Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
28.06. klo 18:00 DT i Bennäs
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 187 henk. (327 lajisuoritusta)
M 400m (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Christoffer EnvallIK Falken47.63 / 49.68
Alfons SödermanIF Drott52.06 / -
 
M 800m (3)
Tony AhlvikIK Falken2:22.61 / 2:22.61
Johannes EhrsIF VOM2:04.92 / -
Albin SödermanIF Drott2:05.86 / -
 
M korkeus (3)
Anton GrönroosSjundeå IF1.88 / 1.88
Johan GrönroosSjundeå IF2.03 / 2.00
Aleksi KlemolaUllavan Kilpa2.04 / -
 
M kuula (3)
Rasmus EnvallIK Falken9.96 / 9.92
Matti HeikkiläPalosaaren Urheiluseura8.58 / 8.58
Jonas SolvinIK Falken15.50 / -
 
M kiekko (7)
Rasmus EnvallIK Falken - / -
Matti HeikkiläPalosaaren Urheiluseura28.85 / 28.12
Frantz KrugerVasa IS69.97 / 59.14
Veikko LaitinenKeuruun Kisailijat52.61 / 48.87
Jonas SolvinIK Falken43.85 / -
Simon SolvinIK Falken35.64 / -
Tom TommiskaIF Åland rf44.90 / -
 
M moukari (2)
Matti HeikkiläPalosaaren Urheiluseura30.55 / 27.74
Simon SolvinIK Falken61.92 / 56.27
 
N 100m (4)
Terhi JunnoYlivieskan Kuula13.34 / 13.69
Mathilda KvistVasa IS12.78 / -
Victoria Lassander-SandinIF Nykarlebynejden - / -
Andrea RönnskärIK Falken13.18 / -
 
N 800m (3)
Ella ErkkiläGamlakarleby IF2:47.98 / -
Emma KorhonenIF Femman2:27.04 / -
Andréa NybergPargas IF2:33.78 / -
 
N korkeus (2)
Mia KänsäkangasGamlakarleby IF1.71 / 1.71
Janna SiegfridsVasa IS1.70 / -
 
N kuula (4)
Sara DahlströmIF Nykarlebynejden10.56 / 10.09
Emilia KangasSeinäjoen Seudun Urheilijat15.82 / 15.66
Cecilia ÖsterlundIF Nykarlebynejden10.38 / 10.38
Emma SjölindIF Drott13.24 / 11.29
 
N kiekko (5)
Amelie BystedtIF Femman34.90 / 34.42
Hanna LindbergIF Femman42.49 / 41.18
Julia NystrandEsbo IF39.39 / 39.39
Cecilia ÖsterlundIF Nykarlebynejden30.27 / 30.27
Emma SjölindIF Drott33.85 / -
 
M17 100m (4)
Max ByströmIK Falken12.29 / -
Oscar GrannasIF Drott11.45 / -
Yasin HawariIF Nykarlebynejden13.13 / 13.13
Khang NguyenIF Nykarlebynejden13.96 / 13.96
 
M17 seiväs (1)
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden3.25 / 3.25
 
M17 pituus (3)
Oscar GrannasIF Drott6.53 / 6.53
Yasin HawariIF Nykarlebynejden - / -
Khang NguyenIF Nykarlebynejden4.51 / -
 
M17 kuula (1)
Benjamin HolmbäckIF Åsarna14.99 / 14.70
 
N17 100m (5)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden14.19 / 14.19
Elin JakobssonIF Åsarna13.41 / -
Josefina KackurLarsmo IF13.68 / -
Milja-Maria LahtiAlajärven Ankkurit13.17 / 13.17
Lina LithénVasa IS13.51 / -
 
N17 seiväs (4)
Edith CarlssonVasa IS - / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden2.80 / 2.60
Venla VikströmLarsmo IF2.90 / 2.80
Hanna VornanenHimangan Urheilijat3.12 / -
 
N17 pituus (4)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden4.54 / -
Wilma GrannasIF Drott4.92 / 4.92
Josefina KackurLarsmo IF4.96 / 4.70
Anna YrjänäLohtajan Veikot4.70 / 4.55
 
N17 kuula (5)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden11.98 / 11.98
Elizabeth FogdeMalax IF10.79 / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden9.54 / -
Julia NystrandEsbo IF14.21 / 14.21
Emilia ÖsterbergIF VOM9.44 / -
 
P15 100m (3)
Hannes DahlbackaIK Falken13.20 / 13.20
Erik LundqvistIF Drott12.83 / 12.83
Axel NisulaMalax IF11.66 / 11.81
 
P15 korkeus (4)
Colin AhlvikIK Falken1.40 / 1.40
Hannes DahlbackaIK Falken1.44 / -
Alec IsaacsMalax IF1.84 / 1.84
Hannez SarinMalax IF1.65 / 1.65
 
P15 kiekko (4)
Benjamin EklundIF Nykarlebynejden - / -
Theo GullbergVasa IS41.39 / 41.39
Benjamin RönngårdIF Drott16.10 / -
Hannez SarinMalax IF44.73 / 44.73
 
T15 100m (11)
Natalie AinasojaIK Falken14.23 / 14.23
Sara CederholmIF Nykarlebynejden14.04 / 14.04
Matilda ForsIF Drott - / -
Wilma GrannasIF Drott13.79 / 13.84
Moa HjulforsIK Falken14.66 / 14.66
Ingrid KassVasa IS13.97 / 13.97
Angelina LaurénIF Åsarna13.21 / 13.21
Lotta LithénVasa IS13.65 / 13.65
Annie LundénIF Drott13.78 / 13.78
Mella SnellmanLarsmo IF13.57 / 13.57
Linnéa Ståhl  Vasa IS13.68 / 13.68
 
T15 korkeus (7)
Natalie AinasojaIK Falken1.45 / 1.45
Sara CederholmIF Nykarlebynejden1.37 / 1.37
Jeanessa FinneIK Falken1.44 / 1.40
Matilda FinnemanVasa IS1.50 / 1.50
Matilda ForsIF Drott1.48 / 1.48
Annie LundénIF Drott1.40 / -
Desiree SandbergIF Nykarlebynejden1.25 / -
 
T15 kiekko (7)
Elin BergmanIF Kraft37.71 / 37.71
Linn BergströmIF Nykarlebynejden23.94 / 23.94
Sara CederholmIF Nykarlebynejden31.68 / 31.68
Rebecca NybergPargas IF33.72 / 33.72
Ellen SarinMalax IF21.77 / 21.77
Amanda TarvonenIK Falken26.37 / 26.37
Denise WesterlundIF Drott21.80 / -
 
P13 60m (7)
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF8.55 / 8.55
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden8.98 / 8.98
Alex FuruGamlakarleby IF8.86 / 8.86
Niko HassilaIF Drott8.61 / 8.61
Asmar HawariIF Nykarlebynejden8.35 / 8.35
Melvin LindqvistIK Falken10.63 / 10.66
Jon LundqvistIF Drott8.84 / 8.84
 
P13 1000m (6)
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF3:00.50 / 3:00.50
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden3:47.31 / -
Niko HassilaIF Drott3:29.98 / 3:29.98
Asmar HawariIF Nykarlebynejden3:24.47 / 3:24.47
Oscar LundénIF Drott3:15.23 / 3:15.23
Hannes SödermanIF Fyren3:16.52 / 3:16.52
 
P13 pituus (7)
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden4.44 / 4.44
Alex FuruGamlakarleby IF4.07 / 4.07
Niko HassilaIF Drott4.67 / 4.67
Melvin LindqvistIK Falken3.02 / 3.02
Oscar LundénIF Drott3.98 / -
Liam WideIF Fyren - / -
 
P13 moukari (3)
Benjamin EklundIF Nykarlebynejden35.78 / -
Melvin LindqvistIK Falken17.02 / -
Jon LundqvistIF Drott - / -
 
T13 60m (15)
Matilda AinasojaIK Falken8.81 / 8.81
Venla BacklundIF Nykarlebynejden10.33 / 10.46
Klara BjörkIF Drott10.33 / 10.33
Noomi BjörkströmLarsmo IF9.35 / 9.35
Rut BomanIF Drott9.89 / 9.89
Milla ByströmIK Falken9.92 / 10.13
Matilda FinnemanVasa IS - / -
Norah Garneij SandströmIF Drott8.81 / 8.81
Meya HenrikssonIK Falken9.71 / -
Minea HjulforsIK Falken9.67 / 9.67
Meya KastrénVasa IS8.32 / 8.32
Ronja NorrgårdIF Nykarlebynejden9.31 / 9.31
Ellinor OllqvistIF Åsarna9.43 / 9.43
Alina SandvikIK Falken9.22 / 9.35
Izabelle ViitasaloIF Åsarna8.67 / 8.67
 
T13 1000m (3)
Norah Garneij SandströmIF Drott3:56.39 / -
Minea HjulforsIK Falken3:43.55 / 3:44.78
Agnes SundvikIF Nykarlebynejden3:47.95 / 3:47.95
 
T13 pituus (12)
Matilda AinasojaIK Falken4.52 / 4.46
Venla BacklundIF Nykarlebynejden3.12 / 3.12
Klara BjörkIF Drott - / -
Noomi BjörkströmLarsmo IF3.56 / 3.56
Rut BomanIF Drott3.33 / 3.33
Milla ByströmIK Falken3.61 / -
Norah Garneij SandströmIF Drott3.78 / -
Minea HjulforsIK Falken3.85 / 3.85
Meya KastrénVasa IS4.38 / -
Ronja NorrgårdIF Nykarlebynejden2.98 / -
Ellinor OllqvistIF Åsarna3.75 / 3.75
Alina SandvikIK Falken3.96 / 3.96
 
T13 moukari (5)
Julia BäckIF Nykarlebynejden29.22 / 29.22
Venla BacklundIF Nykarlebynejden15.51 / 15.10
Matilda FinnemanVasa IS - / -
Ellen SarinMalax IF20.65 / 20.65
Agnes SundvikIF Nykarlebynejden16.82 / 16.82
 
P11 60m (9)
Melker EhnvallIK Falken - / -
Nico EkholmIF Nykarlebynejden10.24 / -
Noah EngmanIF VOM9.52 / 9.52
Hugo HagmanVasa IS9.83 / 9.83
Milo HjulforsIK Falken - / -
Roni SjölundLarsmo IF9.80 / 9.98
Joar SnårbackaIF Nykarlebynejden9.20 / 9.20
Melker StrandvallIK Falken9.27 / 9.27
Liam WideIF Fyren9.18 / 9.18
 
P11 600m (4)
Noah EngmanIF VOM - / -
Milo HjulforsIK Falken - / -
Roni SjölundLarsmo IF2:18.10 / -
Melker StrandvallIK Falken2:05.62 / 2:05.62
 
P11 korkeus (4)
Hugo HagmanVasa IS1.20 / 1.20
Leon SandellIK Falken - / -
Eliel SauriaGamlakarleby IF - / -
Melker StrandvallIK Falken1.35 / 1.35
 
P11 moukari (4)
Edvin FinellIK Falken - / -
Milo HjulforsIK Falken - / -
Alfred SandbackaIK Falken - / -
Erik SundIF Drott - / -
 
T11 60m (13)
Engla BjörkströmLarsmo IF9.91 / 9.91
Edit BomanIF Drott9.63 / 9.63
Cassandra DahllundLarsmo IF - / -
Thea FinellIK Falken10.51 / 10.51
Milea FlinkLarsmo IF10.13 / 10.13
Amanda GrannasIF Drott9.85 / 9.85
Elea KorvaIF Drott9.96 / 9.96
Meya LampaIK Falken10.17 / -
Evelina NygårdLarsmo IF9.48 / -
Elsa StaffansIF Drott - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden10.40 / 10.40
Isabelle SundströmIK Falken - / -
Mira ThylinIK Falken - / -
 
T11 600m (8)
Edit BomanIF Drott2:21.43 / -
Milea FlinkLarsmo IF - / -
Neea KangasvieriGamlakarleby IF2:20.58 / 2:20.58
Elea KorvaIF Drott2:36.29 / -
Meya LampaIK Falken - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden2:22.79 / 2:22.79
Wenla SvenlinLarsmo IF - / -
Mira ThylinIK Falken - / -
 
T11 korkeus (4)
Edit BomanIF Drott1.10 / 1.10
Amanda GrannasIF Drott1.10 / 1.10
Neea KangasvieriGamlakarleby IF0.95 / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden1.15 / 1.15
 
T11 moukari (8)
Thea FinellIK Falken - / -
Amanda GrannasIF Drott - / -
Elli InkamoIF Drott - / -
Elea KorvaIF Drott - / -
Meya LampaIK Falken - / -
Elsa StaffansIF Drott - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Isabelle SundströmIK Falken - / -
 
P9 60m (17)
Wilmer ÅbackaIK Falken - / -
John GranvikIK Falken - / -
Melvin HäggblomIF Nykarlebynejden - / -
Alvin HalmesmäkiIF Drott - / -
Joona HeseliusLarsmo IF - / -
Melvin HjulforsIK Falken - / -
Noah HjulforsLarsmo IF - / -
Ephraim KramerIK Falken - / -
Theo PesolaLarsmo IF - / -
Rasmus RönngårdIK Falken - / -
Casper SandinIF Nykarlebynejden - / -
Marius SjöblomIK Falken - / -
Leander SnårbackaIF Nykarlebynejden - / -
Lukas StorbjörkIK Falken - / -
Linus StrandvallIK Falken - / -
Jacob VidjeskogIK Falken - / -
Wilmer WestersundIK Falken - / -
 
P9 600m (10)
Wilmer ÅbackaIK Falken - / -
Joona HeseliusLarsmo IF - / -
Melvin HjulforsIK Falken2:17.90 / -
Noah HjulforsLarsmo IF - / -
Ephraim KramerIK Falken - / -
Rasmus RönngårdIK Falken - / -
Marius SjöblomIK Falken - / -
Lukas StorbjörkIK Falken - / -
Jacob VidjeskogIK Falken - / -
Wilmer WestersundIK Falken - / -
 
P9 kuula (12)
Jeremias EklundIF Nykarlebynejden6.07 / 6.07
Melvin HäggblomIF Nykarlebynejden - / -
Alvin HalmesmäkiIF Drott5.59 / 5.59
Joona HeseliusLarsmo IF4.36 / 4.36
Melvin HjulforsIK Falken6.34 / 6.34
Noah HjulforsLarsmo IF - / -
Casper SandinIF Nykarlebynejden4.07 / 4.07
Marius SjöblomIK Falken4.22 / 4.22
Lukas StorbjörkIK Falken3.61 / 3.61
Linus StrandvallIK Falken - / -
Jacob VidjeskogIK Falken4.95 / 4.95
Wilmer WestersundIK Falken5.25 / 5.25
 
T9 60m (17)
Emelie AinasojaIK Falken - / -
Julia AlataloIF Drott - / -
Ebba BjörkskogIF Drott - / -
Tyra BlomqvistIK Falken - / -
Leya FagerholmLarsmo IF - / -
Tess FagerholmLarsmo IF - / -
Agnes FinellIK Falken - / -
Ellah Garneij SandströmIF Drott - / -
Vanessa HjulforsLarsmo IF - / -
Agnes JoskittIF Drott - / -
Neela KallioinenIF Drott12.81 / -
Sara KozicLarsmo IF - / -
Freja LiljekvistLarsmo IF - / -
Alvina NylundIF Nykarlebynejden - / -
Moa RiskaLarsmo IF - / -
Mia SalinIF Nykarlebynejden - / -
Ylva WikblomIF Nykarlebynejden10.96 / -
 
T9 600m (9)
Leya FagerholmLarsmo IF2:25.55 / -
Tess FagerholmLarsmo IF - / -
Agnes JoskittIF Drott - / -
Sara KozicLarsmo IF - / -
Freja LiljekvistLarsmo IF - / -
Alvina NylundIF Nykarlebynejden - / -
Moa RiskaLarsmo IF - / -
Mia SalinIF Nykarlebynejden - / -
Ylva WikblomIF Nykarlebynejden2:35.72 / -
 
T9 kuula (16)
Emelie AinasojaIK Falken - / -
Tyra BlomqvistIK Falken3.13 / 3.13
Leya FagerholmLarsmo IF4.42 / 4.42
Tess FagerholmLarsmo IF3.43 / 3.43
Agnes FinellIK Falken4.88 / 4.88
Leah HäggblomLarsmo IF5.51 / 5.51
Linnéa HagmanVasa IS4.87 / 4.87
Vanessa HjulforsLarsmo IF - / -
Agnes JoskittIF Drott - / -
Neela KallioinenIF Drott3.23 / 3.23
Sara KozicLarsmo IF - / -
Freja LiljekvistLarsmo IF5.20 / 5.20
Alvina NylundIF Nykarlebynejden4.95 / 4.95
Moa RiskaLarsmo IF5.26 / 5.26
Mia SalinIF Nykarlebynejden3.81 / 3.81
Ylva WikblomIF Nykarlebynejden4.46 / 4.46
 
P7 40m (5)
Albin HäggblomIF Drott - / -
Milton HjulforsIK Falken - / -
Anton StorbjörkIK Falken - / -
Edward StubbVasa IS - / -
Milton VidjeskogIK Falken - / -
 
P7 pituus (6)
Albin HäggblomIF Drott - / -
Milton HjulforsIK Falken - / -
Ludwig SandinIF Nykarlebynejden - / -
Anton StorbjörkIK Falken - / -
Edward StubbVasa IS - / -
Milton VidjeskogIK Falken - / -
 
T7 40m (11)
Elsie ÅkerholmIF Drott - / -
Freja BlomqvistIK Falken - / -
Cecilia EkIK Falken - / -
Lova EkholmIF Nykarlebynejden8.39 / 8.39
Vanessa FuruIK Falken - / -
Maja GrannasIF Drott - / -
Ellen HagmanVasa IS - / -
Melissa HästbackaIK Falken - / -
Eiri KramerIK Falken - / -
Emmi SundIF Drott - / -
Stella WideIF Fyren8.19 / 8.19
 
T7 pituus (11)
Elsie ÅkerholmIF Drott - / -
Freja BlomqvistIK Falken - / -
Cecilia EkIK Falken - / -
Lova EkholmIF Nykarlebynejden2.65 / 2.65
Vanessa FuruIK Falken - / -
Maja GrannasIF Drott - / -
Ellen HagmanVasa IS - / -
Melissa HästbackaIK Falken - / -
Eiri KramerIK Falken - / -
Emmi SundIF Drott - / -
Stella WideIF Fyren2.56 / 2.56