Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kilpailuhaku
Aikaväli Luokitus
 - 
Sarja Ikä
Piiri Laji
    

Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Paikkakunta Ilm. päättyy  
17.07. seuracup Seuracup Kokkola 13.07. 23:59 
25.07. seuracup Seuracup osa 2. Saarijärvi 22.07. 23:59 
26.07. seuracup Seuracupin II-osa Mikkeli / Ristiina 23.07. 23:59 
01.08. seuracup Seuracupin II-osa Kankaanpää 30.07. 23:59 
01.08. seuracup Föreningscup deltävling II Nedervetil 29.07. 23:59 
01.08. seuracup Seuracup.2. osakilpaili Suomussalmi 28.07. 23:59 
02.08. seuracup Seuracup piirikisa 2 (läntinen) Ilmajoki 01.08. 23:59 
02.08. seuracup Seuracup Pohjois-Savon piirikisa osa 2 Kuopio 30.07. 23:59 
02.08. seuracup Seuracup piirikisa 2 (itäinen) Kauhava 01.08. 23:59 
05.08. seuracup Seuracup Hämsyn 1.divisioonan 2. osakisa Nokia 03.08. 23:59 
05.08. seuracup Seuracup Hämsyn 2.divisioonan 2.osakilpailu Ylöjärvi 03.08. 23:59 
05.08. seuracup Seuracup Iitti 03.08. 23:59 
06.08. seuracup Pohjois-Karjalan Seuracup 2. osakilpailu Joensuu 03.08. 23:59 
06.08. seuracup Seuracup II Turun lohko Paimio 04.08. 23:59 
06.08. seuracup Seuracup II Salo-Loimaa lohko Salo 04.08. 23:59 
06.08. seuracup Seuracupin piirikisa 2 Kirkkonummi 02.08. 23:59 
07.08. seuracup Seuracup, 2. osakilpailu Nurmijärvi 02.08. 23:59 
07.08. seuracup Seuracup 2.osakilpailu Kempele 03.08. 23:59 
07.08. seuracup Seuracup II Vakka-lohko Mynämäki 03.08. 23:59 
07.08. seuracup Seuracup II Ykköslohko Turku 04.08. 23:59 
08.08. seuracup Nåids föreningscup del 2 / Nåid:n seuracupin osa 2 Espoo - Esbo 05.08. 23:59 
01.09. seuracup SeuraCup Kilo-sarjan finaali Tampere 30.08. 23:59 
01.09. seuracup Seuracup Giga -sarjan finaali Valkeakoski 29.08. 23:59 
01.09. seuracup Mega-sarjan seuracupin finaali Urjala 30.08. 23:59 
01.09. seuracup Seuracup TERA-sarjan finaali Nokia 30.08. 23:59 
15.09. seuracup SFI-seriefinal Mariehamn - 
03.06. seuracup Seuracupin 1. piiriosakilpailu (KymY ja LasY) Kotka 31.05. 23:59 
04.06. seuracup Seuracup I osakilpailu Rovaniemi 31.05. 23:59 
06.06. seuracup Seuracupin piirikisa 1 Espoo 02.06. 23:59 
08.06. seuracup Seuracup 1 Jyväskylä 05.06. 23:59 
10.06. seuracup Nåids föreningscup del 1 / Nåid:n seuracupin osa 1 Esbo - Espoo, Alberga Stadion - Leppävaaran stadion 07.06. 23:59 
11.06. seuracup Seuracup 1.osakilpailu, UUDY Lohja 08.06. 23:59 
11.06. seuracup Seuracup I.osakilpailu Oulu 08.06. 23:59 
12.06. seuracup Seuracup 1. osakilpailu Paltamo 09.06. 23:59 
17.06. seuracup Seuracup I Jämsä 14.06. 23:59 
17.06. seuracup Seuracup I, Salon-Loimaan lohko Salo 14.06. 23:59 
18.06. seuracup Seuracup 1. Ykköslohko Naantali 14.06. 23:59 
18.06. seuracup Seuracup 1 Turun lohko Kaarina 15.06. 23:59 
18.06. seuracup Seuracup piirikisa 1. osa, läntinen alue Ilmajoki 17.06. 23:59 
18.06. seuracup Seuracup piirikisa1 Savonlinna 15.06. 23:59 
18.06. seuracup Seuracup 1.osakilpailu Kuopio 16.06. 23:59 
18.06. seuracup Seuracup I, Vakkalohko Uusikaupunki 15.06. 23:59 
25.06. seuracup HämSY:n Seuracup 1.div. 1.osakilpailu Forssa 23.06. 23:59 
25.06. seuracup Seuracup 1-osakilpailu 2-divisioona Ylöjärvi 23.06. 23:59 
25.06. seuracup Föreningscup I Pännäinen 24.06. 23:59 
17.07. seuracup Seuracup 2. osakilpailu Suomussalmi 14.07. 23:59 
24.07. seuracup Uudy seuracup 2. osakilpailu Riihimäki 20.07. 23:59 
24.07. seuracup Seuracup II Pori 22.07. 23:59 
25.07. seuracup Seuracup II-osa Ristiina 22.07. 23:59 
30.07. seuracup Seuracup II osakilpailu Kempele 26.07. 23:59 
31.07. seuracup Seuracup 2, Pohjois-Savo Leppävirta 28.07. 23:59 
05.08. seuracup Seuracup 2.piirikilpailu LaSY ja KymY Iitti 03.08. 23:59 
05.08. seuracup Seuracup II Kälviä 31.07. 23:59 
05.08. seuracup Seuracup II Turun lohko Lieto 01.08. 23:59 
06.08. seuracup HämSY:n Seuracup 2. osakilpailu 2.div. Valkeakoski 05.08. 23:59 
06.08. seuracup Nåid föreningscup del 2 / Nåid seuracup osa 2 Raseborg, Karis / Raasepori, Karjaa 02.08. 23:59 
06.08. seuracup Seuracup osa 2 Saarijärvi 02.08. 23:59 
06.08. seuracup Seuracup II Salo-Loimaa lohko Loimaa 04.08. 23:59 
06.08. seuracup Seuracup II Ykköslohko Salo 03.08. 23:59 
06.08. seuracup Vakka-lohko Seuracup II Mynämäki 03.08. 23:59 
07.08. seuracup Seuracupin piirikisa 2 Helsinki 03.08. 23:59 
07.08. seuracup Föreningscupen deltävling 2 Vasa 04.08. 23:59 
07.08. seuracup HämSY:n Seuracup 1.Div. 2. osakisa Nokia 05.08. 23:59 
31.08. seuracup Föreningscup final, A-serie / Seuracup finaali, A-sarja Nedervetil / Alaveteli 28.08. 23:59 
31.08. seuracup Seuracup Superfinaali Seinäjoki 29.08. 23:59