Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
03.06. klo 18:00 DT i Jakobstad
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 133 henk. (225 lajisuoritusta)
M 200m (10)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Johannes ÅhmanIF Drott - / -
Viktor BjörkellVasa IS25,76 / -
Adrian BjörkgrenIF Drott - / -
Alexander BjörkgrenIF Drott - / -
Christoffer EnvallIK Falken - / -
Taneli HietalaAlavieskan Viri24,24 / -
Niko KangasojaOulun Pyrintö - / -
Rasmus MartinIF Sibbo-Vargarna22,80 / 22,80
Tomi SimonenAlavieskan Viri24,18 / -
Alfons SödermanIF Drott - / -
 
M 400m (4)
Kasper BjörkbackaVetelin Urheilijat - / -
Viktor BjörkellVasa IS57,30 / 58,26
Arvid KockIK Falken - / -
Albin SödermanIF Drott - / -
 
M pituus (2)
Eetu JokelaAlavieskan Viri652 / -
Daniel SjölindIF Åsarna707 / -
 
N 100m (10)
Elin JakobssonIF Åsarna - / -
Terhi JunnoYlivieskan Kuula - / -
Oona KiljalaYlivieskan Kuula12,89 / -
Alisa KoivukangasEvijärven Urheilijat - / -
Erica KolehmainenVasa IS - / -
Eva ÖsterbackaKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Andrea RönnskärIK Falken - / -
Vanessa StoreKälviän Tarmo - / -
Ida WiklundVasa IS - / -
Sofia YlinenSeinäjoen Seudun Urheilijat12,74 / -
 
N 400m (3)
Kaisa IsokääntäKalajoen Junkkarit - / -
Enni KatajalaaksoKannuksen Ura - / -
Malva NylundVasa IS56,31 / -
 
N 3-loikka (5)
Hanna BackIF Nykarlebynejden - / -
Ida BackmanIF Drott - / -
Victoria MynttiIF Drott - / -
Jonna PeritaloEvijärven Urheilijat - / -
Andrea RönnskärIK Falken - / -
 
N kuula (3)
Johanna IsomäkiIK Falken - / -
Anna MalinowskaIK Falken - / -
Linn SundVasa IS - / -
 
N keihäs (1)
Anna MalinowskaIK Falken - / -
 
M19 110m aj (2)
Adrian BjörkgrenIF Drott - / -
Alexander BjörkgrenIF Drott - / -
 
M17 200m (6)
Oscar GrannasIF Drott - / -
Isak HöglundIF Drott - / -
Arvid KockIK Falken - / -
Henri KorhonenKokkolan Työväen Urheilijat - / -
Ive NtumbaVasa IS22,67 / 22,94
Samuli TakkunenAlavieskan Viri22,83 / -
 
M17 pituus (1)
Oscar GrannasIF Drott - / -
 
N17 200m (9)
Amanda BertulaVasa IS - / -
Priscilla BoatengIF Drott26,66 / -
Hanna HagnäsLarsmo IF - / -
Nea HassilaIF Drott - / -
Ciia KarlssonVasa IS - / -
Alisa KoivukangasEvijärven Urheilijat - / -
Lina LithénVasa IS26,90 / -
Fanny ÖstmanIF Drott - / -
Milla UtriainenIF Drott - / -
 
N17 100m aj (1)
Tilda HöglundIF Drott - / -
 
N17 3-loikka (5)
Sandra GripenbergIF Drott - / -
Elin JakobssonIF Åsarna - / -
Saana KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Annie LundénIF Drott - / -
Fanny ÖstmanIF Drott - / -
 
T15 200m (14)
Elvira ÅbrandtVasa IS - / -
Carolina ÅhmanIF Drott - / -
Natalie AinasojaIK Falken - / -
Elvira BjörklundIF Drott - / -
Vilma BjörkskogLarsmo IF - / -
Alma ByggmästarLarsmo IF - / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Hanna HåkansVasa IS - / -
Josefina KackurLarsmo IF - / -
Ellen KockIK Falken - / -
Annie LundénIF Drott - / -
Tilde NordmanVasa IS27,98 / -
Vanessa StoreKälviän Tarmo - / -
Linnea StrandvallIK Falken - / -
 
T15 korkeus (6)
Elvira ÅbrandtVasa IS - / -
Matilda AinasojaIK Falken - / -
Natalie AinasojaIK Falken - / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Molly ForslundVasa IS - / -
Annie LundénIF Drott - / -
 
T15 keihäs (5)
Vilma BjörkskogLarsmo IF - / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Molly ForslundVasa IS - / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Madelén PenttinenIF VOM - / -
 
P13 60m (5)
Aron ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Nikola BäckVasa IS - / -
Niko HassilaIF Drott - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Melvin LindqvistIK Falken - / -
 
P13 seiväs (1)
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
P13 keihäs (5)
Tony AhlvikIK Falken - / -
Aaron HaikkaGamlakarleby IF - / -
Niko HassilaIF Drott - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Melvin LindqvistIK Falken - / -
 
T13 60m (15)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Matilda AinasojaIK Falken - / -
Ellen AndtfolkVasa IS - / -
Enni AuvinenIF Drott - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Agnes BertsVasa IS - / -
Carla BjörkgrenIF Drott - / -
Milla ByströmIK Falken - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
Ellen KockIK Falken - / -
Venla LehtoIF Drott9,35 / -
Lotta LithénVasa IS - / -
Linnea StrandvallIK Falken - / -
Santra SuarezIF Drott - / -
 
T13 seiväs (4)
Ellen AndtfolkVasa IS - / -
Carla BjörkgrenIF Drott - / -
Matilda ForsIF Drott200 / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
 
T13 keihäs (7)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Carla BjörkgrenIF Drott - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Jenni EkIF Nykarlebynejden - / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
Santra SuarezIF Drott - / -
 
P11 60m (8)
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Alex FuruGamlakarleby IF - / -
Jacob JungarIF Drott - / -
Veikka LehtoIF Drott - / -
Jon LundqvistIF Drott - / -
Leon SandellIK Falken - / -
Joar TunérIF Drott - / 10:25
Eddie WallinVasa IS - / -
 
P11 pituus (10)
Aron ÅhmanIF Drott - / -
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Laith AlhammadahIF Drott - / -
Ben BjörklundIF Drott - / -
Alex FuruGamlakarleby IF - / -
Jacob JungarIF Drott - / -
Veikka LehtoIF Drott - / -
Jon LundqvistIF Drott - / -
Leon SandellIK Falken - / -
Eddie WallinVasa IS - / -
 
P11 moukari (3)
Laith AlhammadahIF Drott - / -
Jon LundqvistIF Drott - / -
Joar TunérIF Drott - / -
 
T11 60m (12)
Lilas AlhammadahIF Drott - / -
Venla BacklundIF Nykarlebynejden - / -
Rut BomanIF Drott - / -
Linn EnrothIF Drott - / -
Ylva IsomaaIF Drott - / -
Oona KiiliGamlakarleby IF - / -
Elea KorvaIF Drott - / -
Nea KuittinenIF Drott - / -
Michelle MäenpääIF Drott - / -
Maija SalminenIF Drott - / -
Alina SandvikIK Falken - / -
Eerika TyniIF Drott - / -
 
T11 korkeus (8)
Lilas AlhammadahIF Drott - / -
Venla BacklundIF Nykarlebynejden - / -
Rut BomanIF Drott - / -
Linn EnrothIF Drott - / -
Ylva IsomaaIF Drott - / -
Elea KorvaIF Drott - / -
Nea KuittinenIF Drott - / -
Michelle MäenpääIF Drott - / -
 
T11 moukari (6)
Lilas AlhammadahIF Drott - / -
Ylva IsomaaIF Drott - / -
Elea KorvaIF Drott - / -
Nea KuittinenIF Drott - / -
Michelle MäenpääIF Drott - / -
Amanda RönngårdIF Drott - / -
 
P9 40m (8)
Edvin FinellIK Falken - / -
Noel HäggblomIF Drott - / -
Alvin HalmesmäkiIF Drott - / -
Melwin KockIK Falken - / -
Anton LiljekvistIF Drott - / -
Jonathan PorthinIF Drott - / -
Erik SundIF Drott - / -
Birk TunérIF Drott - / -
 
P9 pituus (8)
Edvin FinellIK Falken - / -
Noel HäggblomIF Drott - / -
Alvin HalmesmäkiIF Drott - / -
Melwin KockIK Falken - / -
Anton LiljekvistIF Drott - / -
Jonathan PorthinIF Drott - / -
Erik SundIF Drott - / -
Birk TunérIF Drott - / -
 
P9 kuula (6)
Edvin FinellIK Falken - / -
Noel HäggblomIF Drott - / -
Melwin KockIK Falken - / -
Jonathan PorthinIF Drott - / -
Erik SundIF Drott - / -
Birk TunérIF Drott - / -
 
T9 40m (12)
Celine ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Remas AlhammadahIF Drott - / -
Elina AnnalaKalajoen Junkkarit6,99 / -
Molly AntusIF VOM - / -
Ebba BjörkskogIF Drott - / -
Amanda GrannasIF Drott - / -
Neea KangasvieriGamlakarleby IF - / -
Säde KiveläIF Drott - / -
Siiri KuittinenIF Drott - / -
Elvira NordmyrIF VOM - / -
Iris NordmyrIF VOM - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -
 
T9 korkeus (10)
Celine ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Remas AlhammadahIF Drott - / -
Elina AnnalaKalajoen Junkkarit - / -
Ebba BjörkskogIF Drott - / -
Amanda GrannasIF Drott - / -
Neea KangasvieriGamlakarleby IF - / -
Säde KiveläIF Drott - / -
Siiri KuittinenIF Drott - / -
Elvira NordmyrIF VOM - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -
 
T9 kuula (10)
Elina AnnalaKalajoen Junkkarit - / -
Molly AntusIF VOM - / -
Ebba BjörkskogIF Drott - / -
Amanda GrannasIF Drott - / -
Neea KangasvieriGamlakarleby IF - / -
Säde KiveläIF Drott - / -
Siiri KuittinenIF Drott - / -
Elvira NordmyrIF VOM - / -
Iris NordmyrIF VOM - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -