Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
19.08. klo 16:00 SFIM i friidrott
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 323 henk. (766 lajisuoritusta)
M 100m (17)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Eljas AaltoIF Sibbo-Vargarna10.54 / 10.54
Jan-Mattias AspVasa IS11.71 / 11.95
Alexander BjörkgrenIF Drott10.60 / 10.79
Oliver ForsmanIF Raseborg12.19 / 12.19
Joonas JäppinenHelsingfors IFK11.03 / 11.03
Simo LaineHelsingfors IFK11.24 / -
Joona LuotonenIF Sibbo-Vargarna10.66 / 11.06
Severi MäntyläBorgå Akilles10.87 / -
Mutombo MbayaVasa IS11.88 / 11.88
Ive NtumbaVasa IS10.93 / 10.97
Benjamin OlliVasa IS10.86 / 10.86
Arttu PaananenHelsingfors IFK10.62 / 10.62
Mikhail ParamonovHelsingfors IFK11.92 / 12.00
Bel SerLarsmo IF - / -
Eric SjölundIF Åland rf11.17 / 14.30
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna12.12 / 12.12
Otto YlöstaloIF Sibbo-Vargarna11.19 / 11.60
 
M 200m (24)
Eljas AaltoIF Sibbo-Vargarna21.15 / 21.15
Evgeny AlexandrovHelsingfors IFK22.52 / 23.04
Jan-Mattias AspVasa IS23.90 / 24.18
Alexander BjörkgrenIF Drott21.89 / 22.12
Christoffer EnvallIK Falken21.41 / 21.89
Mikael GranqvistIF Sibbo-Vargarna21.54 / 21.74
Isak HöglundIF Drott23.43 / -
Joonas JäppinenHelsingfors IFK22.82 / 22.82
Filiph JohanssonGamlakarleby IF21.58 / 21.58
Andreas KärkkäinenHelsingfors IFK24.40 / -
Severi MäntyläBorgå Akilles21.86 / 21.86
Mutombo MbayaVasa IS - / -
Oskari MöröEsbo IF21.72 / 23.12
Sebastian NordbergIF Kraft22.73 / 23.41
Ive NtumbaVasa IS22.16 / 22.66
Benjamin OlliVasa IS22.20 / 22.20
Arttu PaananenHelsingfors IFK21.51 / 21.51
Mikhail ParamonovHelsingfors IFK24.95 / -
Aleksi SairanenHelsingfors IFK22.51 / -
Eric SjölundIF Åland rf22.54 / -
Alfons SödermanIF Drott23.47 / 23.47
Benjamin StendahlBorgå Akilles21.95 / 21.95
Anton TallbackaHelsingfors IFK22.42 / -
Max TallqvistBorgå Akilles22.92 / -
 
M 400m (24)
Eljas AaltoIF Sibbo-Vargarna46.92 / 46.92
Evgeny AlexandrovHelsingfors IFK50.35 / 50.52
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna51.83 / 51.83
Christoffer EnvallIK Falken47.63 / 49.03
Rasmus EnvallIK Falken50.55 / 53.10
Oliver ForsmanIF Raseborg60.42 / 60.42
Mikael GranqvistIF Sibbo-Vargarna48.88 / 48.88
Oliver HeikkinenIF Raseborg54.00 / 54.00
Isak HöglundIF Drott53.73 / 56.00
Filiph JohanssonGamlakarleby IF47.59 / 48.30
Andreas KärkkäinenHelsingfors IFK52.90 / -
Anton KunnasIF Sibbo-Vargarna49.51 / -
Simo LaineHelsingfors IFK48.94 / -
Daniel LundmarkHelsingfors IFK49.83 / -
Oskari MöröEsbo IF47.40 / 48.98
Sebastian NordbergIF Kraft50.67 / 50.67
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna56.47 / 56.47
Aleksi SairanenHelsingfors IFK50.19 / -
Markus SereniusHelsingfors IFK52.42 / 55.31
Alfons SödermanIF Drott50.93 / 50.93
Benjamin StendahlBorgå Akilles47.81 / 47.81
Anton TallbackaHelsingfors IFK49.81 / -
Max TallqvistBorgå Akilles48.24 / 48.24
Otto YlöstaloIF Sibbo-Vargarna49.94 / 53.27
 
M 800m (6)
Oliver HeikkinenIF Raseborg2:03.75 / 2:05.90
Andreas KärkkäinenHelsingfors IFK2:01.71 / -
Simo LaineHelsingfors IFK1:56.17 / -
Daniel LundmarkHelsingfors IFK1:52.48 / 1:52.48
Thomas SandbergÅIFK Friidrott1:58.21 / 2:13.46
Markus SereniusHelsingfors IFK1:58.97 / 2:06.85
 
M 1500m (7)
Benjamin ErikssonIF Åland rf - / -
Robin FransmanIF Sibbo-Vargarna4:35.74 / 4:38.48
Rasmus LerstrandVasa IS4:29.72 / 4:32.08
Daniel LundmarkHelsingfors IFK4:06.48 / -
Henrik OjalaIF Åland rf5:21.03 / -
Sami SakuIF Åland rf4:05.62 / 4:05.62
Thomas SandbergÅIFK Friidrott4:32.32 / 4:41.08
 
M 5000m (7)
Robin FransmanIF Sibbo-Vargarna18:09.77 / 18:09.77
Jan KaasGamlakarleby IF15:16.98 / 15:22.91
Henrik OjalaIF Åland rf - / -
Sami SakuIF Åland rf14:53.88 / 14:53.88
Mika SällinenGamlakarleby IF15:41.17 / -
Kevin SandellIK Falken15:15.4h / -
Pontus SjöblomIF Åland rf16:49.50 / -
 
M 110m aj (2)
Oki VuonorantaEsbo IF15.48 / -
Otto YlöstaloIF Sibbo-Vargarna15.07 / 15.86
 
M 400m aj (4)
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna56.92 / 57.49
Oscar NyholmBorgå Akilles - / -
Anton TallbackaHelsingfors IFK52.01 / 52.01
Matias TulokasIF Sibbo-Vargarna56.19 / -
 
M 3000m ej (3)
Oscar NyholmBorgå Akilles9:36.85 / 9:36.85
Linus SchmidtBorgå Akilles - / -
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
M korkeus (3)
Anton GrönroosSjundeå IF1.88 / 1.88
Otto JunnilaIF Sibbo-Vargarna1.81 / 1.81
Mikael WestöVasa IS2.03 / -
 
M seiväs (7)
Rasmus EnvallIK Falken3.50 / 3.50
Miro HeikkonenHelsingfors IFK3.90 / -
Otto JunnilaIF Sibbo-Vargarna4.60 / 4.60
Jere KeskinenVaasan Toverit5.32 / 5.25
Anton KunnasIF Sibbo-Vargarna5.22 / 4.60
Albin LundbergVasa IS5.26 / 5.26
Mikael WestöVasa IS5.50 / 5.00
 
M pituus (12)
Rasmus EnvallIK Falken6.15 / 6.06
Oliver ForsmanIF Raseborg6.10 / 5.68
Frans HäggblomIK Falken6.73 / 6.61
Joonas JäppinenHelsingfors IFK5.40 / -
Toma LahtinenHelsingfors IFK6.51 / -
Daniel LundmarkHelsingfors IFK5.44 / -
Joona LuotonenIF Sibbo-Vargarna7.31 / 7.31
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna6.12 / 6.12
Benjamin OlliVasa IS6.93 / 6.70
Bel SerLarsmo IF - / -
Niklas TallqvistBorgå Akilles6.00 / -
Otto YlöstaloIF Sibbo-Vargarna7.22 / 6.46
 
M 3-loikka (2)
Frans HäggblomIK Falken13.65 / 12.91
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna13.67 / 13.67
 
M kuula (10)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
Aron JohanssonBorgå Akilles - / -
Viktor KanteleBorgå Akilles10.76 / -
Conny KarlssonIF Raseborg20.78 / 15.27
Jonny KarlssonPargas IF15.90 / 13.61
Toma LahtinenHelsingfors IFK12.44 / 12.44
Ove LehtoIF Åland rf - / -
Hans NordmanIF Raseborg - / -
Jonas SolvinIK Falken15.50 / 14.04
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
M kiekko (10)
Roope AuvinenSjundeå IF44.47 / -
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
Eero IlomäkiHelsingfors IFK - / -
Viktor KanteleBorgå Akilles27.59 / -
Toma LahtinenHelsingfors IFK41.50 / -
Ove LehtoIF Åland rf - / -
Aleksi MutanenHelsingfors IFK41.40 / 41.40
Jonas SolvinIK Falken43.85 / 38.85
Niklas TallqvistBorgå Akilles - / -
Tom TommiskaIF Åland rf44.90 / 39.20
 
M moukari (6)
Roope AuvinenSjundeå IF71.18 / 70.25
Fredrik FröbergSjundeå IF65.10 / 64.36
Aron JohanssonBorgå Akilles - / -
Marco KammerHelsingfors IFK70.08 / 68.63
Jonas SolvinIK Falken48.39 / 47.35
Joona TuusjärviHelsingfors IFK48.96 / 48.96
 
M keihäs (11)
Rasmus EnvallIK Falken42.01 / 42.01
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna42.24 / 42.24
Viktor KanteleBorgå Akilles41.45 / -
Toma LahtinenHelsingfors IFK55.67 / -
Daniel LundmarkHelsingfors IFK42.68 / -
Linus SchmidtBorgå Akilles42.03 / 41.37
Joar SöderholmHelsingfors IFK58.05 / 56.28
Teo TakalaIF Raseborg80.85 / 80.85
Niklas TallqvistBorgå Akilles - / -
Lauri WuorenrinneIF Raseborg64.70 / 64.70
Otto YlöstaloIF Sibbo-Vargarna59.78 / 52.67
 
M 5000m kävely (1)
Rasmus LerstrandVasa IS23:36.17 / -
 
N 100m (20)
Anna DahlströmIF Raseborg13.48 / 13.52
Vilma HakalaHelsingfors IFK12.47 / 12.88
Tilda HöglundIF Drott13.03 / 13.03
Elin HolmbergIF Sibbo-Vargarna12.56 / 12.58
Wilma JungarEsbo IF12.70 / 12.82
Noora JuslinBorgå Akilles12.38 / 12.38
Aino KoskelaHelsingfors IFK12.72 / 13.01
Kira KytöläEsbo IF12.05 / -
Lotta LahtinenIF Raseborg12.57 / 12.73
Nora LindahlHelsingfors IFK11.70 / 11.70
Nea MattilaHelsingfors IFK11.74 / 12.23
Jeanine NygårdVasa IS12.24 / -
Henriikka ParpalaHelsingfors IFK11.77 / 12.06
Ella PaukkuEsbo IF12.47 / 12.75
Pinja PikkupeuraHelsingfors IFK12.70 / 13.04
Adina RenlundIF Åland rf12.77 / 13.16
Nathalie WestmanGamlakarleby IF12.02 / 12.02
Linnéa WiikIF Sibbo-Vargarna13.91 / 13.99
Simone WiklundIF Nykarlebynejden12.47 / -
Sara WissIF Åland rf11.81 / 11.81
 
N 200m (17)
Vilma HakalaHelsingfors IFK25.61 / 26.33
Noora JuslinBorgå Akilles25.55 / 25.85
Aino KoskelaHelsingfors IFK26.31 / 26.38
Maisa LaaksoVasa IS25.50 / 26.14
Lotta LahtinenIF Raseborg26.14 / 27.17
Nora LindahlHelsingfors IFK23.74 / 23.74
Emma LooPargas IF27.10 / 27.60
Saga MalmioPargas IF29.45 / 29.86
Nea MattilaHelsingfors IFK24.14 / -
Jeanine NygårdVasa IS24.25 / 25.68
Anni NylundIF Åland rf26.28 / -
Ella PaukkuEsbo IF26.26 / 26.87
Eliisa RäsänenEsbo IF25.29 / -
Adina RenlundIF Åland rf26.55 / -
Linnéa WiikIF Sibbo-Vargarna28.22 / 28.46
Simone WiklundIF Nykarlebynejden25.23 / 25.96
Sara WissIF Åland rf26.39 / -
 
N 400m (13)
Anna DahlströmIF Raseborg62.17 / 62.98
Vilma HakalaHelsingfors IFK58.30 / 59.31
Mathilda KvistVasa IS57.46 / -
Maisa LaaksoVasa IS59.11 / -
Andrea LiljaVasa IS64.21 / -
Saimi LupalaIF Raseborg58.72 / 58.72
Elin MickosIF Sibbo-Vargarna56.89 / 57.81
Jeanine NygårdVasa IS54.42 / 54.82
Anni NylundIF Åland rf57.55 / -
Eliisa RäsänenEsbo IF56.58 / -
Ella RäsänenEsbo IF53.44 / -
Jessica RautelinEsbo IF55.97 / -
Simone WiklundIF Nykarlebynejden56.20 / 59.95
 
N 800m (3)
Andrea LiljaVasa IS2:18.89 / 2:19.95
Ella RäsänenEsbo IF2:17.36 / -
Tara VaittinenEsbo IF2:26.60 / 2:32.09
 
N 100m aj (7)
Tilda HöglundIF Drott15.97 / 15.97
Wilma JungarEsbo IF14.31 / 15.17
Noora JuslinBorgå Akilles13.71 / 13.97
Aino KoskelaHelsingfors IFK15.22 / -
Mathilda KvistVasa IS14.12 / -
Ida OunaslehtoEsbo IF14.81 / 14.85
Jessica RautelinEsbo IF14.15 / 14.31
 
N 400m aj (5)
Anna DahlströmIF Raseborg67.61 / 67.85
Sandra JohanssonBorgå Akilles71.87 / 71.87
Mathilda KvistVasa IS59.71 / 60.92
Saimi LupalaIF Raseborg65.28 / 66.55
Elin MickosIF Sibbo-Vargarna59.90 / 61.20
 
N korkeus (5)
Iina HolopainenHelsingfors IFK1.71 / -
Miia LindholmHelsingfors IFK1.81 / 1.79
Emma NymanIF Kraft1.73 / 1.65
Elin PajunenVasa IS1.82 / 1.82
Janna SiegfridsVasa IS1.72 / 1.72
 
N pituus (17)
Gisela BergströmBorgå Akilles5.40 / 5.22
Sandra GripenbergIF Drott4.56 / 4.56
Tilda HöglundIF Drott5.20 / 5.20
Wilma JungarEsbo IF5.53 / 5.27
Kira KytöläEsbo IF6.42 / 5.90
Vanessa LindbergIF Sibbo-Vargarna4.77 / 4.54
Tilda LipastiHelsingfors IFK5.96 / -
Saga MalmioPargas IF5.02 / 4.40
Nea MattilaHelsingfors IFK5.26 / -
Emelie ÖstermanHelsingfors IFK5.21 / 4.98
Ida OunaslehtoEsbo IF5.68 / 5.68
Ella PaukkuEsbo IF5.25 / 5.12
Pinja PikkupeuraHelsingfors IFK5.81 / 5.74
Jessica RautelinEsbo IF5.91 / 5.61
Aino TapioIF Sibbo-Vargarna5.98 / -
Nathalie WestmanGamlakarleby IF5.89 / 5.89
Linnéa WiikIF Sibbo-Vargarna4.49 / -
 
N 3-loikka (11)
Alicia BjörkvikIK Falken11.19 / -
Sandra GripenbergIF Drott10.34 / 10.34
Sandra JohanssonBorgå Akilles10.79 / -
Kira KytöläEsbo IF13.61 / 13.16
Vanessa LindbergIF Sibbo-Vargarna9.35 / 9.13
Tilda LipastiHelsingfors IFK12.58 / 12.33
Emma LooPargas IF11.68 / 11.34
Saga MalmioPargas IF10.76 / 10.59
Siiri MetsäläEsbo IF11.09 / 10.59
Emelie ÖstermanHelsingfors IFK10.02 / -
Aino TapioIF Sibbo-Vargarna12.37 / -
 
N kuula (10)
Emilia AnttilaBorgå Akilles11.12 / 11.12
Sara OraheimoIF Raseborg13.15 / -
Andrea ÖstermanHelsingfors IFK12.99 / 12.29
Emelie ÖstermanHelsingfors IFK10.29 / -
Pinja PikkupeuraHelsingfors IFK11.28 / -
Ella RäsänenEsbo IF - / -
Jessica RautelinEsbo IF12.91 / 12.88
Linn SundVasa IS14.09 / 14.09
Johanna TikkalaIF Kraft12.74 / 12.63
Jonna VirénLiljendal IK10.73 / 10.73
 
N kiekko (11)
Emilia AnttilaBorgå Akilles42.30 / 39.83
Nellinoora MaunulaHelsingfors IFK43.04 / -
Emmy OllasBorgå Akilles33.53 / 32.44
Sara OraheimoIF Raseborg36.11 / 30.66
Andrea ÖstermanHelsingfors IFK36.68 / -
Matleena ParpalaHelsingfors IFK39.54 / 39.54
Linn SundVasa IS46.78 / 46.78
Emma UosukainenEsbo IF40.50 / 35.56
Iida UosukainenEsbo IF33.82 / -
Tara VaittinenEsbo IF32.90 / 32.90
Jonna VirénLiljendal IK32.72 / 32.72
 
N moukari (7)
Emma BacklundBorgå Akilles46.78 / 46.78
Nellinoora MaunulaHelsingfors IFK49.29 / 49.29
Andrea ÖstermanHelsingfors IFK57.27 / 56.89
Sara PuustinenBorgå Akilles46.02 / 46.02
Emma UosukainenEsbo IF53.99 / 53.99
Iida UosukainenEsbo IF46.98 / 44.52
Jonna VirénLiljendal IK - / -
 
N keihäs (7)
Minna HollantiGamlakarleby IF53.55 / 50.74
Emilia KarellSjundeå IF54.04 / 54.04
Miia LindholmHelsingfors IFK50.25 / -
Saimi LupalaIF Raseborg36.46 / 36.46
Emelie ÖstermanHelsingfors IFK27.85 / -
Cecilia SinervoHelsingfors IFK25.88 / -
Tara VaittinenEsbo IF33.15 / -
 
N 3000m kävely (3)
Kerttuli BouchtEsbo IF - / -
Ursula KoivunenEsbo IF17:04.64 / -
Tiina StenvallEsbo IF19:41.75 / -
 
M17 100m (10)
Enir BedretdinEsbo IF13.92 / -
Simon BjörklöfIF Raseborg - / -
Max ByströmIK Falken12.29 / 12.42
Simon EkholmIF Raseborg12.11 / -
Oscar GrannasIF Drott11.35 / 11.35
Mathias HäggblomIF Åland rf12.87 / 12.87
Rado LindbergEsbo IF11.53 / 11.58
Oliver ÖhmanIF Raseborg11.37 / 11.44
Jonatan ÖsterholmEsbo IF11.86 / 11.86
Rasmus VuonorantaEsbo IF11.46 / 11.46
 
M17 200m (10)
Enir BedretdinEsbo IF - / -
Max ByströmIK Falken25.45 / 25.45
Oscar GrannasIF Drott23.25 / 23.63
Mathias HäggblomIF Åland rf25.72 / 25.72
Thomas IsakssonBorgå Akilles24.66 / 24.66
Rado LindbergEsbo IF23.29 / 23.40
Oliver ÖhmanIF Raseborg23.26 / -
Pekka PeltolaEsbo IF31.03 / -
Elliot SchmidtBorgå Akilles23.91 / 23.91
Rasmus VuonorantaEsbo IF23.45 / 23.45
 
M17 400m (4)
Simon EkholmIF Raseborg55.51 / 55.65
Rado LindbergEsbo IF51.80 / 51.80
Hannes SjöblomIF Åland rf55.17 / 55.17
Albin SödermanIF Drott53.01 / 53.01
 
M17 800m (5)
William ForsténEsbo IF2:12.98 / 2:12.98
Lauri HiisvirtaVasa IS2:13.15 / 2:13.15
Elliot SchmidtBorgå Akilles2:20.39 / -
Hannes SjöblomIF Åland rf2:09.17 / 2:09.17
Albin SödermanIF Drott2:03.09 / 2:03.09
 
M17 1500m (2)
Lauri HiisvirtaVasa IS4:34.91 / 4:34.91
Hannes SjöblomIF Åland rf4:53.47 / -
 
M17 110m aj (3)
Thomas IsakssonBorgå Akilles15.73 / 15.73
Samuel PuustinenBorgå Akilles18.30 / -
Elliot SchmidtBorgå Akilles14.52 / 14.52
 
M17 400m aj (2)
Rado LindbergEsbo IF59.85 / -
Samuel PuustinenBorgå Akilles - / -
 
M17 2000m ej (1)
William ForsténEsbo IF - / -
 
M17 korkeus (2)
Thomas IsakssonBorgå Akilles1.74 / 1.74
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna1.68 / 1.68
 
M17 pituus (5)
Simon EkholmIF Raseborg5.86 / 5.85
Oscar GrannasIF Drott6.53 / 6.53
Thomas IsakssonBorgå Akilles6.18 / 6.18
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna4.99 / 4.99
Jonatan ÖsterholmEsbo IF6.07 / 6.07
 
M17 3-loikka (1)
Anton SabelIF Femman13.23 / 13.23
 
M17 kuula (5)
Simon BjörklöfIF Raseborg13.46 / 13.46
Joel BlomqvistIF Fyren13.09 / 13.09
Benjamin HolmbäckIF Åsarna15.83 / 15.83
Samuel PuustinenBorgå Akilles11.58 / 11.33
Filip WikholmIF Raseborg - / -
 
M17 kiekko (4)
Simon BjörklöfIF Raseborg30.73 / 28.86
Joel BlomqvistIF Fyren44.87 / 44.87
Benjamin HolmbäckIF Åsarna49.75 / 49.75
Filip WikholmIF Raseborg37.42 / -
 
M17 moukari (2)
Samuel PuustinenBorgå Akilles64.91 / 64.91
Filip WikholmIF Raseborg61.62 / 61.62
 
M17 keihäs (4)
Simon BjörklöfIF Raseborg36.26 / 35.94
Elliot SchmidtBorgå Akilles29.94 / 28.88
Otto VesterinenIF Raseborg49.76 / 49.76
Filip WikholmIF Raseborg43.01 / -
 
M17 5000m kävely (1)
Pekka PeltolaEsbo IF28:53.94 / 28:53.94
 
N17 100m (18)
Emelie AvellanEsbo IF14.02 / 14.02
Amanda BertulaVasa IS13.70 / -
Priscilla BoatengIF Drott12.45 / 12.50
Fanny BöhlingBorgå Akilles13.18 / 13.18
Nathalie BraunIF Åland rf13.63 / 13.63
Malin CederholmIF Nykarlebynejden14.14 / 14.14
Julia GroopIF Kraft13.71 / 14.20
Hanna HagnäsLarsmo IF13.18 / -
Hanna HåkansVasa IS14.16 / -
Vilma KnutarGamlakarleby IF12.94 / 12.94
Selma LepistöBorgå Akilles13.07 / 13.07
Lina LithénVasa IS13.06 / 13.06
Wilma NybergIF Åsarna13.67 / 13.67
Alexandra NylundEsbo IF13.21 / 13.21
Maija RantonenHelsingfors IFK12.66 / 12.66
Elmiina SiikalaHelsingfors IFK12.15 / 12.15
Lotte WikstedtEsbo IF13.18 / 13.40
Leonie WinellEsbo IF13.19 / 13.19
 
N17 200m (18)
Kiia ÄikääHelsingfors IFK26.52 / 26.52
Emelie AvellanEsbo IF28.95 / 28.95
Amanda BertulaVasa IS27.83 / 28.56
Priscilla BoatengIF Drott25.47 / 25.58
Fanny BöhlingBorgå Akilles27.32 / 27.32
Nathalie BraunIF Åland rf28.63 / 28.63
Julia GroopIF Kraft28.65 / 29.64
Hanna HagnäsLarsmo IF26.76 / 27.38
Hanna HåkansVasa IS28.22 / 28.22
Nea HassilaIF Drott25.39 / 25.39
Lina LithénVasa IS26.79 / 26.79
Sara MäkeläEsbo IF29.59 / 29.59
Tilde NordmanVasa IS27.68 / 28.13
Wilma NybergIF Åsarna28.52 / -
Elmiina SiikalaHelsingfors IFK25.11 / 25.11
Mathilda SilfverIF Raseborg28.12 / 28.12
Lotte WikstedtEsbo IF27.79 / 27.79
Leonie WinellEsbo IF27.66 / 27.66
 
N17 400m (10)
Ida FinellBorgå Akilles58.63 / 58.63
Julia FranzénIF Sibbo-Vargarna66.26 / 66.26
Nea HassilaIF Drott57.25 / 57.25
Mila HeikkonenHelsingfors IFK55.88 / 55.88
Lina KiviahoEsbo IF66.67 / 66.67
Tilde NordmanVasa IS63.78 / 65.06
Cassandra NynäsIF Raseborg61.62 / 61.62
Mathilda SilfverIF Raseborg61.74 / 61.74
Tilde StråkaIF Nykarlebynejden65.28 / 65.28
Ella WesterlundEsbo IF62.49 / 62.49
 
N17 800m (6)
Therese ÄbbIF Raseborg2:47.12 / 3:01.43
Vilma BjörkskogLarsmo IF2:19.66 / 2:21.15
Ida FinellBorgå Akilles2:16.34 / 2:16.34
Rebecca MalmbergIF Raseborg2:36.06 / 2:36.06
Mathilda SilfverIF Raseborg2:27.54 / -
Tilde StråkaIF Nykarlebynejden2:23.00 / 2:30.06
 
N17 1500m (3)
Vilma BjörkskogLarsmo IF - / -
Jill FribergIF Raseborg - / -
Andréa NybergPargas IF5:19.47 / 5:32.34
 
N17 3000m (2)
Jill FribergIF Raseborg - / -
Andréa NybergPargas IF11:38.76 / 11:38.76
 
N17 100m aj (6)
Kiia ÄikääHelsingfors IFK14.71 / 14.71
Malin CederholmIF Nykarlebynejden16.04 / 16.04
Elizabeth FogdeMalax IF14.99 / -
Mila HeikkonenHelsingfors IFK13.70 / 13.70
Charlotte KajanderHelsingfors IFK14.09 / 14.09
Selma LepistöBorgå Akilles - / -
 
N17 400m aj (6)
Ida FinellBorgå Akilles63.98 / 63.98
Mila HeikkonenHelsingfors IFK58.65 / 58.65
Charlotte KajanderHelsingfors IFK64.08 / 64.08
Lina KiviahoEsbo IF - / -
Cassandra NynäsIF Raseborg65.70 / 69.99
Ella WesterlundEsbo IF65.17 / 67.66
 
N17 2000m ej (3)
Therese ÄbbIF Raseborg - / -
Jill FribergIF Raseborg7:51.94 / 7:51.94
Rebecca MalmbergIF Raseborg - / -
 
N17 korkeus (9)
Elvira ÅbrandtVasa IS - / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden1.60 / 1.60
Elizabeth FogdeMalax IF1.70 / 1.65
Mia KänsäkangasGamlakarleby IF1.72 / 1.72
Vilma KnutarGamlakarleby IF1.74 / 1.73
Tindra KockIK Falken1.50 / 1.50
Hanna LindbergIF Femman1.65 / -
Sara MäkeläEsbo IF1.40 / 1.36
Cassandra NynäsIF Raseborg1.63 / 1.54
 
N17 seiväs (2)
Edith CarlssonVasa IS3.00 / 3.00
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden2.80 / 2.80
 
N17 pituus (12)
Elvira ÅbrandtVasa IS - / -
Elizabeth FogdeMalax IF5.52 / 5.26
Julia FranzénIF Sibbo-Vargarna4.26 / 4.26
Carolina FrimanIF Raseborg4.26 / -
Hanna HåkansVasa IS4.30 / 4.30
Mila HeikkonenHelsingfors IFK5.85 / 5.43
Elin JakobssonIF Åsarna5.44 / 5.14
Josefina KackurLarsmo IF4.96 / 4.84
Vilma KnutarGamlakarleby IF5.58 / 5.58
Selma LepistöBorgå Akilles4.29 / -
Linnéa LindgårdIF VOM - / -
Sara MäkeläEsbo IF4.68 / 4.68
 
N17 3-loikka (7)
Elvira ÅbrandtVasa IS - / -
Carolina FrimanIF Raseborg9.12 / 8.50
Josefina KackurLarsmo IF10.39 / 10.37
Mia KänsäkangasGamlakarleby IF10.40 / -
Vilma KnutarGamlakarleby IF11.36 / -
Linnéa LindgårdIF VOM - / -
Sara MäkeläEsbo IF10.66 / 10.66
 
N17 kuula (13)
Amelie BystedtIF Femman9.77 / 8.75
Malin CederholmIF Nykarlebynejden12.04 / 12.04
Molly ForslundVasa IS10.65 / -
Charlotte KajanderHelsingfors IFK10.40 / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden11.19 / 11.19
Hanna LindbergIF Femman11.16 / 11.16
Wilma NybergIF Åsarna10.51 / 10.51
Julia NystrandEsbo IF14.48 / 14.48
Emilia ÖsterbergIF VOM9.71 / 9.71
Madelén PenttinenIF VOM10.77 / 10.77
Ella RåstedtEsbo IF10.08 / -
Ida StoorIF Femman9.60 / 9.60
Tina TimbergVasa IS10.86 / 10.86
 
N17 kiekko (8)
Amelie BystedtIF Femman34.90 / 34.42
Charlotte KajanderHelsingfors IFK - / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden31.99 / 31.99
Hanna LindbergIF Femman42.50 / 42.50
Julia NystrandEsbo IF41.26 / 41.26
Emilia ÖsterbergIF VOM27.48 / 27.48
Ella RåstedtEsbo IF30.97 / 30.97
Elmiina SiikalaHelsingfors IFK - / -
 
N17 moukari (3)
Josefina KackurLarsmo IF45.64 / 44.64
Melina LundqvistBorgå Akilles50.96 / 50.96
Julia NystrandEsbo IF57.92 / 57.92
 
N17 keihäs (8)
Molly ForslundVasa IS35.32 / -
Malin KarellSjundeå IF55.20 / 55.20
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden44.12 / 44.12
Moa LindénIF Raseborg42.70 / 42.70
Cecilia ÖsterbergIF Femman52.27 / 51.60
Madelén PenttinenIF VOM34.80 / 34.62
Ella RåstedtEsbo IF43.32 / 43.32
Ida StoorIF Femman45.19 / 45.19
 
P15 100m (9)
Oscar BlombergBorgå Akilles12.67 / 12.67
Daniel GrönvikIF Raseborg11.80 / 11.80
Danny GrönvikIF Raseborg12.50 / 12.50
Mikael GustafssonIF Sibbo-Vargarna12.69 / 12.69
Edvin HolmbergIF Raseborg12.67 / 12.67
Julius HolmbergIF Åland rf - / -
Kalle HuhtalaHelsingfors IFK12.22 / 12.22
Elmer KeinänenEsbo IF12.93 / 12.93
Linus MartinIF Sibbo-Vargarna11.86 / 11.86
 
P15 300m (8)
Daniel GrönvikIF Raseborg39.32 / 39.32
Danny GrönvikIF Raseborg41.06 / 41.06
Mikael GustafssonIF Sibbo-Vargarna45.42 / 45.42
Julius HolmbergIF Åland rf - / -
Kalle HuhtalaHelsingfors IFK39.71 / 39.71
Jens-Aarne KeroIF Raseborg43.52 / -
Linus MartinIF Sibbo-Vargarna39.99 / 39.99
Torsti VisuriEsbo IF43.94 / 43.94
 
P15 800m (8)
Danny GrönvikIF Raseborg2:26.42 / 2:26.42
Casper HolmIF Fyren2:01.32 / 2:01.32
Wilhelm KarlssonIF Åland rf2:33.23 / 2:33.23
Emil KlemetsIK Falken2:19.80 / 2:19.80
Marius RamstedtIF Fyren2:17.82 / 2:17.82
Melvin SandbergÅIFK Friidrott2:19.58 / 2:19.58
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna2:04.00 / 2:04.00
Torsti VisuriEsbo IF2:35.76 / -
 
P15 2000m (7)
Lukas ForsmanIF Raseborg7:42.60 / 7:42.60
Casper HolmIF Fyren6:04.08 / 6:04.08
Wilhelm KarlssonIF Åland rf - / -
Emil KlemetsIK Falken6:48.18 / 6:50.81
Marius RamstedtIF Fyren6:47.09 / 6:47.09
Melvin SandbergÅIFK Friidrott6:48.4h / 6:48.4h
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna6:11.37 / 6:11.37
 
P15 100m aj (3)
Edvin HolmbergIF Raseborg18.40 / 18.40
Bernard SjöblomHelsingfors IFK - / -
Alfred Söreskog PeroIF Åland rf - / -
 
P15 300m aj (5)
Theo GullbergVasa IS45.29 / 45.29
Edvin HolmbergIF Raseborg48.24 / 48.24
Jens-Aarne KeroIF Raseborg - / -
Alfred Söreskog PeroIF Åland rf - / -
Torsti VisuriEsbo IF - / -
 
P15 1500m ej (2)
Lukas ForsmanIF Raseborg - / -
Jens-Aarne KeroIF Raseborg4:49.63 / 4:49.63
 
P15 korkeus (6)
Alec IsaacsMalax IF1.86 / 1.86
Albert IsakssonBorgå Akilles1.55 / -
Wilhelm KarlssonIF Åland rf1.45 / 1.45
Hannez SarinMalax IF1.70 / 1.70
Bernard SjöblomHelsingfors IFK1.57 / 1.53
Alfred Söreskog PeroIF Åland rf - / -
 
P15 seiväs (3)
Theo GullbergVasa IS2.90 / 2.90
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden3.30 / 3.30
Alfred Söreskog PeroIF Åland rf - / -
 
P15 pituus (9)
Oscar BlombergBorgå Akilles4.76 / 4.76
Ville EkebomIF Raseborg4.10 / -
Daniel GrönvikIF Raseborg5.54 / 5.54
Theo GullbergVasa IS4.49 / -
Mikael GustafssonIF Sibbo-Vargarna3.76 / -
Albert IsakssonBorgå Akilles4.92 / 4.72
Elmer KeinänenEsbo IF5.38 / 5.38
Jonah PerjusIF Åland rf - / -
Torsti VisuriEsbo IF4.32 / -
 
P15 3-loikka (5)
Ville EkebomIF Raseborg9.73 / 9.73
Daniel GrönvikIF Raseborg11.50 / 11.50
Theo GullbergVasa IS11.79 / 11.79
Elmer KeinänenEsbo IF11.88 / 11.88
Bernard SjöblomHelsingfors IFK - / -
 
P15 kuula (8)
Ville EkebomIF Raseborg8.79 / 8.79
Mikael GustafssonIF Sibbo-Vargarna7.67 / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden12.95 / 12.95
Max NybergIF Raseborg12.00 / 12.00
Santeri PuustinenBorgå Akilles - / -
Hannez SarinMalax IF11.16 / 11.16
Bernard SjöblomHelsingfors IFK11.33 / 11.22
Wictor WernerIF Raseborg12.75 / 12.75
 
P15 kiekko (7)
Ville EkebomIF Raseborg23.80 / 23.80
Pietari HanhisaloHelsingfors IFK34.56 / 34.56
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden44.40 / 44.40
Max NybergIF Raseborg39.49 / 39.25
Jonah PerjusIF Åland rf19.53 / -
Hannez SarinMalax IF48.30 / 48.30
Wictor WernerIF Raseborg36.96 / 36.96
 
P15 moukari (6)
Albert IsakssonBorgå Akilles41.49 / 41.49
Max NybergIF Raseborg38.85 / 38.85
Santeri PuustinenBorgå Akilles29.62 / 29.62
Hannez SarinMalax IF35.17 / 35.17
Jimi SorvariBorgå Akilles42.59 / 42.59
Wictor WernerIF Raseborg47.73 / 47.73
 
P15 keihäs (4)
Pietari HanhisaloHelsingfors IFK51.78 / 51.78
Elmer KeinänenEsbo IF49.51 / 49.51
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden61.89 / 61.89
Max NybergIF Raseborg43.34 / 43.34
 
T15 100m (24)
Frida BlomfeltEsbo IF13.19 / 13.19
Mathilda GranvikEsbo IF13.47 / 13.47
Sara HämelinEsbo IF14.37 / 14.37
Moa HjulforsIK Falken14.66 / 14.66
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna13.91 / 13.91
Sarah IsakssonBorgå Akilles15.72 / 15.72
Ingrid KassVasa IS13.51 / 13.51
Angelina LaurénIF Åsarna13.21 / 13.21
Iida-Maria LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna13.97 / 13.97
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna13.56 / 13.56
Lotta LithénVasa IS13.50 / 13.50
Stella NorrlinIF VOM16.95 / 16.95
Linn ÖsterbergIF VOM14.57 / 14.57
Vanessa PadaVasa IS14.17 / 14.17
Ines PietiläHelsingfors IFK - / -
Henni PiirainenHelsingfors IFK13.37 / 13.37
Venla ReunanenHelsingfors IFK12.90 / 12.90
Helmina SilfverHelsingfors IFK - / -
Mella SnellmanLarsmo IF13.57 / 13.57
Linnéa Ståhl  Vasa IS13.44 / 13.44
Alva SvanbäckIF VOM14.10 / 14.10
Meyah ThylinLarsmo IF14.29 / 14.29
Vilja ValtakariHelsingfors IFK13.64 / 13.64
Ella WallinVasa IS13.15 / 13.15
 
T15 300m (17)
Carolina ÅhmanIF Drott51.02 / 52.61
Frida BlomfeltEsbo IF45.16 / 45.16
Moa HjulforsIK Falken51.56 / 51.56
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna47.41 / 48.20
Emily LaksIF Raseborg47.45 / 47.45
Angelina LaurénIF Åsarna43.88 / 43.88
Iida-Maria LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna46.34 / 46.34
Cindy LindebergPargas IF49.32 / -
Lotta LithénVasa IS44.22 / 44.22
Winnie MarkénIF VOM - / -
Othilia NordbergIF Åland rf46.11 / -
Stella NorrlinIF VOM55.13 / 55.13
Linn ÖsterbergIF VOM47.70 / 48.08
Vanessa PadaVasa IS - / -
Mella SnellmanLarsmo IF44.97 / 44.97
Linnéa Ståhl  Vasa IS45.38 / 45.38
Alva SvanbäckIF VOM45.58 / 45.58
 
T15 800m (10)
Stella EhnströmVasa IS2:32.45 / 2:32.45
Jeanessa FinneIK Falken2:41.16 / 2:41.16
Janina HörhammerIF Sibbo-Vargarna2:52.53 / 2:52.53
Theresia JohanssonPargas IF2:28.98 / 2:28.98
Emily LaksIF Raseborg2:34.66 / 2:34.66
Winnie MarkénIF VOM2:19.53 / 2:19.53
Tuva NylundVasa IS2:34.81 / 2:39.24
Linn ÖsterbergIF VOM2:40.53 / 2:42.83
Henni PiirainenHelsingfors IFK2:20.86 / 2:20.86
Ida StenforsIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T15 2000m (6)
Stella EhnströmVasa IS7:12.34 / 7:12.34
Theresia JohanssonPargas IF7:10.29 / 7:10.29
Nora LindblomIF Åland rf - / -
Winnie MarkénIF VOM6:37.93 / 6:37.93
Ida NordkvistVasa IS7:35.47 / 7:35.47
Rebecca NybergPargas IF7:42.82 / 7:42.82
 
T15 80m aj (12)
Jeanessa FinneIK Falken14.41 / 14.41
Wilma GrannasIF Drott12.31 / 12.31
Mathilda GranvikEsbo IF13.31 / 13.31
Tuulia KiuruHelsingfors IFK14.59 / 14.64
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna14.67 / 14.67
Annie LundénIF Drott13.38 / 13.42
Matilda PennanenEsbo IF13.36 / 13.36
Henni PiirainenHelsingfors IFK11.95 / 11.95
Alva SvanbäckIF VOM13.43 / 13.43
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna14.48 / 14.48
Vilja ValtakariHelsingfors IFK12.95 / 12.95
Ella WallinVasa IS12.01 / 12.01
 
T15 300m aj (10)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Carolina ÅhmanIF Drott60.44 / 60.44
Natalie AinasojaIK Falken56.95 / 56.95
Erin BjörklöfIF Raseborg - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden50.60 / 50.60
Matilda ForsIF Drott - / -
Wilma GrannasIF Drott48.68 / 48.68
Annie LundénIF Drott52.14 / 52.14
Alva SvanbäckIF VOM - / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T15 1500m ej (4)
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna6:29.67 / -
Nora LindblomIF Åland rf - / -
Ida NordkvistVasa IS5:58.56 / 5:58.56
Matilda PennanenEsbo IF6:22.42 / -
 
T15 korkeus (10)
Natalie AinasojaIK Falken1.45 / 1.45
Jeanessa FinneIK Falken1.44 / 1.40
Matilda ForsIF Drott1.50 / 1.50
Sara HämelinEsbo IF1.53 / 1.52
Janina HörhammerIF Sibbo-Vargarna1.46 / 1.46
Ella KarlssonEsbo IF1.35 / -
Tuulia KiuruHelsingfors IFK1.42 / 1.40
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna1.37 / 1.36
Nora LindblomIF Åland rf1.45 / 1.45
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna1.49 / 1.36
 
T15 seiväs (4)
Frida BlomfeltEsbo IF3.30 / 3.30
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna2.40 / 2.40
Sarah IsakssonBorgå Akilles2.47 / 2.47
Venla VikströmLarsmo IF2.90 / 2.80
 
T15 pituus (28)
Carolina ÅhmanIF Drott4.09 / 4.09
Natalie AinasojaIK Falken4.79 / 4.64
Linn BergströmIF Nykarlebynejden4.77 / 4.77
Agnes BertsVasa IS - / -
Erin BjörklöfIF Raseborg3.88 / -
Frida BlomfeltEsbo IF4.84 / 4.84
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna3.95 / 3.95
Sara CederholmIF Nykarlebynejden4.67 / 4.67
Wilma GrannasIF Drott4.94 / 4.94
Mathilda GranvikEsbo IF4.26 / -
Sara HämelinEsbo IF4.53 / 4.53
Janina HörhammerIF Sibbo-Vargarna4.22 / 4.22
Ingrid KassVasa IS4.83 / 4.83
Tuulia KiuruHelsingfors IFK4.23 / -
Iida-Maria LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna4.62 / 4.62
Ida LindmanIF Åland rf - / -
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna4.70 / 4.70
Annie LundénIF Drott4.78 / 4.78
Alina NyholmBorgå Akilles3.87 / 3.69
Ines PietiläHelsingfors IFK - / -
Venla ReunanenHelsingfors IFK5.33 / 5.29
Helmina SilfverHelsingfors IFK - / -
Ida StenforsIF Sibbo-Vargarna3.56 / -
Erika TallqvistBorgå Akilles3.94 / 3.61
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna4.03 / -
Vilja ValtakariHelsingfors IFK4.24 / -
Ella WallinVasa IS5.16 / 5.16
Denise WesterlundIF Drott4.02 / 4.02
 
T15 3-loikka (14)
Natalie AinasojaIK Falken10.11 / 10.11
Linn BergströmIF Nykarlebynejden9.59 / 9.59
Agnes BertsVasa IS - / -
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna8.73 / 8.46
Matilda ForsIF Drott - / -
Wilma GrannasIF Drott10.43 / 10.43
Sarah IsakssonBorgå Akilles8.71 / 8.71
Iida-Maria LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna8.85 / 8.85
Ida LindmanIF Åland rf - / -
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna10.05 / 9.71
Annie LundénIF Drott10.53 / 10.53
Alina NyholmBorgå Akilles9.06 / -
Matilda PennanenEsbo IF10.86 / 10.86
Meyah ThylinLarsmo IF8.87 / 8.87
 
T15 kuula (18)
Tilda ÅbergVasa IS10.45 / 10.45
Agnes BerglundIF Fyren8.50 / 8.50
Elin BergmanIF Kraft8.12 / 7.99
Erin BjörklöfIF Raseborg9.72 / 9.72
Sara CederholmIF Nykarlebynejden10.24 / 10.24
Ella ErikssonLiljendal IK10.14 / 10.14
Mathilda GranvikEsbo IF7.06 / -
Sara HämelinEsbo IF9.31 / 9.25
Janina HörhammerIF Sibbo-Vargarna8.62 / 8.62
Erin JohanssonBorgå Akilles9.21 / 9.21
Sanni KorhonenVasa IS9.33 / 9.33
Emilia LiljendalBorgå Akilles8.39 / 8.39
Stella NorrlinIF VOM - / -
Matilda PennanenEsbo IF9.49 / 9.49
Ida StenforsIF Sibbo-Vargarna7.89 / -
Erika TallqvistBorgå Akilles8.84 / 8.84
Venla VikströmLarsmo IF7.78 / -
Denise WesterlundIF Drott9.58 / 9.58
 
T15 kiekko (11)
Tilda ÅbergVasa IS28.09 / 28.09
Agnes BerglundIF Fyren28.36 / 28.36
Elin BergmanIF Kraft40.37 / 40.37
Linn BergströmIF Nykarlebynejden26.66 / 26.66
Erin JohanssonBorgå Akilles34.88 / 34.88
Sanni KorhonenVasa IS24.24 / 24.24
Emilia LiljendalBorgå Akilles28.73 / 28.73
Cindy LindebergPargas IF23.43 / 23.43
Rebecca NybergPargas IF33.72 / 33.72
Erika TallqvistBorgå Akilles19.69 / 19.69
Denise WesterlundIF Drott24.31 / 24.31
 
T15 moukari (5)
Agnes BerglundIF Fyren26.19 / 23.54
Elin BergmanIF Kraft33.50 / 33.50
Ella ErikssonLiljendal IK34.53 / 34.53
Ida StenforsIF Sibbo-Vargarna33.00 / 30.31
Denise WesterlundIF Drott37.53 / 37.53
 
T15 keihäs (13)
Tilda ÅbergVasa IS30.11 / 30.11
Agnes BerglundIF Fyren30.02 / 30.02
Linn BergströmIF Nykarlebynejden33.42 / 33.42
Erin BjörklöfIF Raseborg27.48 / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden35.98 / 35.98
Sarah IsakssonBorgå Akilles21.79 / 21.35
Tuulia KiuruHelsingfors IFK19.64 / -
Sanni KorhonenVasa IS29.74 / 29.74
Emilia LiljendalBorgå Akilles26.99 / 26.99
Rebecca NybergPargas IF28.59 / 28.59
Ines PietiläHelsingfors IFK - / -
Helmina SilfverHelsingfors IFK - / -
Vilja ValtakariHelsingfors IFK14.11 / -
 
T15 3000m kävely (3)
Jeanessa FinneIK Falken - / -
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Stella NorrlinIF VOM - / -