Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Kansalliset
22.07. klo 18:00 HämSY:n Vattenfall-seuraottelu 2 divisioona Ilmoittautuneet
M17 110 m aj

   0 Henri Kangasniemi                   Ikaalisten Urheilijat                                         

M17 Kolmiloikka

   0 Aaron Lehmus                        Urjalan Urheilijat                                            
   0 Hannes Kallioniemi                  Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Riku Härkönen                       Forssan Salama                                                
   0 Joona Huppunen                      Ylöjärven Urheilijat                                          

M17 Kuula

   0 Tommi Palm                          Forssan Salama                                                
   0 Samuli Kyrönviita                   Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Niklas Saha                         Urjalan Urheilijat                                            

N17 100 m aj

   0 Nea Sandström                       Valkeakosken Haka                                             
   0 Heidi Runsas                        Ylöjärven Urheilijat                                          

N17 Kolmiloikka

   0 Eevi Kallioniemi                    Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Jenni Palttala                      Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Suvi Nikkola                        Valkeakosken Haka                                             

N17 Kuula

   0 Elina Jokela                        Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Milla Malin                         Tammelan Ryske                                                
   0 Juuli Nuikka                        Urjalan Urheilijat                                            
   0 Laura Uolamo                        Toijalan Vauhti                                               
   0 Emilia Eskola                       Urjalan Urheilijat                                            
   0 Sonja Kauppi                        Tammelan Ryske                                                

P11 60 m

   0 Jermu Konola                        Valkeakosken Haka                                             
   0 Erik Heikkilä                       Urjalan Urheilijat                                            
   0 Onni Siipola                        Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Jere Kankare                        Forssan Salama                                                
   0 Samuel Purojärvi                    Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Markus Aaltonen                     Tammelan Ryske                                                
   0 Venni Silmälä                       Tammelan Ryske                                                

P11 1000 m

   0 Janne Välimaa                       Urjalan Urheilijat                                            
   0 Topias Listo                        Toijalan Vauhti                                               
   0 Miikka Puolimatka                   Forssan Salama                                                
   0 Hugo Kyrkkö                         Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Iiro Uusitalo                       Forssan Salama                                                
   0 Niilo Syrjälä                       Forssan Salama                                                
   0 Tapio Mikkola                       Toijalan Vauhti                                               
   0 Joona Lahtinen                      Valkeakosken Haka                                             
   0 Veeti Saarinen                      Tammelan Ryske                                                
   0 Veikko Mäkilä                       Tammelan Ryske                                                
   0 Otto Ojanen                         Urjalan Urheilijat                                            
   0 Oskari Kangasniemi                  Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Lauri Suolahti                      Tammelan Ryske                                                
   0 Jaakko Tallbacka                    Urjalan Urheilijat                                            

P11 Pituus

   0 Kasimir Niinimäki                   Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Joona Lehtinen                      Viialan Valtti                                                
   0 Jussi Mikkola                       Toijalan Vauhti                                               
   0 Eelis Karjalainen                   Valkeakosken Haka                                             
   0 Verneri Vesala                      Forssan Salama                                                
   0 Mikko Mäkipää                       Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Jani Laakso                         Tammelan Ryske                                                

P11 Kiekko

   0 Ari Lehtovirta                      Tammelan Ryske                                                
   0 Miska Ihamäki                       Tammelan Ryske                                                
   0 Anselmi Jaatinen                    Urjalan Urheilijat                                            
   0 Aku Valkama                         Tammelan Ryske                                                
   0 Elmeri Syrjälä                      Forssan Salama                                                
   0 Juho Veikkolainen                   Viialan Valtti                                                
   0 Niko Uolamo                         Toijalan Vauhti                                               
   0 Mikko Saukkokoski                   Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Vili Koskinen                       Valkeakosken Haka                                             
   0 Martti Näsi                         Toijalan Vauhti                                               
   0 Mikael Huppunen                     Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Samu Kauppi                         Urjalan Urheilijat                                            


P13 60 m

   0 Jani Suontausta                     Urjalan Urheilijat                                            
   0 Tomi Heinikoski                     Urjalan Urheilijat                                            
   0 Topi Rantanen                       Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Santeri Latva                       Forssan Salama                                                
   0 Ville Humala                        Toijalan Vauhti                                               
   0 Juhani Ahola                        Forssan Salama                                                
   0 Tomy Nurmesniemi                    Valkeakosken Haka                                             
   0 Pekko Rajala                        Urjalan Urheilijat                                            

P13 1000 m

   0 Seeti Salonen                       Valkeakosken Haka                                             
   0 Iiro Uusitalo                       Forssan Salama                                                
   0 Eemeli Valkama                      Tammelan Ryske                                                
   0 Niklas Tuusa                        Forssan Salama                                                
   0 Aaro Auvinen                        Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Teemu Oksanen                       Ikaalisten Urheilijat                                         

P13 Korkeus

   0 Micke Jyrkinen                      Valkeakosken Haka                                             
   0 Roope Haapanen                      Forssan Salama                                                
   0 Kalle Lahtinen                      Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Joni Uolamo                         Toijalan Vauhti                                               

P13 Keihäs

   0 Kosti Malmström                     Forssan Salama                                                
   0 Saku Vintola                        Toijalan Vauhti                                               
   0 Joonas Nieminen                     Urjalan Urheilijat                                            
   0 Alvar Lahtinen                      Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Jonne Lahtinen                      Valkeakosken Haka                                             
   0 Atte Laakso                         Tammelan Ryske                                                
   0 Miska Mäki                          Urjalan Urheilijat                                            


P15 100 m

   0 Axel Vilpas                         Valkeakosken Haka                                             
   0 Eero Välimäki                       Toijalan Vauhti                                               
   0 Olli-Matti Laaksonen                Forssan Salama                                                
   0 Atte Kurkikangas                    Tammelan Ryske                                                

P15 2000 m

   0 Elias Sallinen                      Valkeakosken Haka                                             
   0 Toni Mäki                           Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Jesse Siren                         Forssan Salama                                                
   0 Miko Heinilä                        Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Miska Ronkainen                     Forssan Salama                                                
   0 Lauri Kosonen                       Valkeakosken Haka                                             
   0 Antti Kanerva                       Forssan Salama                                                
   0 Leevi Saarinen                      Tammelan Ryske                                                
   0 Eetu Kurkikangas                    Tammelan Ryske                                                

P15 Seiväs

   0 Valtteri Ahtola                     Forssan Salama                                                

P15 Kuula

   0 Antti Koivu                         Urjalan Urheilijat                                            
   0 Olli Niemi                          Kangasalan Kisa                                               
   0 Deniz Ates                          Forssan Salama                                                
   0 Nico Nurmesniemi                    Valkeakosken Haka                                             


T11 60 m

   0 Iida Visala                         Valkeakosken Haka                                             
   0 Venla Konola                        Valkeakosken Haka                                             
   0 Kerttu Tossavainen                  Tammelan Ryske                                                
   0 Meeri Santa                         Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Venla Lahtinen                      Valkeakosken Haka                                             
   0 Iina Ali-Tolppa                     Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Katri Vessman                       Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Sirkku Näsi                         Toijalan Vauhti                                               
   0 Emilia Kilpinen                     Forssan Salama                                                
   0 Eveliina Lehtinen                   Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Lilja Mäkinen                       Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Henna Salminen                      Tammelan Ryske                                                
   0 Mette Karppanen                     Urjalan Urheilijat                                            

T11 1000 m

   0 Aino Vuorinen                       Valkeakosken Haka                                             
   0 Minna Tossavainen                   Tammelan Ryske                                                
   0 Neea Lehtinen                       Viialan Valtti                                                
   0 Nora Kytäjä                         Forssan Salama                                                
   0 Nea Kytäjä                          Forssan Salama                                                
   0 Eevastiina Tuusa                    Forssan Salama                                                
   0 Katinka Salmipuro                   Toijalan Vauhti                                               
   0 Hanna Laitila                       Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Nora Töppärä                        Urjalan Urheilijat                                            
   0 Aliisa Keskinen                     Toijalan Vauhti                                               
   0 Siiri Mäkilä                        Tammelan Ryske                                                

T11 Pituus

   0 Nea Lento                           Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Saana Sarkonen                      Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Sissi Perunka                       Viialan Valtti                                                
   0 Inka Semi                           Valkeakosken Haka                                             
   0 Veera Karjalainen                   Valkeakosken Haka                                             
   0 Jonna Uolamo                        Toijalan Vauhti                                               
   0 Milla Aaltonen                      Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Laura Sanden                        Urjalan Urheilijat                                            
   0 Maija Haapanen                      Forssan Salama                                                
   0 Luna Reunanen                       Tammelan Ryske                                                

T11 Kiekko

   0 Ella Filppula                       Valkeakosken Haka                                             
   0 Anni Vähäkoski                      Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Asta Tolvanen                       Valkeakosken Haka                                             
   0 Anni Virta                          Forssan Salama                                                
   0 Kerttu Niinimäki                    Viialan Valtti                                                
   0 Henni Semi                          Valkeakosken Haka                                             
   0 Silja Kyrönviita                    Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Kira Töppärä                        Urjalan Urheilijat                                            
   0 Lili Reunanen                       Tammelan Ryske                                                
   0 Riikka Kataja                       Urjalan Urheilijat                                            


T13 60 m

   0 Wilma Bruun                         Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Jemina Konola                       Valkeakosken Haka                                             
   0 Nea Kanerva                         Tammelan Ryske                                                
   0 Milja Määttä                        Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Siiri Leppänen                      Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Vilma Holkko                        Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Emma Ahonen                         Forssan Salama                                                
   0 Annika Ahola                        Forssan Salama                                                
   0 Jolana Kinnari                      Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Sanni Aaltonen                      Tammelan Ryske                                                
   0 Karoliina Kujanpää                  Valkeakosken Haka                                             
   0 Olivia Mäkinen                      Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Elli Ahola                          Urjalan Urheilijat                                            

T13 1000 m

   0 Aliisa Tuominen                     Valkeakosken Haka                                             
   0 Suvi Järvinen                       Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Saara Sillanpää                     Forssan Salama                                                
   0 Alisa Pennanen                      Forssan Salama                                                
   0 Liisa Saarinen                      Tammelan Ryske                                                
   0 Sini Tirri                          Toijalan Vauhti                                               

T13 Korkeus

   0 Aliisa Kyrönviita                   Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Maria Puolimatka                    Forssan Salama                                                
   0 Pinja Lehtinen                      Viialan Valtti                                                
   0 Kiira Vilenius                      Viialan Valtti                                                
   0 Jenni Toivonen                      Toijalan Vauhti                                               
   0 Vera Töppärä                        Urjalan Urheilijat                                            
   0 Alina Peltonen                      Forssan Salama                                                
   0 Oona Hietala                        Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Emma Kosonen                        Valkeakosken Haka                                             
   0 Jenny Sääksi                        Tammelan Ryske                                                
   0 Milla Pohjonen                      Urjalan Urheilijat                                            

T13 Keihäs

   0 Kia Kleemola                        Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Janina Heikkilä                     Urjalan Urheilijat                                            
   0 Laura Anttonen                      Toijalan Vauhti                                               
   0 Miia-Riina Pietiläinen              Valkeakosken Haka                                             
   0 Peppi Koppanen                      Forssan Salama                                                
   0 Senja Tallbacka                     Urjalan Urheilijat                                            


T15 100 m

   0 Jutta Selin                         Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Arja Ojanen                         Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Milja Pohjonen                      Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Juulia Puheloinen                   Valkeakosken Haka                                             
   0 Marianne Suolahti                   Tammelan Ryske                                                
   0 Erika Heikkonen                     Forssan Salama                                                
   0 Annika Niemi                        Ylöjärven Urheilijat                                          

T15 2000 m

   0 Anselika Sarin                      Forssan Salama                                                
   0 Sonja Lahtinen                      Valkeakosken Haka                                             
   0 Sanni Haapasalo                     Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Enni Jarvala                        Ylöjärven Urheilijat                                          

T15 Seiväs

   0 Emilia Metsämäki                    Forssan Salama                                                

T15 Kuula

   0 Alexandra Kasdaglis                 Valkeakosken Haka                                             
   0 Jenna Toivonen                      Valkeakosken Haka                                             
   0 Sanni Aro                           Forssan Salama                                                
   0 Sara Töppärä                        Urjalan Urheilijat                                            
   0 Milla Mäkipää                       Ylöjärven Urheilijat                                          
   0 Sara Syrjälä                        Tammelan Ryske                                                
   0 Emilia Kyrönviita                   Ikaalisten Urheilijat                                         
   0 Wilma Salo                          Toijalan Vauhti                                               
   0 Riikka Mäki                         Urjalan Urheilijat