Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
01.07. klo 18:00 DT i Smedsby
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 126 henk. (248 lajisuoritusta)
N17 kiekko (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Amelie BystedtIF Femman33.08 / 33.08
Hanna LindbergIF Femman40.27 / 40.27
 
N17 keihäs (1)
Ida StoorIF Femman39.34 / 39.34
 
P15 100m (3)
Joel BlomqvistIF Fyren12.86 / 12.86
Filip FrödingIF Fyren - / -
Shankar UuksulainenVaasan Vasama - / -
 
P15 kiekko (1)
Joel BlomqvistIF Fyren49.46 / 49.46
 
T15 100m (8)
Natalie AinasojaIK Falken14.28 / 14.28
Malin CederholmIF Nykarlebynejden14.23 / 14.27
Hanna HåkansVasa IS14.16 / 14.16
Elin HolmIF Åsarna13.79 / 13.79
Aada HovinmäkiVaasan Vasama - / -
Annie LundénIF Drott14.09 / 14.09
Aino RintamäkiVaasan Vasama - / -
Emelie WiikVasa IS14.16 / 14.16
 
T15 pituus (12)
Natalie AinasojaIK Falken4.63 / 4.63
Linn BergströmIF Nykarlebynejden4.32 / 4.32
Malin CederholmIF Nykarlebynejden4.44 / 4.44
Wilma GrannasIF Drott4.65 / 4.65
Hanna HåkansVasa IS4.20 / 4.14
Ellen KockIK Falken4.19 / 4.19
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden3.95 / 3.93
Nellie LindbergIF Femman3.81 / -
Annie LundénIF Drott4.59 / -
Aino RintamäkiVaasan Vasama - / -
Linnea StrandvallIK Falken4.52 / 4.52
Emelie WiikVasa IS4.92 / 4.92
 
T15 kiekko (7)
Agnes BerglundIF Fyren24.40 / 24.40
Malin CederholmIF Nykarlebynejden31.84 / 30.38
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden29.85 / 29.58
Rebecca NybergPargas IF30.15 / 30.15
Emilia ÖsterbergIF VOM24.21 / 24.21
Emilia ÖsterbergIF VOM - / -
Amanda TarvonenIK Falken24.54 / 24.54
 
P13 60m (9)
Emil AppelMalax IF 9.30 / 9.30
Hannes DahlbackaIK Falken 8.77 / 8.77
Olli KetolaVaasan Vasama 9.18 / 9.18
Arvid KockIK Falken 9.07 / -
Niklas KoivuniemiVasa IS10.08 / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden 9.05 / 9.05
Niklas SärsMalax IF10.24 / 10.24
Elia SjöblomVasa IS10.88 / -
Jacob TuufMalax IF 9.70 / 9.70
 
P13 pituus (8)
Emil AppelMalax IF4.06 / 4.06
Hannes DahlbackaIK Falken4.42 / 4.42
Arvid KockIK Falken3.78 / -
Niklas KoivuniemiVasa IS - / -
Jacy KoterecVasa IS - / -
Niklas SärsMalax IF - / -
Elia SjöblomVasa IS - / -
Jacob TuufMalax IF - / -
 
P13 kiekko (4)
Emil AppelMalax IF26.55 / 26.55
Einar EvijokiVasa IS32.52 / 32.52
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden38.26 / 38.26
Hannez SarinMalax IF43.62 / 43.62
 
T13 60m (18)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden 9.12 / 9.12
Matilda AinasojaIK Falken 9.26 / 9.26
Wilma BackholmIF Fyren10.29 / 10.29
Linn BergströmIF Nykarlebynejden 9.01 / 9.01
Zelina BjörkblomMalax IF10.10 / 10.10
Sara CederholmIF Nykarlebynejden 9.00 / 9.00
Wilma GrannasIF Drott 8.80 / 8.80
Ingrid KassVasa IS 8.71 / 8.71
Meya KastrenVasa IS - / -
Ellen KockIK Falken 8.82 / 8.82
Ella KotimäkiPalosaaren Urheiluseura 8.97 / 8.97
Mariela KurkimäkiVaasan Vasama - / -
Lotta LithénVasa IS 8.77 / 8.77
Tilda NygårdVasa IS 9.77 / 9.77
Lovisa ÖlingIF VOM 9.78 / 9.78
Linnea StåhlVasa IS 8.75 / 8.75
Linnea StrandvallIK Falken 9.08 / -
 
T13 korkeus (8)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden1.20 / -
Matilda AinasojaIK Falken1.35 / 1.35
Eveliina AnderssonIF VOM1.10 / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden1.35 / 1.35
Matilda FinnemanVasa IS1.35 / 1.35
Matilda ForsIF Drott1.35 / 1.35
Meya KastrenVasa IS - / -
Lovisa ÖlingIF VOM1.20 / 1.20
 
T13 kiekko (11)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Eveliina AnderssonIF VOM16.89 / -
Wilma BackholmIF Fyren - / -
Elin BergmanIF Kraft36.59 / 36.59
Linn BergströmIF Nykarlebynejden25.56 / 25.56
Zelina BjörkblomMalax IF19.81 / 19.81
Sara CederholmIF Nykarlebynejden28.89 / 28.89
Matilda FinnemanVasa IS31.67 / 31.67
Wilma GrannasIF Drott17.12 / -
Sanni KorhonenIF Femman22.22 / 22.22
Lovisa ÖlingIF VOM20.07 / -
 
P11 60m (11)
Anton ÅbergVasa IS - / -
Walter BackaVasa IS - / -
Måns CederbergMalax IF10.25 / 10.25
Eevert EvijokiVasa IS - / -
Leo GranbäckMalax IF - / -
Hugo HagmanVasa IS - / -
Alex LundforsMalax IF 9.92 / 9.92
Albin LundströmVasa IS10.03 / 10.03
Luie NordströmMalax IF 9.94 / 9.94
Melker StrandvallIK Falken11.13 / -
Liam WideIF Fyren 9.27 / 9.27
 
P11 pituus (11)
Anton ÅbergVasa IS - / -
Walter BackaVasa IS - / -
Måns CederbergMalax IF3.04 / -
Eevert EvijokiVasa IS - / -
Leo GranbäckMalax IF3.13 / -
Hugo HagmanVasa IS - / -
Alex LundforsMalax IF3.70 / 3.70
Luie NordströmMalax IF3.42 / 3.42
Liam NyholmVasa IS3.59 / -
Melker StrandvallIK Falken3.79 / 3.79
Liam WideIF Fyren3.54 / 3.53
 
P11 kiekko (7)
Anton ÅbergVasa IS - / -
Melvin CarlströmIF Femman - / -
Måns CederbergMalax IF14.75 / 13.46
Leo GranbäckMalax IF15.16 / -
Luie NordströmMalax IF16.55 / 16.55
Liam NyholmVasa IS - / -
Alexander ÖsterbergIF VOM17.97 / -
 
T11 60m (21)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden10.33 / 10.33
Lotta BackmanPalosaaren Urheiluseura10.35 / 10.35
Agnes BeckerMalax IF10.46 / 10.46
Ella BerglundIF Fyren10.75 / 10.75
Linnea CederbergIF Femman10.78 / 10.78
Yodit ForsbackaIF Femman10.78 / 10.78
Vanja GäddaVasa IS11.65 / -
Alexia GästgivarMalax IF10.10 / 10.10
Frida HäggblomVasa IS 9.42 / 9.46
Lina HolmIF Åsarna10.05 / 10.05
Linn HolmIF Åsarna10.02 / 10.02
Ida KarlssonIF Fyren10.30 / -
Ellen KrookMalax IF 9.79 / 9.79
Matilda LundbergIF Femman - / -
Agnes NordmanMalax IF11.29 / 11.29
Fannie NordmanMalax IF11.39 / 11.39
Julia NordmanVasa IS10.02 / 10.02
Elin NyforsMalax IF10.46 / 10.46
Olivia RytyläVasa IS10.15 / 10.15
Emma VägarIF Fyren10.02 / 10.02
Edith WinbergIF Femman - / -
 
T11 korkeus (9)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden1.20 / 1.20
Melina EdsvikIF Femman1.05 / 1.05
Yodit ForsbackaIF Femman - / -
Vanja GäddaVasa IS - / -
Alexia GästgivarMalax IF1.15 / 1.15
Ellen KrookMalax IF1.18 / 1.15
Matilda LundbergIF Femman - / -
Olivia RytyläVasa IS - / -
Edith WinbergIF Femman0.80 / -
 
T11 kiekko (18)
Agnes BeckerMalax IF13.36 / 13.36
Ella BerglundIF Fyren9.92 / 9.45
Linnea CederbergIF Femman7.63 / 7.63
Melina EdsvikIF Femman9.66 / 9.66
Yodit ForsbackaIF Femman10.51 / 10.51
Alexia GästgivarMalax IF10.24 / 10.24
Ida KarlssonIF Fyren7.17 / -
Ellen KrookMalax IF10.34 / -
Mathilda LindholmVasa IS13.79 / 13.79
Mina LinsaVasa IS15.41 / 15.41
Matilda LundbergIF Femman - / -
Agnes NordmanMalax IF13.85 / 13.85
Fannie NordmanMalax IF13.05 / 13.05
Elin NyforsMalax IF11.54 / 11.29
Ellen SarinMalax IF19.78 / 19.78
Elin StrömMalax IF - / -
Emma VägarIF Fyren13.77 / 13.77
Edith WinbergIF Femman - / -
 
P9 40m (13)
Lenni BackholmIF Fyren - / -
Ossi BackmanPalosaaren Urheiluseura 7.44 / 7.44
Oliver BrooMalax IF 8.05 / 8.05
Aaron HolmbackVasa IS - / -
Tim KarlssonIF Fyren - / -
Arvid KassVasa IS - / -
Melwin KockIK Falken 7.62 / 7.62
Kimi KoivistoLaihian Luja - / -
Eetu KuusiPalosaaren Urheiluseura 7.11 / 7.11
Erik LönnqvistIK Falken 6.98 / 6.98
Ebbot NordströmMalax IF 7.44 / 7.44
Elias SalovaaraVaasan Toverit 7.10 / 7.10
Hannes SuikkanenMalax IF 7.74 / 7.74
 
P9 pituus (14)
Lenni BackholmIF Fyren2.78 / 2.78
Oliver BrooMalax IF - / -
Aaron HolmbackVasa IS2.56 / -
Tim KarlssonIF Fyren2.38 / 2.38
Arvid KassVasa IS3.12 / 3.12
Melwin KockIK Falken3.08 / 3.08
Kimi KoivistoLaihian Luja1.69 / -
Eetu KuusiPalosaaren Urheiluseura - / -
Erik LönnqvistIK Falken3.50 / 3.50
Ebbot NordströmMalax IF2.82 / 2.82
Vincent RiskaIF Femman - / -
Elias SalovaaraVaasan Toverit3.45 / 3.45
Linus StrandvallIK Falken - / -
Hannes SuikkanenMalax IF2.77 / 2.77
 
P9 pallo (10)
Lenni BackholmIF Fyren - / -
Oliver BrooMalax IF - / -
Tim KarlssonIF Fyren - / -
Arvid KassVasa IS - / -
Melwin KockIK Falken - / -
Kimi KoivistoLaihian Luja - / -
Erik LönnqvistIK Falken27.03 / -
Ebbot NordströmMalax IF - / -
Vincent RiskaIF Femman - / -
Hannes SuikkanenMalax IF - / -
 
T9 40m (15)
Emelie AinasojaIK Falken 9.02 / 9.02
Nellie BackaVasa IS - / -
Naomi BackmanMalax IF 7.47 / 7.47
Annabelle BjörklundIF Femman - / -
Ebba BjörkskogIF Drott 7.87 / 7.87
Louise CederbergIF Femman - / -
Amanda GrannasIF Drott 7.09 / 7.09
Alva LindholmVasa IS 8.51 / 8.51
Mette LindstedtIF Femman 7.62 / 7.62
Edith NordbergMalax IF 7.72 / 7.72
Alva NordmanMalax IF 7.75 / 7.75
Alvina NylundIF Nykarlebynejden - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden 7.45 / 7.45
Mathilda WinbergIF Femman10.09 / -
Sonja WitickGamlakarleby IF - / -
 
T9 pituus (14)
Emelie AinasojaIK Falken2.02 / 2.02
Naomi BackmanMalax IF2.97 / 2.97
Annabelle BjörklundIF Femman3.06 / 3.06
Ebba BjörkskogIF Drott2.81 / 2.81
Louise CederbergIF Femman - / -
Amanda GrannasIF Drott3.46 / 3.46
Alva LindholmVasa IS2.27 / 2.27
Mette LindstedtIF Femman2.76 / 2.76
Edith NordbergMalax IF2.90 / 2.90
Alva NordmanMalax IF1.95 / -
Alvina NylundIF Nykarlebynejden2.61 / 2.61
Alva StråkaIF Nykarlebynejden3.03 / 3.03
Mathilda WinbergIF Femman1.86 / -
Sonja WitickGamlakarleby IF - / -
 
T9 pallo (13)
Emelie AinasojaIK Falken - / -
Nellie BackaVasa IS - / -
Naomi BackmanMalax IF - / -
Annabelle BjörklundIF Femman15.33 / -
Louise CederbergIF Femman - / -
Amanda GrannasIF Drott10.63 / -
Alva LindholmVasa IS7.41 / -
Mette LindstedtIF Femman - / -
Edith NordbergMalax IF - / -
Alva NordmanMalax IF - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Mathilda WinbergIF Femman5.83 / -
Sonja WitickGamlakarleby IF - / -