Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
20.08. klo 10:00 Uudy:n pm 9-15v
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 301 henk. (1039 lajisuoritusta)
P15 100m (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Joose KallionalustaRiihimäen Kisko14.19 / 14.19
Santeri KnuutinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.16 / 13.18
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.86 / 12.86
 
P15 300m (2)
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat40.33 / 42.21
Henri KovanenHyvinkään seudun Urheilijat43.56 / 43.56
 
P15 800m (1)
Joose KallionalustaRiihimäen Kisko2:27.97 / 2:27.97
 
P15 100m aj (2)
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko14.19 / 14.19
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.49 / 13.49
 
P15 korkeus (1)
Santeri KnuutinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.68 / 1.68
 
P15 seiväs (2)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko4.15 / 4.15
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko4.05 / 4.05
 
P15 pituus (4)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko5.77 / 5.77
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko5.67 / 5.67
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.62 / 5.62
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.39 / -
 
P15 kuula (2)
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.87 / 10.87
 
P15 moukari (1)
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat35.67 / 35.67
 
P15 keihäs (4)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko42.25 / 42.25
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko46.10 / 46.10
Santeri KnuutinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat27.48 / -
Akusti RuokangasJanakkalan Jana56.13 / 56.13
 
P15 3000m kävely (1)
Henri KovanenHyvinkään seudun Urheilijat18:19.89 / 18:19.89
 
T15 100m (7)
Annariina Haapa-AhoVihdin Viesti14.21 / 14.21
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.16 / 13.40
Neela JakonenHyvinkään seudun Urheilijat13.54 / 14.11
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat12.49 / 12.49
Viiu LiskiNummen Kipinä13.77 / 13.77
Emma PellikkaJanakkalan Jana14.68 / -
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat14.11 / -
 
T15 300m (2)
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat40.34 / 40.34
Emma PellikkaJanakkalan Jana46.77 / 46.77
 
T15 800m (5)
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu2:25.72 / 2:25.72
Neela JakonenHyvinkään seudun Urheilijat2:47.90 / -
Aino JokkalaPorvoon Urheilijat2:34.09 / 2:34.09
Emma PellikkaJanakkalan Jana2:42.38 / 2:42.38
Inga-Sofia SuihkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T15 2000m (3)
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu7:14.06 / 7:14.06
Aino JokkalaPorvoon Urheilijat7:26.82 / 7:26.82
Pinja LindstedtPorvoon Urheilijat6:52.96 / 6:56.26
 
T15 80m aj (2)
Annariina Haapa-AhoVihdin Viesti15.33 / 15.33
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu14.08 / -
 
T15 300m aj (2)
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu - / -
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T15 korkeus (3)
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.56 / 1.56
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat1.54 / 1.51
Ester SolismaaHyvinkään seudun Urheilijat1.59 / 1.59
 
T15 seiväs (2)
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu2.40 / -
Alisa SalminiemiLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.20 / 2.20
 
T15 pituus (6)
Annariina Haapa-AhoVihdin Viesti4.31 / 4.31
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.42 / 4.42
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.58 / 4.48
Neela JakonenHyvinkään seudun Urheilijat4.46 / 4.35
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat4.90 / 4.90
Alisa SalminiemiLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.17 / -
 
T15 3-loikka (3)
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.94 / 9.94
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu10.12 / 10.12
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat10.43 / 10.01
 
T15 kuula (3)
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat11.46 / 11.46
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.83 / 10.58
 
T15 kiekko (4)
Annariina Haapa-AhoVihdin Viesti28.52 / 28.52
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu14.24 / -
Helka PelkonenKerkkoon Urheilijat26.65 / 26.65
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu28.48 / 28.48
 
T15 moukari (1)
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T15 keihäs (2)
Annariina Haapa-AhoVihdin Viesti30.59 / 30.59
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu13.12 / -
 
P14 100m (11)
Veikka AhtiJanakkalan Jana13.16 / 13.16
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.71 / 12.71
Ville MattilaRiihimäen Kisko13.49 / 13.49
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat13.20 / 13.20
Ossi NiemiRiihimäen Kisko13.68 / 13.68
Topi NiemiRiihimäen Kisko13.53 / 13.53
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat13.52 / 13.52
Pietari RaijasKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.82 / 12.82
Olli RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.24 / 14.24
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat - / -
Anton YlärakkolaNurmijärven Yleisurheilu12.94 / 12.94
 
P14 300m (7)
Veikka AhtiJanakkalan Jana46.71 / 46.71
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu46.26 / 46.26
Joona RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu41.01 / 41.01
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat41.22 / 41.22
Patrik VasalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat47.68 / 47.68
Anton YlärakkolaNurmijärven Yleisurheilu42.91 / 42.91
 
P14 800m (3)
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat2:29.11 / 2:29.11
Olli RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:26.09 / 2:26.09
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat2:06.49 / 2:06.49
 
P14 2000m (3)
Olli RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu7:19.77 / 7:19.77
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat6:07.10 / 6:07.10
Patrik VasalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat7:12.71 / 7:12.71
 
P14 100m aj (7)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.66 / 14.66
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.05 / 14.05
Ville MattilaRiihimäen Kisko16.29 / 16.29
Ossi NiemiRiihimäen Kisko17.78 / 17.78
Topi NiemiRiihimäen Kisko16.85 / 16.85
Olli RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P14 300m aj (1)
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu41.59 / 41.59
 
P14 korkeus (5)
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.71 / 1.71
Ville MattilaRiihimäen Kisko1.56 / 1.56
Ossi NiemiRiihimäen Kisko1.60 / 1.60
Topi NiemiRiihimäen Kisko1.35 / 1.30
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.64 / 1.64
 
P14 seiväs (3)
Ville MattilaRiihimäen Kisko2.50 / 2.50
Ossi NiemiRiihimäen Kisko2.62 / 2.62
Topi NiemiRiihimäen Kisko2.58 / 2.58
 
P14 pituus (6)
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.47 / 5.47
Ville MattilaRiihimäen Kisko5.10 / 5.10
Ossi NiemiRiihimäen Kisko4.41 / 4.41
Topi NiemiRiihimäen Kisko4.86 / 4.86
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat5.03 / 5.03
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu4.73 / 4.73
 
P14 3-loikka (1)
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu10.34 / 10.34
 
P14 kuula (5)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.12 / 14.12
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat9.36 / 9.36
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat10.03 / 10.03
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu8.85 / 8.85
Eeli VähätaloRiihimäen Kisko9.18 / 9.18
 
P14 kiekko (2)
Jasper HeikkiniemiJanakkalan Jana30.51 / 30.51
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu43.06 / 43.06
 
P14 moukari (2)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu41.99 / 41.99
Eeli VähätaloRiihimäen Kisko23.31 / 23.31
 
P14 keihäs (5)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu38.63 / 38.63
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu34.10 / 34.10
Ossi NiemiRiihimäen Kisko38.42 / 38.42
Topi NiemiRiihimäen Kisko30.08 / 30.08
Lauri SahaKeravan Urheilijat38.96 / 38.96
 
T14 100m (14)
Tiia EnströmKarkkilan Pojat14.51 / 14.51
Iida HolopainenLänsi-Uudenmaan Urheilijat15.60 / 15.60
Kiia HyrsyläVihdin Viesti15.61 / 15.61
Nea HyrsyläVihdin Viesti14.11 / 14.11
Liia LiskiNummen Kipinä14.38 / 14.38
Laura MantilaRiihimäen Kisko13.62 / 13.62
Jenna NiemiKeravan Urheilijat14.64 / 14.64
Nelli NurminenJanakkalan Jana13.96 / 13.96
Iris NygårdKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.57 / 13.57
Veera PaavolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat15.81 / 15.81
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat14.26 / 14.26
Milja RautiainenJanakkalan Jana14.35 / 14.35
Maija SantanenJanakkalan Jana14.03 / 14.03
Lumi SimonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.35 / 14.35
 
T14 300m (3)
Nea HyrsyläVihdin Viesti - / -
Nelli NurminenJanakkalan Jana47.30 / 47.30
Milja RautiainenJanakkalan Jana - / -
 
T14 800m (4)
Roosa BuriPorvoon Urheilijat2:29.85 / 2:29.85
Helene KoivistoJanakkalan Jana2:47.88 / 2:47.88
Siiri KotamäkiKeravan Urheilijat2:32.89 / 2:32.89
Jenna NiemiKeravan Urheilijat2:59.73 / 2:59.73
 
T14 2000m (3)
Helene KoivistoJanakkalan Jana - / -
Siiri KotamäkiKeravan Urheilijat6:59.93 / 6:59.93
Miisa MäittäläPorvoon Urheilijat7:07.11 / 7:07.11
 
T14 80m aj (6)
Nea HyrsyläVihdin Viesti14.31 / 14.31
Aino KanervalaKerkkoon Urheilijat15.00 / 15.00
Nelli KronvallLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.48 / 13.48
Laura MantilaRiihimäen Kisko12.83 / 12.83
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat - / -
Aino RajanenMäntsälän Urheilijat13.99 / 13.99
 
T14 300m aj (2)
Aino KanervalaKerkkoon Urheilijat58.60 / 58.60
Laura MantilaRiihimäen Kisko50.59 / 50.59
 
T14 korkeus (8)
Inka HämäläinenJanakkalan Jana1.58 / 1.58
Aino KanervalaKerkkoon Urheilijat1.48 / 1.36
Nelli KronvallLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.48 / 1.48
Laura MantilaRiihimäen Kisko1.52 / 1.52
Jenna NiemiKeravan Urheilijat1.18 / 1.18
Aino RajanenMäntsälän Urheilijat1.48 / 1.42
Milja RautiainenJanakkalan Jana1.52 / 1.52
Maija SantanenJanakkalan Jana1.51 / 1.51
 
T14 seiväs (2)
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu2.25 / -
Maija SantanenJanakkalan Jana2.20 / 2.20
 
T14 pituus (13)
Tiia EnströmKarkkilan Pojat4.02 / -
Iida HolopainenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.70 / 3.70
Kiia HyrsyläVihdin Viesti3.78 / 3.78
Nea HyrsyläVihdin Viesti4.23 / 4.23
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.42 / 4.42
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu4.17 / -
Laura MantilaRiihimäen Kisko4.96 / 4.96
Jenna NiemiKeravan Urheilijat3.86 / 3.86
Iris NygårdKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Veera PaavolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.13 / 3.13
Milja RautiainenJanakkalan Jana4.69 / 4.69
Maija SantanenJanakkalan Jana4.82 / 4.82
Lumi SimonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.20 / 4.20
 
T14 3-loikka (7)
Kiia HyrsyläVihdin Viesti8.54 / 8.54
Nea HyrsyläVihdin Viesti9.55 / 9.55
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu8.91 / -
Aino RajanenMäntsälän Urheilijat9.64 / 9.64
Milja RautiainenJanakkalan Jana10.16 / 10.16
Maija SantanenJanakkalan Jana10.89 / 10.89
Anniina VarisLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.78 / 9.78
 
T14 kuula (4)
Inka HämäläinenJanakkalan Jana10.52 / 10.52
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.81 / 11.46
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu11.79 / 11.79
Jenna NiemiKeravan Urheilijat7.08 / 7.08
 
T14 kiekko (4)
Iisa AramoHyvinkään seudun Urheilijat25.09 / 25.09
Inka HämäläinenJanakkalan Jana - / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat31.36 / 30.30
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu34.89 / 34.89
 
T14 moukari (2)
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat37.29 / 37.29
Maija SantanenJanakkalan Jana - / -
 
T14 keihäs (7)
Inka HämäläinenJanakkalan Jana17.94 / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat36.09 / 36.09
Aino KanervalaKerkkoon Urheilijat25.61 / 25.61
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu36.24 / 31.92
Nelli KronvallLänsi-Uudenmaan Urheilijat22.49 / 22.49
Laura MantilaRiihimäen Kisko40.78 / 40.78
Milja RautiainenJanakkalan Jana20.63 / -
 
T14 3000m kävely (1)
Maija HarjuJanakkalan Jana16:50.95 / 16:50.95
 
P13 60m (6)
Toivo HalonenHyvinkään seudun Urheilijat8.14 / 8.14
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.38 / 8.41
Matias MartikainenHyvinkään seudun Urheilijat10.25 / 10.25
Vili RasehornRiihimäen Kisko8.31 / 8.34
Vertti SalminenRiihimäen Kisko9.84 / 9.84
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä8.69 / 8.69
 
P13 200m (5)
Toivo HalonenHyvinkään seudun Urheilijat27.18 / 27.18
Otto JärvinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat27.95 / 27.95
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu27.92 / 27.92
Matias MartikainenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Vertti SalminenRiihimäen Kisko34.46 / -
 
P13 1000m (3)
Otto JärvinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:12.77 / 3:12.77
Vilho LaaksonenHyvinkään seudun Urheilijat3:10.62 / 3:10.62
Ville TanskanenVihdin Viesti3:09.77 / 3:12.75
 
P13 60m aj (3)
Toivo HalonenHyvinkään seudun Urheilijat10.45 / 10.45
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.94 / 9.94
Matias MartikainenHyvinkään seudun Urheilijat13.53 / 13.53
 
P13 200m aj (2)
Toivo HalonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu34.15 / 35.31
 
P13 korkeus (5)
Toivo HalonenHyvinkään seudun Urheilijat1.52 / 1.52
Matias MartikainenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.40 / 1.40
Vili RasehornRiihimäen Kisko1.36 / -
Ville TanskanenVihdin Viesti1.42 / 1.42
 
P13 seiväs (2)
Lenni LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.00 / 2.00
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2.50 / 2.50
 
P13 pituus (5)
Toivo HalonenHyvinkään seudun Urheilijat4.86 / 4.86
Vilho LaaksonenHyvinkään seudun Urheilijat4.15 / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.90 / 4.90
Vili RasehornRiihimäen Kisko4.71 / 4.53
Ville TanskanenVihdin Viesti4.24 / 4.24
 
P13 kuula (4)
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu8.28 / 8.28
Vertti SalminenRiihimäen Kisko10.59 / 10.59
Ville TanskanenVihdin Viesti9.48 / 9.48
Matthias WunschRiihimäen Kisko6.79 / 6.79
 
P13 kiekko (4)
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu24.25 / 21.47
Vertti SalminenRiihimäen Kisko27.30 / -
Ville TanskanenVihdin Viesti29.43 / 29.43
Matthias WunschRiihimäen Kisko16.28 / -
 
P13 moukari (2)
Vertti SalminenRiihimäen Kisko26.43 / -
Matthias WunschRiihimäen Kisko13.35 / -
 
P13 keihäs (5)
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu32.89 / 32.89
Vili RasehornRiihimäen Kisko37.79 / 37.79
Vertti SalminenRiihimäen Kisko32.62 / 32.62
Ville TanskanenVihdin Viesti33.07 / 32.02
Matthias WunschRiihimäen Kisko25.80 / 25.80
 
P13 2000m kävely (2)
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu15:43.96 / -
Matthias WunschRiihimäen Kisko - / -
 
T13 60m (10)
Siiri KantanenRiihimäen Kisko8.85 / 8.98
Veera KeskinenVihdin Viesti8.76 / 8.76
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu8.92 / -
Elina MalinenRiihimäen Kisko9.22 / 9.30
Sofia RaskKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.83 / 9.83
Venla RepoPorvoon Urheilijat8.82 / 8.99
Ella SahilaJanakkalan Jana9.36 / 9.62
Mea ScepanovicNurmijärven Yleisurheilu8.57 / 8.57
Minja ToivanenNurmijärven Yleisurheilu8.37 / 8.37
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat8.63 / 8.69
 
T13 200m (13)
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko29.84 / 29.84
Oivi HeikinahoVihdin Viesti28.84 / 28.84
Pinja KäpyläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu35.24 / 35.40
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.15 / 30.15
Veera KeskinenVihdin Viesti29.19 / 29.19
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Elina MalinenRiihimäen Kisko30.97 / 30.97
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu30.86 / 30.86
Venla RepoPorvoon Urheilijat29.93 / 31.34
Ella SahilaJanakkalan Jana - / -
Mea ScepanovicNurmijärven Yleisurheilu30.08 / 30.08
Minja ToivanenNurmijärven Yleisurheilu28.20 / 28.20
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat30.03 / 30.03
 
T13 1000m (4)
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko3:19.58 / 3:19.58
Ronja HannénPorvoon Urheilijat3:23.04 / 3:23.04
Oivi HeikinahoVihdin Viesti3:17.52 / 3:17.52
Minja ToivanenNurmijärven Yleisurheilu3:46.15 / -
 
T13 60m aj (8)
Oivi HeikinahoVihdin Viesti10.08 / 10.08
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu10.62 / 10.62
Elina MalinenRiihimäen Kisko11.06 / 11.06
Venla RepoPorvoon Urheilijat10.71 / 10.71
Mea ScepanovicNurmijärven Yleisurheilu11.04 / 11.04
Minja ToivanenNurmijärven Yleisurheilu10.56 / 10.56
Pinja ValanneKeravan Urheilijat - / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat10.24 / 10.24
 
T13 200m aj (5)
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko - / -
Oivi HeikinahoVihdin Viesti - / -
Venla RepoPorvoon Urheilijat38.55 / -
Mea ScepanovicNurmijärven Yleisurheilu - / -
Minja ToivanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T13 korkeus (7)
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko1.41 / 1.41
Oivi HeikinahoVihdin Viesti1.40 / 1.40
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.50 / 1.41
Elina MalinenRiihimäen Kisko1.45 / 1.45
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.42 / 1.42
Sofia RaskKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.20 / 1.20
Ella SahilaJanakkalan Jana1.25 / 1.25
 
T13 seiväs (4)
Vieno HakakariHyvinkään seudun Urheilijat2.00 / 2.00
Ilona HeikkiläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2.00 / 2.00
Siiri KantanenRiihimäen Kisko2.10 / 2.10
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.00 / 2.00
 
T13 pituus (12)
Oivi HeikinahoVihdin Viesti4.81 / 4.81
Siiri KantanenRiihimäen Kisko4.39 / 4.39
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.51 / 4.51
Veera KeskinenVihdin Viesti4.53 / 4.53
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu4.27 / -
Iina NiemiJanakkalan Jana3.77 / -
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.04 / 4.04
Venla RepoPorvoon Urheilijat4.36 / 4.36
Ella SahilaJanakkalan Jana3.84 / 3.84
Mea ScepanovicNurmijärven Yleisurheilu4.55 / 4.55
Minja ToivanenNurmijärven Yleisurheilu4.27 / 4.27
Pinja ValanneKeravan Urheilijat - / -
 
T13 kuula (8)
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu8.88 / 8.88
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu8.15 / 8.15
Ada MyrtenbladPorvoon Urheilijat10.32 / 10.32
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.39 / 11.39
Velma PeiponenHyvinkään seudun Urheilijat10.56 / 10.56
Ella SahilaJanakkalan Jana8.23 / 8.23
Hilla TeittinenVihdin Viesti6.79 / 6.79
Lumi TeittinenVihdin Viesti8.49 / 8.49
 
T13 kiekko (8)
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko15.35 / -
Viivi AndMäntsälän Urheilijat28.99 / 28.99
Elina MalinenRiihimäen Kisko22.54 / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu15.88 / -
Ada MyrtenbladPorvoon Urheilijat26.85 / 24.41
Velma PeiponenHyvinkään seudun Urheilijat23.35 / 23.35
Hilla TeittinenVihdin Viesti18.42 / 18.42
Lumi TeittinenVihdin Viesti26.53 / 26.53
 
T13 moukari (4)
Viivi AndMäntsälän Urheilijat34.36 / 34.36
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu29.32 / -
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat20.72 / -
Velma PeiponenHyvinkään seudun Urheilijat17.94 / -
 
T13 keihäs (6)
Siiri KantanenRiihimäen Kisko26.57 / 26.57
Elina MalinenRiihimäen Kisko21.01 / 21.01
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu23.78 / -
Velma PeiponenHyvinkään seudun Urheilijat30.29 / 30.29
Ella SahilaJanakkalan Jana25.00 / 25.00
Mea ScepanovicNurmijärven Yleisurheilu24.60 / 24.60
 
P12 60m (6)
Timi EnströmKarkkilan Pojat9.63 / 9.63
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.31 / 9.31
Mico KärkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.56 / 8.56
Otso KivistöNurmijärven Yleisurheilu8.81 / 9.01
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu9.08 / 9.08
Osmo RautioKeravan Urheilijat9.56 / -
 
P12 200m (2)
Eetu PekkalaKeravan Urheilijat - / -
Osmo RautioKeravan Urheilijat - / -
 
P12 1000m (4)
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu3:15.64 / 3:15.64
Eetu PekkalaKeravan Urheilijat3:15.30 / 3:15.30
Elmo RautioKeravan Urheilijat3:18.20 / 3:18.20
Osmo RautioKeravan Urheilijat3:23.54 / 3:23.54
 
P12 60m aj (2)
Otso KivistöNurmijärven Yleisurheilu10.10 / 10.10
Eetu PekkalaKeravan Urheilijat - / -
 
P12 200m aj (2)
Mico KärkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu35.18 / 35.18
 
P12 korkeus (5)
Timi EnströmKarkkilan Pojat1.25 / 1.25
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.46 / 1.46
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu1.22 / 1.22
Otso KivistöNurmijärven Yleisurheilu1.36 / -
Elmo RautioKeravan Urheilijat1.30 / 1.30
 
P12 seiväs (2)
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu1.90 / 1.90
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu1.90 / -
 
P12 pituus (4)
Otso KivistöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu4.12 / 4.12
Elmo RautioKeravan Urheilijat - / -
Osmo RautioKeravan Urheilijat - / -
 
P12 kuula (3)
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu9.24 / 9.24
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Samuel VartiovaaraKeravan Urheilijat9.25 / 9.25
 
P12 kiekko (3)
Mico KärkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu19.81 / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Samuel VartiovaaraKeravan Urheilijat26.22 / 26.22
 
P12 moukari (2)
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu34.50 / 34.50
Samuel VartiovaaraKeravan Urheilijat - / -
 
P12 keihäs (6)
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu31.72 / 31.72
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu40.82 / 40.82
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu25.84 / 25.84
Eetu PekkalaKeravan Urheilijat19.09 / 19.09
Elmo RautioKeravan Urheilijat22.64 / 22.64
Osmo RautioKeravan Urheilijat27.23 / 27.23
 
T12 60m (18)
Amanda AhlgrenPorvoon Urheilijat8.58 / 8.58
Veera InkinenRiihimäen Kisko10.62 / 10.62
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.02 / 9.04
Una KoskelaJanakkalan Jana9.36 / -
Anette Latva-AroVihdin Viesti9.89 / 9.89
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu9.11 / 9.11
Sade MyllyniemiMäntsälän Urheilijat11.31 / -
Tuuli MyllyniemiMäntsälän Urheilijat10.24 / -
Milja NiemiKeravan Urheilijat9.55 / 9.55
Aino NikanderHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Katri NiklanderHausjärven Urheilijat9.94 / 9.94
Sofia OravaMäntsälän Urheilijat10.84 / -
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat9.25 / 9.25
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu9.05 / -
Emilia SaaristoLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Tiiu SalminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.56 / 9.56
Kajsa SillmanPorvoon Urheilijat9.38 / 9.38
Sanni SilvastiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.22 / 10.22
 
T12 200m (14)
Anna HakalaJanakkalan Jana - / -
Santra HöyläVihdin Viesti30.73 / 30.73
Nella JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu31.49 / 31.49
Anette Latva-AroVihdin Viesti33.50 / 33.50
Isabella LindbergRiihimäen Kisko32.02 / 32.02
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu32.10 / 32.10
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko30.12 / 30.12
Milja NiemiKeravan Urheilijat32.89 / 32.89
Katri NiklanderHausjärven Urheilijat33.83 / 33.83
Sofia OravaMäntsälän Urheilijat - / -
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat31.50 / 31.50
Tiiu SalminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.95 / 30.95
Kajsa SillmanPorvoon Urheilijat30.80 / 30.80
 
T12 1000m (7)
Iisa GrönroosKeravan Urheilijat - / -
Peppi HaaparantaVihdin Viesti3:50.01 / 3:50.01
Henni HakonenRiihimäen Kisko4:03.50 / 4:06.57
Santra HöyläVihdin Viesti3:49.62 / -
Katarina LummiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4:17.12 / 4:17.12
Milja NiemiKeravan Urheilijat4:07.01 / 4:07.01
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat3:36.19 / -
 
T12 60m aj (3)
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.37 / 10.37
Isabella LindbergRiihimäen Kisko12.16 / 12.16
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko10.71 / 10.71
 
T12 200m aj (2)
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Isabella LindbergRiihimäen Kisko - / -
 
T12 korkeus (11)
Vera AhlforsRiihimäen Kisko1.38 / 1.38
Veera HautaviitaVihdin Viesti1.40 / 1.39
Veera InkinenRiihimäen Kisko1.23 / 1.23
Nella JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat1.12 / -
Isabella LindbergRiihimäen Kisko1.30 / 1.30
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko1.35 / 1.35
Sade MyllyniemiMäntsälän Urheilijat - / -
Tuuli MyllyniemiMäntsälän Urheilijat - / -
Katri NiklanderHausjärven Urheilijat1.42 / 1.42
Sofia OravaMäntsälän Urheilijat1.10 / -
Kajsa SillmanPorvoon Urheilijat1.27 / 1.22
 
T12 seiväs (3)
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu1.26 / -
Nella PursiainenNurmijärven Yleisurheilu1.35 / 1.30
Ida SaariRiihimäen Kisko1.45 / 1.45
 
T12 pituus (16)
Henni HakonenRiihimäen Kisko3.00 / 3.00
Veera HautaviitaVihdin Viesti3.82 / 3.82
Santra HöyläVihdin Viesti3.86 / 3.86
Veera InkinenRiihimäen Kisko3.50 / 3.50
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.43 / 4.43
Una KoskelaJanakkalan Jana - / -
Anette Latva-AroVihdin Viesti3.50 / 3.50
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu3.80 / 3.80
Katarina LummiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2.96 / 2.96
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko4.14 / 4.14
Milja NiemiKeravan Urheilijat3.65 / 3.65
Aino NikanderHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Katri NiklanderHausjärven Urheilijat3.61 / 3.61
Sofia OravaMäntsälän Urheilijat - / -
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat3.92 / 3.92
Kajsa SillmanPorvoon Urheilijat4.16 / 4.16
 
T12 kuula (11)
Veera HautaviitaVihdin Viesti9.41 / 9.41
Veera InkinenRiihimäen Kisko6.18 / 6.18
Anette Latva-AroVihdin Viesti6.06 / 6.06
Maiju MäittäläKerkkoon Urheilijat8.26 / 8.26
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu5.69 / 5.69
Milja NiemiKeravan Urheilijat6.08 / 6.08
Katri NiklanderHausjärven Urheilijat7.06 / 7.06
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat8.44 / 8.44
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu5.86 / 5.86
Nella PursiainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ida SaariRiihimäen Kisko7.15 / 7.15
 
T12 kiekko (10)
Veera HautaviitaVihdin Viesti26.41 / 26.41
Nella JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat12.10 / -
Anette Latva-AroVihdin Viesti13.64 / -
Isabella LindbergRiihimäen Kisko14.44 / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu15.45 / -
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko20.76 / 19.25
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu14.88 / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu17.41 / 17.41
Ida SaariRiihimäen Kisko16.38 / -
Tiiu SalminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.70 / -
 
T12 moukari (7)
Henni HakonenRiihimäen Kisko - / -
Veera HautaviitaVihdin Viesti25.67 / 25.67
Veera InkinenRiihimäen Kisko - / -
Nella JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat12.45 / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu18.67 / 18.67
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu13.48 / 13.48
Ida SaariRiihimäen Kisko - / -
 
T12 keihäs (12)
Henni HakonenRiihimäen Kisko11.23 / -
Veera HautaviitaVihdin Viesti24.87 / 24.51
Una KoskelaJanakkalan Jana - / -
Johanna KuusentoHausjärven Urheilijat19.70 / 19.70
Isabella LindbergRiihimäen Kisko23.41 / 23.41
Maiju MäittäläKerkkoon Urheilijat27.08 / 27.08
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko25.27 / 25.27
Katri NiklanderHausjärven Urheilijat18.35 / 18.35
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat25.57 / 25.57
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu16.73 / 16.73
Ida SaariRiihimäen Kisko21.12 / 21.12
Tiiu SalminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.60 / 12.95
 
T12 2000m kävely (4)
Peppi HaaparantaVihdin Viesti - / -
Veera InkinenRiihimäen Kisko - / -
Nella JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Nella PursiainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P11 60m (12)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu9.73 / 9.75
Sampsa GrönbergRiihimäen Kisko9.49 / 9.53
Niilo IloRiihimäen Kisko10.15 / 10.15
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä8.99 / 8.99
Akseli LähdeniemiVihdin Viesti10.79 / -
Aapo NokisalmiJanakkalan Jana - / -
Jimi NykänenNurmijärven Yleisurheilu9.54 / 9.54
Jimi NykänenNurmijärven Yleisurheilu9.54 / 9.54
Aleksi SahilaJanakkalan Jana9.66 / 9.66
Elias SivonenRiihimäen Kisko10.41 / 10.41
Eetu ToivanenVihdin Viesti10.26 / -
Johannes TuominenRiihimäen Kisko9.06 / 9.06
 
P11 1000m (9)
Sampsa GrönbergRiihimäen Kisko4:07.41 / -
Juho KanervalaKerkkoon Urheilijat3:38.14 / 3:38.14
Urho KanervalaKerkkoon Urheilijat3:25.61 / 3:25.61
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä3:23.03 / 3:23.03
Jarkko NaumanenRiihimäen Kisko3:45.17 / 3:45.17
Rasmus PeltopuroRiihimäen Kisko4:17.70 / 4:17.70
Emil PesonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:19.91 / 3:19.91
Elias SivonenRiihimäen Kisko3:40.01 / 3:40.01
Eetu ToivanenVihdin Viesti4:05.87 / 4:05.87
 
P11 60m aj (7)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu10.98 / -
Leevi KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Urho KanervalaKerkkoon Urheilijat10.90 / 10.90
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä12.81 / -
Elias SivonenRiihimäen Kisko11.53 / 11.53
Eetu ToivanenVihdin Viesti11.90 / 11.90
Johannes TuominenRiihimäen Kisko10.36 / 10.36
 
P11 korkeus (7)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu1.26 / 1.15
Juho KanervalaKerkkoon Urheilijat1.20 / 1.20
Urho KanervalaKerkkoon Urheilijat1.35 / 1.35
Jarkko NaumanenRiihimäen Kisko1.17 / 1.17
Rasmus PeltopuroRiihimäen Kisko1.30 / 1.30
Aleksi SahilaJanakkalan Jana1.21 / 1.21
Otso VästiläRiihimäen Kisko1.05 / 1.05
 
P11 pituus (11)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu3.92 / 3.92
Sampsa GrönbergRiihimäen Kisko3.69 / 3.69
Niilo IloRiihimäen Kisko3.56 / 3.56
Urho KanervalaKerkkoon Urheilijat3.91 / 3.91
Jimi NykänenNurmijärven Yleisurheilu3.81 / 3.81
Jimi NykänenNurmijärven Yleisurheilu3.81 / 3.81
Aleksi SahilaJanakkalan Jana3.61 / 3.56
Elias SivonenRiihimäen Kisko3.71 / 3.71
Eetu ToivanenVihdin Viesti3.52 / 3.52
Johannes TuominenRiihimäen Kisko4.40 / 4.40
Otso VästiläRiihimäen Kisko3.82 / 3.82
 
P11 kuula (11)
Sampsa GrönbergRiihimäen Kisko6.08 / 6.08
Niilo IloRiihimäen Kisko6.14 / 6.14
Volter JuslénKeravan Urheilijat7.18 / -
Leevi KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.44 / 10.44
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko8.39 / 8.39
Akseli LähdeniemiVihdin Viesti4.99 / -
Aapo NokisalmiJanakkalan Jana - / -
Jimi NykänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Eetu ToivanenVihdin Viesti4.71 / -
Johannes TuominenRiihimäen Kisko6.96 / 6.96
Otso VästiläRiihimäen Kisko7.69 / 7.69
 
P11 kiekko (10)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu26.85 / 25.80
Julius HeikkiniemiJanakkalan Jana21.42 / 21.42
Niklas JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat14.19 / -
Leevi KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu16.14 / -
Jarkko NaumanenRiihimäen Kisko - / -
Rasmus PeltopuroRiihimäen Kisko13.22 / -
Joonas RätyLänsi-Uudenmaan Urheilijat21.94 / 21.94
Aleksi SahilaJanakkalan Jana - / -
Elias SivonenRiihimäen Kisko - / -
Otso VästiläRiihimäen Kisko - / -
 
P11 keihäs (11)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu32.95 / 32.95
Leevi KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu29.54 / -
Juho KanervalaKerkkoon Urheilijat20.11 / 20.11
Urho KanervalaKerkkoon Urheilijat26.42 / 26.42
Akseli LähdeniemiVihdin Viesti10.90 / -
Jarkko NaumanenRiihimäen Kisko17.73 / -
Jimi NykänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Rasmus PeltopuroRiihimäen Kisko19.43 / 19.43
Elias SivonenRiihimäen Kisko13.84 / 13.84
Eetu ToivanenVihdin Viesti - / -
Otso VästiläRiihimäen Kisko24.90 / 24.90
 
P11 1000m kävely (4)
Niklas JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat8:02.54 / 8:02.54
Jarkko NaumanenRiihimäen Kisko7:12.28 / 7:17.82
Rasmus PeltopuroRiihimäen Kisko7:16.84 / -
Otso VästiläRiihimäen Kisko - / -
 
T11 60m (18)
Jasmin HallenbergKarkkilan Pojat9.39 / 9.39
Viivi Iso-KoivistoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Oona KuusivuoriKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.90 / 9.90
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.49 / 9.49
Kira LinnakoskiVihdin Viesti10.31 / 10.31
Sade MalvelaVihdin Viesti9.33 / 9.33
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu10.13 / 10.13
Sara PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat10.34 / 10.34
Milla PursiainenNurmijärven Yleisurheilu10.89 / 10.89
Stella SavilaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Alexandria SuomiNurmijärven Yleisurheilu9.50 / 9.50
Laura TallgrenKarkkilan Pojat10.77 / 10.90
Aada VähätaloRiihimäen Kisko - / -
Sofia VesterinenNurmijärven Yleisurheilu9.42 / 9.42
Tilda VirkkalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat9.25 / 9.25
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko9.25 / 9.25
Sonja YlhäinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T11 1000m (5)
Jasmin HallenbergKarkkilan Pojat3:32.35 / 3:32.35
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu4:09.99 / 4:16.28
Sara PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat4:03.39 / 4:03.39
Kielo SaloKarkkilan Pojat3:39.77 / 3:39.77
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko3:39.05 / 3:48.60
 
T11 60m aj (11)
Lilja HyvönenRiihimäen Kisko11.62 / 11.62
Saana KouvaLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.41 / 12.41
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.68 / 10.68
Kira LinnakoskiVihdin Viesti13.14 / 13.14
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu12.37 / 12.37
Sara PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Nea SakkoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Alexandria SuomiNurmijärven Yleisurheilu11.09 / 11.09
Sofia VesterinenNurmijärven Yleisurheilu10.80 / 10.80
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat10.13 / 10.13
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko11.03 / 11.03
 
T11 korkeus (8)
Lilja HyvönenRiihimäen Kisko1.37 / 1.37
Saana KouvaLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.21 / 1.21
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.34 / 1.34
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu1.10 / 1.10
Nea SakkoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.15 / 1.15
Aino TeppolaHausjärven Urheilijat1.27 / 1.27
Aada VähätaloRiihimäen Kisko1.27 / 1.27
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko1.23 / 1.23
 
T11 pituus (22)
Jasmin HallenbergKarkkilan Pojat3.76 / 3.65
Viivi Iso-KoivistoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Saana KouvaLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.30 / 3.30
Oona KuusivuoriKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.60 / 3.60
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.72 / 3.72
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.30 / 4.30
Kira LinnakoskiVihdin Viesti3.39 / 3.39
Keira MaaniittuJanakkalan Jana3.77 / 3.77
Sade MalvelaVihdin Viesti3.59 / 3.59
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu3.39 / 3.39
Sara PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat3.76 / 3.76
Milla PursiainenNurmijärven Yleisurheilu2.84 / 2.84
Nea SakkoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.24 / 3.24
Kielo SaloKarkkilan Pojat3.47 / 3.47
Stella SavilaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Alexandria SuomiNurmijärven Yleisurheilu3.69 / 3.69
Laura TallgrenKarkkilan Pojat2.90 / -
Aino TeppolaHausjärven Urheilijat3.65 / 3.65
Aada VähätaloRiihimäen Kisko4.09 / 4.09
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat3.98 / 3.98
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko4.05 / 4.05
Sonja YlhäinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T11 kuula (11)
Saana KouvaLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.45 / 5.45
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat6.96 / 6.96
Kira LinnakoskiVihdin Viesti5.82 / 5.82
Keira MaaniittuJanakkalan Jana7.98 / 7.98
Emma PaananenNurmijärven Yleisurheilu6.91 / 6.91
Seela RuponenRiihimäen Kisko8.12 / 8.12
Alexandria SuomiNurmijärven Yleisurheilu4.75 / 4.75
Aino TeppolaHausjärven Urheilijat6.24 / 6.24
Aada VähätaloRiihimäen Kisko9.02 / 9.02
Sofia VesterinenNurmijärven Yleisurheilu7.41 / 7.41
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat5.54 / 5.54
 
T11 kiekko (9)
Saana KouvaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Kira LinnakoskiVihdin Viesti12.28 / 12.28
Sara PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat16.00 / 16.00
Seela RuponenRiihimäen Kisko17.45 / 17.45
Nea SakkoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.60 / 13.60
Alexandria SuomiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aada VähätaloRiihimäen Kisko18.18 / 18.18
Sofia VesterinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat13.00 / 12.74
 
T11 keihäs (10)
Saana KouvaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat14.80 / 14.80
Keira MaaniittuJanakkalan Jana12.75 / 12.75
Emma PaananenNurmijärven Yleisurheilu7.47 / -
Seela RuponenRiihimäen Kisko13.25 / 13.25
Nea SakkoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu15.71 / 15.71
Kielo SaloKarkkilan Pojat21.17 / 21.17
Aino TeppolaHausjärven Urheilijat9.33 / -
Aada VähätaloRiihimäen Kisko21.82 / 21.82
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat14.97 / 14.55
 
T11 1000m kävely (4)
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Seela RuponenRiihimäen Kisko7:57.85 / -
Kielo SaloKarkkilan Pojat6:47.19 / -
Tilda VirkkalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P10 60m (9)
Teiron BelovJanakkalan Jana10.02 / 10.02
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu10.59 / 10.75
Rasmus KuusentoHausjärven Urheilijat11.50 / 11.50
Emil LeinoLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.38 / 9.38
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat9.35 / 9.35
Otso MuittariVihdin Viesti11.06 / 11.06
Vili RomppanenRiihimäen Kisko10.77 / 10.77
Max TynkkynenNurmijärven Yleisurheilu10.14 / 10.14
Tobias WunschRiihimäen Kisko11.09 / 11.09
 
P10 1000m (6)
Teiron BelovJanakkalan Jana3:35.66 / 3:35.66
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu4:12.83 / -
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu3:36.09 / 3:36.09
Sisu MäenpääMäntsälän Urheilijat3:33.41 / 3:33.41
Vili MäenpääMäntsälän Urheilijat3:30.34 / 3:30.34
Otso MuittariVihdin Viesti3:36.68 / 3:36.68
 
P10 60m aj (6)
Teiron BelovJanakkalan Jana - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu11.90 / 11.90
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat10.95 / 10.95
Vili RomppanenRiihimäen Kisko14.41 / 14.41
Aake ToivonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.07 / 12.07
Tobias WunschRiihimäen Kisko13.41 / 13.41
 
P10 korkeus (5)
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu1.00 / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu1.26 / 1.26
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu1.14 / 1.14
Otso MuittariVihdin Viesti1.24 / 1.24
Tobias WunschRiihimäen Kisko1.10 / 1.00
 
P10 pituus (9)
Teiron BelovJanakkalan Jana3.52 / 3.52
Rasmus KuusentoHausjärven Urheilijat2.76 / 2.76
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu3.61 / 3.61
Emil LeinoLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.67 / 3.67
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat4.05 / 4.05
Otso MuittariVihdin Viesti3.21 / 3.15
Vili RomppanenRiihimäen Kisko3.36 / 3.36
Max TynkkynenNurmijärven Yleisurheilu3.37 / 3.37
Tobias WunschRiihimäen Kisko3.27 / 3.27
 
P10 kuula (7)
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu6.17 / 6.17
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu6.76 / 6.76
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat9.29 / 9.29
Otso MuittariVihdin Viesti5.54 / 5.54
Vili RomppanenRiihimäen Kisko7.02 / 6.83
Max TynkkynenNurmijärven Yleisurheilu5.06 / 5.06
Eljas VaaraPorvoon Urheilijat5.82 / 5.82
 
P10 kiekko (7)
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu20.33 / 20.33
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu19.33 / 19.33
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat28.72 / 28.72
Vili RomppanenRiihimäen Kisko18.34 / 18.34
Eljas VaaraPorvoon Urheilijat14.05 / 14.05
Tobias WunschRiihimäen Kisko13.91 / 13.91
 
P10 keihäs (8)
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu13.64 / 13.64
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu27.74 / 27.74
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu21.92 / 21.92
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat36.22 / 36.22
Otso MuittariVihdin Viesti23.59 / 23.59
Vili RomppanenRiihimäen Kisko20.04 / 20.04
Eljas VaaraPorvoon Urheilijat16.47 / 16.47
Tobias WunschRiihimäen Kisko18.00 / 18.00
 
P10 1000m kävely (2)
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu7:03.84 / 7:03.84
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu7:14.94 / -
 
T10 60m (12)
Saara DillströmLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.78 / 9.78
Vivia LeppäläKeravan Urheilijat9.30 / 9.30
Pinja LucasNurmijärven Yleisurheilu10.79 / 10.79
Hanna-Sofia LuokkanenVihdin Viesti9.70 / 9.70
Iina MattilaRiihimäen Kisko11.49 / 11.49
Saana MuittariVihdin Viesti9.97 / 9.97
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu9.69 / 9.69
Serafia PiirainenPorvoon Urheilijat9.93 / 9.93
Sonja SivonenRiihimäen Kisko10.63 / 10.63
Lumi VilhunenHausjärven Urheilijat10.49 / 10.49
Tuuli VilhunenHausjärven Urheilijat11.10 / 11.10
Elli YleniusJanakkalan Jana9.94 / 9.94
 
T10 1000m (5)
Minea HaapsaloPorvoon Urheilijat3:55.17 / 3:55.17
Nea KurjenmäkiRiihimäen Kisko3:30.24 / 3:30.24
Pinja PaajalaVihdin Viesti3:51.38 / 3:51.38
Lumi VilhunenHausjärven Urheilijat3:58.72 / 3:58.72
Tuuli VilhunenHausjärven Urheilijat4:03.43 / 4:03.43
 
T10 60m aj (12)
Saara DillströmLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.27 / 13.27
Nea KurjenmäkiRiihimäen Kisko11.41 / 11.41
Vivia LeppäläKeravan Urheilijat - / -
Pinja LucasNurmijärven Yleisurheilu13.39 / 13.39
Iina MattilaRiihimäen Kisko14.46 / 14.46
Saana MuittariVihdin Viesti11.76 / 11.76
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu12.07 / 12.07
Pinja PaajalaVihdin Viesti13.62 / 13.62
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu11.45 / 11.45
Kiia SaloHyvinkään seudun Urheilijat14.26 / 14.26
Lumi VilhunenHausjärven Urheilijat13.39 / 13.39
Elli YleniusJanakkalan Jana12.15 / 12.15
 
T10 korkeus (8)
Saara DillströmLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.21 / 1.21
Pinja LucasNurmijärven Yleisurheilu1.06 / 1.06
Iina MattilaRiihimäen Kisko1.00 / 1.00
Saana MuittariVihdin Viesti1.21 / 1.21
Pinja PaajalaVihdin Viesti1.15 / 1.15
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu1.32 / 1.32
Miia RehnHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Elli YleniusJanakkalan Jana1.03 / 1.03
 
T10 pituus (11)
Saara DillströmLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.43 / 3.43
Vivia LeppäläKeravan Urheilijat3.88 / 3.83
Pinja LucasNurmijärven Yleisurheilu3.06 / 3.06
Iina MattilaRiihimäen Kisko2.94 / 2.94
Saana MuittariVihdin Viesti3.58 / 3.58
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu3.84 / 3.84
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu3.69 / 3.69
Serafia PiirainenPorvoon Urheilijat3.68 / 3.68
Miia RehnHyvinkään seudun Urheilijat3.65 / 3.65
Kiia SaloHyvinkään seudun Urheilijat3.30 / 3.30
Sonja SivonenRiihimäen Kisko3.38 / 3.38
 
T10 kuula (10)
Minea HaapsaloPorvoon Urheilijat5.96 / 5.96
Vivia LeppäläKeravan Urheilijat7.65 / 7.65
Saana MuittariVihdin Viesti6.00 / 6.00
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu6.66 / 6.66
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu7.16 / 7.16
Serafia PiirainenPorvoon Urheilijat7.05 / 7.05
Kiia SaloHyvinkään seudun Urheilijat5.72 / 5.72
Sonja SivonenRiihimäen Kisko4.48 / 4.48
Tuuli VilhunenHausjärven Urheilijat6.50 / 6.50
Elli YleniusJanakkalan Jana4.54 / 4.54
 
T10 kiekko (6)
Vivia LeppäläKeravan Urheilijat16.24 / 16.24
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu14.75 / 14.75
Pinja PaajalaVihdin Viesti - / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu20.86 / 20.86
Miia RehnHyvinkään seudun Urheilijat9.06 / -
Kiia SaloHyvinkään seudun Urheilijat13.35 / 13.35
 
T10 keihäs (9)
Saara DillströmLänsi-Uudenmaan Urheilijat7.05 / 7.05
Minea HaapsaloPorvoon Urheilijat14.69 / 14.69
Vivia LeppäläKeravan Urheilijat14.22 / -
Hanna-Sofia LuokkanenVihdin Viesti12.14 / 12.14
Saana MuittariVihdin Viesti13.75 / 13.75
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu19.98 / 19.98
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu14.42 / 14.42
Kiia SaloHyvinkään seudun Urheilijat17.65 / 17.65
Elli YleniusJanakkalan Jana - / -
 
T10 1000m kävely (3)
Saara DillströmLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Minea HaapsaloPorvoon Urheilijat - / -
Miia RehnHyvinkään seudun Urheilijat7:23.07 / 7:23.07
 
P9 40m (16)
Manuel BitterRiihimäen Kisko8.21 / 8.21
Elias GhazaliRiihimäen Kisko8.40 / 8.40
Oliver HautaviitaVihdin Viesti7.23 / 7.23
Niklas HerukkaRiihimäen Kisko8.43 / 8.43
Elmo HyrsyläVihdin Viesti7.81 / 7.81
Sampo HyvöläJanakkalan Jana - / -
Tiitus KelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat7.00 / 7.00
Aron KitinmäkiNummen Kipinä7.59 / 7.59
Roope KorhonenNurmijärven Yleisurheilu8.31 / 8.31
Niilo LaitaharjuRiihimäen Kisko8.99 / 8.99
Tomas LehtimäkiRiihimäen Kisko8.19 / 8.19
Anton LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat7.92 / 7.92
Eetu PallaspuroNurmijärven Yleisurheilu7.50 / 7.50
Jasper PohjoisahoRiihimäen Kisko7.49 / 7.49
Kuisma SaloKarkkilan Pojat8.31 / 8.31
Jooa TanskanenJanakkalan Jana7.77 / 7.77
 
P9 1000m (13)
Manuel BitterRiihimäen Kisko4:33.06 / 4:33.06
Aron KitinmäkiNummen Kipinä4:04.21 / 4:04.21
Roope KorhonenNurmijärven Yleisurheilu5:43.24 / -
Anton LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Iivo MoisanderHyvinkään seudun Urheilijat4:17.64 / 4:17.64
Matias NyholmKeravan Urheilijat3:32.77 / 3:32.77
Eetu PallaspuroNurmijärven Yleisurheilu4:33.15 / -
Aleksi RiikonenVihdin Viesti3:56.64 / 3:56.64
Kuisma SaloKarkkilan Pojat4:10.21 / 4:10.21
Severi SelveniusNurmijärven Yleisurheilu3:53.36 / 3:53.36
Eino ToivanenVihdin Viesti4:07.29 / 4:07.29
Topias TuomistoNummen Kipinä4:11.57 / 4:11.57
Jooa VilskaNurmijärven Yleisurheilu3:51.13 / -
 
P9 korkeus (8)
Manuel BitterRiihimäen Kisko0.90 / 0.90
Elias GhazaliRiihimäen Kisko0.80 / 0.80
Oliver HautaviitaVihdin Viesti1.15 / 1.15
Sampo HyvöläJanakkalan Jana - / -
Tiitus KelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.03 / 1.03
Roope KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Tomas LehtimäkiRiihimäen Kisko0.88 / 0.88
Anton LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat0.85 / 0.83
 
P9 pituus (18)
Manuel BitterRiihimäen Kisko2.73 / 2.73
Oliver HautaviitaVihdin Viesti3.49 / 3.49
Niklas HerukkaRiihimäen Kisko2.40 / 2.40
Sampo HyvöläJanakkalan Jana3.15 / 3.15
Tiitus KelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.57 / 3.57
Aron KitinmäkiNummen Kipinä2.89 / 2.89
Roope KorhonenNurmijärven Yleisurheilu2.15 / 2.15
Niilo LaitaharjuRiihimäen Kisko1.82 / 1.82
Tomas LehtimäkiRiihimäen Kisko2.65 / 2.65
Anton LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat2.87 / 2.87
Leo MakkonenHyvinkään seudun Urheilijat3.94 / 3.94
Eetu PallaspuroNurmijärven Yleisurheilu3.20 / 3.20
Jasper PohjoisahoRiihimäen Kisko3.18 / 3.18
Aleksi RiikonenVihdin Viesti3.40 / 3.40
Kuisma SaloKarkkilan Pojat2.55 / 2.55
Jooa TanskanenJanakkalan Jana2.83 / 2.83
Eino ToivanenVihdin Viesti - / -
Topias TuomistoNummen Kipinä3.21 / 3.21
 
P9 kuula (15)
Manuel BitterRiihimäen Kisko3.33 / 3.33
Oliver HautaviitaVihdin Viesti7.58 / 7.58
Niklas HerukkaRiihimäen Kisko3.87 / 3.87
Sampo HyvöläJanakkalan Jana4.46 / 4.46
Tiitus KelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.70 / 5.70
Aron KitinmäkiNummen Kipinä5.94 / 5.94
Roope KorhonenNurmijärven Yleisurheilu4.16 / 4.16
Niilo LaitaharjuRiihimäen Kisko3.06 / 3.06
Tomas LehtimäkiRiihimäen Kisko4.82 / 4.82
Anton LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat4.88 / 4.88
Leo MakkonenHyvinkään seudun Urheilijat8.16 / 8.16
Eetu PallaspuroNurmijärven Yleisurheilu5.88 / 5.88
Jasper PohjoisahoRiihimäen Kisko4.46 / 4.46
Eino ToivanenVihdin Viesti4.52 / 4.52
Topias TuomistoNummen Kipinä5.09 / 5.09
 
P9 keihäs (13)
Elias GhazaliRiihimäen Kisko - / -
Oliver HautaviitaVihdin Viesti - / -
Sampo HyvöläJanakkalan Jana - / -
Tiitus KelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aron KitinmäkiNummen Kipinä - / -
Roope KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Niilo LaitaharjuRiihimäen Kisko - / -
Tomas LehtimäkiRiihimäen Kisko - / -
Anton LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Eetu PallaspuroNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jasper PohjoisahoRiihimäen Kisko - / -
Toivo RuokangasJanakkalan Jana - / -
Kuisma SaloKarkkilan Pojat - / -
 
P9 1000m kävely (3)
Manuel BitterRiihimäen Kisko - / -
Tiitus KelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat9:07.52 / 9:07.52
Kuisma SaloKarkkilan Pojat - / -
 
T9 40m (27)
Ada AhlforsRiihimäen Kisko7.09 / 7.09
Leena HenttonenJanakkalan Jana8.91 / 8.91
Anna HyvöläJanakkalan Jana8.27 / 8.27
Livia JokitaloNurmijärven Yleisurheilu8.30 / 8.30
Tilda JokitaloNurmijärven Yleisurheilu7.93 / 7.93
Eevi KorpelaJanakkalan Jana - / -
Ella KuuselaNurmijärven Yleisurheilu7.70 / 7.70
Tiana KuusentoHausjärven Urheilijat8.03 / 8.03
Emma LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu7.33 / 7.33
Elsa MustonenKarkkilan Pojat7.82 / 7.82
Emmi NiemiRiihimäen Kisko6.79 / 6.79
Ninja NikantoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.19 / 8.19
Elsi NokisalmiJanakkalan Jana6.66 / 6.66
Silja NummelaRiihimäen Kisko7.95 / 7.95
Elsa-Marie PalmuHausjärven Urheilijat7.65 / 7.65
Fanni PalomäkiRiihimäen Kisko7.89 / 7.89
Saini PasmaHyvinkään seudun Urheilijat7.87 / 7.87
Seela PasmaHyvinkään seudun Urheilijat7.12 / 7.12
Sanni RäihäRiihimäen Kisko7.79 / 7.79
Enni RomppanenRiihimäen Kisko7.45 / 7.45
Oona SaarinenNurmijärven Yleisurheilu8.17 / 8.17
Sini SakkoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu7.56 / 7.56
Minea TeivonenKarkkilan Pojat - / -
Iiris TorttilaJanakkalan Jana7.55 / -
Venla VähänenRiihimäen Kisko8.13 / -
Suvi WalldénRiihimäen Kisko8.02 / 8.02
 
T9 1000m (13)
Ada AhlforsRiihimäen Kisko4:09.43 / 4:09.43
Sarlotta HöyläVihdin Viesti4:47.40 / 4:47.40
Olivia KorpinenJanakkalan Jana4:56.86 / 4:56.86
Iina KurjenmäkiRiihimäen Kisko4:21.93 / 4:21.93
Aada LakelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat4:21.64 / 4:21.64
Silja NummelaRiihimäen Kisko4:30.39 / 4:30.39
Fanni PalomäkiRiihimäen Kisko4:16.78 / 4:25.50
Seela PasmaHyvinkään seudun Urheilijat4:01.40 / 4:01.40
Enni RomppanenRiihimäen Kisko4:41.87 / 4:42.26
Sini SakkoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4:06.52 / 4:06.52
Kaisla SaloKarkkilan Pojat3:52.77 / 3:52.77
Venla VähänenRiihimäen Kisko4:21.74 / -
Suvi WalldénRiihimäen Kisko4:19.91 / 4:19.91
 
T9 korkeus (16)
Ada AhlforsRiihimäen Kisko1.18 / 1.18
Eevi KorpelaJanakkalan Jana - / -
Ella KuuselaNurmijärven Yleisurheilu0.65 / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu1.03 / 1.03
Ninja NikantoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu0.92 / 0.92
Elsi NokisalmiJanakkalan Jana - / -
Silja NummelaRiihimäen Kisko0.82 / 0.80
Elsa-Marie PalmuHausjärven Urheilijat1.00 / 1.00
Fanni PalomäkiRiihimäen Kisko0.85 / 0.85
Seela PasmaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Sanni RäihäRiihimäen Kisko0.99 / 0.99
Oona SaarinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat1.06 / 1.06
Iiris TorttilaJanakkalan Jana0.85 / -
Venla VähänenRiihimäen Kisko0.88 / 0.88
Suvi WalldénRiihimäen Kisko0.87 / 0.85
 
T9 pituus (32)
Ada AhlforsRiihimäen Kisko3.52 / 3.52
Leena HenttonenJanakkalan Jana1.91 / 1.91
Sarlotta HöyläVihdin Viesti3.17 / 3.17
Anna HyvöläJanakkalan Jana - / -
Livia JokitaloNurmijärven Yleisurheilu2.06 / 2.06
Tilda JokitaloNurmijärven Yleisurheilu2.50 / 2.50
Eevi KorpelaJanakkalan Jana - / -
Olivia KorpinenJanakkalan Jana2.02 / 2.02
Veera KorpinenJanakkalan Jana1.86 / -
Tiana KuusentoHausjärven Urheilijat2.65 / 2.65
Aada LakelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.81 / 2.81
Emma LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu3.36 / 3.36
Elsa MustonenKarkkilan Pojat2.96 / 2.96
Emmi NiemiRiihimäen Kisko3.32 / 3.32
Elsi NokisalmiJanakkalan Jana3.48 / 3.48
Silja NummelaRiihimäen Kisko2.77 / 2.77
Elsa-Marie PalmuHausjärven Urheilijat3.15 / 3.15
Elsi PalolaPorvoon Urheilijat3.58 / 3.58
Fanni PalomäkiRiihimäen Kisko2.93 / 2.93
Saini PasmaHyvinkään seudun Urheilijat2.65 / 2.65
Seela PasmaHyvinkään seudun Urheilijat3.25 / 3.25
Tara PihlavistoKarkkilan Pojat1.87 / 1.63
Sanni RäihäRiihimäen Kisko2.73 / 2.73
Enni RomppanenRiihimäen Kisko2.80 / 2.80
Oona SaarinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sini SakkoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.07 / 3.07
Kaisla SaloKarkkilan Pojat3.37 / 3.37
Minea TeivonenKarkkilan Pojat2.51 / 2.51
Iiris TorttilaJanakkalan Jana - / -
Venla VähänenRiihimäen Kisko2.58 / -
Suvi WalldénRiihimäen Kisko2.79 / 2.79
 
T9 kuula (21)
Ada AhlforsRiihimäen Kisko4.56 / 4.56
Sarlotta HöyläVihdin Viesti4.35 / 4.35
Tilda JokitaloNurmijärven Yleisurheilu3.34 / 3.34
Eevi KorpelaJanakkalan Jana - / -
Olivia KorpinenJanakkalan Jana - / -
Veera KorpinenJanakkalan Jana2.68 / 2.68
Tiana KuusentoHausjärven Urheilijat4.05 / 4.05
Aada LakelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.86 / 2.86
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu6.92 / 6.92
Elsa MustonenKarkkilan Pojat3.65 / 3.32
Emmi NiemiRiihimäen Kisko5.36 / 5.36
Silja NummelaRiihimäen Kisko3.91 / 3.91
Elsa-Marie PalmuHausjärven Urheilijat3.21 / -
Seela PasmaHyvinkään seudun Urheilijat5.08 / 5.08
Tara PihlavistoKarkkilan Pojat4.65 / 4.31
Sanni RäihäRiihimäen Kisko4.12 / 4.12
Oona SaarinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat5.11 / 5.11
Minea TeivonenKarkkilan Pojat3.31 / -
Venla VähänenRiihimäen Kisko4.55 / 4.55
Suvi WalldénRiihimäen Kisko3.26 / 3.26
 
T9 keihäs (15)
Ella KuuselaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Tiana KuusentoHausjärven Urheilijat - / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Elsa MustonenKarkkilan Pojat - / -
Emmi NiemiRiihimäen Kisko - / -
Ninja NikantoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Elsa-Marie PalmuHausjärven Urheilijat - / -
Seela PasmaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Tara PihlavistoKarkkilan Pojat - / -
Sanni RäihäRiihimäen Kisko - / -
Oona SaarinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sini SakkoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat - / -
Minea TeivonenKarkkilan Pojat - / -
Venla VähänenRiihimäen Kisko - / -
 
T9 1000m kävely (9)
Maija HarjuVihdin Viesti7:05.44 / -
Anna HyvöläJanakkalan Jana - / -
Ninja NikantoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Silja NummelaRiihimäen Kisko8:34.02 / -
Fanni PalomäkiRiihimäen Kisko7:38.84 / -
Sanni RäihäRiihimäen Kisko - / -
Enni RomppanenRiihimäen Kisko8:27.56 / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat - / -
Suvi WalldénRiihimäen Kisko - / -