Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
17.07. klo 12:00 Kipinän Kisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 74 henk. (144 lajisuoritusta)
M 100m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Otto YlöstaloIF Sibbo-Vargarna11.19 / 11.62
 
M 1500m (5)
Robin FransmanIF Sibbo-Vargarna4:35.74 / 4:39.96
Henri HeikkinenPaimion Urheilijat4:14.10 / 4:25.34
Markus NikanderLänsi-Uudenmaan Urheilijat4:06.78 / 4:22.29
Antti PöyryLänsi-Uudenmaan Urheilijat4:42.55 / -
Jukka SaloKarkkilan Pojat4:30.11 / -
 
M pituus (2)
Alex BrofeltKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.22 / -
Otto YlöstaloIF Sibbo-Vargarna7.22 / 6.46
 
N 100m (9)
Mette GerkmanEspoon Tapiot12.65 / -
Jutta HeinoKarkkilan Pojat14.01 / -
Lotta LahtinenIF Raseborg12.57 / 12.73
Siiri MetsäläEsbo IF14.04 / 14.12
Riitta RahkilaNurmijärven Yleisurheilu14.51 / -
Anni RuotsalainenHelsingin Kisa-Veikot13.96 / 13.96
Taija TakanenSomeron Esa14.43 / 14.56
Emmi UusitaloKarkkilan Pojat13.95 / -
Tiina YlöstaloTampereen Pyrintö12.60 / 13.75
 
N 1500m (1)
Katri GrönlundLänsi-Uudenmaan Urheilijat5:17.26 / 5:17.26
 
N pituus (3)
Jutta HeinoKarkkilan Pojat4.91 / 4.78
Siiri MetsäläEsbo IF4.83 / 4.42
Tiina YlöstaloTampereen Pyrintö5.89 / 5.20
 
N kuula (4)
Mette GerkmanEspoon Tapiot12.03 / 12.03
Rebekka SukselainenEsbo IF11.28 / 9.72
Nelli TalvitieHyvinkään seudun Urheilijat12.90 / 12.86
Emmi UusitaloKarkkilan Pojat10.62 / 10.62
 
M17 100m (2)
Alex BrofeltKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.19 / 12.19
Joa JärvenkyläEspoon Tapiot12.17 / 12.17
 
P15 100m (5)
Otso AaltoVeikkolan Veikot - / -
Daniel GrönvikIF Raseborg11.80 / 11.80
Danny GrönvikIF Raseborg12.56 / 12.56
Hugo HaanpääTurun Urheiluliitto12.72 / 12.72
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu14.15 / 14.15
 
P15 800m (2)
Danny GrönvikIF Raseborg3:05.42 / -
Hugo HaanpääTurun Urheiluliitto2:18.43 / 2:18.43
 
P15 pituus (3)
Daniel GrönvikIF Raseborg5.28 / -
Danny GrönvikIF Raseborg3.98 / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu4.73 / 4.73
 
T15 100m (3)
Tiia EnströmKarkkilan Pojat14.51 / 14.51
Nelli KronvallLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat13.77 / 13.77
 
T15 800m (1)
Tuuli MiettinenVeikkolan Veikot - / -
 
T15 pituus (3)
Tiia EnströmKarkkilan Pojat4.02 / -
Nelli KronvallLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.29 / 4.29
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat4.08 / -
 
P13 60m (4)
Timi EnströmKarkkilan Pojat9.83 / 9.87
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.42 / -
Aapo NummilaTammelan Ryske9.84 / 10.05
Herman VirtalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P13 korkeus (4)
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.46 / 1.46
Lenni LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.34 / -
Aapo NummilaTammelan Ryske1.23 / 1.23
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.36 / 1.36
 
P13 keihäs (4)
Timi EnströmKarkkilan Pojat21.20 / -
Aapo NummilaTammelan Ryske25.62 / 25.62
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu32.79 / 31.94
Herman VirtalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat25.63 / 25.63
 
T13 60m (3)
Siiri LehtovaaraNummen Kipinä9.17 / 9.17
Wilma-Sofia NiemeläinenKirkkonummen Urheilijat - / -
Julia SihvonenEspoon Tapiot8.90 / 8.90
 
T13 korkeus (2)
Veera HautaviitaVihdin Viesti1.40 / 1.36
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.50 / 1.27
 
T13 keihäs (1)
Veera HautaviitaVihdin Viesti24.87 / 24.51
 
P11 60m (4)
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä9.44 / -
Johannes LaineKarkkilan Pojat9.83 / 9.89
Joonas RätyLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.45 / -
Leo SinisaariLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.28 / 9.28
 
P11 1000m (5)
Olavi JärviTurun Urheiluliitto3:26.08 / 3:26.08
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä3:32.38 / 3:39.12
Otso MuittariVihdin Viesti3:36.68 / 3:36.68
Joonas RätyLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:58.69 / -
Leo SinisaariLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:21.42 / 3:21.42
 
P11 kuula (4)
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä5.81 / -
Johannes LaineKarkkilan Pojat6.78 / 6.78
Otso MuittariVihdin Viesti5.41 / 5.41
Joonas RätyLänsi-Uudenmaan Urheilijat6.72 / -
 
T11 60m (9)
Jasmin HallenbergKarkkilan Pojat9.57 / 9.57
Jonna KämäräinenEsbo IF9.45 / 9.45
Saana MuittariVihdin Viesti10.07 / 10.07
Julia OjanenNummen Kipinä10.02 / 10.02
Kielo SaloKarkkilan Pojat10.30 / 10.40
Silja TammimäkiNummen Kipinä11.12 / 11.12
Iida UittamoNummen Kipinä11.41 / 11.41
Lumi VilhunenHausjärven Urheilijat11.06 / 11.06
Tuuli VilhunenHausjärven Urheilijat11.10 / 11.10
 
T11 1000m (6)
Jasmin HallenbergKarkkilan Pojat3:32.35 / 3:32.35
Julia OjanenNummen Kipinä4:20.28 / -
Kielo SaloKarkkilan Pojat3:39.77 / 3:39.77
Silja TammimäkiNummen Kipinä - / -
Lumi VilhunenHausjärven Urheilijat4:01.19 / 4:01.19
Tuuli VilhunenHausjärven Urheilijat4:10.32 / 4:10.32
 
T11 kuula (10)
Jasmin HallenbergKarkkilan Pojat6.21 / 6.21
Jonna KämäräinenEsbo IF6.25 / 6.25
Saana MuittariVihdin Viesti5.76 / 5.76
Julia OjanenNummen Kipinä4.68 / 4.68
Emma PaananenNurmijärven Yleisurheilu6.91 / 6.91
Kielo SaloKarkkilan Pojat5.41 / 5.41
Silja TammimäkiNummen Kipinä5.62 / 5.62
Iida UittamoNummen Kipinä4.42 / 4.42
Lumi VilhunenHausjärven Urheilijat5.29 / 5.29
Tuuli VilhunenHausjärven Urheilijat6.50 / 6.50
 
P9 60m (8)
Oliver HautaviitaVihdin Viesti10.90 / 10.90
Tiitus KelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.29 / 10.29
Arvo LaineKarkkilan Pojat10.17 / -
Onni OjanenNummen Kipinä14.03 / -
Eetu PalolaPorvoon Urheilijat - / -
Tristan PelläNummen Kipinä - / -
Kuisma SaloKarkkilan Pojat - / -
Juho VesikkalaNummen Kipinä - / -
 
P9 1000m (5)
Tiitus KelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aron KitinmäkiNummen Kipinä4:05.93 / 4:05.93
Onni OjanenNummen Kipinä4:29.39 / 4:29.39
Kuisma SaloKarkkilan Pojat4:10.21 / 4:10.21
Juho VesikkalaNummen Kipinä4:07.85 / 4:07.85
 
P9 pituus (9)
Oliver HautaviitaVihdin Viesti3.27 / 3.27
Tiitus KelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.23 / 3.23
Aron KitinmäkiNummen Kipinä2.70 / 2.62
Arvo LaineKarkkilan Pojat3.49 / 3.39
Onni OjanenNummen Kipinä2.67 / 2.30
Eetu PalolaPorvoon Urheilijat2.63 / 2.63
Tristan PelläNummen Kipinä2.96 / 2.96
Kuisma SaloKarkkilan Pojat2.39 / 2.39
Juho VesikkalaNummen Kipinä2.96 / 2.96
 
T9 60m (8)
Kiana KankareHelsingin Kisa-Veikot11.15 / -
Aada LakelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Meeri LehtovaaraNummen Kipinä12.24 / -
Elsi PalolaPorvoon Urheilijat10.35 / 10.35
Aino RoivanenNummen Kipinä - / -
Saara SairasaloNummen Kipinä11.43 / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat10.62 / -
Hilda TammimäkiNummen Kipinä - / -
 
T9 1000m (6)
Aada LakelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sanni LeppäläHausjärven Urheilijat4:09.27 / -
Aino RoivanenNummen Kipinä - / -
Saara SairasaloNummen Kipinä4:38.32 / 4:38.32
Kaisla SaloKarkkilan Pojat3:52.77 / 3:52.77
Hilda TammimäkiNummen Kipinä - / -
 
T9 pituus (8)
Kiana KankareHelsingin Kisa-Veikot3.18 / 3.18
Aada LakelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Meeri LehtovaaraNummen Kipinä2.49 / 2.49
Elsi PalolaPorvoon Urheilijat3.58 / 3.58
Aino RoivanenNummen Kipinä - / -
Saara SairasaloNummen Kipinä2.89 / 2.89
Kaisla SaloKarkkilan Pojat3.29 / 3.29
Hilda TammimäkiNummen Kipinä2.68 / 2.68