Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
19.07. klo 17:30 Ilmajoki Games, 9. ja 11v. lajit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 55 henk. (109 lajisuoritusta)
P11 60m (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Aapeli LehtolaKauhajoen Karhu9.09 / 9.09
Elias SalovaaraVaasan Toverit - / -
Viljami VuorinenIlmajoen Kisailijat9.97 / 9.97
 
P11 1000m (4)
Alex LundforsMalax IF3:31.05 / 3:31.05
Kaarlo OrhanenKurikan Ryhti3:29.63 / 3:29.63
Elias SalovaaraVaasan Toverit3:44.06 / -
Nooa ToivioIF Kraft - / -
 
P11 pituus (3)
Elias SalovaaraVaasan Toverit4.05 / 4.05
Julius SyrjäläÄhtärin Urheilijat3.98 / 3.92
Viljami VuorinenIlmajoen Kisailijat3.57 / 3.57
 
P11 keihäs (7)
Aleksi AroIlmajoen Kisailijat20.55 / 20.55
Aapeli LehtolaKauhajoen Karhu26.39 / 26.39
Vertti PaksuniemiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Jimi PitkämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat32.36 / 32.36
Jooa PitkämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat16.32 / 16.32
Julius SyrjäläÄhtärin Urheilijat26.75 / 26.75
Viljami VuorinenIlmajoen Kisailijat - / -
 
T11 60m (15)
Fanny HeinäheimoLapuan Virkiä9.37 / 9.37
Peppi KempasViipurin Urheilijat10.49 / 10.49
Oona KettunenIlmajoen Kisailijat10.32 / -
Hertta KinnunenSaarijärven Pullistus10.30 / 10.30
Greta KoivuniemiKauhajoen Karhu11.64 / 11.64
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat9.62 / 9.62
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat9.98 / 9.98
Mette-Maria LapikistoKurikan Ryhti9.58 / 9.58
Vieno MäkinenSeinäjoen Seudun Urheilijat9.36 / 9.36
Siiri MustalahtiSeinäjoen Seudun Urheilijat9.73 / 9.73
Malviina Oja-NisulaKurikan Ryhti10.13 / 10.13
Ninni PeltolaAlavuden Urheilijat10.40 / 10.40
Nelli RajakallioLapuan Virkiä9.41 / 9.41
Jasmin SaariIlmajoen Kisailijat11.10 / 11.10
Sofia YlipelkonenKauhavan Wisa9.57 / 9.58
 
T11 1000m (7)
Elli ÄyräAlahärmän Kisa3:49.12 / 3:49.12
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat3:48.59 / 3:48.59
Emma KulmalaJalasjärven Jalas4:07.85 / 4:07.85
Jemina NiemiKauhavan Wisa3:52.40 / 3:52.40
Elvira NordmyrIF VOM3:52.11 / 3:52.11
Enna PenninkangasKuortaneen Kunto4:17.07 / -
Ida SigfridsLaihian Luja4:01.57 / 4:01.57
 
T11 pituus (13)
Elli ÄyräAlahärmän Kisa3.47 / 3.47
Oona KettunenIlmajoen Kisailijat3.76 / 3.76
Hertta KinnunenSaarijärven Pullistus3.34 / 3.34
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat3.93 / 3.93
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat3.79 / 3.79
Mette-Maria LapikistoKurikan Ryhti3.72 / 3.72
Siiri MustalahtiSeinäjoen Seudun Urheilijat3.61 / 3.25
Elvira NordmyrIF VOM3.80 / 3.80
Ninni PeltolaAlavuden Urheilijat3.50 / 3.50
Enna PenninkangasKuortaneen Kunto3.77 / 3.77
Nelli RajakallioLapuan Virkiä3.99 / 3.99
Jasmin SaariIlmajoen Kisailijat3.20 / 3.20
Sofia YlipelkonenKauhavan Wisa4.15 / 4.15
 
T11 keihäs (10)
Sara AlahonkoKauhajoen Karhu14.60 / 14.60
Fanny HeinäheimoLapuan Virkiä21.67 / 21.67
Joanna KananojaKauhajoen Karhu - / -
Greta KoivuniemiKauhajoen Karhu16.27 / 16.27
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat16.26 / 15.88
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat10.21 / -
Siiri MustalahtiSeinäjoen Seudun Urheilijat13.43 / -
Enna PenninkangasKuortaneen Kunto - / -
Nelli RajakallioLapuan Virkiä21.39 / 21.39
Sofia UkkonenSeinäjoen Seudun Urheilijat17.52 / 17.52
 
P9 40m (12)
Matias BjörniTeuvan Rivakka7.37 / 7.37
Konsta HuovinenJalasjärven Jalas7.41 / 7.41
Elmo KempasViipurin Urheilijat7.14 / 7.14
Jasper LapikistoKurikan Ryhti7.65 / 7.65
Nico Mäki-KorpelaKurikan Ryhti7.33 / 7.33
Jose MettäläKauhajoen Karhu7.62 / 7.62
Vertti PaksuniemiJyväskylän Kenttäurheilijat8.28 / 8.28
Konsta PeräläIlmajoen Kisailijat - / -
Jimi PitkämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat6.79 / 6.79
Jooa PitkämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat8.24 / 8.24
Joonas SaloJalasjärven Jalas - / -
Luukas ViitamäkiIlmajoen Kisailijat7.21 / 7.21
 
P9 1000m (4)
Jose MettäläKauhajoen Karhu4:03.47 / 4:03.47
Konsta PeräläIlmajoen Kisailijat - / -
Joonas SaloJalasjärven Jalas - / -
Ukko TorkkoKauhavan Wisa4:34.32 / 4:34.32
 
P9 kuula (7)
Konsta HuovinenJalasjärven Jalas - / -
Elmo KempasViipurin Urheilijat5.54 / 5.54
Jasper LapikistoKurikan Ryhti4.27 / 4.27
Vertti PaksuniemiJyväskylän Kenttäurheilijat4.69 / 4.69
Konsta PeräläIlmajoen Kisailijat - / -
Jimi PitkämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat6.74 / 6.74
Jooa PitkämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat4.64 / 4.64
 
T9 40m (11)
Sara AlahonkoKauhajoen Karhu7.54 / 7.54
Sofia AroIlmajoen Kisailijat9.02 / -
Serafiina HeinäheimoLapuan Virkiä7.17 / 7.17
Joanna KananojaKauhajoen Karhu - / -
Sara KeinänenKuopion Reipas7.39 / 7.39
Lyyli KinnunenSaarijärven Pullistus7.83 / 7.83
Melina KulmalaJalasjärven Jalas7.86 / 7.86
Venla MäkinenSeinäjoen Seudun Urheilijat7.46 / 7.46
Malviina Oja-NisulaKurikan Ryhti6.88 / 6.88
Isella PerttulaAlahärmän Kisa7.35 / 7.35
Olivia VälkkyAlavuden Urheilijat7.70 / 7.70
 
T9 1000m (6)
Eeva AlakarhuLapuan Virkiä4:04.74 / 4:04.74
Sara KeinänenKuopion Reipas4:30.75 / 4:30.75
Melina KulmalaJalasjärven Jalas4:16.10 / 4:16.10
Eva PenninkangasKuortaneen Kunto - / -
Isella PerttulaAlahärmän Kisa4:12.66 / 4:12.66
Olivia VälkkyAlavuden Urheilijat4:45.82 / 4:45.82
 
T9 kuula (7)
Sara AlahonkoKauhajoen Karhu6.36 / 6.36
Sofia AroIlmajoen Kisailijat3.09 / 3.09
Serafiina HeinäheimoLapuan Virkiä6.27 / 6.27
Joanna KananojaKauhajoen Karhu - / -
Lyyli KinnunenSaarijärven Pullistus - / -
Isella PerttulaAlahärmän Kisa4.41 / 4.41
Olivia VälkkyAlavuden Urheilijat4.81 / 4.81