Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Karnevaalit
30.06. klo 10:00 Keihäskarnevaalit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 115 henk. (121 lajisuoritusta)
M keihäs (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Ville MiettinenJuuan Urheilijat67.08 / 65.23
Eetu PeltokangasToholammin Urheilijat69.46 / 68.97
Sami ReunanenVammalan seudun Voima72.61 / 72.38
Vili ValtonenImatran Urheilijat69.03 / 66.89
Lassi Yli-KotilaKannuksen Ura72.85 / 71.96
Rasmus Yli-KotilaKannuksen Ura66.90 / -
 
N keihäs (14)
Sanni HirttiöPohjan Koitto43.57 / 43.57
Minna HollantiGamlakarleby IF53.55 / 50.74
Heidi LähdemäkiOulun Pyrintö46.27 / 46.27
Miia MakkonenSysmän Sisu52.43 / 46.26
Sanni NokelainenJyväskylän Kenttäurheilijat45.06 / 45.06
Minka NurroHelsingin Kisa-Veikot49.27 / 49.27
Jemina OllikkaLahden Ahkera44.53 / 38.56
Tiisa PaukkuPihtiputaan Tuisku41.44 / 41.44
Venla PeltolaLappeenrannan Urheilu-Miehet46.86 / -
Merja PerätaloYlikiimingin Nuijamiehet52.51 / 48.46
Laura PesolaReisjärven Pilke54.35 / 50.25
Sofia PölkkySeinäjoen Seudun Urheilijat52.73 / 45.10
Heli PynnönenHankasalmen Hanka49.90 / 38.05
Inka SinivuoriJyväskylän Kenttäurheilijat42.20 / 37.82
 
M22 keihäs (4)
Jere NyforsRiihimäen Kisko61.36 / 59.54
Eetu PeltokangasToholammin Urheilijat69.46 / 68.97
Rasmus Yli-KotilaKannuksen Ura66.90 / -
Aleksi Yli-MannilaAlajärven Ankkurit75.27 / -
 
N22 keihäs (5)
Minna HollantiGamlakarleby IF53.55 / 50.74
Elin KällbergVasa IS48.26 / 41.87
Pilke KössiPaimion Urheilijat44.12 / 44.12
Jemina OllikkaLahden Ahkera44.53 / 38.56
Sofia PölkkySeinäjoen Seudun Urheilijat52.73 / 45.10
 
M19 keihäs (8)
Eetu JalonenSäkylän Urheilijat50.77 / 50.60
Tuomas NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu51.58 / 51.58
Mika NiskalaPohjan Koitto54.33 / 54.33
Aku ParviainenTuupovaaran Urheilijat70.95 / 65.83
Onni RuokangasJanakkalan Jana73.06 / -
Lauri WuorenrinneIF Raseborg64.70 / 64.70
Lenni Yli-KotilaKannuksen Ura - / -
Olavi Yli-MannilaAlajärven Ankkurit - / -
 
N19 keihäs (8)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Siiri ElomaaTampereen Pyrintö54.47 / 51.81
Sanni HirttiöPohjan Koitto43.57 / 43.57
Emilia KarellSjundeå IF54.04 / 54.04
Helmiina KynnäsSaarijärven Pullistus49.97 / 49.97
Siiri NikulaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu38.11 / -
Viivi RaatikainenÄänekosken Urheilijat47.76 / 43.39
Minttu TurunenKuopion Reipas43.63 / 43.63
 
M17 keihäs (7)
Juho EskelinenTuupovaaran Urheilijat63.29 / 63.29
Anton LeppäahoKenttäurheilijat-5858.42 / -
Topi RäsänenViitasaaren Viesti66.89 / 63.06
Saku RönkköVihdin Viesti53.24 / -
Jere SeppäläYlivieskan Kuula43.21 / 43.21
Juho TouruLoimaan Leisku61.18 / 61.18
Matias ViikiläSaarijärven Pullistus54.41 / 54.41
 
N17 keihäs (8)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ira HirvonenOutokummun Partio38.64 / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden42.68 / 42.68
Saija NordströmRantsilan Raikas35.13 / -
Cecilia ÖsterbergIF Femman52.27 / 51.60
Ella RåstedtEsbo IF41.51 / 40.00
Fanny TairaKurikan Ryhti46.57 / 46.57
Hertta TurjaLaihian Luja48.61 / 42.51
 
P15 keihäs (21)
Pietari HanhisaloHelsingfors IFK51.38 / 51.38
Onni HyrskyläLieksan Urheilijat - / -
Ville IsokääntäAlavieskan Viri - / -
Juho KallioNoormarkun Nopsa53.89 / 53.89
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera35.91 / 29.67
Santtu KekkonenLahden Ahkera43.80 / -
Elias KemppainenLahden Ahkera53.72 / 53.72
Aleksi KinnunenSuolahden Urho56.43 / 56.43
Leevi KumpumäkiJyväskylän Kenttäurheilijat52.46 / 52.46
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden52.47 / 52.47
Roope MäkipeltoLehtimäen Jyske59.81 / 59.81
Aapo NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu41.67 / -
Onni OhvanainenPyhäselän Urheilijat44.49 / 44.49
Oliver OvaskainenNoormarkun Nopsa43.83 / 43.83
Aleksi PasanenSiilinjärven Ponnistus50.96 / 50.96
Akusti RuokangasJanakkalan Jana51.42 / -
Lauri SahaKeravan Urheilijat36.88 / 36.88
Jesse SeppäläYlivieskan Kuula44.71 / 44.71
Teemu SimoinenHalsuan Toivo61.95 / 61.95
Jussi SoraluomaKaarinan Ura42.65 / 42.65
Aapo VanhanenEspoon Tapiot45.61 / 45.61
 
T15 keihäs (7)
Helmi JauhiainenReisjärven Pilke49.10 / 45.84
Viivi JermorantaJyväskylän Kenttäurheilijat36.86 / 32.71
Arianna KortelainenValkealan Kajo45.76 / 37.74
Martta MuuttorantaLiperin Taimi - / -
Rebekka PetroHämeenlinnan Tarmo40.75 / 40.75
Sara SuhonenValkealan Kajo34.51 / 34.51
Lilli TiainenKerimäen Urheilijat34.08 / 34.08
 
P13 keihäs (9)
Eerik HäkliRaision Kuula38.02 / 38.02
Lauri HaverinenTampereen Pyrintö35.62 / -
Niilo KemppainenLahden Ahkera40.19 / 40.19
Jere MurtoAlavieskan Viri - / -
Volmari PaananenTampereen Pyrintö45.02 / -
Aapo RyynänenJuuan Urheilijat44.43 / 44.43
Peetu TanhuanpääLaitilan Jyske33.04 / 33.04
Marlo TuhkanenPyhäselän Urheilijat - / -
Janne VerhoKangasalan Kisa31.69 / -
 
T13 keihäs (8)
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot22.23 / 22.23
Miia LaakkonenKuusamon Erä-Veikot27.00 / 27.00
Amanda SágváriYlivieskan Kuula24.52 / 22.47
Essi SahlströmKeiteleen Nuju30.98 / 29.54
Vilma TiiliVehmaisten Urheilijat22.32 / -
Hertta TikkaJyväskylän Kenttäurheilijat21.07 / 21.07
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot29.95 / 29.95
Venla VienolaJyväskylän Kenttäurheilijat29.77 / 29.77
 
P11 keihäs (1)
Oskari HäkliRaision Kuula29.69 / 29.69
 
T11 keihäs (8)
Siiri IkäläinenYlivieskan Kuula18.31 / 18.31
Miia KallioNoormarkun Nopsa22.58 / 22.58
Elsa KemppainenLahden Ahkera27.19 / 25.11
Mira MontonenEspoon Tapiot23.58 / 23.58
Meeri SaarnioJoutsenon Kullervo17.20 / 17.20
Oona VanhanenEspoon Tapiot28.14 / 27.17
Anni VerhoKangasalan Kisa16.59 / -
Pinja VienolaJyväskylän Kenttäurheilijat28.88 / 26.73
 
P9 keihäs (4)
Pentti HuppunenMaarian Mahti - / -
Peetu KahilainenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Toivo RuokangasJanakkalan Jana - / -
Otto SavolainenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
T9 keihäs (3)
Eerika HokajärviViitasaaren Viesti - / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Veera PaananenTampereen Pyrintö - / -