Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Aluekisat
27.06. klo 17:00 Lival-Games
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 220 henk. (322 lajisuoritusta)
M 100m (27)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Toni AppelqvistEsbo IF11.40 / 11.53
Georg DunkelHelsingin Kisa-Veikot14.20 / 15.69
Linus EkholmBorgå Akilles11.81 / 11.81
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna11.50 / 11.55
Kalle HirviViipurin Urheilijat10.68 / 10.68
Lassi HirvonenHelsingfors IFK - / -
Tommi HovenLapinjärven Urheilijat - Lappträsk Idrottare13.08 / 13.86
Tuukka HuuskolaViipurin Urheilijat10.45 / 10.85
Joonas JäppinenHelsingfors IFK11.21 / 11.21
Ville KattelusYlihärmän Junkkarit11.31 / -
Miska KoponenViipurin Urheilijat11.50 / 11.59
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot11.72 / 11.72
Mikko KuivalainenEspoon Tapiot12.01 / 12.01
Tomi LaaksoTapanilan Erä11.61 / -
Toma LahtinenHelsingfors IFK11.66 / -
Aarni LemettiHelsingin Kisa-Veikot12.01 / -
Veli-Matti MannilaHelsingin Tarmo12.91 / 14.44
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat11.44 / 11.44
Aatu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet12.77 / -
Eetu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet11.26 / 11.26
Eetu RantalaHelsingfors IFK11.62 / 11.72
Konsta-Eemeli RutonenLappeenrannan Urheilu-Miehet11.44 / 11.63
Arttu SaariKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.60 / 11.64
Roope SaarinenViipurin Urheilijat10.44 / -
Jan SärömaaHelsingin Kisa-Veikot12.34 / 12.90
Seppo TenitzViipurin Urheilijat14.64 / 16.29
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna12.42 / -
 
M 200m (23)
Evgeny AlexandrovHelsingfors IFK22.52 / -
Linus EkholmBorgå Akilles25.04 / -
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna22.97 / 23.03
Mikael GranqvistIF Sibbo-Vargarna21.54 / 21.98
Johannes HakalaEspoon Tapiot23.14 / -
Tuukka HuuskolaViipurin Urheilijat20.90 / 22.31
Lassi KaukonenHelsingin Kisa-Veikot21.71 / 22.10
Sampo KiviharjuHämeenlinnan Tarmo21.45 / 22.00
Miska KoponenViipurin Urheilijat22.90 / 23.23
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot23.34 / 23.34
Tymofii KravchukViipurin Urheilijat26.44 / -
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot23.88 / 23.88
Tomi LaaksoTapanilan Erä23.12 / -
Jere LiskojärviHelsingin Tarmo24.17 / -
Veli-Matti MannilaHelsingin Tarmo27.06 / 29.66
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat23.05 / 23.05
Jari PantzarHelsingin Kisa-Veikot25.76 / 27.26
Eetu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet23.44 / 23.62
Konsta-Eemeli RutonenLappeenrannan Urheilu-Miehet23.44 / 23.52
Arttu SaariKeski-Uudenmaan Yleisurheilu23.29 / -
Roope SaarinenViipurin Urheilijat20.81 / 21.46
Jari TammiHelsingin Kisa-Veikot27.01 / -
Simeon VorselmanHelsingin Kisa-Veikot24.18 / -
 
M 1500m (9)
Benjamin BjörkellPorvoon Urheilijat4:10.92 / 4:16.39
Robin FransmanIF Sibbo-Vargarna4:35.74 / -
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat4:38.75 / 4:44.11
Konsta KajanIF Sibbo-Vargarna4:18.28 / 4:21.68
Ville KorhonenKenttäurheilijat-584:30.76 / 4:30.76
Aaro OjalaKarhulan Katajaiset4:17.1h / -
Urho OjalaKuusankosken Urheiluseura - / -
Aleksanteri SihvonenHelsingin Kisa-Veikot4:20.86 / -
Akseli VirtanenKarhulan Katajaiset4:17.8h / -
 
M korkeus (2)
Emil MännikköEsbo IF1.70 / -
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna1.67 / -
 
M seiväs (4)
Eerikki HietikkoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.00 / 3.00
Petri KoranderVihdin Viesti3.25 / 2.90
Johannes MäkeläHelsingin Kisa-Veikot4.40 / 4.20
Einari VälimäkiNoormarkun Nopsa5.10 / -
 
M pituus (7)
Ville KattelusYlihärmän Junkkarit6.73 / -
Konsta KauppinenOrimattilan Jymy7.50 / -
Mikko KuivalainenEspoon Tapiot4.74 / -
Roope NiemiRekolan Raikas5.70 / 5.54
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna6.00 / -
Elliot SchmidtBorgå Akilles6.07 / -
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna4.94 / -
 
M kuula (1)
Toma LahtinenHelsingfors IFK11.98 / -
 
M kiekko (4)
Eerikki HietikkoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu27.77 / -
Petri KoranderVihdin Viesti30.26 / 21.69
Jere LiskojärviHelsingin Tarmo39.74 / 31.25
Ilmari PehkonenRekolan Raikas36.49 / -
 
N 100m (28)
Betty AschanEsbo IF13.40 / 13.89
Olivia EttanenKarhulan Urheilijat13.63 / 13.98
Saara HämäläinenEspoon Tapiot14.00 / 14.00
Julia IhantolaEspoon Tapiot12.16 / 12.34
Aicha KalalaKeravan Urheilijat12.67 / 12.67
Safi KalalaKeravan Urheilijat13.07 / 13.07
Erin KarjalahtiNurmijärven Yleisurheilu12.24 / -
Saara KeskitaloEspoon Tapiot11.86 / -
Aino KoskelaHelsingfors IFK12.72 / 13.04
Lotta LahtinenIF Raseborg12.57 / 12.73
Kerttu LatvalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.77 / -
Katja LuukkolaLeppävaaran Sisu12.04 / 12.47
Silja NieminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ella NourrissonKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.85 / 12.85
Sonja NousiainenMikkelin Kilpa-Veikot12.16 / 12.52
Kati OikarinenHelsingin Kisa-Veikot12.52 / 14.63
Ella PaukkuEsbo IF12.47 / 12.89
Ella PeräläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.25 / -
Helmiina RaninenLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.87 / 13.66
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot13.58 / 13.71
Suvi-Tuuli SaarnioJyväskylän Kenttäurheilijat12.95 / 12.97
Eeva SambergHelsingin Kisa-Veikot12.89 / 12.89
Sara SiltalaHelsingin Kisa-Veikot12.23 / 12.61
Sofia TannerEspoon Tapiot13.17 / 13.74
Martta ValtonenEspoon Tapiot13.22 / 13.22
Essi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet12.38 / -
Ella WesterlundEsbo IF13.22 / 13.22
Leonie WinellEsbo IF13.19 / 13.19
 
N 200m (28)
Emelie AvellanEsbo IF29.66 / -
Fanny BöhlingBorgå Akilles27.32 / 27.32
Olivia EttanenKarhulan Urheilijat - / -
Silja FileniusHelsingfors IFK28.33 / -
Minea FogelholmEspoon Tapiot25.35 / -
Vilma HakalaHelsingfors IFK25.61 / -
Saara HämäläinenEspoon Tapiot30.05 / -
Mila HeikkonenHelsingfors IFK25.47 / 25.47
Julia IhantolaEspoon Tapiot25.10 / -
Fanni JokinenEspoon Tapiot28.17 / 28.17
Charlotte KajanderHelsingfors IFK26.01 / 26.01
Aino KoskelaHelsingfors IFK26.31 / 26.70
Lotta LahtinenIF Raseborg26.14 / 27.17
Kerttu LatvalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu24.35 / 25.91
Katja LuukkolaLeppävaaran Sisu24.69 / 25.22
Silja NieminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nelli NikulaHelsingin Kisa-Veikot27-02 / -
Ella NourrissonKeski-Uudenmaan Yleisurheilu26.36 / 26.36
Kati OikarinenHelsingin Kisa-Veikot25.73 / 30.84
Ida OunaslehtoEsbo IF25.73 / -
Minttu RinneSaarijärven Pullistus26.06 / -
Suvi-Tuuli SaarnioJyväskylän Kenttäurheilijat26.77 / -
Eeva SambergHelsingin Kisa-Veikot26.80 / -
Sanni SuhonenEspoon Tapiot27.74 / 28.03
Martta ValtonenEspoon Tapiot26.83 / 26.83
Emilia VoutilainenHelsingin Kisa-Veikot27.54 / -
Linnéa WiikIF Sibbo-Vargarna28.22 / 28.59
Leonie WinellEsbo IF27.72 / -
 
N 1500m (9)
Ida AnderssonNurmijärven Yleisurheilu4:51.21 / -
Emilia HolmilaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aino JokkalaPorvoon Urheilijat - / -
Siiri KotamäkiKeravan Urheilijat - / -
Emmi LampioKeravan Urheilijat - / -
Pinja LindstedtPorvoon Urheilijat4:52.10 / -
Miisa MäittäläPorvoon Urheilijat - / -
Ronja OrivuoriViipurin Urheilijat5:03.36 / -
Nella ParonenKarhulan Katajaiset4:59.44 / -
 
N korkeus (2)
Tilda HuffHelsingfors IFK1.81 / 1.65
Linnéa WiikIF Sibbo-Vargarna1.55 / -
 
N seiväs (2)
Vilma HannulaKarhulan Katajaiset3.80 / 3.80
Titta SillmanHelsingin Kisa-Veikot3.00 / 3.00
 
N pituus (15)
Betty AschanEsbo IF4.59 / 4.31
Gisela BergströmBorgå Akilles5.40 / 5.14
Minea FogelholmEspoon Tapiot5.68 / 5.68
Saara KeskitaloEspoon Tapiot6.18 / -
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna4.57 / 4.57
Helmi LievonenRiihimäen Kisko5.17 / -
Vanessa LindbergIF Sibbo-Vargarna4.77 / 4.34
Ella PaukkuEsbo IF5.25 / 5.11
Pinja PikkupeuraHelsingfors IFK5.81 / 5.47
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot4.76 / 4.53
Eevi StrandströmIF Sibbo-Vargarna3.87 / -
Sanni SuhonenEspoon Tapiot4.68 / -
Essi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet5.65 / 5.56
Kristiina VuorvirtaEspoon Tapiot6.22 / 5.55
Kia WirénRekolan Raikas4.49 / -
 
N kuula (4)
Emilia AnttilaBorgå Akilles11.02 / 10.64
Jessica MeriheinäLiljendal IK15.14 / 14.93
Ida OunaslehtoEsbo IF10.91 / 10.91
Riikka PurhoLappeenrannan Urheilu-Miehet13.11 / 13.11
 
N keihäs (3)
Minka NurroHelsingin Kisa-Veikot49.27 / 49.27
Emilia PeltoheimoKarhulan Katajaiset41.93 / 40.63
Tiina RiuttaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu38.25 / 32.70
 
M19 kuula (3)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna13.69 / 13.69
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna - / -
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
M19 kiekko (3)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna41.68 / 41.68
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna - / -
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
N19 kuula (3)
Elisa HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet8.50 / 8.50
Senja LaaksoKeravan Urheilijat7.19 / -
Jonna VirénLiljendal IK10.48 / 10.48
 
N19 keihäs (2)
Elisa HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet33.94 / 32.19
Emilia KarellSjundeå IF54.04 / 54.04
 
M17 kiekko (1)
Samuel PuustinenBorgå Akilles33.97 / 32.88
 
N17 kuula (2)
Jessica BjörkstenLiljendal IK12.77 / 12.77
Ella ErikssonLiljendal IK10.05 / 10.05
 
N17 keihäs (1)
Sara SandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P15 100m (6)
Mikael GustafssonIF Sibbo-Vargarna12.91 / 12.91
Linus MartinIF Sibbo-Vargarna11.86 / 11.86
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat13.29 / 13.29
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna13.32 / -
Juska TorkkolaKenttäurheilijat-5812.32 / 12.32
Eero WuotiKenttäurheilijat-5813.56 / 13.56
 
P15 800m (4)
Alex AhlgrenPorvoon Urheilijat2:29.94 / 2:29.94
Oskari PiirainenPorvoon Urheilijat2:24.93 / 2:24.93
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat2:10.39 / 2:10.39
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna2:14.09 / -
 
P15 korkeus (4)
Tymofii KravchukViipurin Urheilijat1.75 / 1.75
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.66 / 1.63
Linus MartinIF Sibbo-Vargarna1.43 / -
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat1.35 / 1.35
 
T15 100m (5)
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna13.91 / 13.91
Janina HörhammerIF Sibbo-Vargarna14.97 / 14.97
Iida-Maria LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna13.97 / 13.97
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna14.02 / 14.02
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna14.59 / 14.87
 
T15 800m (8)
Unna HarkioViipurin Urheilijat - / -
Iida-Maria LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna2:49.92 / 2:49.92
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna2:58.26 / -
Ebba MiettinenEspoon Tapiot - / -
Senni PääkkönenViipurin Urheilijat2:34.79 / -
Ella RautawaaraEspoon Tapiot - / -
Fanny-Amanda SeppäläHelsingin Kisa-Veikot2:31.35 / 2:34.02
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna2:45.16 / -
 
T15 korkeus (8)
Sara HämelinEsbo IF1.53 / -
Janina HörhammerIF Sibbo-Vargarna1.43 / -
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna1.46 / -
Iida-Maria LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna1.40 / 1.40
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna1.37 / 1.30
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna1.40 / 1.40
Venla TeuriEsbo IF1.47 / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna1.49 / 1.35
 
P13 60m (5)
Kristian GustafssonIF Sibbo-Vargarna9.81 / 9.81
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna9.43 / 9.43
Matias HirnIF Sibbo-Vargarna9.58 / 9.58
Marcus KoljonenPorvoon Urheilijat8.32 / 8.38
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna9.07 / -
 
P13 1000m (8)
Oliver EkmanVantaan Salamat - / -
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna3:38.02 / -
Daniel MustafinHelsingin Jyry3:20.03 / 3:20.03
Filip NyströmPorvoon Urheilijat3:13.05 / -
Eetu PekkalaKeravan Urheilijat3:33.36 / -
Elmo RautioKeravan Urheilijat3:18.62 / 3:18.62
Osmo RautioKeravan Urheilijat3:29.21 / 3:29.21
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat3:54.48 / -
 
P13 kuula (2)
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna11.78 / 11.78
Samuel VartiovaaraKeravan Urheilijat9.15 / 9.15
 
T13 60m (12)
Amanda AhlgrenPorvoon Urheilijat8.58 / 8.58
Minni KanervaKenttäurheilijat-589.83 / 9.83
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna9.01 / -
Helmi KuitunenKenttäurheilijat-588.81 / 8.94
Natalie LindströmIF Sibbo-Vargarna8.91 / 8.91
Elli MattilaPorvoon Urheilijat8.88 / 8.88
Ada MyrtenbladPorvoon Urheilijat9.60 / 9.60
Martha NylundIF Sibbo-Vargarna9.23 / 9.23
Ninni PenttinenPorvoon Urheilijat9.13 / 9.13
Sofia RaskKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.09 / 10.09
Kajsa SillmanPorvoon Urheilijat9.38 / 9.38
Elizabeth ToftsIF Sibbo-Vargarna9.52 / 9.52
 
T13 1000m (3)
Ronja HannénPorvoon Urheilijat3:28.94 / 3:31.08
Kaisla RouvilaPorvoon Urheilijat3:29.06 / 3:29.06
Kajsa SillmanPorvoon Urheilijat - / -
 
T13 pituus (11)
Amanda AhlgrenPorvoon Urheilijat3.92 / 3.92
Minni KanervaKenttäurheilijat-583.57 / 3.57
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna4.48 / -
Natalie LindströmIF Sibbo-Vargarna4.13 / 4.13
Elli MattilaPorvoon Urheilijat3.96 / 3.93
Ada MyrtenbladPorvoon Urheilijat3.47 / 3.47
Ninni PenttinenPorvoon Urheilijat3.89 / 3.89
Sofia RaskKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.02 / -
Venla RepoPorvoon Urheilijat4.36 / 4.36
Kajsa SillmanPorvoon Urheilijat4.16 / 4.16
Elizabeth ToftsIF Sibbo-Vargarna3.83 / 3.83
 
P11 60m (1)
Lenni LähdesaloIF Sibbo-Vargarna10.44 / 10.72
 
P11 1000m (3)
Martin MaulaEspoon Tapiot3:29.49 / 3:29.49
Milo MaulaEspoon Tapiot3:36.04 / 3:36.04
Alfons RautawaaraEspoon Tapiot4:07.15 / 4:07.15
 
P11 kuula (1)
Lenni LähdesaloIF Sibbo-Vargarna6.02 / 6.02
 
T11 60m (18)
Lisella ArderPorvoon Urheilijat10.02 / 10.02
Serafia ArreniusIF Sibbo-Vargarna10.35 / 10.35
Amanda BuddasIF Sibbo-Vargarna10.65 / 10.65
Minea HaapsaloPorvoon Urheilijat10.40 / 10.40
Vera HaminaPorvoon Urheilijat10.78 / 10.78
Wilma HolmströmIF Sibbo-Vargarna11.33 / 11.33
Linnea ImmonenIF Sibbo-Vargarna10.97 / 10.97
Jonna KämäräinenEsbo IF9.52 / 9.52
Mira KorpiKenttäurheilijat-589.98 / 9.98
Olivia KoskiIF Sibbo-Vargarna9.62 / 9.62
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat10.06 / 10.06
Iiris LampinenViipurin Urheilijat9.59 / 9.59
Jenni LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna9.57 / 9.77
Vivia LeppäläKeravan Urheilijat9.30 / 9.30
Serafia PiirainenPorvoon Urheilijat9.96 / 9.96
Rianna RuotsalainenPorvoon Urheilijat13.29 / -
Ellen SöderlingIF Sibbo-Vargarna - / -
Lisa TravisIF Sibbo-Vargarna10.00 / 10.00
 
T11 1000m (10)
Lisella ArderPorvoon Urheilijat - / -
Minea HaapsaloPorvoon Urheilijat3:55.17 / 3:55.17
Vera HaminaPorvoon Urheilijat - / -
Linnea ImmonenIF Sibbo-Vargarna4:31.78 / 4:31.78
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat3:48.59 / 3:48.59
Lilian KuismanenPorvoon Urheilijat4:22.87 / -
Jenni LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna3:57.22 / 4:17.44
Serafia PiirainenPorvoon Urheilijat3:59.19 / -
Meeri SahaKenttäurheilijat-583:33.98 / 3:33.98
Lisa TravisIF Sibbo-Vargarna4:08.79 / 4:30.71
 
T11 pituus (17)
Lisella ArderPorvoon Urheilijat3.70 / 3.70
Serafia ArreniusIF Sibbo-Vargarna3.11 / 3.02
Amanda BuddasIF Sibbo-Vargarna3.01 / 3.01
Minea HaapsaloPorvoon Urheilijat3.35 / 3.35
Vera HaminaPorvoon Urheilijat3.16 / 3.16
Wilma HolmströmIF Sibbo-Vargarna2.86 / 2.86
Linnea ImmonenIF Sibbo-Vargarna2.96 / 2.96
Jonna KämäräinenEsbo IF3.55 / 3.55
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat3.79 / 3.79
Iiris LampinenViipurin Urheilijat3.76 / 3.76
Jenni LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna3.97 / 3.97
Vivia LeppäläKeravan Urheilijat3.88 / 3.71
Wilhelmina LindbergIF Sibbo-Vargarna2.83 / 2.76
Rianna RuotsalainenPorvoon Urheilijat1.98 / -
Meri SinervoHelsingfors IFK - / -
Ellen SöderlingIF Sibbo-Vargarna - / -
Lisa TravisIF Sibbo-Vargarna3.44 / 3.29
 
P9 40m (3)
Jonatan GustafssonIF Sibbo-Vargarna7.38 / 7.38
Joonatan HirnIF Sibbo-Vargarna7.49 / 7.49
Toivo StrandströmIF Sibbo-Vargarna8.02 / 8.02
 
P9 kuula (3)
Joonatan HirnIF Sibbo-Vargarna - / -
Toivo StrandströmIF Sibbo-Vargarna3.70 / -
Teemu VartiovaaraKeravan Urheilijat4.98 / 4.98
 
T9 40m (4)
Ellen HolmströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Ida KotakallioKirkkonummen Urheilijat7.13 / 7.13
Salla-Sofia LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna7.55 / 7.55
Alva LindbladIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T9 kuula (3)
Ellen HolmströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Salla-Sofia LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna - / -
Alva LindbladIF Sibbo-Vargarna - / -