Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
am-kilpailut
01.08. klo 17:30 Aluemestaruuskilpailut T/P 15-14v., Eteläinen- ja Kaakkoinen alue
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 202 henk. (409 lajisuoritusta)
P15 100m (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Tarmo AaproEspoon Tapiot13.07 / 13.07
Kalle HuhtalaHelsingfors IFK12.28 / 12.28
Tymofii KravchukViipurin Urheilijat12.26 / 12.26
Joona SavolainenHelsingin Kisa-Veikot13.17 / 13.17
Touko TarvonenLahden Ahkera12.31 / 12.31
Niko TilanderKenttäurheilijat-5812.75 / 12.75
 
P15 300m (4)
Tarmo AaproEspoon Tapiot47.61 / -
Vili HahtoKenttäurheilijat-5838.09 / 38.09
Kalle HuhtalaHelsingfors IFK39.97 / 39.97
Niko TilanderKenttäurheilijat-5841.20 / 41.20
 
P15 800m (4)
Vili HahtoKenttäurheilijat-582:04.09 / 2:04.09
Peik RiskaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna2:04.00 / 2:04.00
Jerry VileniusHelsingin Kisa-Veikot2:27.42 / -
 
P15 2000m (5)
Emil AlajoutsijärviEspoon Tapiot7:04.98 / 7:04.98
Anton KemppiNurmijärven Yleisurheilu6:05.16 / 6:05.16
Nuutti StarkVihdin Viesti7:00.29 / 7:00.29
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna6:14.25 / 6:14.25
Jerry VileniusHelsingin Kisa-Veikot6:45.83 / 6:45.83
 
P15 100m aj (8)
Aarni AnttilaHelsingin Kisa-Veikot14.44 / 14.44
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat14.05 / -
Olavi KiiskiKarhulan Katajaiset16.99 / -
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.83 / 14.83
Matias NieminenAsikkalan Raikas14.83 / 15.77
Pyry NieminenAsikkalan Raikas15.41 / 15.77
Touko TarvonenLahden Ahkera14.64 / 14.64
Ilmari TolsaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu18.07 / -
 
P15 300m aj (1)
Aarni AnttilaHelsingin Kisa-Veikot41.98 / 41.98
 
P15 korkeus (4)
Tymofii KravchukViipurin Urheilijat1.75 / 1.75
Matias NieminenAsikkalan Raikas1.60 / 1.60
Pyry NieminenAsikkalan Raikas1.50 / -
Niko TilanderKenttäurheilijat-581.78 / 1.78
 
P15 seiväs (5)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko4.15 / 4.15
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko4.05 / 4.05
Olavi KiiskiKarhulan Katajaiset3.85 / 3.85
Matias NieminenAsikkalan Raikas2.80 / 2.70
Pyry NieminenAsikkalan Raikas2.50 / -
 
P15 pituus (5)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko5.77 / 5.77
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat6.01 / 6.01
Olavi KiiskiKarhulan Katajaiset4.86 / -
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.43 / 5.43
Matias NieminenAsikkalan Raikas5.01 / 5.01
 
P15 3-loikka (4)
Peik RiskaHelsingin Kisa-Veikot11.91 / 11.91
Joona SavolainenHelsingin Kisa-Veikot10.26 / 10.06
Niko TilanderKenttäurheilijat-5810.57 / -
Ilmari TolsaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.06 / 11.06
 
P15 kuula (4)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot10.48 / 10.48
Joona KorteEspoon Tapiot7.29 / 7.29
Matias NieminenAsikkalan Raikas12.18 / 12.18
Pyry NieminenAsikkalan Raikas10.50 / -
 
P15 kiekko (5)
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko - / -
Pietari HanhisaloHelsingfors IFK - / -
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot38.17 / 38.17
Joona KorteEspoon Tapiot26.24 / 26.24
Pyry NieminenAsikkalan Raikas30.50 / -
 
P15 moukari (4)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot36.91 / 36.91
Joona KorteEspoon Tapiot16.86 / 16.86
Sakari MäkeläLahden Ahkera47.53 / 47.53
Jimi SorvariBorgå Akilles38.36 / 38.36
 
P15 keihäs (9)
Tarmo AaproEspoon Tapiot27.42 / -
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko41.47 / 41.47
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko43.87 / 43.87
Pietari HanhisaloHelsingfors IFK51.73 / 51.73
Miki MiettinenViipurin Urheilijat49.13 / -
Matias NieminenAsikkalan Raikas33.94 / 30.80
Pyry NieminenAsikkalan Raikas36.16 / 36.16
Tuomas PyökkilehtoKeravan Urheilijat39.88 / 39.88
Joona SavolainenHelsingin Kisa-Veikot28.04 / -
 
P15 3000m kävely (1)
Henri KovanenHyvinkään seudun Urheilijat20:34.84 / -
 
T15 100m (17)
Amelie DossehViipurin Urheilijat14.12 / -
Silja FileniusHelsingfors IFK12.89 / 12.89
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna13.91 / 13.91
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat12.49 / 12.49
Vilma KlemettiHelsingfors IFK13.15 / 13.15
Matilda LahtiEspoon Tapiot13.11 / 13.11
Viiu LiskiNummen Kipinä13.77 / 13.77
Silja NiemiLahden Ahkera13.62 / 13.62
Emmi OleanderVehkalahden Veikot13.44 / 13.44
Jade OravainenViipurin Urheilijat13.32 / 13.32
Edit PalménEspoon Tapiot13.42 / 13.42
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu13.64 / 13.64
Venla ReunanenHelsingfors IFK12.90 / 12.90
Celina SalonenLahden Ahkera13.18 / 13.18
Iida TossavainenHelsingin Kisa-Veikot12.91 / 12.91
Jenni VäänänenLahden Ahkera12.59 / 12.59
Vilja ValtakariHelsingfors IFK13.64 / 13.64
 
T15 300m (10)
Silja FileniusHelsingfors IFK41.45 / 41.45
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna47.41 / 48.21
Vilma HyllinenEspoon Tapiot47.18 / -
Jonna JäkköHelsingfors IFK40.75 / 40.75
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat40.34 / 40.34
Matilda LahtiEspoon Tapiot42.54 / 42.54
Olivia LindholmRiihimäen Kisko46.25 / 46.44
Jade OravainenViipurin Urheilijat46.96 / -
Edit PalménEspoon Tapiot44.49 / -
Fanny-Amanda SeppäläHelsingin Kisa-Veikot47.38 / -
 
T15 800m (6)
Sara HeininenEsbo IF2:32.35 / 2:32.35
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu2:27.86 / 2:31.50
Aino JokkalaPorvoon Urheilijat2:34.09 / 2:34.09
Pinja LindstedtPorvoon Urheilijat2:21.79 / 2:21.79
Fanny-Amanda SeppäläHelsingin Kisa-Veikot2:30.50 / 2:30.50
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot2:16.11 / 2:16.11
 
T15 2000m (6)
Sara HeininenEsbo IF7:23.40 / 7:23.40
Taija HuovinenJoroisten Urheilijat7:19.78 / 7:19.78
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu7:14.06 / 7:14.06
Maiju MäkeläEspoon Tapiot7:30.78 / 7:30.78
Elsa StadigValkealan Kajo7:01.07 / 7:01.07
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot6:41.59 / 6:41.59
 
T15 80m aj (9)
Amelie DossehViipurin Urheilijat13.39 / 13.39
Mia FlinkEspoon Tapiot12.26 / 12.26
Tuulia KiuruHelsingfors IFK14.59 / 14.64
Olivia LindholmRiihimäen Kisko13.13 / 13.13
Matilda PennanenEsbo IF13.36 / 13.36
Iida RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot12.92 / 13.23
Iida TossavainenHelsingin Kisa-Veikot12.03 / 12.03
Jenni VäänänenLahden Ahkera13.13 / -
Vilja ValtakariHelsingfors IFK12.95 / 12.95
 
T15 300m aj (4)
Amelie DossehViipurin Urheilijat48.70 / 48.70
Jonna JäkköHelsingfors IFK43.70 / 43.70
Edit PalménEspoon Tapiot47.50 / 47.50
Iida RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot47.36 / 47.36
 
T15 korkeus (4)
Mia FlinkEspoon Tapiot1.57 / 1.53
Hanna MustonenLahden Ahkera1.62 / 1.57
Jade OravainenViipurin Urheilijat1.54 / 1.54
Ester SolismaaHyvinkään seudun Urheilijat1.59 / 1.59
 
T15 seiväs (4)
Jenni HirvonenHelsingin Kisa-Veikot2.80 / 2.80
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna2.40 / 2.40
Sonja KoskelaVantaan Salamat2.25 / 2.25
Tähkä-Alina KoskelaRiihimäen Kisko3.10 / 3.10
 
T15 pituus (9)
Vilma HyllinenEspoon Tapiot3.99 / -
Venla KetoHelsingin Kisa-Veikot4.32 / 4.32
Tuulia KiuruHelsingfors IFK4.23 / 4.00
Silja NiemiLahden Ahkera4.67 / 4.67
Aurelia PaloViipurin Urheilijat3.83 / -
Matilda PennanenEsbo IF4.60 / 4.60
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu4.90 / 4.90
Venla ReunanenHelsingfors IFK5.33 / 5.29
Marie RissanenVantaan Salamat4.12 / 4.12
 
T15 3-loikka (9)
Mia FlinkEspoon Tapiot11.13 / 11.13
Edit PalménEspoon Tapiot10.57 / 10.48
Matilda PennanenEsbo IF10.86 / 10.86
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu9.98 / 9.98
Venla ReunanenHelsingfors IFK11.46 / 11.00
Marie RissanenVantaan Salamat9.28 / 9.28
Iida RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot10.61 / 10.61
Celina SalonenLahden Ahkera11.16 / 10.19
Fanny-Amanda SeppäläHelsingin Kisa-Veikot9.61 / 9.61
 
T15 kuula (6)
Jessica BjörkstenLiljendal IK12.84 / 12.84
Ella ErikssonLiljendal IK10.14 / 10.14
Iida MuukkaVantaan Salamat12.81 / 12.81
Silja NiemiLahden Ahkera10.68 / 10.68
Matilda PennanenEsbo IF9.47 / -
Jenni VäänänenLahden Ahkera11.72 / 11.55
 
T15 kiekko (7)
Annariina Haapa-AhoVihdin Viesti24.60 / 24.60
Erin JohanssonBorgå Akilles33.33 / 33.33
Sonja KoskelaVantaan Salamat - / -
Emilia LiljendalBorgå Akilles28.73 / 28.73
Iida MuukkaVantaan Salamat51.07 / 51.07
Rebecca NybergPargas IF33.72 / 33.72
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu28.48 / 28.48
 
T15 moukari (4)
Ella ErikssonLiljendal IK33.02 / 31.47
Pinja KärhäNoormarkun Nopsa63.71 / 63.71
Iida MuukkaVantaan Salamat55.74 / 55.74
Eerika VilenRiihimäen Kisko22.77 / -
 
T15 keihäs (5)
Annariina Haapa-AhoVihdin Viesti26.12 / 25.17
Neea LankiVehkalahden Veikot30.57 / 30.57
Aurelia PaloViipurin Urheilijat20.37 / -
Sara SuhonenValkealan Kajo34.51 / 34.51
Jenni VäänänenLahden Ahkera45.74 / 44.61
 
P14 100m (18)
Niklas HämeenniemiValkealan Kajo13.61 / 13.61
Ville HanttuEspoon Tapiot12.87 / 12.87
Leo LaaksonenHelsingin Tarmo15.11 / 15.11
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.46 / 12.46
Kaspian LindholmEsbo IF12.33 / 12.33
Oliver LindqvistKirkkonummen Urheilijat - / -
Linus MartinIF Sibbo-Vargarna11.86 / 11.86
Verneri MarttilaLahden Ahkera - / -
Ville MattilaRiihimäen Kisko13.52 / 13.52
August MikkolaEspoon Tapiot13.28 / 13.28
Ossi NiemiRiihimäen Kisko13.68 / 13.68
Topi NiemiRiihimäen Kisko13.53 / 13.53
Pietari RaijasKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.82 / 12.82
Juska TorkkolaKenttäurheilijat-5812.29 / 12.29
Markus VainioLahden Ahkera11.83 / 11.83
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot13.72 / 13.72
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot12.83 / 12.83
Alex WelanderViipurin Urheilijat12.88 / 12.88
 
P14 300m (9)
Niklas HämeenniemiValkealan Kajo43.69 / 43.69
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu41.88 / 41.88
Linus MartinIF Sibbo-Vargarna - / -
Verneri MarttilaLahden Ahkera - / -
August MikkolaEspoon Tapiot45.91 / 45.91
Jesse MyllymäkiValkealan Kajo42.57 / 42.57
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat42.79 / 42.79
Alex WelanderViipurin Urheilijat42.21 / 42.21
Anton YlärakkolaNurmijärven Yleisurheilu42.91 / 42.91
 
P14 800m (12)
Alex AhlgrenPorvoon Urheilijat2:28.23 / 2:28.23
Aatos HämäläinenPakilan Veto - / -
Leo KervinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Daniel MustafinHelsingin Jyry2:38.94 / 2:46.63
Ossi NiemiRiihimäen Kisko2:20.62 / 2:20.62
Topi NiemiRiihimäen Kisko2:16.09 / 2:16.09
Oskari PiirainenPorvoon Urheilijat - / -
Leevi PiispanenKenttäurheilijat-582:27.35 / 2:27.35
Aarne RyynänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat2:07.41 / 2:07.41
Joel TulikouraEsbo IF - / -
Anton VainioVehkalahden Veikot2:21.13 / 2:21.13
 
P14 2000m (7)
Alex AhlgrenPorvoon Urheilijat6:43.53 / 6:43.53
Aatos HämäläinenPakilan Veto6:39.10 / 6:39.10
Leo KervinenHelsingin Kisa-Veikot6:49.04 / 6:49.04
Leevi PiispanenKenttäurheilijat-587:03.62 / 7:03.62
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat6:20.34 / 6:20.34
Joel TulikouraEsbo IF7:17.79 / -
Anton VainioVehkalahden Veikot6:35.16 / 6:35.16
 
P14 100m aj (7)
Niklas HämeenniemiValkealan Kajo17.51 / 17.51
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu15.06 / 15.06
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.67 / 14.67
Kaspian LindholmEsbo IF16.00 / 16.00
Aapeli OilaEspoon Tapiot17.67 / 17.67
Markus VainioLahden Ahkera13.78 / 13.78
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot16.42 / 16.42
 
P14 300m aj (1)
Niklas HämeenniemiValkealan Kajo48.38 / 48.38
 
P14 korkeus (7)
Niklas HämeenniemiValkealan Kajo1.60 / 1.60
Elmer KeinänenEsbo IF1.68 / 1.68
Oliver LindqvistKirkkonummen Urheilijat - / -
Ville MattilaRiihimäen Kisko1.52 / 1.52
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.64 / 1.64
Sisu ParkkonenValkealan Kajo1.56 / -
Konsta PitkänenRekolan Raikas1.53 / 1.53
 
P14 seiväs (3)
Ossi NiemiRiihimäen Kisko2.60 / 2.60
Topi NiemiRiihimäen Kisko2.55 / 2.55
Sisu ParkkonenValkealan Kajo2.60 / -
 
P14 pituus (12)
Ville HanttuEspoon Tapiot4.83 / 4.83
Elmer KeinänenEsbo IF5.37 / 5.37
Leo LaaksonenHelsingin Tarmo3.69 / 3.69
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.11 / 5.11
Kaspian LindholmEsbo IF4.22 / -
Ville MattilaRiihimäen Kisko5.08 / 5.08
Aapeli OilaEspoon Tapiot4.64 / 4.26
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat5.03 / 5.03
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu4.73 / 4.73
Konsta PitkänenRekolan Raikas3.91 / -
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot4.85 / 4.85
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot5.04 / 4.80
 
P14 3-loikka (5)
Elmer KeinänenEsbo IF11.76 / 11.76
Kaspian LindholmEsbo IF9.49 / -
Aapeli OilaEspoon Tapiot9.81 / 9.81
Juho TaavilaLahden Ahkera11.01 / -
Alex WelanderViipurin Urheilijat10.39 / 10.39
 
P14 kuula (3)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.08 / 14.08
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat10.03 / 10.03
Eeli VähätaloRiihimäen Kisko9.18 / 9.18
 
P14 kiekko (1)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu42.92 / 42.92
 
P14 moukari (3)
Nooa MerimaaVantaan Salamat52.99 / 52.99
Max NybergIF Raseborg38.85 / 38.85
Sisu ParkkonenValkealan Kajo - / -
 
P14 keihäs (7)
Elmer KeinänenEsbo IF49.51 / 49.51
Ossi NiemiRiihimäen Kisko38.42 / 38.42
Topi NiemiRiihimäen Kisko28.56 / 28.56
Max NybergIF Raseborg43.34 / 43.34
Roope PeippoViipurin Urheilijat35.09 / 35.09
Lauri SahaKeravan Urheilijat38.96 / 38.96
Juho TaavilaLahden Ahkera48.67 / 48.67
 
T14 100m (19)
Frida BlomfeltEsbo IF13.19 / 13.19
Mathilda GranvikEsbo IF13.47 / 13.47
Iida HeinoPyhtään Yritys13.71 / 13.71
Nea HolmbergHelsingin Tarmo15.51 / 15.51
Nea HyrsyläVihdin Viesti14.11 / 14.11
Camilla JunesEspoon Tapiot13.29 / 13.29
Hanna KoistinenHelsingin Kisa-Veikot13.74 / 13.74
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo13.59 / 13.59
Viivi KumpulainenVantaan Salamat15.51 / 15.51
Iida-Maria LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna13.97 / 13.97
Lena LiimatainenEspoon Tapiot13.11 / 13.11
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna13.56 / 13.56
Olivia RautiainenEspoon Tapiot13.40 / 13.61
Suvi ReunanenLahden Ahkera13.33 / 13.33
Merell SarjasKirkkonummen Urheilijat14.71 / 14.71
Aino SeppäläLahden Ahkera13.29 / 13.29
Tara SohloEspoon Tapiot13.01 / 13.01
Hilla TuominenLahden Ahkera13.43 / 13.43
Elina VakkilainenVantaan Salamat17.64 / -
 
T14 300m (11)
Nea HolmbergHelsingin Tarmo - / -
Aida JokirantaViipurin Urheilijat45.15 / 45.15
Helmi KalliomäkiValkealan Kajo46.41 / 46.41
Ronja KempasViipurin Urheilijat44.81 / 44.81
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo46.14 / 46.14
Livia KytömaaEspoon Tapiot44.53 / 44.53
Iida-Maria LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna48.09 / 48.09
Lena LiimatainenEspoon Tapiot43.82 / 43.82
Linda PalmgrenHelsingfors IFK - / -
Henni PiirainenHelsingfors IFK42.28 / 42.28
Tara SohloEspoon Tapiot43.43 / 43.43
 
T14 800m (8)
Sade HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot2:34.58 / 2:34.58
Livia KytömaaEspoon Tapiot2:26.33 / 2:26.33
Miisa MäittäläPorvoon Urheilijat2:25.00 / 2:25.00
Klaara MertsaloEspoon Tapiot2:35.91 / 2:35.91
Ebba MiettinenEspoon Tapiot2:33.05 / 2:33.05
Suvi ReunanenLahden Ahkera2:34.14 / 2:42.37
Martta SaloLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:40.49 / 2:43.60
Maria TasaVehkalahden Veikot2:28.20 / 2:28.20
 
T14 2000m (10)
Anni JantunenEspoon Tapiot - / -
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat - / -
Siiri KotamäkiKeravan Urheilijat7:04.34 / 7:04.34
Sanni LiikkanenVehkalahden Veikot8:11.78 / 8:11.78
Ebba MiettinenEspoon Tapiot7:10.00 / 7:10.00
Ella RautawaaraEspoon Tapiot6:42.76 / 6:42.76
Kia SairanenRiihimäen Kisko7:14.16 / 7:14.16
Martta SaloLänsi-Uudenmaan Urheilijat7:44.05 / 7:44.05
Maria TasaVehkalahden Veikot7:21.14 / 7:21.14
Elina VakkilainenVantaan Salamat7:54.25 / 7:54.25
 
T14 80m aj (9)
Aura ArvasHelsingin Tarmo13.41 / 13.41
Mathilda GranvikEsbo IF13.31 / 13.31
Elina KariolaLahden Ahkera13.52 / 13.52
Iita KiikkalaHelsingin Tarmo17.52 / 17.52
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo12.83 / 12.83
Laura MantilaRiihimäen Kisko12.88 / 12.88
Henni PiirainenHelsingfors IFK11.95 / 11.95
Lumi SimonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Elina VakkilainenVantaan Salamat14.43 / 14.43
 
T14 300m aj (5)
Ronja KempasViipurin Urheilijat50.26 / 50.26
Iita KiikkalaHelsingin Tarmo - / -
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat - / -
Henni PiirainenHelsingfors IFK45.52 / 45.52
Hilla TuominenLahden Ahkera - / -
 
T14 korkeus (12)
Sara HämelinEsbo IF1.53 / 1.51
Saima HelminenHelsingin Tarmo1.51 / 1.51
Aida JokirantaViipurin Urheilijat1.55 / 1.55
Aino KanervalaKerkkoon Urheilijat1.48 / 1.36
Nelli KronvallLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.48 / 1.48
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat1.47 / -
Laura MantilaRiihimäen Kisko1.52 / 1.52
Olivia OllikkaLahden Ahkera1.62 / 1.62
Milja RautiainenJanakkalan Jana1.52 / 1.52
Merell SarjasKirkkonummen Urheilijat1.32 / 1.32
Elina VakkilainenVantaan Salamat1.45 / 1.45
Ellen WillbergViipurin Urheilijat1.55 / 1.53
 
T14 seiväs (3)
Frida BlomfeltEsbo IF3.30 / 3.30
Sarah IsakssonBorgå Akilles2.47 / 2.47
Brenda JalkanenBorgå Akilles2.37 / 2.37
 
T14 pituus (20)
Sanni AhonenViipurin Urheilijat4.13 / 4.13
Aura ArvasHelsingin Tarmo4.83 / 4.83
Frida BlomfeltEsbo IF4.84 / 4.84
Sara HämelinEsbo IF4.53 / 4.53
Iida HeinoPyhtään Yritys4.79 / 4.79
Aida JokirantaViipurin Urheilijat4.70 / 4.70
Camilla JunesEspoon Tapiot4.39 / 4.03
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo4.05 / 4.05
Viivi KumpulainenVantaan Salamat - / -
Iida-Maria LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna4.62 / 4.62
Jenna LindbergTapanilan Erä4.17 / 4.17
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna4.70 / 4.70
Laura MantilaRiihimäen Kisko4.96 / 4.96
Linda PalmgrenHelsingfors IFK4.44 / 4.44
Milja RautiainenJanakkalan Jana4.69 / 4.69
Olivia RautiainenEspoon Tapiot4.84 / 4.27
Laura RissanenVantaan Salamat3.48 / -
Merell SarjasKirkkonummen Urheilijat3.99 / 3.86
Tara SohloEspoon Tapiot4.75 / 4.75
Elina VakkilainenVantaan Salamat4.38 / 4.38
 
T14 3-loikka (14)
Sanni AhonenViipurin Urheilijat8.92 / 8.92
Aura ArvasHelsingin Tarmo10.04 / 10.04
Cessi HagelbergSjundeå IF9.45 / 9.42
Saima HelminenHelsingin Tarmo9.09 / 9.09
Nea HyrsyläVihdin Viesti9.55 / 9.55
Aida JokirantaViipurin Urheilijat9.20 / 9.20
Ronja KempasViipurin Urheilijat9.19 / -
Jenna LindbergTapanilan Erä9.33 / 9.33
Matilda MainioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.70 / 9.70
Linda PalmgrenHelsingfors IFK9.08 / 9.08
Milja RautiainenJanakkalan Jana10.15 / 10.15
Maija SantanenJanakkalan Jana10.89 / 10.89
Merell SarjasKirkkonummen Urheilijat9.29 / 9.29
Tara SohloEspoon Tapiot9.62 / -
 
T14 kuula (7)
Ronja KempasViipurin Urheilijat - / -
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu11.72 / 11.72
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat9.33 / 9.13
Helmi NieminenVantaan Salamat7.90 / 7.90
Vilma RyyttyLahden Ahkera10.09 / 10.09
Erika TallqvistBorgå Akilles8.84 / 8.84
Elina VakkilainenVantaan Salamat7.50 / -
 
T14 kiekko (7)
Iisa AramoHyvinkään seudun Urheilijat23.89 / 23.89
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emilia LehtinenKarhulan Urheilijat35.63 / 35.63
Tanja MuotkaLahden Ahkera36.74 / 36.74
Helmi NieminenVantaan Salamat19.78 / 19.78
Vilma RyyttyLahden Ahkera28.39 / 28.39
Erika TallqvistBorgå Akilles19.69 / 19.69
 
T14 moukari (5)
Kiira JohanssonJoutsan Pommi43.79 / 43.79
Iita KiikkalaHelsingin Tarmo - / -
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu46.77 / 46.77
Anna LuhtHelsingin Tarmo20.58 / -
Veera PöyryLahden Ahkera44.48 / 44.48
 
T14 keihäs (12)
Olivia HämäläinenHelsingin Kisa-Veikot34.97 / 34.97
Helmi HuopalainenValkealan Kajo32.51 / 32.51
Tii HuttunenVehkalahden Veikot34.96 / 34.96
Iita KiikkalaHelsingin Tarmo12.05 / 12.05
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu36.24 / 31.92
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat29.30 / 28.15
Laura MantilaRiihimäen Kisko37.95 / 37.95
Veera PöyryLahden Ahkera35.13 / 35.13
Laura RissanenVantaan Salamat20.77 / 20.77
Kia SairanenRiihimäen Kisko29.30 / 29.30
Livia Von WendtHelsingfors IFK44.42 / 44.42
Isabella WagerHelsingfors IFK37.56 / 37.56
 
T14 3000m kävely (3)
Maija HarjuJanakkalan Jana16:50.95 / 16:50.95
Anna LuhtHelsingin Tarmo - / -
Ella RautawaaraEspoon Tapiot13:20.25 / 13:20.25