Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
02.05. klo 12:00 Landsvägs DM
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 63 henk. (63 lajisuoritusta)
M 10 km (7)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Juha JärveläKurikan Ryhti - / -
Robert KengoIF Nykarlebynejden - / -
Robin KronqvistIK Falken - / -
Dan LiljeqvistIK Falken - / -
Kevin SandellIK Falken - / -
Björn SandlerIK Falken - / -
Joakim TräskelinVasa IS - / -
 
N 10 km (3)
Emely HägerIF Nykarlebynejden - / -
Andrea LiljaVasa IS - / -
Cecilia ÖsterbladVasa IS - / -
 
M19 10 km (2)
Viktor BjörkellVasa IS - / -
Leonard MarkénIF VOM - / -
 
M17 10 km (2)
Jakob EhrsIF VOM - / -
Isak LiljeqvistIK Falken - / -
 
T15 4 km (2)
Wilma HjerpeIF Femman - / -
Tilde NordmanVasa IS - / -
 
P14 4 km (4)
Miro AuvinenIF Drott - / -
Adam HolmIF Nykarlebynejden - / -
Casper HolmIF Fyren - / -
Emil KlemetsIK Falken - / -
 
T14 4 km (2)
Carolina ÅhmanIF Drott - / -
Agnes LiljeqvistIK Falken - / -
 
P13 4 km (6)
Tony AhlvikIK Falken - / -
Alvar AsplundIK Falken - / -
Jonas BraxénVasa IS - / -
Nyman HugoIF Kraft - / -
Arvid KockIK Falken - / -
Sander WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 4 km (6)
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Tessa HerronenKokkolan Veikot - / -
Ellen KockIK Falken - / -
Winnie MarkénIF VOM - / -
Matilda SnickarsIF Kraft - / -
Nyman WilmaIF Kraft - / -
 
P12 2000m (2)
Oscar LundénIF Drott - / -
Arvi RiuttaYlihärmän Junkkarit - / -
 
T12 2000m (5)
Malva BjörndahlMalax IF - / -
Milla ByströmIK Falken - / -
Matilda HermansIF VOM - / -
Lovisa ÖlingIF VOM - / -
Jessica WesterlundIK Falken - / -
 
P11 2000m (5)
Colin AhlvikIK Falken - / -
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Henrik HjerpeVasa IS - / -
Jakob KlemetsIK Falken - / -
 
T11 2000m (4)
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden - / -
Saga MarkénIF VOM - / -
Julia NordmanVasa IS - / -
Alina SandvikIK Falken - / -
 
P10 1000m (5)
Alex HermansIF VOM - / -
Robin KlemetsIK Falken - / -
Alex LundforsMalax IF - / -
Roni SjölundLarsmo IF - / -
Elis TräskelinVasa IS - / -
 
T10 1000m (1)
Ida EhrsIF VOM - / -
 
P9 1000m (3)
Vidar BjörndahlMalax IF - / -
Melwin KockIK Falken - / -
Birk TunérIF Drott - / -
 
T9 1000m (4)
Liné BjörkmanIF Nykarlebynejden - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Signe TräskelinMalax IF - / -
Ylva WikblomIF Nykarlebynejden - / -