Salama		
19	0	Emilia Rättö	Hämeenlinnan Tarmo		
20	0	Aila Kurki	Hämeenlinnan Tarmo		
21	0	Sofia Mikkonen	Lempäälän Kisa		
22	0	Iiris Veijola	Hämeenlinnan Tarmo		
23	0	Elvi Helenius	Nokian Urheilijat		
24	0	Aada-Maria Koivisto	Pälkäneen Luja-Lukko		
25	0	Iina Niemelä	Lempäälän Kisa		
26	0	Siiri Kotanen	Pälkäneen Luja-Lukko		
27	0	Emmiina Eho	Tampereen Urheilijat -38		
28	0	Oona Lento	Ylöjärven Urheilijat		
29	0	Niia Niemelä	Lempäälän Kisa		
30	0	Elisabet Kujanpää	Valkeakosken Haka		
31	0	Miina Kanerva	Tammelan Ryske		
32	0	Seela Kanerva	Pälkäneen Luja-Lukko		
33	0	Tiia Alanen	Lempäälän Kisa		
34	0	Ellanoora Haapalehto	Lempäälän Kisa		
35	0	Emmastiina Pitkänen	Tampereen Pyrintö		
36	0	Eevi Luukkonen	Vehmaisten Urheilijat		
37	0	Emmi Savenius	Tampereen Pyrintö		
38	0	Sanni Mäkelä	Lempäälän Kisa		
39	0	Sella Liusjärvi	Hämeenlinnan Tarmo		
40	0	Sara Huntus	Lempäälän Kisa		
41	0	Salla Stenroos	Tampereen Urheilijat -38		
42	0	Salla Huhtasalo	Lempäälän Kisa		
43	0	Veera Rantala	Lempäälän Kisa		
44	0	Amanda Saltbacka	Tampereen Pyrintö		
45	0	Malla Tuomola	Forssan Salama		
46	0	Aino Aalto	Hämeenlinnan Tarmo		
47	0	Miisa Tuomola	Forssan Salama		

T9 Kuula

Erä 1
1	0	Unni Leinonen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Aila Kurki	Hämeenlinnan Tarmo		
3	0	Aada-Maria Koivisto	Pälkäneen Luja-Lukko		
4	0	Emmastiina Pitkänen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Veera Rantala	Lempäälän Kisa		
6	0	Niia Niemelä	Lempäälän Kisa		
7	0	Matilda Saltbacka	Tampereen Pyrintö		
8	0	Miisa Tuomola	Forssan Salama		
9	0	Sara Anttolainen	Tampereen Pyrintö		
10	0	Meeri Happonen	Nokian Urheilijat		
11	0	Jonna Uolamo	Toijalan Vauhti		
12	0	Iina Niemelä	Lempäälän Kisa		
13	0	Maisa-Kaisla Tuomola	Forssan Salama		
14	0	Iiris Veijola	Hämeenlinnan Tarmo		
15	0	Martta Laine	Valkeakosken Haka		
16	0	Iida Kujanpää	Tampereen Pyrintö		
17	0	Anni Viljanen	Toijalan Vauhti		
18	0	Emmi Savenius	Tampereen Pyrintö		
19	0	Amanda Saltbacka	Tampereen Pyrintö		
20	0	Emilia Rättö	Hämeenlinnan Tarmo		
21	0	Emmiina Eho	Tampereen Urheilijat -38		
22	0	Aino-Maija Jaatinen	Urjalan Urheilijat		
23	0	Isabella Jansson	Tampereen Pyrintö		
24	0	Eevi Luukkonen	Vehmaisten Urheilijat		
25	0	Malla Tuomola	Forssan Salama		
26	0	Enni Lehto	Tampereen Pyrintö		
27	0	Ellanoora Haapalehto	Lempäälän Kisa		
28	0	Essi Ilomäki	Tampereen Pyrintö		
29	0	Sofia Mikkonen	Lempäälän Kisa		
30	0	Elisabet Kujanpää	Valkeakosken Haka		
31	0	Ilona Verho	Kangasalan Kisa		
32	0	Saana Paananen	Tampereen Pyrintö		
33	0	Birgit Tuomola	Tampereen Pyrintö		
34	0	Seela Kanerva	Pälkäneen Luja-Lukko		
35	0	Aino Aalto	Hämeenlinnan Tarmo		
36	0	Salla Huhtasalo	Lempäälän Kisa		
37	0	Siiri Kotanen	Pälkäneen Luja-Lukko		
38	0	Miina Kanerva	Tammelan Ryske		
39	0	Sella Liusjärvi	Hämeenlinnan Tarmo		
40	0	Emilia Latva	Forssan Salama		
41	0	Viivi Välimäki	Urjalan Urheilijat		
42	0	Helmi Hujanen	Viialan Valtti		
43	0	Vilma Kerälä	Hämeenlinnan Tarmo		
44	0	Inkeri Kaseva	Forssan Salama		
45	0	Aava Häyrynen	Toijalan Vauhti		
46	0	Emilia Erholz	Kangasalan Urheilijat -68		
47	0	Oona Kokko	Tampereen Pyrintö		

T9 Keihäs

Erä 1
1	0	Iiris Veijola	Hämeenlinnan Tarmo		
2	0	Elvi Helenius	Nokian Urheilijat		
3	0	Veera Rantala	Lempäälän Kisa		
4	0	Salla Huhtasalo	Lempäälän Kisa		
5	0	Isabella Jansson	Tampereen Pyrintö		
6	0	Aino-Maija Jaatinen	Urjalan Urheilijat		
7	0	Oona Lento	Ylöjärven Urheilijat		
8	0	Oona Kokko	Tampereen Pyrintö		
9	0	Emmi Savenius	Tampereen Pyrintö		
10	0	Martta Laine	Valkeakosken Haka		
11	0	Aava Häyrynen	Toijalan Vauhti		
12	0	Emilia Latva	Forssan Salama		
13	0	Ellanoora Haapalehto	Lempäälän Kisa		
14	0	Amanda Saltbacka	Tampereen Pyrintö		
15	0	Niia Niemelä	Lempäälän Kisa		
16	0	Aada-Maria Koivisto	Pälkäneen Luja-Lukko		
17	0	Seela Kanerva	Pälkäneen Luja-Lukko		
18	0	Essi Ilomäki	Tampereen Pyrintö		
19	0	Iida Kujanpää	Tampereen Pyrintö		
20	0	Vilma Kerälä	Hämeenlinnan Tarmo		
21	0	Anni Viljanen	Toijalan Vauhti		
22	0	Meeri Happonen	Nokian Urheilijat		
23	0	Viivi Välimäki	Urjalan Urheilijat		
24	0	Helmi Hujanen	Viialan Valtti		
25	0	Tiia Alanen	Lempäälän Kisa		
26	0	Matilda Saltbacka	Tampereen Pyrintö		
27	0	Maisa-Kaisla Tuomola	Forssan Salama		
28	0	Birgit Tuomola	Tampereen Pyrintö		
29	0	Sanni Mäkelä	Lempäälän Kisa		
30	0	Enni Lehto	Tampereen Pyrintö		
31	0	Kerttu Lahtinen	Nokian Urheilijat		
32	0	Sanni Vanhanen	Nokian Urheilijat		
33	0	Saana Paananen	Tampereen Pyrintö		
34	0	Salla Stenroos	Tampereen Urheilijat -38		
35	0	Jonna Uolamo	Toijalan Vauhti		
36	0	Emmastiina Pitkänen	Tampereen Pyrintö		
37	0	Milla Nuutinen	Tampereen Pyrintö		
38	0	Sara Huntus	Lempäälän Kisa		
39	0	Inkeri Kaseva	Forssan Salama		
40	0	Iina Niemelä	Lempäälän Kisa