Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
02.06. klo 18:00 Sipoon Energia-kisa / Sibbo Energi-tävling
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 146 henk. (264 lajisuoritusta)
M 100m (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Georg DunkelHelsingin Kisa-Veikot14,20 / 15,59
Joni JärvinenLahden Ahkera11,50 / -
Anton KunnasIF Sibbo-Vargarna11,55 / -
Mikhail ParamonovHelsingfors IFK11,92 / 12,04
 
M korkeus (1)
Petri KoranderVihdin Viesti - / -
 
M kuula (2)
Petri KoranderVihdin Viesti - / -
Juha VottonenHelsingfors IFK - / -
 
N 100m (9)
Anniina HaapalaJoutsan Pommi12,99 / -
Elin HolmbergIF Sibbo-Vargarna12,75 / -
Juulia InkinenLahden Ahkera12,72 / 12,72
Katja LuukkolaLeppävaaran Sisu12,20 / -
Sirpa MalmströmNurmijärven Yleisurheilu13,59 / 13,59
Elin MickosIF Sibbo-Vargarna12,61 / -
Ella-Maria MultalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Helmiina RaninenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera - / -
 
N kuula (3)
Elin HolmbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Felicia MeriheinäLiljendal IK - / -
Andrea ÖstermanHelsingfors IFK - / -
 
M19 100m (3)
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna - / -
Tuukka IngersLahden Ahkera - / -
Matias KomiIF Sibbo-Vargarna - / -
 
M19 korkeus (1)
Matias KomiIF Sibbo-Vargarna - / -
 
M19 kuula (2)
Matias KomiIF Sibbo-Vargarna - / -
Ilmari PehkonenRekolan Raikas - / -
 
N19 100m (1)
Sandra JohanssonBorgå Akilles - / -
 
N19 korkeus (1)
Linnea WiikIF Sibbo-Vargarna - / -
 
N19 kuula (2)
Senja LaaksoKeravan Urheilijat7,12 / -
Gita ReinholmKarhulan Katajaiset - / -
 
M17 100m (9)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Waltteri KoenkytöEspoon Tapiot11,79 / -
Lassi LehtimäkiEspoon Tapiot - / -
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna - / -
Eerik NyyssönenEspoon Tapiot12,48 / -
Samuel PuustinenBorgå Akilles - / -
Aatu SihvonenKarhulan Katajaiset - / -
Veikko SundbergKarhulan Katajaiset - / -
Luka VeselinovicEspoon Tapiot - / -
 
M17 korkeus (3)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna - / -
Veikko SundbergKarhulan Katajaiset173 / -
 
M17 kuula (4)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna - / -
Onni RustholkarhuLahden Ahkera - / -
Pyry SelinLahden Ahkera - / -
 
N17 100m (7)
Aicha KalalaKeravan Urheilijat13,31 / -
Safi KalalaKeravan Urheilijat13,88 / -
Emmi LampioKeravan Urheilijat15,04 / -
Selma LepistöBorgå Akilles - / -
Amanda RontuKeravan Urheilijat13,64 / -
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat - / -
Sofia TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P15 100m (5)
Mikael GustafssonIF Sibbo-Vargarna - / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Rasmus VuonorantaEsbo IF - / -
Christoffer WalleniusIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P15 korkeus (2)
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Niko TilanderKenttäurheilijat-58153 / -
 
P15 kuula (3)
Mikael GustafssonIF Sibbo-Vargarna - / -
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Christoffer WalleniusIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T15 100m (22)
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna - / -
Liisi HalenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna - / -
Charlotte KajanderHelsingfors IFK13,35 / -
Emma KantolaEspoon Tapiot - / -
Silja KuosaIF Sibbo-Vargarna - / -
Matilda LahtiEspoon Tapiot - / -
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Silja NiemiLahden Ahkera - / -
Edit PalménEspoon Tapiot - / -
Matilda PennanenEsbo IF - / -
Polina PetrovaKeravan Urheilijat13,07 / -
Aino-Kaisa PyykkönenKeravan Urheilijat - / -
Matilda RyyppöKeravan Urheilijat - / -
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nanna SohloEspoon Tapiot - / -
Ida StenforsIF Sibbo-Vargarna - / -
Inga-Sofia SuihkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna - / -
Emilia WiikIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T15 korkeus (17)
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Mia FlinkEspoon Tapiot153 / -
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna - / -
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna - / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Silja KuosaIF Sibbo-Vargarna - / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Lilli LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Edit PalménEspoon Tapiot - / -
Matilda PennanenEsbo IF - / -
Alisa SalminiemiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Nanna SohloEspoon Tapiot - / -
Inga-Sofia SuihkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T15 kuula (16)
Jessica BjörkstenLiljendal IK - / -
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna - / -
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna - / -
Emma KantolaEspoon Tapiot - / -
Silja KuosaIF Sibbo-Vargarna - / -
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Silja NiemiLahden Ahkera - / -
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Edit PalménEspoon Tapiot - / -
Matilda PennanenEsbo IF - / -
Nanna SohloEspoon Tapiot - / -
Ida StenforsIF Sibbo-Vargarna - / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna - / -
Emilia WiikIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P13 60m (7)
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
Vilho LaaksonenHyvinkään seudun Urheilijat8,67 / -
Lenni LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Linus MartinIF Sibbo-Vargarna - / -
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot9,01 / -
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot - / -
 
P13 pituus (5)
Jesse HirvonenEsbo IF - / -
Lenni LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot444 / -
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot - / -
 
P13 kiekko (4)
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
Jesse HirvonenEsbo IF - / -
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Linus MartinIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T13 60m (14)
Frida BlomfeltEsbo IF8,77 / -
Henna HellgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Janina HörhammerIF Sibbo-Vargarna - / -
Anna IngmanIF Sibbo-Vargarna - / -
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Siiri KotamäkiKeravan Urheilijat - / -
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Sofia RaskKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Olivia RautiainenEspoon Tapiot8,59 / -
Sara SeppänenIF Sibbo-Vargarna - / -
Kaisa SkönIF Sibbo-Vargarna - / -
Fanny SöderlundIF Sibbo-Vargarna - / -
Isabella TuulariEspoon Tapiot - / -
Anniina VarisLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T13 pituus (17)
Frida BlomfeltEsbo IF - / -
Henna HellgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Janina HörhammerIF Sibbo-Vargarna - / -
Anna IngmanIF Sibbo-Vargarna - / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sofia RaskKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Olivia RautiainenEspoon Tapiot456 / -
Sara SandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Sara SeppänenIF Sibbo-Vargarna - / -
Kaisa SkönIF Sibbo-Vargarna - / -
Fanny SöderlundIF Sibbo-Vargarna - / -
Isabella TuulariEspoon Tapiot408 / -
Anniina VarisLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T13 kiekko (11)
Janina HörhammerIF Sibbo-Vargarna - / -
Anna IngmanIF Sibbo-Vargarna - / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Tanja MuotkaLahden Ahkera - / -
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sara SandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Sara SeppänenIF Sibbo-Vargarna - / -
Kaisa SkönIF Sibbo-Vargarna - / -
Isabella TuulariEspoon Tapiot31,82 / -
 
P11 60m (10)
Aarne AlateräIF Sibbo-Vargarna - / -
Erik BoijeSjundeå IF - / -
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Alvin HertzmanSjundeå IF - / -
Anton KarellSjundeå IF - / -
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Lenni LähdesaloIF Sibbo-Vargarna - / -
Joonas RätyLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Osmo RautioKeravan Urheilijat - / -
Leo SinisaariLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P11 pituus (8)
Aarne AlateräIF Sibbo-Vargarna - / -
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Alvin HertzmanSjundeå IF - / -
Anton KarellSjundeå IF - / -
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Lenni LähdesaloIF Sibbo-Vargarna - / -
Joonas RätyLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Leo SinisaariLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P11 kiekko (9)
Aarne AlateräIF Sibbo-Vargarna - / -
Erik BoijeSjundeå IF - / -
Alvin HertzmanSjundeå IF - / -
Anton KarellSjundeå IF - / -
Jere KorpelaIF Sibbo-Vargarna - / -
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Lenni LähdesaloIF Sibbo-Vargarna - / -
Elmo RautioKeravan Urheilijat - / -
Osmo RautioKeravan Urheilijat - / -
 
T11 60m (9)
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Wilhelmina LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Natalie LindströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Sonja MuotkaLahden Ahkera - / -
Martha NylundIF Sibbo-Vargarna - / -
Pinja SaarinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat11,63 / -
Meeri SahaKeravan Urheilijat - / -
Jonna SandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Lisa TravisIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T11 pituus (11)
Silvia BlairLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Erica ErikssonIF Sibbo-Vargarna - / -
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu400 / -
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Wilhelmina LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Natalie LindströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Martha NylundIF Sibbo-Vargarna - / -
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Pinja SaarinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat279 / -
Jonna SandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Lisa TravisIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T11 kiekko (8)
Erica ErikssonIF Sibbo-Vargarna - / -
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Wilhelmina LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Natalie LindströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Martha NylundIF Sibbo-Vargarna - / -
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jonna SandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Lisa TravisIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P9 40m (4)
Benjamin BjörkenheimIF Sibbo-Vargarna - / -
Jonatan GustafssonIF Sibbo-Vargarna - / -
Toivo StrandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Andre WalleniusIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P9 pituus (4)
Benjamin BjörkenheimIF Sibbo-Vargarna - / -
Jonatan GustafssonIF Sibbo-Vargarna - / -
Toivo StrandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Andre WalleniusIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P9 kiekko (3)
Benjamin BjörkenheimIF Sibbo-Vargarna - / -
Jonatan GustafssonIF Sibbo-Vargarna - / -
Andre WalleniusIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T9 40m (5)
Serafia ArreniusIF Sibbo-Vargarna - / -
Nella HellstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Ellen HolmströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Peppi PakkanenLahden Ahkera - / -
Emma SiveläIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T9 pituus (6)
Serafia ArreniusIF Sibbo-Vargarna - / -
Nella HellstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Juulia HintsalaLahden Ahkera - / -
Ellen HolmströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Peppi PakkanenLahden Ahkera - / -
Emma SiveläIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T9 kiekko (6)
Serafia ArreniusIF Sibbo-Vargarna - / -
Nella HellstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Juulia HintsalaLahden Ahkera - / -
Ellen HolmströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Peppi PakkanenLahden Ahkera - / -
Emma SiveläIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P7 40m (1)
Aati NiinikoskiIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P7 pituus (1)
Aati NiinikoskiIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T7 40m (2)
Emilia KauhanenIF Sibbo-Vargarna - / -
Aada LakelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T7 pituus (2)
Emilia KauhanenIF Sibbo-Vargarna - / -
Aada LakelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -