Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
SM-kilpailut
12.08. klo 13:00 SM-kilpailut P/T 15-14
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 651 henk. (1020 lajisuoritusta)
P15 100m (22)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Daniel GrönvikIF Raseborg11.80 / 11.80
Kalle HuhtalaHelsingfors IFK12.22 / 12.22
Vinski HynninenJoensuun Kataja11.85 / 11.85
Aaro KangasKälviän Tarmo12.19 / 12.19
Atte KauppinenLaukaan Urheilijat11.90 / 11.90
Santtu KekkonenLahden Ahkera11.84 / 11.88
Elias KeräläHämeenlinnan Tarmo12.23 / 12.23
Patrik KinnunenSaarijärven Pullistus12.12 / 12.12
Otso KylmänenKuivasjärven Aura11.88 / 11.88
Eerik LaruSjundeå IF12.14 / 12.14
Mikko LoisaSalon Vilpas11.91 / 11.91
Tomi MäkitaloKankaanpään Seudun Leisku11.33 / 11.33
Miki MiettinenViipurin Urheilijat12.03 / 12.03
Jarkko MikkonenPyhäjärven Pohti11.96 / 11.96
Tobias MorenoLahden Ahkera11.78 / 11.78
Riku NaulaTurun Urheiluliitto11.71 / 11.71
Axel NisulaMalax IF11.66 / 11.71
Roope RaatikainenKuivasjärven Aura12.14 / 12.14
Oliver RatcliffePosion Pyrintö12.20 / 12.20
Benedict SeppäläJoutsan Pommi11.87 / 11.87
Niklas TamminenTurun Urheiluliitto12.29 / 12.29
Benjamin TurpeinenKuivasjärven Aura12.08 / 12.08
 
P15 300m (23)
Perttu AakkoLappeenrannan Urheilu-Miehet38.43 / 38.43
Hugo HaanpääTurun Urheiluliitto40.88 / 40.88
Vili HahtoKenttäurheilijat-5838.09 / 38.09
Eevert HapponenKuopion Reipas40.31 / 40.31
Kalle HuhtalaHelsingfors IFK39.97 / 39.97
Vinski HynninenJoensuun Kataja38.66 / 38.66
Aaro KangasKälviän Tarmo38.69 / 38.69
Elias KeräläHämeenlinnan Tarmo39.08 / 39.08
Teemu KoskelaKuivasjärven Aura39.35 / 39.35
Eerik LaruSjundeå IF39.96 / 39.96
Aleksi LyyraJyväskylän Kenttäurheilijat39.68 / 39.68
Aapo MäkiniemiLimingan Niittomiehet37.55 / 37.55
Tomi MäkitaloKankaanpään Seudun Leisku37.75 / 37.75
Miki MiettinenViipurin Urheilijat39.89 / 39.89
Jarkko MikkonenPyhäjärven Pohti38.25 / 38.25
Aatu MyllysKarhulan Katajaiset - / -
Riku NaulaTurun Urheiluliitto37.19 / 37.19
Aleksanteri NyholmTurun Urheiluliitto40.76 / 40.76
Onni NyyssönenJoensuun Kataja37.65 / 37.94
Antti PuustinenMikkelin Kilpa-Veikot39.11 / 39.11
Peik RiskaHelsingin Kisa-Veikot39.49 / 39.49
Daniel SillanpääIkaalisten Urheilijat39.60 / 39.60
Niklas TamminenTurun Urheiluliitto39.94 / 39.94
 
P15 800m (15)
Anton FuruGamlakarleby IF2:15.31 / 2:15.31
Hugo HaanpääTurun Urheiluliitto2:14.83 / 2:14.83
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat2:12.72 / 2:12.72
Vili HahtoKenttäurheilijat-582:04.09 / 2:04.09
Eevert HapponenKuopion Reipas2:12.09 / 2:12.09
Casper HolmIF Fyren2:01.32 / 2:01.32
Santeri KallioKälviän Tarmo2:13.47 / 2:13.47
Jaakko KankkonenPorvoon Urheilijat2:15.79 / 2:15.79
Valtteri KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat2:02.08 / 2:02.08
Aleksi LyyraJyväskylän Kenttäurheilijat2:07.32 / 2:07.32
Aapo MäkiniemiLimingan Niittomiehet2:01.32 / 2:01.32
Joel PeltonenPorin Tarmo2:13.07 / 2:13.07
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna2:04.00 / 2:04.00
Jerry VileniusHelsingin Kisa-Veikot2:15.76 / 2:15.76
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat2:09.55 / 2:09.55
 
P15 2000m (20)
Aleksi AhlforsRauman Urheilijat6:16.43 / 6:16.43
Emil AlajoutsijärviEspoon Tapiot6:57.42 / 6:57.42
Lauri AlmMikkelin Kilpa-Veikot6:13.12 / 6:13.12
Eeli HäikiöJoensuun Kataja6:41.99 / 6:41.99
Casper HolmIF Fyren6:04.08 / 6:04.08
Santeri KallioKälviän Tarmo6:14.69 / 6:14.69
Anton KemppiNurmijärven Yleisurheilu6:05.16 / 6:05.16
Jens-Aarne KeroIF Raseborg6:14.9h / 6:14.9h
Valtteri KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat6:10.17 / 6:10.17
Eden KotilainenMikkelin Kilpa-Veikot6:12.76 / 6:12.76
Karri KuusinenHelsingin Kisa-Veikot6:35.66 / -
Lauri LakanenJyväskylän Kenttäurheilijat6:13.65 / 6:13.65
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu6:19.81 / 6:26.85
Oiva OdiahPorvoon Urheilijat6:30.02 / 6:30.02
Marius RiihimäkiTampereen Pyrintö6:41.19 / 6:41.19
Samuel SallinenJoensuun Kataja6:43.79 / -
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna6:14.25 / 6:14.25
Konsta VäisänenLahden Ahkera6:17.66 / -
Ville ViitakoskiMikkelin Kilpa-Veikot5:53.07 / 5:53.07
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat6:24.34 / 6:24.34
 
P15 100m aj (12)
Aarni AnttilaHelsingin Kisa-Veikot14.44 / 14.44
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko14.33 / 14.33
Elias HyytiäLaitilan Jyske15.10 / 15.10
Vilho KetonenJyväskylän Kenttäurheilijat15.36 / 15.36
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.54 / 13.54
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.81 / 14.81
Otso KylmänenKuivasjärven Aura15.37 / 15.37
Antti PuustinenMikkelin Kilpa-Veikot15.20 / 15.20
Roope RaatikainenKuivasjärven Aura14.89 / 14.89
Juuso TapanilaJyväskylän Kenttäurheilijat15.41 / 15.41
Touko TarvonenLahden Ahkera14.02 / 14.02
Ilmari TolsaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu15.77 / 15.77
 
P15 300m aj (6)
Perttu AakkoLappeenrannan Urheilu-Miehet40.83 / 40.83
Aarni AnttilaHelsingin Kisa-Veikot41.35 / 41.35
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat44.06 / 44.06
Niko KaunistoNaantalin Löyly43.09 / 43.09
Tymofii KravchukViipurin Urheilijat44.55 / 44.55
Onni NyyssönenJoensuun Kataja42.17 / 42.17
 
P15 1500m ej (19)
Aleksi AhlforsRauman Urheilijat4:47.13 / 4:47.13
Jonne AhoSalon Vilpas5:17.79 / 5:17.79
Lauri AlmMikkelin Kilpa-Veikot4:56.20 / 4:56.20
Anton FuruGamlakarleby IF5:09.42 / 5:09.42
Eeli HäikiöJoensuun Kataja5:26.93 / 5:33.06
Anton KemppiNurmijärven Yleisurheilu4:41.73 / 4:41.73
Jens-Aarne KeroIF Raseborg4:49.63 / 4:49.63
Karri KuusinenHelsingin Kisa-Veikot5:16.19 / 5:16.19
Lauri LakanenJyväskylän Kenttäurheilijat4:44.03 / 4:44.03
Daniel LeeHelsingin Kisa-Veikot5:32.04 / 5:32.04
Matias MikkolaViipurin Urheilijat5:33.35 / 5:33.35
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu4:59.25 / -
Marius RiihimäkiTampereen Pyrintö5:12.10 / 5:12.10
Samuel SallinenJoensuun Kataja5:19.06 / 5:19.06
Konsta VäisänenLahden Ahkera4:51.17 / 4:51.17
Rasmus VankkaUrjalan Urheilijat5:11.66 / 5:11.66
Ville ViitakoskiMikkelin Kilpa-Veikot4:31.27 / 4:31.27
Jerry VileniusHelsingin Kisa-Veikot5:11.86 / 5:11.86
Arttu ViljanenToijalan Vauhti5:24.95 / 5:24.95
 
P15 korkeus (9)
Alec IsaacsMalax IF1.86 / 1.86
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu1.82 / -
Santeri KnuutinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.68 / 1.68
Teemu KoskelaKuivasjärven Aura1.88 / 1.88
Tymofii KravchukViipurin Urheilijat1.75 / 1.75
Veeti MähönenLeppävirran Viri1.83 / 1.83
Matias NieminenAsikkalan Raikas1.70 / 1.70
Pyry NieminenAsikkalan Raikas1.62 / 1.62
Niko TilanderKenttäurheilijat-581.78 / 1.78
 
P15 seiväs (11)
Theo GullbergVasa IS2.90 / 2.90
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko4.15 / 4.15
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko4.05 / 4.05
Elias HyytiäLaitilan Jyske3.65 / 3.65
Albert IsakssonBorgå Akilles3.00 / 3.00
Olavi KiiskiKarhulan Katajaiset3.92 / 3.92
Topias MustonenJoensuun Kataja3.85 / 3.85
Aapo NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu3.20 / 3.20
Leo RiippaTampereen Pyrintö2.80 / 2.80
Olavi SivénLahden Ahkera3.60 / 3.60
Niko TilanderKenttäurheilijat-583.05 / 2.95
 
P15 pituus (18)
Vini AarnikkoImatran Urheilijat5.86 / 5.86
Daniel GrönvikIF Raseborg5.54 / 5.54
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko5.77 / 5.77
Luca JämsenSalon Vilpas5.09 / -
Samuel JussilaNoormarkun Nopsa5.84 / 5.84
Santtu KekkonenLahden Ahkera6.16 / 6.16
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat6.06 / 6.06
Patrik KinnunenSaarijärven Pullistus5.65 / 5.32
Santeri KnuutinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.19 / 5.19
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.62 / 5.62
Vilho KuhasalmiMaskun Kataja5.61 / 5.61
Mikko LoisaSalon Vilpas5.67 / 5.67
Topias MustonenJoensuun Kataja5.45 / 5.45
Axel NisulaMalax IF5.75 / 5.75
Otso NyyssönenJoensuun Kataja6.47 / 6.47
Oliver RatcliffePosion Pyrintö5.54 / 5.54
Samuel RuohonenTampereen Urheilijat -385.53 / 5.53
Benedict SeppäläJoutsan Pommi5.89 / 5.87
 
P15 3-loikka (15)
Vini AarnikkoImatran Urheilijat10.14 / -
Julius AntolaTurun Urheiluliitto11.64 / 11.64
Samuel JussilaNoormarkun Nopsa11.29 / -
Niko KaunistoNaantalin Löyly12.58 / 12.58
Vilho KetonenJyväskylän Kenttäurheilijat12.42 / 12.42
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu11.70 / 11.66
Henri KovanenHyvinkään seudun Urheilijat10.80 / 10.80
Max LaurinmaaJyväskylän Kenttäurheilijat11.02 / 11.02
Roope MäkipeltoLehtimäen Jyske11.84 / -
Otso NyyssönenJoensuun Kataja12.71 / 12.71
Leevi OrtjuTampereen Pyrintö11.52 / 11.52
Olli PäkkiläTurun Weikot Yleisurheilu11.35 / 11.35
Peik RiskaHelsingin Kisa-Veikot11.91 / 11.91
Samuel RuohonenTampereen Urheilijat -3812.58 / 12.58
Matias VirtaHyvinkään seudun Urheilijat11.54 / 11.54
 
P15 kuula (12)
Nico HirsiahoJyväskylän Kenttäurheilijat13.51 / 13.51
Topi HolappaPaltamon Urheilijat13.83 / 13.83
Valtteri KapiainenMikkelin Kilpa-Veikot12.78 / 12.21
Onni KukkonenOulun Pyrintö16.93 / 16.93
Niilo LaukkanenTammelan Ryske13.83 / 13.83
Aapo MäntyläVähänkyrön Viesti12.63 / 12.63
Matias NieminenAsikkalan Raikas12.62 / 12.62
Pyry NieminenAsikkalan Raikas11.72 / 11.72
Olli PäkkiläTurun Weikot Yleisurheilu12.80 / 12.80
Valtteri PaksuniemiJyväskylän Kenttäurheilijat15.72 / 15.72
Niilo TorviHimangan Urheilijat14.93 / 14.93
Wictor WernerIF Raseborg12.75 / 12.75
 
P15 kiekko (20)
Henri AavaMaarian Mahti42.03 / 42.03
Gabriel EklundIF Nykarlebynejden47.53 / 47.53
Theo GullbergVasa IS41.39 / 41.39
Aaro HartikainenTampereen Pyrintö37.62 / 37.62
Nico HirsiahoJyväskylän Kenttäurheilijat40.86 / 40.86
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot43.74 / 43.74
Juho KallioNoormarkun Nopsa37.88 / 37.88
Jussi KoskelaKangasalan Kisa49.54 / 49.54
Oliver KoskelainenLahden Ahkera42.53 / 42.53
Onni KukkonenOulun Pyrintö57.69 / 56.56
Paavo LahtiTampereen Pyrintö35.52 / 35.52
Niilo LaukkanenTammelan Ryske39.75 / 39.75
Roni MikkiläNakkilan Vire51.81 / 51.81
Tobias MorenoLahden Ahkera45.57 / 45.57
Oliver OvaskainenNoormarkun Nopsa36.84 / 36.84
Miiro TähkänenMerikarvian Into44.19 / 43.40
Niilo TorviHimangan Urheilijat37.95 / 37.95
Juuso TuuraHaapajärven Kiilat47.81 / 47.81
Niklas VäliläMaarian Mahti36.80 / 36.80
Miro ValtonenIkurin Vire59.55 / 59.55
 
P15 moukari (12)
Aaro HartikainenTampereen Pyrintö45.29 / 45.29
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot39.69 / 39.69
Albert IsakssonBorgå Akilles41.49 / 41.49
Paavo LahtiTampereen Pyrintö37.85 / 37.85
Olli MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat49.86 / 49.86
Sakari MäkeläLahden Ahkera50.19 / 50.19
Aapo NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu46.60 / 46.60
Valtteri PaksuniemiJyväskylän Kenttäurheilijat60.95 / 60.95
Eetu SaramäkiPetäjäveden Petäjäiset70.11 / 70.11
Jimi SorvariBorgå Akilles41.19 / 41.19
Väinö ToivolaTöysän Veto37.07 / 37.07
Wictor WernerIF Raseborg47.73 / 47.73
 
P15 keihäs (13)
Henri AavaMaarian Mahti50.47 / 50.47
Pietari HanhisaloHelsingfors IFK51.78 / 51.78
Juho KallioNoormarkun Nopsa53.89 / 53.89
Aleksi KinnunenSuolahden Urho56.43 / 55.68
Jussi KoskelaKangasalan Kisa53.68 / 53.68
Roope MäkipeltoLehtimäen Jyske62.36 / 62.36
Roni MikkiläNakkilan Vire52.98 / 52.98
Oliver OvaskainenNoormarkun Nopsa44.09 / 44.09
Akusti RuokangasJanakkalan Jana56.13 / 56.13
Kustaa SalmelaKalannin Vankka48.58 / 48.58
Teemu SimoinenHalsuan Toivo63.79 / 63.79
Waltteri SöderlundLapin Lukko48.02 / 48.02
Niklas VäliläMaarian Mahti48.00 / 48.00
 
P15 3000m kävely (3)
Henri KovanenHyvinkään seudun Urheilijat18:19.89 / 18:19.89
Joel PeltonenPorin Tarmo15:41.77 / 15:41.77
Veikka PorkkaKarhulan Katajaiset15:16.96 / 15:46.94
 
T15 100m (23)
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.16 / 13.40
Jenni HirvonenHelsingin Kisa-Veikot13.40 / 13.40
Elin HolmIF Åsarna13.27 / 13.27
Ella HyppöläKaipolan Vire13.20 / 13.20
Frida IsojärviKalajoen Junkkarit12.85 / 12.85
Anniina JernvallOulun Pyrintö13.01 / 13.01
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat12.49 / 12.49
Aada KalliolaRaision Kuula13.27 / 13.31
Elle KariniemiLauttakylän Luja13.28 / 13.60
Janita KinnanenVammalan seudun Voima13.14 / 13.38
Vilma KlemettiHelsingfors IFK12.96 / 12.96
Amelie KoivuluomaSeinäjoen Seudun Urheilijat12.38 / 12.38
Nea KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat12.48 / 12.48
Arianna KortelainenValkealan Kajo13.36 / 13.36
Milja MiikkulainenPorin Yleisurheilu12.95 / 12.95
Jade OravainenViipurin Urheilijat13.32 / 13.32
Anniina PiipponenVeitsiluodon Kisaveikot12.79 / 12.92
Jenniina TuuraKalajoen Junkkarit12.63 / 12.63
Jenni VäänänenLahden Ahkera12.59 / 12.59
Iida VainionpääIlmajoen Kisailijat13.34 / 13.34
Ella VäisänenLahden Ahkera13.32 / 13.32
Ainu VerhoLempäälän Kisa Yleisurheilu12.67 / 12.67
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto12.51 / 12.51
 
T15 300m (12)
Silja FileniusHelsingfors IFK41.45 / 41.45
Elin HolmIF Åsarna43.48 / 43.48
Aamu HuhtalaValkeakosken Haka44.48 / 44.48
Frida IsojärviKalajoen Junkkarit43.00 / 43.00
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat40.34 / 40.34
Amelie KoivuluomaSeinäjoen Seudun Urheilijat41.25 / 41.96
Sara KyllönenLappeenrannan Urheilu-Miehet43.64 / 43.64
Matilda LahtiEspoon Tapiot42.54 / 42.54
Milja MiikkulainenPorin Yleisurheilu43.62 / 43.62
Anniina PiipponenVeitsiluodon Kisaveikot43.71 / 44.03
Emma RiihilahtiLahden Ahkera44.09 / -
Vanessa StoreKälviän Tarmo42.05 / 42.05
 
T15 800m (19)
Stella EhnströmVasa IS2:32.45 / 2:32.45
Sara HeininenEsbo IF2:32.35 / 2:32.35
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:26.15 / 2:31.67
Venla KapiainenMikkelin Kilpa-Veikot2:29.43 / 2:29.43
Nanna KukkulaKalannin Vankka2:31.25 / 2:31.25
Eevi LehtinenKarhulan Katajaiset2:34.71 / 2:34.71
Pinja LindstedtPorvoon Urheilijat2:21.79 / 2:21.79
Anni Mäki-HokkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet2:27.12 / 2:27.12
Matilda PennanenEsbo IF2:41.01 / -
Emma RiihilahtiLahden Ahkera2:25.68 / 2:28.96
Iida RuohoTurun Urheiluliitto2:29.73 / -
Sara SäkkinenLimingan Niittomiehet2:29.81 / 2:29.81
Celina SalonenLahden Ahkera2:25.40 / 2:26.96
Fanny-Amanda SeppäläHelsingin Kisa-Veikot2:28.98 / 2:28.98
Matleena SivénLahden Ahkera2:27.63 / 2:27.63
Elsa StadigValkealan Kajo2:18.66 / 2:18.66
Camilla UschanovHämeenlinnan Tarmo2:31.60 / 2:31.60
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot2:16.11 / 2:16.11
Melina VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat2:30.18 / 2:30.68
 
T15 2000m (24)
Stella EhnströmVasa IS7:12.34 / 7:12.34
Sara HeininenEsbo IF7:23.40 / 7:23.40
Nella HjortEspoon Tapiot7:18.76 / 7:26.79
Vilja HujanenViialan Valtti7:30.67 / -
Taija HuovinenJoroisten Urheilijat7:19.78 / 7:19.78
Kerttu HuttunenSiilinjärven Ponnistus7:34.63 / 7:34.63
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu7:14.06 / 7:14.06
Aino JokkalaPorvoon Urheilijat7:26.82 / 7:26.82
Elsa KairikkoSavonlinnan Riento6:57.98 / 6:57.98
Venla KapiainenMikkelin Kilpa-Veikot7:33.39 / 7:33.39
Elmiina KatajalaaksoKannuksen Ura6:54.61 / -
Isabella LavertyImatran Urheilijat7:32.19 / 7:36.65
Maiju MäkeläEspoon Tapiot7:30.78 / 7:30.78
Anni Mäki-HokkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet7:04.31 / 7:04.31
Ida NordkvistVasa IS7:35.47 / 7:35.47
Emma RajalaSeinäjoen Seudun Urheilijat7:31.20 / 7:31.20
Miia SaariKauhavan Wisa7:27.89 / 7:27.89
Sara SäkkinenLimingan Niittomiehet7:07.25 / 7:07.25
Elsa StadigValkealan Kajo7:01.07 / 7:01.07
Hilla TenhoNoormarkun Nopsa7:36.76 / 7:36.76
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot6:41.59 / 6:41.59
Aliisa ValtaTampereen Pyrintö7:38.66 / 7:38.66
Melina VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat7:22.48 / 7:22.48
Nella VoutilainenJoensuun Kataja7:27.48 / 7:41.05
 
T15 80m aj (24)
Maria DjuskoHämeenlinnan Tarmo11.47 / 11.47
Amelie DossehViipurin Urheilijat13.39 / 13.39
Meeri HaapioTurun Urheiluliitto12.69 / 12.69
Veera HeinonenLappeenrannan Urheilu-Miehet12.53 / 13.33
Linnea HirveläLapuan Virkiä11.77 / 11.77
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo11.87 / 11.87
Ella-Sofia KaiponenSavonlinnan Riento12.29 / 12.29
Silja KallioinenMikkelin Kilpa-Veikot12.66 / 12.66
Lotta KantonenNaantalin Löyly12.70 / 13.46
Viivi-Leena KariVetelin Urheilijat12.11 / 12.11
Aava KoskinenTurun Urheiluliitto12.73 / 12.73
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit12.81 / 12.81
Olivia LindholmRiihimäen Kisko13.13 / 13.13
Siiri MäkeläLauttakylän Luja12.19 / 12.19
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö11.94 / 11.94
Liisa MarttilaHämeenlinnan Tarmo12.87 / 12.87
Mimmi MarttinenJoensuun Kataja12.67 / 13.11
Riina ÖsterbackaTurun Toverit12.77 / 13.18
Miina PaijaUrjalan Urheilijat13.01 / 13.01
Angeliina RuotsalainenTampereen Pyrintö13.06 / 13.06
Elina RuusuvuoriJoensuun Kataja13.06 / 13.06
Iida TossavainenHelsingin Kisa-Veikot12.03 / 12.03
Vilja ValtakariHelsingfors IFK12.95 / 12.95
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas12.94 / 12.94
 
T15 300m aj (10)
Amelie DossehViipurin Urheilijat48.70 / 48.70
Linnea HirveläLapuan Virkiä46.00 / 46.00
Iida KastarinenTampereen Pyrintö44.21 / 44.21
Matilda LahtiEspoon Tapiot47.39 / -
Miranda LehtimäkiForssan Salama46.55 / 46.80
Riina ÖsterbackaTurun Toverit49.33 / 51.38
Edit PalménEspoon Tapiot47.50 / 47.50
Iida RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot47.10 / 47.10
Celina SalonenLahden Ahkera47.16 / 47.86
Sara VuorelaAlajärven Ankkurit49.18 / 49.18
 
T15 1500m ej (14)
Ellen AhoKaipolan Vire6:19.41 / 6:19.41
Vilja HujanenViialan Valtti6:00.50 / 6:00.50
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu5:37.64 / 5:37.64
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5:30.21 / 5:46.39
Hetaliina KarkiainenJyväskylän Kenttäurheilijat5:16.43 / -
Elmiina KatajalaaksoKannuksen Ura5:21.29 / 5:27.66
Pinja LindstedtPorvoon Urheilijat5:32.78 / 5:32.78
Maiju MäkeläEspoon Tapiot5:53.83 / 5:53.83
Ida NordkvistVasa IS5:58.56 / 5:58.56
Iida RuohoTurun Urheiluliitto5:39.68 / -
Peppi SeppänenKerimäen Urheilijat6:13.42 / 6:13.42
Tilda SorvariKalajoen Junkkarit5:52.21 / 5:52.21
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja5:49.40 / -
Nella VoutilainenJoensuun Kataja5:44.45 / 6:01.28
 
T15 korkeus (17)
Mia FlinkEspoon Tapiot1.58 / 1.58
Aava KoskinenTurun Urheiluliitto1.55 / 1.55
Annie LundénIF Drott1.50 / 1.50
Mandi MäkinenJoensuun Kataja1.50 / 1.50
Ella MikkolaTampereen Pyrintö1.68 / 1.68
Hanna MustonenLahden Ahkera1.62 / 1.57
Jade OravainenViipurin Urheilijat1.55 / 1.55
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.55 / 1.55
Erika PellinenImatran Urheilijat1.54 / 1.52
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat1.54 / 1.51
Venla PulliainenTurun Urheiluliitto1.52 / 1.52
Angeliina RuotsalainenTampereen Pyrintö1.53 / 1.52
Alisa SalminiemiLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.42 / 1.42
Matilda SeppänenJoroisten Urheilijat1.50 / 1.41
Hanna SipponenKuopion Reipas1.60 / 1.58
Siiri SolalinnaTurun Urheiluliitto1.44 / 1.40
Ester SolismaaHyvinkään seudun Urheilijat1.59 / 1.59
 
T15 seiväs (13)
Ella AlavesaOulun Pyrintö2.35 / 2.35
Hilda ErholtzOulun Pyrintö2.40 / 2.35
Jenni HirvonenHelsingin Kisa-Veikot2.80 / 2.80
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna2.40 / 2.40
Kerttu KaiholaJoensuun Kataja2.96 / 2.96
Elsi KarjanlahtiSeinäjoen Seudun Urheilijat3.50 / 3.50
Sonja KoskelaVantaan Salamat2.32 / 2.32
Tähkä-Alina KoskelaRiihimäen Kisko3.10 / 3.10
Venla LehtinenTurun Urheiluliitto3.40 / 3.36
Sara MattilaÄhtärin Urheilijat3.05 / 3.05
Alisa MiettinenKarhulan Urheilijat3.40 / 3.40
Emma MoilanenImatran Urheilijat3.25 / 3.25
Elina RuusuvuoriJoensuun Kataja3.10 / 3.10
 
T15 pituus (19)
Maria DjuskoHämeenlinnan Tarmo5.30 / 5.23
Hilda ErholtzOulun Pyrintö4.63 / 4.63
Silja FileniusHelsingfors IFK4.70 / 4.70
Meeri HaapioTurun Urheiluliitto5.08 / 5.08
Veera HeinonenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.56 / 4.56
Ella HyppöläKaipolan Vire4.92 / 4.92
Anniina JernvallOulun Pyrintö5.04 / 5.04
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo5.51 / 5.51
Iida KastarinenTampereen Pyrintö5.55 / 5.55
Nea KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat5.55 / 5.55
Sara KyllönenLappeenrannan Urheilu-Miehet5.30 / 5.30
Aurora LindbergHämeenlinnan Tarmo4.64 / 4.64
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö5.14 / 5.00
Liisa MarttilaHämeenlinnan Tarmo4.61 / 4.57
Sara MattilaÄhtärin Urheilijat4.98 / 4.98
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu4.92 / 4.92
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat4.90 / 4.90
Venla ReunanenHelsingfors IFK5.33 / 5.29
Minni RuskaHelsingin Kisa-Veikot4.91 / 4.91
 
T15 3-loikka (21)
Mia FlinkEspoon Tapiot11.22 / 11.22
Senni HaapakoskiSaarijärven Pullistus10.37 / 10.37
Verna HuppunenMaarian Mahti10.30 / 10.30
Silja KallioinenMikkelin Kilpa-Veikot11.00 / 11.00
Essi KytöharjuKauhajoen Karhu9.61 / 9.61
Viola LohikoskiKauhajoen Karhu10.33 / 10.33
Annie LundénIF Drott10.53 / 10.53
Siiri MäkeläLauttakylän Luja10.40 / 10.40
Mimmi MarttinenJoensuun Kataja10.21 / 10.21
Edit PalménEspoon Tapiot10.57 / 10.48
Matilda PennanenEsbo IF10.86 / 10.86
Venla PulliainenTurun Urheiluliitto10.25 / 10.25
Venla ReunanenHelsingfors IFK11.46 / 11.00
Iida RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot11.09 / 11.09
Minni RuskaHelsingin Kisa-Veikot10.55 / 10.29
Vanessa SalminenForssan Salama11.44 / 11.44
Fanny-Amanda SeppäläHelsingin Kisa-Veikot9.61 / 9.61
Emma SimonenKenttäurheilijat-5811.18 / 11.18
Siiri SolalinnaTurun Urheiluliitto10.32 / 10.32
Ainu VerhoLempäälän Kisa Yleisurheilu11.59 / 11.59
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas10.20 / 10.20
 
T15 kuula (17)
Jessica BjörkstenLiljendal IK12.84 / 12.84
Ella ErikssonLiljendal IK10.14 / 10.14
Roosa HaanpääViialan Valtti12.23 / 12.23
Elli IsometsäKankaanpään Seudun Leisku11.20 / 11.20
Sanni JokelaAlavuden Urheilijat12.01 / 12.01
Lotta KantonenNaantalin Löyly10.36 / -
Pinja KärhäNoormarkun Nopsa14.47 / 14.47
Venla KärhäNoormarkun Nopsa10.03 / -
Aino KiiskinenPyhäselän Urheilijat10.92 / 10.92
Matilda MehtoNaantalin Löyly10.59 / 10.59
Kristiina NevalainenSiilinjärven Ponnistus10.34 / 10.34
Silja NiemiLahden Ahkera10.68 / 10.68
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.83 / 10.58
Miina PaijaUrjalan Urheilijat10.40 / -
Peppi VehmaaUrjalan Urheilijat10.90 / 10.90
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto13.83 / 13.83
Julia VuoriForssan Salama12.14 / 12.14
 
T15 kiekko (23)
Emilia AhoTampereen Pyrintö25.81 / 24.53
Agnes BerglundIF Fyren28.15 / 28.15
Jessica BjörkstenLiljendal IK43.23 / 37.00
Annariina Haapa-AhoVihdin Viesti28.52 / 28.52
Nanna HuvinenHeinolan Isku33.39 / 33.39
Erin JohanssonBorgå Akilles34.88 / 34.88
Aliina KoivulaUrjalan Urheilijat24.05 / 24.05
Saima LaakkonenTampereen Pyrintö31.01 / 31.01
Miranda LehtimäkiForssan Salama36.03 / 36.03
Vilma LehtoHämeenlinnan Tarmo29.01 / 29.01
Emilia LiljendalBorgå Akilles28.73 / 28.73
Leia LommiKarhulan Urheilijat37.17 / 32.87
Inka MännistöNakkilan Vire35.51 / 35.51
Matilda MehtoNaantalin Löyly42.96 / 42.96
Iida MuukkaVantaan Salamat51.07 / 51.07
Kristiina NevalainenSiilinjärven Ponnistus34.86 / 34.86
Rebecca NybergPargas IF33.72 / 33.72
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu28.48 / 28.48
Vanessa SalminenForssan Salama43.40 / 43.40
Sirkku SärkkäVesannon Urheilijat29.72 / 29.72
Meeri TorssonenLiperin Taimi32.55 / 32.55
Roosa VälimäkiNaantalin Löyly26.97 / 26.97
Peppi VehmaaUrjalan Urheilijat33.37 / -
 
T15 moukari (18)
Emilia AhoTampereen Pyrintö41.22 / 41.22
Ella ErikssonLiljendal IK33.02 / 31.47
Emmi GrönroosVeikkolan Veikot42.13 / 42.13
Roosa HaanpääViialan Valtti49.36 / 49.36
Nanna HuvinenHeinolan Isku36.56 / 36.56
Elli IsometsäKankaanpään Seudun Leisku37.04 / 37.04
Sanni JokelaAlavuden Urheilijat52.81 / 50.24
Salla KalliomäkiKauhajoen Karhu44.18 / 44.18
Pinja KärhäNoormarkun Nopsa63.71 / 63.71
Venla KärhäNoormarkun Nopsa59.05 / 59.05
Saima LaakkonenTampereen Pyrintö28.98 / 28.98
Inka MännistöNakkilan Vire34.16 / 34.16
Iida MuukkaVantaan Salamat55.74 / 55.74
Martta NieminenTampereen Pyrintö33.87 / 33.87
Emmi PitkäkangasAlajärven Ankkurit43.75 / 43.75
Amanda TarvonenIK Falken43.45 / 43.45
Miina ValtonenPaimion Urheilijat40.38 / 38.73
Denise WesterlundIF Drott34.82 / 34.82
 
T15 keihäs (15)
Pinja HeinoJyväskylän Kenttäurheilijat36.48 / 36.48
Helmi JauhiainenReisjärven Pilke49.10 / 46.42
Ella KausePorin Yleisurheilu43.40 / 42.20
Arianna KortelainenValkealan Kajo45.76 / 37.74
Minea KumlanderRaision Kuula39.94 / 39.94
Ellen LahtivuoVehmaan Kiisto34.21 / 34.21
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit38.34 / 38.34
Ida MäenpääRauman Urheilijat43.53 / -
Nelli MäenpääRauman Urheilijat42.44 / -
Emmi PitkäkangasAlajärven Ankkurit36.21 / 31.41
Sonja PurmonenLiperin Taimi34.80 / 34.80
Sara SuhonenValkealan Kajo34.51 / 34.51
Jenni VäänänenLahden Ahkera45.74 / 45.13
Sara VuorelaAlajärven Ankkurit40.97 / 40.97
Julia VuoriForssan Salama45.34 / 45.34
 
T15 3000m kävely (5)
Iiris AiraksinenSiilinjärven Ponnistus15:19.29 / 15:19.29
Nanna KukkulaKalannin Vankka18:34.77 / 19:41.28
Stella LehtisaloTurun Urheiluliitto19:26.94 / -
Anni SaarinenKalannin Vankka17:13.78 / 17:19.59
Elli TainiKaipolan Vire18:32.41 / -
 
P14 100m (10)
Nikola BäckVasa IS11.69 / 11.69
Danny GrönvikIF Raseborg12.50 / 12.50
Oskari KarvonenMynämäen Isku12.19 / 12.19
Paavo LaasanenSiilinjärven Ponnistus12.60 / 12.60
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.46 / 12.46
Linus MartinIF Sibbo-Vargarna11.86 / 11.86
Heikki NuoralaKalajoen Junkkarit12.16 / 12.16
Juuso RasiMaskun Kataja12.27 / 12.27
Mikael SalminenLahden Ahkera12.09 / 12.09
Juska TorkkolaKenttäurheilijat-5812.29 / 12.29
 
P14 300m (12)
Lukas BrandtNaantalin Löyly39.47 / 39.47
Jonas BraxénVasa IS43.31 / 43.78
Danny GrönvikIF Raseborg41.06 / 41.06
Eero HakolaLiedon Parma40.58 / 40.58
Justus KorvenpääKenttäurheilijat-5839.60 / 39.60
Eero LahdenkauppiTurun Urheiluliitto39.48 / 39.48
Joel LuotolaPorin Yleisurheilu40.06 / 40.06
Linus MartinIF Sibbo-Vargarna - / -
Juuso RasiMaskun Kataja40.76 / 40.76
Joona RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu41.01 / 41.01
Rasmus SalminenForssan Salama41.49 / 41.49
Juska TorkkolaKenttäurheilijat-5841.13 / 41.13
 
P14 800m (16)
Tony AhlvikIK Falken2:20.10 / 2:20.10
Harri HynynenIisalmen Visa2:19.20 / 2:19.20
Aatu JuntunenVieremän Koitto2:20.11 / 2:20.11
Kalle KarimäkiLahden Ahkera2:20.29 / 2:20.29
Arvid KockIK Falken2:16.51 / 2:16.51
Justus KorvenpääKenttäurheilijat-582:09.93 / 2:09.93
Jalmari KoskinenTampereen Pyrintö2:20.07 / 2:20.07
Eero LahdenkauppiTurun Urheiluliitto2:06.10 / 2:06.10
Ossi NiemiRiihimäen Kisko2:20.62 / 2:20.62
Topi NiemiRiihimäen Kisko2:16.09 / 2:16.09
Oskari PiirainenPorvoon Urheilijat2:19.78 / 2:19.78
Marius RamstedtIF Fyren2:17.82 / 2:17.82
Joona RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:19.74 / 2:19.74
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat2:07.41 / 2:07.41
Rasmus SalminenForssan Salama2:15.03 / 2:15.03
Tatu VirtanenLiedon Parma2:07.13 / 2:07.13
 
P14 2000m (23)
Alex AhlgrenPorvoon Urheilijat6:43.53 / 6:43.53
Tony AhlvikIK Falken6:53.12 / 6:53.12
Aron ÅkerlundGamlakarleby IF6:49.69 / 6:49.69
Aatos HämäläinenPakilan Veto6:25.64 / 6:25.64
Vilho HietalaJyväskylän Kenttäurheilijat6:49.91 / 6:49.91
Harri HynynenIisalmen Visa6:47.32 / 6:47.32
Aatu JuntunenVieremän Koitto6:53.67 / 6:53.67
Kalle KarimäkiLahden Ahkera6:57.99 / 6:57.99
Leo KervinenHelsingin Kisa-Veikot6:28.31 / 6:28.31
Otso LeinonenNurmijärven Yleisurheilu6:54.32 / 6:54.32
Santtu MylläriTeuvan Rivakka6:36.47 / 6:36.47
Oskari PiirainenPorvoon Urheilijat6:43.69 / 6:43.69
Leevi PiispanenKenttäurheilijat-586:49.92 / 6:49.92
Marius RamstedtIF Fyren6:47.09 / 6:47.09
Aapo RautiainenKiihtelysvaaran Urheilijat6:42.19 / 6:42.19
Kasper RedmanLahden Ahkera6:48.84 / 6:48.84
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat6:20.34 / 6:20.34
William StrandvallIF Åsarna6:56.39 / 6:56.39
Joel TulikouraEsbo IF6:56.09 / 6:56.09
Anton VainioVehkalahden Veikot6:35.16 / 6:35.16
Atte VirtanenLiedon Parma6:28.72 / 6:28.72
Tatu VirtanenLiedon Parma6:08.35 / 6:08.35
Sander WikblomIF Nykarlebynejden6:17.12 / 6:17.12
 
P14 100m aj (10)
Miska AnttonenImatran Urheilijat17.44 / 17.44
Renne KankkunenJoensuun Kataja15.39 / 15.39
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu15.06 / 15.06
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.67 / 14.67
Kaspian LindholmEsbo IF15.95 / 15.95
Ville MattilaRiihimäen Kisko16.29 / 16.29
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu14.13 / 14.13
Markus VainioLahden Ahkera13.78 / 13.78
Akseli VarpioRaision Kuula16.21 / 16.21
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot15.55 / 15.55
 
P14 300m aj (5)
Lukas BrandtNaantalin Löyly43.69 / 43.69
Väinö KekkonenOulun Pyrintö45.30 / 45.30
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu43.60 / 43.60
Manuel OjalaRauman Urheilijat44.12 / 44.12
Markus VainioLahden Ahkera42.44 / 42.44
 
P14 1500m ej (10)
Jalmari KoskinenTampereen Pyrintö5:22.30 / 5:22.30
Niilo KouvalainenKiuruveden Urheilijat5:02.30 / 5:02.30
Luka KykyriKälviän Tarmo5:23.95 / 5:23.95
Otso LeinonenNurmijärven Yleisurheilu5:35.08 / 5:35.08
Nikolas LindénLoimaan Leisku5:41.34 / 5:41.34
Santtu MylläriTeuvan Rivakka5:03.22 / 5:03.22
Aapo RautiainenKiihtelysvaaran Urheilijat5:26.18 / 5:26.18
Oskari SavolainenIkaalisten Urheilijat5:28.00 / 5:28.00
Olli SeppäläHämeenlinnan Tarmo5:28.58 / 5:28.58
Atte VirtanenLiedon Parma5:00.34 / 5:00.34
 
P14 korkeus (14)
Niklas HämeenniemiValkealan Kajo1.60 / 1.60
Kimi KaustinenKaustisen Pohjan-Veikot1.56 / 1.56
Leevi KumpumäkiJyväskylän Kenttäurheilijat1.45 / 1.45
Viljami LaunonenNaantalin Löyly1.63 / 1.59
Ville MattilaRiihimäen Kisko1.56 / 1.56
Manuel OjalaRauman Urheilijat1.67 / 1.67
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.64 / 1.64
Leo PakkaselaNoormarkun Nopsa1.62 / 1.62
Sisu ParkkonenValkealan Kajo1.62 / 1.62
Niilo PelliPolvijärven Urheilijat1.81 / 1.81
Hannez SarinMalax IF1.70 / 1.70
Lauri SinkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat1.78 / 1.78
Bernard SjöblomHelsingfors IFK1.57 / 1.53
Juho ViitanenNoormarkun Nopsa1.47 / 1.47
 
P14 seiväs (11)
Olli AhvenjärviVehmaisten Urheilijat2.80 / 2.80
Niklas HämeenniemiValkealan Kajo2.30 / 2.30
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto3.05 / 3.05
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto3.15 / 3.15
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden3.30 / 3.30
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto3.05 / 3.05
Ossi NiemiRiihimäen Kisko2.60 / 2.60
Topi NiemiRiihimäen Kisko2.55 / 2.55
Sisu ParkkonenValkealan Kajo2.60 / 2.52
Matias TornbergRaahen Vesa3.75 / 3.75
Juho ValkamaValkeakosken Haka2.90 / 2.90
 
P14 pituus (14)
Nikola BäckVasa IS6.24 / 6.24
Eelis EskolaNousiaisten Susi5.45 / 5.45
Onni HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot5.49 / 5.49
Juho HuhtaluhtaAlahärmän Kisa5.33 / 5.33
Eelis HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet5.41 / 5.41
Tuomas MäkeläIkaalisten Urheilijat5.69 / 5.69
Riku NevalaTeuvan Rivakka5.32 / 5.32
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu5.89 / 5.89
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat5.03 / 5.03
Aleksi PohjolaOulun Pyrintö5.26 / 5.26
Oskari SavolainenIkaalisten Urheilijat5.14 / 5.14
Juho TaavilaLahden Ahkera5.50 / 5.50
Juho ValkamaValkeakosken Haka5.22 / 5.22
Joona ViitalaJyväskylän Kenttäurheilijat5.45 / 5.45
 
P14 3-loikka (19)
Juho HuhtaluhtaAlahärmän Kisa10.89 / 10.89
Olli HuttunenJyväskylän Kenttäurheilijat11.24 / 11.24
Ville KankainenÄänekosken Urheilijat10.69 / 10.69
Renne KankkunenJoensuun Kataja11.46 / 11.46
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera10.14 / 10.14
Elmer KeinänenEsbo IF11.76 / 11.76
Väinö KekkonenOulun Pyrintö8.56 / -
Elias KemppainenLahden Ahkera12.24 / 12.24
Viljami LaunonenNaantalin Löyly11.02 / 11.02
Kaspian LindholmEsbo IF10.79 / 10.79
Oliver LindqvistKirkkonummen Urheilijat11.03 / 11.03
Tuomas MäkeläIkaalisten Urheilijat12.02 / 12.02
Verneri MarttilaLahden Ahkera9.72 / 9.72
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu10.34 / 10.34
Aleksi PohjolaOulun Pyrintö - / -
Roope-Mikael RentolaYlivieskan Kuula10.30 / 10.30
Lauri SinkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat11.21 / 11.21
Joona ViitalaJyväskylän Kenttäurheilijat11.64 / 11.64
Alex WelanderViipurin Urheilijat10.88 / 10.88
 
P14 kuula (9)
Aarni ElomaaTampereen Pyrintö11.20 / 11.20
Artturi ErkkiläMerikarvian Into12.26 / 12.26
Riki HonkanenParkanon Urheilijat13.11 / 13.11
Ville IsokääntäAlavieskan Viri12.21 / 12.21
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.08 / 14.08
Jasse KoutonenYppärin Urheilijat12.76 / 12.76
Hjalmar KurkiNaantalin Löyly11.89 / 11.89
Bernard SjöblomHelsingfors IFK11.33 / 11.22
Aleksi TanskanenJoensuun Kataja13.30 / 13.30
 
P14 kiekko (12)
Aarni ElomaaTampereen Pyrintö35.74 / 35.74
Artturi ErkkiläMerikarvian Into40.86 / 40.86
Eero HakolaLiedon Parma42.35 / 42.35
Joonas HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut39.46 / 39.46
Ville IsokääntäAlavieskan Viri43.52 / 43.52
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu42.92 / 42.92
Kimi KaustinenKaustisen Pohjan-Veikot34.78 / 34.78
Jeri NiinivirtaNoormarkun Nopsa35.88 / 35.88
Max NybergIF Raseborg39.49 / 39.25
Niilo PelliPolvijärven Urheilijat33.50 / 33.50
Samuli RomakkaniemiKuopion Reipas35.25 / 35.25
Hannez SarinMalax IF48.30 / 48.30
 
P14 moukari (13)
Eelis EskolaNousiaisten Susi35.31 / 35.31
Joonas HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut42.28 / 42.28
Riki HonkanenParkanon Urheilijat51.83 / 51.83
Olli HuttunenJyväskylän Kenttäurheilijat38.18 / 38.18
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto33.70 / 33.70
Aapo MannerNoormarkun Nopsa33.33 / 33.33
Nooa MerimaaVantaan Salamat52.99 / 52.99
Jeri NiinivirtaNoormarkun Nopsa35.42 / 35.42
Max NybergIF Raseborg38.85 / 38.85
Aatu SaarimäkiÄhtärin Urheilijat43.21 / 43.21
Atte SaarimäkiÄhtärin Urheilijat41.04 / 41.04
Aleksi TanskanenJoensuun Kataja43.48 / 43.48
Topias Uusi-ÄijöKauhajoen Karhu35.20 / 35.20
 
P14 keihäs (13)
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera41.98 / 41.98
Elmer KeinänenEsbo IF49.51 / 49.51
Elias KemppainenLahden Ahkera53.72 / 53.72
Aatu KorhonenNilsiän Nujakka47.94 / 47.94
Leevi KumpumäkiJyväskylän Kenttäurheilijat52.46 / 52.46
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden61.89 / 61.89
Onni OhvanainenPyhäselän Urheilijat49.20 / 49.20
Oskari PakarinenPyhäselän Urheilijat40.81 / 40.81
Aleksi PasanenSiilinjärven Ponnistus54.49 / 54.49
Jesse SeppäläYlivieskan Kuula52.00 / 52.00
Jussi SoraluomaKaarinan Ura43.70 / 43.70
Jalmari SuvantoNilsiän Nujakka36.05 / 36.05
Juho TaavilaLahden Ahkera48.67 / 48.67
 
P14 3000m kävely (2)
Aapo PimiäSaarijärven Pullistus17:33.65 / 17:33.65
Niilo RaudaskoskiOulun Pyrintö16:58.81 / 16:58.81
 
T14 100m (26)
Frida BlomfeltEsbo IF13.19 / 13.19
Mathilda GranvikEsbo IF13.47 / 13.47
Jenny GrönholmJyväskylän Kenttäurheilijat13.55 / 13.55
Venla HauhiaVehkalahden Veikot13.39 / 13.39
Aino HeikkiläTampereen Pyrintö13.04 / 13.04
Camilla JunesEspoon Tapiot13.16 / 13.16
Kiira KarttunenImatran Urheilijat13.16 / 13.16
Ingrid KassVasa IS13.51 / 13.51
Minni-Maria KoivunenTurunseudun Kenttäurheilijat13.22 / 13.22
Veera KortelainenJoroisten Urheilijat13.59 / 13.59
Vilma KoskiPorin Yleisurheilu12.40 / 12.40
Ella KurulaIkaalisten Urheilijat12.90 / 12.90
Anniina Latva-KivistöSeinäjoen Seudun Urheilijat13.30 / 13.30
Lena LiimatainenEspoon Tapiot13.11 / 13.11
Lotta LithénVasa IS13.50 / 13.50
Minea PerttuYlivieskan Kuula13.47 / 13.47
Nuuna PiipponenJoensuun Kataja13.31 / 13.31
Rauha RajainmäkiPorin Yleisurheilu12.99 / 13.01
Olivia RautiainenEspoon Tapiot13.40 / 13.61
Suvi ReunanenLahden Ahkera13.33 / 13.33
Aino SeppäläLahden Ahkera13.29 / 13.29
Tara SohloEspoon Tapiot13.01 / 13.01
Linnéa Ståhl  Vasa IS13.44 / 13.44
Kristiina TamskiTampereen Pyrintö12.77 / 12.77
Venla VaittinenLempäälän Kisa Yleisurheilu13.08 / 13.08
Ella WallinVasa IS13.15 / 13.15
 
T14 300m (20)
Jenny GrönholmJyväskylän Kenttäurheilijat45.21 / 45.21
Helmi HaverinenValkeakosken Haka44.03 / 44.03
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut44.45 / 44.45
Emma JuntunenKuivasjärven Aura41.03 / 41.03
Kiira KarttunenImatran Urheilijat44.86 / 44.86
Ronja KempasViipurin Urheilijat44.81 / 44.81
Ellen KockIK Falken43.62 / 43.62
Matilda KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat43.70 / 43.70
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat44.90 / 44.90
Anniina Latva-KivistöSeinäjoen Seudun Urheilijat44.63 / 44.63
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat45.34 / 45.34
Hertta LehtonenTurun Urheiluliitto46.41 / 46.41
Lena LiimatainenEspoon Tapiot43.82 / 43.82
Lotta LithénVasa IS44.22 / 44.22
Erika ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat44.51 / 44.51
Henni PiirainenHelsingfors IFK42.28 / 42.28
Suvi ReunanenLahden Ahkera43.62 / 43.62
Tara SohloEspoon Tapiot43.43 / 43.43
Linnéa Ståhl  Vasa IS45.38 / 45.38
Oona VälimäkiLaitilan Jyske45.36 / 45.36
 
T14 800m (18)
Roosa BuriPorvoon Urheilijat2:29.85 / 2:29.85
Matilda HatakkaImatran Urheilijat2:38.18 / 2:38.18
Theresia JohanssonPargas IF2:28.98 / 2:28.98
Ellen KockIK Falken2:31.77 / 2:31.77
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat2:29.82 / 2:29.82
Livia KytömaaEspoon Tapiot2:25.36 / 2:25.36
Miisa MäittäläPorvoon Urheilijat2:24.81 / 2:24.81
Kaisla MannerSalon Vilpas2:32.84 / 2:32.84
Winnie MarkénIF VOM2:19.53 / 2:19.53
Ebba MiettinenEspoon Tapiot2:28.84 / 2:28.84
Kaisla PasslinLimingan Niittomiehet2:32.09 / 2:32.09
Olivia PuranenJyväskylän Kenttäurheilijat2:22.58 / 2:22.58
Enni RäisänenAnjalan Liitto2:26.89 / 2:26.89
Emma RytkönenMaaningan Mahti2:32.45 / 2:32.45
Malin SaartoTurun Urheiluliitto2:32.45 / 2:32.45
Sara SöderlundTurun Urheiluliitto2:33.62 / -
Maria TasaVehkalahden Veikot2:28.20 / 2:28.20
Hilla TuominenLahden Ahkera2:18.25 / 2:18.25
 
T14 2000m (21)
Anni HammarLahden Ahkera7:31.68 / 7:31.68
Matilda HatakkaImatran Urheilijat7:43.24 / 7:43.24
Tessa HerronenKälviän Tarmo7:31.86 / 7:31.86
Theresia JohanssonPargas IF7:11.45 / 7:11.45
Lotta KeroTurun Urheiluliitto7:31.89 / 7:31.89
Siiri KotamäkiKeravan Urheilijat7:02.83 / 7:02.83
Lotta LehtinenHelsingin Kisa-Veikot7:29.94 / 7:30.09
Winnie MarkénIF VOM6:54.64 / 6:54.64
Ebba MiettinenEspoon Tapiot7:05.82 / 7:05.82
Kaisla PasslinLimingan Niittomiehet7:25.20 / 7:25.20
Olivia PuranenJyväskylän Kenttäurheilijat6:49.97 / 6:49.97
Enni RäisänenAnjalan Liitto7:22.79 / 7:22.79
Ella RautawaaraEspoon Tapiot6:42.76 / 6:42.76
Minttu SaariÄhtärin Urheilijat7:34.06 / 7:34.06
Malin SaartoTurun Urheiluliitto7:44.58 / 7:44.58
Kia SairanenRiihimäen Kisko7:14.16 / 7:14.16
Martta SaloLänsi-Uudenmaan Urheilijat7:44.05 / 7:44.05
Viola TakalaAlajärven Ankkurit7:40.28 / 7:40.28
Maria TasaVehkalahden Veikot7:06.56 / 7:06.56
Elma UusipaikkaVahdon Tuisku7:22.36 / 7:22.36
Silja ValtolaMikkelin Kilpa-Veikot6:59.01 / 6:59.01
 
T14 80m aj (14)
Mathilda GranvikEsbo IF13.31 / 13.31
Malna HeinonenLappeenrannan Urheilu-Miehet13.19 / 13.19
Jenna JärvenmäkiNokian Urheilijat13.02 / 13.02
Elina KariolaLahden Ahkera13.18 / 13.18
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo12.83 / 12.83
Vilma KoskiPorin Yleisurheilu11.62 / 11.62
Helmi KutvonenSavonlinnan Riento13.31 / 13.31
Liina LaineLauttakylän Luja13.29 / 13.29
Erin LönnqvistLempäälän Kisa Yleisurheilu12.18 / 12.18
Laura MantilaRiihimäen Kisko12.88 / 12.88
Anni NiskalaOulun Pyrintö11.95 / 11.95
Elle SaariEspoon Tapiot12.20 / 12.20
Sofia SauvalaJyväskylän Kenttäurheilijat12.59 / 12.59
Venla TainioPaimion Urheilijat12.33 / 12.33
 
T14 300m aj (10)
Wilma GrannasIF Drott48.68 / 48.68
Milja HelinPorin Yleisurheilu49.06 / 49.06
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut48.40 / 48.40
Emma JuntunenKuivasjärven Aura44.90 / 44.90
Matilda KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat48.58 / 48.58
Livia KytömaaEspoon Tapiot48.60 / 48.60
Erin LönnqvistLempäälän Kisa Yleisurheilu47.86 / 47.86
Anni NiskalaOulun Pyrintö45.59 / 45.59
Erika ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat49.79 / 49.79
Henni PiirainenHelsingfors IFK45.10 / 45.10
 
T14 1500m ej (8)
Helka HeinonenLiedon Parma6:23.53 / 6:23.53
Tessa HerronenKälviän Tarmo5:45.06 / 5:45.06
Lotta KeroTurun Urheiluliitto5:47.41 / 5:47.41
Miisa MäittäläPorvoon Urheilijat5:45.21 / 5:45.21
Nella RuohonenTurunseudun Kenttäurheilijat6:25.34 / 6:25.34
Kia SairanenRiihimäen Kisko5:44.77 / 5:44.77
Hilla TuominenLahden Ahkera5:25.75 / 5:25.75
Silja ValtolaMikkelin Kilpa-Veikot5:36.11 / 5:36.11
 
T14 korkeus (24)
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu1.52 / -
Aura ArvasHelsingin Tarmo1.43 / 1.43
Matilda ForsIF Drott1.50 / 1.50
Inka HämäläinenJanakkalan Jana1.58 / 1.58
Sara HämelinEsbo IF1.53 / 1.52
Saima HelminenHelsingin Tarmo1.51 / 1.51
Aida JokirantaViipurin Urheilijat1.55 / 1.55
Maija JunnilaKankaanpään Seudun Leisku1.47 / 1.47
Anna-Katariina KeronenOutokummun Partio1.51 / 1.49
Nelli KronvallLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.48 / 1.48
Helmi KutvonenSavonlinnan Riento1.44 / 1.44
Iiris LaaksonenKarhulan Katajaiset1.57 / 1.57
Emma LatvalaLappajärven Veikot1.57 / 1.55
Venla MattilaToijalan Vauhti1.47 / 1.47
Ilona NordmanRauman Urheilijat1.55 / 1.55
Olivia OllikkaLahden Ahkera1.62 / 1.62
Emilia PirttijärviSavonlinnan Riento1.47 / 1.47
Selma PollariÄänekosken Urheilijat1.52 / 1.52
Aino RajanenMäntsälän Urheilijat1.48 / 1.42
Milja RautiainenJanakkalan Jana1.52 / 1.52
Ida SaarinenVilppulan Veikot1.58 / 1.58
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot1.54 / 1.54
Iina SuomäkiSaarijärven Pullistus1.60 / 1.60
Ellen WillbergViipurin Urheilijat1.55 / 1.53
 
T14 seiväs (16)
Stella AndbergEspoon Tapiot2.10 / 2.10
Frida BlomfeltEsbo IF3.30 / 3.30
Maija ElovaaraSalon Vilpas2.25 / 2.25
Aino HeikkiläTampereen Pyrintö2.40 / 2.40
Malna HeinonenLappeenrannan Urheilu-Miehet2.40 / 2.40
Sarah IsakssonBorgå Akilles2.47 / 2.47
Brenda JalkanenBorgå Akilles2.42 / 2.42
Helmi KalliomäkiValkealan Kajo2.55 / 2.55
Klaara KivistöKalajoen Junkkarit3.20 / 3.20
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto2.00 / -
Jenna KolariValkealan Kajo2.00 / -
Liina LaineLauttakylän Luja2.85 / 2.85
Veera PaavolaTampereen Pyrintö2.30 / -
Sara SöderlundTurun Urheiluliitto2.40 / 2.40
Elli TättiläKalannin Vankka2.52 / 2.40
Vilma ToivonenLoimaan Leisku2.40 / 2.32
 
T14 pituus (28)
Nelli FlyktmanKaipolan Vire5.49 / 5.49
Jade HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.60 / 4.60
Iida HeinoPyhtään Yritys4.79 / 4.79
Livia KähtäväAlavieskan Viri5.35 / 5.35
Ingrid KassVasa IS4.83 / 4.83
Neea KesoTampereen Pyrintö5.27 / 5.27
Ella KurulaIkaalisten Urheilijat5.04 / 5.04
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö5.16 / 5.00
Iina MannerÄänekosken Urheilijat4.85 / 4.85
Alexia MyllymäkiRauman Urheilijat5.13 / 5.13
Ilona NordmanRauman Urheilijat5.21 / 5.21
Alina PenttiJyväskylän Kenttäurheilijat4.93 / 4.62
Nuuna PiipponenJoensuun Kataja4.93 / 4.93
Netta PostilaJyväskylän Kenttäurheilijat4.93 / 4.49
Rauha RajainmäkiPorin Yleisurheilu5.30 / 5.30
Milja RautiainenJanakkalan Jana4.69 / 4.69
Olivia RautiainenEspoon Tapiot4.84 / 4.29
Maija SantanenJanakkalan Jana4.82 / 4.82
Sofia SauvalaJyväskylän Kenttäurheilijat5.05 / 5.05
Linnéa StrandvallIK Falken4.81 / 4.39
Venla TainioPaimion Urheilijat4.98 / 4.98
Kristiina TamskiTampereen Pyrintö5.09 / 5.09
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto4.82 / 4.69
Alisa ToivanenKajaanin Kipinä5.03 / 4.93
Venla VaittinenLempäälän Kisa Yleisurheilu4.92 / 4.80
Milja VakkilaLappeenrannan Urheilu-Miehet4.92 / 4.92
Aino-Maria ValkolaSaarijärven Pullistus5.15 / 5.15
Ella WallinVasa IS5.16 / 5.16
 
T14 3-loikka (41)
Aura ArvasHelsingin Tarmo10.04 / 10.04
Sara EhrnroothSavonlinnan Riento10.33 / 10.31
Nelli FlyktmanKaipolan Vire11.13 / 11.13
Wilma GrannasIF Drott10.43 / 10.43
Inka HämäläinenJanakkalan Jana10.02 / 10.02
Milla HämäläinenKuivasjärven Aura9.93 / 9.93
Jade HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet10.44 / 10.44
Milja HelinPorin Yleisurheilu9.97 / 9.97
Saima HelminenHelsingin Tarmo9.77 / 9.77
Jasmin HuuhoPyhäselän Urheilijat10.49 / 10.49
Jenna JärvenmäkiNokian Urheilijat9.80 / -
Aida JokirantaViipurin Urheilijat10.03 / 10.03
Camilla JunesEspoon Tapiot9.40 / 8.81
Aino-Sofia JuntunenOulun Pyrintö10.28 / 10.28
Livia KähtäväAlavieskan Viri10.80 / 10.80
Eevi KarheTampereen Pyrintö9.93 / 9.93
Ronja KempasViipurin Urheilijat10.04 / 10.04
Neea KesoTampereen Pyrintö10.35 / 10.35
Minni-Maria KoivunenTurunseudun Kenttäurheilijat9.75 / 9.72
Emma LatvalaLappajärven Veikot10.59 / 10.59
Siiri LindholmSavonlinnan Riento10.39 / 10.39
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna10.05 / 9.22
Iina MannerÄänekosken Urheilijat10.59 / 10.59
Oona MongkolVehmaisten Urheilijat10.51 / 10.51
Alexia MyllymäkiRauman Urheilijat11.11 / 11.11
Anni OlliKarhulan Katajaiset10.13 / 10.13
Alina PenttiJyväskylän Kenttäurheilijat10.35 / 10.07
Emilia PirttijärviSavonlinnan Riento9.67 / 9.67
Selma PollariÄänekosken Urheilijat10.06 / 10.06
Netta PostilaJyväskylän Kenttäurheilijat9.69 / -
Nella RuohonenTurunseudun Kenttäurheilijat9.39 / 9.39
Marika-Anneli RuotsiKarhulan Katajaiset10.14 / 10.14
Enni RuuskaJyväskylän Kenttäurheilijat9.52 / 9.52
Elle SaariEspoon Tapiot10.09 / 10.09
Sofia SampolahtiPorin Tarmo9.93 / 9.93
Maija SantanenJanakkalan Jana10.89 / 10.89
Iina SuomäkiSaarijärven Pullistus9.73 / 9.73
Alisa ToivanenKajaanin Kipinä10.36 / 10.22
Olivia TuomelaKuivasjärven Aura9.70 / 9.70
Milja VakkilaLappeenrannan Urheilu-Miehet9.59 / 9.59
Aino-Maria ValkolaSaarijärven Pullistus10.84 / 10.84
 
T14 kuula (20)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Sara EhrnroothSavonlinnan Riento11.71 / 11.71
Jasmin HuuhoPyhäselän Urheilijat10.62 / 10.62
Inca IkonenSavonlinnan Riento9.73 / 9.30
Aino JäätteenmäkiLapuan Virkiä10.04 / 10.04
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.81 / 11.01
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto10.08 / 10.08
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu11.79 / 11.79
Sanni KorhonenVasa IS9.33 / 9.33
Siiri LindholmSavonlinnan Riento11.64 / 11.64
Kiia MäkinenPorin Yleisurheilu12.62 / 12.62
Martta MuuttorantaLiperin Taimi10.13 / 10.10
Armi PartanenKankaanpään Seudun Leisku10.40 / 10.40
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto10.10 / 10.02
Vilma RyyttyLahden Ahkera10.09 / 10.09
Johanna SulkusalmiKyröskosken Ponsi10.19 / 10.19
Olivia SuutariKalannin Vankka11.10 / 11.10
Elli TättiläKalannin Vankka9.14 / 9.14
Lilli TiainenKerimäen Urheilijat9.83 / 9.83
Nuua TuononenPyhäselän Urheilijat10.70 / 10.70
 
T14 kiekko (24)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Roosa AulamoTampereen Pyrintö37.77 / 37.77
Elin BergmanIF Kraft40.37 / 40.37
Linn BergströmIF Nykarlebynejden26.66 / 26.66
Helmi HuopalainenValkealan Kajo26.86 / 26.86
Aino JäätteenmäkiLapuan Virkiä30.02 / 30.02
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat32.08 / 32.08
Milja KaapuPunkalaitumen Kunto34.16 / 34.16
Sanni KorhonenVasa IS24.24 / 24.24
Siiri LatomäkiKauhajoen Karhu26.23 / 26.23
Emilia LehtinenKarhulan Urheilijat37.98 / 37.98
Kiia MäkinenPorin Yleisurheilu42.35 / 42.35
Tanja MuotkaLahden Ahkera37.11 / 37.11
Elina NaumanenJoroisten Urheilijat28.76 / 28.76
Eerika NieminenHämeenlinnan Tarmo32.88 / 32.88
Jemina NieminenTampereen Pyrintö22.20 / 22.20
Rebekka PetroHämeenlinnan Tarmo38.15 / 38.15
Lumi RekoniusTampereen Pyrintö28.18 / 28.18
Iitu RiekkinenJyväskylän Kenttäurheilijat44.76 / 44.76
Vilma RyyttyLahden Ahkera28.39 / 28.39
Sini SeppänenTampereen Pyrintö32.02 / 32.02
Olivia SuutariKalannin Vankka37.70 / 37.70
Vilma ToivonenLoimaan Leisku29.55 / 29.55
Ronja TuominenEspoon Tapiot28.49 / 28.49
 
T14 moukari (26)
Kerttu AnttilaNakkilan Vire35.65 / 35.65
Roosa AulamoTampereen Pyrintö41.76 / 41.76
Emma HellstenVahdon Tuisku29.21 / 29.21
Kiira JohanssonJoutsan Pommi43.79 / 43.79
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat36.69 / 36.69
Milja KaapuPunkalaitumen Kunto34.92 / 34.92
Emma KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu35.90 / 35.90
Elina KetonenKaipolan Vire34.50 / 34.50
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu46.77 / 46.77
Emmi KoskiLapuan Virkiä39.31 / 39.31
Olivia LaasanenIlmajoen Kisailijat52.98 / 52.98
Siiri LatomäkiKauhajoen Karhu31.39 / 31.39
Iida LehtoTurun Urheiluliitto32.70 / 32.70
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö43.76 / 43.76
Jemina NieminenTampereen Pyrintö34.95 / 34.95
Armi PartanenKankaanpään Seudun Leisku33.05 / 33.05
Veera PöyryLahden Ahkera44.53 / 44.53
Saga RasimusMikkelin Kilpa-Veikot38.94 / 38.94
Lumi RekoniusTampereen Pyrintö28.87 / 28.87
Iitu RiekkinenJyväskylän Kenttäurheilijat46.88 / 46.88
Sini SeppänenTampereen Pyrintö36.03 / 36.03
Anni SyväkoskiKaustisen Pohjan-Veikot47.66 / 47.66
Miisa TuominenVahdon Tuisku38.89 / 38.89
Eeva UkkonenKangasalan Urheilijat -6841.65 / 41.65
Siiri VarjoVahdon Tuisku31.87 / -
Hilda ViikiläSaarijärven Pullistus30.99 / 30.99
 
T14 keihäs (20)
Milla AarnioNaantalin Löyly46.27 / 46.27
Kerttu AnttilaNakkilan Vire32.64 / 32.64
Linn BergströmIF Nykarlebynejden33.42 / 33.42
Sara CederholmIF Nykarlebynejden35.98 / 35.98
Olivia HämäläinenHelsingin Kisa-Veikot34.97 / 34.97
Helmi HuopalainenValkealan Kajo32.51 / 32.51
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat33.79 / 33.79
Laura MantilaRiihimäen Kisko40.29 / 40.29
Julia MontonenImatran Urheilijat40.05 / 40.05
Martta MuuttorantaLiperin Taimi42.51 / 42.51
Eerika NieminenHämeenlinnan Tarmo30.72 / 30.72
Netta NummiKiukaisten Kisailijat33.63 / 33.63
Saana PellinenVehkalahden Veikot47.20 / 47.20
Rebekka PetroHämeenlinnan Tarmo42.18 / 42.18
Veera PöyryLahden Ahkera35.84 / 35.84
Lilli TiainenKerimäen Urheilijat35.77 / 35.77
Piitu TourunenLahden Ahkera42.92 / -
Ronja TuominenEspoon Tapiot35.33 / 35.33
Livia Von WendtHelsingfors IFK44.42 / 44.42
Isabella WagerHelsingfors IFK37.56 / 37.56
 
T14 3000m kävely (7)
Maija HarjuJanakkalan Jana16:50.95 / 16:50.95
Rosaliina HiltunenVantaan Salamat21:03.36 / 21:03.36
Jenna KolariValkealan Kajo16:54.95 / 16:54.95
Anna LuhtHelsingin Tarmo - / -
Ella RautawaaraEspoon Tapiot13:20.25 / 13:20.25
Minttu SaariÄhtärin Urheilijat18:54.14 / 19:05.37
Elina VakkilainenVantaan Salamat17:33.59 / 17:33.59