Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
22.06. klo 18:00 Föreningscup deltävling 1
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 256 henk. (257 lajisuoritusta)
M17 200m (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Erik GäddnäsIK Falken - / -
Isak HöglundIF Drott - / -
Max JakobssonIF Nykarlebynejden - / -
Elias RintanenVasa IS - / -
Albin SödermanIF Drott - / -
 
M17 3-loikka (4)
Oscar GrannasIF Drott - / -
Amos NordströmIF Nykarlebynejden - / -
Benjamin OlliVasa IS - / -
Melker StrandvallIK Falken - / -
 
M17 kuula (5)
Joakim BäckIF Nykarlebynejden - / -
Benjamin HolmbäckIF Åsarna - / -
Ive NtumbaVasa IS - / -
Nemo ParhialaIK Falken - / -
Edward WikarIF Drott - / -
 
N17 200m (11)
Amanda BertulaVasa IS - / 28,06
Priscilla BoatengIF Drott - / -
Hanna HagnäsLarsmo IF - / -
Nea HassilaIF Drott - / -
Linn ÖsterbergIF VOM - / -
Vilhelmina SjölindIF Åsarna - / -
Tilde StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Linnea StrandvallIK Falken - / -
Jamira SuarezIF Drott - / -
Ebba SundénVasa IS - / -
Milla UtriainenIF Drott - / -
 
N17 3-loikka (6)
Emmi BengsVasa IS - / -
Alicia BjörkvikIK Falken - / -
Sandra GripenbergIF Drott - / -
Elin JakobssonIF Åsarna - / -
Iris NordmyrIF VOM - / -
Fanny ÖstmanIF Drott - / -
 
N17 kuula (9)
Mia BackmanIF Drott - / -
Chantelle FinneIK Falken - / -
Emmi ParhialaIK Falken - / -
Madelén PenttinenIF VOM - / -
Charlotta SandkullaIF Åsarna - / -
Gabriela SomeroIF Åsarna - / -
Laura StrömIF Nykarlebynejden - / -
Tina TimbergVasa IS - / -
Teodora WesterlundIF Drott - / -
 
P15 100m (4)
Jonas ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Eeli BengsVasa IS - / -
Max ByströmIK Falken - / -
Elias EhrsIF VOM - / -
 
P15 2000m (7)
Eeli GäddnäsIK Falken - / -
Iivar HäggmanIF VOM - / -
Elmer HalmesmäkiIF Drott - / -
Adam HolmIF Nykarlebynejden - / -
Emil KlemetsIK Falken - / -
Otto ÖsterbackVasa IS - / -
Melker WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
P15 seiväs (3)
Max BodbackaIK Falken - / -
Theo GullbergVasa IS - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
P15 kuula (6)
Alvar AsplundIK Falken - / -
Hampus BerglundIF VOM - / -
Benjamin EklundIF Nykarlebynejden - / -
Gabriel EklundIF Nykarlebynejden - / -
William OlliVasa IS - / -
Benjamin RönngårdIF Drott - / -
 
T15 100m (17)
Elvira ÅbrandtVasa IS - / -
Natalie AinasojaIK Falken - / -
Elvira BjörklundIF Drott - / -
Alma ByggmästarLarsmo IF - / -
Hanna HåkansVasa IS - / -
Elin HolmIF Åsarna - / -
Elin KullasIF VOM - / -
Elisabeth KvistVasa IS - / -
Angelina LaurénIF Åsarna - / -
Linnéa LindgårdIF VOM - / -
Clara LinqvistIF Nykarlebynejden - / -
Sofie LövsundIK Falken - / -
Annie LundénIF Drott - / -
Emmi MäenpääIF Drott - / -
Mella SnellmanLarsmo IF - / -
Meyah ThylinLarsmo IF - / -
Emelie WiikVasa IS - / -
 
T15 2000m (10)
Carolina ÅhmanIF Drott - / -
Vilma BjörkskogLarsmo IF - / -
Stella EhnströmVasa IS - / -
Kajsa EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Vilma HahtokariIF Åsarna - / -
Wilma HjerpeIF Femman - / -
Signe JakobssonIF Nykarlebynejden - / -
Winnie MarkénIF VOM - / -
Tilde NordmanVasa IS - / -
Oona SandellIK Falken - / -
 
T15 seiväs (6)
Ellen AndtfolkVasa IS - / -
Carla BjörkgrenIF Drott - / -
Yasmine BodbackaIK Falken - / -
Sigrid KarlströmIF Åsarna - / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Venla VikströmLarsmo IF - / -
 
T15 kuula (9)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Molly ForslundVasa IS - / -
Josefina KackurLarsmo IF - / -
Ronja LjungbergIF Åsarna - / -
Wilma NybergIF Åsarna - / -
Emilia ÖsterbergIF VOM - / -
Desiree SandbergIF Nykarlebynejden - / -
Amanda TarvonenIK Falken - / -
Denise WesterlundIF Drott - / -
 
P13 60m (8)
Vilgot BacklundLarsmo IF - / 9,04
Artem BukinIF Drott - / -
Hannes DahlbackaIK Falken - / -
Gabriel FuentesVasa IS - / -
Noah HöglundIF Nykarlebynejden - / -
William LatvalaVasa IS - / -
William StrandvallIF Åsarna - / -
Hannes SundbergIF Nykarlebynejden - / -
 
P13 1000m (7)
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Jonas BraxénVasa IS - / -
Emil HahtokariIF Åsarna - / -
Arvid KockIK Falken - / -
Oscar LundénIF Drott - / -
Theo ÖsterbergIF VOM - / -
Sander WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
P13 korkeus (3)
Tony AhlvikIK Falken - / -
Melwin BergmanIF VOM - / -
Sam NorrgårdIF Nykarlebynejden - / -
 
P13 keihäs (6)
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Niko HassilaIF Drott - / -
Melvin LindqvistIK Falken - / -
Alex LjungbergIF Åsarna - / -
Alexander ÖsterbergIF VOM - / -
Arne SöderlundVasa IS - / -
 
T13 60m (21)
Tyra BackIF VOM - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Agnes BertsVasa IS - / -
Milla ByströmIK Falken - / -
Edith GranlundIF Åsarna - / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
Meya HenrikssonIK Falken - / -
Moa HjulforsIK Falken - / -
Ellen KockIK Falken - / -
Annabel KüttisIF Åsarna - / -
Lotta LithénVasa IS - / -
Tilda NygårdVasa IS - / -
Vanessa PadaVasa IS - / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Julia StrandvallIF Åsarna - / -
Liza StrömIF Nykarlebynejden - / -
Ronja StrömIF Nykarlebynejden - / -
Amelina StrömbergLarsmo IF - / -
Alva SvanbäckIF VOM - / -
Izabelle ViitasaloIF Åsarna - / -
Ella WallinVasa IS - / -
 
T13 1000m (9)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Jeanessa FinneIK Falken - / -
Tilde FinskasVasa IS - / -
Olivia HärtullLarsmo IF - / -
Venla LehtoIF Drott - / -
Saga MarkénIF VOM - / -
Ellen NybergIF Åsarna - / -
Santra SuarezIF Drott - / -
Jessica WesterlundIK Falken - / -
 
T13 korkeus (8)
Lydia BackmanIF Drott - / -
Matilda FinnemanVasa IS - / -
Matilda ForsIF Drott - / -
Julia LindellIF Åsarna - / -
Enya LönnqvistIK Falken - / -
Elvira NordmyrIF VOM - / -
Ebba SandbackaIK Falken - / -
Melva WiklundIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 keihäs (8)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Siri AhlskogIF Åsarna - / -
Anjelica BodbackaIK Falken - / -
Veronika ByggmästarIF Drott - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Jenni EkIF Nykarlebynejden - / -
Alina GrannasIF VOM - / -
Lovisa ÖlingIF VOM - / -
 
P11 60m (12)
Colin AhlvikIK Falken - / -
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Nico EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Noah EngmanIF VOM - / -
Eevert EvijokiVasa IS - / -
Rikard GranbackaIF Åsarna - / -
Lukas HärtullLarsmo IF - / -
Milo HjulforsIK Falken - / -
Axel LaurénIF Åsarna - / -
Jon LundqvistIF Drott - / -
Albin LundströmVasa IS - / -
Joar TunérIF Drott - / -
 
P11 1000m (14)
Sigge AhlforsIF Nykarlebynejden - / -
Edward AsplundIK Falken - / -
Alex FuruGamlakarleby IF - / -
Alex HermansIF VOM - / -
Liam HermansIF VOM - / -
Henrik HjerpeVasa IS - / -
Jacob JungarIF Drott - / -
Jakob KlemetsIK Falken - / -
Melwin KockIK Falken - / -
Evert SandbackaIF Åsarna - / -
Milton SandénVasa IS - / -
Noel SnellmanLarsmo IF - / -
Elias SundbergIF Nykarlebynejden - / -
Birk TunérIF Drott - / -
 
P11 pituus (10)
Laith AlhammadahIF Drott - / -
Walter BackaVasa IS - / -
Ben BjörklundIF Drott - / -
Onni KuoppamaaIF Drott - / -
Joel RännarIF VOM - / -
Elmer SandbackaIF Åsarna - / -
Roni SjölundLarsmo IF - / -
Joar SnårbackaIF Nykarlebynejden - / -
Eddie WallinVasa IS - / -
Melwin WiikIK Falken - / -
 
P11 kiekko (6)
Anton ÅbergVasa IS - / -
Willhelm ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Jonas BackmanIF Drott - / -
Ronnie ForsstrandIF Åsarna - / -
Isac LindellIF Åsarna - / -
Leon SandellIK Falken - / -
 
T11 60m (13)
Cassandra DahllundLarsmo IF - / -
Nelia ForsbackaIF Åsarna - / -
Frida HäggblomVasa IS - / -
Elin HöglundIF Nykarlebynejden - / -
Lina HolmIF Åsarna - / -
Linn HolmIF Åsarna - / -
Elea KorvaIF Drott - / -
Silja PulkkinenIF Åsarna - / -
Maija SalminenIF Drott - / -
Hilda SandströmIF Åsarna - / -
Alina SandvikIK Falken - / -
Agnes SundvikIF Nykarlebynejden - / -
Agnes WörgrenIF VOM - / -
 
T11 1000m (10)
Lilas AlhammadahIF Drott - / -
Ida EhrsIF VOM - / -
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden - / -
Minea HjulforsIK Falken - / -
Nea KuittinenIF Drott - / -
My MäenpääLarsmo IF - / -
Julia NordmanVasa IS - / -
Ellinor OllqvistIF Åsarna - / -
Pinja RiskaLarsmo IF - / -
Hanna SjöbergIF VOM - / -
 
T11 pituus (12)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden - / -
Noomi BjörkströmLarsmo IF - / -
Rut BomanIF Drott - / -
Natalie EklundIF VOM - / -
Thea FinellIK Falken - / -
Vanja GäddaVasa IS - / -
Melina HakaIF Åsarna - / -
Alicia IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
Ylva IsomaaIF Drott - / -
Meya LampaIK Falken - / -
Linn LatvalaVasa IS - / -
Lykke StorgårdVasa IS - / -
 
T11 kiekko (8)
Erinna BaggeIF VOM - / -
Adela DahlströmIF Nykarlebynejden - / -
Daniela GrankullIK Falken - / -
Iina HäggmanIF VOM - / -
Mathilda LindholmVasa IS - / -
Ina PitkälampiIF Åsarna - / -
Adriana RiskaLarsmo IF - / -
Amanda RönngårdIF Drott - / -