Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kilpailuhaku
Aikaväli Luokitus
 - 
Sarja Ikä
Piiri Laji
    

Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Paikkakunta Ilm. päättyy  
18.01. halli Junior Indoor Meeting - JIM Jyväskylä 13.01. 23:59 
25.01. pk Keski-Suomen talvijuoksusarja 3/5 Jyväskylä - 
31.01. pk Aikuisurheilijoiden Hipposhallit Jyväskylä 26.01. 23:59 
01.-02.02. halli Hipposhallit Jyväskylä 27.01. 23:59 
29.02. pk Keski-Suomen talvijuoksusarja 4/5 Jyväskylä - 
14.03. halli Avoimet Keski-Suomen juniorihallit Jyväskylä 09.03. 23:59 
28.03. pk Keski-Suomen talvijuoksusarja 5/5 PERUTTU Jyväskylä - 
16.05. pm pm-ottelut 9-15v Jyväskylä - 
01.06. pk Keihään kutsukilpailu Jyväskylä - 
03.06. pk Nuorten koronakisat Saarijärvi 02.06. 23:59 
06.06. pk Harju Cup 1 Jyväskylä 02.06. 23:59 
08.06. pk Alueelliset kesäkuun nuorisokisat Äänekoski 05.06. 23:59 
09.06. seura Seurakisat Keuruu - 
09.06. pk Keuruun kuulakisa Keuruu 09.06. 23:59 
10.06. pk Paunu Games I Jämsä 07.06. 23:59 
10.06. seura Seurakisat Hankasalmi 09.06. 23:59 
10.06. pk Viispiikkinen Cup Saarijärvi 09.06. 23:59 
13.06. pk Harju Cup 2 ja pm-ottelut 9-15v Jyväskylä 09.06. 23:59 
13.06. pk Keuruun Kesäkisat Keuruu - 
16.06. seura Seurakisat Keuruu - 
16.06. pk Yleisurheilukilpailut Muurame 15.06. 23:59 
17.06. pk Junnujen heittokisat Jyväskylä 16.06. 23:59 
17.06. seura Seurakisat Jämsä - 
17.06. seura Seurakisat Saarijärvi 16.06. 23:59 
17.06. seura Silja Line Seurakisat Uurainen - 
20.06. kans Kansainväliset 84.Saarijärven Juhannuskisat Saarijärvi 15.06. 23:59 
23.06. seura Seurakisat Keuruu - 
23.06. pk Keuruun seiväskilpailu Keuruu 23.06. 23:59 
24.06. pk Paunu Games II Jämsä 21.06. 23:59 
24.06. seura Seurakisat Saarijärvi 23.06. 23:59 
28.06. pk Harju Cup 3 Jyväskylä 23.06. 23:59 
29.06. seura Seurakisat Hankasalmi 28.06. 23:59 
29.06. seura Seurakisat Hankasalmi 09.06. 23:59 
30.06. seura Seurakisat Keuruu - 
01.07. seura Silja Line Seurakisat Jämsä - 
04.07. pk Pihtiputaan Tuiskun tuloskisat Pihtipudas 01.07. 23:59 
06.07. seura Seurakisat Äänekoski - 
07.07. pk Keuruun pituuskisa Keuruu 06.07. 23:59 
08.07. pk Paunu Games III Jämsä 05.07. 23:59 
08.07. GP Motonet GP Jyväskylä Jyväskylä 29.06. 23:59 
09.07. pk Viispiikkis- cup Karstula 07.07. 23:59 
11.07. pk Nuorten Paavonkisa Saarijärvi 10.07. 23:59 
13.07. seura Seurakisat Pihtipudas - 
14.07. pk Yleisurheilukilpailut Muurame 13.07. 23:59 
15.07. pk Kolmikuntaottelu Vire-SaPu-OrPo Jämsä 10.07. 23:59 
15.07. seura Silja Line Seurakisat Uurainen - 
16.07. pk Heinäkuun nuorisokisat Äänekoski 13.07. 23:59 
18.07. pk 46. Pentin Olympialaiset Pylkönmäki 16.07. 23:59 
20.07. seura Seurakisat Äänekoski - 
21.07. pk Keuruun 3-loikka Keuruu 20.07. 23:59 
22.07. seura Silja Line Seurakisat Jämsä - 
23.07. pk Viispiikkinen Cup, III-osakilpailu Kyyjärvi 22.07. 23:59 
24.-26.07. pm Pm-sisulisähuipentuma Jämsä 18.07. 23:59 
27.07. seura Seurakisat Hankasalmi 26.07. 23:59 
27.07. kans Äänekoski Games Äänekoski 23.07. 23:59 
27.07. seura Seurakisat Äänekoski - 
29.07. seura Silja Line Seurakisat Jämsä - 
02.08. am Aluemestaruusviestit Saarijärvi 28.07. 23:59 
02.08. pk Pihtiputaan Tuiskun tuloskisat Pihtipudas 30.07. 23:59 
03.08. seura Seurakisat Pihtipudas - 
04.08. pk Keuruun seiväskilpailu Keuruu 03.08. 23:59 
05.08. pk Paunu Games IV Jämsä 02.08. 23:59 
06.08. pk Vks cup Pylkönmäki Pylkönmäki 06.08. 23:59 
12.08. seuracup Seuracup KeSy Jyväskylä 10.08. 23:59 
12.08. seura Silja Line Seurakisat Uurainen - 
12.08. seura Silja Line Seurakisat Jämsä - 
16.08. pk 53. Auliksen Olympialaiset Jämsä 13.08. 23:59 
19.08. pk Pihtiputaan Tuiskun tuloskisat Pihtipudas 18.08. 23:59 
20.08. pk Avoimet kaupunginmestaruuskilpailut Äänekoski 17.08. 23:59 
26.08. pm pm-viestit 9-15-v Jyväskylä 23.08. 23:59 
27.08. pk Viispiikkinen cup Kivijärvi - 
28.08. pk Paunu Games V Jämsä 25.08. 23:59 
29.08. pk Kuohun Tasoittava 5000m Jyväskylä / Vaajakoski - 
01.09. pk Harju Cup 4 Jyväskylä 29.08. 23:59 
02.09. pk Syysheitot I Jämsä 30.08. 23:59 
09.09. pk Syysheitot II Jämsä 06.09. 23:59 
10.-13.09. pk SAUL SM-kilpailut Jyväskylä 01.09. 23:59 
12.09. po Sisulisäottelut ll Saarijärvi 07.09. 23:59 
17.09. pk Keuruun syysseiväs Keuruu 16.09. 23:59 
19.09. maantie Finlandia Marathon / SAUL SM-maraton Jyväskylä - 
20.09. pm Avoimet Keski-Suomen Piirinmestaruusmaastot Jämsä 16.09. 23:59 
20.09. pk Petäjäveden moukarikilpailut Petäjävesi - 
23.09. pk Heittokisat Jyväskylä 21.09. 23:59 
14.11. pk Keski-Suomen talvijuoksusarja 1/5 Jyväskylä - 
12.12. pk Keski-Suomen talvijuoksusarja 2/5 PERUTTU Jyväskylä - 
16.01. halli Junior Indoor Meeting - JIM Jyväskylä 11.01. 23:59Ilmoittaudu
05.02. halli Aikuisurheilijoiden Hipposhallit Jyväskylä 01.02. 23:59Ilmoittaudu
06.-07.02. halli Hipposhallit Jyväskylä 01.02. 23:59Ilmoittaudu
20.-21.02. SM SM-hallit Jyväskylä 14.02. 23:59Ilmoittaudu
06.-07.03. SM SM-hallimoniottelut Jyväskylä 28.02. 23:59Ilmoittaudu
20.03. halli Avoimet Keski-Suomen juniorihallit Jyväskylä 15.03. 23:59Ilmoittaudu