Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
12.06. klo 11:30 Knattekarnevalen
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 97 henk. (97 lajisuoritusta)
M 200m (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Filiph JohanssonGamlakarleby IF21.83 / -
Ive NtumbaVasa IS22.49 / 22.49
Benjamin OlliVasa IS22.82 / -
Elias RintanenVasa IS23.50 / -
 
N 200m (4)
Elizabeth FogdeMalax IF26.42 / 26.42
Malva NylundVasa IS25.61 / 25.61
Eliisa RäsänenEsbo IF25.29 / 26.03
Alina StrömbergLarsmo IF23.88 / 24.84
 
T15 5-ottelu (6)
Elvira ÅbrandtVasa IS1266 / -
Vilma BjörkskogLarsmo IF1885 / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden1903 / -
Molly ForslundVasa IS - / -
Josefina KackurLarsmo IF1420 / -
Elisabeth KvistVasa IS - / -
 
P14 5-ottelu (1)
Theo GullbergVasa IS - / -
 
T14 5-ottelu (3)
Natalie AinasojaIK Falken - / -
Annie LundénIF Drott - / -
Tuva NylundVasa IS - / -
 
P13 5-ottelu (4)
Tony AhlvikIK Falken - / -
Alvar AsplundIK Falken - / -
Hannes DahlbackaIK Falken - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 5-ottelu (10)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Jeanessa FinneIK Falken - / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat - / -
Ingrid KassVasa IS - / -
Ellen KockIK Falken - / -
Enya LönnqvistIK Falken - / -
Linnea StåhlVasa IS - / -
Linnea StrandvallIK Falken - / -
 
P12 5-ottelu (7)
Emil AppelMalax IF - / -
Niko HassilaIF Drott - / -
William LatvalaVasa IS - / -
Melvin LindqvistIK Falken - / -
Oscar LundénIF Drott - / -
Arne SöderlundVasa IS - / -
Elmeri TurunenKauhajoen Karhu - / -
 
T12 5-ottelu (7)
Matilda AinasojaIK Falken - / -
Milla ByströmIK Falken - / -
Matilda FinnemanVasa IS - / -
Matilda HermansIF VOM - / -
Lovisa ÖlingIF VOM - / -
Lea SnickarsIF Kraft - / -
Amanda VesterbackIF Fyren - / -
 
P11 4-ottelu (7)
Anton ÅbergVasa IS - / -
Ben BjörklundIF Drott - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Albin LundströmVasa IS - / -
Liam NyholmVasa IS - / -
Milton SandénVasa IS - / -
Eddie WallinVasa IS - / -
 
T11 4-ottelu (4)
Natalie EklundIF VOM - / -
Frida HäggblomVasa IS - / -
Nea KuittinenIF Drott - / -
Olivia RytyläVasa IS - / -
 
P10 4-ottelu (6)
Walter BackaVasa IS - / -
Alex HermansIF VOM - / -
Olle JulinIF VOM - / -
Alex LundforsMalax IF - / -
Melker StrandvallIK Falken - / -
Elis TräskelinVasa IS - / -
 
T10 4-ottelu (2)
Linn EnrothIF Drott - / -
Ellen KrookMalax IF - / -
 
P9 4-ottelu (7)
Oscar BjörknäsVasa IS - / -
Leo BystedtVasa IS - / -
Melwin KockIK Falken - / -
Erik LönnqvistIK Falken - / -
Noah ÖstersundVasa IS - / -
Elias RoosVasa IS - / -
Edward SjöstrandVasa IS - / -
 
T9 4-ottelu (9)
Lykke EkmanVasa IS - / -
Amanda GrannasIF Drott - / -
Inez HäggblomVasa IS - / -
Mila HankosaariVasa IS - / -
Siiri KuittinenIF Drott - / -
Elvira NordmyrIF VOM - / -
Maja SnickarsIF Kraft - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Isabella VuorinenVasa IS - / -
 
P7 3-ottelu (8)
Frans ByskataVasa IS - / -
Adrian EklundIF VOM - / -
Alexander GrannasVasa IS - / -
Onni HankosaariVasa IS - / -
Albin JulinIF VOM - / -
Jonas KrooksVasa IS - / -
Linus StrandvallIK Falken - / -
Kevin WesterbackVasa IS - / -
 
T7 3-ottelu (8)
Nella ÅbergVasa IS - / -
Nellie BackaVasa IS - / -
Greta GrandellVasa IS - / -
Maja GrannasIF Drott - / -
Nina LatvalaVasa IS - / -
Iris NordmyrIF VOM - / -
Signe TräskelinMalax IF - / -
Gabriella WörlundVasa IS - / -