Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
27.06. klo 18:00 Seuracup I Etelälohko
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 135 henk. (140 lajisuoritusta)
M17 200m (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Samuel MarkuVahdon Tuisku27.11 / -
René-Peter VuorioMaarian Mahti29.16 / -
 
M17 3-loikka (1)
Aaro JuholaTurun Toverit8.08 / -
 
M17 kuula (2)
Artturi GauffinKaarinan Ura10.33 / 10.33
Venni NauskaTurun Toverit9.83 / -
 
N17 200m (4)
Helmi HeinonenLiedon Parma27.92 / 28.61
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma27.03 / 27.03
Lili JokelaPerniön Urheilijat29.68 / 30.62
Veera SovijärviLiedon Parma29.53 / 29.53
 
N17 3-loikka (3)
Verna HuppunenMaarian Mahti10.16 / 10.16
Olivia LeppänenTurun Toverit7.66 / 7.64
Anna Yli-KauppilaLiedon Parma - / -
 
N17 kuula (5)
Alexandra AlariPaimion Urheilijat7.74 / 7.49
Helena KoivuTurun Toverit11.61 / -
Viola-Viktoria KoivulahtiMaarian Mahti6.63 / -
Jenna LehtonenMarttilan Murto7.71 / -
Vilma RönnemaaLiedon Parma10.70 / -
 
P15 100m (6)
Arttu KääntönenLiedon Parma14.43 / -
Einar KoivistoPiikkiön Karhu r.y. - / -
Jonatan SunilaKaarinan Ura - / -
Ville SuomalainenTurun Toverit15.51 / -
Atte VirtanenLiedon Parma - / -
Tatu VirtanenLiedon Parma - / -
 
P15 kuula (2)
Henri AavaMaarian Mahti10.09 / -
Eero HakolaLiedon Parma10.69 / 10.69
 
T15 100m (7)
Milla ElmerantaPiikkiön Kehitys17.13 / -
Loviisa GranöLiedon Parma - / -
Sanni HyyrynenLiedon Parma - / -
Minni-Maria KoivunenTurunseudun Kenttäurheilijat13.22 / 13.22
Linda OjalaPiikkiön Kehitys - / -
Linnea ÖsterbackaTurun Toverit14.23 / 14.23
Venla TainioPaimion Urheilijat13.45 / 13.45
 
T15 2000m (3)
Siiri ErkkyläPaimion Urheilijat - / -
Helka HeinonenLiedon Parma8:08.09 / 8:08.09
Nella RuohonenTurunseudun Kenttäurheilijat - / -
 
T15 seiväs (1)
Mona NylundPiikkiön Kehitys1.80 / 1.80
 
T15 kuula (3)
Siiri LuukkaLiedon Parma7.34 / 7.34
Wilhelmiina MäkeläMarttilan Murto - / -
Riina ÖsterbackaTurun Toverit10.13 / 8.73
 
P13 60m (4)
Niila AnttilaLiedon Parma9.71 / -
Leon ÖstmanTurunseudun Kenttäurheilijat8.99 / -
Niilo TalonenSomeron Esa9.01 / -
Sebastian VirtaPiikkiön Karhu r.y. - / -
 
P13 1000m (5)
Eetu ÄäriPiikkiön Karhu r.y.3:24.55 / -
Hugo AhoPiikkiön Karhu r.y.3:57.98 / -
Elias HeinonenLiedon Parma3:27.53 / 3:27.53
Kaarlo PietinenTurunseudun Kenttäurheilijat3:41.45 / -
Olavi VilhonenPiikkiön Karhu r.y. - / -
 
P13 korkeus (3)
Kaarlo PietinenTurunseudun Kenttäurheilijat - / -
Eemeli RönnemaaLiedon Parma1.31 / -
Paavo VirkkiSomeron Esa1.41 / -
 
P13 keihäs (4)
Tomi LuukkaLiedon Parma7.09 / -
Jasper RantanenKaarinan Ura31.67 / 31.67
Kalle SuomalainenTurun Toverit19.91 / 19.91
Tapio VuorentaustaKosken Kaiku34.06 / 33.69
 
T13 60m (10)
Fanny AlariPaimion Urheilijat9.03 / 9.29
Ilona AnttilaSomeron Esa11.37 / -
Julia ArfmanKaarinan Ura11.41 / 11.41
Astrid FagervikLittoisten Työväen Urheilijat9.52 / 9.72
Ella ForslundLittoisten Työväen Urheilijat9.23 / 9.23
Nea HyrkäsPaimion Urheilijat9.76 / -
Piitu HyytiäinenMaarian Mahti - / -
Hertta SimolaPaimion Urheilijat10.21 / -
Henni TalonenSomeron Esa9.44 / -
Edith TuominenLiedon Parma9.34 / 9.45
 
T13 1000m (6)
Milja JaakkolaMaarian Mahti4:15.31 / -
Raakel KarhumaaPiikkiön Kehitys - / -
Martta KoskivainioMarttilan Murto4:07.36 / -
Siina KossaSauvon Urheilijat - / 3:29.59
Viivi LeppänenTurun Toverit4:09.37 / -
Hertta Yli-KauppilaLiedon Parma3:44.36 / -
 
T13 korkeus (7)
Aino IvaldiPiikkiön Kehitys1.52 / 1.52
Peppi JaakkolaLiedon Parma1.25 / 1.25
Ronja KorpiahoMarttilan Murto1.37 / 1.37
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat1.21 / -
Veera NylundPiikkiön Kehitys1.10 / -
Emma RauhalaKuusjoen Humu1.45 / 1.45
Hilda VuohijokiMaarian Mahti1.15 / 1.15
 
T13 keihäs (5)
Vilma ErkkyläPaimion Urheilijat13.66 / -
Ella NieminenSomeron Esa19.10 / -
Emma RauhalaKuusjoen Humu21.63 / -
Alexandra SöderblomMaarian Mahti21.43 / 21.43
Laura SovijärviLiedon Parma27.16 / 27.16
 
P11 60m (11)
Veikka AkkolaLiedon Parma - / -
Vili AnttilaLiedon Parma - / -
Matias KankareMarttilan Murto - / -
Juuso LiljaLiedon Parma - / -
Samu MäkiKaarinan Ura10.20 / 10.20
Samuel MurtolahtiSomeron Esa10.28 / -
Alpo RauhalaKuusjoen Humu10.29 / 10.29
Robert RonkainenMarttilan Murto - / -
Niko SiivonenTurunseudun Kenttäurheilijat - / -
William SöderblomMaarian Mahti - / -
Roope VahteraKuusjoen Humu11.67 / 11.67
 
P11 1000m (9)
Otso AaltonenLiedon Parma4:03.29 / -
Maxim BenedixMaarian Mahti - / -
Ilkka KaittilaKaarinan Ura3:23.62 / 3:23.62
Kosti PietinenTurunseudun Kenttäurheilijat3:59.88 / -
Sisu SaarimaaPiikkiön Kehitys - / -
Viljami SyrjänenLiedon Parma - / -
Väinö TalonenSomeron Esa3:58.99 / -
Roope VahteraKuusjoen Humu - / -
Elias VihervaaraLiedon Parma4:00.85 / -
 
P11 pituus (7)
Eliel HuhtalaPiikkiön Kehitys3.93 / -
Ari HuhtaniemiMaarian Mahti2.96 / 2.96
Matias NiskanenSomeron Esa3.30 / -
Patrik PartanenLiedon Parma3.16 / -
Alpo RauhalaKuusjoen Humu3.60 / 3.60
Tuukka SaarinenKaarinan Ura3.40 / 3.40
Tiitus TorkkolaSomeron Esa3.33 / -
 
P11 kiekko (5)
Robert AlariPaimion Urheilijat10.61 / 10.61
Onni HeinonenLiedon Parma - / -
Patrick RoslöfMaarian Mahti13.27 / -
Roope VahteraKuusjoen Humu - / -
Vilho VälimäkiKaarinan Ura20.55 / 20.55
 
T11 60m (8)
Nelli EhrnstenLiedon Parma - / -
Eveliina JokelaPerniön Urheilijat11.73 / -
Alina LappalainenLiedon Parma - / -
Olivia LavoniusMaarian Mahti11.49 / 11.49
Julia MattilaLiedon Parma - / -
Viivi PitkänenLiedon Parma10.59 / 10.59
Ella TuomolaKaarinan Ura9.99 / 9.99
Jade VirolainenSomeron Esa10.42 / -
 
T11 1000m (8)
Ella ÄäriPiikkiön Karhu r.y.3:54.89 / -
Ruska LaaksonenSomeron Esa3:54.39 / -
Sara LallukkaLiedon Parma3:42.48 / 3:42.48
Heta LesonenPaimion Urheilijat4:22.36 / 4:42.27
Ella MarkuVahdon Tuisku5:10.96 / -
Siiri PaukkunenKaarinan Ura4:20.10 / -
Victoria VastamäkiKaarinan Ura4.55.0h / -
Astrid WallMaarian Mahti4:45.71 / -
 
T11 pituus (5)
Pihla HeimoKaarinan Ura4.42 / 4.42
Vilja HyvämäkiSomeron Esa3.12 / -
Minea LehtokannelMaarian Mahti3.41 / -
Elsa LeppänenMarttilan Murto - / -
Enni NolviLiedon Parma - / -
 
T11 kiekko (4)
Iitu JaakkolaLiedon Parma - / -
Oona PaleniusMaarian Mahti18.84 / 18.84
Vanessa RauvolaLiedon Parma - / -
Melina SivirantaSomeron Esa - / -