Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
SM-kilpailut
17.04. klo 10:30 SM-maantiejuoksut
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 96 henk. (96 lajisuoritusta)
M puolimaraton (37)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Ali AbdulrahmanTurun Urheiluliitto - / -
Marko Alasaukko-OjaKenttäurheilijat-58 - / -
Henri AnsioFinnish Marathon Runners - / -
Ilari ArponenEspoon Tapiot - / -
Juuso HakalaTurun Urheiluliitto - / -
Heikki HakkarainenHippoksen Maratonkerho - / -
Markus HämäläinenVehkalahden Veikot - / -
Juha HellsténTurun Toverit - / -
Harri HietamäkiVasa IS - / -
Joni HirvikallioTurun Urheiluliitto - / -
Tommi HytönenKenttäurheilijat-58 - / -
Antti HyttinenVaajakosken Kuohu - / -
Antti IhamäkiAlajärven Ankkurit - / -
Jarkko JärvenpääTampereen Pyrintö - / -
Eetu JokelaHelsingin Jyry - / -
Jonathan KilpeläJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Ravinder KohtaniemiYkspihlajan Reima - / -
Jesse KuokkanenVarkauden Kenttä-Veikot - / -
Jonatan LindqvistIK Falken - / -
Kristian LindroosHelsingin Juoksijat - Helsinki Runners - / -
Kalle LinnasaariTurun Urheiluliitto - / -
Eric MbachaPorin Yleisurheilu - / -
Lauri MiettinenEspoon Tapiot - / -
Aki NummelaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Konsta PuutioGamlakarleby IF - / -
Reijo RonnilaHeinolan Isku - / -
Sami SakuIF Åland rf - / -
Mikko SallinenEndurance Ultrarunning Team Finland - / -
Ville-Valtteri SalonenNokian Urheilijat - / -
Kevin SandellIK Falken - / -
Björn SandlerIK Falken - / -
Ilmari SirenOulun NMKY:n Urheilijat - / -
Juho-Kusti SivosaviTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Miika TakalaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Miika TenhunenNivalan Urheilijat - / -
Antti UusitupaTurun Urheiluliitto - / -
Juho YlinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
N puolimaraton (18)
Tiina AlhonenVaajakosken Kuohu - / -
Nina ChydeniusGamlakarleby IF - / -
Anna-Stiina ErkkiläEspoon Tapiot - / -
Taru HäyrinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Anna-Elina HeikkinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Ingrid JalasHelsingin Tarmo - / -
Heidi KaartoTampereen Pyrintö - / -
Laura KarkkulainenPyhäselän Urheilijat - / -
Annemari KiekaraPudasjärven Urheilijat - / -
Klaara LeponiemiLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Laura ManninenKenttäurheilijat-58 - / -
Veera ManterePudasjärven Urheilijat - / -
Aino NiemiTurun Urheiluliitto - / -
Katri NiemistöJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Johanna SällinenTurun Urheiluliitto - / -
Josefin Sjölind-KohtamäkiHelsingfors IFK - / -
Alisa VainioLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Mirja VartiainenEspoon Tapiot - / -
 
M19 10 km (9)
Arash Ahmad GulLahden Ahkera - / -
Daniel ÄikäsHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jimi AlastaloJoensuun Kataja - / -
Petrus GenasVasa IS - / -
Karlos KemppaalaViipurin Urheilijat - / -
Elmeri KeroTurun Urheiluliitto - / -
Veikko KorpikallioMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Aarre PaukkeriLimingan Niittomiehet - / -
Joel VuohtoniemiViipurin Urheilijat - / -
 
N19 10 km (6)
Melissa KykyriKälviän Tarmo - / -
Lotta MalmivaaraRunner`s Club - / -
Petriina NiininenTampereen Pyrintö - / -
Kiia PaavolaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Ida-Sofia SimolaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Emma SyväojaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
M17 10 km (18)
Santeri AhoniemiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Kasper BjörkbackaVetelin Urheilijat - / -
Joona HeiskanenKenttäurheilijat-58 - / -
Santtu HeiskanenKenttäurheilijat-58 - / -
Eemeli HirvonenJoensuun Kataja - / -
Leevi HolmströmLahden Ahkera - / -
Juho HyyryläinenVaalan Karhu - / -
Ukko IkonenVantaan Salamat - / -
Artturi KangasmaaRovaniemen Roadrunners - / -
Aleksi KarvoVantaan Salamat - / -
Luukas KontroJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Tero KorpiKenttäurheilijat-58 - / -
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto - / -
Anssi MustonenKoiviston Kipinä - / -
Miro SivonenTampereen Pyrintö - / -
Tyko SuomiForssan Salama - / -
Mikaïl UusipereEspoon Tapiot - / -
Eetu ValtolaMikkelin Kilpa-Veikot - / -
 
N17 10 km (8)
Elma HannikainenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Tiitu HjerppeLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Linnea KeroTurun Urheiluliitto - / -
Eveliina KujalaLimingan Niittomiehet - / -
Pinja LaasanenSiilinjärven Ponnistus - / -
Ilona PelliMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Eva PeltopuroVantaan Salamat - / -
Sofia RinneLahden Ahkera - / -