Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Karnevaalit
30.06. klo 11:00 Lempäälän korkeus-, pituus ja 3-loikkakarnevaalit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 292 henk. (424 lajisuoritusta)
M korkeus (9)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Ville EikkulaTampereen Pyrintö2.10 / -
Anton GrönroosSjundeå IF1.88 / 1.88
Johan GrönroosSjundeå IF2.03 / 2.00
Jesse HuttunenSavitaipaleen Urheilijat2.10 / 2.06
Daniel KosonenTampereen Pyrintö2.22 / 2.16
Teemu LaurikainenOriveden Ponnistus2.03 / 1.99
Arttu MattilaÄänekosken Urheilijat2.21 / 2.14
Matias MustonenLempäälän Kisa Yleisurheilu2.17 / 2.09
Valtteri VälimäkiUudenkaupungin Kenttäkarhut2.11 / 2.00
 
M pituus (16)
Janne EtelämäkiKuortaneen Kunto7.46 / -
Eero HaapalaIkaalisten Urheilijat7.95 / 7.23
Frans HäggblomIK Falken6.73 / -
Pyry KeränenKarkkilan Pojat7.54 / 7.05
Patrick LindbergVihdin Viesti6.56 / 6.45
Miika MäkinenRiihimäen Kisko7.32 / -
Otto PulkkinenImatran Urheilijat7.48 / 7.17
Tuomas RouvaliJyväskylän Kenttäurheilijat7.37 / 6.91
Evangelos SpartiotisEspoon Tapiot6.94 / -
Aaro SyväniemiIlmajoen Kisailijat6.61 / -
Arttu TauriainenPerniön Urheilijat7.04 / 7.04
Julius ToivolaJyväskylän Kenttäurheilijat7.30 / 7.30
Ville ToivonenÄhtärin Urheilijat7.35 / -
Joska TommolaTurun Weikot Yleisurheilu7.33 / 7.23
Tomi ValkamaKauhavan Wisa7.01 / 6.47
Sakari ValliusJoensuun Kataja6.65 / 6.60
 
M 3-loikka (12)
Deshawn HolopainenJoensuun Kataja14.39 / 14.39
Antti InkinenLappeenrannan Urheilu-Miehet15.45 / 14.69
Oliver KärkiVaasan Vasama15.04 / 14.98
Aapo KarvinenVammalan seudun Voima15.48 / 15.48
Topias KoukkulaTurun Urheiluliitto16.14 / 15.34
Niko MikkolaPorin Yleisurheilu13.78 / 13.78
Veikko NugrahaEspoon Tapiot15.86 / 15.39
Otto PeltokangasToholammin Urheilijat13.35 / -
Daniel SjölindIF Åsarna15.49 / 13.71
Miro TanninenJoensuun Kataja14.77 / 14.45
Antti TieksoTurun Weikot Yleisurheilu15.34 / 14.94
Simeon VorselmanHelsingin Kisa-Veikot13.78 / -
 
N korkeus (11)
Aino AaltoVehmaisten Urheilijat1.73 / 1.67
Elina KakkoPerttelin Peikot1.88 / -
Viivi KanervaTurun Urheiluliitto1.82 / 1.76
Henni LiimattaMaskun Kataja1.69 / 1.66
Miia LindholmHelsingfors IFK1.81 / 1.76
Minttu MattinenLappeenrannan Urheilu-Miehet1.67 / -
Johanna NieminenJyväskylän Kenttäurheilijat1.72 / -
Elin PajunenVasa IS1.82 / 1.82
Venla PulkkanenJyväskylän Kenttäurheilijat1.78 / 1.74
Janna SiegfridsVasa IS1.70 / -
Saara SinervoSalon Vilpas1.81 / 1.69
 
N pituus (24)
Vilma ItälinnaTampereen Pyrintö5.83 / 5.82
Janina JaatinenJyväskylän Kenttäurheilijat5.43 / -
Jessica KähäräMikkelin Kilpa-Veikot6.15 / 6.08
Katja KangasPohjan Koitto6.12 / 5.74
Anni KantolaTampereen Pyrintö5.16 / 5.01
Henna KaunistolaLauttakylän Luja4.91 / 4.91
Neea KäyhköSavonlinnan Riento6.31 / 5.97
Taika KoilahtiTurun Weikot Yleisurheilu6.69 / 5.85
Anne-Mari LehtiöKenttäurheilijat-586.35 / 5.99
Tilda LipastiHelsingfors IFK5.96 / -
Roosa MäättäläKokkolan Veikot6.19 / 5.65
Roosa MähönenJyväskylän Kenttäurheilijat6.16 / 6.16
Minttu MattinenLappeenrannan Urheilu-Miehet5.55 / 5.52
Arlena MikkonenTampereen Urheilijat -385.68 / 5.68
Emma PullolaVaasan Vasama6.26 / 5.98
Veera PuosiNakkilan Vire4.70 / 4.70
Gia ReinholmJyväskylän Kenttäurheilijat6.13 / 6.13
Jenna SaarilahtiTampereen Pyrintö5.23 / 5.16
Vanessa SalminenForssan Salama5.33 / 5.27
Riikka SavolainenJyväskylän Kenttäurheilijat5.64 / -
Kiia SimolaHämeenlinnan Tarmo4.77 / 4.59
Venla VäliharjuTampereen Pyrintö5.59 / 5.59
Saga VanninenTampereen Pyrintö6.34 / 6.25
Tiina YlöstaloTampereen Pyrintö5.89 / 5.16
 
N 3-loikka (16)
Wilhelmiina HarjuJyväskylän Kenttäurheilijat12.58 / -
Emilia HeinoTampereen Pyrintö12.09 / 11.48
Erin KainulainenSavonlinnan Riento11.97 / 11.37
Petra KallionpääLahden Ahkera11.85 / -
Laura KoivistoJyväskylän Kenttäurheilijat12.53 / 12.24
Elina KostiainenVihdin Viesti13.30 / 13.30
Janita LeppärantaKristiinan Urheilijat12.61 / 12.61
Miia LindholmHelsingfors IFK12.46 / 12.46
Tilda LipastiHelsingfors IFK12.58 / 11.67
Kristiina MäkeläOrimattilan Jymy14.41 / 14.14
Jessica MiettinenJoensuun Kataja12.77 / 12.68
Hanna PeltolaTampereen Pyrintö12.59 / 12.40
Emma PullolaVaasan Vasama13.62 / 12.94
Laura RautiainenLahden Ahkera12.45 / 12.03
Ilona RuoholaTurun Urheiluliitto12.77 / 12.26
Siri SavolainenNaantalin Löyly12.49 / 12.10
 
M19 korkeus (1)
Teemu LaurikainenOriveden Ponnistus2.03 / 1.99
 
M19 pituus (9)
Anselmi JaatinenUrjalan Urheilijat5.68 / -
Eetu JokelaAlavieskan Viri7.16 / 6.85
Aku KuljuJyväskylän Kenttäurheilijat6.94 / 6.94
Sisu MikkiläImatran Urheilijat6.63 / 6.48
Benjamin OlliVasa IS6.93 / 6.70
Eemil PorvariHartolan Voima6.96 / 6.82
Aaro SyväniemiIlmajoen Kisailijat6.61 / -
Arttu TauriainenPerniön Urheilijat7.04 / 7.04
Simeon VorselmanHelsingin Kisa-Veikot6.67 / 6.61
 
M19 3-loikka (5)
Anselmi JaatinenUrjalan Urheilijat11.68 / -
Manu MetsäkangasLahden Ahkera13.32 / 12.22
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna13.10 / 12.99
Otto PeltokangasToholammin Urheilijat13.35 / -
Eemil PorvariHartolan Voima13.90 / -
 
N19 korkeus (5)
Anni KonnuImatran Urheilijat1.68 / 1.68
Henni LiimattaMaskun Kataja1.69 / 1.66
Johanna NieminenJyväskylän Kenttäurheilijat1.72 / -
Anni NurminenTampereen Pyrintö1.61 / 1.55
Alina VirtanenPiikkiön Kehitys1.61 / 1.55
 
N19 pituus (11)
Olivia AsikainenKaipolan Vire5.66 / 5.54
Meeri ElomaaSeinäjoen Seudun Urheilijat6.01 / 6.01
Veera JokinenKarstulan Kiva4.55 / -
Piia KalliomäkiÄänekosken Urheilijat5.65 / 5.65
Eeva KariNakkilan Vire5.13 / 5.13
Tessa MoisioKaipolan Vire5.77 / 5.77
Anni NurminenTampereen Pyrintö5.65 / 5.56
Mila PeltoniemiKuopion Reipas4.77 / -
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera5.86 / -
Saana TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat5.41 / 5.41
Milla UittiImatran Urheilijat5.30 / 5.18
 
N19 3-loikka (8)
Vilma HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu11.09 / -
Emilia JokinenVehmaisten Urheilijat9.92 / -
Eeva KariNakkilan Vire11.65 / 11.65
Sanni LentoTampereen Pyrintö12.09 / -
Johanna NieminenJyväskylän Kenttäurheilijat11.92 / 11.86
Jenna SaarilahtiTampereen Pyrintö11.72 / 11.04
Riikka SavolainenJyväskylän Kenttäurheilijat11.79 / -
Saana TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat11.84 / 11.54
 
M17 korkeus (3)
Miika NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu1.70 / -
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna1.67 / 1.66
Roope TurunenPyhäselän Urheilijat1.76 / 1.75
 
M17 pituus (5)
Eelis KuusjärviLempäälän Kisa Yleisurheilu5.75 / 5.75
Lassi NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat6.50 / -
Miika NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu5.62 / 5.28
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo6.11 / 6.11
Konsta TynkkynenTampereen Pyrintö6.33 / -
 
M17 3-loikka (5)
Manu KankaanniemiVammalan seudun Voima13.48 / 13.48
Eelis KuusjärviLempäälän Kisa Yleisurheilu12.05 / 12.05
Niklas PiirainenLempäälän Kisa Yleisurheilu12.97 / 12.97
Tumi SirankoVantaan Salamat13.36 / 13.36
Shankar UuksulainenVaasan Vasama11.79 / -
 
N17 korkeus (9)
Aino AaltoVehmaisten Urheilijat1.73 / 1.67
Lotta GranitSotkamon Jymy1.46 / -
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto1.58 / 1.58
Pirkko JärvikyläJyväskylän Kenttäurheilijat1.66 / 1.65
Sofia KokkoMikkelin Kilpa-Veikot1.61 / 1.56
Sofia NiemiKarhulan Katajaiset1.50 / 1.50
Essi NiinimäkiLappeenrannan Urheilu-Miehet1.55 / 1.45
Lotta PerkiöSaarijärven Pullistus1.62 / 1.55
Miina TurpeinenVesannon Urheilijat1.61 / 1.55
 
N17 pituus (16)
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto4.80 / 4.65
Eveliina HavialaNakkilan Vire5.24 / 5.24
Pirkko JärvikyläJyväskylän Kenttäurheilijat5.43 / 5.43
Kaisa KivinenEspoon Tapiot5.21 / 4.77
Pihla LahtinenTampereen Pyrintö4.89 / 4.89
Oona LentoTampereen Pyrintö5.01 / -
Roosa MyllymäkiTampereen Pyrintö5.28 / 5.28
Sanni NiskanenViialan Valtti4.28 / -
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo5.69 / 5.29
Nilla OksanenTampereen Pyrintö4.65 / -
Iida PenttiJyväskylän Kenttäurheilijat4.28 / 4.28
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo4.92 / 4.90
Noora SalmiJyväskylän Kenttäurheilijat5.24 / -
Jenni SormunenIkaalisten Urheilijat5.24 / 5.24
Miina TurpeinenVesannon Urheilijat5.14 / 5.14
Saana TurunenSotkamon Jymy5.32 / -
 
N17 3-loikka (8)
Lotta HäkkänenMikkelin Kilpa-Veikot11.57 / 11.24
Erica HöglundTurun Urheiluliitto9.75 / -
Pirkko JärvikyläJyväskylän Kenttäurheilijat11.44 / 11.44
Anni KantolaTampereen Pyrintö10.99 / -
Anne-Karin KilkkiLappeenrannan Urheilu-Miehet11.38 / -
Kaisa KivinenEspoon Tapiot10.65 / 10.28
Oona MoisioTampereen Pyrintö10.25 / 10.25
Roosa MyllymäkiTampereen Pyrintö11.29 / 11.26
 
P15 korkeus (12)
Alec IsaacsMalax IF1.84 / 1.84
Niko KaunistoNaantalin Löyly1.74 / 1.71
Elmer KeinänenEsbo IF1.65 / -
Viljami LaunonenNaantalin Löyly1.63 / 1.58
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat1.51 / 1.50
Niilo PelliPolvijärven Urheilijat1.70 / 1.70
Saku PuustinenLahden Ahkera1.68 / 1.68
Aapo RaunioTampereen Urheilijat -381.46 / -
Samuel RuohonenTampereen Urheilijat -381.67 / 1.60
Lauri SinkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Niko TilanderKenttäurheilijat-581.70 / 1.63
Arttu ViljanenToijalan Vauhti1.53 / 1.53
 
P15 pituus (8)
Nikola BäckVasa IS6.22 / -
Matias NieminenAsikkalan Raikas4.91 / 4.91
Pyry NieminenAsikkalan Raikas4.95 / 4.95
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu5.65 / 5.65
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat5.03 / 5.03
Leevi OrtjuTampereen Pyrintö4.71 / -
Saku PuustinenLahden Ahkera5.28 / 5.28
Niko TilanderKenttäurheilijat-585.38 / 5.38
 
P15 3-loikka (8)
Niko KaunistoNaantalin Löyly11.25 / -
Elmer KeinänenEsbo IF11.76 / 11.76
Viljami LaunonenNaantalin Löyly11.02 / -
Tuomas MäkeläIkaalisten Urheilijat11.67 / 11.67
Leevi OrtjuTampereen Pyrintö10.98 / 10.98
Niilo PelliPolvijärven Urheilijat10.17 / -
Aapo RaunioTampereen Urheilijat -38 - / -
Samuel RuohonenTampereen Urheilijat -3812.03 / 12.03
 
T15 korkeus (20)
Inka HämäläinenJanakkalan Jana1.56 / 1.51
Saima HelminenHelsingin Tarmo1.51 / 1.51
Iiris LaaksonenKarhulan Katajaiset1.56 / 1.56
Emma LatvalaLappajärven Veikot1.57 / 1.50
Erin LönnqvistLempäälän Kisa Yleisurheilu1.57 / 1.57
Siiri MäkeläLauttakylän Luja1.48 / 1.46
Laura MantilaRiihimäen Kisko1.51 / 1.51
Venla MattilaToijalan Vauhti1.47 / 1.47
Hanna MustonenLahden Ahkera1.62 / 1.57
Ilona NordmanRauman Urheilijat1.55 / 1.55
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.47 / -
Veera PaavolaTampereen Pyrintö1.45 / 1.41
Erika ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat1.47 / 1.42
Angeliina RuotsalainenTampereen Pyrintö1.53 / 1.43
Ida SaarinenVilppulan Veikot1.51 / 1.51
Sofia SauvalaJyväskylän Kenttäurheilijat1.48 / 1.48
Hanna SipponenKuopion Reipas1.60 / 1.58
Iina SuomäkiSaarijärven Pullistus1.60 / 1.60
Kristiina TamskiTampereen Pyrintö1.47 / -
Ella WallinVasa IS1.45 / 1.45
 
T15 pituus (27)
Inka HämäläinenJanakkalan Jana4.64 / 4.60
Nanna HarkkiLempäälän Kisa Yleisurheilu4.66 / 4.66
Aino HeikkiläTampereen Pyrintö4.91 / 4.91
Kamilla HillmanIkaalisten Urheilijat4.77 / 4.77
Ella HyppöläKaipolan Vire4.92 / 4.92
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.12 / -
Iida KastarinenTampereen Pyrintö5.51 / 5.51
Neea KesoTampereen Pyrintö5.27 / 5.27
Ella KurulaIkaalisten Urheilijat5.04 / 5.04
Minea LaukkanenLempäälän Kisa Yleisurheilu3.88 / 3.88
Siiri MäkeläLauttakylän Luja5.11 / 5.11
Laura MantilaRiihimäen Kisko4.93 / 4.93
Feza MbonabingiLempäälän Kisa Yleisurheilu3.83 / 3.58
Oona MongkolVehmaisten Urheilijat4.72 / 4.71
Ilona NordmanRauman Urheilijat5.17 / 5.17
Olivia OksjokiLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Edit PalménEspoon Tapiot4.94 / 4.94
Erika ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat4.81 / 4.81
Matilda PennanenEsbo IF4.60 / 4.60
Lumi RekoniusTampereen Pyrintö4.23 / 4.02
Sofia SauvalaJyväskylän Kenttäurheilijat5.00 / 5.00
Kristiina TamskiTampereen Pyrintö4.78 / 4.78
Onerva TauriainenTampereen Pyrintö4.27 / -
Venla VaittinenLempäälän Kisa Yleisurheilu4.92 / 4.80
Hilda VälimäkiTampereen Pyrintö4.04 / 4.04
Aino-Maria ValkolaSaarijärven Pullistus5.09 / 5.09
Ella WallinVasa IS5.06 / 5.06
 
T15 3-loikka (18)
Aino AaltoLempäälän Kisa Yleisurheilu8.11 / -
Senni HaapakoskiSaarijärven Pullistus10.26 / 10.15
Nanna HarkkiLempäälän Kisa Yleisurheilu9.12 / -
Verna HuppunenMaarian Mahti10.16 / 10.16
Emma LatvalaLappajärven Veikot10.59 / 10.59
Miranda LehtimäkiForssan Salama10.39 / -
Erin LönnqvistLempäälän Kisa Yleisurheilu9.65 / -
Feza MbonabingiLempäälän Kisa Yleisurheilu8.61 / 8.60
Oona MongkolVehmaisten Urheilijat10.17 / 10.17
Edit PalménEspoon Tapiot10.57 / 10.38
Matilda PennanenEsbo IF10.60 / 10.60
Vanessa SalminenForssan Salama11.30 / 10.50
Maija SantanenJanakkalan Jana10.43 / 10.43
Emma SimonenKenttäurheilijat-5811.18 / 11.18
Hanna SipponenKuopion Reipas10.15 / -
Iina SuomäkiSaarijärven Pullistus9.73 / 9.73
Aino-Maria ValkolaSaarijärven Pullistus10.71 / 10.71
Ainu VerhoLempäälän Kisa Yleisurheilu10.82 / -
 
P13 korkeus (3)
Eero KaunistoNaantalin Löyly1.55 / 1.55
Aleksis KiveläPolvijärven Urheilijat1.49 / 1.49
Kasperi MöttönenJyväskylän Kenttäurheilijat1.43 / 1.41
 
P13 pituus (9)
Toivo EleinenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Jiri HokkanenJyväskylän Kenttäurheilijat4.35 / 4.35
Eino KorpelaTammelan Ryske4.55 / 4.55
Rasmus MajuriKiukaisten Kisailijat3.80 / 3.80
Oliver MikkolaNakkilan Vire4.71 / 4.71
Kasperi MöttönenJyväskylän Kenttäurheilijat4.16 / 4.16
Leevi PartanenJoensuun Kataja4.05 / 4.00
Toivo TakanenJoensuun Kataja5.05 / 5.05
Eddie WallinVasa IS4.75 / 4.75
 
P13 3-loikka (8)
Toivo EleinenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Jiri HokkanenJyväskylän Kenttäurheilijat9.36 / 9.36
Eero KaunistoNaantalin Löyly10.31 / -
Aleksis KiveläPolvijärven Urheilijat - / -
Rasmus MajuriKiukaisten Kisailijat - / -
Oliver MikkolaNakkilan Vire9.48 / 9.48
Leevi PartanenJoensuun Kataja - / -
Toivo TakanenJoensuun Kataja - / -
 
T13 korkeus (14)
Fiona GirautTampereen Pyrintö1.34 / 1.34
Iina HirsikorpiOulun Pyrintö1.50 / 1.47
Minttu KanervaVantaan Salamat1.50 / 1.50
Silja KemppainenTampereen Pyrintö1.40 / 1.40
Ronja KorpiahoMarttilan Murto1.37 / 1.37
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna1.55 / 1.55
Alisa LaunonenNaantalin Löyly1.56 / 1.49
Tilda-Aliina LeiviskäOulun Pyrintö1.31 / 1.30
Noora MoisioTampereen Pyrintö1.43 / 1.43
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.42 / 1.36
Lumi PennanenTampereen Pyrintö1.35 / 1.35
Ella RajalaLempäälän Kisa Yleisurheilu1.26 / 1.19
Netta RoivainenTampereen Pyrintö1.42 / 1.38
Emma SuovanenNaantalin Löyly1.47 / 1.41
 
T13 pituus (23)
Eimi AggeMarttilan Murto4.19 / 4.19
Lydia AhoKaipolan Vire4.34 / 4.34
Fiona GirautTampereen Pyrintö4.44 / 4.44
Elina HakuniNaantalin Löyly4.25 / 4.20
Elena HöglundTurun Urheiluliitto3.95 / 3.95
Minja KauttoLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Silja KemppainenTampereen Pyrintö3.75 / 3.75
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.99 / -
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.42 / 4.42
Aada KölhiHämeenlinnan Tarmo3.77 / 3.77
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna4.84 / 4.84
Sonja LahtiKarhulan Katajaiset4.78 / 4.78
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot4.27 / 4.16
Bianca MikkolaHämeenlinnan Tarmo3.86 / 3.86
Jenna MinkkinenPälkäneen Luja-Lukko4.87 / 4.87
Saimi MuhonenJyväskylän Kenttäurheilijat3.82 / 3.82
Ida PelliPolvijärven Urheilijat4.07 / 4.07
Iina PoussuNoormarkun Nopsa4.63 / 4.63
Ella RouhiainenIkaalisten Urheilijat - / -
Liinu SalmiRauman Urheilijat4.79 / 4.79
Hertta VatanenLiperin Taimi3.54 / 3.54
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat4.35 / -
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat4.02 / -
 
T13 3-loikka (27)
Eimi AggeMarttilan Murto - / -
Lydia AhoKaipolan Vire9.23 / 9.23
Emilia FrösénHelsingin Kisa-Veikot - / -
Fiona GirautTampereen Pyrintö8.73 / -
Elina HakuniNaantalin Löyly9.39 / 9.39
Elena HöglundTurun Urheiluliitto - / -
Minttu KanervaVantaan Salamat8.93 / 8.93
Minja KauttoLempäälän Kisa Yleisurheilu8.88 / -
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.82 / -
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.83 / -
Aada KölhiHämeenlinnan Tarmo - / -
Sonja LahtiKarhulan Katajaiset9.13 / -
Alisa LaunonenNaantalin Löyly10.92 / -
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot8.18 / 8.18
Tilda-Aliina LeiviskäOulun Pyrintö - / -
Bianca MikkolaHämeenlinnan Tarmo - / -
Jenna MinkkinenPälkäneen Luja-Lukko9.73 / 9.73
Noora MoisioTampereen Pyrintö9.13 / -
Ida PelliPolvijärven Urheilijat8.00 / -
Iina PoussuNoormarkun Nopsa10.37 / 10.37
Ella RouhiainenIkaalisten Urheilijat - / -
Liinu SalmiRauman Urheilijat8.19 / -
Julia SuolaniemiToijalan Vauhti - / -
Emma SuovanenNaantalin Löyly9.80 / 9.80
Hertta VatanenLiperin Taimi - / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat9.29 / -
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat9.24 / 9.24
 
P11 korkeus (9)
Milo GirautTampereen Pyrintö1.10 / 1.10
Niklas GroblerTampereen Pyrintö1.35 / 1.35
Elias IkolaLempäälän Kisa Yleisurheilu1.00 / -
Aapo JaatinenUrjalan Urheilijat1.13 / 1.13
Aleksi KoskelaVammalan seudun Voima1.21 / -
Hugo LasaroffJoensuun Kataja1.44 / 1.44
Lukas LehtinenLempäälän Kisa Yleisurheilu1.10 / -
Daniel ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat1.14 / -
Eero SinkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
P11 pituus (8)
Vilppu EleinenLempäälän Kisa Yleisurheilu3.61 / 3.61
Milo GirautTampereen Pyrintö3.90 / 3.90
Elias IkolaLempäälän Kisa Yleisurheilu3.46 / 3.46
Niklas JärnströmLempäälän Kisa Yleisurheilu3.46 / 3.46
Lukas LehtinenLempäälän Kisa Yleisurheilu3.56 / 3.56
Eemeli PoussuNoormarkun Nopsa4.16 / -
Eeli SavukoskiKeuruun Kisailijat4.14 / 4.14
Eero SinkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
P11 3-loikka (7)
Vilppu EleinenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Milo GirautTampereen Pyrintö7.73 / -
Aapo JaatinenUrjalan Urheilijat5.70 / -
Niklas JärnströmLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Hugo LasaroffJoensuun Kataja7.86 / -
Lukas LehtinenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Daniel ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat7.37 / 7.37
 
T11 korkeus (17)
Anja GroblerTampereen Pyrintö1.08 / -
Stella HillmanIkaalisten Urheilijat1.24 / -
Minea JärnströmLempäälän Kisa Yleisurheilu1.10 / 1.10
Nella JokinenLempäälän Kisa Yleisurheilu1.06 / -
Hilla KalliomäkiValkealan Kajo1.15 / -
Alissa KiveläPolvijärven Urheilijat1.05 / 1.05
Eevi KölhiHämeenlinnan Tarmo1.34 / 1.32
Saaga LampiEspoon Tapiot1.34 / 1.26
Erika LindbergHämeenlinnan Tarmo1.19 / 1.19
Noora NieminenLempäälän Kisa Yleisurheilu1.10 / -
Nanna NiittyaroLempäälän Kisa Yleisurheilu1.00 / -
Neela NousiainenPyhtään Yritys1.15 / -
Ilona RahkonenOriveden Ponnistus1.15 / 1.15
Kerttu RantanenLempäälän Kisa Yleisurheilu0.96 / -
Kerttu VatanenLiperin Taimi1.18 / 1.18
Fanni VirtanenJyväskylän Kenttäurheilijat1.36 / 1.36
Vilma Yli-KoivistoToijalan Vauhti1.24 / -
 
T11 pituus (19)
Anja GroblerTampereen Pyrintö3.22 / 3.22
Mette HäkkinenPunkalaitumen Kunto3.85 / 3.85
Silja HokkanenJyväskylän Kenttäurheilijat3.68 / 3.68
Minea JärnströmLempäälän Kisa Yleisurheilu3.83 / 3.83
Nella JokinenLempäälän Kisa Yleisurheilu3.77 / 3.77
Hilla KalliomäkiValkealan Kajo4.14 / 4.14
Alissa KiveläPolvijärven Urheilijat3.22 / 3.20
Eevi KölhiHämeenlinnan Tarmo4.62 / 4.62
Saaga LampiEspoon Tapiot3.83 / 3.83
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.07 / 4.07
Erika LindbergHämeenlinnan Tarmo3.87 / 3.87
Pinja LuontilaTampereen Pyrintö4.74 / 4.74
Noora NieminenLempäälän Kisa Yleisurheilu3.25 / 3.25
Nanna NiittyaroLempäälän Kisa Yleisurheilu3.83 / 3.83
Ilona RahkonenOriveden Ponnistus4.00 / 4.00
Kerttu RantanenLempäälän Kisa Yleisurheilu3.50 / 3.50
Kerttu VatanenLiperin Taimi3.42 / 3.42
Fanni VirtanenJyväskylän Kenttäurheilijat4.22 / 4.22
Vilma Yli-KoivistoToijalan Vauhti3.64 / 3.64
 
T11 3-loikka (14)
Aino AhtiLempäälän Kisa Yleisurheilu6.56 / -
Mette HäkkinenPunkalaitumen Kunto - / -
Silja HokkanenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Minea JärnströmLempäälän Kisa Yleisurheilu6.44 / -
Nella JokinenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Alissa KiveläPolvijärven Urheilijat6.28 / -
Hilla KnuutiLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.52 / 8.52
Mirella LundellJyväskylän Kenttäurheilijat8.17 / -
Noora NieminenLempäälän Kisa Yleisurheilu6.65 / -
Nanna NiittyaroLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Neela NousiainenPyhtään Yritys8.95 / 8.95
Ilona RahkonenOriveden Ponnistus7.03 / -
Kerttu VatanenLiperin Taimi - / -