Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kilpailuhaku
Aikaväli Luokitus
 - 
Sarja Ikä
Piiri Laji
    

Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Paikkakunta Ilm. päättyy WA  
10.01. halli Tammipomput Kuopio 07.01. 23:59
-
 
14.01. pk Kuulakilpailu Keitele 12.01. 23:59
-
 
27.01. halli Pohjois-Savon avoimet hallit Kuopio 21.01. 23:59
F
 
31.01. seura Metsä Group Seurakisat Varpaisjärvi -
-
 
05.02. seura Metsä Group Seurakisat Lapinlahti 04.02. 23:59
-
 
18.02. seura Metsä Group Seurakisat Iisalmi 15.02. 23:59
-
 
19.02. seura Metsä Group Seurakisat Keitele -
-
 
20.02. pk PeeÄssän salikisat 1/4 Kuopio -
-
 
22.02. pk PeeÄssän salikisat 2/4 Kuopio -
-
 
25.02. seura Metsä Group Seurakisat Kiuruvesi -
-
 
26.02. seura Metsä Group Seurakisat Varkaus 25.02. 23:59
-
 
26.02. seura Metsä Group Seurakisat Varpaisjärvi -
-
 
28.02. seura Metsä Group Seurakisat Leppävirta -
-
 
29.02. seura Metsä Group Seurakisat KAAVI -
-
 
10.03. seura Metsä Group Seurakisat Kiuruvesi -
-
 
11.03. seura Metsä Group Seurakisat Varkaus 10.03. 23:59
-
 
11.03. seura Metsä Group Seurakisat Lapinlahti 10.03. 23:59
-
 
11.03. seura Metsä Group Seurakisat Keitele -
-
 
12.03. pk PeeÄssän salikisat 3/4 Kuopio -
-
 
14.03. pk PeeÄssän salikisat 4/4 Kuopio -
-
 
17.03. pk PeeÄssä-Luolakisa 2 Iisalmi 14.03. 23:59
-
 
18.03. seura Metsä Group Seurakisat Varkaus 17.03. 23:59
-
 
25.03. seura Metsä Group Seurakisat Varkaus 24.03. 23:59
-
 
25.03. seura Metsä Group Seurakisat Keitele -
-
 
03.04. seura Metsä Group Seurakisat LEPPÄVIRTA -
-
 
03.04. seura Metsä Group Seurakisat Varpaisjärvi -
-
 
04.04. seura Metsä Group Seurakisat Varpaisjärvi -
-
 
04.04. seura Metsä Group Seurakisat Kiuruvesi -
-
 
07.04. pk PeeÄssä-Luolakisat 3 Iisalmi 04.04. 23:59
-
 
15.04. seura Metsä Group Seurakisat Lapinlahti 14.04. 23:59
-
 
20.04. seura Metsä Group Seurakisat Leppävirta -
-
 
27.04. pk Karttulan katujuoksu Karttula 23.04. 23:59
-
 
27.04. pk Kevään Repäisyt Leppävirta -
-
 
06.05. pk Yleisurheilukoulukisa 1 Varkaus 04.05. 23:59
-
 
11.05. pk Äitienpäiväheitot Leppävirta -
-
 
11.05. pk Maaninka Hölkkä Maaninka 09.05. 23:59
-
 
18.05. pk Varkaus Puolikas Varkaus -
-
 
18.05. pk Reipas-Riento-Kataja seuraottelu Kuopio 14.05. 23:59
-
 
18.05. pk Hiirenkorvakisat Leppävirta -
-
 
19.05. pk Kuopion keihäskoulun Pajulahti-CUP Kuopio 16.05. 23:59
-
 
22.05. seura Metsä Group Seurakisat Lapinlahti 20.05. 23:59
-
 
22.05. pk Kuulakisa Lapinlahti 20.05. 23:59
-
 
25.05. pm Pohjois-Savon pm -maastot Vieremä 19.05. 23:59
-
 
27.05. pk Yleisurheilukoulukisa 2 Varkaus 25.05. 23:59
-
 
27.05. seura Metsä Group Seurakisat Varkaus -
-
 
27.05. pk Maanantaikilpailut Leppävirta -
-
 
28.05. pk Kaiun seiväskisa KAAVI 25.05. 23:59
-
 
29.05. pk Intersport Siilinjärvi Ratajuoksut Siilinjärvi 26.05. 23:59
-
 
29.05. seura Metsä Group Seurakisat Siilinjärvi 26.05. 23:59
-
 
29.05. pk PeeÄssä Lasten ottelukilpailut 1 Varpaisjärvi -
-
 
02.06. pk Kesäkuun tuloskisa Lapinlahti 30.05. 23:59
-
 
02.06. pk PeeÄssä Cup I-osakilpailu Lapinlahti 30.05. 23:59
-
 
03.06. pk Maanantaikilpailu Leppävirta -
-
 
04.06. pk Kultajousi kuukausikisa 1.osakilpailu Kuopio 02.06. 23:59
-
 
04.06. seura Metsä Group Seurakisat Kuopio 03.06. 23:59
-
 
04.06. pk Kaiun seiväskisa KAAVI 01.06. 23:59
-
 
05.06. pk Yleisurheilukoulukisa 3 Varkaus 03.06. 23:59
-
 
05.06. seura Metsä Group Seurakisat Varkaus -
-
 
06.06. seura Metsä Group Seurakisat Kuopio 04.06. 23:59
-
 
06.06. seura Metsä Group Seurakisat Kiuruvesi -
-
 
08.06. pk Heittokisat Iisalmi 06.06. 23:59
-
 
08.06. pk Jorman Moukaripörssi Leppävirta -
-
 
09.06. pk Kiuruvesi Junior Games Kiuruvesi 04.06. 23:59
-
 
09.06. kans Kiuruvesi Games Kiuruvesi 04.06. 23:59
F
 
11.06. pk Kesport kisat Iisalmi 05.06. 23:59
-
 
11.06. pk Kaiun seiväskisa KAAVI 07.06. 23:59
-
 
13.06. seura Metsä Group Seurakisat Kiuruvesi -
-
 
17.06. pk Maanantaikilpailut Leppävirta -
-
 
17.06. pk Tuloskisa 800m, kuula Varkaus 16.06. 23:59
-
 
19.06. pk Juhannuskisat Keitele 17.06. 23:59
-
 
19.06. seuracup Pohjola Seuracup I-osakilpailu Lapinlahti 15.06. 23:59
-
 
20.06. seura Metsä Group Seurakisat Kiuruvesi -
-
 
23.06. pk Itä-Suomen Seiväspankin kesän 2024 seiväskisakiertue KAAVI 19.06. 23:59
-
 
26.06. seura Metsä Group Seurakisat Siilinjärvi 24.06. 23:59
-
 
26.06. pk PeeÄssä Lasten ottelukilpailut 2 Varpaisjärvi -
-
 
27.06. seura Metsä Group Seurakisat Kiuruvesi -
-
 
02.07. pk Kultajousi kuukausikisa 2.osakilpailu Kuopio 30.06. 23:59
-
 
02.07. seura Metsä Group Seurakisat Kuopio 30.06. 23:59
-
 
03.07. seura Metsä Group Seurakisat LEPPÄVIRTA -
-
 
03.07. pk Peeässä cup 2. osakilpailu Siilinjärvi 30.06. 23:59
-
 
04.07. seura Metsä Group Seurakisat Kuopio 02.07. 23:59
-
 
05.07. pk Varpaisjärven yöjuoksu Varpaisjärvi 30.06. 23:59
-
 
07.07. pk Heinäkuun tuloskisa Lapinlahti 04.07. 23:59
-
 
07.07. seura Metsä Group Seurakisat Lapinlahti 04.07. 23:59
-
 
09.07. pk Kesport kisat Iisalmi 03.07. 23:59
-
 
10.07. pk Suonenjoen Vasaman polkujuoksut Suonenjoki 07.07. 23:59
-
 
13.-14.07. ak Hannes Junior Games Kuopio 07.07. 23:59
F
 
13.07. pk Timon ja Sepon lenkki VIEREMÄ -
-
 
14.07. pk Heittokisat Iisalmi 12.07. 23:59
-
 
17.07. pk Itä-Suomen Seiväspankin kesän 2024 seiväskisakiertue Lapinlahti 14.07. 23:59
-
 
20.-21.07. pm PSY 9-15v Sisulisähuipentuma Varkaus 16.07. 23:59
-
Ilmoittaudu
23.07. pk Mahtikisat Maaninka 21.07. 23:59
-
Ilmoittaudu
24.07. seura Metsä Group Seurakisat LEPPÄVIRTA 24.07. 23:59
-
 
24.07. pk PeeÄssä Lasten ottelukilpailut 3. Varpaisjärvi -
-
 
27.07. ak Siilinjärvi Games Siilinjärvi 22.07. 23:59
F
Ilmoittaudu
31.07. seura Metsä Group Seurakisat Siilinjärvi 29.07. 23:59
-
Ilmoittaudu
01.08. seura Metsä Group Seurakisat Kiuruvesi -
-
 
03.08. pk Hannun heittokilpailut Varpaisjärvi 29.07. 23:59
-
Ilmoittaudu
04.08. pk Heittokisat Iisalmi 02.08. 23:59
-
Ilmoittaudu
06.08. pk Kultajousi kuukausikisa 3.osakilpailu Kuopio 04.08. 23:59
-
Ilmoittaudu
06.08. seura Metsä Group Seurakisat Kuopio 04.08. 23:59
-
Ilmoittaudu
08.08. seura Metsä Group Seurakisat Kuopio 06.08. 23:59
-
Ilmoittaudu
08.08. seura Metsä Group Seurakisat Kiuruvesi -
-
 
10.08. pk Koiton Kisat Vieremä 05.08. 23:59
-
Ilmoittaudu
13.08. seuracup Seuracup II osakilpailu, Pohjois-Saavo Iisalmi 08.08. 23:59
-
Ilmoittaudu
15.08. seura Metsä Group Seurakisat Vieremä 12.08. 23:59
-
Ilmoittaudu
17.08. pm PSY 9-15v Sisulisämoniottelut Varkaus 13.08. 23:59
-
Ilmoittaudu
19.08. seura Metsä Group Seurakisat Vieremä 17.08. 23:59
-
Ilmoittaudu
20.08. pm Sisulisäviestit LAPINLAHTI 15.08. 23:59
-
 
21.08. pk PeeÄssä Lasten ottelukilpailut 4. Varpaisjärvi -
-
 
22.08. seura Metsä Group Seurakisat Vieremä 20.08. 23:59
-
Ilmoittaudu
24.08. pk PeeAssä Cup 3-osakilpailu Varkaus 20.08. 23:59
-
Ilmoittaudu
24.08. pk Niilon kymppi (Niilo 90-vuotta) Suonenjoki 22.08. 23:59
-
Ilmoittaudu
03.09. pk Kultajousi kuukausikisa 4.osakilpailu Kuopio 30.08. 23:59
-
Ilmoittaudu
03.09. seura Metsä Group Seurakisat Kuopio 01.09. 23:59
-
Ilmoittaudu
05.09. seura Metsä Group Seurakisat Kuopio 03.09. 23:59
-
Ilmoittaudu
07.09. maantie Rauhalahti-Kuopio Maraton Kuopio -
-
 
14.09. pm Pohjois-Savon 9-13v. pm-moniottelut Siilinjärvi 10.09. 23:59
-
 
21.09. pk Pohjois-Savon maakuntaviestijuoksu Karttula 16.09. 23:59
-
 
06.12. pk Itsenäisyysmaraton Kuopio 02.12. 23:59
-
 
31.12. pk Karttulan Uudenvuodenjuoksu Karttula 29.12. 23:59
-
Ilmoittaudu